Najlepšie služby IPTV (február 2023)

>

V tomto článku nájdete zoznam najlepších služieb IPTV pre FireStick a ďalšie platformy vrátane Android TV, Android TV Boxov, Android Mobilov & Ručné zariadenia, iOS, Windows, Mac atď.

Služby IPTV poskytované v tomto príspevku sú skvelým spôsobom, ako prerušiť kábel a sledovať vaše obľúbené kanály online. Tieto služby ponúkajú nákladovo efektívne riešenie na šírenie kanálov káblovej televízie, ktoré by inak mohli stáť šťastie.

Ak chcete začať, jednoducho si musíte kúpiť predplatné IPTV a stiahnuť aplikáciu na podporovaných zariadeniach. Poskytovatelia IPTV tu uvedení ponúkajú živé televízne vysielanie v rozlíšení až 1080p.

Aj keď sú tieto služby primárne určené na vysielanie živého televízneho vysielania, niektoré z nich môžu zahŕňať aj filmy a relácie VOD. Väčšina z týchto služieb tiež podporuje EPG alebo TV Guide, aby vám poskytol prístup k TV programu.

Súčasťou niektorých z týchto služieb IPTV sú aj funkcie Catch-Up TV, Multi-Screen.

pozor: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašom zariadení zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, môžete sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť VPN a skryli svoju totožnosť, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezmenil.

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

  • Ako nainštalovať VPN na FireStick / Fire TV
  • Ako nainštalovať VPN na iných streamovacích zariadeniach

Najlepšie služby IPTV

Tu je zoznam najlepších služieb IPTV, ktoré vyžadujú predplatné a majú svoj vlastný obsah. Všetky tieto služby majú stovky živých televíznych kanálov z USA, ako aj medzinárodné kanály.

1. Sapphire Secure IPTV

najlepšie iptvSapphire Secure IPTV predstavuje nákladovo efektívnu možnosť streamovania obľúbených kanálov káblovej televízie na serveri FireStick a ďalších zariadeniach s Androidom, ako sú televízne boxy, inteligentné televízory, mobily a tablety. Tento poskytovateľ IPTV vám ponúka prístup k viac ako 1500 kanálom v kvalite HD z celého sveta. Existuje mnoho obľúbených kanálov zo Spojených štátov a Spojeného kráľovstva.

Živá funkcia EPG je súčasťou služby Sapphire Secure. Sprievodca EPG alebo TV vám umožní zostať v kontakte s televíznym programom na daný deň. Program Sapphire Secure obsahuje aj funkciu viacerých obrazoviek, ktorá vám umožňuje streamovať až 4 kanály naraz na jednej obrazovke. Spoločnosť Sapphire Secure je teda úžasnou službou IPTV.

Ako nainštalovať Sapphire Secure IPTV

2. Sportz TV IPTV

najlepší poskytovatelia služieb iptvTelevízia Sportz je ďalšou skvelou možnosťou sledovania obľúbených televíznych kanálov na serveri FireStick. So Sportz TV získate prístup k viac ako 6500 satelitným kanálom z celého sveta vrátane USA, Veľkej Británie, Kanady a mnohých ďalších obľúbených miest..

  Cómo instalar SET TV IPTV en FireStick

Základný plán začína na 9,95 dolárov s dvoma pripojeniami.

Televízia Sportz je podporovaná takmer na všetkých zariadeniach s Androidom vrátane FireStick, Android TV, mobilných telefónov & tablety. Musí byť nainštalovaný na strane alebo manuálne, pretože nie je k dispozícii prostredníctvom žiadneho oficiálneho kanála.

Táto služba obsahuje aj sekciu VOD s veľkým radom filmov a relácií na požiadanie. To je veľké plus, povedal by som. Okrem toho je k dispozícii živý EPG alebo televízny sprievodca, ktorý vás informuje o aktuálnom stave televízneho programu.

Väčšinu kanálov môžete vysielať v plnom vysokom rozlíšení. Niektoré kanály však môžu prúdiť iba v rozlíšení 720p.

Ako nainštalovať Sportz TV IPTV

3. Nitro TV IPTV

nitro tv iptvVďaka spoľahlivej zostave viac ako 6000 kanálov a viac ako 2500 streamovaniu v HD bola Nitro TV IPTV jasnou voľbou pre tento zoznam najlepších služieb IPTV. Nitro TV IPTV obsahuje aplikácie pre televízne zariadenia so systémom Android a Android vrátane FireStick. Funguje hladko aj na zariadeniach s nízkou úrovňou špecifikácie.

Môžu sa vyskytnúť príležitostné problémy s navigáciou, ale aplikácia to nahradí takmer úplným zážitkom zo streamingu bez vyrovnávacej pamäte.

Nitro TV IPTV pokrýva všetky hlavné kanály z USA, Veľkej Británie, Kanady a rôznych ďalších regiónov sveta. Má tiež rozsiahlu zbierku miestnych káblových televíznych kanálov. Zoznamy skladieb M3U a EPG sú tiež podporované, ak hľadáte službu pomocou prehrávačov IPTV.

Celkovo vzaté, Nitro IPTV je slušná služba IPTV.

Ako nainštalovať Nitro TV na Firestick

4. Prúdy pre nás

prúdy pre násStreams for us teraz vstupuje do nášho zoznamu najlepších služieb IPTV pre FireStick. Tento poskytovateľ IPTV vám ponúka rozsiahlu zbierku viac ako 2000 živých televíznych kanálov z celého sveta. Knižnica obsahu je pravidelne udržiavaná a aktualizovaná. Rozhranie je užívateľsky prívetivé a ľahko použiteľné. Aplikácia tiež ponúka niekoľko skvelých funkcií, ako je napríklad funkcia viacerých obrazoviek. Je to ideálna aplikácia pre tých, ktorí hľadajú lacné, ale spoľahlivé riešenie streamovania.

Časti na požiadanie (filmy a televízne seriály) už nie sú funkčné. Pokiaľ však ide o živé televízne vysielanie, Streams for Us je jednou z najlepších možností.

Ako nainštalovať Streams pre nás na FireStick

5. TV IPTV so zvieraťom

zviera tv iptvBTV TV IPTV ponúka množstvo káblových televíznych kanálov (viac ako 1 000 z USA, Veľkej Británie a Kanady; celkovo viac ako 2 500). Za 15 dolárov mesačne je to nákladovo efektívny spôsob streamovania všetkých vašich obľúbených kanálov.

Veľa kanálov je dostupných v HD kvalite. Niektoré kanály prúdia aj v SD.

Beast TV má aplikácie pre Android pre FireStick, Android TV zariadenia, Smart TV a Android telefóny. Môžete ho však použiť aj na zariadeniach iOS, Computers, Kodi a MAG.

Jeden účet môžete používať až na 4 zariadeniach. To znamená, že môžete zdieľať svoje predplatné aj s rodinou a priateľmi.

Ako nainštalovať televíziu Beast

6. Oblasť 51 IPTV

najlepšie požiarnej služby iptvArea 51 je neuveriteľne populárna služba streamovania IPTV pre FireStick a ďalšie zariadenia s Androidom. Táto služba je tak populárna, že vývojári musia väčšinu času udržiavať svoj plán mimo skladovej zásoby, aby sa zabezpečila lepšia správa šírky pásma. Ak máte toľko šťastia, že môžete pristáť na svojom webe v čase, keď sú k dispozícii predplatné, túto aplikáciu si naozaj užijete, najmä ak chcete streamovať živú televíziu.

Len za 10 dolárov mesačne poskytuje Area 51 vysielanie vašich obľúbených kanálov vo vysokej kvalite. Majú tiež štvrťročné, šesťmesačné a ročné plány. Odporúčam vám však chodiť s každou službou IPTV mesačne, pretože by ste nevedeli, kedy dôjde k ukončeniu podnikania..

  GSE Smart IPTV pro FireStick, Android a iOS

Area 51 je však dlhoročným poskytovateľom IPTV s dobrými výsledkami. Ak sa s nimi stretnete s akýmkoľvek problémom, existuje 24/7 systém predaja vstupeniek na podporu, ktorý vám pomôže s vašimi obavami.

Aplikácia Area 51 je k dispozícii na serveri FireStick & ďalšie požiarne televízne zariadenia, ako aj televízory s Androidom, televízne skrinky a mobilné telefóny. Môžete tiež použiť doplnok Area 51 Kodi a túto službu používať vo Windows, Mac, Linux, iOS, Raspberry Pi a ďalších. V skutočnosti je to v súčasnosti jedna z najlepších služieb IPTV.

Ako nainštalovať Area 51

7. Eternal TV IPTV

Najlepšie iptv služby pre firestickEternal TV je pravdepodobne rovnako populárna ako Area 51. To je pravdepodobne dôvod, prečo, rovnako ako Area 51, z väčšej časti zostáva na sklade. Tí, ktorí dokážu kúpiť program predplatného, ​​boli často vypočutí, keď tvrdili, že je jedným z najlepších IPTV.

Táto služba vám umožňuje prístup k viac ako 2000 kanálom káblovej televízie až za 5 dolárov mesačne (jeden užívateľ). Ak uvažujete o zdieľaní predplatného so svojou rodinou a priateľmi, Eternal IPTV má tiež niekoľko plánov pre viacerých používateľov.

S programom Eternal TV získate užívateľsky príjemné rozhranie a vychutnáte si vysoko kvalitné vysielanie najlepších televíznych kanálov z celého sveta. Poskytuje tiež niektoré z najpopulárnejších televíznych kanálov z USA.

Eternal TV IPTV vám tiež umožňuje používať živé EPG, aby ste mohli sledovať plán televízneho vysielania.

Aplikácia Eternal TV je k dispozícii iba pre zariadenia s Androidom, má však doplnok Kodi, ktorý vám umožňuje vysielať televízne kanály na širšiu škálu zariadení vrátane systému Windows. & Počítače Mac, Linux, mobilné telefóny so systémom Windows, iOS, Raspberry Pi a ďalšie.

Ako nainštalovať Eternal TV IPTV

8. Helix TV IPTV

: Táto služba je momentálne nefunkčná.

špičkové služby iptv v prípade požiaruHelix TV prichádza s obrovskou zbierkou kanálov káblovej televízie z celého sveta (medzi ktoré patria USA, Veľká Británia, Kanada a veľa medzinárodných kanálov). Môžete si vybrať jeden z mnohých programov predplatného (od 7 dolárov). Čas od času ponúka Helix TV aj 48-hodinovú skúšobnú verziu s plným prístupom za 1 USD, ak uvažujete o jej vyskúšaní.

Plány predplatného boli upravené tak, aby vyhovovali potrebám rôznych typov zákazníkov. Napríklad existuje plán pre Spojené kráľovstvo, ktorý zahŕňa iba satelitné kanály zo Spojeného kráľovstva. Existuje plán USA / CA Helix s televíznymi kanálmi iba z USA a Kanady. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať plány s alebo bez obsahu VOD a / alebo obsahu pre dospelých.

A ak chcete komplexný plán, môžete si zvoliť plán Triple Helix, ktorý má všetko (vrátane kanálov z Veľkej Británie, USA a Kanady, medzinárodných kanálov, úplného obsahu VOD a obsahu pre dospelých)..

Helix TV IPTV ponúka vysoko kvalitné vysielanie v rozlíšení až 1080p. Má podporný systém predaja lístkov, aby ste sa s nimi v prípade akýchkoľvek problémov skontaktovali.

Aj keď je aplikácia Helix TV k dispozícii iba pre zariadenia s Androidom, môžete ich odkaz na webové vysielanie použiť v prehliadači v počítači. Okrem toho majú doplnok Kodi, ktorý rozširuje použiteľnosť na celý rad zariadení vrátane počítačov, iOS, Raspberry Pi a ďalších. MAG, Dreamlink, BuzzTV a E2 / zGemma sú tiež podporované.

Ako nainštalovať Helix TV IPTV

9. Zrýchlené TV IPTV

Najlepšie iptv služby pre firestickExpedite TV ponúka viac ako 800 kanálov káblovej televízie. Môžete sledovať veľa obľúbených kanálov z USA v HD kvalite. Nájdete tu aj kanály zo Spojeného kráľovstva, Kanady a niekoľkých ďalších medzinárodných miest.

  Kodi Solutions IPTV: 3500+ телеканалов в прямом эфире за 5 долларов

Okrem služby Live TV obsahuje služba Expedite IPTV slušnú zbierku videozáznamov a relácií VOD, športového obsahu a prístup k miestnym správam..

Rýchle televízne vysielanie vás stojí 24 dolárov mesačne. Znie to trochu drahšie. Podporuje však až 5 súčasných pripojení. V skutočnosti každé spojenie stojí menej ako 5 dolárov a môžete ho zdieľať so svojou rodinou a priateľmi. Môžete sa tiež rozhodnúť pre jednorazovú bezplatnú 24-hodinovú skúšobnú verziu bez kreditnej karty s úplným prístupom k celému spektru služieb..

K dispozícii je trojmesačný plán za 59 dolárov, ktorý vám ušetrí 13 dolárov. Vzhľadom na súčasný stav služieb streamovania tretích strán by som však odporučil držať sa možnosti mesačných platieb..

Expeditívna televízia IPTV ponúka kvalitné vysielanie s väčšinou ton kanálov dostupných v rozlíšení 1080p.

Expedite TV nemá vlastnú aplikáciu. Funguje to iba prostredníctvom aplikácie prehrávača médií Lenox. Lenox je k dispozícii na zariadeniach Android a iOS prostredníctvom oficiálnych obchodov s aplikáciami (Obchod Play a Apple App Store). Môže byť načítaný do vášho zariadenia FireStick. Expedite TV má navyše webový odkaz, ktorý vám umožňuje streamovať obsah vo webovom prehľadávači v počítači.

Ako nainštalovať Expedite TV

10. Hráči Klub IPTV

najlepšia služba iptvHráči Klub je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších služieb IPTV. Táto služba vám ponúka prístup k viac ako 3 000 káblovým televíznym kanálom za pouhých 8 dolárov mesačne. Môžete sledovať svoje obľúbené kanály z USA, Kanady, Veľkej Británie a niekoľkých ďalších krajín. Väčšina kanálov vysiela v rozlíšení Full HD 1080p. Niektoré z nich sú však dostupné v rozlíšení 720p.

Aj keď The Players Klub je stále jedným z najvyhľadávanejších poskytovateľov IPTV, s platobným portálom pretrvávajú problémy. Preto, aj keď už s nimi máte existujúci účet, môžu sa vyskytnúť problémy s obnovením vášho predplatného. Aj kvôli veľkému počtu žiadostí o predplatné často nájdete plány The IP Klub IPTV vypredané.

Hráči Klub ponúkali aj filmy a relácie VOD. Obsah VOD bol však odstránený.

Táto služba ponúka aj živé EPG, ak chcete mať prehľad o tom, čo je dnes v televízii.

The Players Klub je však vynikajúcou službou IPTV, ak sa vám podarí kúpiť program. Má profesionálne užívateľské rozhranie, ktoré sa nielen ľahko používa, ale aj rýchlo.

Ako nainštalovať Hráči Klub IPTV na FireStick

11. Ping TV IPTV

Ping IPTV je ďalšia služba IPTV, ktorá ma zaujala. Táto služba Live TV vám umožní sledovať viac ako 800 kanálov. Pravdepodobne nájdete všetky svoje obľúbené kanály tu z USA, ako aj z medzinárodných miest, napríklad z Veľkej Británie a Kanady.

Za 24 dolárov mesačne vyzerá Ping IPTV trochu prudko. Avšak za túto cenu získate až 5 súčasných pripojení. To vám umožní zdieľať vaše predplatné s rodinou a priateľmi. V skutočnosti vás každé spojenie stojí menej ako 5 dolárov mesačne.

Rovnako ako služba Expedite TV v tomto zozname najlepších služieb IPTV, Ping IPTV tiež neponúka žiadnu aplikáciu. Funguje s prehrávačom médií Lenox MP.

Ako nainštalovať Ping IPTV

Zabalenie

Tu je náš zoznam najlepších služieb IPTV. Rezanie káblov je teraz obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým. Stále viac ľudí chce vysielať svoje obľúbené kanály online namiesto získavania predplatného káblovej televízie. S týmito poskytovateľmi IPTV máte nákladovo efektívny spôsob sledovania živej televízie na rôznych zariadeniach vrátane FireStick, zariadení Android TV, mobilných telefónov, iOS a ďalších..

Ak viete o akýchkoľvek vynikajúcich službách IPTV, o ktorých si myslíte, že by mali byť súčasťou tohto zoznamu najlepších služieb IPTV, dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

súvisiace:

Ako útek z väzenia
Najlepšie doplnky Kodi
Najlepšie aplikácie pre Firestick
Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me