بهترین پخش کننده های IPTV برای خدمات IPTV شما

>

در این پست لیست بهترین پخش کننده های IPTV برای Fire Stick ، ​​Fire TV ، جعبه های تلویزیون اندرویدی ، تلویزیون های هوشمند ، موبایل های اندرویدی ، iOS ، Windows PC و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد. در حالی که برخی از بازیکنان این لیست برنامه اختصاصی برای Windows و macOS ندارند ، شما می توانید از آنها با کمک یک شبیه ساز Android استفاده کنید. 

بهترین بازیکنان iptv

پخش کننده های IPTV که در اینجا نمایش داده می شوند ، می توانند با بسیاری از خدمات IPTV مورد استفاده قرار گیرند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برنامه های ذکر شده در اینجا فقط پخش کننده ها هستند و هیچ کانال IPTV را ارائه نمی دهند.

برای استفاده از این دستگاه های پخش کننده IPTV ، باید اشتراک IPTV موجود را داشته باشید. همچنین ، اشتراک فعلی IPTV شما باید از لیست های پخش M3U یا EPG پشتیبانی کند.

از پخش کننده های IPTV می توان با خدمات رسمی و همچنین شخص ثالث IPTV با لیست پخش M3U و / یا پشتیبانی EPG استفاده کرد.

توجه داشته باشید: این صفحه فقط پخش کننده های IPTV را پوشش می دهد و نه خدمات. می توانید لیست ارائه دهندگان خدمات IPTV را از اینجا ببینید. 

پخش کننده IPTV چیست؟?

این برنامه یا خدماتی است که می تواند کانالهای IPTV را از اشتراک فعلی IPTV شما پخش کند. بنابراین ، شما یک اشتراک IPTV را از ارائه دهنده خود خریداری می کنید و کانال ها را با استفاده از دستگاه پخش کننده IPTV پخش می کنید.

بیشتر ارائه دهندگان IPTV برنامه ها یا مشتری خاص خود را دارند. می توانید برنامه را بطور جداگانه روی دستگاههای پشتیبانی شده نصب کنید.

با این حال ، اگر از چندین اشتراک IPTV استفاده می کنید ، مدیریت با یک پخش کننده IPTV آسان تر می شود. لازم نیست چندین برنامه را از اشتراک های مختلف نصب کنید. می توانید همه آنها را از طریق یک دستگاه پخش IPTV وارد کنید.

بیشتر پخش کننده های IPTV از شما می خواهند که با URL لیست پخش M3U یا URL EPG وارد شوید. برخی نیز از ورود به سیستم API پشتیبانی می کنند.

این بدان معنی است که ارائه دهنده IPTV موجود شما باید از M3U یا EPG URL یا ورود API پشتیبانی کند (اگر پخش کننده IPTV از آن پشتیبانی کند).

معمولاً هنگام ثبت نام در سرویس IPTV ، جزئیات ورود M3U یا EPG URL و API در آدرس ایمیل ثبت شده خود برای شما ارسال می شود. اگر آن را دریافت نکرده اید ، ممکن است لازم باشد با ارائه دهنده خدمات IPTV خود تماس بگیرید.

پخش کننده های IPTV که در اینجا ذکر شده اند به راهنماهای مربوطه خود پیوند دارند. روش نصب و راه اندازی را در این راهنماها مشاهده خواهید کرد.

مزایای استفاده از پخش کننده IPTV

در اینجا برخی از دلایلی که می خواهید از یک پخش کننده IPTV از برنامه بومی ارائه دهنده IPTV خود استفاده کنید ، آورده شده است:

  • معمولاً پخش کننده های IPTV از برنامه های بومی کاربر پسند تر هستند
  • پخش کننده های IPTV معمولاً در دستگاه های بیشتر از APK های ارائه دهنده خدمات IPTV شما پشتیبانی می شوند
  • می توانید چندین اشتراک IPTV را با یک برنامه واحد تنظیم و مدیریت کنید. نیازی به نصب چندین برنامه از چندین ارائه دهنده نیست
  • پخش کننده های IPTV بطور رسمی در اکثر سیستم عامل های دستگاه در دسترس هستند. بر خلاف برنامه های بومی ، آنها نیازی به کنار گذاشتن ندارند (به جز در آمازون آمازون TV) & FireStick)
  GSE Smart IPTV for FireStick, Android og iOS

آیا IPTV بازیکنان قانونی هستند?

بله ، آنها هستند.

IPTV Players به ​​سادگی به شما امکان می دهد کانال های IPTV را از اشتراک IPTV موجود خود پخش کنید. آنها هیچ مطالبی از خود ارائه نمی دهند. آنها هیچ کانال میزبانی نمی کنند. آنها فقط پخش را تسهیل می کنند.

در حقیقت ، تمام پخش کننده های IPTV که در این مقاله ارائه شده اند از طریق منابع رسمی مانند Google Play Store ، فروشگاه اپل اپل و غیره در دسترس هستند..

توجه: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق چاپ را در دستگاه خود جریانی یافتید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که یک VPN خوب بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه دیدن فیلم شما به نوعی بد نباشد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

  • نحوه نصب VPN در FireStick / TV TV
  • نحوه نصب VPN در سایر دستگاههای پخش کننده

بهترین بازیکنان IPTV

در اینجا لیست ما از بازیکنان برتر IPTV آورده شده است. نگاهی بیاندازید.

پخش کننده IPTV کامل

بهترین پخش کننده iptv

در حال حاضر Perfect Player احتمالاً محبوب ترین پخش کننده های IPTV است. با یک رابط کاربری مرتب و کاربر پسند ، این پخش کننده به شما امکان می دهد سرویس ساده IPTV خود را با سهولت جابجا کنید. این برنامه از قالب های چند URL (M3U ، XC ، XSPF) و فرمت های EPG پشتیبانی می کند (XMLTV ، JTV).

ظاهرا ، Perfect Player IPTV یک پخش کننده IPTV است و هیچ محتوای خاصی را در خود ندارد. شما باید محتوا را از ارائه دهندگان خدمات IPTV که از لیست های پخش یا EPG پشتیبانی می کنند ، تهیه کنید.

یکی از بزرگترین مزیت های پخش کننده کامل این است که به شما امکان می دهد چندین اشتراک IPTV را از همان صفحه مدیریت کنید. اگر از بیش از یک ارائه دهنده IPTV استفاده می کنید ، می توانید به همه آنها در یک مکان دسترسی پیدا کنید.

  IPTV Pintar GSE untuk FireStick, Android, dan IOS

Perfect Player به طور رسمی در دستگاه های iOS و Android از طریق App Store و Play Store در دسترس است. این دستگاه بر روی دستگاههای FireStick و Fire TV آمازون شما حاشیه است. همچنین می توانید آن را برای ویندوز و لینوکس از وب سایت رسمی آن (niklabs.com) بارگیری کنید.

نحوه دانلود و نصب Perfect Player

GSE هوشمند IPTV

بازیکنان iptvGSE Smart IPTV دیگر پخش کننده IPTV با گزینه ورود به سیستم با چندین اشتراک IPTV است. این امر باعث می شود تماشای کانال ها از طریق تمام اشتراک های شما در یک مکان گزینه عالی باشد. تمام آنچه شما نیاز دارید ارائه دهنده خدمات IPTV شما برای پشتیبانی از لیست های پخش و قالب های EPG است.

می توانید لیست پخش و / یا EPG را بر روی دستگاه خود بارگیری کرده و به صورت محلی وارد کنید یا از URL / لینک پیوندی پشتیبانی شده استفاده کنید. همچنین ممکن است لیست های پخش را از یک سرور FTP وارد کنید. در حال حاضر ، GSE Smart IPTV هم از M3U و هم از فرمت های JSON برای لیست های پخش پشتیبانی می کند.

علاوه بر IPTV ، این برنامه به شما امکان می دهد رسانه ها را از فضای محلی پخش کنید. حتی به شما امکان می دهد از پخش کننده های خارجی مانند MX Player استفاده کنید.

GSE Smart IPTV دارای رابط بصری و کاربر پسند است که به شما امکان می دهد بلافاصله کار خود را شروع کنید. واردات M3U و EPG نیز بسیار آسان است.

می توانید GSE Smart IPTV را به ترتیب از Apple Store و Play Store برای دستگاه های iOS و Android به طور رسمی دریافت کنید. با این وجود ، باید در دستگاه های Fire TV و FireStick آمازون بچرخد. همچنین در ویندوز و macOS در دسترس نیست ، اما می توان با استفاده از یک شبیه ساز Android (مانند BlueStacks) از آن استفاده کرد.

نحوه نصب GSE Smart IPTV

IPTV Smarter

iptv باهوش ترIPTV Smarter در واقع راهی هوشمندانه برای مدیریت اشتراک های IPTV شماست. با استفاده از این برنامه ، لازم نیست به رابط کاربری و گزینه پخش کننده ویدیویی به ارائه دهنده IPTV خود وابسته باشید. IPTV Smarter به شما امکان می دهد اشتراک IPTV موجود خود را ادغام کنید و کانال ها را در یک رابط کاربر پسند قرار دهید. همچنین این دستگاه پخش کننده ویدیویی مخصوص به خود را دارد که معمولاً بهتر از پخش کننده های پیش فرض داخلی در برنامه های ارائه دهندگان IPTV است.

با پخش کننده IPTV Smarter ، می توانید با اشتراک موجود خود از طریق فایل Playlist / URL M3U یا از طریق API کدهای Xtream وارد شوید.

اگرچه کدهای Xtream کاهش یافته است ، اگر ارائه دهنده IPTV شما از یک پشتیبانی کند ، می توانید از API معادل استفاده کنید.

تقریباً مانند سایر پخش کنندگان IPTV در این لیست ، می توانید با چندین اشتراک IPTV وارد شوید (از همان ارائه دهنده یا ارائه دهنده های مختلف).

در حالی که IPTV Smarter باید روی دستگاههای FireStick و Fire TV قرار بگیرد ، برای Google Mobiles و iOS از طریق Google Play Store و App Store بطور رسمی در دسترس است..

نحوه نصب IPTV Smarter

  Geriausi IPTV grotuvai jūsų IPTV tarnybai

IPTV هوشمند

بهترین بازیکن iptv برای firestickSmart IPTV یک پخش کننده IPTV پولی است که به هزینه یک بار 5.49 یورو یا حدود 6.10 دلار در هر دستگاه نیاز دارد. ظاهراً کلیه خدمات دیگر در این لیست رایگان است.

این پخش کننده IPTV از طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله تلویزیون های هوشمند ، جعبه های تلویزیون اندرویدی ، آمازون فایر TV و FireStick ، ​​دستگاه های Mag و موارد دیگر پشتیبانی می شود. در اکثر دستگاه ها ، می توانید آن را مستقیماً از فروشگاه های رسمی برنامه بارگیری کنید. با این وجود ، باید به آمازون FireStick بپیچد.

Smart IPTV در حال حاضر در دستگاه های iOS پشتیبانی نمی شود.

در حالی که Smart IPTV مانند سایر پخش کنندگان در این لیست از قالب لیست پخش M3U پشتیبانی می کند ، می توانید لیست پخش را مستقیماً از طریق برنامه وارد کنید. وقتی برنامه را برای دستگاه خود خریداری می کنید ، یک آدرس MAC به شما اختصاص می یابد. شما باید از طریق مرورگر تلفن همراه یا رایانه به my.siptv.app بروید و از آدرس MAC برای بارگذاری لیست پخش استفاده کنید.

علاوه بر قالب M3U ، Smart IPTV همچنین از URL XMLTV EPG پشتیبانی می کند.

Smart IPTV به اندازه سایر گزینه های موجود در این لیست بهترین پخش کننده های IPTV ساده نیست. با این وجود ، به دلیل پشتیبانی چند دستگاهی و مشتری پایدار ، هنوز هم محبوب است.

نحوه نصب Smart IPTV

کدی

پخش کننده kodi iptvKodi یکی از محبوب ترین پخش کننده های رسانه ای است. این امکان را به شما می دهد تا محتوای آنلاین را از طریق افزونه های مختلف پخش کنید. می توانید فیلم ، نمایش ، تلویزیون زنده و موارد دیگر بازی کنید.

آنچه بسیاری نمی دانند این است که Kodi را می توان به عنوان یک پخش کننده IPTV نیز استفاده کرد. می توانید این کار را با استفاده از افزونه Kodi به نام PVR IPTV Simple Client موجود از طریق مخزن رسمی افزایشی Kodi انجام دهید..

تا زمانی که از URL لیست پخش M3U یا URL XMLTV EPG پشتیبانی کند ، می توانید از هر اشتراک IPTV با این افزونه استفاده کنید..

Kodi نسبت به سایر برنامه های موجود در این لیست بهترین پخش کننده های IPTV با طیف گسترده ای از سیستم عامل های دستگاه سازگار است. علاوه بر Amazon Fire TV ، Android TV ، Android Mobiles ، iOS Mobile ، Kodi در رایانه های Windows ، Mac ، Linux ، Raspberry Pi و موارد دیگر نیز کار می کند.

بنابراین ، اگر دستگاه شما از هیچکدام از پخش کننده های IPTV فوق پشتیبانی نمی کند ، Kodi را با PVR IPTV Simple Client اضافه کنید.

نحوه نصب افزونه PVR IPTV Simple Client بر روی Kodi

بسته بندی کردن

بنابراین ، در اینجا لیست ما از بهترین بازیکنان IPTV قرار دارد. همانطور که حتماً توجه کرده اید ، این دستگاه های پخش کننده IPTV را می توان از طریق کانال های رسمی در دستگاه های مختلف مانند موبایل و سیستم عامل iOS بارگیری کرد. با این حال ، آنها در فروشگاه آمازون در دسترس نیستند. بنابراین ، شما باید آنها را روی FireStick یا Fire TV خود کنار بگذارید. اگر فکر می کنید یک پخش کننده IPTV خوب را که باید بخشی از این لیست باشد از دست دادیم ، لطفاً از طریق بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

مربوط:

Sapphire Secure IPTV
Sportz TV IPTV
تسریع در IPTV تلویزیون