Recenze ExpressVPN: Je to opravdu „nejrychlejší VPN“ na světě?

>

ExpressVPN je služba VPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech. Je funkční od roku 2009 a je jednou z nejznámějších a jednou z nejlepších služeb VPN na trhu. Zákazníci to považují za užitečné téměř pro jakýkoli účel. Jeho funkce na ochranu soukromí a anonymizaci jsou chvályhodné, ale to, co upoutá pozornost každého v okamžiku, kdy vstoupíte Webové stránky ExpressVPN je požadavek na rychlost. Slova „nejrychlejší VPN na Zemi“ jsou prominentní a zdůrazněná. Přestože mnoho VPN uvádí podobné požadavky, s naší kontrolou ExpressVPN jsme zkoumali, zda je to opravdu nejrychlejší VPN kolem.

Expresní recenze

Recenze ExpressVPN

V tomto podrobném přezkumu ExpressVPN se budeme věnovat všem detailům ExpressVPN včetně jeho serverů, cen, rychlosti, podporovaných platforem, cen a dalších. Začněme klady a zápory.

Servery ExpressVPN

ExpressVPN má více než 3000 serverů v 94 zemích a 160+ místech po celém světě. I když existuje několik sítí VPN, které nabízejí mnoho serverů, jedná se o exkluzivní klub. Tyto servery nabízejí sdílené statické adresy IP a jsou umístěny na všech hlavních místech po celém světě. Ve vašem okolí je vždy server ExpressVPN. To pomáhá zlepšit již tak rychlé rychlosti připojení a zajišťuje, že nikdy nedojde k přetížení serveru, což vede k menšímu poklesu připojení. Poskytuje také servery Stealth pro země jako Čína a Spojené arabské emiráty, které používají postupy, jako je hloubková kontrola paketů, k identifikaci a blokování uživatelů VPN. Používání VPN je nyní v SAE zakázáno, proto je důležité mít VPN, která zakrývá skutečnost, že používáte VPN.

U ExpressVPN nedošlo k únikům DNS, IPv4 a WebRTC. Vždy vás chrání a výsledky DNS, IPv4 a WebRTC poskytly dobrý nápad o tom, jak dobře VPN pracuje na ochraně vašeho soukromí a identity.

ExpressVPN pro Netflix

expressvpn netflix recenze

Netflix přichází opravdu tvrdě na uživatele VPN, protože se snaží udržet svou geo-omezenou službu a zabránit cizincům v přístupu na Netflix USA. Tato verze má nejlepší obsah, takže je pochopitelné, že chcete odblokovat Netflix USA. Ale tam, kde většina VPN selže, ExpressVPN uspěje. Je schopen vám pomoci odblokovat Netflix USA prostřednictvím několika serverů. Všechny tyto servery jsou zjevně v USA, ale nic nenasvědčuje tomu, který z nich vám může pomoci. To je docela chytré, protože zveřejnění těchto informací bude mít za následek zablokování těchto serverů Netflixem. Chcete-li získat přístup k Netflix USA pomocí ExpressVPN, zeptejte se jejich zákaznické podpory o tom, které servery vám mohou pomoci. K tomuto účelu můžete také použít jejich službu SmartDNS (více o tom později). Můžete také zkontrolovat stránku Netflix ExpressVPN.

ExpressVPN pro Kodi

expressvpn kodi recenze

Kodi vám umožní sledovat vaše oblíbené filmy a televizní pořady zdarma. Přestože se jedná o skvělé zařízení pro streamování médií, nemůže ručit za některé z bezplatných odkazů na streamování, které vám poskytuje. Není možné říci, kdo tyto odkazy provozuje, a operátor by na vás mohl špehovat. Proto je nejlepší použít ExpressVPN i pro Kodi. Nastavení ExpressVPN v Kodi je jednoduché a můžete postupovat podle pokynů průvodce na jejich webových stránkách.

ExpressVPN pro torrenty

Torrentové weby jsou v dnešní době důležitou součástí využití internetu každého. Poskytují vám všechny typy souborů a dat, která byste mohli chtít, jako jsou filmy, televizní pořady, hry, software, hudba atd. Je docela snadné stahovat torrent prostřednictvím klienta, ale když stahujete torrent bez VPN, kdokoli vidíte vaši torrentovou aktivitu. Každý uživatel se zlými úmysly v bazénu na vás může špehovat nebo jakákoli zvědavá osoba připojená ke stejné veřejné síti může vaši aktivitu vidět. Navíc poskytovatelé internetových služeb mohou a často často snižují šířku pásma, kterou máte k dispozici při stahování torrentů.

  Nejlepší VPN pro BBC iPlayer pro sledování iPlayeru v zahraničí (2023)

Chcete-li se vyhnout všem zvědavým očím a volně stahovat torrent, použijte ExpressVPN. Skryje vaši torrentovou aktivitu před všemi a její vysokorychlostní servery zajistí, že vaše rychlost stahování neutrpí vůbec. Ne všechny servery ExpressVPN podporují P2P, ale vždy můžete požádat zákaznickou podporu o pomoc v této záležitosti.

Ceny ExpressVPN

sleva na expresní expres

Pokud hledáte službu VPN s přístupem do kapsy, pak ExpressVPN není váš šálek čaje. S balíčkem 12,95 $ za měsíc to prostě není pro lidi, kteří pracují na přísném rozpočtu. Roční balíček nabízí značnou slevu (6,67 $ / měsíc) v důsledku delšího předplatného a občas existují slevy, ale stále zůstává jednou z nejdražších služeb VPN.

K dobrému účinku však můžete využít jejich 30denní záruku vrácení peněz bez dotazů. Pokud zjistíte, že ExpressVPN neodpovídá tomu, co jste očekávali a služba v některých oblastech chybí, můžete do měsíce požádat o vrácení peněz. Zatímco většina ostatních sítí VPN nabízí 7denní záruku vrácení peněz, ExpressVPN nabízí 30denní záruku. Jak je to pro důvěru!

Uživatelé stolních počítačů nemají možnost bezplatné zkušební verze. Pro uživatele iOS a Android je však k dispozici 7denní bezplatná zkušební verze a jednodenní bezplatná zkušební verze. Ačkoli jeden den nestačí na vyzkoušení služby, je v souladu s předpisy Google Play, takže toho není moc co dělat. Pokud jde o platební možnosti, můžete platit kreditními kartami, PayPal, bitcoiny a různými obchodníky třetích stran.

Rychlost ExpressVPN

Sítě VPN mají tendenci mírně snižovat rychlost prohlížení kvůli režijnímu šifrování přidanému do vašeho připojení. Ale to, co odděluje to nejlepší od zbytku, je to, jak prudké je snížení rychlosti. Lepší sítě VPN zajišťují, že snížení rychlosti je minimální, zatímco nejlepší sítě VPN zajišťují, že je snížení nepostřehnutelné. ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN, takže není divu, že nenajdete žádný znatelný pokles rychlosti připojení. Testování prostřednictvím různých serverů v různých časech poskytuje rozumný odhad rychlosti VPN a ExpressVPN vrátil slibné výsledky.

výsledky rychlých testů expresvpn

Poskytuje jednu z nejrychlejších rychlostí stahování ze všech sítí VPN. Streamování videí v rozlišení 1080p a hraní online her pro více hráčů vám při používání ExpressVPN nedává žádný problém. Při stahování torrentů nebo běžných souborů si všimnete, že rychlosti připojení jsou podobné jako při stahování souborů bez VPN. V některých případech můžete dokonce zjistit, že rychlosti jsou lepší, podle zvoleného serveru. Jediným problémem, kterému můžete čelit, je pokles připojení nebo dva každý druhý den.

Protokoly a šifrování

I když existuje mnoho důvodů, proč byste mohli používat službu VPN, soukromí a šifrování jsou na seznamu požadavků každého. ExpressVPN vám poskytuje tolik možností, kolik chcete v rámci klienta. Můžete si vybrat z PPTP, L2TP, OpenVPN a SSTP. Šifrování je moderní standardní 256bitový AES a autentizace je působivým SHA-512. Obě tyto činnosti poskytují službu, která chrání před veškerými zvědavými stranami a zajišťuje, že vaše online aktivita je vaše firma sama. Pomáhá vám také sdílet citlivé informace na webu, aniž byste se museli obávat, že se zachytí útokem typu „člověk uprostřed“..

  ביקורת IPVanish: אלטרנטיבה VPN מהשורה הראשונה!

Klienti a kompatibilita

ExpressVPN nabízí specializované klienty pro Windows, Mac a Linux a nabízí aplikaci pro Android, iOS a Amazon Fire TV Stick. Můžete také použít průvodce nastavením na webu k nastavení ExpressVPN v chytré televizi, Roku, herní konzoli, Chromebooku a směrovačích. Pokud chcete, můžete si také předem nakonfigurovaný router objednat tak, aby pokrýval celou vaši domácí síť pomocí ochrany ExpressVPN.

Nejlepší na tom je, že váš router se počítá pouze jako jedno zařízení a tuto ochranu můžete rozšířit na tolik zařízení, která chcete k routeru připojit, jak chcete. Před nastavením ExpressVPN na routeru se ujistěte, zda jsou kompatibilní. Pokud tomu tak není, ale přesto ve svém routeru chcete VPN, jděte na jejich předkonfigurované směrovače.

Klienti VPN jsou nejintuitivnější a nejbohatší na funkce, jaké uvidíte. I když z bezpečnostních důvodů nemůžete změnit typ šifrování v rámci VPN, můžete protokoly a servery VPN libovolně měnit. Ve výchozím nastavení je nastavena na OpenVPN nad UDP, což je dobrá volba. Klient si automaticky vybere nejlepší server pro vás na základě vaší polohy a využití, ale můžete to přepsat a vybrat si svůj vlastní. Při prvním nastavení musíte zadat aktivační kód pro každé zařízení, které se rozhodnete připojit. To vám umožní připojit se k VPN v okamžiku, kdy později spustíte klienta.

jak aktivovat expressvpn

Uživatelské rozhraní je atraktivní a můžete použít všechny funkce, jako je „Network Lock“, které fungují podobně jako přepínač automatického zabíjení. Síťový zámek vás chrání před únikem DNS a IP a také vás chrání v případě výpadku připojení. To je zvláště užitečné, když stahujete cokoli s VPN, především torrent soubory.

Stahování torrentů bez ochrany VPN se nedoporučuje, protože kdokoli může vidět vaši torrentovou aktivitu z fondu a můžete čelit právním krokům a zažít omezení šířky pásma od vašeho poskytovatele internetových služeb. Protože ExpressVPN umožňuje P2P, můžete použít stahování torrentů ExpressVPN a mít možnost opustit systém, protože máte jistotu Network Lock.

Klient Mac se od ostatních liší tím, že má také funkci Split Tunneling, která vám umožňuje vybrat provoz aplikací, který prochází servery VPN. Než to uděláte, vždy se ujistěte, že víte, co děláte. V opačném případě skončíš ve své vlastní obraně. ExpressVPN můžete používat až na pěti zařízeních současně. Dříve jste mohli používat pouze jedno zařízení svého druhu. ExpressVPN však tuto funkci upravil a umožnil vám vybrat zařízení podle vašich požadavků.

Můžete jej použít na dvou notebookech a jednom telefonu nebo libovolné kombinaci, kterou chcete. Jediný problém, který můžete mít, je, že před připojením šestého zařízení musíte ručně odpojit jedno z pěti zařízení pomocí připojení. Jednoduše vypnutí zařízení nepomůže vaší příčině. Mírné nepříjemnosti, ale o něco, co byste očekávali, že se o ExpressVPN postará.

Zásady protokolování ExpressVPN

VPN, která vás schovává před všemi, ale zaznamenává vše, co děláte, je nebezpečnější a škodlivější než používání internetu bez VPN. Z tohoto důvodu je důležité používat VPN se zásadou no-logs. ExpressVPN patří do této kategorie. Navíc, protože je založen na Britských Panenských ostrovech, není vystaven právním tlakům ze strany NSA nebo GCHQ atd. Na zveřejňování uživatelských protokolů. To, co byste měli hledat v jakékoli VPN, je zásada no-logs a žádné zákony o uchovávání dat.

zásady protokolu expresvpn

Záznamy ExpressVPN zaznamenávají pouze časové značky připojení, server, ke kterému jste se připojili, a šířku pásma používanou během připojení. Vaše osobní IP adresa není zaznamenána a tyto informace se nikdy nikomu nesdílejí. Ačkoli s tím někteří lidé najdou problém, existuje řešení. Pokud se přihlásíte k odběru ExpressVPN pomocí jejich nově vytvořeného rozšíření .onion nebo Tor proxy nebo systému někoho jiného a platíte prostřednictvím bitcoinů, ExpressVPN vás nebude moci identifikovat.

  토렌트를위한 최고의 VPN (2023) | 안전하게 급류 다운로드

Zákaznická podpora

podpora expresvpn

ExpressVPN nabízí službu zákaznické podpory 24X7 prostřednictvím živého chatu, e-mailu a systému vstupenek. Všechny tři systémy fungují jako kouzlo. Nemusíte čekat ani minutu, než se ozve výkonný pracovník podpory prostřednictvím živého chatu, a odpovědi nejsou jen srdečné, ale poučné a užitečné. To samé lze očekávat od jejich e-mailových a vstupenkových systémů. Znalostní základna je dostatečně dobrá, aby zvládla většinu obecných dotazů. Zákaznická podpora ExpressVPN je patrně to nejlepší, co jsme dosud viděli.  

Extra funkce v ExpressVPN

Stealth servery

ExpressVPN má vyhrazené stealth servery, které pomáhají lidem v Číně. Země má přísné cenzurní zákony, a zatímco lidé používají VPN k tomu, aby měli nějakou online svobodu po celá léta, vláda to zhoršuje. Nyní loví uživatele VPN a vymáhají přísné právní sankce vůči uživatelům VPN. Čínská vláda používá techniky, jako je hloubková kontrola paketů, k identifikaci provozu VPN a nalezení uživatelů VPN. Ale s ExpressVPN máte východisko. V Hongkongu má vyhrazené servery, aby porazila internetovou cenzuru čínské vlády. Není moc známo, jak tyto servery fungují a jak vám pomáhají zůstat pod radarem, ale jediné, na čem záleží, je to, že fungují tak, že vám pomáhají obcházet vládní cenzuru, pokud žijete nebo cestujete do čínské pevniny.

Inteligentní DNS

Zatímco sítě VPN vám pomohou odblokovat geo-omezený obsah, existuje jiný způsob, jak to udělat, zejména u streamovacích služeb. Služby SmartDNS vám umožňují odblokovat služby streamování geograficky omezené. I když pracují podobně jako VPN, existuje několik rozdílů. Pro začátečníky SmartDNS mění nastavení DNS a zajišťuje, aby požadavky DNS na služby s omezeným přístupem byly zpracovávány jejich vyhrazenými servery. To vám umožní překonat geografické omezení. Vzhledem k tomu, že se nejedná o šifrování, můžete si užít mnohem vyšší rychlosti než VPN, ačkoliv byste měli pochopit, že se jedná o náklady, které nemají ochranu nabízenou VPN.

ExpressVPN nabízí službu SmartDNS, která se snadno používá a pomůže vám odblokovat populární streamovací služby, jako je Netflix USA a BBC iPlayer. Nastavení je velmi jednoduché a můžete jej navštívit a navštívit.

Rozšíření prohlížeče

ExpressVPN nabízí rozšíření prohlížeče pro uživatele Google Chrome a Mozilla Firefox. Trochu se liší od ostatních rozšíření prohlížeče VPN v tom, že to není k ničemu, aniž by klient VPN měl v systému také. Rozšíření prohlížeče poskytuje větší kontrolu nad klientem VPN ve vašem systému. K zážitku to nepřispívá, ale pouze zvyšuje pohodlí při používání služby ve vašem systému.

Závěr

Pokud hledáte službu VPN, která vám poskytne vše, co chcete, pak není lepší volba než ExpressVPN. Má více než 3000+ serverů ve 160 městech v 94 zemích světa. Tyto servery vám poskytují některé z nejlepších rychlostí připojení, které uvidíte. Přestože si nejsme jistí, zda se jedná o rychlou VPN na Zemi, jak tvrdí web, není příliš daleko od značky. Pokud jde o soukromí a zabezpečení, nemusíte se o ně starat, když používáte ExpressVPN, protože ve výchozím nastavení používá u klientů OpenVPN přes UDP a používá silné šifrovací a ověřovací algoritmy. S 5 současnými připojeními, skvělou inteligentní službou DNS k odblokování geo-omezeného obsahu, podporou P2P, funkcemi jako Network Lock a Stealth Servers a pravděpodobně nejlepší službou zákaznické podpory v celém odvětví, není divu, že ExpressVPN je jednou z nejlepších – VPN VPN. Jedinou nevýhodou je, že je to trochu drahý. Ale s 30denní zárukou vrácení peněz a 7denní bezplatnou zkušební verzí pro uživatele iOS máte dostatek času na plné vyzkoušení služby.

Získejte ExpressVPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me