Kā instalēt pakta papildinājumu Kodi

>

Šajā rokasgrāmatā es parādīšu, kā instalēt paktu Kodi 18.5 Leia un vecākām versijām. Tagad Addon ir pieejams instalēšanai no Covenant repo.

Pakta Kodi papildinājums ir atjaunināts uz jaunāko versiju 1.1.33 no 2023. gada janvāra. Šis ir pirmais atjauninājums vairāku mēnešu laikā. Izskatās, ka jaunie izstrādātāji ir atdzīvinājuši šo papildinājumu. Šobrīd tas darbojas labi. 

Arī pakts tagad ir pieejams divās krātuvēs – Covenant un cy4Root. Esmu norādījis abas saites rokasgrāmatā.

Exodus Kodi Addon lielisku laiku valdīja Kodi papildinājumu pasaulē. Exodus darbības pārtraukšana izraisīja Exodus Forks kravu pārvadāšanu. No visām šīm dakšām izcēlās Pakts. Tas bija patiesais Exodus mantinieks un pēctecis daudzos aspektos, kas to padarīja par labāko Exodus alternatīvu. Pirmkārt, gan Exodus, gan Covenant bija izstrādājis tas pats izstrādātājs Lambda, kas to padara par oficiālu dakšiņu. Pakts pat sportizē to pašu lietotāja saskarni kā tās priekšgājējs.

Pakts ne tikai piepildīja Exodus apavus, bet arī daudzos aspektos bija labāks par Exodus. Tas bija daudz stabilāks un piedāvāja daudz vairāk iespēju. Lambda pat bija pārtraukusi Exodus atjaunināšanu, kas Paktu padarīja par labāko alternatīvu Exodus.

Exodus vēlāk augšāmcēlās, un abi šie papildinājumi kopā labu laiku darbojās labi. Tie vairs nav tik populāri kā agrāk, jo īpaši tāpēc, ka radās daudz jaunu un labākas veiktspējas papildinājumu pēc pieprasījuma. Tomēr daudzi Kodi lietotāji joprojām meklē paktu un Exodus. Labā ziņa ir tā, ka abi šie papildinājumi ir tikai nesen atjaunināti un šobrīd darbojas lieliski.

Ja esat instalējis Kodi savā FireStick vai personālajā datorā, es teiktu, ka pakts joprojām ir obligāts izmēģinājuma papildinājums..

Šajā apmācībā mēs jums parādīsim kā instalēt paktu Kodi 18 Leia dažos ļoti viegli izpildāmos soļos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs varat līdzīgi instalēt arī jebkuru citu video papildinājumu / vai jebkuru citu Kodi papildinājumu.

Kā instalēt paktu vietnē Kodi

Mēs izmantosim Covenant repozitoriju, lai instalētu Covenant papildinājumu Kodi. Šīs darbības ir šādas:

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

1. SOLIS: Palaidiet Kodi un noklikšķiniet uz atvērt izvēlni Iestatījumi.

lejupielādēt paktu Kodi

2. POSMS: Klikšķis Sistēmas iestatījumi (Kodi Leia lietotāji noklikšķinās Sistēma)

kodi derības papildinājums

3. Solis: Ar kreiso taustiņu Papildinājumi

4. Solis: Tajā pašā ekrānā noklikšķiniet uz Nezināmi avoti pārslēgties

instalēt derības kodi papildinājumu

5. POSMS: Klikšķis Jā kad tas tiek prasīts

derības papildinājums kodi

6. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt failu pārvaldnieku, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā (Kodi Leia šī opcija ir augšējā rindā)

Derības Kodi

7. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz Pievienot avotu.

kā instalēt paktu Kodi

8. SOLIS: Noklikšķinot uz atvērt avota pievienošanu, parādīsies lodziņš. Vienkārši noklikšķiniet . Tagad parādīsies jauna izvēlne, kurā jums tiks lūgts norādīt ceļa nosaukumu / URL. Vienkārši ierakstiet https://covenant01.github.io/zip lodziņā, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā, un noklikšķiniet uz labi

Alternatīvā saite (ja šī saite nedarbojas): https://cy4root2.github.io/zip

derības kodi papildinājums

9. SOLIS: Nākamajā solī ielieciet derība multivides avota nosaukumā, kā parādīts zemāk (vai citā avota nosaukumā, kas jums patīk). Pirms turpināt, lūdzu, ļoti rūpīgi pārbaudiet. Pēc tam noklikšķiniet tikai uz Labi.

kodi derības papildinājums

10. SOLIS: Tagad vairākas reizes noklikšķiniet uz Backspace, lai dotos atpakaļ uz galveno izvēlni. Tagad atveriet izvēlni Papildinājumi.

lejupielādēt paktu Kodi

11. SOLIS: Tagad atveriet pakešu instalētāju (atvērtā lodziņa ikona augšējā kreisajā pusē, kā parādīts zemāk).

Derības Kodi

12. SOLIS: Tagad atlasiet atvērt instalēšanu no ZIP faila.

instalēt paktu Kodi

13. SOLIS: Tagad atrodiet un atlasiet derība (vai jebkuru citu avota vārdu, kuru esat pievienojis iepriekš) un atveriet repository.covenant-x.x.zip. Sāksies instalēšana. Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts

Piezīme: Ja izmantojāt alternatīvo saiti https://cy4root2.github.io/zip, noklikšķiniet uz zip faila repository.cy4root-master.zip

derības papildinājums kodi

14. Solis: Tagad atkal dodieties atpakaļ uz galveno izvēlni un noklikšķiniet uz atvērt pievienojumprogrammas un pēc tam noklikšķiniet uz atvērt pakotņu instalētāju, kā darīts iepriekš. Šoreiz noklikšķiniet uz atvērt Instalēt no krātuves, kā parādīts attēlā zemāk.

kā instalēt paktu Kodi

15. SOLIS: Tagad atlasiet Pakta krātuve un pēc tam atlasiet Video papildinājumi.

Piezīme: Izvēlēties cy4root krātuve ja jūs izmantojāt alternatīvo saiti

Derības Kodi

16. SOLIS: Tagad vienkārši ritiniet uz leju un atrodiet Paktu. Kad esat to atradis, noklikšķiniet, lai to atvērtu.

Derības Kodi

17. SOLIS: Tagad noklikšķiniet Uzstādīt nākamajā ekrānā

Kodi Leia lietotājiem uznirstošais logs tiks parādīts pēc noklikšķināšanas uz Instalēt. Noklikšķiniet uz Labi, lai turpinātu

lejupielādēt paktu Kodi

18. SOLIS: Apsveicam! Viss ir izdarīts, un jūs tagad esat veiksmīgi instalējis paktu savā Kodi, izmantojot šo metodi. Tagad izbaudi milzīgo apbrīnojamo multivides okeānu, ko piedāvā Covenant, un izbaudi to uz sava datora vai Amazon Fire TV.

Kodi pakts

Mēs ceram, ka šī pamācība palīdzēja. Ja jūs saskaraties ar kādām problēmām pēc kādas darbības, rīkojieties droši un zemāk, komentāru lodziņā zemāk. Tikmēr jūs varat arī apskatīt mūsu labāko Kodi Addons sarakstu.

Piezīme. Ja rodas problēmas ar buferizēšanu, rīkojieties šādi, kā salabot pakta buferizāciju Kodi.

Pakts Kodi Addon nedarbojas

Pakta papildinājums vairs netiek atjaunināts, un, ja jūs mēģināt to iegūt no Colossus repo, tas nedarbosies, jo šis repo tika slēgts. Tomēr lietotāji joprojām var instalēt un izmantot Covenant no Covenant repo, kā parādīts iepriekš sniegtajā rokasgrāmatā. Es turpinu pārbaudīt un atjaunināt šo rakstu ik pēc dažām dienām. Ja jums rodas grūtības, instalējot to ar šo rokasgrāmatu, lūdzu, komentējiet zemāk.

Kodi pakta papildinājums: straumi nav pieejami

Visizplatītākā problēma, ar kuru saskaras Kodi lietotāji, ir – “Nav straumju pieejams” daudziem populāriem papildinājumiem. Pakts ir arī nomocīts ar šiem jautājumiem, bet par laimi tas ir labots. Jūs varat saņemt Real Debrid vietnē Kodi, kas nodrošina tonnu papildu straumēšanas avotu pilnā HD režīmā, un jūsu problēma, ka nav pieejamu straumju, tiks novērsta uz visiem laikiem. Tomēr es ļoti iesakām iegūt Kodi VPN, jo Real Debrid uztur visu mūsu pieejamo datu žurnālu.

Saistīts:

  • Labākais Kodi VPN
  • Kā instalēt Exodus Redux vietnē Kodi
  • Labākie Kodi būvē
  • Kā atjaunināt Kodi vietnē FireStick