نحوه نصب و استفاده از ExpressVPN در Firestick

>

در این آموزش می خواهید نحوه نصب ExpressVPN را در FireStick بیاموزید. این دستورالعمل به طور مساوی روی هر دستگاه دستگاه آمازون آمازون ، از جمله FireStick 4K و Fire TV Cube کار می کند.

ExpressVPN یکی از محبوب ترین سرویس های پخش جریان VPN است. VPN به دلیل عملکرد عالی و سرعت فوق العاده شناخته شده است که به کاربران اجازه می دهد بدون بافر ، محتوای HD را جریانی کنند.

ExpressVPN یک برنامه سفارشی برای Amazon Firestick دارد ، یک وسیله محبوب که توسط برش دهنده بند ناف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با نصب برنامه در Firestick و ایجاد محدودیت های جغرافیایی ، نظارت آنلاین و ISP با استفاده از جریان فعلی Firestick ، ​​تجربه جریان خود را به حداکثر برسانید.

چرا ExpressVPN را برای FireStick انتخاب می کنید?

ExpressVPN معتبرترین VPN برای اهداف حفظ حریم خصوصی ، امنیت و جریان است. به شخصه ، من به دلیل خدمات عالی این دو سال اخیر از این سرویس VPN استفاده کرده ام.

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که آن را به یکی از بهترین VPN های FireStick تبدیل می کند.

سرعتهای عالی

همانطور که از نام این محصول پیداست ، ExpressVPN یکی از سریعترین VPN های اطراف است. این شبکه دارای سرعت بهینه ای است که از 3000 سرور + VPN تشکیل شده است که در 160 مکان در 94 کشور جهان پخش شده اند. این تضمین می کند که شما می توانید در HD و 4K یکنواخت جریان دهید ، که این مورد با میانگین VPN اتفاق نمی افتد.

قفل کردن همه خدمات جریان

یکی از رایج ترین موارد استفاده از VPN در Firestick و Fire TV ، انسداد محتوای محدود است. بدنام ترین و محبوب ترین این خدمات Netflix است که محتوای مختلفی را برای کشورهای مختلف ارائه می دهد و استفاده از VPN را مسدود می کند..

ExpressVPN یکی از معدود VPN است که به طور مداوم می تواند دسترسی به Netflix را فراهم کند. پس از دریافت حساب کاربری و نصب VPN ، می توانید Netflix ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، هلند ، آلمان ، ژاپن ، هند و کتابخانه های مختلف دیگر را از حالت انسداد خارج کنید..

همچنین می توانید به سایر سرویس های محدود جغرافیایی مانند iPlayer BBC ، HBO Now ، Hulu از جمله موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

  Sú siete VPN legálne a bezpečné na používanie? (Záleží)

حفظ حریم خصوصی & امنیت

ExpressVPN یک خط مشی قابل توجه با صفر گزارش همراه با رمزگذاری AES 256 بیتی ارائه می دهد ، ترکیبی که تضمین می کند تمام فعالیت های اینترنتی شما خصوصی ، امن و ناشناس باشد.

این مهم است ، به خصوص اگر با استفاده از برنامه های جریان اندیشه شخص ثالث Kodi یا شخص ثالث مانند Cinema HD ، TV Titanium ، CatMouse و غیره ، برنامه های اضافه شخص Kodi شخص ثالث و برنامه هایی از این قبیل مطالبی را ارائه می دهد که ممکن است به صورت دزدی دریایی باشد ، و اگر ناخواسته چنین محتواهایی را پخش کنید. ممکن است با برخی موارد قانونی روبرو شوید. بنابراین جابجایی ایمن ضروری است زیرا دولت ها و ISP ها فعالیت های آنلاین کاربران خود را تحت نظارت قرار می دهند.

راحتی در استفاده

ExpressVPN ویژگی های پیشرفته ای مانند Network Lock Kill Switch و VPN Split Tunneling را ارائه می دهد ، اما آنها همچنین موفق به نگه داشتن رابط VPN مرتب و آسان برای استفاده هستند ، زیرا در بخش نحوه استفاده خواهیم دید.

نحوه نصب ExpressVPN در Firestick

ExpressVPN یک برنامه اختصاصی دارد که با Amazon Fire Stick ، ​​Fire TV و Fire TV Cube سازگار است. این برنامه به راحتی در فروشگاه آمازون در دسترس است و بنابراین می توانید طی چند ثانیه آن را نصب کنید. با این حال ، قبل از شروع کار ، باید اشتراک ExpressVPN را خریداری کنید. می توانید 49٪ تخفیف را در برنامه سالانه خود دریافت کنید.

با این حال ، اگر به هر دلیلی نمی توانید برنامه را با استفاده از آن روش نصب کنید ، امکان کنار گذاشتن آن نیز وجود دارد. من هر دو روش را به شما نشان خواهم داد.

روش 1: نصب برنامه از فروشگاه آمازون

1. در صفحه اصلی Firestick ، ​​به گزینه جستجو بروید و “ExpressVPN

نحوه نصب ExpressVPN در Fire stick

2. برنامه به عنوان اولین پیشنهاد ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید

نحوه نصب ExpressVPN در Firestick

3. اکنون به شما داده می شود “گرفتن” گزینه. بزنش

ExpressVPN برای چوب تلویزیون آمازون آتش

4- اکنون ExpressVPN بارگیری کرده و گزینه باز کردن را به شما می دهد.

vpn را روی Fire stick نصب کنید

من همچنین در بخش بعدی این راهنما نحوه استفاده از ExpressVPN در Firestick را نشان داده ام. خواندن را ادامه دهید.

  A legjobb öt legjobb VPN (2023)

روش 2: Sideloading ExpressVPN APK در FireStick

اگر نمی توانید ExpressVPN را در فروشگاه آمازون بدست آورید ، می توانید پرونده APK آن را بارگیری کرده و آن را نصب کنید.

برای انجام این کار ، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که Firestick می تواند نصب کند “برنامه ها از منابع ناشناخته.

در اینجا نحوه فعال کردن گزینه آورده شده است:

1. در حالی که در صفحه اصلی دستگاه هستید ، به بروید تنظیمات سپس انتخاب کنید تلویزیون / دستگاه آتش من

Firestick vpn expressvpn

2. را انتخاب کنید گزینه های توسعه دهنده

اکسپرس آتش vpn راه‌اندازی کنید

3. روشن کنید برنامه ها از منابع ناشناس

به منابع ناشناخته در firestick اجازه دهید

پس از آن می توانیم پیش برویم و برنامه Express VPN را بارگیری کنیم. ما برای این کار قصد داریم از برنامه Downloader استفاده کنیم. اگر قبلاً آن را ندارید ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

1. در منوی اصلی ، به () بروید جستجو کردن گزینه و نوع بارگیری کننده

برنامه بارگیری برای firestick

2. برنامه باید اولین پیشنهاد باشد. آن را انتخاب کنید.

برای نصب Express vpn از بارگیری استفاده کنید

3. کلیک کنید گرفتن برای نصب برنامه در Firestick خود

بارگیری firestick apk

پس از اتمام نصب ، برنامه را باز کنید.

حال برای نصب ExpressVPN باید فایل APK را بارگیری کنیم.

1. در قسمت URL بارگیری کننده ، URL را وارد کنید https://www.firesticktricks.com/express و کلیک کنید برو

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

2. APK ExpressVPN اکنون بارگیری خواهد شد

APK تصاویر Sideload ExpressVPN در amazon FireStick

3. پس از اتمام بارگیری ، کلیک کنید نصب

نصب ExpressVPN برای تلویزیون Firestick و آتش نشانی

4. پس از نصب ، بر روی Done کلیک کنید. Downloader از شما می پرسد که آیا می خواهید APK را حذف کنید یا خیر. انتخاب کنید حذف برای صرفه جویی در فضای کمی هنگامی که از شما خواسته شد تأیید کنید ، را انتخاب کنید حذف یکبار دیگر

برنامه Sideload ExpressVPN

برنامه باید به لیست برنامه های شما اضافه شود.

نحوه استفاده از ExpressVPN در Firestick

اکنون که برنامه ExpressVPN APK را با موفقیت در دستگاه Fire TV خود نصب کرده اید ، در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

نحوه دسترسی به برنامه

می توانید با حرکت به برنامه ExpressVPN تازه بارگیری شده خود ، به برنامه دسترسی پیدا کنید همه برنامه های من. برای انتقال آن به بالا ، روی کلیک کنید دکمه منو, انتخاب کنید حرکت کن ، بکش به موقعیت مورد نظر رفته و سپس کلیک کنید خوب.

از آنجا می توانید برنامه VPN را باز کنید.

تنظیم اولیه

1. از آنجا که قبلاً برنامه را در Firestick خود قرار داده اید. برای باز کردن آن کلیک کنید.

2. در صفحه بعدی ، را انتخاب کنید ورود برای وارد کردن اعتبار خود اگر هنوز حساب ندارید ، می توانید اعتبار ورود به سیستم را از اینجا دریافت کنید.

  Er VPN'er lovlige og sikre at bruge? (Det kommer an på)

3. بعد از ورود به سیستم ، برنامه برای تنظیم پیکربندی در Firestick درخواست اجازه می دهد. فقط کافی است OK را کلیک کنید ، و هنگامی که Firestick درخواست اتصال می کند ، یک بار دیگر OK کنید.

نحوه تنظیم و استفاده از ExpressVPN در Firestick

3. اکنون صفحه اصلی برنامه VPN ظاهر می شود

ExpressVPN را برای Firestick پیکربندی کنید

4. برای اتصال VPN در تلویزیون Firestick / Fire خود ، روی دکمه حلقه قرمز کلیک کنید.

انتخاب سرور ExpressVPN در Fire TV / Stick

استفاده از ExpressVPN بسیار آسان است و می توانید با کلیک بر روی دکمه روشن ، به سرعت وصل شوید. برای انتخاب سرور ، روی سرور نمایش داده شده در صفحه کلیک کنید. می توانید یکی از سرورهای موجود در بخش پیشنهادی را انتخاب کرده یا به آن بروید تمام موقعیت ها. سرورهای آنجا از نظر مناطق ، کشورها و حتی شهرها به خوبی ارائه می شوند.

سرورهای Expressvpn

شخصی سازی اتصال شما

ExpressVPN به شما امکان می دهد نحوه عملکرد VPN را تعیین کنید و ویژگی هایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. برای باز کردن تنظیمات ، روی سه دکمه افقی در سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و سپس را انتخاب کنید تنظیمات.

تنظیمات expressvpn برای تلویزیون آتش نشانی یا آتش نشانی

در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید:

ارتباط خودکار: این گزینه به شما امکان می دهد تا ExpressVPN هر زمان که Firestick را روشن کردید به آخرین سرور خود متصل شوید.

محافظت از شبکه: در اینجا ، می توانید گزینه فعال کردن سوئیچ kill را انتخاب کنید و همچنین می خواهید دستگاه خود را توسط دستگاه های دیگر در شبکه محلی خود قابل مشاهده نگه دارید.

تقسیم تونل: این ویژگی به شما امکان می دهد برنامه هایی را که می خواهید از اتصال VPN یا برنامه های خاصی که می خواهید از طریق VPN تونل شوند معاف کنید ، انتخاب کنید. اگر نمی خواهید بر عملکرد سایر برنامه ها تأثیر بگذارد ، می تواند مفید باشد.

پروتکل VPN:  می توانید پروتکل مورد نظر برای رمزگذاری بین UDP و TCP را انتخاب کنید. با این حال ، توصیه می شود این گزینه را در “خودکار” بگذارید.

برنامه ها & وب سایتها: می توانید برنامه هایی را که می خواهید ExpressVPN تنظیم کنید ، پس از اتصال به یک سرور پیشنهاد دهید.

این امر می تواند بسیار مفید باشد زیرا نیازی به بازگشت به منوی خود نیست و به دنبال برنامه ای هستید که اغلب پس از اتصال VPN خود استفاده می کنید.

نحوه نصب و استفاده از Expressvpn در firestick

بسته بندی کردن

ExpressVPN بدون شک یکی از بهترین گزینه های VPN برای Firestick و مورد علاقه شخصی من است. این محصولی همه جانبه است که می توانید برای حفظ حریم خصوصی و امنیت و همچنین برای رفع انسداد محتوای محدود از آن استفاده کنید.

برای نصب ExpressVPN در Firestick یا Fire TV می توانید از راهنمایی فوق استفاده کنید. برنامه Firestick به صورت دوستانه از راه دور طراحی شده است ، بنابراین شما مشکلی با استفاده از آن نخواهید داشت.