Ako nainštalovať najnovšie filmy HD na

>

V tomto návode sa naučíte nainštalovať najnovšiu verziu HD APK pre najnovšie filmy na server FireStick. Najnovšie filmy HD je zábavná aplikácia pre filmy a televízne programy na požiadanie.

Do tejto doby existuje veľká šanca, že už viete, že televízor Terrarium už nie je oficiálne k dispozícii. Môžete použiť opravenú verziu Terrarium TV, ale nikdy nebude aktualizovaná novým obsahom. To bol náhly a smutný zánik neuveriteľnej aplikácie. Ale všetko sa nestratí. Snažil som sa nájsť vhodné alternatívy televízie Terárium a objavil som veľa realizovateľných možností.

Najnovšie filmy HD ponúkajú širokú škálu filmov a televíznych relácií. Je to ľahká aplikácia, ktorá na vašom FireStick zostane ľahká. Preto som si myslel, že by som mohol dať šancu ako alternatíva televízie Terárium. Aplikácia nie je úplne kompatibilná s diaľkovým ovládačom FireStick. Ak ju však použijete s prepínačom myši, budete mať slušný zážitok. Pozrime sa, ako nainštalovať najnovšie filmy HD na FireStick.

Najnovšie filmy HD: Pokyny na inštaláciu aplikácie FireStick

Pred inštaláciou akejkoľvek aplikácie na FireStick mimo obchodu Amazon Store musíte povoliť Aplikácie z neznámych zdrojov. Ak chcete nainštalovať aplikáciu HD Najnovšie filmy, musíte urobiť nasledujúce kroky:

1. Zapnite zariadenie FireStick a keď sa načíta, vyberte ikonu nastavenie možnosť z ponukovej lišty hore (na domovskej obrazovke FireStick)

Ako nainštalovať najnovšie filmy HD na

2. Teraz prejdite na možnosť Zariadenie a otvor to

Nainštalujte najnovšie filmy HD na FireStick

3. Ďalej kliknite na Možnosti vývojára 

Najnovšie filmy HD v službe FireStick

4. Ak je Aplikácie z neznámych zdrojov Ak je v súčasnosti vypnutá, budete ju musieť zapnúť. Kliknutím na možnosť ju zapnete

kliknite na aplikácie z neznámych zdrojov vo firestick

5. Teraz vyberte Zapnúť keď sa zobrazí nasledujúce okno s upozornením, že aplikácie tretích strán z neznámych zdrojov môžu poškodiť vaše zariadenie. To platí pre aplikácie, ktoré neboli testované, ale nie pre najnovšie filmy HD. Je to bezpečná aplikácia.

ako získať najnovšie filmy HD na

Vaše zariadenie FireStick ste úspešne nastavili tak, aby umožňovalo aplikácie tretích strán z neznámych zdrojov. Poďme teraz na proces inštalácie.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Bočné načítanie ľubovoľnej aplikácie na serveri FireStick je primárne dvojdielny proces – v prvej časti stiahnete súbor APK aplikácie, v druhej časti nainštalujete daný súbor APK. Nasledujúce kroky sa vzťahujú na obe časti spoločne pre najnovšie filmy HD APK.

Tu ideme:

6. Choďte do toho a nainštalujte Aplikácia na stiahnutie z obchodu Amazon Store. Túto aplikáciu potrebujete, pretože vám pomôže sťahovať a ukladať APK najnovších filmov HD do vášho zariadenia FireStick. Súbor APK nemôžete stiahnuť priamo z webového prehľadávača na televízore Fire alebo FireStick.

Inštalácia tejto aplikácie trvá iba niekoľko minút. Stačí len vybrať možnosť vyhľadávania na domovskej obrazovke FireStick a vyhľadať aplikáciu Downloader

7. Po inštalácii spustite aplikáciu Downloader. Takto vyzerá hlavná obrazovka tejto aplikácie.

Ako vidíte, na ľavej strane je bočný panel s množstvom možností. Najvyššia možnosť Domov je už vybraná. Stačí prejsť na pravú stranu a kliknúť na textové pole pre adresu URL

stiahnuť najnovšie filmy hd na firestick

8. Zobrazí sa nové okno s písmenami a číslicami. Pomocou tejto klávesnice zadajte nasledujúcu adresu URL: https://www.firesticktricks.com/nmhd

Keď skončíte, stlačte GO alebo jednoducho stlačte tlačidlo Play / Pause na diaľkovom ovládači FireStick

najnovšie filmy hd apk na stiahnutie

9. Downloader začne nadviazať spojenie so serverom, na ktorý smeruje URL. Najnovšie filmy HD APK sa za pár okamihov začnú sťahovať do vášho FireStick

Najnovšie filmy hd apk stiahnuť na firestick

Stiahnutie by nemalo trvať dlhšie ako minútu, pretože najnovšie filmy HD sú malou aplikáciou.

10. Ďalej kliknite na Inštalácia na spustenie inštalácie aplikácie na FireStick

ako nainštalovať najnovšie filmy hd na

Po nainštalovaní aplikácie Newest Movies HD sa zobrazí nasledujúce okno s textom: Aplikácia je nainštalovaná

V dolnej časti sú dve možnosti. Ako sa očakávalo, Otvorené sa spustí aplikácia HD najnovšie filmy. Aj keď kliknem hotový. Umožní mi to prejsť do aplikácie Downloader a odstrániť súbor APK najnovších filmov HD.

Prečo odstraňujem tento súbor? Pretože aplikácia je teraz nainštalovaná. Súbor APK je k ničomu. Je dobrým zvykom ukladať úložisko FireStick vždy do čistenia, kedykoľvek budete mať príležitosť. Týmto spôsobom zostane prehľadný.

Získajte najnovšie filmy hd na oheň palicu

Keď vidíte na obrazovke FireStick nasledujúce, kliknite na delete

firestick najnovšie filmy hd

Opäť kliknite na delete

najnovšie filmy hd fire tv

Nech sa páči! Aplikácia Najnovšie filmy HD APK bola úspešne nainštalovaná na vašom zariadení FireStick. Ďalej sa naučíme, ako pristupovať k tejto aplikácii a používať ju.

Najnovšie filmy HD na FireStick: Ako získať prístup

Pravdepodobne by ste už vedeli, ako sa okolo vášho zariadenia a ako získať prístup k aplikáciám, ktoré ste nedávno nainštalovali. Ale veľa mojich čitateľov má problémy s vyhľadaním aplikácií po inštalácii. Dovoľte mi preto rýchlo sa zoznámiť s prístupom k najnovším filmom HD (alebo akejkoľvek aplikácii) na serveri FireStick.

Všetky nainštalované aplikácie a cloudové aplikácie sú prístupné z časti nazvanej Vaše aplikácie & hry. Ak sa tam chcete dostať, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Dlho stlačte tlačidlo Domov na diaľkovom ovládači zariadenia (asi 3 – 3 sekundy).
 • Po zobrazení kontextového okna kliknite na prvú možnosť aplikácie
 • Tu je zoznam všetkých nainštalovaných aplikácií FireStick
 • Prejdite na spodok zoznamu a spustite aplikáciu HD Najnovšie filmy

Všimli ste si, že práve nainštalovaná aplikácia Newest Movies HD, ktorú ste práve nainštalovali, sa nachádza v dolnej časti vašich aplikácií & Zoznam hier? To je dôvod, prečo nemôžete nájsť aplikáciu na domovskej obrazovke FireStick.

Na hlavnej obrazovke sa zobrazujú aplikácie v prvých 2-3 riadkoch. Ak teda chcete pristupovať k aplikácii Najnovšie filmy vo vysokom rozlíšení z domovskej obrazovky, musíte urobiť tieto kroky:

 • Vyberte aplikáciu Najnovšie filmy vo vysokom rozlíšení v časti Vaše aplikácie & hry
 • Dlhým stlačením tlačidla vybrať na diaľkovom ovládači alebo jednoducho stlačte tlačidlo Menu na diaľkovom ovládači a kliknite na tlačidlo sťahovať možnosť, ktorá sa zobrazí v rozbaľovacej ponuke v pravom dolnom rohu obrazovky
 • Presuňte aplikáciu do horného riadku (alebo do ktoréhokoľvek z prvých troch riadkov)
 • Opätovným stlačením tlačidla Vybrať aplikáciu aplikáciu uvoľníte
 • Teraz sa vráťte na hlavnú obrazovku aplikácie FireStick a odtiaľ spustite aplikáciu HD Newest Movies HD

Ako používať najnovšie filmy HD App

Najnovšie filmy HD aplikácia má pravidelne vyzerajúce, známe rozhranie. Je to druh rozhrania, ktoré je medzi týmito aplikáciami bežné. Takže, ak ste používali Terrarium TV alebo páči sa mi, nemali by ste mať vôbec žiadne problémy s používaním tejto aplikácie.

Spustite aplikáciu a toto je to, čo vidíte. Ak je k dispozícii nová verzia aplikácie, v hornej polovici obrazovky aplikácie sa objaví výzva na inštaláciu tejto novej verzie. Odporúčam nainštalovať aktualizáciu rýchlo, pretože vám to nielen umožní zbaviť sa nepríjemného problému, ale tiež vám poskytne najaktuálnejšiu verziu aplikácie..

ako používať najnovšie filmy HD na

Domovská obrazovka aplikácie zobrazuje najnovšie pridané tituly a tiež odporúčané tituly v rôznych kategóriách. Predvolená obrazovka sa otvorí pre TV relácie.

V ľavom hornom rohu sa nachádza ponuka, pomocou ktorej môžete prepínať medzi možnosťami Filmy & TV relácie. V ponuke sú aj ďalšie možnosti vrátane novej aktualizácie, karikatúr, sledovaného zoznamu, posledného vydania, histórie a ďalších.

Môžete tiež prejsť do ponuky Nastavenia aplikácie

ako používať najnovšie filmy hd aplikácie na oheň tv stick

V pravom hornom rohu aplikácie je možnosť vyhľadávania (ikona objektívu). Kliknutím na túto ikonu vyhľadáte všetky filmy alebo relácie s kľúčovými slovami. Môžete napríklad zadať názov filmu alebo herca a vyhľadať súvisiaci videoobsah

Najnovšie filmy HD je aplikácia Amazon FireStick vzdialene kompatibilná. Všimol som si však, že niekedy na vzdialené príkazy nereaguje dobre. Ak chcete šetriť každú frustráciu a robiť veci plynulejšie, odporúčame vám pomocou tejto aplikácie prepnúť myš. Funkcia Mouse Toggle vám uľahčí život vďaka najnovším filmom HD.

Likvidácia

Najnovšie filmy vo vysokom rozlíšení nie sú najlepšou aplikáciou FireStick na požiadanie, pretože diaľkové ovládanie nie je skutočne dobré. Má však rozsiahlu zbierku filmov a relácií a funguje dobre, ak máte prepínač myši. Preto som to uviedol ako jednu z alternatív k televízii Terrarium. Ak sa vám táto aplikácia nepáči, môžete vyskúšať niekoľko ďalších. Tu je náš odporúčaný zoznam:

 • HQ FreeFlix
 • kodi
 • Morph TV
 • OneBox HD
 • Možnosti prezentácie

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.