Kā instalēt Durex Build uz Kodi 17.6

>

Durex Build pēdējā laikā ir vairākkārt parādījies starp populārākajām Kodi būvēm. Šī konstrukcija krasi maina Kodi izskatu un izskatu, padara Kodi UI veidu intuitīvāku, pievieno daudz jaunu funkciju un funkciju un uzlabo jūsu Kodi pieredzes kolektorus. Durex Build for Kodi 17.6 Krypton piedāvā lielu papildinājumu bibliotēku, kurai var piekļūt, tikai nospiežot pogu, tos atsevišķi neinstalējot..

Placenta, Neptune Rising, Uranus ir daži no iepriekš instalētajiem, piedāvātajiem papildinājumiem, taču saraksts ar to nebeidzas. Nu, iespējams, tas sākas šeit. Izpētiet tā Kodi papildinājumu kolekciju, un jūs atradīsit gandrīz visu, kas nepieciešams jūsu izklaides vajadzībām. Durex Kodi būve pievieno arī vairākus jaunus skrāpjus, lai nodrošinātu vislabākās straumes, kad papildinājums meklē jūsu iecienītā satura avotus..

Durex Build darbojas nevainojami visās Kodi atbalstītajās ierīcēs, ieskaitot viedtālruņus, datorus un TV straumēšanas ierīces. Faktiski tas ir lieliski piemērots jailbrown FireStick un Fire TV ierīcēm. Kopumā Durex ir viena neticami Kodi veidota ierīce, un es jums palīdzēšu to iegūt uzreiz. Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā instalēt Durex Build uz Kodi. Turpiniet lasīt!

UPDATE: Durex Build vairs nedarbojas. Xanax būve ir labākā alternatīva Durex. Varat arī apskatīt mūsu labāko Kodi būvējumu sarakstu.

KĀ UZSTĀDĪT DUREX BUILD KODI 17.6

Piezīme: Šī instalēšanas metode darbojas visās Kodi atbalstītajās ierīcēs, piemēram, viedtālruņos, datoros, FireStick utt.

Durex ir trešās puses Kodi būve, un, lai instalētu šādas būves, mums Kodi jāļauj nezināmi avoti. Tātad, pirms mēs virzāmies uz priekšu, šeit ir jāmaina drošības iestatījumi:

Atveriet Kodi sākuma ekrānu un dodieties uz Iestatījumi > Sistēmas iestatījumi > Papildinājumi. Labajā pusē redzēsit opciju Nezināmi avoti. Ja tas ir atspējots vai izslēgts, ieslēdziet to, pārvietojot pārslēgu blakus, kā parādīts attēlā zemāk

kā instalēt durex balstīties uz kodi

Kad tiek parādīts šāds brīdinājuma ziņojums, vienkārši noklikšķiniet uz “Jā” un ignorējiet to. Durex būve ir viena no uzticamākajām Kodi būvēm.

  Kodi Addons Terbaik untuk Menang Dunia [2023]

durex būvēt

Tagad jūs esat gatavs instalēt Durex Kodi būvi.

Būvējuma instalēšana nedaudz atšķiras no vienkārša papildinājuma instalēšanas. Lai pārliecinātos, ka lietas paliek vienkāršas, procesu esmu sadalījis 3 dažādās darbībās šādi:

– 1. Solis: pievienojiet Dodix vedņa avotu Kodi

– 2. Solis: Instalējiet Durex vedni no avota

– 3. Solis: Instalējiet Durex Build uz Kodi, izmantojot Durex vedni

Apskatīsim katru atsevišķi.

Uzmanību: Kodi Builds nodrošina neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs sagādāt juridiskas nepatikšanas. Kodi lietotājiem, lai straumētu filmas / TV šovus / sportu, ir jāizmanto VPN, lai slēptu savu identitāti. Turklāt daudzi populārie papildinājumi ir ģeogrāfiski bloķēti, un darbam būs nepieciešams VPN.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN kas ir vislabākais Kodi VPN. Jūs varat saņemt 3 mēnešus bez maksas un ietaupīt 49% no gada plāniem.

1. Solis: pievienojiet Dodix vedņa avotu Kodi

Šajā vietā mēs norādām Kodi uz Durex vedņa servera atrašanās vietu. Lūk, kā tas notiek:

# 1. Atveriet izvēlni Iestatījumi, noklikšķinot uz sugas / zobrata ikonas Kodi sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī tieši zem Kodi logotipa.

durex kodi būvēt

# 2. Tagad dodieties uz failu pārvaldnieku

durex balstās uz kodi

# 3. Nākamajā logā noklikšķiniet uz Pievienot avotu. Ja jums ir pārāk daudz avotu, iespējams, jums vajadzēs mazliet ritināt uz leju, lai atrastu šo opciju.

kā instalēt durex balstīties uz

# 4. Kad tiek parādīts šāds dialoglodziņš, noklikšķiniet uz “”

kā instalēt durex balstīties uz kodi

# 5. Ievadiet avota URL kā http://www.drxbld.com/wiz/

Šajā ir svarīgi būt uzmanīgiem. Ar vienu drukas kļūdu process neizdosies. Tātad ierakstiet URL tieši tā, kā esmu norādījis.

Pēc vietrāža URL ievadīšanas noklikšķiniet uz Labi

# 6. Tagad noklikšķiniet uz lodziņa zem avota “Ievadiet šī multivides nosaukumu” un ierakstiet “Durex” (bez pēdiņām). Faktiski jūs varat ievadīt jebkuru vārdu. Es ieteiktu izmantot vārdu, ar kuru jūs varat viegli identificēt šo avotu vēlāk. Pēc vārda ievadīšanas noklikšķiniet uz Labi

kā instalēt durex kodi būvēt

Labi! Tādā veidā jūs pievienojat avotu. Pārcelsimies uz nākamo daļu.

2. Solis: Instalējiet Durex repozitoriju no avota

Šajā daļā mēs pievienosim Durex krātuvi Kodi no avota, kuru tikko pievienojām. Šīs darbības ir šādas:

  Kodi / Firestick'e Gerçek Debrid Nasıl Kurulur ve Kullanılır

# 1. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz “Papildinājumi”.

durex kodi būvēt

# 2. Atrodiet un noklikšķiniet uz opcijas Pakete Installer. Tas atrodas augšējā kreisajā stūrī un izskatās kā atvērta kaste, kā parādīts attēlā zemāk

kā iegūt durex būvēt

# 3. Nākamā lieta, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz “Instalēt no zip faila”

durex būves uzstādīšanas rokasgrāmata

# 4. Tagad atrodiet pievienoto avota vārdu nedaudz atpakaļ un noklikšķiniet uz tā. Šajā rokasgrāmatā mēs izvēlējāmies vārdu “Durex”. Tātad, uz to es noklikšķināšu

instalēt

# 5. Tagad šeit vajadzētu redzēt pāris zip failus. Mēs vēlamies izpakot failu ar nosaukumu “spraudnis.program.drxwizard-6.0.zip”. Atlasiet un noklikšķiniet uz šī faila. Atcerieties, ka šīs rokasgrāmatas rakstīšanas laikā versijas numurs ir 6.0. Tas var mainīties, ja tiek izlaista jauna versija.

durex kodi veidot lejupielāde

# 6. Tagad gaidiet paziņojumu “Durex vedņa pievienojumprogramma ir instalēta”, kas parādīsies augšējā labajā stūrī. Tas var aizņemt kādu laiku (3-4 minūtes)

durex kodi būvēt

# 7. Jūs esat veiksmīgi instalējis Durex vedni no avota. Bet, pirms mēs instalējam Durex Kodi būvi, mums būs jāiziet daži uznirstošie ziņojumi. Piemēram, kad redzat šo uznirstošo logu, noklikšķiniet uz pogas Noraidīt apakšā

durex vednis

# 8. Tagad jūs redzēsit šo uznirstošo datoru, kurā jums jāiespējo kāds no uzskaitītajiem iestatījumiem. Ja domājat, ka vēlaties veikt dažas izmaiņas, attiecīgi atlasiet opcijas. Ja nekas nemainās, vienkārši noklikšķiniet uz “Turpināt”

durex vednis kodi

# 9. Tiks parādīts vēl viens uznirstošais logs, kurā vaicāts, vai vēlaties atvērt celtniecības izvēlni. Mēs to darīsim vēlāk. Tātad, vienkārši turpiniet noklikšķināt uz “Ignorēt”.

kā instalēt durex vedni

Tātad būtībā jums jāturpina noklikšķināt uz Atmest, Turpināt un Ignorēt, līdz beidzot atbrīvojaties no uznirstošajiem logiem.

Kad tas ir izdarīts, mēs varam instalēt Kodi Durex būvi, izmantojot Durex vedni.

3. Solis: Instalējiet Durex Build uz Kodi, izmantojot Durex vedni

Labi! Sāksim ar instalācijas procesa pēdējo posmu. Mēs tagad instalēsim Durex Kodi būvi, izmantojot Durex vedni, kuru tikko uzstādījām. Šīs ir veicamās darbības:

# 1. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un dodieties uz Papildinājumi > Programmu papildinājumi. Šeit vajadzētu redzēt Durex vedņa ikonu. Iet uz priekšu un atveriet to.

  15 najlepszych skórek Kodi, aby zmienić wygląd Twojego Kodi

kā instalēt

# 2. Tagad atveriet opciju “Veido >”No saraksta

kā instalēt durex kodi būvēt

# 3. Jūs redzēsit Kodi Durex būvi zem Krypton Builds virsraksta. Kā redzat, ir vairāki serveri, no kuriem instalēt šo versiju. Jūs varat izvēlēties jebkuru serveri, kas jums patīk. Tomēr, ja viens serveris nedarbojas, jūs vienmēr varat izvēlēties citu.

Pirmais strādāja man. Es gatavojos iet uz priekšu un to atvērt.

durex būvēt kodi kriptonam

# 4. Tagad jums jāizvēlas starp “svaigu instalēšanu” un “standarta instalēšanu”. Kā jūs jau varējāt uzminēt, svaiga instalēšana izdzēsīs visus manus esošos Kodi datus un atjaunos to rūpnīcas noklusējuma iestatījumos pirms Durex Build instalēšanas Kodi.

No otras puses, standarta instalēšana atjaunos dažus datus. Bet nav garantijas, ka tas to visu saglabās.

Man nav svarīgu datu, ko glabāt. Tātad, es turpināšu ar jauno instalēšanu.

durex būvēt svaigu instalēt

# 5. Tas jautās, vai vēlaties atiestatīt Kodi konfigurāciju pēc noklusējuma. Noklikšķiniet uz “Turpināt”

Kā svaigi instalēt

# 6. Tagad sāks instalēt Durex Kodi būvēt. Tas var aizņemt 4-5 minūtes vai pat vairāk. Pagaidiet, kamēr lejupielāde būs pabeigta.

kā instalēt durex uz kodi

# 7. Kad Durex Build būs instalēts Kodi, tas ir ziņojums, kuru jūs redzēsit. “Pārlādēt profilu” patiesībā nav daudz. Tātad, es noklikšķināšu uz “Force Close”. Tas pārtrauks Kodi piemērošanu.

piespiest tuvu kodi

# 8. Tagad atsākiet Kodi lietojumprogrammu savā ierīcē. Šādi Kodi mājas ekrāns izskatīsies kopā ar Durex Build.

kā instalēt durex kodi būvēt

Tas ir viss, kas jums jādara, lai instalētu Durex Kodi būvi!

Secinājums: Durex Kodi būvēt

Durex Build ir viegli viens no labākajiem Kodi būvējumiem, ar kuru es nesen esmu saskāries. Neskatoties uz to, ka tā ir bagāta ar funkcijām, manā ierīcē tā darbojas viegli. Tam ir liela iepriekš instalēto papildinājumu kolekcija. Arī Durex Build ir labi apskatīt un ar to mijiedarboties. Es ceru, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums instalēt Durex Build bez problēmām. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri, aizpildiet mūs zem komentāru sadaļas.

Saistīts:

Kā instalēt Titanium Kodi Build
Kā instalēt Misfit Mods Lite Build
Kā instalēt No Limits Magic Build
Kā instalēt vairākas Kodi būves vietnē FireStick
Kā instalēt papildinājumus, izmantojot programmu Builds

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me