Yurtdışında iPlayer’ı İzleyecek En İyi BBC iPlayer VPN (2023)

>

İngiltere’de ikamet etmiyorsanız ve BBC içeriğini seviyorsanız, bu makaleyi de seveceksiniz. Size en iyi BBC iPlayer VPN’in hangisi olduğunu ve dünyanın herhangi bir yerinden BBC’ye erişmek için nasıl kullanabileceğinizi göstereceğim..

Bugünlerde, filmler için çok farklı akış seçenekleri var ve sadece bir tane seçmenin kafa karıştırıcı olabileceğini gösteriyor. Çoğu akış hizmetinin bir abonelik ücreti olduğundan, cebinize de bir çentik koyabilirler. Ancak tüm ücretli akış ağlarının ortasında bile, kesin olmak için ücretsiz – ya da ‘biraz özgür’ bir seçenek var.

Abonelik ücreti gerektirmeyen BBC iPlayer hizmetinden bahsediyoruz. Ancak, yalnızca İngiltere’deki ve TV lisansı olan kullanıcılar hizmetlerine erişebilir. İngiltere’de değilken iPlayer web sitesini ziyaret ederseniz, bir mesajla karşılanacaksınız – BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışır. Üzgünüz, bunun nedeni hak sorunları VEYA bu içerik bulunduğunuz yerde kullanılamıyor.

Ama endişelenme, kolayca yapabileceğin gibi İngiltere dışındaki BBC iPlayer’a erişin ve bu bir VPN kullanılarak yapılabilir. ABD, Kanada, Avustralya, Hindistan, Rusya, Fransa veya Çin’de yaşıyorsanız önemli değil. Bu küçük numara, BBC’nin devasa kütüphanesine erişmenizi sağlayacaktır. Hangi VPN’lerin dünyanın herhangi bir yerinden BBC iPlayer’ı izlemenize izin verebileceğini öğrenmek için aşağıyı okuyun.

bbc iplayer için en iyi vpn

VPN nedir? İngiltere dışındaki BBC iPlayer’ın engellemesini nasıl kaldırır??

VPN, IP adresinizi değiştiren bir araçtır. IP adresi, internet servis sağlayıcısının (İSS) ve diğer sunucuların internete hangi yerden eriştiğinizi bilmesini sağlayan her internet bağlantısına verilen benzersiz bir numaradır. Bu nedenle İngiltere dışındaki ülkelerden BBC iPlayer’a kaydolmaya çalıştığınızda, sunucuları konumunuzu IP adresinden algılayabilir. Ve yurtdışında yaşıyorsanız hizmetlerini engelleyecekler.

Ancak bir VPN, normal internet bağlantınızı farklı ülkelerdeki sunucular üzerinden yönlendirir. Böylece IP adresinizi değiştirir. ABD’de olabilirsiniz ve IP’nizi bir Alman adresiyle değiştirebilirsiniz. Ardından, ISS’niz ve diğer sunucularınız bağlantınızın bir Alman sunucudan geldiğini düşünecektir.

Bu, bir VPN kullandığınızda ve bir İngiltere IP adresine ayarladığınızda, BBC iPlayer’ın nerede olursanız olun sizin için çalışacağı anlamına gelir. BBC sunucuları IP’nizi görecek ve İngiltere’deki bir konumdan geldiğine inanarak tüm favori programlarınıza erişmenizi sağlar.

Farkında olmayanlar için BBC iPlayer aşağıdakileri içeren çeşitli kanalları izlemenize izin verir –

 • BBC One
 • Bbc iki
 • Bbc üç
 • Bbc dört
 • cbbc
 • CBeebies
 • BBC Haber Kanalı
 • BBC Parlamentosu
 • BBC ALBA

2023’deki en iyi BBC iPlayer VPN’leri

100’lü VPN sağlayıcısı var ve neredeyse hepsi BBC ile çalıştığını iddia ediyor. Ama gerçek tamamen farklı. BBC iPlayer ve Netflix gibi gerçek zamanlı aktarım hizmetlerinin engelini kaldıran yalnızca birkaç VPN hizmeti var.

Test için birkaç saat geçirdikten sonra, hala 2023’de çalışan BBC iPlayer için aşağıdaki en iyi VPN’leri buldum:

1. ExpressVPN

İncelenen 34 VPN arasından 1 numaralı BBC VPN puanı

en iyi bbc iplayer vpn

ExpressVPN, genel olarak en iyi VPN’lerden biridir ve bu da BBC iPlayer’da akış şovları için en iyi seçimdir.

Özelliklerine bir göz atalım.

Sunucular

ExpressVPN’in en iyi yanı, altı farklı İngiltere sunucusuna sahip olmasıdır, böylece bu VPN’yi kullanarak kolayca bir İngiltere IP adresi alabilirsiniz. Daha fazla sunucu aynı zamanda daha iyi hız anlamına gelir, bu da en sevdiğiniz programları kesintisiz ve video kalitesinden ödün vermeden izlemenizi sağlar. Dünyanın neresinde olursanız olun, tek bir tıklamayla IP adresinizi İngiltere’de bir konuma değiştirebilir ve BBC iPlayer’a kolaylıkla erişebilirsiniz.

Abonelik Maliyeti

Bu VPN hizmetinin sürelerine göre farklı abonelik planları vardır. Bir aylık temel abonelik planları 12,95 ABD dolarıdır ve her ay faturalandırılırsınız. 6 aylık planın maliyeti 9,99 ABD dolarıdır, bu nedenle 6 ayda bir toplam 59,95 ABD doları ödemeniz gerekir. Yıllık planın maliyeti 8.32 $ / ay ve her yıl 99.95 $ ödeyeceksiniz. Her plan 30 günlük para iade garantisi sunar.

  ה- VPN הטוב ביותר ל- iPlayer של ה- BBC לצפייה ב- iPlayer בחו"ל (2023)

Bununla birlikte, ExpressVPN de bu yazı sırasında özel bir indirim sunuyor. 3 aylık hizmeti ücretsiz alabilir ve yıllık planında% 49 tasarruf edebilirsiniz.

Peki ya memnun değilseniz? Bu, ilk ay abonelik ücretinizin boşa harcandığı anlamına mı geliyor? Kısa cevap – Hayır. Express VPN’den memnun değilseniz, 30 gün para iade garantisi sundukları için ilk ayda geri ödeme talep edebilirsiniz, soru sorulmadı.

iplayer vpn 30 günlük risksiz deneme sürümü

Hız ve Güvenlik

Hız söz konusu olduğunda, ExpressVPN tüm rakiplerini geride bırakıyor. Uzmanlarımız tarafından yapılan hız testine göre, ExpressVPN ile farklı konumlarda çeşitli sunucular için hız testleri ortalama 106 Mbps hıza (Tahsis edilen hız 120 Mbps) yol açtı. Bunlar% 88.33 hız tutma özelliğine sahip etkileyici figürlerdir ve bu kadar hızlı bir bağlantıyla videoları 4K Ultra HD kalitesinde kolayca aktarabilirsiniz. Çeşitli bölgeler için ortalama hız testi:

Kuzey Amerika’da Hız: 117 Mbps

Avrupa’da Hız: 107 Mbps

Asya’da Hız: 96 Mbps

Güvenlik açısından, askeri düzeyde şifrelemeleri vardır ve herhangi bir kimlik kaydı kaydetmezler. Bu, tarama geçmişinizi takip ederken, gerçek IP adresinizi sunucularında saklamaması anlamına gelir; bu da sizi tamamen anonim tutar.

Diğer özellikler

ExpressVPN ile tek bir abonelik planı aynı anda 5 cihazı bağlamanızı sağlar. BBC tarafından engellenmemek için sunucularını ve güvenlik önlemlerini düzenli olarak güncelliyorlar. Müşteri destek ekibi oldukça etkileşimlidir ve canlı sohbet yoluyla 7/24 hizmetinizdedir.

uygunluk

ExpressVPN Android, iOS, Windows, Mac, Linux ve Yönlendiriciler üzerinde çalışır. Hatta Chrome ve Firefox tarayıcıları için uzantıları var. Bunun dışında, bu VPN Firestick ile de uyumludur. Tüm platformlarda basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahipler.

yargı

Şirket, herhangi bir veri saklama yasalarına veya yasal hükümet gözetimine tabi olmayan BVI (İngiliz Virgin Adaları) yargı yetkisine tabidir..

Karar

Bu listedeki en pahalı hizmetler olmasına rağmen, ExpressVPN BBC iPlayer VPN için ilk önerimizdir. Devasa kullanıcı tabanlarının güvenini kazanmışlar ve pazardaki en güvenilir ağlardır. Tüm bu şaşırtıcı özelliklerle, bu VPN’den memnun kalacaksınız. Şüphesiz, ExpressVPN açıkça BBC iPlayer için en iyi VPN’dir.

ExpressVPN.com’u ziyaret edin

BBC iPlayer’a Nasıl Erişilir

Ellerinizi iyi bir VPN’e bağladığınızda en kolay kısım budur.

1. Cihazınıza VPN yükleyin

2. VPN uygulamasını açın ve İngiltere sunucusuna bağlanın

yurtdışında bbc iplayer izlemek için uk sunucusu bağlamak

3. https://www.bbc.co.uk/iplayer adresini ziyaret edin ve giriş bilgilerinizle oturum açın.

4. Hepsi bu. En sevdiğiniz programları izlemeye başlayabilirsiniz.

Not: Bir BBC iPlayer hesabınız yoksa, yukarıdaki bağlantıyı izleyerek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Kredi kartı veya ödemeyle ilgili diğer ayrıntılar istenmez.

2. CyberGhost VPN

Test edilen 34 VPN arasından 2. sırada

bbc iplayer için en iyi vpn

CyberGhost, İngiltere dışındaki BBC iPlayer’ın engelini kaldırmak için kullanabileceğiniz muhteşem bir VPN hizmetidir. Temel özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Sunucular

CyberGhost’un ağ bağlantı sistemi diğer VPN’lerden farklıdır. Çoğu VPN için, sunucularına bağlanmak için bir ülke seçmeniz gerekir. Ancak CyberGhost’ta seçebileceğiniz akış hizmetlerinin bir listesini alırsınız ve BBC iPlayer da bu listeye dahil edilir.

BBC iPlayer hizmetini seçtiğinizde, sizi otomatik olarak İngiltere’deki en iyi ve en hızlı sunucuya bağlarlar..

Abonelik Maliyeti

CyberGhost için farklı abonelik planları şunlardır:

 • 3 yıllık plan: 2,75 $ / ay; 3 yılda bir 99 ABD doları olarak faturalandırılır
 • 2 yıllık plan: 3,69 $ / ay; 2 yılda bir 88,56 $ ‘dan faturalandırılır
 • Yıllık plan: 5,99 $ / ay; yıllık 71,88 ABD doları olarak faturalandırıldı
 • Aylık plan: $ 12.99 her ay faturalandırılır

Ayrıca 45 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Dahası, kredi kartı bilgilerinizi de istemedikleri bir günlük ücretsiz deneme sunmaları.

Hız ve Güvenlik

Uzmanlarımız tarafından yapılan hız testine göre, farklı konumlarda ve zamanlarda yapılan hız testleri ortalama 58 Mbps (ayrılan hız 100 Mbps) vermiştir. Bu,% 58 hız tutma anlamına gelir ve CyberGhost tarafından sunulan hız ile videoları 4K ultra HD kalitesinde izleyebilirsiniz. NordVPN gibi sıfır günlüklü bir politikaları yoktur, ancak gerçek IP adresinizi özel ve üçüncü taraflar tarafından erişilemez tutan kimliksiz bir günlük sistemi vardır. Tüm verileri güvende tutmak için 256 bit AES şifrelemesi kullanıyorlar.

Diğer özellikler

Tek bir CyberGhost abonelik hesabıyla, aynı anda en fazla 7 cihaza bağlanabilirsiniz. Canlı sohbet desteği, sorularınız veya sorunlarınızda size yardımcı olması için 7/24 kullanılabilir.

uygunluk

CyberGhost, Windows, Mac, Android, iOS ve Linux cihazlarıyla uyumludur ve ayrıca Chrome ve Firefox tarayıcıları için uzantılar sağlar. Hatta Firestick desteği var ve ana şirket BBC iPlayer tarafından engellenmemek için hizmetlerini sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyor.

yargı

Şirket, VPN şirketleri için güvenli kabul edilen Romanya yasalarının yetki alanına giriyor.

  Installieren / Verwenden von Best VPN für FireStick

Karar

Süper ucuz bir plan ve çok sayıda kullanışlı özellik ile CyberGhost, BBC iPlayer için başka bir süper VPN’dir ve listemizde ikinci sırada yer almaktadır..

CyberghostVPN.com’u ziyaret edin

3. NordVPN

Test edilen 34 VPN arasından 3. sırada

bbc iplayer ile nordvpn üzerindeki engellemeyi kaldır

BBC iPlayer VPN için üçüncü en iyi seçenek, aynı zamanda tanınmış bir sanal özel ağ olan NordVPN’dir. Önce özelliklerine bakalım.

Sunucular

Bu hizmetin en göze çarpan özelliği, tüm İngiltere’de 30 sunucuya sahip olmasıdır. Hatta İngiltere için ultra hızlı bir TV ağına sahipler, bu da sadece akış hizmetleri için mükemmeldir. Bu kadar yüksek sayıda sunucunun kullanılabilirliği, NordVPN’i bu listedeki ikinci numaraya yerleştirmemizin ana nedenidir..

Abonelik Maliyeti

NordVPN için farklı abonelik planları:

 • 3 yıllık plan: 3,49 $ / ay; 3 yılda bir 125,64 $ ‘dan faturalandırılır
 • 2 yıllık plan: 4,99 $ / ay; 2 yılda bir 119,76 dolardan faturalandırılıyor
 • Yıllık plan: 6,99 $ / ay; yıllık 83,88 ABD doları olarak faturalandırıldı
 • Aylık plan: $ 11.95 her ay faturalandırılır

Ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

Hız ve Güvenlik

Uzmanlarımız ortalama 58 Mbps hız (tahsis edilen hız 100 Mbps) veren NordVPN hız testlerini test etti. Bu,% 58 hız tutma anlamına gelir, ancak bu ortalama rakam, farklı konumlardaki değerlerden hesaplanır. NordVPN’in İngiltere’de 30 sunucusu olduğundan, BBC iPlayer için uygun bir İngiltere IP adresine bağlandığınızda daha yüksek hız elde edersiniz. Yine de, NordVPN kullanırken 4K UHD yerine 1080p HD kalitesini tercih etmenizi öneririz.

Güvenlik açısından 256 bit AES şifrelemesi ve sıfır günlük politikası var, yani internet kullanımınız veya IP adresiniz için günlükleri saklamazlar.

Diğer özellikler

Tek bir NordVPN abonelik planıyla aynı anda 6 cihaza bağlanabilirsiniz. Ayrıca 7/24 kullanılabilen ve son derece duyarlı canlı bir sohbetleri var. Çin’de de işlevsel olan birkaç VPN’den biri.

uygunluk

NordVPN, Windows, Mac, Linux, Android ve iOS gibi tüm büyük platformlarda çalışır ve ayrıca bir Chrome ve Firefox tarayıcı uzantısına sahiptir.

yargı

Şirket, herhangi bir veri saklama veya gözetim programına bağlı olmayan Panama yasalarının yetkisi altındadır..

Karar

NordVPN’i iki ana nedenden dolayı bu listede 3 numaraya koyduk – Ucuz fiyatları ve sağladıkları çok sayıda İngiltere sunucusu, bu da BBC iPlayer’a erişmeyi çok kolaylaştırıyor. Cep dostu bir fiyata mükemmel bir BBC iPlayer VPN istiyorsanız, NordVPN sizin için en iyi seçim olacaktır. Bu VPN hizmeti, çoğu VPN’nin işlevsel olmadığı bir ülke olan Çin’de bile çalışıyor.

NordVPN.com’u ziyaret edin

4. PrivateVPN

Test edilen 34 VPN arasından 4. sırada

en iyi bbc iplayer vpn

PrivateVPN bu listedeki diğer VPN hizmetleri kadar tanınmamış olabilir, ancak BBC iPlayer’ın İngiltere dışındaki konumlardan engellemesini kaldırmak için harika bir alternatiftir..

Sunucular

İsveç merkezli nispeten küçük bir şirket tarafından işletilen PrivateVPN’in İngiltere’de 100 sunucu ve Manchester ve Londra’da bulunan 2 sunucusu bulunmaktadır. Bu kadar az sunucuya sahip olmasına rağmen, PrivateVPN hala harika özellikler sunuyor ve diğer hizmetlere iyi rekabet sağlıyor.

Abonelik Maliyeti

PrivateVPN için farklı abonelik planları şunlardır:

 • Yıllık Plan: 3,82 $ / ay; 1 ay ücretsiz (toplam 13 ay)
 • Üç aylık plan: 4.88 $ / ay; 3 ayda bir 14,63 ABD doları faturalandırıldı
 • Aylık plan: ayda 7,67 $ faturalandı

Tüm abonelik planlarının 30 günlük para iade garantisi vardır. PrivateVPN ayrıca herhangi bir ücret veya ödeme bilgisi olmadan 24 saat ücretsiz deneme olanağı sunar.

Hız ve Güvenlik

PrivateVPN, uzmanlarımız tarafından yapılan hız testine göre ortalama 59 Mbps indirme hızına sahiptir (ayrılan hız 100 Mbps). Bu,% 59’luk hız tutma anlamına gelir. Gerçek hız farklı koşullara göre değişebilir, ancak genel olarak ana internet bağlantınız hızlıysa videoları 4K ultra HD kalitesinde izleyebilmelisiniz.

PrivateVPN ayrıca yüksek düzeyde veri güvenliği sağlamak için hem 128 bit CBC şifrelemesini hem de 256 bit AES şifrelemesini kullanır. Sıfır günlük politikası ile tarama geçmişinizi ve IP adresinizi kaydetmezler.

Diğer özellikler

PrivateVPN, tek bir abonelik planıyla maksimum 6 cihazın bağlanmasına izin verir. Canlı sohbet müşteri desteği ve belirli sorunları gidermek için uzaktan kumanda desteği var.

uygunluk

PrivateVPN hizmetlerini Windows, Mac, Android, iOS, Linux ve yönlendiricilerde de sunar.

yargı

Şirket, 14 Göz İttifakı yargı yetkisi (İsveç) yasalarına tabidir. Ülke, 14 Gözün üyesi olan kullanıcıların gizliliğini destekliyor gibi görünse de, emin olamıyorsunuz.

Karar

Diğer popüler VPN hizmetlerine kıyasla küçük bir şirket olabilirler, ancak ucuz fiyatları ve çeşitli özellikleri ile PrivateVPN kesinlikle BBC iPlayer’a erişmek için mükemmel bir seçenektir. Bu yüzden listemizdeki 4 numarayı hak ediyorlar.

PrivateVPN.com’u ziyaret edin

5. Surfshark

Test edilen 34 VPN arasından 5. sırada

  VPN-urile sunt legale și sigure de utilizat? (Depinde)

üst bbc iplayer vpn

Surfshark ayrıca BBC iPlayer’ın yurtdışındaki engelini kaldırmak için mükemmel bir seçenek haline getiren popüler bir VPN hizmetidir. İşte özellikleri.

Sunucular

Surfshark, Glasgow, Londra ve Manchester’da bulunan İngiltere’de 3 ana sunucu sunmaktadır. Dünya çapında 60’tan fazla ülkeye yayılmış 1000’den fazla sunucuları var.

Abonelik Maliyeti

 • 2 yıllık plan: 1,99 $ / ay 24 ay boyunca 47,76 $ ‘dan faturalandırılır (bu plan için “sharkspecial” kuponunu kullanmalıdır)
 • Yıllık Plan: 5.99 $ / ay yıllık 71.88 $ ‘dan faturalandırılıyor
 • Aylık Plan: $ 11.95 / ay her ay faturalandırılır

Tüm planların 30 günlük para iade garantisi vardır.

Hız ve Güvenlik

Ortalama ağ hızları 60 Mbps’dir (ayrılan hız 100 Mbps), bu da HD kalitesinde videoların çevrimiçi akışı için uygundur. Ayrıca, temel internet bağlantınızın hızını yavaşlatmadığını fark ettik. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa VPN bağlantısı o kadar hızlı çalışır.

256 bit şifreleme ile verileriniz de korunur ve Surfshark’ın sıfır günlük politikası, internet etkinliğinizin ve IP adresinizin kaydını tutmaz. Daha fazla koruma için Surfshark, çevrimiçi trafiğinizi iki ayrı VPN sunucusu üzerinden yönlendirecek bir Çoklu atlama özelliği sunar ve size ekstra bir gizlilik katmanı sağlar. Ancak bu, internet hızınızı tehlikeye atacaktır, bu nedenle güvenlik ve hız seçimi.

Diğer özellikler

Surfshark’ın bu listedeki diğer tüm VPN’leri geçtiği bir alan var – tek bir abonelikten bağlanabileceğiniz cihaz sayısında bir sınırlama yok! Aktif bir canlı sohbetleri var ve e-posta üzerinde de oldukça duyarlılar. Web sitelerindeki Yardım bölümünde bile karşılaşabileceğiniz birçok sorun hakkında ayrıntılı bilgi bulunur. Surfshark’ın benzersiz bir özelliği, reklamları, kötü amaçlı yazılımları ve hatta izleme yazılımlarını engelleyen CleanWeb özelliğidir.

uygunluk

Surfshark, Windows, Mac, iOS, Android ve Linux platformlarıyla ve Chrome ve Firefox tarayıcı uzantılarıyla uyumludur.

yargı

ExpressVPN’e benzer şekilde, şirket BVI (İngiliz Virgin Adaları) yetki alanına giriyor.

Karar

Bütçe dostu bir plan, bazı benzersiz özellikler ve güçlü gizlilik ve güvenlik ile Surfshark, en iyi BBC iPlayer VPN’ler listemizde haklı olarak 5. sırada yer alıyor.

Surfshark.com adresini ziyaret edin

Neden bu 5 seçenek BBC iPlayer VPN’ler için en iyi seçimdir??

Çok fazla ücretsiz VPN olduğunda, abonelik maliyeti gerektiren bu 5 VPN hizmeti için neden gitmeniz gerektiğini merak edebilirsiniz. Ancak BBC iPlayer, İngiltere’de sadece TV şovlarını değil, aynı zamanda İngiltere’deki popüler lig ve FA kupa futbolu gibi popüler sporları da yayınlayan tanınmış bir akış hizmetidir..

Bu nedenle, böyle ünlü bir akış hizmetinin yüksek güvenlik özelliklerine sahip olacağı açıktır. VPN hizmetlerini tespit etmek ve engellemek için sunucularını sürekli olarak yükseltirler. Ortalama VPN’lerin çoğu zaten onları işe yaramaz hale getiren BBC tarafından engellendi. Ücretsiz VPN’lerden birini indirirseniz, bunun BBC iPlayer’a erişmenizi sağlamadığını hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bazı VPN’ler iPlayer’da şov yayınlamanıza izin verse bile, BBC tarafından ne zaman engelleneceklerine dair bir garanti yoktur.

Engellenme korkusu olmadan İngiltere dışından iPlayer şovlarının keyfini çıkarmanın tek yolu, en iyi şirketler tarafından sağlanan VPN’leri seçmektir. Bu makalede listelediğimiz 5 hizmetin tamamı son derece gelişmiş şirketler tarafından işletilmektedir. Yüksek güvenilirlik sunarlar ve BBC iPlayer’a sürekli erişimi garanti ederler. Ve sundukları tüm şaşırtıcı özellikleri ile, hepsi abonelik için ödemek zorunda fiyat değer. Ayrıca, politikaları sayesinde hizmetlerini her zaman iptal edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

En iyi BBC iPlayer VPN’i nasıl seçtik?

Hızlı hızı ve güvenilir bağlantısına bağlı olarak ExpressVPN’i en iyi BBC iPlayer VPN olarak seçtik. Ayrıca Çin Büyük Güvenlik Duvarı’nı atlayabilir ve kullanıcı arayüzünü anlamak çok kolaydır. 7/24 canlı sohbet müşteri desteği sağlar ve uygulamalar için gelişmiş güvenlik sağlar.

Bu nedenle, hız, güvenlik, engellemeyi kaldırma sansürü, uyumlu cihazlar ve müşteri desteği gibi tüm cephelerde olağanüstü performans gösterir..

İPlayer ile Kısmen Çalışan Diğer VPN’ler

VPN’leri test ederken, aşağıdaki VPN hizmetleri de BBC iPlayer ile çalıştı, ancak tatmin edici değildi. Çoğu zaman BBC VPN’yi tespit ediyordu ve erişimi engelleme. Bu VPN’lerden birini zaten kullanıyorsanız, önce denemek isteyebilirsiniz ve işe yaramazsa, yukarıda incelediğim en iyi 5 VPN’den herhangi birini alabilirsiniz..

 • IPVanish
 • VyprVPN
 • Windscribe
 • Sıcak Nokta Kalkanı
 • ProtonVPN
 • Özel İnternet Erişimi (PIA)
 • TunnelBear

BBC iPlayer için ücretsiz VPN

BBC iPlayer, en popüler akış hizmetlerinden biridir ve tıpkı Netflix gibi, VPN sunucularını algılamaya ve engellemeye büyük ölçüde harcıyor.

Ücretsiz VPN’leri unutun, birçok ücretli VPN sağlayıcısı algılama sistemlerinin önüne geçemez. Bazı ücretsiz VPN sağlayıcıları olsa da, yeni ve tespit edilmemiş sunucular eklemeye devam etmek için yeterli paraya veya kaynağa sahip değiller..

BBC iPlayer tarafından hala algılanmayan bir sunucuyla ücretsiz bir VPN bulmak için çok şanslı olmalısınız. Ben hiç bulamadım. Ve bir tane bulsanız bile, tespit edilmeden ne kadar kalacağının garantisi yoktur..

Bu nedenle, kişisel olarak BBC iPlayer için premium VPN’lerden birini öneriyorum. Bu hizmeti yayınlayan birçok sunucu bulacaksınız.

Nihai Karar

Listelediğimiz tüm seçenekler arasında, en yüksek güvenilirlik ve güvenlik ile her zaman etkileyici akış hızı için ExpressVPN’i öneriyoruz. İtibar açısından bile, ExpressVPN diğer tüm rakiplerini yener ve zaten büyük bir tüketici tabanını topladı. Ancak, abonelik fiyatları sizin için biraz fazla ise, diğer dört seçenekten birini denemekten çekinmeyin.

Son bir notta, bir İngiltere IP adresine bağlandıktan sonra BBC iPlayer hizmetine kaydolmanız gerekeceğini belirtmek istiyoruz. Bunun için bir İngiliz posta kodu da girmeniz gerekecektir. Bunu yaptıktan sonra, BBC iPlayer’da her zaman farklı şovları ve filmleri rahatça yayınlamaya hazırsınız.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me