כיצד לאפס את Kodi ב- Amazon FireStick

>

במאמר זה נלמד כיצד לאפס את Kodi 18.5 / 18.4 Leia או Kodi 17.6 Krypton להגדרות ברירת המחדל של היצרן ב- FireStick. Kodi הוא כלי מדיה מדהים שממיר את המכשיר למרכז מדיה ומאפשר לכם להזרים את התוכן המועדף עליכם – בחינם ומשלמים (כמובן בחינם לרוב). עם זאת, פלטפורמת קוד פתוח וחינמית זו אינה נטולת בעיות. במיוחד, משתמשים ארוכי זמן שמותקנים בהם מספר תוספות קודי, נתקלים בבעיות ביצועים מספר פעמים ממה שהם היו רוצים.

ישנם מספר פריצות ופתרונות שעוזרים להאיץ את קודי ולתקן את הבאגים המפגעים בביצועים. עם זאת, יש מקרים בהם אף אחד מהפתרונות לא עובד וההתאמת של Kodi לברירת מחדל נותרה כאופציה היחידה בת קיימא. איפוס האפליקציה נותן לך את הצפחה הנקייה מלכתחילה, כאילו אתה מפעיל את קודי בפעם הראשונה. אבל, זכור שזה אומר גם לאבד את כל נתוני Kodi, כמו למשל התוספות וההגדרות שלך. גם זה ניתן לטפל, אם כי במידה מסוימת.

מאמר זה מיועד גם למי שרק רוצה להתחיל להשתמש ב- Kodi מההתחלה מבלי שתצטרך לעבור את תהליך ההסרה וההתקנה של היישום מחדש. לדוגמה, אם התקנת יותר מדי תוספות ובונה לאורך זמן ואינך משתמש ברובם יותר, במקום להסיר אותם בנפרד, אתה יכול לטאטא את קודי נקי באמצעות איפוס מהיר ולהגדיר את קומץ התוספות. תרצה להשתמש.

כיצד לאפס את קודי ב- FireStick

כיצד לאפס קודי על מקלות אש

בחלקים הבאים של מאמר זה, נדבר על אופן איפוס Kodi ב- FireStick, כיצד לגבות ולשחזר את הנתונים שלך, וכל מה שאתה צריך לדעת. המשך לקרוא!

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימת תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות חמורות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

שלב 1 – קודי גיבוי ב- FireStick

אם אתה משתמש ב- Kodi ב- FireStick במשך זמן מה, יתכן שכבר התקנת כמה תוספות, תבניות והתאמה אישית של מספר הגדרות. כשאתה מאפס את Kodi להגדרות היצרן המוגדרות כברירת מחדל ב- FireStick, אתה מאבד את כל נתוני Kodi, כולל כל התוספות וההתאמות האישיות שלך. הגדרת הכל שוב יכולה להיות קצת טרחה. לא רק שזה לוקח זמן, יתכן שגם אתה לא זוכר את ההגדרות הקודמות שלך.

אם כל מה שאתה רוצה זה פשוט להתחיל מאפס, אין הרבה מה שאתה צריך לעשות. פשוט אפס את קודי ואתה טוב ללכת. עם זאת, אם אתה רוצה שקודי יחזור במקצת כמו שהיה, אני ממליץ לקחת גיבוי לפני שתאפס אותו.

הערה: יש כמה תוספות המאפשרות לך לגבות ולשחזר את קודי. אף אחד מהם לא מציע פתרונות גיבוי אטומים. מסיבה כלשהי, התוספות משחזרות רק חלק מהנתונים המגובים במהלך השחזור. עם זאת, עדיף לאחזר משהו מאשר לאבד הכל.

לפני שתאפס את קודי, אני ממליץ לרשום כל מה שתרצה לשחזר, כך שתוכל להגדיר אותו מאוחר יותר באופן ידני, במקרה וכל הנתונים לא ישוחזרו אוטומטית.

כשמדובר בגיבוי נתונים של Kodi, מצאנו את Ares Wizard היעיל ביותר. זה משחזר את מרבית נתוני הגיבוי וקל להתקנה ושימוש בהם. תוכלו ללמוד כאן כיצד להתקין את אשף Ares ב- Kodi.

ברגע שיש לך את אשף Ares, הנה איך אתה יכול לגבות את נתוני Kodi שלך.

מספר 1. נווט לתוספות > תכנות תוספות ממסך הבית של קודי ופתח את אשף Ares

כיצד לאפס את קודי - -

מס ‘2. כעת בחר ולחץ על הכרטיסייה ‘גיבוי’ בחלקו העליון של ממשק אשף Ares

אפס את קודי לברירת המחדל

מס ‘3. אם עדיין לא בחרת בתיקיית היעד בה יישמר קובץ הגיבוי או שאתה רוצה לשנות אותו, לחץ על ‘בחר יעד’ תחת ‘גיבוי’ בעמודה השמאלית.

כיצד לאפס את קודי ב- FireStick - -

מס ‘4. לחץ על ‘גיבוי’ בצד שמאל בחלון ההגדרות של אשף Ares שצץ

כיצד לאפס את Kodi להגדרות היצרן

מספר 5. כעת לחץ על ‘תיקיית יעד גיבוי’ כדי לבחור את התיקיה בה ברצונך לגבות את נתוני Kodi

כיצד לאפס קודי בטלוויזיה

מס ‘6. פתח את ‘מערכת הקבצים של שורש’

לאפס את קודי על מקל הטלוויזיה

מס ‘7. לחץ על ‘כרטיס sdcard’

כיצד לגבות את קודי דארה - -

מס ‘8. עכשיו אתה יכול לבחור כל תיקיה במכשיר ה- FireStick שלך בה ברצונך לשמור את נתוני הגיבוי של Kodi. ל- FireStick יש כבר תיקיית ‘גיבויים’ ולכן אני שומר את קבצי הגיבוי שלי כאן. עם זאת, אתה יכול לבחור כל תיקיה קיימת שתרצה או ליצור תיקיה חדשה על ידי לחיצה על כפתור ‘תיקיה חדשה’ בצד ימין.

כיצד לגבות את קודי על מקלות אש

מס ‘9. יצרתי תיקיית ‘קודי’ בגיבויים. תיקיית הגיבוי של Kodi אינה קיימת כברירת מחדל.

גיבוי קודי

מס ’10. כעת, פתח את תיקיית ‘קודי’ שיצרת זה עתה בתיקיית הגיבויים (לא תראה בה שום דבר כיוון שעדיין לא גיבינו את קודי) ולחץ על כפתור ‘אישור’ כדי לבחור בו.

כיצד לאפס קודי - -

מספר 11. כעת יש לך תיקיית יעד גיבוי חדשה. לחץ על ‘אישור’ כשאתה חוזר לחלון ההגדרות של אשף Ares

תיקיית גיבוי של קודי

מספר 12. כשאתה חוזר לממשק אשף Ares, אתה אמור לראות את האפשרות ‘רענן’ תחת ‘גיבוי’ (הסיבה לכך שבחרת בתיקיית יעד חדשה). לחץ על כפתור ‘רענן’.

כיצד לגבות קודי לפני איפוס

מספר 13. כעת אשף ארס מעודכן ביעד הגיבוי החדש. כפי שאתה יכול לראות בתמונה למטה, אתה יכול לבחור אילו נתונים של Kodi לגבות ומה להשאיר בחוץ. אם ברצונך לגבות הכל, בחר ‘גיבוי מערכת מלא’. אם אתה רק רוצה לגבות את ההרחבות שלך, בחר ‘Addons’ והשאיר את כל השאר ללא סימון. לאחר שבחרת, לחץ על הלחצן ‘בצע גיבוי’.

כיצד לנקות נתונים על קודי - -

# 14. תראה בקשה לשאול אם ברצונך לדלג או לגבות את החבילות.

בכל פעם שאתה מעדכן תוסף או מתקין אחד חדש, מורידים גם חבילה. לאחר העדכון או ההתקנה, אינך זקוק לחבילות עוד והם ממשיכים לתפוס מקום באחסון ה- FireStick המצומצם שלך. לחץ תמיד על ‘כן’ כדי לדלג על החבילות מכיוון שאינך זקוק להן יותר.

מאפס קודי

מס ’15. אשף ארס יתחיל לגבות את קודי. כך תיראה ההתקדמות.

קודי גיבוי עם אשף ארס - -

מס ’16. כשקודי מגובה, קופץ ישאל אותך אם ברצונך להציג את הקבצים שדלגו עליהם. לחץ על ‘לא’ כדי להמשיך (או בחר ‘כן’ אם אתה באמת רוצה לראות את הקבצים שדילגו עליהם). ואל תשכחו להתעלם מהגודל הכולל של הקבצים שדילגו על ההנחיה הזו. כפי שאתה יכול לראות, המספר שגוי (36722318 מגה-בתים הופכים ל -36722 ג’יגה-בייט, שהם כמעט 4600 פעמים מהגודל המרבי של 8 ג’יגה-בייט של מכשיר ה- FireStick שלך). ברור שזה תקלה.

אשף הגיבוי של ארס

בחלק הבא נלמד כיצד לאפס את קודי. בחלק הבא נראה כיצד לשחזר אותו.

שלב 2 – אפס את קודי ב- FireStick

ישנן שתי דרכים לאפס את קודי. האחת היא לנקות את נתוני Kodi מבלי להסיר את ההתקנה. השני הוא להסיר את ההתקנה של האפליקציה מ- FireStick ולהסיר את כל הנתונים הקשורים אליו. אנו נסתכל על שניהם בזה אחר זה.

כך נראה קודי עם כל האיפוס שהתקין ‘לפני’ המותקן.

אפס את קודי על מקלות האש

שיטה מס ‘1: נקה נתונים של קודי

כעת נלמד כיצד לנקות נתונים על קודי. שיטה זו היא פשוטה יותר וכמעט ללא מאמץ מכיוון שהיא מבטלת את הצורך בהסרת ההתקנה של Kodi, שהוא צעד נוסף. ניקוי נתונים ישמור על Kodi ב- FireStick שלך אך תסיר את כל התוספות שלך וההגדרות שלהם, ההתאמות האישיות שלהם, הגדרות Kodi וכל השאר. לכן, אם אתה רוצה לדעת לאפס את Kodi להגדרות היצרן, פשוט נקה את הנתונים. אני אראה לך איך.

מספר 1. השתמש בשלט הרחוק כדי לבחור ‘הגדרות’ בתפריט העליון במסך הבית של FireStick.

איפוס מקל האש של קודי אמזון

מס ‘2. כעת, נווט אל תפריט ‘יישומים’ ופתח אותו על ידי לחיצה על כפתור ‘בחר’ בשלט הרחוק שלך

יישומי אש

מס ‘3. פתח ‘נהל יישומים מותקנים’

כיצד להסיר נתוני קודי על אש

מס ‘4. כעת אתה אמור לראות את רשימת כל היישומים המותקנים במכשיר ה- FireStick שלך. גלול למטה ובחר כאן Kodi ולחץ על ‘בחר’ בשלט כדי לגשת לאפשרויות הזמינות

כיצד לנקות נתונים על קודי - -

מספר 5. במסך הבא לחץ על האפשרות ‘נקה נתונים’. בצד ימין, תוכלו לראות גם מידע נוסף על Kodi ב- FireStick, כולל כמות האחסון שהיא צורכת. בתמונה למטה, אפליקציית Kodi עצמה גוזלת שטח של 164 מגה-בייט, בעוד שהנתונים המשויכים להם הם בגודל 125 מגה-בייט.

כיצד לנקות נתונים על Kodi עבור אש

מס ‘6. לחץ על ‘נקה נתונים’ פעם נוספת במסך הבא כדי לאשר את הפעולה שלך

כיצד לאפס קודי - -

מס ‘7. לחץ פעם אחת על לחצן הקודם בשלט הרחוק כדי לחזור לתפריט הקודם. תוכלו לראות בצד ימין כי נתוני הקודי נוקו.

כיצד להסיר את הנתונים של קודי - -

מס ‘8. חזור למסך הבית ועבור אל ‘האפליקציות שלך & קטע המשחקים. תריץ את קודי משם. תראה ‘הכנה לריצה הראשונה’ (ראה את התמונה למטה). המשמעות היא שכל נתוני הקודי נוקו ואיפסת את קודי לברירת המחדל.

לפתוח קודי לאחר האיפוס

מס ‘9. כשאתה עובר לקטע ההרחבות ממסך הבית של Kodi, אתה רואה שכל התוספות שלך הוסרו. קודי טוב עכשיו כמו חדש.

קודי על מקלות אש

בחלק זה למדנו כיצד לאפס את קודי ב- FireStick על ידי ניקוי הנתונים. בשיטה הבאה נראה כיצד ניתן להסיר את Kodi מ- FireStick.

שיטה מס ‘2: הסר את התקנת Kodi ב- FireStick

כמובן שהדרך השנייה לאפס את Kodi ב- FireStick היא להסיר אותו לחלוטין ואז להתקין אותו מחדש. זהו תהליך ארוך יותר שנמשך אך מביא את אותן תוצאות. לפעמים הסרת ההתקנה והתקנה מחדש מטפלת בבעיות מסוימות שלא ניתן לנקות נתונים.

אז בואו נראה כיצד להסיר את התקנת Kodi ב- FireStick.

מספר 1. כמו בשיטה הראשונה, בחר ‘הגדרות’ ממסך הבית של FireStick ולחץ על ‘יישומים’ מהתפריט. כעת לחץ על ‘נהל יישומים מותקנים’ ואז בחר ‘קודי מהרשימה’.

כיצד להסיר התקנה של קודי על אש

מס ‘2. אתה תראה את התפריט הבא שוב. הפעם לחץ על ‘הסר התקנה’

הסר התקנה של קודי במקל הטלוויזיה

מס ‘3. לחץ על ‘הסר התקנה’ פעם נוספת במסך הבא כדי לאשר את הפעולה שלך.

כיצד להסיר את Kodi מ- FireStick - -

פעולה זו תסיר את Kodi ממכשיר ה- FireStick שלך. לאחר התקנת Kodi מחדש, כל הנתונים יוסרו.

כעת כדי להתקין מחדש את אפליקציית Kodi, לכו לכאן כדי ללמוד כיצד לפרוץ ג’יי-סטיישן עם Kodi.

שלב 3 – שחזור נתוני Kodi המגובים באמצעות אשף Ares

כעת לאחר שאיפשת את Kodi, תרצה לשחזר את הגיבוי שיצרת בשלב 1. מכיוון שגיבית באמצעות אשף Ares, תצטרך שוב את Ares Wizard כדי לשחזר את הנתונים.

במהלך תהליך האיפוס, כל ההרחבות שלך יוסרו, כולל אשף Ares. לכן יש להתקין אותו שוב.

אתה יכול לקרוא את זה כדי להתקין את אשף Ares ב- Kodi.

מספר 1. לאחר ההתקנה, הפעל את האפליקציה ובחר בלשונית ‘גיבוי’ למעלה ולחץ על האפשרות ‘בחר קובץ גיבוי’ בקטע ‘שחזור’ (ראה את התמונה למטה)

כיצד לאפס את Kodi להגדרות היצרן

מס ‘2. בחר באפשרות ‘שחזר’ בהגדרות אשף Ares בלוח התפריט השמאלי

כיצד לשחזר גיבוי נתונים של קודי לאחר איפוס

מס ‘3. כעת לחץ על ‘קובץ גיבוי’ בצד ימין

כיצד לשחזר קודי על מקלות אש

מס ‘4. כעת פתח את ‘מערכת הקבצים של שורש’ ונווט אל התיקיה שבה גיבית את נתוני Kodi קודם. במקרה שלי זו תהיה מערכת קבצים של שורש > כרטיס זיכרון > גיבויים > קודי.

לחץ על קובץ הגיבוי ממנו ברצונך לשחזר את הנתונים

כיצד להתקין מחדש את קודי ב- Firestick - -

מספר 5. לאחר מכן לחץ על ‘אישור’ כדי להמשיך

כיצד לאפס קודי על מקלות אש

מס ‘6. כעת לחץ על ‘רענן’ בקטע ‘שחזור’ בצד ימין

כיצד לאפס קודי - -

מס ‘7. לחץ על הלחצן ‘שחזר גיבוי’ בתחתית

כיצד להסיר קודי מאש

מס ‘8. אם שינית הגדרות כלשהן מאז שהתקנת מחדש את Kodi לאחר האיפוס ואתה מעוניין לשמור עליהן, בחר באפשרויות הרצויות בקופץ הבא ולחץ על ‘המשך’. אם לא נבחרה אף אחת מהאפשרויות, ייתכן שההגדרות הנוכחיות שלך יבוטלו.

להחזיר קודי על מקלות אש

מס ‘9. כשנתוני הקודי משוחזרים, תראה אישור ‘שחזור הושלם’. לחץ על ‘אישור’ כדי להמשיך.

כיצד לשחזר גיבוי קודי באמצעות אשף ארס - -

מס ’10. כדי שה guisettings.xml יחול כראוי, קודי יהיה חייב להיות סגור בכוח. לחץ על ‘אישור’ כדי לעשות זאת. זה יחזיר אותך לממשק FireStick משם תוכל להפעיל מחדש את Kodi.

לשחזר גיבוי קודי - -

מספר 11. חזור למסך הבית של קודי. כפי שאתה יכול לראות, לא כל התוספות שוחזרו. זה מאמת את מה שאמרתי קודם, כי הנתונים מגובים באופן חלקי בלבד. למרבה הצער, זה הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות. עם זאת, זה עדיין יחסוך לך זמן ומאמצים מכיוון שלא תצטרך להגדיר את כל קודי מאפס.

כיצד לאפס קודי על מקלות אש

מה לגבי חסרות תוספות / בונים

כפי שציינתי קודם, Ares Wizard ישחזר את הנתונים אך יתכן שהם אינם הנתונים השלמים שהיו לך לפני איפוס ה- Kodi. לכן, אם חסרים לך כמה תוספות או תבניות שאתה צריך שוב, אתה תמיד יכול להתקין אותן מחדש. אתה יכול לבדוק את קישורי המשאבים הבאים כדי להוסיף תוספות, Builds ואפליקציות.

  • מיטב הקודי אדיונים
  • קודי בונים הכי טובים
  • אפליקציות FireStick הטובות ביותר

כיצד לנוח קודי (מדריך וידיאו)

מסיימים

אז, עכשיו למדת, כיצד לגבות את נתוני Kodi, לאפס את Kodi, להסיר ולהתקין מחדש את Kodi, וכיצד לשחזר את נתוני Kodi ב- Fire TV / Stick. איפוס או הסרה של Kodi בהחלט ישפרו את הביצועים ויפנו מעט מקום גם באחסון FireStick שלכם. לחלופין, אם אתה מרגיש שאפליקציית Kodi שלך מתמלאת בכל התוספות ובונה שאתה אפילו לא משתמש בהן יותר, איפוס זה יכול להיות הדרך הנכונה ללכת.

קשורים:

כיצד לפתע את
כיצד להתקין את APK Cinema ב- Fire Stick
כיצד לעדכן את קודי ב- Fire Stick
כיצד לתקן חציצה של קודי
כיצד להתקין VPN ב- FireStick