نحوه نصب Addon Supremacy بر روی Kodi

>

در این مقاله نحوه نصب افزونه Supremacy را روی Kodi 18.2 / 18.1 Leia و Kodi 17.6 Krypton یاد خواهیم گرفت. چند افزونه وجود دارد که به شما امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را ، مانند نمایش های تلویزیونی و فیلم ها را به صورت رایگان تماشا کنید. اما ، معمولاً ، این افزونه های Kodi انواع یا چنگال های افزونه های موجود ، محبوب تر یا موارد افزودنی موجود هستند. از طرف دیگر ، افزودنی Supremacy یک تجربه تازه را برای شما به ارمغان می آورد. این افزونه بر روی هیچ افزونه دیگری ساخته نشده است و جدیداً به آن اشاره می شود.

برتری افزوده Supremacy Kodi همچنین کاتالوگ چشمگیر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با چندین لینک جریان HD و SD را ارائه می دهد. من متوجه شده ام که این افزونه معمولاً فقط پیوندهای با کیفیت را به خود جلب می کند که بندرت شما را از جریان دور می کند. من همچنین Supremacy را سریعتر از بسیاری از این افزونه ها پیدا کرده ام.

: Supremacy Repo در حال از بین رفتن ، Supremacy Addon در حال حاضر در دسترس نیست. شما می توانید سایر افزونه های مشابه را از لیست ما با بهترین افزونه های Kodi کشف کنید

برتری فقط یک افزونه تقاضا نیست. این یکی از بهترین افزونه های چند منظوره است که می توانید با گزینه هایی برای پخش کردن محتوای ورزشی ، تلویزیون زنده ، فیلم های یک کلیک ، فیلم های سه بعدی و موارد دیگر دریافت کنید..

نصب این افزونه آسان است. در این مقاله شما را با استفاده از مراحل نصب ساده افزونه Supremacy روی Kodi آشنا می کنم. خواندن را ادامه دهید!

نحوه نصب Supremacy Kodi Addon

قبل از شروع نصب Supremacy روی Kodi 18 یا Kodi 17.6 ، مطمئن شوید که “منابع ناشناخته” در برنامه Kodi فعال شده است. به طور پیش فرض غیرفعال است ، بنابراین اگر قبلاً آن را روشن نکرده اید ، باید اکنون این کار را انجام دهید. به شما امکان می دهد افزونه های Kodi مانند Supremacy را که در مخزن رسمی Kodi موجود نیست ، نصب کنید. برای فعال کردن “منابع ناشناخته” مراحل زیر را دنبال کنید.

  • تنظیمات را در بالا سمت چپ صفحه باز کنید
  • تنظیمات سیستم (یا سیستم در Leia)
  • افزودنیهای موجود در نوار کناری سمت چپ
  • منابع ناشناس را روشن کنید

حالا بیایید ببینیم چگونه Supremacy Addon را روی Kodi نصب کنیم.

شماره 1 باز کردن تنظیمات (نماد cog)

تنظیمات کد

شماره 2 مدیر فایل را باز کنید (آن را در بالا سمت چپ در ردیف بالا در Leia پیدا خواهید کرد)

مدیر فایل کد

شماره 3 روی “افزودن منبع” دو بار ضربه بزنید

کد منبع مبدل را اضافه کنید

شماره 4 روی “هیچ” کلیک کنید و URL مخازن Supremacy را تایپ کنید – در حال حاضر کار نمی کند

  วิธีการแก้ไขปัญหา Firestick Buffering

شماره 5 در قسمت “نام منبع رسانه” “برتری” را تایپ کرده و OK را بزنید. (تصویر زیر را ببینید)

آدرس منبع مجدد برتری اضافه کنید

شماره 6 به صفحه اصلی Kodi بروید و منوی “افزودنیها” را در نوار کناری سمت چپ باز کنید

کد افزودنی منو

شماره 7 Installer Package Installer (نماد کادر) در سمت چپ بالای صفحه را باز کنید

نصب کننده بسته کد

شماره 8. روی “نصب از فایل فشرده” کلیک کنید

نصب از فایل zip kodi

شماره 9 روی “برتری” کلیک کنید > “repository.supremacy-x، x”

kodi مخزن برتر را نصب کنید

شماره 10 هنگامی که اعلان موفقیت را در سمت راست بالا دریافت می کنید ، برای نصب و نصب مرحله بعدی صبر کنید.

شماره 11 “نصب از مخزن” را باز کنید

kodi از مخزن نصب کنید

شماره 12 روی “برتری” کلیک کنید > “افزودنیهای ویدیویی” > “برتری”

نحوه نصب کد افزودنی برتر

شماره 13 بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید. این برنامه Supremacy Addon را بر روی Kodi بارگیری و نصب می کند.

اگر لایا دارید ، هنگامی که پنجره ای با لیست افزونه های اضافی ظاهر می شود ، روی OK کلیک کنید

نحوه نصب برتری بر روی کدی

شماره 14 با رفتن به صفحه اصلی می توانید به Supremacy Kodi Addon دسترسی پیدا کنید > مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت ، و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به جریان محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

  Putlocker 대안 20 가지 [법률 및 무료 영화 사이트]

expressvpn را برای kodi وصل کنید

برتری Kodi Addon نصب نشده است

ابتدا مطمئن شوید که از لینک جدید استفاده می کنید – پیوند در حال حاضر کار نمی کند

نصب افزونه برتری Kodi فقط در اکثر مواقع چند قدم سریع و آسان انجام می دهد. اما ، برخی از کاربران گزارش داده اند که در طی فرایند دچار مشکل شده اند.

مسائل مربوط به نصب نادر است اما هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد. اولین موردی که می خواهید مطمئن شوید این است که دستگاه شما مانند PC ، Smartphone یا FireStick به اینترنت متصل است.

اگر هنگام اضافه کردن منبع با مشکل روبرو هستید ، این احتمال وجود دارد که سروری که فایلهای افزودنی Supremacy روی آن قرار دارند ، خرابی را تجربه کند. سرور بعضی وقت ها در زمان نگهداری منظم کم است. در چنین حالتی ، تنها گزینه انتظار برای بازگشت و کارکرد سرور است. خوشبختانه ، نگهداری برنامه ریزی مدت زیادی طول نمی کشد.

اگر منبع را با موفقیت اضافه کرده اید اما قادر به نصب افزونه از آن نیستید ، می تواند مشکل دوباره سرور باشد. با این وجود ، گاهی اوقات مسئله محلی است و اغلب با راه اندازی مجدد دستگاه و سپس مجدداً راه اندازی مجدد Kodi ، می توان آن را برطرف کرد. پس از راه اندازی مجدد ، یک بار دیگر مراحل نصب را دنبال کنید و اگر سرور Supremacy در حال اجراست ، باید بتوانید افزونه را هم اکنون نصب کنید.

برتری Kodi Addon کار نمی کند

اگر قادر به استفاده از افزونه Supremacy نباشید ، مشکل می تواند دوباره سرور باشد. اگر می خواهید افزایشی را در دوره نگهداری برنامه ریزی شده اجرا کنید ، هیچ جریانی دریافت نمی شود. یا اگر سرور به هر دلیلی دیگر دچار خرابی است ، تنها گزینه انتظار برای دوباره کارآیی آن است..

اگر افزونه Supremacy اصلاً کار نکند ، در هر زمان ، احتمال نصب کامل وجود ندارد. این نادر است اما غیرممکن نیست. خوشبختانه ، این به راحتی قابل حل است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به افزونه‌ها بروید > افزودنیهای من از صفحه اصلی Kodi و حذف افزونه Supremacy. پس از اتمام کار ، با پیگیری مراحل نصب در بالا ، این افزودنی را دوباره نصب کنید.

توصیه می کنم قبل از اجرای مراحل نصب ، ابتدا افزودنی را حذف کنید. نصب جدید اغلب به مسائل اهمیت می دهد. نصب مجدد افزونه بدون از بین بردن نصب موجود در ابتدا گاهی اوقات پرونده های خراب و خراب را از بین نمی برد و از این رو ممکن است همچنان به مشکل خود ادامه دهید.

اگر Supremacy به طور کلی کار می کند و فقط یک فیلم یا نمایش خاص است که پخش نمی شود ، می توانید با لینکهای جریان یا سروری که افزونه در آن سعی در پخش کردن محتوا دارد ، ایجاد شود. این معمولاً با جدیدترین مطالب اضافه شده یا موارد بسیار مشهور با ترافیک سرورهای سنگین اتفاق می افتد. برتری افزودنی Supremacy Kodi پیوندهای مختلفی را برای محتوای خاص فراهم می کند. اگر یک پیوند کار نمی کند ، دیگران را امتحان کنید. یک فرصت مناسب وجود دارد که پیوندی را پیدا کنید که در واقع کار کند.

  วิธีการแก้ไขช่อง IPTV ของ Sportz TV ไม่ทำงาน

هر زمان که با Supremacy یا هر افزونه دیگری مشکلی را تجربه کردید ، همیشه راه اندازی مجدد دستگاه و سپس راه اندازی مجدد Kodi ایده خوبی است. راه اندازی مجدد سیستم و برنامه ها را تازه می کند و غالباً از موارد مرتبط با افزودنی مراقبت می کند.

با استفاده از Real Debrid روی Kodi ، هیچ جریانی در دسترس نیست. با این حال ، این یک سرویس برتر است و شاید شما نیاز به صرف چند دلار داشته باشید. کاربران FireStick همچنین می توانند Kodi را برای رفع خطاهای مختلف تنظیم مجدد کنند.

اگر افزونه Supremacy Kodi در حال پخش است اما گاهی اوقات کند و انجماد دارد ، ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد رفع مشکلات بافر Kodi را بخوانید.

من همچنین پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر در مورد خطاها ، ورود به سیستم Kodi را بررسی کنید.

اگر می خواهید گزینه های جایگزین Kodi Addons را امتحان کنید ، به لینک های زیر مراجعه کنید:

  • نحوه نصب Exodus Redux Kodi Addon
  • نحوه نصب Magic Dragon Kodi Addon
  • نحوه نصب Yoda Kodi Addon
  • نحوه نصب Seren Kodi Addon
  • نحوه نصب Venom Addon روی Kodi

همچنین می توانید لیست های ما را با بهترین افزونه های Kodi و بهترین ساخت های Kodi بررسی کنید.

نتیجه

اگر به دنبال یک افزونه جدید Kodi برای پخش فیلم ها و نمایش هستید ، توصیه می کنم سعی کنید Supremacy را امتحان کنید. Supremacy افزودنی Kodi یک افزونه چند منظوره اصلی است و یک نوع افزودنی دیگر نیست. این پیوندها با کیفیت جریان پیدا می کند و به شما امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را به صورت کامل HD ، 1080 و همچنین HD 720 تماشا کنید. تقریباً در مورد هر محتوایی که می خواهید از جمله فیلم ها ، نمایش ها ، تلویزیون زنده ، ورزش ، فیلم های سه بعدی و موارد دیگر مشاهده کنید. . اگرچه ممکن است در ابتدا Supremacy را به عنوان افزونه پشتیبان گیری برای پخش جریانی تبدیل کنید ، اما می تواند منبع اصلی شما برای تمام نیازهای سرگرمی شما باشد. این افزونه را در مراحل سریع و آسان من در بالا با شما به اشتراک بگذارید. اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، از طریق بخش نظرات در زیر به من اطلاع دهید.

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me