Jak nainstalovat Planet MMA na Kodi

>

V této příručce vám ukážu, jak nainstalovat Planet MMA na Kodi 18.4 Leia a Kodi 17.6 Krypton. Průvodce bude fungovat pro všechna zařízení Kodi včetně Amazon Fire TV Stick, počítačů a chytrých telefonů.

Najdete spoustu doplňků Kodi pro filmy a televizní pořady. Najdete zde také několik sportovních doplňků, které pokrývají řadu populárních sportů. Planet MMA je však jediným doplňkem, který je věnován MMA a nabízí komplexní pokrytí tohoto sportu. Tento doplněk byl dříve známý jako UFC Finest. Z některých důvodů však musel být UFC Finest vypnut. Naštěstí se vrátil s jiným jménem a ve zcela novém balíčku. Nejen, že rozhraní addonu vidělo člověka, ale také přidalo řadu nových toků z nejnovějších událostí do minulých televizních přenosů. Existuje spousta streamů pro MMA související televizní pořady, herní pokrytí, dokumentární filmy a další události UFC. Je to opravdu potěšení pro všechny fanoušky MMA tam.

: Planet MMA se vypíná. Vyzkoušejte další sportovní a zápasové doplňky v našem seznamu Best Kodi Addons.

V této příručce vás provedu procesem instalace Planet MMA na Kodi. Protože Kodi má stejné rozhraní na všech platformách, pokyny v této příručce platí pro FireStick, PC, smartphony Android, Android TV a všechna další podporovaná zařízení.

Jak nainstalovat Planet MMA Kodi Addon

Vzhledem k tomu, že Planet MMA je Addon třetí strany, budete muset před stažením a instalací Planet MMA Kodi Addon povolit neznámé zdroje..

Zde je návod, jak povolit Neznámé zdroje v aplikaci Kodi.

  • Otevřete Nastavení (ozubená ikona)
  • Klikněte na „Nastavení systému“ v Kryptonu nebo na „Systém“ v Kodi Leia
  • Otevřete „Doplňky“ na levém postranním panelu
  • Na pravé straně zapněte „Neznámé zdroje“

Nyní jste připraveni nainstalovat Planet MMA na Kodi. Postupujte podle níže uvedených kroků.

Přejít na Nastavení (ozubená ikona)

kodi nastavení

Otevřete Správce souborů > Přidat zdroj

přidat repo zdroj kodi

Klikněte na „Žádný“ a zadejte tuto adresu URL pro jeden národ: http://onenation.info/Repo/

Typ “OneNation“V poli názvu. Můžete si vybrat jiné jméno, ale zkuste si jej ponechat relevantní, abyste jej později mohli rozpoznat.

jak nainstalovat planet mma kodi addon

Vraťte se na domovskou stránku Kodi a klikněte na nabídku „Doplňky“ na levém postranním panelu

Klikněte na Installer Package (ikona ve tvaru pole v levé horní části obrazovky)

instalační program kodi

Otevřete „Install from Zip File“ a klikněte na „OneNation“, který jste přidali dříve.

jak nainstalovat planetu mma na kodi

Klikněte na „repository.onenation-x.x.x.zip“A počkejte na oznámení o úspěchu vpravo nahoře.

nainstalovat planetu mma kodi

Otevřete „Install from Repository“ a klikněte na repozitář „OneNation“.

nainstalovat planetu mma z úložiště supremacy

Nyní klikněte na Video Add-ons  > Planet MMA

Planet mma wwe boj kodi addon

Klepnutím na „Instalovat“ stáhnete a nainstalujete Planet MMA Kodi Addon

Jak nainstalovat addon planet mma kodi pro sledování živých bojů wwe

Na výzvu klepněte na tlačítko OK se seznamem dalších doplňků (pouze Kodi Leia)

Počkejte několik sekund na oznámení o úspěchu v pravé horní části obrazovky.

Vraťte se na domovskou stránku společnosti Kodi a v části Doplňky najdete Planet MMA Addon.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Planet MMA Addon nefunguje

Doplněk Planet MMA Kodi byl ukončen před velmi dlouhou dobou a přestal zcela fungovat. Vývojáři ji však znovu zavedli a nyní je plně funkční. Pokud byste se snažili používat Planet MMA v době, kdy byla vypnuta, nebylo by to funkční. Protože je opět funkční, pokračujte a nainstalujte jej podle pokynů, které jsme sdíleli výše. Musí to fungovat!

V případě, že jste ji přeinstalovali a stále nefunguje, pravděpodobně by to mohlo být způsobeno problémem se serverem. Planet MMA je stabilní addon a problémy se serverem nejsou časté. Problémy se serverem však také neexistují. Pokud problém způsobuje server, je jedinou možností počkat, až bude znovu funkční. Dobrou zprávou je, že tyto problémy jsou často dočasné a vývojáři se o ně rychle starají.

Problémy s doplňkem nejsou vždy spojeny se serverem. Problémy jsou někdy lokální a je třeba je na vašem zařízení opravit. Například Planet MMA nebude fungovat, pokud nebude správně nainstalována. Nebo existuje šance, že některý soubor addonu může být poškozen. Místní problémy lze vyřešit pomocí některých běžných oprav.

Pokud doplněk vůbec nefunguje, ukončete aplikaci Kodi a zkuste restartovat zařízení. Je známo, že restartování opravuje řadu problémů, dokonce i těch zdánlivě komplikovaných. Restartováním zařízení se obnoví operační systém, vymaže se nepořádek v paměti a také se obnoví aplikace.

Pokud restartování nefunguje, je dobré odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Planet MMA. Pokud je soubor poškozen nebo nebyl správně nainstalován dříve, problém se postará o přeinstalování aplikace. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Doplňky > Moje doplňky. Zde vyberte aplikaci Planet MMA a stiskněte tlačítko „Odinstalovat“. Nyní znovu nainstalujte aplikaci podle našich pokynů výše.

Planet MMA se nenainstaluje na Kodi

V jednom z výše uvedených instalačních kroků musíte zadat adresu URL zdroje nebo repo, ze kterého budete instalovat Planet MMA. URL odkazuje na umístění, kde je úložiště uloženo na serveru. Je důležité zadat URL správně, jinak to nebude ukazovat na správné umístění repo serveru. Nejběžnějším důvodem, proč by se addon na Kodi nenainstaloval, je to, že uživatelé často zadávají URL nesprávně.

Zkuste tedy znovu nainstalovat aplikaci a ujistěte se, že jste zadali adresu URL přesně tak, jak je zobrazena.

Problémy se serverem samozřejmě nelze vyloučit, pokud se vyskytnou problémy s instalací. Pokud je problém na konci serveru, pravděpodobně nebudete schopni projít krokem, kde přidáte zdroj, i když zadáte adresu URL správně. V důsledku toho se úložiště nenainstaluje a nakonec nebudete moci získat Planet MMA. Jak již bylo řečeno, v případě problémů se serverem je čekání jediným řešením.

Restartování zařízení je také možnost, kterou byste chtěli zvážit. Může to problém vyřešit.

Pokud nic nefunguje, možná budete muset resetovat Kodi na výchozí tovární nastavení. Resetování Kodi vymaže všechna data včetně vašich doplňků a nastavení. Můžete také zálohovat Kodi, abyste mohli obnovit některá data. Chcete-li nainstalovat Kodi na FireStick, postupujte podle mého průvodce.

Selhání instalace závislostí je další problém, na který se můžete setkat. Chcete-li se o tento problém postarat, přečtěte si našeho průvodce Jak opravit selhání při instalaci závislosti.

Závěr

Pokud jste fanouškem MMA, zamilujete si zážitek Planet MMA na Kodi. Toto je snad jediný doplněk Kodi věnovaný všemu, co je MMA. Od nahrávek zápasů s vysokým profilem až po dokumentární filmy a pokrytí událostí UFC najdete vše zde. Planet MMA byla na chvíli vypnuta, ale nyní je v provozu a zdá se stabilní. Jděte do toho a zkuste to!

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.