Terrarium TV Yasal ve Güvenli mi?

>

Çevrimiçi medya akışı uygulamaları, çevrimiçi nesil için yeni bir şey değildir. Böyle popüler bir uygulama, Showbox, Mobdro ve Playbox HD’ye mükemmel bir alternatif olan Teraryum TV’dir. Bu Android tabanlı uygulama, en son filmlerin, TV şovlarının ve ücretsiz olarak tüm kütüphaneye erişmenize yardımcı olur. Ancak önemli soru, Terrarium TV’nin kullanımı yasal ve güvenli olup olmadığıdır.?

Yukarıda bahsedilen uygulamalar, tıpkı üçüncü taraf Kodi Eklentileri gibi ücretsiz olarak ücretli içeriğe erişmenizi sağlıyor, ardından Terrarium TV’de ücretsiz film yayınlamanın yasal olup olmadığını merak etmek mantıklı. Ayrıca, cihazınız için kötü amaçlı yazılım şeklinde herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturuyor mu? Teraryum uygulamasının her iki yönünün de sizi nasıl etkileyebileceğini veya etkilemeyeceğini ve eğer varsa, bununla nasıl başa çıkılacağını ayrıntılı olarak tartışacağız..

teraryum tv yasal ve kullanımı güvenlidir

Teraryum TV Yasal mı?

Netflix, Hulu, Amazon Prime vb.Gibi büyük bir orijinal şov ve film listesi sağlayan oldukça az kaynak olsa da, cebiniz için biraz fazla ağır olabilirler. Teraryum TV ise buna düşük maliyetli bir çözüm sunar, ancak bu yasal bir sorun olabilir. Her zaman böyle değil. Farklı ülkelerin farklı kuralları vardır ve bulunduğunuz yere bağlı olarak güvenli veya başınız belada olabilir. Ayrıca, Terrarium TV uygulaması Google Play Store’da resmi olarak kullanılamıyor, çünkü Play Store yetkisiz kaynaklardan gelen içerik akışını desteklemiyor.

Terrarium TV gibi uygulamaların size telif hakkı korumalı içeriği ücretsiz olarak sunduğunu ve kendi içinde yasalara karşı, umarım her yerde olduğunu anlamalısınız. Aksine, Terrarium TV web sitesine göre, torrent gibi içeriği değil içeriği itmek için akış teknolojisini kullandığından hizmetleri hiç yasadışı değildir. Bununla birlikte, Terrarium TV uygulamasını yüklerseniz, açık sözlerle belirtilen “Terrarium TV’yi kendi sorumluluğunuzda kullanın” ifadesini görebilirsiniz..

  FireStick'e FreeFlix HQ Kurulumu

Avrupa Adalet Divanı’nın yakın tarihli bir kararında, telif hakkı korumalı içeriği herhangi bir şekilde telif hakkı sahibinin onayı olmadan elde etmenin ve dağıtmanın tamamen yasadışı olduğu belirtildi ( bu sayfanın alt kısmına). Bu nedenle, Terrarium TV uygulamasını kullandığınız bölgeye bağlı olarak, başınız belada olabilir veya olmayabilir. Söylendiği gibi, üzülmekten daha güvenli.

Başımın belaya girmesini nasıl önlerim?

Artık yalnızca çevrimiçi içerik akışı için herhangi bir yasal sorunla karşılaşmaktan kaçınmak istediğinize göre, birkaç şey yapmanız gerekecek. Ayrıca, burada belirtilen her şey, ücretsiz olarak içerik akışı yapmanıza izin veren Terrarium TV’ye benzer tüm uygulamalar için geçerli olacaktır. Başlamak için, çevrimiçi kimliğinizi, yani IP adresinizi gizlemenin bir yolunu bulmanız gerekecektir..

Bunu yapmak için en iyi şey nedir? Evet, elbette, bir VPN kullan. İyi bir VPN, dünyanın ISS’nizi değil gerçek IP adresinizi bilmesine izin vermeden çevrimiçi almanıza ve Terrarium TV’den içerik akışı yapmanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra, VPN aracılığıyla yapılan bağlantılar, VPN’in kimliğinizi güvende tutmasını sağlayan şifrelenir. Seçtiğiniz VPN hizmeti, bilgisayarınızdan gelen trafiği sunucuları üzerinden yönlendirerek size anonim bir konum verir. Kendinizi korumak için en iyi ve muhtemelen tek şey budur.

Birkaç VPN sağlayıcısını kendim denedikten sonra, ExpressVPN’den daha iyi bir şey olmadığını söylemekten eminim. Sağlayıcının kendisinden o kadar eminiz ki size 30 günlük para iade garantisi sunuyor. İşte en iyi VPN’ler için öneri listemiz.

Terrarium TV ile yayın yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: Buraya Tıkla VPN aboneliği almak için.

Adım 2: Buraya Tıkla uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Uygulamayı başlatın ve bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Bağlantınız artık en hızlı VPN ile güvenli.

  Downloader Uygulaması ile FireStick'teki Uygulamaları Nasıl Yüklerim

kodi için expressvpn bağlamak

Amazon Fire Stick kullanıcısıysanız, Fire TV Stick’e nasıl VPN kuracağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Yangın Çubuğuna Teraryum TV KurulumuFireStick’teki Teraryum TV

Terrarium TV’nin kullanımı güvenli mi??

Bu nedenle, uygulamanın güvenilir bir kaynaktan yüklenmesi şartıyla, Terrarium TV’nin tamamen güvenli olduğundan emin olmalısınız. Uygulama Google Play Store’da bulunmadığından, her zaman Terrarium TV’nin resmi web sitesinden indirilmesi veya apkmirror.com gibi güvenilir üçüncü taraf uygulama mağazalarının kullanılması önerilir. Kötü amaçlı yazılım, virüs ve fidye yazılımı söz konusu olduğunda uygulamanın kendisi kesinlikle temiz.

Cihazınızın ve verilerinizin güvenliği konusunda hala biraz şüpheci hissediyorsanız, Android telefonunuzun bu yönüyle zaten ilgilendiğini bilmeniz gerekir. Google Play Protect, cihaza yüklenen tüm uygulamaları düzenli olarak tarayan tüm modern telefonlara yüklenir. Ayrıca, gönül rahatlığınız için bir PC kullanıyorsanız, bir antivirüs yazılımı çalıştırabilirsiniz.

Sonuç

İnternette çok miktarda içerik var ve akış veya indirme yaptığınız yerin farkında olmalısınız. İçerik büyük olasılıkla telif hakkı ile korunur ve Terrarium TV gibi uygulamalar aracılığıyla bu içeriğe erişim yasal olmaz. Yine de bu uygulamalardan ücretsiz film / TV şovu yayınlıyorsanız, kendinizi korumak için her adımı (en önemlisi bir VPN) attığınızdan emin olun. Bir filmi çevrimiçi yayınlamak yasal sorunlara girmeye değmez.

İlişkili

  • Teraryum TV Tamponlama Sorunları Nasıl Onarılır
  • Jailbreak FireStick için yasa dışı mı?
  • VPN’ler Yasal mı?
  • Kodi Yasal mı?
  • En İyi Amazon Fire TV Stick Uygulamaları