Televízne programy na Kodi nefungujú: Riešenie chýb CDATA

>

V tomto príspevku uvádzame riešenia chyby CDATA, ktorá ovplyvnila mnoho používateľov Kodi, zatiaľ čo sa snažíme pozerať televízne programy prostredníctvom niekoľkých doplnkov Kodi, napríklad Exodus Redux.

televízne programy nefungujú na doplnkoch kodi kvôli chybe cdata

V posledných dňoch ponúkame našim čitateľom riešenia a riešenia prostredníctvom odpovede na komentáre k rôznym príspevkom. Mysleli sme si však, že by bolo vhodné napísať tento príspevok, ktorý zhromažďuje všetky možné riešenia na jednom mieste.

Väčšina doplnkov Kodi je zdrojom obsahu televíznych relácií z TVDB, centralizovanej databázy televíznych relácií. TVDB nedávno zažila škrabancovú závadu, v dôsledku ktorej bolo ovplyvnených mnoho doplnkov.

Zatiaľ čo spoločnosť TVDB túto chybu opravila, vývojári aktualizujú svoje doplnky. Keď vývojári aktualizujú doplnky, televízne relácie začnú znova fungovať.

Medzitým tu nájdete niekoľko riešení, ktoré pre nás pracovali.

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie poskytovateľov internetových služieb (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Ako pozerať televízne programy na doplnkoch Kodi

# 1: Použite doplnky Kodi, ktoré už boli aktualizované

Keď píšem túto príručku, iba niekoľko doplnkov aktualizovalo svoje kódy (a Exodus Redux nie je jedným z nich).

  Zakaj moj Kodi ne deluje? Pogosti problemi in rešitve

Dva dodatky, ktoré boli úplne aktualizované a vysielajú sa televízne programy, sú The Crew and Numbers.

Tieto doplnky si môžete nainštalovať z nasledujúcich odkazov:

  • Nainštalujte doplnok Crew na server Kodi
  • Nainštalujte doplnok Čísla na server Kodi

Ak už tieto doplnky máte a stále pre vás nefungujú, je pravdepodobné, že nemáte aktualizovanú verziu..

Tieto doplnky nie je potrebné odinštalovať. Jednoducho postupujte podľa bežných pokynov na inštaláciu v príslušných príručkách. Doplnky sa aktualizujú.

# 2: Prístup k televíznym programom prostredníctvom televízneho kalendára

Toto riešenie už ponúkame prostredníctvom komentárov (odkaz: https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543)..

Pri písaní tejto príručky je ešte potrebné aktualizovať niektoré doplnky (napríklad Exodus Redux). Niektoré z nich však majú možnosť Televízny kalendár v kategórii Televízne relácie, odkiaľ môžete pristupovať k televíznym reláciám a streamovať ich.

Otvorte doplnok a prejdite na TV relácie > Televízny kalendár. Vyhľadajte televíznu reláciu, ktorú chcete sledovať, a začnite streamovať.

Alternatívne riešenie: Namiesto doplnkov používajte APK

Ak používate Kodi na zariadeniach s Androidom (napr. FireStick, Mobile, Android TV Box, Smart TV atď.), Bolo by skvelé použiť namiesto doplnkov Kodi niektoré APK..

V skutočnosti som v týchto dňoch čoraz viac presvedčený, že súbory APK sú oveľa spoľahlivejšie ako doplnky spoločnosti Kodi. Tu sú niektoré z populárnych súborov APK / aplikácií, ktoré môžete použiť na sledovanie svojich obľúbených televíznych relácií:

  • CatMouse APK
  • Kino HD
  • UnlockMyTV
  • Televízor CyberFlix

Bonusový tip!

Či už používate doplnky The Crew and Numbers Kodi alebo APK, ktoré sme navrhli, dôrazne odporúčame použiť Real Debrid.

Real Debrid vám umožní prístup k hromadám vysokokvalitných odkazov na streamovanie, ktoré nenájdete normálne. Výrazne to zvýši vaše šance na úspešné streamovanie televíznych relácií a zlepší váš celkový zážitok zo sledovania.

Ďalšie informácie nájdete v našej príručke Ako nastaviť a používať skutočný debrid s kodmi a súbormi APK.

  Sådan installeres Boom Kodi Builds

Zabalenie

Toto sú riešenia, ktoré vás privedú späť k sledovaniu televíznych relácií. Ako som už povedal, doplnky The Crew and Numbers už boli aktualizované. Streamujú televízne programy. Ak máte program Exodus Redux alebo iný doplnok s možnosťou TV kalendár, použite toto ako riešenie. Ak máte zariadenie so systémom Android, namiesto doplnkov použite APK.

súvisiace:

Ako útek z väzenia Fire Stick
Ako opraviť vyrovnávaciu pamäť Kodi
Ako resetovať Kodi na Firestick
Bežné chyby a riešenia spoločnosti Kodi