En İyi Kodi Derlemeleri (Şubat 2023 için güncellendi)

>

Bu yazıda, FireStick, Android Cep Telefonları, Windows, Mac ve diğer Kodi uyumlu cihazlar için en iyi Kodi yapılarını sıraladık. Bu yapıların çoğu her ikisi de Kodi 18.5 Leia ve 17.6 Kripton. Kodi 18’in piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç ay geçti ve Leia versiyonunun artık olabildiğince kararlı olduğunu söylemek güvenlidir. Kodi’nin belirli bir sürümüne özel bazı yapılar bulacaksınız. Yakında, Kodi 17.6 salt Kodi derlemelerini bu listeden kaldıracağız. Sadece Kodi 18 Leia ile çalışan yapıları koruyacağız. 

Bu yapıları düzenli olarak test ediyoruz ve ihtiyaç olduğunda bu yayını güncellemeye devam ediyoruz. Ayrıca deneyiminizi duymak isteriz. Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz..

Devam etmeden önce Feragatnamemizi okumak için lütfen buraya tıklayın.

Kodi Yapıları Kodi’yi mükemmel bir akış merkezine dönüştürerek kurma konusunda yardım. Peki Kodi nedir? Teknik olarak Kodi, çeşitli işletim sistemlerinden erişilebilen ücretsiz bir medya merkezi yazılımıdır. Uygulama, kullanıcıların filmler, TV şovları, canlı TV ve spor gibi medya akışı tüketmelerini sağlar. En iyi Kodi’nin bu teknik tanımı sadece bu harika uygulamada yollarını zaten anlayan teknisyenler için adalet yapacak.

Bir meslekten olmayan dilde, Kodi’yi bitmemiş bir ev bodrum katı olarak düşünün. Çatıyı tutan çerçeveler, güçlü bir temel ve makaslar var. Onlar evinizde her şeyi tutacak temeldir. Temelleri eşyaları saklamak, duvarları iç tasarım için kullanmak ve tavanı güzel bir tavan yapmak için kullanacaksınız. Kodi de benzer bir şekilde tanımlanabilir. Uygulama, akış ortamını kullanacağınız bileşenleri ve uygulamaları barındırır.

en iyi kodi derlemeleri

Kodi’yi Nasıl Kullanabilirsiniz?

Kodi’den neler alabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Ancak, bunu nasıl alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Şu an. Kodi bu işletim sistemlerinde kullanılabilir; Android, Windows, Linux, iOS ve Mac OS X. Bu, Kodi’yi herhangi bir kişisel bilgisayara yükleyebileceğiniz ve en sevdiğiniz ortamların tümünü aktarabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Kodi’yi Android telefonunuza, tabletinize veya iPhone’unuza yükleyebileceğiniz ve içindeki içeriği izlemenin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Çoğu TV akış kutusu Android’i temel işletim sistemlerinde kullandığından, burada bitmiyor, bunlara Kodi’yi yükleyebilir ve ÜCRETSİZ içerik akışının keyfini çıkarabilirsiniz. Aylık abonelik ücreti yok! Bu tür TV kutularına örnek olarak Fire TV Stick ve Amazon Fire TV verilebilir. Ucuz, güçlü ve daha iyi işlem gücüne sahip bir Amazon Fire TV almanızı öneririm.

Kontrol: FireStick’e Kodi nasıl kurulur

Builds dışında Kodi Eklentileri ve Kaplamalarına da ihtiyacınız olabilir (Check Best Kodi Addons 2023). Henüz bilmiyorsanız, Kodi Eklentileri ana Kodi yazılımının işlevlerini genişleten küçük uygulamalardır. Yazılımı akışlı bir güç merkezine dönüştürmenize yardımcı olurlar. Eklentinin amaçlanan işlevlerine bağlı olarak, canlı sporlara, ücretsiz filmlere, TV şovlarına erişmenize ve görüntüleme içeriği başına ödeme yapmanıza yardımcı olacaktır..

Diğer taraftan, Kodi kaplamaları simgeleri, menüleri ve kısayolları özelleştirmenize ve değiştirmenize yardımcı olur. Kodi kaplamasını akıllı telefonunuzun duvar kağıdı uygulamaları olarak düşünün. Onlarla, kişisel olarak uyarlanmış bir Kodi kurulumu elde edeceksiniz. Popüler derilerden bazıları Şeffaflık, KUTU, Mimik, Aeon Nox, Pellucid, Bulutsusu, Amber ve Confluence’ı içerir.

Kodi Build Nedir??

Kodi Build, Kodi’de her şeyi hazırlamanın ve çalıştırmanın güzel bir yoludur. Yapı, Kodi’yi tek bir tıklama ile çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi yükleyecektir. Buna eklentiler, ayarlar, kaplamalar ve diğerlerinin yanı sıra elektronik program rehberi de dahildir. Normal olarak, Kodi’yi cihazınıza yükledikten sonra, istediğiniz gibi özelleştirmek için zaman ayırırsınız. Yani, kullanım amacınıza uygun eklentiler, kaplamalar ve ayarlar bulacaksınız

Bununla birlikte, builds, bol miktarda içerikle gelen tüm bu eklentileri ve kaplamaları yüklemek için tek tıklamayla bir seçenek sunar. Kodi Builds yoluna giderek, belirli eklentileri aramak ve seçmek için kullanmış olabileceğiniz çok zaman kazandıracaksınız. Deneyimlerime göre, bir derlemeyi kullanmak, içeriği hızlı ve yeterli bir şekilde indirmenin ve yayınlamanın en kolay yoludur.

En İyi Kodi Yapısı?

Sıkça sorulur, kullanmam gereken en iyi Kodi derlemesi nedir? Dürüst olmak gerekirse, bu soruya cevap vermenin kolay bir yolu yok. Bu liste bazı harika yapılara sahiptir ve birini diğerinden seçmek zor olabilir. Ayrıca, her kullanıcının kendi tercihlerini belirleyen kendi tercihleri ​​vardır.

Bununla birlikte, bir yapıya parmak koyacak olsaydım, Limitsiz Büyü Yapısı. Bu yapıyı seviyorum. Ancak popülariteye göre objektif bir seçim yapıyorum. No Limits Magic, Kodi’nin en yaygın kullanılan ve en çok indirileni.

Her türlü Kodi kullanıcısına hitap eden, özenle tasarlanmış bir yapıdır. İster yeni ister eski bir kullanıcı, ağır veya sıradan bir flama olun, üst düzey veya düşük özellikli bir cihaza sahip olun, No Limits Magic yapısı tam size göre. Ayrıca tüm akış gereksinimleriniz için çok sayıda yüksek kaliteli video eklentisi içerir. Karmaşık olmayan ve akıcı arayüzü, zahmetsiz, kullanıcı dostu bir deneyim sağlar. Basit bir deyişle, bir zorunluluk Kodi derlemesi.

En İyi Kodi Yapımları 2023

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN’de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

En iyi Kodi yapılarının listesi aşağıdadır:

1. Titanyum Yapı

Titanyum yapı

Titanium Build, en iyi Kodi Builds arasında öne çıkmasını sağlayan tüm eğlence dünyasıyla donatılmıştır. Bu yapı ile İngiltere ve ABD’deki büyük kablolu TV kanalları için Canlı Spor, Canlı TV, Filmler, YouTube, Çocuk Bölgesi, Spor Tekrarları ve Önemli Noktalar ile Canlı TV’nin keyfini çıkaracaksınız..

Size bu kadar geniş bir eğlence alanı sunmak için Titanium, DeathStar, Yoda, Gaia, SportsDevil ve daha pek çok eklenti sunuyor. Kullanıcı arayüzü daha iyi kullanıcı deneyimi için minimalist ve temizdir.

Ayrıca, bu derleme, mevcut çevrimiçi medya akış dünyasıyla aynı seviyede kalmasını sağlamak için tutarlı güncellemeler alıyor. En iyi Kodi Build’i arayan bir İspanyol kullanıcıysanız, Titanium Build size mükemmel şekilde uyacaktır. Bu, diğer kullanıcıların çıkarına hizmet edemeyeceği anlamına gelmez. Aslında, İngiliz kullanıcıları hareket halindeyken barındırmak için yapıldı!

Kodi’ye Titanium Build Kurulumu

2. Hayır Sihirli Yapı Sınırları

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 ile çalışır & Kodi 17.6

sınırsız büyü inşa kodi

Kodi kullanıcılarının çoğu, çevrimiçi eğlence söz konusu olduğunda No Limits Magic Build’ı tonlarca yeteneği için övdü. Şu anda, Kodi için en kapsamlı yapılar arasında yer alıyor. Aeon Nox 5: Silvo Skin’e sahip olması size fütüristik bir görünüm sunuyor. Kodi kaplamalarının akış deneyiminizi nasıl etkilediğini anlayana kadar bu Kodi Derlemesine dokunmayacaksınız.

Bölgesel kısıtlı TV şovlarını ve filmlerini izlemek için iyi bir VPN’e yatırım yapmanız gerekecektir. Kodi’yi kullanırken bir VPN’nin kullanışlılığından zaten bahsetmiştim ve en üst düzeyde anonimlik ve kişisel güvenlik için en iyi VPN’i önermek için bir süre daha gittim. İçerik akışı deneyiminizi geliştirmek için No Limits Magic Build, çalışmayan ve eski eklentilerin yenileriyle değiştirildiği sık güncellemeler alır.

  Jak zainstalować kopiuj i wklej Kodi Addon

Bu derlemedeki en popüler eklentiler arasında Yoda, cCloud TV, Copy & Macun, Nabız Spor, Spor Şeytan, Sihirli Ejderha, diğerleri arasında. Onlarla, eski caz şarkısı gibi İngiltere ve ABD’den sınırsız müziğin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca film akışı yapacak, TV şovları izleyecek, tüm spor dünyasının keyfini çıkaracak ve evinize ücretsiz Canlı ABD ve İngiltere TV kanalları getireceksiniz!

Kodi No Limits Magic derlemesinin PC’ye ve Fire TV / Stick’e nasıl kurulacağını kontrol edin.

3. uyumsuz mods lite

Sadece Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır

en iyi kodi derlemeleri

Çoğu kişi, ücretsiz müzik, TV dizileri, filmler, sporlar ve canlı spor yayınları izleyebilmeleri için cihazlarına Kodi’yi yüklemek ister. Misfit Mods Lite Kodi Build size bunların hepsini verecektir. Bölümlerinin her birinde birden fazla alt kategori içeren geniş bir video akışı dizisi getirir.

Misfit Mods Lite, Deathstar, SportsDevil ve The Magic Dragon gibi harika eklentilerle birlikte geliyor. Dünyanın her yerinden bir ton ücretsiz içeriğin keyfini çıkarmanın ne harika bir yolu var? Bir kullanıcı olarak, tüm bunları tek bir pakette alacaksınız. 

Misfit Mods Lite Build nasıl kurulabilir

4. Düzene

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

kodi inşa

Güncelleme: Kodi 18.5’te Streamline’ı yükleyemiyorsanız, Eklentiyi bir zip dosyasından yükleyememe nasıl giderilir konusunu okuyun.

Streamline, Kodi 18.5’te kusursuz bir şekilde çalışan başka bir kaliteli yapıdır. Whiz Kid Wizard’ın bir parçası olan bu yapı, her türlü akış ihtiyacı için iyi bir video eklentisi ralli getiriyor. En sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını, canlı TV’yi, spor akışlarını ve çok daha fazlasını Exodus Redux, The Magic ve diğer popüler eklentilerle oynatabilirsiniz..

Bu yapının en büyük çekilişi boyutu. FireStick gibi düşük RAM ve işleme gücüne sahip olanlar da dahil olmak üzere tüm Kodi cihazlarında mükemmel performans sunan hafif bir yapıdır. Streamline ile ilgili sevdiğim şey, basit, temiz ve kullanımı kolay tasarımı. Herhangi bir karışıklık veya fırfır olmadan hızlı erişim için önemli unsurları ortaya koyar. İlk kez inşa edilmiş bir kullanıcı olsanız bile, anında askıda kalabilirsiniz. Geliştiriciler, tam okunabilirliği sağlamak için yazı tipi, stil ve boyutunu dikkatlice seçtiler.

Küçük boyuta rağmen, Streamline tek bir önemli özelliği kaçırmaz. Dediğim gibi, hemen hemen istediğiniz her şeyi akış yapabilirsiniz. Sonuçta, Streamline sahip olmak güzel bir Kodi 18.5 yapı.

Streamline build Kodi’ye nasıl kurulur

5. Çarpıcı

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

çarpık yapı

Slamious Kodi build, bu günlerde karşılaşacağınız en iyi yapılardan biridir. Bu orta boyutlu yapı, düşük özelliklere sahip olanlar bile tüm cihazlarda mükemmel çalışır.

Slamious yapısı, istediğiniz her şeyi akışla izlemenize olanak tanıyan iyi bir video eklentileri koleksiyonu da sunar. Kullanıcı dostu arayüz, doğrudan ana ekrandaki çeşitli akış seçenekleriyle hızlı bir şekilde başlamanızı sağlar. Sonuçta, sahip olmak harika bir yapı ve bunu denemelisiniz. Hoşuna gideceğinden eminim.

Slamious Build nasıl kurulabilir

6. Xanax

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

xanax yapı

Xanax Kodi derlemesi, Durex derlemesini tasarlayan aynı geliştiricilerin teklifidir. Bir zamanlar çok popüler olan yapı artık işlevsel değil. Ancak, harika bir yapıydı ve onu kullanan birçok kullanıcı hala alternatifini arıyor. Neyse ki, şimdi bir tane var – Xanax.

Xanax yapısı Durex ile hemen hemen aynı arayüz tasarımına ve düzenine sahiptir. Neredeyse aynı boyutta. Xanax’a Durex’in bir klonu demesem bile, neredeyse aynı.

Yoda, Exodus Redux, Sihirli Ejderha ve kullanıcı dostu bir arayüz gibi en iyi Kodi eklentilerinin sağlam bir kütüphanesiyle Xanax build, bu listeyi yapar.

Kodi’ye Xanax Build Nasıl Yüklenir?

7. Xontech

Yalnızca Kodi 18-18.5 ile çalışır

xontech

Xontech derlemesi, bize zaten bol miktarda iyi eklenti ve yapı veren popüler geliştiriciler Team Falcon’dan geliyor. Görsel olarak hoş bir tasarıma sahiptir, ancak herhangi bir karışıklık veya komplikasyon olmadan. Navigasyon basit ve kolaydır. En iyi Kodi Eklentileri listemizde çalışan, popüler ve zaten yüklü olan birçok önceden yüklenmiş eklenti var. Derlemede ayrıca bakım ve yardımcı program için birçok Program eklentisi vardır. Yakında popüler bir yapı olacağını hissediyorum. Denedim. Bunu sen de yapmak istersin.

Xontech Kodi build nasıl kurulabilir

8. DaButcher

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

dabutcher

DaButcher, son zamanlarda karşılaştığım Kodi yapılarının en iyi kütüphanelerinden biridir. Bu sihirbaz yapıların uzun bir listesiyle övünmez. Yazarken, DaButcher’ın envanterinde 10’dan az yapı var. Sadece bir avuç seçeneği olsa da, oldukça etkileyici. Tüm yapıları iyi olsa da DaLight beni en çok etkiliyor. Bu hafif yapı, benzersiz ve yeni görünümlü arayüzü ile tamamen yeni bir Kodi deneyimi sunuyor. DaButcher’ı denemenizi tavsiye ederim.

Kodi’ye DaButcher nasıl kurulur

9. Öğütücü

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

en iyi kodi derlemesi

Grindhouse Wizard, üç düzineden fazla yapıdan oluşan taze ve etkileyici bir kütüphane sunmaktadır. Kodi 18.5’e uzun süre taşındıysanız veya hala Kodi 17.6’yı kullansanız da, keşfetmeniz ve denemeniz için birçok yapı var. Düşük özellikli bir cihazınız varsa, herhangi bir sistem yapılandırmasında sorunsuz çalışan birkaç hafif yapı vardır. Zengin özelliklere sahip, tam yüklü bir yapı arıyorsanız, yine birçok seçenek var. Kodi’nin çeşitli kalite koleksiyonlarından dolayı Grindhouse’u listemize ekledik.

Grindhouse Builds Sihirbazı Nasıl Yüklenir

10. Racoon Şehri

Sadece Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır

rakun şehri

Racoon City, sadece bir yapı değil, Racoon City Sihirbazı aracılığıyla kullanılabilen çok sayıda Kodi derlemesinin bir koleksiyonudur. Daha önce, buradaki yapılar birden fazla sihirbazda mevcuttu. Geliştiriciler onları bir araya getirdi ve tamamen yeni bir sihirbaz yarattı. 

Düşük özellikli akış cihazları için zengin özelliklere sahip, ağır yapıların yanı sıra hafif yapıları da bulacaksınız. Küçük ve orta ölçekli yapılar bile, önceden yayınlanmış seçeneklerinizin bol olduğundan emin olmak için önceden yüklenmiş popüler eklentilerle birlikte gelir. Arayüz, en iyi Kodi kaplamalarının bazılarının özelleştirilmiş sürümünü kullanır.

Racoon City Builds nasıl kurulabilir

11. Uykusuzluklar

Kodi 18.1 ve Kodi 17.6 ile çalışır

uykusuzluk sihirbazı oluşturur

Uykusuzluk, birkaç Kodi binası için başka bir depo. Şu anda, Uykusuzlar Sihirbazı Kodi 18 Leia için sadece iki yapıya sahiptir ve Kodi Krypton 17.6 için hiçbiri yoktur. Her iki yapısı da iyi olsa da, Black and Gold Build açıkça öne çıkıyor.

Team Insomniacs’ın sunacak çok fazla yapısı olmamasına rağmen, mevcut olanlar çoğu kullanıcı için yeterince iyidir. Bunlar, FireStick ve Android kutuları gibi düşük özellikli akış cihazlarında iyi performans gösterdiklerinden emin olmak için orta boyuttadır. Bununla birlikte, herhangi bir yapıdan veya hatta biraz daha fazlasından beklediğiniz tüm temel bilgileri kapsayacak kadar büyükler..

Siyah ve Altın yeni başlayanlar için iyidir, ancak basit ve hafif bir yapı arayan deneyimli kullanıcılar da ilginç bulabilir.

Insomniacs Builds Nasıl Kurulur

12. Labirent

kodi için labirent yapı

Labirent yeni yapılardan biridir ve aynı zamanda en iyi Kodi yapılarının bu koleksiyonuna en son girişlerden biridir.

Labirent Sihirbazı birden çok derleme içerir. Hafif ve çok amaçlı bir çözüm arıyorsanız, listeden Maze Family Build’ı tavsiye ederim.

Bu yapı tüm Kodi cihazlarında harika çalışıyor. Düşük özellikli bir cihazınız olsa bile (FireStick gibi) herhangi bir performans sorunu bulamazsınız.

Kodi’ye Maze Build nasıl yüklenir

13. Kıyamet

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

doomzday

DoomzDay Builds Wizard, her türlü Kodi uyumlu cihaz için sağlam bir katalog barındırır. Düşük RAM aygıtlarında sorunsuz çalışan hafif yapılar vardır. FireStick ve Android TV Kutuları için mükemmeldir. Ayrıca, özellik açısından zengin ancak bilgisayarlarda veya teknik özellikli cep telefonlarında daha iyi çalışan bazı ağır yapılar da bulacaksınız..

Bununla birlikte, birçok seçenek var ve size en uygun olanı bulacağınızdan eminim. Bu yapılar, en sevdiğiniz tüm içeriği akış yapmanıza izin veren çeşitli popüler Kodi eklentileri ile birlikte gelir. Kıyameti bir deneyin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. 

Doomzday Kodi Build nasıl kurulabilir

14. İki Krallık

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

kodi için en iyi derlemeler

İki Krallık bir yapı değil, birden fazla yapıdan oluşan bir koleksiyondur. Bazılarını yükledim ve kullandım ve en iyi Kodi yapı listemizin bir parçası olması gerektiğine ikna oldum. Two Kingdom, Fladnag Super Lite, T2K Simple, Last Kingdom Dynamiq, Fortnite Build ve daha pek çok şey içeriyor.

  Как да използвате Kodi | Последно ръководство за начинаещи за Kodi (2023)

Two Kingdoms her türlü cihaz için inşa edilmiş. Örneğin, Fladnag Super Lite yapısı sadece 72 MB’dir ve Amazon FireStick gibi düşük özellikli donanımlarda inanılmaz derecede hızlı çalışır. Fladnag Super Lite’ın sadece bir sürü eklentisi var, ancak tüm favori filmlerinizi ve şovlarınızı yayınlamanıza izin vermek için yeterli. Daha fazla özellik yüklü bir seçenek arıyorsanız, ilginizi çekecek birkaç tane var. İki Krallık’ın herkes için bir şeyleri var.

Sihirbaz URL’si – http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Two Kingdoms Kodi Builds nasıl kurulabilir

15. Silvo

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

silvo

Bu MutliBuild Sihirbazı oldukça yenidir ve çok fazla yapıya sahip değildir. Aslında, Kodi Krypton ve Kodi Leia için sadece iki yapıya ev sahipliği yapıyor. Silvo derlemesi her iki Kodi sürümü için de mevcuttur. Tüm akış gereksinimlerinizi karşılayan kapsamlı ancak hafif bir yapıdır. Çok sayıda önceden yüklenmiş eklentiyle, filmler, şovlar gibi isteğe bağlı içeriği anında izlemeye başlayabilirsiniz & belgeseller, canlı TV & spor, çocuklar için içerik ve daha fazlası.

Başlangıçta, yapı yüklendiğinde 540 MB’den daha ağırdı, ancak FireStick ve düşük özelliklere sahip diğer cihazlarda daha iyi performans sunmak için yaklaşık 250 MB’ye düşürüldü. Silvo, bildiğiniz düzenli düzen ile düzgün ve pürüzsüz bir arayüz sunar. Yapının ana ekranı, öne çıkan içeriği sıralar. Daha fazlasını keşfetmek için daha derine inebilirsiniz. Silvo’yu denedim ve bu listenin bir parçası olması gerektiğinden eminim.

Silvo Kodi Build Nasıl Kurulur

16. Ksenon

Yalnızca Kodi 18.1 – Kodi 18.5 ile çalışır. Kodi 17.6 için Xenon Redbolt alternatif versiyonu mevcut

ksenon

XENON Build, Kodi’yi Android TV kutularına ve Fire Stick cihazlarına yüklemek isteyen kullanıcılar için idealdir. Bu Kodi derlemesi, popüler Android APK’ları ve video akışı yapmak veya Android oyunları oynamak için kullanabileceğiniz Android cihazlar için bir bölüm içeren bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, yapıya başlarken yoldan çıkmak zorunda kalmamanızı sağlar.

XENON, her türlü kullanıcıyı kapsayacak çok sayıda bölümle birlikte gelir. TV Şovları bölümünde her tür kullanıcı için içerik bulunur. Romantizm şovlarını seviyorsanız, içindeki içeriği alacaksınız. Bir Action TV dizisi bağımlısıysanız, tıkınırcasına izleme deneyiminiz için güncel içerik var. Bir aileniz varsa, aile dostu içerik aldığınızdan emin olun.

Diğer bölümler filmler, spor, müzik ve çok daha fazlasını içerir. Tıpkı TV şovları gibi, bu bölümler alt menülere ayrılmıştır. Örneğin, spor bölümünde PPV gibi spor kategorileri vardır & Etkinlikler, Balıkçılık ve Avcılık, Spor Tekrarları, diğerleri arasında. XENON; BT, Sayılar, cCloud TV, DejaVu, Seren, VooDoo ve daha fazlası gibi popüler eklentilere sahiptir

Sihirbaz URL’si – http://diggzrepo.ddns.net/

Xenon Kodi Build nasıl kurulur

17. Eziyet

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

eziyet

İnanılmaz Fire TV Guru Build’un geliştiricilerinden (artık üretilmiyor) başka bir kaliteli yapı geliyor – Grind. Tıpkı Fire TV Guru gibi, Grind derlemesi Fire TV’nin yanı sıra bilgisayar ve cep telefonları da dahil olmak üzere diğer platformlarda sorunsuz çalışır.

Grind, Limitless, 7 Of 9, Venom ve daha fazlası dahil olmak üzere önceden yüklenmiş birkaç eklenti sunar. Filmler, Şovlar, Canlı TV, Spor, Çocuklar vb.Gibi çeşitli medya kategorilerinde akış seçenekleri sunar..

Bu yapı sorunsuz performans sunar ve kullanımı kolaydır. Bu nedenle, En İyi Kodi Yapılarının bu listesine eklendi.

Grind Kodi derlemesi nasıl kurulur

18. Plütonyum

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

plutonyum

Plütonyum yapımı, EzzerMac’in Büyücüsü’nün devasa cephaneliğinin bir parçasıdır. Bu Sihirbaz, şirket içi yapılardan oluşan geniş bir diziye sahiptir ve ayrıca diğer geliştiricilerin üçüncü taraf yapılarını kataloglar. Plütonyum, koleksiyonundaki en iyi Kodi yapılarından biridir.

Gösterişli, canlı temalara giriyorsanız, Plütonyum’u beğenme şansınız yüksektir. Ama bu sadece görsellerle ilgili değil. Herhangi bir iyi derlemeden beklediğiniz gibi, Canlı TV, Spor, Filmler, Şovlar ve her türlü video içeriği için bir dizi popüler Kodi eklentisi içerir. Sihirli Ejderha, DeathStar, Yoda, SportsDevil öne çıkan eklentilerinden bazıları. Ama başkaları da var.

Plütonyum, indirme boyutu 160 MB’den az olan hafiftir. Bu nedenle, düşük özellikli bir medya aygıtı olarak kabul edilen FireStick bile tüm platformlarda en iyi performansı sunar. Boyutları küçük olduğu için yapının çok fazla özelliği yoktur. Yine de, tüm temel bilgileri kapsar ve akış için içerikten asla kısa kalmamanızı sağlar.

Plutonium Kodi Build Nasıl Kurulur

19. CellarDoor TV

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

cellardoor tv yapı

Adsız deponun bir parçası olan CellarDoor TV Sihirbazı, bu günlerde bulacağınız en iyi Kodi yapılarından bazılarını yuvarlar. Bu Sihirbaz birden fazla Krypton derlemesine ev sahipliği yapar. Her derleme, en iyi Kodi derleme kataloğumuzda ayrı bir yere sahiptir. Ancak, bir CellarDoor TV cephaneliğinin bir parçası oldukları için onları bir çatı altında bir araya getirme özgürlüğünü aldım.

Tüm bu yapılar, The Magic Dragon, DeathStar, SportsDevil, Seren, Numbers ve daha pek çok medya seçeneği için en yeni ve operasyonel eklentilerin etkileyici bir dizisiyle birlikte geliyor. Hız, navigasyon kolaylığı, kararlılık ve eklentilerin parametre olarak toplanması göz önüne alındığında, Dominus’u ikisinin önüne koyacağım. Bununla birlikte, İnfüzyon ve Sonar çok geride değil. Bu benim görüşüm. Kiler Kapı TV Sihirbazı, yeni bir eşzamanlı yapı olan ‘Kiler Kapı’ ekledi. Ancak, sadece Kodi 18 Leia için kullanılabilir.

CellarDoor TV Yapılarını Yükleme

20. SG Sihirbazı

Sadece Kodi 18.1 – 18.5 Leia ile çalışır

sg sihirbazı

Ezzer Mac geliştiricileri, birkaç aydan uzun süredir etkileyici bir yapı ve eklenti dizisi sunuyor. Ve şimdi, birincil EzzerMac Sihirbazından ayrı olarak bir sürü yapıya ev sahipliği yapan SG Sihirbazı adlı tamamen yeni bir sihirbaz buldular.

SG Wizard, Kodi Leia 18 için küçük ama sağlam bir yapı koleksiyonuna sahiptir. Şu anda Kodi Krypton için yapı yoktur. Tüm yapıları benzersiz bir düzen sunuyor. Ayrıca tüm Kodi destekli platformlarda sorunsuz çalışabilecek kadar hafiftirler. İyi bir video-eklenti kütüphanesiyle, derlemeler ayrıca akış seçeneklerinin asla tükenmemesini sağlar.

Kodi’de SG Sihirbazı Yapıları nasıl kurulur

21. Mavi Büyü

Sadece Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır

mavi büyü yapı

Blue Magic build, Best Kodi Builds kataloğumuza en son eklenenlerden biridir. Kodi 18 ve Kodi 17.6 için birkaç başka yapıya da ev sahipliği yapan Luxury Build Wizard’dan geliyor. Blue Magic, çeşitli akış seçenekleri için şık bir arayüze ve iyi bir video eklentileri koleksiyonuna sahiptir.

Canlı TV, Spor, Çocuk, Filmler, TV Şovları ve daha fazlası gibi kategorileri keşfederek doğrudan ana ekrandan başlayabilirsiniz. Monster Munch, Yoda, DeathStar, cCloud TV, The Magic Dragon ve daha fazlası gibi popüler isimleri bulabileceğiniz eklenti listesinin daha derinlerine inebilir ve göz atabilirsiniz..

Kodi’ye Blue Magic Build Nasıl Yüklenir

22. Ekinoks

Uyumluluk: Sadece Kodi 17.6 Kripton

kodi ekinoksu

Equinox, düzgün ve sorunsuz düzeni ve minimal arayüzü için en iyi yapılar listemize yapar. Kurulumdan sonra yaklaşık 660 MB alan kaplayacak büyük boyutlu bir yapıdır. Bu bir yapı için oldukça büyük ve FireStick gibi düşük depolama alanlı cihazlar için iyi değil. Bilgisayarımda sorunsuz çalıştı ancak FireStick’te yavaştı.

Equinox, Genie TV, Genie TV Sports, Yoda, SportsDevil, vb.Dahil olmak üzere bir avuç eklentiye sahiptir. Ne yazık ki, Canlı TV ve Spor için çok fazla seçenek yok. Geliştiricilerin şirket içi Genie TV uygulaması var, ancak aylık yaklaşık 13 $ ‘a mal olabilecek premium bir üyelik gerekiyor. Yapının çok fazla eklentisi yok ve tam olarak ‘zengin özellikli’ dediğin şey değil. Bu neden büyüklükte olduğunu merak ediyor. Kötü bir yapı değil, ancak bu listede daha iyi olanlar var.

Sihirbaz URL’si – http://genietv.co.uk/repo/

Equinox Kodi Build nasıl kurulabilir

23. Duff Işığı

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

duff ışığı

Duff Light, Amazon FireStick ve Android Boxlar gibi TV akış cihazları için mükemmel olan inanılmaz derecede hafif bir yapıdır. Bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz, ancak etkileşimde bulunmak iyi olmaz. Bilgisayarınıza yüklediğinizde, fare imleci yerine farenin desteklenmediğini belirten küçük bir bayrak görürsünüz. Yine de fareyi kullanabilirsiniz, ancak gezinme kolay olmaz. Aslında, navigasyon fare olmadan bile çok düzgün değildir. Erişmek istediğiniz öğelere ulaşmak biraz zaman alıyor.

  Kuusi parasta Kodi-vaihtoehtoa vuonna 2023

Duff Light, minimal ve düzgün bir yapıdır. Geliştiriciler yapı lite tutmak için gerekli olmayan tüm kaldırıldı. Bu nedenle, burada büyük bir eklenti koleksiyonu bulamazsınız. Ancak, Kratos Reborn, vb. Gibi iyi çalışan eklentileri vardır. Çoğu video türü için yeterli olmalıdır. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, her zaman ek eklentiler yükleyebilirsiniz. Hafif, zahmetsiz, basit ve düzgün görünümlü bir yapı arıyorsanız Duff Light’ı düşünmek isteyebilirsiniz..

Duff Light Kodi Build nasıl kurulabilir

24. Sert Nox

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

“No Limits Magic Kodi Build” gibi Hard Nox da Aeon Nox 5: Silvo Skin’i kullanıyor. Bu Kodi Skin size fütüristik bir görünüm sunuyor. Diğer tüm yapılar gibi, diğerlerinin yanı sıra SportsDevil gibi harika eklentilerle birlikte gelir.

Menüler ekranın altında bulunur. Önemli bölümler arasında TV Şovları, 7/24 içerik, Popüler içerik, Filmler ve Çocuk içeriği yer alıyor. Bölümün her biri, kullanıcı deneyimini geliştirmek için uyarlanmış bir hareketle alt bölümlere ayrılmıştır.

Hard Nox Kodi derlemesi nasıl kurulabilir

25. EzzerMacs

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

zor nox

EzzerMacs, hem şirket içinde hem de üçüncü taraflardan düzinelerce Kodi binası için bir depo. En yeni Kodi 18 Leia’yı kullanıyor olun ya da hala Kodi Krypton’da akış yapıyor olun, seçim yapabileceğiniz birçok yapı var.

Sihirbazın iki çeşidi vardır – EzzerMacs & EzzerMac. İsimdeki fark çok küçük, ilk kez baktığımda neredeyse özledim. Ancak, sundukları açısından çok fazla fark var.

EzzerMacs, oldukça metin tabanlı bir arayüze sahip normal sihirbazınızdır. Yalnızca şirket içi yapılara erişmenizi sağlar. Öte yandan EzzerMac, daha grafiksel ve etkileşimli ve şirket içi yapıların yanı sıra, üçüncü taraf geliştiricilerin düzinelerce Kodi yapısına ev sahipliği yapıyor.

Çok sayıda çalışma yapısına sahip bir kaynak arıyorsanız, EzzerMacs denemek istediğiniz şeydir.

Ezzermacs derlemeleri nasıl kurulur

26. İnovasyon

Kodi 18.1 – Kodi 18.5 Leia ile çalışır & Kodi 17.6 Kripton

en iyi kodi derlemeleri

Innovation Builds Wizard şu anda iki yapı sunuyor: Innovation Colours Yetişkin ve Innovation Colours Family. Her iki yapı da birçok akış seçeneği sunar. Yetişkin sürümü, yetişkinlere uygun içerik için ekstra bir kategori ile birlikte gelir.

Her iki yapı da oldukça geniş bir yelpazede Kodi cihazlarında sorunsuz işlem yapılmasını sağlar. Ayrıca, Sayılar, Sihirli Ejderha ve daha fazlası dahil olmak üzere Kodi eklentilerinin küçük ama etkili bir kütüphanesini bulacaksınız..

Yapının arayüzü kullanıcı dostudur. Popüler filmler ve şovlar ana pencereden akış için kullanılabilir. Daha fazla içerik için eklentileri daha fazla keşfedebilirsiniz. Tanıdık menü çubuğu ve alt menü çubuğu düzeni kombinasyonu yapının gezinmesini ve keşfedilmesini kolaylaştırır.

Kodi üzerine Innovation Builds nasıl kurulabilir

27. Joker

Joker

Joker Kodi yapıları, Kodi için en iyi yapı kataloğumuza yeni bir ektir. Joker Sihirbazı, Bio-Hazard, The Crow ve daha fazlasını içeren bir düzineden fazla yapıya sahiptir. Düşük kod ve RAM’de çalışanlar bile, her türlü Kodi cihazı için seçenekler vardır. Yapıların çoğu FireStick ve Android TV gibi diğer TV cihazlarında harika çalışıyor. Her şey düşünüldüğünde, Joker Yapıları denemeye değer.

Joker Derlemeleri Nasıl Kurulur

Kodi Builds’ı Güvenle Kullanma

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi’de akışla yayınladığınız her şeyin İSS’niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN’dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi’de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Başka Ne Kodi yapabilir?

Canlı TV, Filmler, TV Şovları ve Müzik akışının yanı sıra Kodi ile yapabileceğiniz başka şaşırtıcı şeyler de var. Tek ihtiyacınız olan doğru eklentileri almak ve hızlı bir deneyim için geliştiricilerin eğitimlerini takip etmektir. İçerirler:

Müzik ve Podcast İndir, Sakla ve Oynat

Akış ve harika müzik türlerini dinlemenin yanı sıra, Kodi ile müzik indirebilirsiniz. Çoğu kişi Kodi’yi sadece bir TV olarak düşünür. Ancak, bundan daha fazlası! Doğru eklentiler ve özelliklerle donatıldığında, Kodi tüm dijital medya ihtiyaçlarınız için bir hub’a dönüşür. Sunulan mükemmel özellikler arasında, daha sonra çalabileceğiniz müzikleri indirme ve kaydetme yeteneği var. Tek ihtiyacınız olan doğru müzik eklentilerini kurmak.

Aslında, bu tür müzik eklentileriyle, Spotify Premium veya Apple Music’e abone olan biriyle aynı hizmetleri alacaksınız. Unutmayın, bu harika müzik türlerini ÜCRETSİZ olarak elde edeceksiniz! Ayrıca, podcast’leri aynı şekilde indirebilir ve oynatabilirsiniz. Podcast’ler için özel olarak tasarlanmış uygun bir eklentiye ihtiyacınız olacak.

Video Oyunlarını İndirin, Yükleyin ve Oynayın

Hangi genç bugünün dünyasında video oyunlarını sevmiyor? Çok küçük bir yüzde. Ancak, benim gibi kabloluysanız, bodrum katında video oyunları oynamak için yavaş akşamlarınızı ve hafta sonlarınızı geçirmeyi tercih edersiniz. Kodi ile bir PlayStation’a yatırım yapmanız gerekmez. Tek ihtiyacınız olan güzel bir oyun teçhizatı ve doğru eklentiler. Video oyunları farklı tür ve formatlarda mevcuttur. Retro video oyunlarından Android uygulamalarına kadar, herhangi bir Kodi cihazından hoş bir oyun deneyiminin tadını çıkaracaksınız!

Kitaplığa Video ve Resim Yükleme

Ailemizin basılı kopyaları kitapçık albümlerinde saklayacağı günler geride kaldı. Bu günlerde akrabalarımızla tanıştıktan sonra bu gün neredeydiniz gibi sorular sorarak birkaç saat geçireceğimizi hatırlıyorum. Bugün, unutulmaz anlarınızı almak ve saklamak için sadece bir akıllı telefona ve bir depolama cihazına ihtiyacınız var. Ziyaretler sırasında ihtiyacınız olan tek şey, kullanıcılara coğrafi etiketli harika videolar ve resimler kitaplığınızı sağlamaktır.

Kodi ile resim veya video kütüphanesi oluşturmanıza izin verecek bir hizmet için ödeme yapmanız gerekmez. Platform, slayt gösterisi kitaplıklarına resim yüklemenize, düzenlemenize ve kaydetmenize yardımcı olacak eklentiler sunar. Bu fotoğraflar, desteklenen Kodi cihazınızda Kodi arka planları ve kaplamaları oluşturmak için de kullanılabilir. Ayrıca, kısa video içeriğinizi de benzer şekilde kaydedebilirsiniz.

Sosyal Medya Platformlarını Görüntüleyin

Son olarak, Kodi özellikli cihazlar aracılığıyla hava durumu uygulamalarını ve sosyal medya platformlarını görüntüleyebilirsiniz. Kodi içinden YouTube, Pinterest, Twitter ve Facebook’u diğer sosyal medya platformlarından indirebilirsiniz. Böyle bir hareket, Kodi uygulamanızda canlı bildirimler ve yayınlar almanıza yardımcı olacaktır.

SSS

En popüler nedir & En iyi Kodi derlemesi?

No Limits Magic, muhtemelen şu anda inşa edilen en popüler Kodi’dir. Supreme Builds Sihirbazı’ndan Titanyum Build da son derece popüler.

Her iki yapı da iyi tasarlanmış ve harika bir Kodi deneyimi sunuyor. Ayrıca, hemen başlamanız için önceden yüklenmiş birkaç Kodi eklentisi ile birlikte gelirler.

Kodi derlemesini kullanmanın tehlikeleri nelerdir??

Bir Kodi derlemesi seçerken dikkatli olmalısınız. Bazılarının kötü amaçlı yazılımı cihazınıza geçirdiği bilinmektedir. Bununla birlikte, popüler yapılar genellikle güvenlidir. Burada listelediğimiz yapılar için herhangi bir yanlış uygulama henüz duymadık.

Kodi Yasal mı??

Kodi yapılarında önceden yüklenmiş üçüncü taraf eklentileri bulunur. Telif hakkıyla korunan içeriği yayınlarsanız, her zaman yasal sorunlara sürüklenme tehlikesi vardır. Okuyucularımıza, herkese açık alanda bulunan lisanssız içeriği yayınlamalarını öneriyoruz. Ayrıca akış sırasında IP adresinizi gizlemek için bir VPN kullanmanızı öneririz.

Derlemelere nasıl ek eklentiler yükleyebilirim?

Eklentileri herhangi bir Kodi derlemesine kolayca yükleyebilirsiniz. Kodi eklentilerini derlemelere yüklemek için adım adım talimatları takip edebilirsiniz.

Sonuç olarak

Umarım aklınızı yakalayan en iyi Kodi Yapılarından bazılarını elde etmeyi başardınız! Bir sonraki adım, sitemizdeki kılavuzları takip etmek ve güvenli bir şekilde kurmaktır. Unutmayın, kişisel güvenliğiniz, şifrelemeniz ve anonimliğiniz için iyi bir Kodi VPN almanız gerekecek! Kodi dünyasında yeniyseniz ve denemek isterseniz, Amazon Fire TV Stick’i almanızı öneririm. KodSt yapılarıyla akış için kolayca FireStick’i jailbreak yapabilirsiniz ve hatta yasadışı bile değil.

İlişkili:

  • Birden Çok Kodi Yapısı Nasıl Yüklenir
  • En İyi Canlı TV Kodi Eklentileri
  • CCloud Kodi Addon nasıl kurulabilir
  • Firestick ve Kodi’ye BBC iPlayer nasıl kurulabilir
  • Crew Addon nasıl kurulabilir

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me