Kāpēc mans Kodi nedarbojas? Biežākās problēmas un to novēršana

>

Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažādas Kodi problēmas un to iespējamos risinājumus. Ja jūsu Kodi nedarbojas, tas varētu būt daudzu iemeslu dēļ. Savā vairāku gadu pieredzē ar Kodi esmu saskārusies ar vairākiem jautājumiem un bieži esmu domājusi – diezgan satraucoši – kāpēc Kodi nedarbojas? Bet es arī esmu sapratis, ka par lielāko daļu Kodi problēmu var rūpēties, izmantojot dažus diezgan vienkāršus labojumus.

kodi nedarbojas

Kodi nedarbojas – kopējie labojumi

Es Kodi jautājumus iedalīšu divās plašās kategorijās – vietējās un ar serveriem saistītās. Vietējās problēmas ir kaut kas tāds, kam mēs parasti varam rast risinājumu. Tomēr, ja ir kāda problēma ar serveri, mēs nevaram darīt daudz. Izstrādātājiem ir jārūpējas par šādām problēmām, un viss, ko mēs varam darīt, ir nogaidīt.

Tālāk ir aprakstītas Kodi multivides atskaņotāja izplatītās problēmas un labojumi.

# 1. Vienmēr izmantojiet VPN ar Kodi

Kodi nedarbojas? Nu, iespējams, jūsu ISP bloķē straumēšanas pieprasījumus, kuru izcelsme ir Kodi. Jā, ISP ir pazīstama ar šādu praksi. Bet jums par to vairs nav jāuztraucas. Jūs varat no tā izvairīties, izmantojot Kodi VPN.

VPN vienkārši maskēs visus straumēšanas pieprasījumus no jūsu ierīces, un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs par to pat nejutīs. Tā kā jūsu ISP vairs nevar pateikt, vai datu transakcija pieder Kodi, viņi to nevarēs bloķēt.

ExpressVPN jau labu laiku ir bijis mans personīgais labākais. Tas ir ātrākais un visuzticamākais VPN pakalpojums, ko jebkad esmu izmantojis. ExpressVPN aizsargā jūsu interneta savienojumu pret tiem, kuri maksā par jūsu tiešsaistes darbībām, ieskaitot jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju. Express VPN arī neļauj man aizrauties ar internetu, kas bieži mēdz palēnināt manu Kodi pieredzi.

# 2. Kodi bieži avarē – saņemiet jaunāko atjauninājumu

Ja Kodi avarē pārāk regulāri, vispirms pārliecinieties, vai jums ir jaunākā versija. Šī raksta rakstīšanas laikā Kodi 18.5 ir jaunākā stabilā un oficiāli izdotā versija.

Lai pārbaudītu ierīces Kodi versiju, rīkojieties šādi.

# 1. Atveriet Kodi sākuma ekrānu un noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi augšējā kreisajā stūrī. Iestatījumi ir konja ikona, kas novietota zem Kodi logotipa.

  Jak zainstalować SkyDark Kodi Build

kodi nedarbojas

# 2. Tagad nākamajā logā noklikšķiniet uz Sistēmas informācija

kodi nedarbojas

# 3. Nākamā loga labajā apakšējā stūrī redzēsit Kodi versiju. Kā redzat attēlā zemāk, Kodi versija, kuru izmantoju, ir aktuāla (Kodi 18.5). Ja jums nav jaunākās versijas, vēlēsities atjaunināt Kodi.

sistēmas informācija kodi nedarbojas

Kādu iemeslu dēļ Kodi neļauj jums atjaunināt sevi lietojumprogrammā. Nav arī daudz veidu, kā atjaunināt Kodi uz jaunāko versiju. Atjaunināšanas metodes parasti ir nestabilas un neparedzamas.

Tāpēc, ja vien ir kāda jauna Kodi versija, vislabāk ir atinstalēt Kodi no jūsu sistēmas un doties uz jaunu instalēšanu.

Jā, es saprotu, ka jūs, iespējams, esat pievienojis dažus papildinājumus un veicis izmaiņas iestatījumos. Ir taisnība, ka, pārinstalējot Kodi, tie visi tiks zaudēti. Bet es pamanīju, ka daudzi papildinājumi jebkurā gadījumā nedarbojas ar jauno versiju un vecie iestatījumi bieži netiek piemēroti..

Jūs varat instalēt Kodi operētājsistēmā Android no Google Play Store, operētājsistēmā Windows no Microsoft Store.

Vietnē FireStick jums būs jāpieliek pusei Kodi, jo tas vēl nav parādīts Amazon veikalā. FireStick lietotāji var arī atjaunināt uz jaunāku Kodi versiju, nezaudējot datus.

# 3. Kodi krātuves nedarbojas

Kodi krātuves ir tās bibliotēkas, kurās tiek mitināti papildinājumi un veidotāji. Kodi ir oficiāla repozitorija ar nosaukumu Kodi Add-on Repository. Šajā krātuvē ir vairāki video papildinājumi, utilītas un daudz kas cits. Bet populārākas un plašāk izmantotas ir trešo pušu krātuves, piemēram, Kodi Bae un Fusion.

Trešo pušu krātuves izveido neatkarīgi izstrādātāji. Tur ir desmitiem krātuvju, un ne visi no tiem ir vienlīdz populāri.

Lai iegūtu Kodi repozitoriju, pievienojiet Kodi avotu un pēc tam instalējiet repozitoriju no šī avota. Ja kāda no Kodi krātuvēm nedarbojas, jūs nevarēsit instalēt papildinājumus vai veidot no tiem.

Tātad, kā jūs varat novērst šo problēmu? Diemžēl lielākoties neko nevar darīt. Pat instalējot repozitoriju lokāli, tā saturs joprojām tiek saglabāts attālajā serverī. Ja caur Kodi nevarat instalēt papildinājumu vai būvi, tas parasti nozīmē, ka ir problēma ar serveri. Lai arī populārās krātuves ir labi uzturētas, tās nav tik populārās. Jums būs jāgaida, līdz serveris atkal būs tiešsaistē, lai repozitorijs darbotos. Ja krātuve nedarbojas vairākas dienas, pastāv iespēja, ka tā tiks pārtraukta.

Ja domājat, ka repozitorijam ir kāda vietēja problēma, un tam nav nekā kopīga ar serveri, varat izmēģināt dažas izplatītas problēmu novēršanas metodes.

  Cara Menginstal & Menggunakan Debrid-Nyata pada Kodi / Firestick

Iet uz priekšu un pārinstalējiet repozitoriju. Dažreiz tas varētu novērst problēmu. Iespējams, vēlēsities arī atsāknēt ierīci un pārbaudīt, vai tā ļauj repozitorijam darboties. Ja šķiet, ka nekas nedarbojas, atinstalējiet Kodi un instalējiet to no jauna. Tas varētu palīdzēt!

Bet atcerieties, ka vietējie jautājumi ar krātuvēm ir ārkārtīgi reti. Visticamāk, ir problēma ar serveri.

# 4. Kodi pēkšņi pārtrauca darbu

Es ilgi neesmu saskāries ar šo problēmu, tāpēc es uzskatu, ka var droši teikt, ka problēma ir reti sastopama. Bet es atceros, ka Kodi man pēkšņi pārtrauca darbu, kad tas bija darbojies tikai pirms pāris stundām. Katru reizi, kad mēģināju palaist Kodi, palaišana prasīja daudz laika, vai arī tajā parādījās kāda kļūda.

Pēc brīža nesaskrāpējot galvas aizmuguri, es sapratu, ka vismaz vienam svarīgam failam Kodi instalācijas mapē ir jābūt sabojātam, izraisot lietotnes nepareizu ielādi. Es pārinstalēju Kodi, un tas atkal sāka darboties lieliski.

Ja tā ir tāda problēma, ar kuru jūs esat iestrēdzis, es domāju, ka vienīgais risinājums ir atkārtota instalēšana. Tomēr zināt, ka tas zaudēs Kodi datus, un instalētie papildinājumi vairs nebūs pieejami. Diemžēl tur nav daudz, ko mēs varētu darīt.

Jūs varētu arī dalīties ar Kodi žurnālfailu Kodi atbalsta forumā un pārbaudīt, vai viņi varētu jums palīdzēt ar jūsu problēmu.

# 5. Kodi būvē VAI / UN Papildinājumus, kas nedarbojas

Pirmais, ko es vēlētos, lai jūs noteiktu, vai visi papildinājumi nedarbojas, vai tas ir tikai daži (vai, iespējams, tikai viens).

Ja Kodi būve netiek ielādēta, tad neviens no jūsu papildinājumiem nedarbosies. Tas vairāk izskatās pēc būvēšanas, nevis papildinājumu problēmas. Būtu laba ideja meklēt vietnē Google (vai citā meklētājprogrammā pēc jūsu izvēles) un uzzināt, vai ar šo konkrēto versiju ir zināma problēma..

Parasti uzbūves saskarne tiek ielādēta, jo tā tiek saglabāta lokāli jūsu mašīnā, bet uzbūve nespēj iegūt datus no servera.

Ja tā ir Kodi būvēšanas problēma, tad vienīgais risinājums ir Kodi atinstalēšana un atkārtota instalēšana. Būvas atinstalēšana no Kodi nešķiet diezgan vienkārša, jo tā ir saistīta ar tik sarežģītu procesu. Tāpēc es vienmēr izmantoju svaigu lietotnes instalēšanu.

Ja neizmantojat nevienu versiju, bet Kodi papildinājumi nedarbojas, pirmais, ko jūs vēlētos darīt, ir pārbaudīt interneta savienojumu. Pārliecinieties, vai ierīcei ir savienojums ar internetu.

Ja internets darbojas labi, dodieties uz priekšu un atsāknējiet ierīci. Tas atsvaidzinās OS, kā arī lietotni un, iespējams, novērsīs problēmu.

  Jak zainstalować Git Browser na Kodi

Ja rodas problēmas tikai ar dažiem papildinājumiem, tā varētu būt servera problēma. Kodi papildinājumi, kas nedarbojas, parasti nozīmē, ka tie neatraida straumēšanas saites vai saites, kuras viņi nokopē, straumē nevis saturu. Šī problēma ir biežāka, nekā jūs vēlētos, un tā bieži ietekmē mazāk zināmos papildinājumus. Mans padoms ir meklēt vienu no populārākajiem Kodi papildinājumiem.

# 6. Kodi buferizācijas jautājumi

Kad mans Kodi nedarbojas, es parasti atinstalēju lietotni un pārinstalēju to. Tas novērš daudz problēmu. Bet, kad es saskaros ar Kodi buferizācijas jautājumiem, man jādara vairāk.

Ir daži veidi, kā rūpēties par buferizācijas jautājumiem, tostarp:

  • Kešatmiņas notīrīšana
  • Video kešatmiņas palielināšana Kodi
  • Izmantojot VPN
  • Izmantojot kodu

Sīkāku informāciju par to varat izlasīt mūsu īpašajā Kodi buferizācijas rokasgrāmatā.

# 7. Atiestatīt Kodi noklusējuma stāvoklī

Šajā ceļvedī esmu vairākkārt runājis par Kodi atinstalēšanu un atkārtotu instalēšanu. Šī ir laba ideja, jo tā nodrošina, ka visi trūkstošie instalācijas faili tiek atkārtoti izvietoti jūsu sistēmā. Bet, es atzīstu, ka ne visām Kodi problēmām ir nepieciešama atkārtota instalēšana. Jūs pat varat notīrīt Kodi datus un atiestatīt tos uz noklusējuma iestatījumiem. Tādā veidā jūs varat ietaupīt sev papildu pūles.

Izmantojot Ares vedni, Kodi var atiestatīt uz sistēmas noklusējumu. To var izdarīt šādi:

# 1. Instalējiet Ares vedni Kodi

# 2. Kodi sākuma ekrānā dodieties uz Papildinājumi > Programmējiet papildinājumus un palaidiet Ares vedni

# 3. Ares vedņa saskarnes augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz cilnes “Vairāk”

kodi pārstāja darboties

# 4. Noklikšķiniet uz pogas “Dzēst visus datus / jauns sākums”

kāpēc kodi nedarbojas

# 5. Noklikšķiniet uz “Jā”, kad parādās šāda uzvedne

mani kodi nedarbojas

# 6. Tagad jūs redzēsit šādu logu. Ja vēlaties saglabāt savus izlases, avotu un papildinājumu iestatījumus, attiecīgi izvēlieties. Nākamais mazais pelēkais punkts kļūs zaļš, izvēloties vienumu (skat. Attēlu zemāk). Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Turpināt” šī loga apakšā

kodi problēmas un labojumi

Jūs varat arī atiestatīt Kodi datus vietnē FireStick un iemācīties dublēt savus Kodi datus pirms to atiestatīšanas.

Secinājums

Tas ir diezgan daudz, ko jūs varat darīt, ja Kodi nedarbojas vispār vai kā tam paredzēts. Kā šajā rokasgrāmatā ir pilnīgi skaidrs, lielāko daļu jūsu Kodi problēmu var atrisināt, noņemot lietotni un pārinstalējot to, vai arī notīrot Kodi datus. Dažreiz par problēmu rūpējas kaut kas tik vienkāršs kā ierīces atsāknēšana. Jūs varat labot lielāko daļu vietējo Kodi problēmu. Tomēr servera problēmas nav mūsu kontrolē. Es ceru, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja ar jūsu Kodi jautājumiem. Lūdzu, aizpildiet mūs, ja jums ir kādi ieteikumi vai jautājumi komentāru sadaļā zemāk.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me