Kodi’de Çalışmayan TV Şovları: CDATA Hata Çözümleri

>

Bu yazıda, Exodus Redux gibi birkaç Kodi eklentisi aracılığıyla TV şovlarını izlemeye çalışırken birçok Kodi kullanıcısını etkileyen CDATA hatasına çözümler sunuyoruz.

cdata hatası nedeniyle kodi eklentileri üzerinde çalışmayan tv şovları

Son birkaç gündür çeşitli gönderiler hakkındaki yorumlara yanıt vererek okuyucularımıza geçici çözümler ve çözümler sunuyoruz. Ancak, tüm olası çözümleri tek bir yerde toplayan bu yazıyı yazmanın uygun olacağını düşündük.

Kodi eklentilerinin çoğu, TV şovu içeriğini, TV şovları için merkezi bir veritabanı olan TVDB’den alır. TVDB son zamanlarda birçok eklentinin etkilendiği için bir kazıma hatası yaşadı.

TVDB şimdi hatayı düzeltmiş olsa da, eklentilerini güncellemek geliştiricilere kalmış. Geliştiriciler eklentileri güncelledikten sonra TV Şovları tekrar çalışmaya başlayacak.

Bu arada, bizim için işe yarayan bazı geçici çözümler.

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN’de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Kodi Eklentileri’nde TV Şovlarını İzleme

# 1: Güncellenmiş Kodi eklentilerini kullanın

Bu kılavuzu yazarken, sadece bir avuç eklenti kodlarını güncelledi (ve Exodus Redux bunlardan biri değil).

Tamamen güncellenen ve TV şovlarını yayınlayan iki eklenti Mürettebat ve Numaralardır.

Bu eklentileri aşağıdaki bağlantılardan yükleyebilirsiniz:

  • The Crew Addon’u Kodi’ye yükleyin
  • Kodları Numaralar Eklentisini Yükle

Bu eklentilere zaten sahipseniz ve yine de sizin için çalışmıyorsa, muhtemelen güncellenmiş sürümünüz yok.

Bu eklentileri kaldırmanıza gerek yoktur. İlgili kılavuzlardaki düzenli kurulum talimatlarını uygulamanız yeterlidir. Eklentiler güncellenecek.

# 2: TV Şovlarına TV Takvimi ile Erişin

Bu çözümü zaten yorumlar yoluyla sunuyoruz (ref: https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543).

Bu kılavuzu yazarken güncellenmemiş bazı eklentiler var (Exodus Redux gibi). Bununla birlikte, bazılarında TV Şovları kategorisinde TV Şovlarına erişebileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz TV Takvimi seçeneği vardır..

Eklentiyi açın ve şuraya gidin: TV Şovları > TV Takvimi. İzlemek istediğiniz TV şovunu arayın ve akışa başlayın.

Alternatif Çözüm: Eklentiler yerine APK’lar kullanın

Kodi’yi Android tabanlı cihazlarda (FireStick, Mobile, Android TV Kutusu, Akıllı TV vb.) Kullanıyorsanız, Kodi eklentileri yerine bazı APK’ları kullanmak harika bir fikir olacaktır..

Aslında, bu günlerde APK’ların Kodi eklentilerinden çok daha güvenilir olduğuna ikna oldum. En sevdiğiniz TV Şovlarını izlemek için kullanabileceğiniz popüler APK’lardan / uygulamalardan bazıları:

  • Catmouse APK
  • Sinema HD
  • UnlockMyTV
  • CyberFlix TV

Bonus İpucu!

The Crew and Numbers Kodi eklentilerini veya önerdiğimiz APK’ları kullanıyor olun, Real Debrid’i kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Gerçek Debrid, normalde bulamayacağınız yüksek kaliteli akış bağlantılarına erişmenizi sağlar. TV Şovlarını başarıyla akış şansınızı büyük ölçüde artıracak ve genel izleme deneyiminizi artıracaktır..

Daha fazla bilgi için Kodi ve APK’larla Gerçek Debrid nasıl kurulur ve kullanılır konusundaki kılavuzumuzu izleyin.

Paketleme

Yani, TV programlarını tekrar izlemeye geri dönmenizi sağlayacak çözümler bunlar. Dediğim gibi, Mürettebat ve Numaralar eklentileri zaten güncellendi. TV şovları yayınlıyorlar. Exodus Redux veya TV Takvimi seçeneğine sahip başka bir eklentiniz varsa, bunu geçici çözüm olarak kullanın. Alternatif olarak, bir Android cihazınız varsa eklentiler yerine APK’ları kullanın.

İlişkili:

Yangın Çubuğu Jailbreak Nasıl Yapılır
Kodi Tamponlama Nasıl Onarılır
Firestick’te Kodi nasıl sıfırlanır
Genel Kodi Hataları ve Çözümleri