Jak zainstalować i używać Stremio na FireStick / Android Box

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować Stremio na FireStick, Fire TV, Fire Stick 4K i Android TV Box.

Stremio to usługa strumieniowego przesyłania multimediów, która pozwala oglądać filmy, programy i wiele innych rodzajów treści online. Ta usługa jest obsługiwana na wielu platformach urządzeń, w tym na komputerach, telefonach komórkowych, urządzeniach telewizyjnych i innych. Jednak niekoniecznie może być dostępny za pośrednictwem oficjalnych kanałów na niektórych urządzeniach.

Na przykład możesz oficjalnie pobrać Stremio ze sklepu Google Play na telefony komórkowe z Androidem i Android TV Box działające na standardowym systemie operacyjnym Android. Z drugiej strony musi być ręcznie zainstalowany (sideloaded) na FireStick i Android TV Boxach z Android TV OS (takich jak Mi Box i Nvidia Shield)

Odkryłem, że Stremio jest prostą aplikacją, o wiele łatwiejszą w użyciu niż Kodi. Chociaż może nie być tak wszechstronny. To tak naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ pozwala mi oglądać wszystko, co lubię. Ponadto dodatki Stremio są instalowane online, a nie w lokalnej pamięci. To dobra wiadomość dla urządzeń o małej pojemności, takich jak FireStick i większość urządzeń z Android TV. Ponadto instalacja online oznacza, że ​​muszę tylko zainstalować dodatek Stremio na jednym urządzeniu i jest on dostępny na wszystkich moich urządzeniach, na których korzystam z tej usługi.

Zacznijmy od procesu instalacji.

Jak zainstalować Stremio na FireStick

Mimo że Stremio jest dostępny w sklepie Google Play, nadal nie jest zawarty w sklepie Amazon. Dlatego ta aplikacja zostanie pobrana z boku na FireStick i inne urządzenia Fire TV. Sideloading to ręczna instalacja aplikacji. To nie jest trudne. Pomogę ci w tym.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.

Aby odsunąć aplikacje innych producentów na urządzenie FireStick, Aplikacje z nieznanych źródeł ustawienie musi być włączone. Oto jak to się robi:

1- Przejdź do ekranu głównego FireStick i wybierz Ustawienia opcja z górnego menu

jak zainstalować Stremio na Firestick

2- Teraz przejdź w prawo i kliknij My Fire TV (jeśli nadal masz starą wersję, kliknij Urządzenie zamiast)

Stremio na Firestick

3- Powinieneś teraz zobaczyć następujący zestaw opcji. Kliknij Opcje programistyczne

jak zainstalować stremio apk na firestick

4- Na tym ekranie włącz lub włącz Aplikacje z nieznanych źródeł (domyślnie jest wyłączone)

jak zainstalować aplikację Stremio na Firestick

5- Możesz odrzucić następujący komunikat ostrzegawczy i kliknąć Włączyć. Stremio to bezpieczna aplikacja

stremio Firestick 4k

Powyższe kroki pozwoliły skonfigurować FireStick do instalacji Stremio. Zacznijmy od procesu instalacji.

Stremio w FireStick Kroki instalacji

Oto kroki, aby zainstalować aplikację Stremio w FireStick:

1- Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest aplikacja Downloader, która jest narzędziem do ładowania bocznego FireStick. Stremio APK nie można pobrać bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Aplikacja do pobierania jest dostępna w sklepie Amazon. Możesz to sprawdzić za pomocą opcji wyszukiwania na ekranie głównym. Aby dowiedzieć się więcej o aplikacji Downloader, przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik na temat bocznego ładowania aplikacji w FireStick.

Firestick Stremio

2- Teraz uruchom aplikację Downloader i kliknij Przeglądarka zakładka po lewej stronie

3- Wprowadź następujący adres URL w pasku adresu: https://strem.io

Kliknij UDAĆ SIĘ

4- Po załadowaniu strony kliknij ikonę menu hamburgera w prawym górnym rogu

kroki, aby zainstalować Stremio na Firestick

5- Przewiń w dół i kliknij Pliki do pobrania z menu rozwijanego

jak zainstalować Stremio na Amazon Firestick

6- Na następnej stronie przewiń w dół do sekcji Android i kliknij link APK (ten z napisem ARM APK)

pobierz stremio na firestick

7- Poczekaj na pobranie aplikacji Stremio APK. Zwykle zajmuje to mniej niż minutę, ale zależy od prędkości sieci

stremio apk na Firestick 4k

8- Okno instalacji pojawi się po pobraniu APK. Przewiń trochę w dół

instalowanie aplikacji stremio firestick

9- Kliknij zainstalować przycisk, gdy pojawi się w prawym dolnym rogu

jak zdobyć Stremio na kij telewizyjny ognia

10 - Instalacja zajmie również minutę lub prawdopodobnie mniej

zainstaluj stremio na kiju telewizyjnym ognia

11- Gdy zobaczysz Zainstalowana aplikacja okno, nie klikaj otwarty jeszcze. Zamiast tego kliknij Gotowy na razie i wróć do aplikacji Downloader

zainstaluj stremio na Firestick

12- Śmiało i kliknij Usunąć

stremio apk

13- Kliknij Usunąć jeszcze raz

Powodem, dla którego usuwamy plik APK, jest to, że nie jest już potrzebny i oszczędza miejsce na twoim ograniczonym magazynie FireStick

usuń stremio apk

Pomyślnie zainstalowałeś Stremio w FireStick. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zacząć korzystać ze Stremio na swoim urządzeniu.

Jak korzystać ze Stremio w FireStick

Teraz, gdy zainstalowałeś Stremio na Fire TV Stick, nadszedł czas, abyś wiedział, jak maksymalnie wykorzystać swoje urządzenie.

Zanim jednak zaczniesz korzystać ze Stremio, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo online, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe bezpłatnych filmów, programów telewizyjnych i programów sportowych może spowodować problemy prawne.

Na szczęście istnieje niezawodny sposób na ukrycie wszystkich działań związanych z przesyłaniem strumieniowym przed dostawcą usług internetowych i rządem. Wszystko czego potrzebujesz to dobra VPN dla Fire Stick. VPN pomaga ominąć nadzór online, ograniczanie przepustowości dostawcy usług internetowych i ograniczenia geograficzne treści.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Jest przyjazny dla Stremio i bardzo łatwy w instalacji na Fire TV / Stick.

Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz używać Stremio na Fire Stick, zobaczmy, jak korzystać z ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Włącz telewizor Fire TV / Stick i przejdź do opcji „Szukaj” po lewej stronie. Teraz wpisz „Expressvpn” (bez cudzysłowów) w pasku wyszukiwania i wybierz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

zainstaluj expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknij „Pobierz”, aby zainstalować aplikację ExpressVPN dla Fire TV / Stick.

dostać vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania, które utworzyłeś podczas zakupu subskrypcji ExpressVPN. Kliknij „Zaloguj się”

zaloguj się expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz także przeczytać bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania z ExpressVPN z Fire TV / Stick.

Teraz, gdy jesteś już bezpieczny, nadszedł czas, aby rozpocząć korzystanie ze Stremio na Fire TV / Stick. Następna sekcja przewodnika pokazuje, jak zainstalować Stremio na Android TV Box. Ale możesz bezpośrednio przejść do sekcji, w której pokazałem, jak zacząć używać go na swoim urządzeniu.

Jak zainstalować Stremio na Android TV Box

Jeśli masz urządzenie z Androidem, które działa na standardowym systemie operacyjnym Android (podobnym do tego używanego w telefonach z Androidem), możesz zainstalować Stremio bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Jeśli masz urządzenie Android Box z prawdziwym telewizorem z systemem operacyjnym Android (takie jak Mi Box i Nvidia Shield), będziesz musiał ponownie załadować aplikację Stremio, ponieważ nie jest ona dostępna w sklepie Google Play. Użyjemy aplikacji Downloader do zainstalowania Stremio.

Oto kroki, aby sremoad Stremio na Android TV Box:

1- Otwórz Sklep Google Play (jeśli nie ma go na ekranie głównym, uruchom go ze szuflady aplikacji, klikając Aplikacje ikona po lewej)

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

3- Wyszukaj w Play Store za pomocą aftvnews aby wyszukać aplikację Downloader (możesz jej nie znaleźć, wpisując nazwę aplikacji Downloader)

Kliknij Downloader kiedy zobaczysz to w wynikach wyszukiwania

Aplikacja Stremio na Android TV

4- Kliknij zainstalować w następnym oknie

pobierz Stremio na Android TV Box

5- Kliknij otwarty uruchomić Downloader (możesz również uruchomić go ze szuflady aplikacji, wchodząc w sekcję Aplikacje)

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

6- Kliknij Dopuszczać gdy aplikacja Downloader prosi o dostęp do plików i multimediów

Aplikacja Stremio na Android TV

7- Kliknij dobrze w tym monicie (pojawia się tylko przy pierwszym uruchomieniu Downloadera)

zainstaluj Stremio na Android TV Box

8- Kliknij UDAĆ SIĘ po wpisaniu następującego adresu URL: https://www.firesticktricks.com/st

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

9 - Poczekaj, aż aplikacja Downloader pobierze plik APK Stremio na pamięć urządzenia Android Box

Aplikacja Stremio na Android TV

10 - Jeśli nie włączyłeś instalacji z Nieznanych źródeł dla Downloadera, wyświetli się następujący monit. Kliknij Ustawienia

zainstaluj Stremio na Android TV Box

11- Włącz przełącznik obok Downloader i naciśnij przycisk Wstecz na pilocie

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

12- Kliknij zainstalować

Aplikacja Stremio na Android TV

13- Kliknij zainstalować ponownie w tym oknie

zainstaluj Stremio na Android TV Box

14- Po zainstalowaniu Stremio na Android Box, kliknij otwarty aby uruchomić aplikację. Najpierw usuńmy plik APK Stremio z pamięci. Kliknij Gotowy

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

15- Kliknij Usunąć

Aplikacja Stremio na Android TV

16- Kliknij Usunąć jeszcze raz

zainstaluj Stremio na Android TV Box

17- Teraz otworzymy aplikację Stremio. Aplikacje załadowane z boku nie są wyświetlane w szufladzie aplikacji. Dlatego nie możesz uzyskać dostępu do Stremio z sekcji Aplikacje. Zamiast tego kliknij Ustawienia

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

18- Kliknij Aplikacje

Aplikacja Stremio na Android TV

19- Przewiń w dół i kliknij Stremio app

zainstaluj Stremio na Android TV Box

20- Kliknij otwarty uruchomić Stremio na Android TV Box

jak zainstalować Stremio na Android TV Box

Jak zarejestrować się w Stremio

Proces rejestracji jest rzeczywiście bardzo łatwy. Możesz zarejestrować się na komputerze, telefonie komórkowym lub nawet FireStick. Tak wygląda ekran rejestracji / logowania na wszystkich urządzeniach:

jak używać stremio na Firestick

Istnieją dwa sposoby rejestracji konta Stremio. Pierwszy sposób to Zaloguj się przez facebook i uwierzytelnij się za pomocą danych logowania na Facebooku. W ten sposób nie będziesz musiał przechodzić przez proces rejestracji.

Jest to najmniej anonimowa metoda, ponieważ dzienniki przesyłania strumieniowego zostaną powiązane z kontem na Facebooku. Jeśli nie planujesz używać żadnych dodatków Stremio innych firm, rejestracja na Facebooku jest w porządku. Jeśli jednak zamierzasz korzystać z takich dodatków, zarejestruj się za pomocą wiadomości e-mail.

Rejestracja e-mail zachowa twoją prywatność i anonimowość w połączeniu z VPN. Pamiętaj o następujących kwestiach:

  • Użyj nowego konta e-mail do rejestracji Stremio. Nie chcesz wiązać swoich działań związanych z transmisją strumieniową z adresem e-mail, który można do ciebie przypisać
  • Tworząc nowy adres e-mail, włącz VPN

Proces rejestracji wiadomości e-mail jest niezwykle szybki i łatwy. Musisz tylko wpisać swój adres e-mail i wybrać hasło. Tak, to jest to! Tak możesz zacząć. Nie musisz nawet weryfikować swojego adresu e-mail.

Po rejestracji zaloguj się przy użyciu adresu e-mail i hasła.

Jak korzystać ze Stremio w FireStick & Android TV Box

Po rejestracji zaloguj się do Stremio na swoim urządzeniu. Oto ekran logowania

jak korzystać ze Stremio na Firestick i Android TV Box

To jest główny ekran aplikacji Stremio, która domyślnie otwiera się na Tablica Sekcja. To miejsce, w którym znajdziesz najnowsze & Polecane treści.

jak skonfigurować Stremio na Firestick Android TV Box

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ikonę menu hamburgera w lewym górnym rogu interfejsu Stremio FireStick. Kliknij Odkryć kategoria, która dalej rozwija się do podkategorii Filmy, Serie, Kanały i Kanały telewizyjne.

Kliknięcie kategorii pozwala odkryć dostępną zawartość. Załóżmy, że wybierasz Filmy, Stremio przeniesie Cię na stronę z filmami. Tutaj możesz sortować i filtrować filmy według katalogów lub gatunków. Oto niektóre kategorie katalogu do sortowania filmów według:

- Top
- Według roku
- Według oceny

W kategorii Gatunek możesz filtrować według popularnych gatunków, takich jak Akcja, Przygoda, Animacja, Dokument, Kryminał itp.

Moja Biblioteka sekcja aplikacji Stremio FireStick to miejsce, w którym znajdziesz filmy i programy oznaczone jako ulubione. Aplikacja umożliwia także integrację Trakt. Zsynchronizowane elementy Trakt pojawią się również w Mojej bibliotece.

Przechodzimy teraz do najważniejszej sekcji aplikacji Stremio - Dodatki. Znajduje się na dole menu rozwijanego. To dodatki, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie treści. Nie możesz tego zrobić bez dodatków.

Aby zrozumieć dodatki Stremio, stworzyłem zupełnie inną sekcję poniżej.

Jak zainstalować dodatki na Stremio

Podobnie jak Kodi, potrzebujesz dodatków, aby oglądać ulubione treści. Jednak w przeciwieństwie do Kodi, dodatki Stremio są instalowane online, a nie w lokalnej pamięci.

To świetne rozwiązanie dla urządzeń o małej pojemności, takich jak FireStick i Android TV Box. Możesz zainstalować wiele dodatków bez martwienia się o miejsce.

Inną zaletą instalacji online dodatków Stremio jest to, że musisz je zainstalować tylko na jednym urządzeniu i są one synchronizowane na wszystkich urządzeniach, na których używasz Stremio z tym samym kontem Stremio. Istotną wadą jest to, że Stremio ma dostęp do wszystkich działań związanych z przesyłaniem strumieniowym. Dlatego kluczowe znaczenie ma używanie Stremio z VPN.

Stremio obsługuje dwa typy dodatków:

- oficjalny
- Społeczność

Dodatki społecznościowe umożliwiają przesyłanie strumieniowe bezpłatnych filmów i programów. Są to zewnętrzne dodatki tworzone przez niezależnych programistów. W tym przewodniku skupimy się na dodatkach do społeczności.

Juan Carlos 2, Popcorn Time i RARBG to najpopularniejsze dodatki społecznościowe dla Stremio, gdy piszę ten przewodnik. Poniżej przedstawiono kroki instalacji pożądanych dodatków:

# 1- Kliknij ikonę menu w lewym górnym rogu głównego ekranu Stremio i wybierz Dodatki z listy rozwijanej

jak zainstalować dodatki na stremio

# 2- Zauważysz, że dodatki są filtrowane według Urzędnik domyślnie. Kliknij kategorię i wybierz Społeczność

Uwaga: możesz również filtrować dodatki według typu zawartości. Kliknij pierwsze menu, w którym jest napisane Wszystko i możesz filtrować według filmów, seriali, kanałów lub innych

jak zainstalować dodatki w aplikacji Stremio

# 3- Gdy zobaczysz następującą listę kategorii, przewiń w dół do dodatku, który chcesz zainstalować, i kliknij zainstalować

Stremio Addons dla Firestick i Android TV Box

# 4- Jeśli pojawi się monit z tym ostrzeżeniem, kliknij zainstalować jeszcze raz

# 5- W ciągu kilku sekund zobaczysz powiadomienie o zainstalowaniu dodatku.

To będzie wszystko! Teraz możesz rozpocząć strumieniowe przesyłanie ulubionych treści za pomocą Stremio w FireStick. Wróć do menu, w którym kliknąłeś Społeczność. Tym razem kliknij Zainstalowano zamiast. Na ekranie zostaną wyświetlone wszystkie zainstalowane dodatki.

Jak rozpocząć przesyłanie strumieniowe za pomocą Stremio w FireStick & Android TV Box

Po zainstalowaniu dodatków możesz rozpocząć transmisję strumieniową. Rozpoczęcie pracy jest niezwykle łatwe. Oto jak to zrobić:

# 1- Wybierz treści, które chcesz obejrzeć, powiedz film lub odcinek

# 2 - Stremio zacznie teraz szukać linków do przesyłania strumieniowego. Po znalezieniu linków są one ustawione w linii po prawej stronie. Kliknij link do transmisji strumieniowej i zacznij oglądać ulubione treści. Tak jak powiedziałem, „niezwykle łatwe”!

Werdykt

Stremio to jedna z najlepszych dostępnych obecnie usług przesyłania strumieniowego online. Ta aplikacja oferuje nieskomplikowany sposób strumieniowego przesyłania ulubionych treści, w tym filmów, programów, telewizji na żywo i wszystkiego innego. Może nie jest tak wszechstronny jak Kodi, ale uważam, że jest o wiele łatwiejszy w użyciu. I chociaż jest tylko garść dobrych dodatków, wciąż jest wystarczająco dużo, aby obejrzeć to, co lubisz.

W Stremio najbardziej podoba mi się to, że umożliwia on instalację online dodatków. Oszczędza to miejsce na urządzeniach o małej pojemności. Ponadto instalujesz dodatek na jednym urządzeniu i jest on dostępny na wszystkich urządzeniach. Stremio jest również jedną z najlepszych alternatyw dla Kodi.

Związane z:

Jak Jailbreak a FireStick
Jak zainstalować Kodi na FireStick
Jak zaktualizować Kodi w FireStick
Jak zainstalować aplikację Cinema APK w FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me