Çifti Hatası – Olpair, TheVideo.me, Tvad.me, vb nasıl düzeltilir

>

Exodus Redux, Yoda vb.Gibi popüler Kodi eklentileri ile akış yapıyorsanız, belirli kaynaklardan içerik akışını denemeye çalışırken Kodi çifti hatasına rastlamanız büyük olasılıktır. Kodi 18.3 / 18.3 Leia veya Kodi 17.6 Krypton’ı kullanın, hata Olpair (Openload), tvad.me, vidup.me, thevideo.me ve birkaç kaynaktan gelen akışları açtığınızda oluşur. Akışlarından oynatmaya izin vermek için web sitelerinde eşleştirme işlemini tamamlamanızı istiyorlar. Bu hataya neden olan sadece bir avuç kaynak var, ama bunun biraz sinir bozucu olduğunu biliyorum. Bu kılavuzda, Kodi’deki çift hatasıyla ilgilenmek için çeşitli yöntemleri tartışacağız.

Tüm popüler eklentilerin tvad.me, vidup.me ve OpenLoad a.k.a Olpair’den akış bağlantıları aldığını gördüm. Ancak, bu kılavuzda bununla ilgileneceğiz. Okumaya devam et!

kodi'de olpair hatası

Kodi’de Neden Olpair, Tvad.me/pair, Vidup.me/pair, thevideo.me/pair Hatası Görüyorsunuz?

Gerçek şu ki Kodi’deki çift hatası tam olarak bir hata değil. Video içeriğini thevideo.me, Vidup.me, Openload veya Tvad.me gibi kaynaklardan akış olarak almak bir önkoşuldur.

Openload ve eşleştirme gerektiren diğer kaynaklar, en sevdiğiniz filmler, şovlar, belgeseller ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük bir kaliteli içerik envanteri sunar. Daha iyi çözünürlük ve azaltılmış tamponlama sorunları ile üstün kaliteli içerik sağlarlar. Ve bunu ücretsiz yapıyorlar.

Ancak, üst düzey içerik kalitesi sundukları için sunucularında yüz binlerce oynatma isteği alırlar. Sonuç olarak, sunucuları sıkışır. Ancak sunucularına yönlendirilen tüm trafik, insan isteklerinden kaynaklanmıyor. Botlar ve komut dosyaları tarafından oluşturulan otomatik istekler nedeniyle trafiği büyük ölçüde tıkanacaktı.

Kodi’deki çift hatası aslında sadece erişim isteyen bir insan olduğu doğrulandığında geçilebilen bir kapıdır. Bu nedenle sunucularına gelen tüm istekleri tararlar ve yalnızca kendinizi bir insan olarak doğruladığınızda, içeriklerine erişirsiniz.

Daha iyi bir akış deneyimi için eşleştirme işlemini izlemenizi öneririz. İlk yöntem size nasıl yapılacağını söyleyecektir. Ancak, bu kaynaklardan gelen bağlantıları hiç istemiyorsanız, sizin için ikinci yöntemim de var.

Yöntem # 1: IP Adresinizi Eşleştirin

Bu yöntemi daha çok seviyorum. Bu sunuculardaki kalite bağlantılarını kaçırmadan Kodi’deki çift hatalarından kaçınmamı sağlıyor. Tek yapmanız gereken web sitesinde IP adresinizi eşleştirmek ve aynı ağa bağlı tüm cihazlarınızda bu hata mesajlarını almayı durduracaksınız.

  Sådan installeres og bruges Real-Debrid på Kodi / Firestick

Örneğin, bilgisayarınızda Kodi varsa ve IP adresi eşleştirdiğiniz aynı Wi-Fi ağına bağlı cep telefonunuz varsa, bu iki cihazda da Kodi’deki çift hatadan kurtulacaksınız.

Eşleştirmenin yalnızca 4 saat boyunca geçerli olduğunu lütfen unutmayın. 4 saat geçtikten sonra tekrar eşleştirmelisiniz.

Dikkat:Eşleme, orijinal IP adresinizi içerik sağlayıcıya gösterir. Gerçek IP adresinizin gösterilmemesi için eşleştirmeden önce bir VPN kullanmanız önemle tavsiye edilir. Akış etkinliklerimi anonim tutmak için ExpressVPN kullanıyorum ve aynısını yapmanızı öneririm.

oku: Kodi için En İyi VPN ve Nasıl Kullanılır 

Şimdi size IP adresinizi nasıl eşleştireceğinizi göstereyim.

# 1: Bir akış kaynağı eşleşmeyi gerektirdiğinde, ekranınızda buna benzer bir mesaj görünür – OpenLoad Akış Yetkilendirme

kodi'de olpair hatası

# 2: Cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda bir tarayıcı açın ve mesajda verilen bağlantıya gidin. Bu kılavuzda bir örnek olarak OpenLoad Akış Yetkilendirmesini alıyorum.

Bağlantıyı aç https://olpair.com

İpucu: Kodi’yi FireStick, Fire TV veya Fire TV Cube gibi uzaktan kumandalı bir cihazda kullanıyorsanız, cihazınızla aynı Kablosuz ağa bağlı bir bilgisayar, mobil veya tablette aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz..

# 3: yazan onay kutusunu tıklayın. Ben bir robot değilim

openload'da akış yetkilendirmesi

# 4: Şimdi böyle bir doğrulama açılır penceresi göreceksiniz. Doğru görüntüleri seçerek doğrulama işlemini tamamlayın

olpair tvad.me/pair

# 5: Doğrulama başarılı olduğunda, metnin önünde yeşil bir onay işareti göreceksiniz Ben bir robot değilim. Tıklayın Çift alttaki düğme

# 6: IP adresiniz eşleştirildiğinde, Eşleştirme başarılı! İleti.

tvad.me/pair on kodi

Olpair Kodi hatasını kontrol ettiniz. Şimdi Kodi’ye dönün ve bu kaynaklardan gelen akışları oynatın. IP adresiniz 4 saate kadar eşleştirilmiş olarak kalacak.

NOT: Yukarıdaki adımlar Olpair a.ka. OpenLoad Akış Yetkilendirmesi. Aşağıda gösterildiği gibi başka eşleştirme sorunlarıyla karşılaşıyorsanız, adlarına göre verilen bağlantıyı ziyaret edin ve Olpair ile yaptığımız şekilde eşleştirmeyi başlatın.

Video.me Akış İzni – https://thevideo.me/pair veya https://tvad.me/pair

VidUP.me Akış İzni – https://vidup.me/pair

Olpair, Vidup.me, Tvad.me, TheVideo.me, OpenLoad Güvenli mi??

Birkaç yıldır Kodi kullanıcısıyım. Düzinelerce eklentiyi test ettim, denedim ve kullandım. Eşleştirme gerektiren OpenLoad ve Tvad.me gibi kaynakların güvenli olduğunu garanti ederim. Aslında, akışlarını genellikle diğerlerine göre tercih ederim. IP adresinizi yalnızca sunucularına yalnızca kullanıcıların erişebildiğinden emin olmak için kullanırlar ve botlardan ve komut dosyalarından gelen isabet girişimleriyle aşırı yüklenmezler.

  Sådan installeres Tomb Raider Build på Kodi

Bununla birlikte, bu siteler hala lisanslı veya telif hakkıyla korunan içeriğe sahip olabilir. Ayrıca, istemeden de olsa lisanslı veya telif hakkıyla korunan içerik yayınladığınızda, her zaman risk altındasınız demektir. Bu siteler eşleştirme için IP Adresinizi kullandığından,.

Bu sağlayıcılar IP Adresinizi herhangi bir kötü amaçlı amaç için kullanmayacak olsalar da, telif hakkıyla korunan içeriği barındırmak için herhangi bir davada yer alıyorlarsa, kullanıcılarının IP adreslerini yasal makamlara ifşa etmeleri gerekebilir. Bu kolayca başınızı belaya sokabilir.

Ancak, Kodi VPN kullanarak bunu kolayca önleyebilirsiniz. Daha önce de belirttiğim gibi, bu en iyi hareket şeklidir. Bir VPN ile internet trafiğiniz farklı bir sunucu üzerinden yönlendirilir. Size tamamen yeni bir IP Adresi atanır. VPN servis sağlayıcıları geçilemez şifreleme protokolleri kullanır ve sıfır günlük ilkesini korur. Çevrimiçi etkinlikleriniz asla size geri izlenemez.

Kodi ve diğer akış hizmetleri için en güvenli, en hızlı ve en güvenilir VPN hizmeti olduğu için ExpressVPN’i kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Hizmetlerinden hoşlanmamanız durumunda 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Yöntem 2: Kodi içinde captcha içeren ana bilgisayarları devre dışı bırakma

Eşleştirme sürecinden geçmek istemiyorsanız, sadece seçeneği devre dışı bırakarak Kodi’deki çift hatasını önleyebilirsiniz Captcha’lı barındırıcılar.

Bunu yaparak, OpenLoad gibi sunuculardan bazı kaliteli akışları kaçırabileceğinizi unutmayın.

Kodi’de tüm eklentiler için captcha’lı Barındırıcıları devre dışı bırakacak evrensel bir ayar yoktur. Her eklenti için ayrı ayrı yapmalısınız.

Aşağıda, captcha’ları etkinleştirilmiş Barındırıcılar etkinleştirilmiş resim yer almaktadır. Gördüğünüz gibi, OpenLoad’dan çok sayıda bağlantı var. Daha sonra, captcha’lar devre dışı bırakılmış olarak görüntüyü Hosters ile paylaşacağım.

vidup.me/pair kodi

Örnek olarak bu kılavuzda Exodus addon kullanıyorum. Ancak bu, OpenLoad’ı veya eşleştirme gerektiren diğer sunucuları destekleyen tüm eklentiler için geçerlidir. Aşağıdaki adımları takip et:

# 1: Kodi ana ekranına gidin ve Eklentilerden eklentileri açın > Video eklentileri 

tvad bana çift kodi

# 2: Aşağı kaydırın ve tıklayın Araçlar

kodi açık yük eşleme hatası

# 3: Seçeneği açın AYARLAR: Oynatma

olpair.com kodi üzerinde eşleştirme

# 4: Emin olun Geri çalma seçeneği solda seçili. Şimdi aşağı kaydırın Dosya Barındırma Filtreleri bölümüne gidin ve Captcha’lı barındırıcılar geçişini değiştirerek

  Mancave Sihirbazı Kodi Yapılarını Yükleme

tvad.me/pair

Aşağıda, captcha’ları devre dışı bırakılmış Barındırıcılar bulunan resim yer almaktadır. Daha önce paylaştığım görüntüyle etkinleştirilmiş tüm akışları karşılaştırdığınızda, tüm OpenLoad akışlarının gittiğini görebilirsiniz

vidup.me/pair

Hepsi bu kadar! Şimdi oynatmak istediğiniz videoya geri dönün. OpenLoad veya eşleştirme veya captcha yetkilendirmesi gerektiren diğer kaynaklardan gelen tüm akışların kaldırıldığını göreceksiniz.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi’de akışla yayınladığınız her şeyin İSS’niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN’dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi’de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

özet

Kodi’deki çift hatası, IP adresinizi Olpair.com, Vidup.me/pair, Tvad.me/pair, thevideo.me/pair adresinde eşleştirerek veya Hostt’ları captcha’larla devre dışı bırakarak kolayca düzeltilebilir. Daha kaliteli akışlara erişmenizi sağladığı için kişisel olarak ilk yöntemi öneririm. Ancak, Kodi’de Gerçek Debrid’i kullanıyorsanız, zaten üstün kaliteli bağlantılar alıyorsunuz olabilir. Eşleştirme gerektiren sunuculardan akışa ihtiyacınız olmayabilir. Aşağıdaki yorumlar bölümünden herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa bize bildirin.

İlişkili:

Jailbreak FireStick nasıl
Kodi’de Trakt Nasıl Kullanılır
Kodi Sıfırlama
Kodi’de arabelleğe alma nasıl düzeltilir

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me