5 بهترین VPN برتر برای پخش فیلم ها / نمایش های تلویزیونی

>

این روزها ده‌ها VPN در بازار وجود دارد. با این حال ، تنها تعداد معدودی از آنها به اندازه کافی برای پخش آنلاین ویدیو مناسب هستند. در این پست ، بهترین VPN ها را برای پخش کردن در جریان قرار می دهیم.

بهترین vpn برای پخشبرای دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، جلوگیری از پرتاب ISP و حفظ حریم خصوصی شما به یک VPN نیاز دارید..

اگر به دنبال دسترسی نامحدود به محتوای ویدیوی موجود در خدماتی مانند Netflix ، Hulu ، BBC iPlayer ، Disney + و غیره هستید ، باید VPN داشته باشید اگر ISP شما هنگام پخش جریان سرعت اینترنت شما را کاهش می دهد ، می توانید با استفاده از VPN از این امر جلوگیری کنید. و از همه مهمتر ، با داشتن لایه های امنیتی بیشتر ، یک VPN اطمینان می دهد که هیچ اثری از دیجیتالی روی وب باقی نمانده و حریم خصوصی شما دست نخورده باقی می ماند.

ایده این است که VPN را پیدا کنید که می تواند همه این کارها را بدون هیچ گونه افت عملکرد انجام دهد. با محبوبیت بیشتر جریان با کیفیت 4K در 4K ، این مهم است که VPN شما درصد قابل توجهی از سرعت ISP اصلی را حفظ کند..

ما هزاران سرویس VPN را آزمایش کرده ایم و مواردی را انتخاب کردیم که برای جریان مناسب ترین آنها را انتخاب کردیم. من در کل 5 VPN انتخاب کرده ام و در مورد هر VPN با جزئیات صحبت خواهم کرد. اما اگر عجله دارید و باید انتخاب برتر من را بدانید ، این ExpressVPN است. می توانید در زیر ویژگی های مهم ExpressVPN را در زیر مرور کنید:

چگونه بهترین VPN را برای پخش جریان انتخاب کردیم

تنظیم بهترین VPN ها برای پخش ، نیاز به یک نگاه دقیق تر به عملکرد VPN های فردی دارد. این می تواند از نظر سرعت ، صلاحیت قانونی ، امنیت مورد استفاده و همچنین امکان انسداد سایتهای مختلف جریان باشد. ما همچنین ارزش آن را برای پول از دیگر جنبه های خارجی در نظر می گیریم که به طور مستقیم بر نحوه عملکرد VPN تأثیر می گذارد.

سرعت ارائه شده

این جنبه اصلی مهمی است که ما از آن استفاده می کنیم. به طور پیش فرض ، یک VPN به دلیل سرریزهای رمزگذاری شده سرعت سرعت اینترنت شما را با حاشیه کاهش می دهد. برای هر بررسی VPN ، ما از یک ابزار تست سرعت برای اندازه گیری سرعت بارگیری ، سرعت بارگذاری ، تأخیر و حتی jitter استفاده می کنیم. بهترین VPN ها برای پخش جریانی باید سرعت سریع قانع کننده ای داشته باشند که به شما امکان می دهد محتوای HD را پخش کنید و بدون خطاهای پخش.

صلاحیت حقوقی

مبنای قانونی این عملیات به طرز چشمگیری تأثیر می گذارد که یک VPN حریم شخصی کاربران خود را رعایت می کند. بهترین VPN ها برای پخش از مناطقی که با نظارت گسترده همراه نیستند ، کار می کنند. قوانین حفظ حریم خصوصی داده های کشور همچنین به نفع VPN های مستقر در این کشورها کار می کند. این VPN ها همچنین باید دارای خط مشی بدون گزارش باشند.

استانداردهای امنیتی

سطح رمزگذاری همچنین از نظر امنیتی چقدر قدرتمند VPN را تعیین می کند. هرچه رمزگذاری پیشرفته تر باشد ، بهتر است – و این حتی اگر VPN عملکرد بالایی ارائه دهد ، حتی بهتر است. رمزگذاری های سنگین باعث کاهش سرعت اتصال می شوند. با این حال ، بهترین VPN ها برای پخش باید ویژگی های امنیتی عالی ارائه دهند در حالی که در عملکرد آنها تأثیر نمی گذارد.

سازگاری

یک سرویس VPN قابل اعتماد طیف گسترده ای از برنامه های اختصاصی را ارائه می دهد که می توانید در تمام دستگاه های محبوب نصب کنید. VPN همچنین به شما امکان می دهد همزمان تعداد قابل توجهی از دستگاه ها را ایمن کنید.

بهترین VPN ها برای پخش جریان

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. CyberGhost VPN
  5. VyprVPN

حال بیایید کمی درباره هر VPN بیشتر بدانیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام ارائه دهنده متناسب با شرایط دقیق شما است.

1. ExpressVPN

expressvpn برای پخش جریانExpressVPN شماره یک VPN برتر برای خدمات پخش است. VPN به دلیل سرعت فوق العاده سریع و بهترین استانداردهای رمزگذاری در کلاس کاملاً مشهور است. ExpressVPN همچنین در جزایر ویرجین بریتانیا ثبت شده است ، منطقه ای که برای قوانین نگهداری داده ها هیچ الزام واجبی ندارد. این بدان معناست که این نیز از دسترس مقامات تهاجمی مانند قوانین حفظ حریم خصوصی ایالات متحده و اتحادیه اروپا خارج نیست. بنابراین ، این جزیره این امکان را برای ExpressVPN فراهم می کند که یک سیاست صفر سخت را نیز حفظ کند – کاری که به نفع پخش کننده های آنلاین باشد.

  Recenzja IPVanish: najlepsza alternatywa VPN!

ExpressVPN نام خود را به عنوان یک سرویس “Express” و یکی از معتبرترین VPN در سراسر جهان قرار داده است. این به لطف شبکه چشمگیر جهانی آن است که بیش از 3000 سرور در 160+ شهر در سراسر کشور +4 کشور دارد – و این تعداد به طور مداوم در حال افزایش است. این بدان معنی است که شما همیشه می توانید یک سرور ExpressVPN در این نزدیکی پیدا کنید که حداکثر سرعت را برای پخش HD ارائه می دهد.

حریم خصوصی & امنیت

ExpressVPN از رمزنگاری ناپذیر AES 256 بیتی استفاده می کند که با هر دو دستی RSA-4096 و همچنین کلید تأیید هویت SHA-512 HMAC برای امنیت داده ها ترکیب شده است. این سطح از رمزگذاری درجه نظامی محسوب می شود و بنابراین بهترین امنیت در دسترس است. علاوه بر این ، ExpressVPN همچنین ویژگیهای اضافی از قبیل سوئیچ Kill Switch اتوماتیک ، دانش DNS با دانش صفر ، Tunneling Split ، ابزار مخفی سازی IP و موارد دیگر را ارائه می دهد..

سازگاری

سرویس جزایر ویرجین انگلیس طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و دستگاه های سازگار را ارائه می دهد. این شامل سیستم عامل هایی مانند Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux و Blackberry است. آنها همچنین افزونه هایی را برای همه مرورگرهای اصلی مانند Chrome ، Safari و Firefox ارائه می دهند. ExpressVPN همچنین تنها VPN است که یک مشتری اختصاصی برای روترها ارائه می دهد. سرانجام ، اگر شما یک کاربر ممتاز هستید ، از 3 اتصال همزمان لذت خواهید برد.

قیمت گذاری

خوشبختانه ، ExpressVPN اخیراً نرخ های قیمت برنامه های اشتراکی خود را به روز کرده است – و آنها را از قیمت مناسب برخوردار می کند. در حالی که قیمت ها تا حدودی بالا باقی مانده اند ، شما هنوز هم می توانید از ارائه خدمات عالی آنها بهره مند شوید. ExpressVPN همچنین یک VPN بسته بندی شده با ویژگی است که منطق قیمت گذاری برنامه را توضیح می دهد. در حال حاضر ، در صورت برنامه ریزی 12 ماهه ، بهترین بسته آنها می تواند تا 49 درصد پس انداز کند. چه چیز دیگری ، صرف نظر از برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، ExpressVPN شما را با ضمانت 30 روزه بدون پرداخت پول از شما می پوشاند.

به ExpressVPN.com مراجعه کنید

2. IPVanish

ipvanish vpn برای پخش جریانIPVanish به لطف تعادل بی عیب و نقص در سرعت های بالا و عملکرد بسیار مناسب است. این امر می تواند به این واقعیت مربوط شود که VPN کاملاً سرورهای خود را در اختیار دارد و آن را اداره می کند – یک اتفاق نادر و چشمگیر که فقط در دو VPN دیگر در صنعت دیده می شود. VPN همچنین با پوشش سرورهای خود در بیش از 1700 سرور در 70+ کشور در سطح جهان به خوبی عمل می کند.

حریم خصوصی & امنیت

متأسفانه ، IPVanish از ایالات متحده ، جایی که در آن ثبت شده است ، کار می کند ، که به خوبی با حفظ حریم خصوصی و آزادی آنلاین همراه نیست. با این حال ، IPVanish ادعا می کند که یک خط مشی صحیح در مورد پرونده های صفر را رعایت می کند و اطلاعات کاربران را ذخیره نمی کند. ما فکر می کنیم که VPN به نوعی راهی برای غلبه بر قوانین تهاجمی حریم خصوصی ایالات متحده پیدا کرده است. بنابراین ، این بدان معنی است که فعالیت جریان شما به شما ردیابی نمی شود.

VPN از نظر امنیتی نیز بسیار خوب عمل می کند. به عنوان مثال ، آنها بهترین کلاس کلاس رمزگذاری AES-256 را همراه با کلید رمزنگاری بیت RSA-2048 ارائه می دهند. علاوه بر این ، IPVanish بسته به برنامه مشتری که از آن استفاده می کنید پروتکل های اتصال مختلف نیز صادر می کند. آنها همچنین چندین ویژگی امنیتی از قبیل سوئیچ قاتل خودکار ، تونل سازی اسپلیت ، VPN مضاعف ، DNS را ارائه می دهند&محافظت در برابر نشت IPv6 ، محافظت از WiFi ، رازداری کامل برای جلو و موارد دیگر.

سازگاری

IPVanish در سیستم عامل های مختلف و دستگاه ها موجود است. این بدان معنی است که می توانید آن را بر روی Windows ، macOS ، Linux ، Android ، iOS ، Chrome OS ، Fire TV ، Windows Phone و Routers نصب کنید. علاوه بر این ، VPN در مورد تعداد اتصالات همزمان مجاز است بسیار سخاوتمندانه است زیرا می توانید تا 10 دستگاه را تحت یک بسته واحد ایمن کنید..

قیمت گذاری

IPVanish سه طرح پولی را ارائه می دهد. VPN همچنین در برنامه های گران قیمت قبلی خود تغییرات گسترده ای ایجاد کرده است – اکنون نرخ بسیار مناسبی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، بهترین ارزش آنها ، یعنی برنامه 1 ساله ، در هر ماه 3.25 دلار بازپرداخت می شود ، هر 12 ماه با 39 دلار صورت می گیرد – تا 73 درصد از پول شما را پس انداز می کند. علاوه بر این ، برای هر طرحی که خریداری می کنید ، واجد شرایط ضمانت برگشت 7 روزه بدون سر و صدا هستید که برای امتحان کردن خدمات آنها کاملاً کافی است..

  Как да инсталирате / използвате най-добрия VPN за FireStick

از IPVanish.com بازدید کنید

3. NordVPN

بهترین vpn برای پخشNordVPN یک VPN برتر و بسیار محبوب است که کاملاً با اکثر سرویسهای پخش کننده کار می کند. نکته قابل توجه ، NordVPN گسترده ترین پوشش سرور را دارد و بیش از 5100 سرور در 64+ کشور در سراسر جهان وجود دارد. این پوشش جهانی به این معنی است که شما همیشه می توانید به بهترین سرور موجود در نزدیکی خود وصل شوید تا از سرعت بالایی در هنگام پخش لذت ببرید.

حریم خصوصی & امنیت

NordVPN در حال حاضر در پاناما ثبت شده است – کشوری از راه دور که به شدت از امنیت سایبر و آزادی اینترنت دفاع می کند. این بدان معناست که VPN می تواند یک سیاست سختگیرانه را برطرف کند. از لحاظ امنیتی ، NordVPN از پروتکل رمزگذاری DHE-RSA AES-256 SHA در پروتکل OpenVPN استفاده می کند. این بدان معنی است که آنها RSA-2048 و همچنین کلید تأیید هویت HMAC SHA2-384 را برای تقویت امنیت ارائه می دهند. علاوه بر این ، NordVPN همچنین از کلید 3072 بیتی Diffie Hellman Exchange (DHE) استفاده می کند که برای پنهان کاری مناسب رو به جلو عالی است.

علاوه بر این ، جدا از این استانداردهای امنیتی متقاعد کننده در سطح جهانی ، VPN همچنین ویژگی های پیشرفته ای از حریم خصوصی مانند سوییچ kill ، CyberSec ، double VPN ، DNS safe، protection leak IPv6 ، Anti-DDoS و همچنین پیاز روی VPN را ارائه می دهد. سرانجام ، NordVPN همچنین پروتکل های اتصال مختلفی مانند OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، PPTP و SSTP را در برنامه های مشتری خود ارائه می دهد..

سازگاری

VPN مبتنی بر پاناما هنگام سازگاری دستگاه و سیستم عامل بسیار چشمگیر است. به عنوان مثال ، NordVPN از تمامی سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، macOS ، Linux ، Chrome OS ، Android ، iOS ، Blackberry و DD-WRT پشتیبانی می کند. آنها همچنین افزونه‌هایی را برای مرورگرهای مختلف از جمله Chrome ، Safari و Firefox ارائه می دهند. علاوه بر این ، می توانید NordVPN را نیز در دستگاه هایی مانند جعبه های Kodi ، تلویزیون های هوشمند و کنسول های مختلف بازی نصب کنید. با این وجود ، اگر شما مالک اکثر این دستگاه ها هستید ، هنوز هم می توانید آنها را به طور همزمان ایمن کنید ، با توجه به اینکه NordVPN حداکثر 6 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند..

قیمت گذاری

NordVPN یکی از برترین VPN هاست که ارزانترین برنامه اشتراک را ارائه می دهد. در حال حاضر ، آنها حداکثر چهار بسته را ارائه می دهند که ویژگی های یکسانی دارند اما دارای چرخه صورتحساب مختلف هستند. شما می توانید از محبوب ترین برنامه آنها که در هر ماه 3.49 دلار فروخته می شود و هر سه سال 125.64 دلار صورت می گیرد ، بهره مند شوید. همچنین این برنامه 3 ساله حداکثر 70 درصد از پول شما را پس انداز می کند. علاوه بر این ، در نظر داشته باشید که تمام برنامه های NordVPN با ضمانت 30 روزه بدون پرداخت دردسر پوشانده شده است.

از NordVPN.com بازدید کنید

4. CyberGhost

بهترین جریان vpnCyberGhost یکی دیگر از VPN عالی برای پخش محتوای آنلاین است. این به لطف تعادل قابل توجه سرعت ، کارآیی ، حفظ حریم خصوصی و امنیت عالی است. قابل توجه ، CyberGhost در رومانی ثبت شده و دارای صلاحیت قانونی است – منطقه ای که به حفظ حریم خصوصی و امنیت سایبر توجه زیادی دارد. CyberGhost همچنین شبکه سرور گسترده ای از بیش از 5900 سرور را در 89+ مکان در سراسر جهان اجرا می کند. این بدان معناست که شما می توانید به طور واقعی به هر منطقه ای از جهان متصل شوید و از جریان لذت ببرید.

حریم خصوصی و امنیت

CyberGhost از طریق تکنیک های پیشرفته خود ، از جمله رمزگذاری AES-256 که با یک کلید بیت RSA-2048 همراه است ، حداکثر امنیت را تضمین می کند. علاوه بر این ، اخیراً CyberGhost از احراز هویت قبلی HMAC MD5 به پیشرفته HMAC SHA-2 ارتقا یافته است. آنها این کار را کردند تا بتوانند توصیه های جدید پیشنهادی از ممیزی OSTIF OpenVPN را ارائه دهند.

در حال حاضر ، CyberGhost حداکثر سه پروتکل از جمله OpenVPN ، L2TP و PPTP را نیز در اختیار شما قرار می دهد. نکته قابل توجه ، VPN از پروتکل های تاریخ گذاری شده مانند SSH و SSTP پشتیبانی نمی کند. علاوه بر این ، CyberGhost همچنین ویژگی های مهیج از جمله سوئیچ قاتل اتوماتیک ، محافظت از WiFi ، تونل زنی اسپلیت ، VPN مضاعف و همچنین DNS را به شما ارائه می دهد. & محافظت در برابر نشت IP.

سازگاری

CyberGhost طیف گسترده ای از برنامه های اختصاصی را برای چندین دستگاه و سیستم عامل ارائه می دهد. می توانید CyberGhost را برای ویندوز ، اندروید ، macOS ، iOS ، Chrome OS ، Linux ، روتر ، Raspberry PI ، Firestick و همچنین همه کنسول های مهم بازی دریافت کنید. همچنین می توانید حداکثر 7 دستگاه را به طور همزمان ایمن کنید.

  Best VPN for Torrenting (2023) | Download Torrents Safely

قیمت گذاری

CyberGhost به طور مداوم برنامه های اشتراکی خود و همچنین نرخ قیمت گذاری خود را به روز می کند. به عنوان مثال ، VPN در حال حاضر سه بسته را جمع می کند و بهترین برنامه آنها یک پیشنهاد هالووین است که برای سال اول 33 دلار می رود ، سپس هر 12 ماه 66 دلار. در نظر داشته باشید که CyberGhost شما را با ضمانت سخاوتمندانه 45 روزه بدون پرداخت ریسک ، پوشش می دهد.

از CyberGhostVPN.com بازدید کنید

5- VyprVPN

بهترین vpns برای پخشVyprVPN همچنین یک انتخاب عالی برای پخش جریانی است که سریع ، ایمن و قابل اعتماد در سطح جهان باشد. VyprVPN یک شرکت VPN مستقر در سوئیس است که در سال 2009 توسط شرکت مادر خود – Golden Frog GmbH – تأسیس شد و در این کشور گام های بزرگی را برای موقعیت خود به عنوان یک سرویس مورد اعتماد جهانی ساخته است ، که از امنیت سایبری و حفظ حریم خصوصی آنلاین حمایت می کند. VyprVPN همچنین یک شبکه چشمگیر از بیش از 700 سرور با 200،000 آدرس IP سرسام آور در 70+ مکان در سطح جهان اجرا می کند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از ویژگی تغییر دهنده سرور پویا – چیزی که می تواند هویت آنلاین شما را ناشناس نگه دارد ، بهره مند شوید.

با این حال ، این تا حدی بیانیه آرزو است ، زیرا شرکت مادر آنها ، گلدن قورباغ ، تا حدودی آمریکایی است ، و آنها را در معرض اقداماتی مانند اشتراک داده با مقامات ایالات متحده و اتحادیه اروپا قرار می دهد..

حریم خصوصی و امنیت

VyprVPN از آنجا که شرکت مادر آن – Golden Frog – در این کشور گنجانیده شده ، در سوئیس صلاحیت قانونی دارد. با توجه به اینکه سوئیس بخاطر قوانین حفظ حریم خصوصی مشهور است ، این امر به آنها امتیاز مطلوبی می بخشد. این کشور به حریم خصوصی آنلاین احترام فراوانی دارد و جزو معدود کشورهایی است که اقدامات محافظت از حریم خصوصی کاربران و حفظ حریم خصوصی را به تصویب رسانده است. و برای سوئیس ، اعمال حریم خصوصی آن تحت قانون محافظت از داده های فدرال سوئیس (DPA) و همچنین دستورالعمل حفاظت از داده ها (DPO) قرار دارد..

VyprVPN در رابطه با امنیت سایبری شهرت قابل توجهی دارد. در این سرویس ها از AES-256 CBC مرسوم ، مد روز استفاده می شود ، که به عنوان امن ترین و شکست ناپذیرترین روش رمزنگاری محسوب می شود. رمزگذاری سپس با احراز هویت مشهور HMAC SHA1 همراه با دستی RSA-2048 همراه است. همچنین رازآفرینی کامل رو به جلو وجود دارد ، که توسط یک تبادل کلید Diffie-Hellman-2048 ارائه می شود. HMAC SHA1 برای بهبود استانداردهای امنیتی خود در HMAC SHA2 قابل ارتقا است. در غیر این صورت ، این ترکیب امنیتی ناکام مانده است ، با این وجود.

VPN همچنین پروتکل های امنیتی مختلفی از جمله PPTP ، L2TP / IPSec ، OpenVPN و همچنین پروتکل Chameleon را ارائه می دهد که فقط در صورت خرید طرح Premium در دسترس است. VyprVPN همچنین با ارائه یک ویژگی فایروال NAT ، لایه ای از امنیت اضافی را فراهم کرده است که باعث می شود ترافیک ورودی ناخواسته به شبکه شما مسدود شود..

سازگاری

به طور کلی ، VyprVPN در مورد دستگاه ها و سیستم عامل های پشتیبانی شده به خوبی عمل کرده است. Golden Frog توانسته است برای همه سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux ، BlackBerry ، Routers ، QNAP ، Anonabox و تلویزیون های هوشمند چندین مشتری ایجاد کند..

قیمت گذاری

VyprVPN دو دسته از بسته ها شامل VyprVPN و VyprVPN Premium را ارائه می دهد. دو مجموعه برنامه ویژگی های مختلف و نرخ قیمت گذاری را ارائه می دهند. بهترین برنامه سالانه VyprVPN Premium است ، که ماهانه 6.67 دلار می رود و هر 12 ماه 80 دلار صورت می گیرد. در نظر داشته باشید که طرح VyprVPN Premium ویژگیهای برتر مانند پنج اتصال همزمان ، پروتکل Chameleon و ابر VyprVPN را به شما می دهد – در حالی که همتای دیگر آن نیست.

از VyprVPN.com بازدید کنید

کلمات نهایی

شکی نیست که VPN ابزاری اساسی برای پخش ایمن محتوای دیجیتالی است. با این وجود ، انتخاب یک VPN که می تواند تعادل مناسب سرعت ، کارایی و امنیت و حفظ حریم خصوصی را ارائه دهد ، مشکل است. ما بسیاری از VPN ها را امتحان کرده ایم و روی پنج مورد مستقر شده ایم که می توانند بهترین قابلیت های پخش را ارائه دهند. همچنین خطرات رسانه های جریان بدون VPN را ذکر کرده ایم و جنبه هایی را برای بررسی در هنگام انتخاب VPN فراهم کرده است. در غیر این صورت ، شما این حق انتخاب را دارید که از VPN های ذکر شده استفاده کنید ، و از پخش محتوای HD لذت ببرید بدون اینکه درمورد نقض حق نسخه برداری ، پرتاب ISP و محدودیت های جغرافیایی گرفتار شوید..

مربوط:

بهترین VPN برای Firestick
بهترین VPN برای Kodi
چرا باید از VPN استفاده کنید
استفاده از VPN قانونی و ایمن است?
نحوه انتخاب VPN مناسب

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me