Jak zainstalować i używać Real-Debrid na Kodi / Firestick

>W tym przewodniku pokażę, jak skonfigurować i używać Real-Debrid w aplikacjach Kodi 18.5 Leia oraz Kodi 17.6 Krypton i FireStick. Po dodaniu Real Debrid do aplikacji Kodi lub FireStick otrzymujesz mnóstwo nowych strumieni dla konkretnego filmu lub programu telewizyjnego. Jest to prawdopodobnie najpopularniejszy multihoster obsługiwany na platformie Kodi i jest kompatybilny z prawie wszystkimi regularnie używanymi dodatkami. Real Debrid na Kodi i FireStick oferuje również mnóstwo źródeł strumieniowych Full HD, których nie znajdziesz nigdzie indziej. To może po prostu całkowicie zmienić Twoje doświadczenia związane z Kodi. Sam Real-Debrid nie jest dodatkiem, ale narzędziem ułatwiającym nieograniczone pobieranie poprzez dodatki, których już używasz. Przeczytaj pełny przewodnik, aby cieszyć się buforowaniem bezpłatnej transmisji HD w Kodi.

Kodi jest znany z zapewniania wysokiej jakości treści za pośrednictwem setek hostów z całego świata. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Kodi i skonfigurować niektóre z najlepszych dodatków Kodi. Te dodatki działają jak agregatory i zapewniają dostęp do wielu linków do przesyłania strumieniowego żądanych filmów. Istnieje cała gama dodatków do agregatora obsługiwanych na platformie Kodi. Kodi oferuje godziny rozrywki za darmo.

To wspaniale! Ale jest mały problem. Być może zauważyłeś, że większość dostępnych strumieni do twojego ulubionego filmu lub serialu ma niską rozdzielczość. Znajdziesz mnóstwo hostów oferujących 720p lub niższą jakość. Jednak znalezienie strumieniowania Full HD 1080p jest trudne. Nawet w przypadku strumieni Full HD w większości przypadków nie działają. Wraz z postępem naszych technologii sprzętowych i wyświetlających, coraz szybszymi połączeniami internetowymi i światem, który przyspiesza do rozdzielczości 4K, wielu z nas nie zadowoli się niczym innym niż rozdzielczością co najmniej 1080 Full HD. To tutaj pojawia się Real Debrid.

To samo dotyczy również aplikacji FireStick. Chociaż możesz oglądać treści za pomocą darmowych łączy do przesyłania strumieniowego, nie zawsze mogą one być wiarygodne. Jednak po sparowaniu obsługiwanych aplikacji z Real Debrid jakość oglądania znacznie się poprawia.

Co to jest Real-Debrid

prawdziwy debrid

Real Debrid to multihoster, który oferuje swoim subskrybentom dostęp do źródeł strumieniowych premium, których nie mogą zdobyć inni użytkownicy. Firma promuje się jako „Unrestricted Downloader”, który pozwala zoptymalizować prędkość pobierania do pełnego potencjału połączenia internetowego i daje dostęp do hostów premium. Po włączeniu Real-Debrid do listy zostanie dodanych wiele nowych (nigdy wcześniej nie widzianych) źródeł transmisji strumieniowych.

Pamiętaj, że Real Debrid NIE jest dodatkiem; jest to po prostu multihoster, który dodaje dodatkowe źródła do twojej istniejącej listy. Aby działało, musisz mieć co najmniej jeden z dodatków wspierających. Na szczęście Real Debrid jest obsługiwany przez wiele najlepszych dodatków Kodi, takich jak Exodus Redux, Neptune Rising i kilka aplikacji FireStick, w tym Cinema HD, Bee TV, CatMouse APK i więcej.

Jeśli szukasz więcej nowych i działających źródeł przesyłania strumieniowego Full HD, szybkiego pobierania i rozwiązania problemów z buforowaniem Kodi, Real-Debrid jest tym, co chciałbyś wziąć pod uwagę. Ta usługa działa z różnymi platformami medialnymi. W tym przewodniku uczymy się, jak korzystać z Real Debrid na Kodi. Bądźcie czujni!

Jak założyć konto Real Debrid online

Najpierw musimy zarejestrować się w usłudze Real Debrid online i utworzyć konto. Będziesz potrzebował tego konta, aby aktywować Real Debrid na Kodi (porozmawiamy o tym bardziej szczegółowo później). Najpierw nauczmy się, jak zarejestrować się w Real Debrid.

Zanim zarejestrujesz się w Real-Debrid, Chciałbym powiedzieć coś, o czym większość ludzi nie wie. Użytkownicy mają błędne przekonanie, że podczas korzystania z Real-Debrid ich działania związane z transmisją strumieniową są prywatne, ponieważ wszystko odbywa się za pośrednictwem serwerów Real-Debrid. Jeśli jednak przejdziesz do Polityki prywatności Real-Debrid, wyraźnie stwierdza, że ​​rejestruje dane użytkowników, takie jak adres IP, lokalizację geograficzną i działania związane z pobieraniem. Ponadto stwierdza, że ​​może ujawnić dane użytkowników ze względów prawnych. Poniżej znajduje się zrzut ekranu polityki prywatności Real-Debrid pobrany z jej strony internetowej.

prawdziwa polityka prywatności debrid

Jeśli chcesz zachować anonimowość swojej aktywności związanej z transmisją strumieniową i uniknąć przedostania się danych osobowych do organów prawnych, jedynym i najlepszym sposobem jest skorzystanie z VPN Kodi.

Używam i polecam ExpressVPN, który jest najbezpieczniejszym i najszybszym VPN dla Kodi.

Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę z ryzyka, pozwól, że pokażę Ci, jak uzyskać konto Real-Debrid dla Kodi.

# 1. Wejdź na https://real-debrid.com i kliknij przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu (również w prawym dolnym rogu)

# 2. Pojawi się formularz rejestracji. Wprowadź dane osobowe, jak wskazano, i kliknij przycisk „Zarejestruj się za darmo”

prawdziwe konto debetowe

# 3. Otrzymasz teraz wiadomość e-mail na podany powyżej adres e-mail z prośbą o sprawdzenie poprawności konta. Kliknij link, aby sprawdzić poprawność i aktywować konto Real-Debrid

# 4. Teraz wróć do https://real-debrid.com i kliknij przycisk „Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony. Zaloguj się przy użyciu poświadczeń utworzonych podczas rejestracji.

prawdziwe konto bez debetu

Pomyślnie utworzyłeś konto Real Debrid. Możesz teraz dodać Real Debrid do Kodi i zacząć korzystać z usług. Możesz korzystać z usług za darmo. Pamiętaj jednak, że z bezpłatnym kontem masz dostęp do ograniczonych funkcji.

Z darmowego konta możesz korzystać z Real-Debrid tylko między 6 rano a 12 po południu czasu środkowoeuropejskiego (od 5 rano do 11 rano GMT).

Podczas bezpłatnego okna (możesz to nazwać Happy Hours) duży procent hosterów premium jest offline.

Jeśli chcesz korzystać z w pełni funkcjonalnej usługi Real Debrid, możesz kupić jeden z dostępnych planów premium. Więcej o członkostwie premium poniżej.

Funkcje członkostwa Real Debrid Premium & cennik

Twórcy roszczenia Real-Debrid o niektóre z następujących dodatkowych funkcji i korzyści związanych z kontem premium:

 1. Szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe do 300 Mb / s
 2. Wiele pobrań i strumieniowe przesyłanie jednocześnie
 3. Nieograniczony ruch
 4. Przesyłanie strumieniowe HTML 5 bez żadnych wtyczek
 5. Bez reklam i zero czasu oczekiwania
 6. Wiele nowych strumieni w jakości Full HD, HD i SD

Real Debrid oferuje czteropoziomowe ceny z różnym czasem trwania subskrypcji i punktami wierności. Ceny są w euro. Podałem przybliżony szacunek w USD według bieżącego kursu walutowego. Oto lista planów:

 1. 15 dni: 3 EUR (3,70 USD) i 150 punktów wierności
 2. 30 dni: 4 Eur (4,93 USD) i 200 punktów wierności
 3. 90 dni: 9 EUR (11,09 USD) i 450 punktów wierności
 4. 180 dni: 16 EUR (19,71 USD) i 800 punktów wierności

Zgodnie z witryną Real-Debrid, plan 90 dni jest najbardziej popularny.

Punkty wierności zapewniają dodatkowy czas trwania dostępu do usług. Jeśli zgromadziłeś 1000 punktów wierności, otrzymasz 30 dni bezpłatnego dostępu do usług premium.

prawdziwa cena debiutu dla kodi

Możesz dokonać płatności przy użyciu wszystkich głównych kart kredytowych i debetowych. Możesz także użyć Bitcoin i Amazon Pay. Poniższy obrazek przedstawia wszystkie dostępne tryby płatności.

Teraz, gdy już zarejestrowałeś się w usługach (darmowych lub premium), pozwól nam dowiedzieć się, jak korzystać z Real Debrid z Kodi.

Jak skonfigurować prawdziwy debrid na Kodi (18 & 17.6)

Konfiguracja Real-Debrid na Kodi jest dość łatwa. Ale każdy krok musi być wykonany we właściwy sposób. Przeczytaj uważnie ten przewodnik.

Uwaga: Poniższa metoda dotyczy Kodi 17.6 działającego w systemie Windows 10. Zwróciłem uwagę na różnice w stosunku do Kodi 18, gdy jest to wymagane. Interfejs Kodi jest prawie taki sam na wszystkich urządzeniach, w tym Amazon Fire TV Stick, a zatem ta metoda będzie działać na wszystkich urządzeniach. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Fire Stick, oto jak jailbreak FireStick i zainstalować na nim Kodi.

Programiści Kodi oficjalnie wypuścili Kodi 18.5 Leia. Możesz nadal używać Kodi Krypton 17.6. Jeśli jednak chcesz uaktualnić do Kodi 18, sprawdź, jak zaktualizować Kodi i uzyskać najnowszą wersję Leia.

Zacznijmy!

# 1. Uruchom Kodi na swoim urządzeniu i otwórz Ustawienia (ikona koła zębatego w lewym górnym rogu, jak na obrazku poniżej)

Kodi Home

# 2. Teraz wybierz „Ustawienia systemu” (lub po prostu „System” w Kodi 18)

ustawienia systemowe kodi

# 3. W lewym dolnym rogu, obok ikony koła zębatego, jeśli jest napisane „Podstawowe” (lub coś innego niż „Zaawansowane”), klikaj dalej, aż zobaczysz „Zaawansowane” (patrz dwa zdjęcia poniżej)

prawdziwy debrid kodi

zaawansowane ustawienia systemowe kodi

# 4. Teraz wybierz Dodatki na lewym pasku bocznym (dotknij urządzeń dotykowych lub najedź myszą na komputer)

# 5. Wybierz „Zarządzaj zależnościami” po prawej stronie

kodi zarządza zależnościami

# 6. Przewiń w dół do samego końca i wybierz „URLResolver

Ważny!! Używają niektórych dodatków, takich jak Exodus Redux ResolveURL zależność zamiast URLResolver.  Możesz znaleźć jeden lub oba.

Jeśli widzisz oba, po wykonaniu kroków od 6 do 17 dla URLResolver, powtórz je dla ResolveURL.

Uwaga: Jeśli nie widzisz URL Resolver, przed wykonaniem tego kroku musisz zainstalować Covenant Kodi Addon. W przypadku ResolveURL możesz zainstalować dodatek Exodus Redux.

prawdziwe debiuty na kodi

# 7. Wybierz „Konfiguruj” na następnym ekranie

skonfigurować kodi resolver url

# 8. Wybierz „Universal Resolvers” na wyskakującym ekranie

uniwersalne resolwery kodi

# 9. Przewiń w dół, aż zobaczysz sekcję „Real-Debrid”. W tej sekcji kliknij „Priorytet”

kodi url resolver ustawienia rzeczywiste debrid

# 10. Użyj myszy, klawiatury lub dotknij, aby wprowadzić wartość 90 (dokładnie) i wybierz „Gotowe”

prawdziwe debrid kodi ustawienia resolvera

# 11. Teraz naciśnij przycisk „OK” po prawej stronie (ten krok jest ważny lub wartość priorytetu zostanie ponownie ustawiona na 100)

zapisz ustawienia Debi Kodi

# 12. Kliknij ponownie „Konfiguruj” (patrz # 7 powyżej)

skonfigurować kodi resolver url

# 13. Wybierz ponownie „Universal Resolvers” i jeszcze raz przewiń w dół do sekcji „Real-Debrid”. Wybierz „(Ponownie) autoryzuj moje konto”

Uwaga - Zanim wybierzesz „(Ponownie) autoryzuj moje konto”, najlepiej przejdź na https://real-debrid.com/device i zaloguj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Zaoszczędzisz czas w następnym kroku, ponieważ jest to konieczne do szybkiego działania.

kodi prawdziwy debrid

# 14. Zobaczysz teraz kod na ekranie (patrz zdjęcie poniżej), który musisz wprowadzić na https://real-debrid.com/device

Oto, co musisz wiedzieć:

 • Kod pozostanie ważny / aktywny tylko przez 2 minuty (120 sekund)
 • Nie można skopiować i wkleić kodu. Musisz wprowadzić go ręcznie
 • Musisz być zalogowany do konta Real-Debrid (utworzonego podczas rejestracji w usłudze) na stronie internetowej, aby autoryzować usługi w Kodi
 • W tym kodzie NIE jest rozróżniana wielkość liter

załóż prawdziwy debrid na kodi

# 15. Tak będzie wyglądać strona autoryzacji na https://real-debrid.com/device. Kliknij „Kontynuuj”, aby kontynuować

Kodi Real Debrid Setup

# 16. Jeśli poprawny kod zostanie wprowadzony w ciągu 120 sekund, zobaczysz to na stronie internetowej

jak używać prawdziwego debridu na kodi

# 17. I właśnie to zobaczysz w Kodi (u góry po prawej) - powiadomienie z napisem „Autoryzowany program Real-Debrid Resolver”)

autoryzacja kodi real debrid

W ten sposób dodajesz Real Debrid do Kodi 18 Leia lub 17.6 Krypton. Teraz, gdy to jest zrobione, pokażę ci, jak używać Real-Debrid z Kodi. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas wykonywania dowolnego kroku, możesz skomentować poniżej.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Jak korzystać z Real-Debrid na Kodi

Cóż, w przypadku większości dodatków nie trzeba robić nic specjalnego ani dodatkowego, aby korzystać z Kodi Real Debrid po zarejestrowaniu się w usługach i autoryzacji w aplikacji Kodi. To biznes jak zwykle. Wystarczy otworzyć film lub program telewizyjny, który chcesz obejrzeć, a zobaczysz wiele nowych strumieni dodanych. Real-Debrid współpracuje z większością treści, zapewniając dodatki, w tym popularne, takie jak Covenant, Exodus i wiele innych.

Na dwóch poniższych obrazkach widać różnicę w liczbie strumieni przed i po dodaniu Real Debrid do Kodi. Widzimy wyraźnie, że dzięki Real Debrid istnieje o wiele więcej strumieni (źródło strumienia z Real Debrid zawiera „RD”)

Przed Real-Debrid na Kodi:

kodi prawdziwy debrid

Po Real-Debrid na Kodi:

prawdziwy debrid kodi

Co jeśli Real-Debrid nie jest włączony automatycznie

W większości dodatków Real Debrid jest włączany automatycznie i nie jest wymagana dodatkowa zmiana ustawień. Exodus i Covenant to takie przykłady, w których po prostu uzyskujesz dostęp do treści z już wypełnionymi strumieniami Real Debrid.

Jeśli jednak nie widzisz strumieni RD na liście z konkretnym dodatkiem, musisz go włączyć. Tak właśnie jest w przypadku dodatku Neptune Rising. Jeśli używasz Neptune Rising (lub innego dodatku z domyślnie wyłączoną funkcją RD), oto co musisz zrobić:

# 1. Na ekranie głównym Kodi przejdź do Dodatki > Dodatki wideo i otwórz Neptune Rising.

# 2. Wybierz „Narzędzia” z listy

narzędzia do wzrostu Neptuna

# 3. Otwórz USTAWIENIA: Dostawcy

Neptune rośnie prawdziwy debrid

# 4. Wybierz „Dostawcy” na lewym pasku bocznym. Teraz włącz opcję „Włącz dostawców debridu”, przesuwając przełącznik w prawo. Kliknij „OK” (nie zapomnij tego zrobić).

użyj prawdziwego debridu z neptunem ryzykującym addon kodi

Teraz przejdź do filmu lub programu telewizyjnego, który chcesz obejrzeć. Zobaczysz nowe strumienie z RD.

Jak korzystać z Real Debrid z aplikacjami FireStick

Zakładam, że już zapisałeś się na konto premium Real Debrid. Jeśli nie, zapoznaj się z tą sekcją tego przewodnika.

Real Debrid jest kompatybilny z kilkoma aplikacjami FireStick innych firm. Konfigurowanie Real Debrid w aplikacji jest stosunkowo łatwiejsze do skonfigurowania na Kodi.

W celach demonstracyjnych połączymy Real Debrid z aplikacją Cinema HD V2. Jednak kroki działają mniej więcej tak samo z innymi kompatybilnymi aplikacjami.

Oto jak to zrobić:

1: Otwórz aplikację, z którą chcesz sparować Real Debrid

Często znajdziesz opcję Real Debrid w Ustawieniach aplikacji. I możesz znaleźć Ustawienia w menu głównym.

Poniżej znajduje się zrzut ekranu Cinema HD, w którym klikniemy opcję menu w lewym górnym rogu

prawdziwy debrid na Firestick

2: Teraz klikamy Ustawienia w menu rozwijanym

jak korzystać z prawdziwego debridu z aplikacjami Firestick

3: Może być konieczne przewinięcie w dół, aby znaleźć opcję Real Debrid

Kliknij go, gdy go znajdziesz

kliknij prawdziwy debrid w aplikacji Firestick

4: Teraz powinieneś zobaczyć okno z kodem

jak skonfigurować prawdziwy debrid na Firestick

5: Otwórz link real-debrid.com/device w przeglądarce mobilnej lub komputerowej

Wpisz kod wyświetlony na ekranie telewizora

Może być konieczne zalogowanie się na swoje konto Real Debrid, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

6: Wróć do aplikacji w FireStick, gdzie zobaczysz, że Real Debrid został autoryzowany

prawdziwy debrid firestick autoryzowany

7: Śmiało i zacznij streamować. Znajdziesz różne nowe linki z „RD”, które są określone jako Real Debrid links

Podsumowanie

To w zasadzie dotyczy konfiguracji Real-Debrid Kodi. Możesz teraz zacząć odkrywać nowe strumienie, aby oglądać ulubione filmy i programy w jakości Full HD. Używam Real-Debrid od dłuższego czasu i w większości uważam, że jest warte wydanych pieniędzy. W niektórych rzadkich przypadkach napotkałem problemy, w których nie mogłem uruchomić niektórych strumieni. Ale zawsze mogłem przejść do innego źródła. W końcu RD dodaje całą masę nowych strumieni do moich dodatków. Mam nadzieję, że ten artykuł był przydatny. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Z przyjemnością to potwierdzimy. Happy streaming!

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me