Kodi Üzerinde Covenant Addon Kurulumu

>

Bu kılavuzda, Kodi 18.5 Leia ve daha eski sürümlere Covenant’ı nasıl kuracağınızı göstereceğim. Addon artık Covenant deposundan yüklenebilir.

Covenant Kodi addon, Ocak 2023 itibariyle en son 1.1.33 sürümüne güncellendi. Bu, birkaç ay içindeki ilk güncellemedir. Görünüşe göre addon yeni geliştiriciler tarafından canlandırıldı. Şu anda iyi çalışıyor. 

Ayrıca, Covenant şu anda iki veri havuzu aracılığıyla kullanılabilir – Covenant ve cy4Root. Rehberdeki her iki bağlantıyı da sağladım.

Exodus Kodi Addon, Kodi eklentilerinin dünyasını uzun süre saltanat altına aldı. Exodus’un ölümü, Exodus Forks yüklerinin ortaya çıkmasına neden oldu. Tüm bu çatallardan göze çarpan Antlaşma idi. Exodus’un gerçek varisi ve halefi, onu en iyi Exodus alternatifi haline getirdi. Her şeyden önce, hem Exodus hem de Covenant, aynı geliştirici Lambda tarafından geliştirildi ve bu da onu resmi bir çatal haline getirdi. Antlaşma, selefi ile aynı kullanıcı arayüzünü bile kullanıyor.

Antlaşma sadece Exodus’un ayakkabılarını doldurmakla kalmadı, aynı zamanda birçok açıdan Exodus’tan daha iyiydi. Çok daha kararlıydı ve daha birçok özellik sundu. Lambda, Covenant’ı Exodus’a en iyi alternatif yapan Exodus’u güncellemeyi bile bırakmıştı.

Çıkış daha sonra yeniden dirildi ve bu eklentilerin her ikisi de uzunca bir süre birlikte iyi çalıştı. Özellikle eskiden olduğu kadar popüler değiller, özellikle de birçok yeni ve daha iyi performans gösteren isteğe bağlı eklentiler ortaya çıktığı için. Yine de, birçok Kodi kullanıcısı hala Covenant ve Exodus’u arıyor. İyi haber şu ki, bu eklentilerin her ikisi de yakın zamanda güncellendi ve şimdilik harika çalışıyor.

Kodi’yi FireStick veya PC’nize yüklediyseniz, Covenant’ın hala denemesi gereken bir eklenti olduğunu söyleyebilirim.

Bu derste size göstereceğiz Kodi 18 Leia’ya Covenant nasıl kurulur bazı adımları takip etmek çok kolay. Benzer şekilde başka bir video eklentisini / veya başka bir Kodi eklentisini de yükleyebileceğinizi unutmayın..

Kodi’ye Covenant Kurulumu

Kodi’ye Covenant eklentisini kurmak için Covenant deposunu kullanacağız. İşte adımlar:

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleğe aktarılmadan akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN’de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

AŞAMA 1: Kodi’yi başlatın ve Ayarlar Menüsü’nü açın.

indir Covenant Kodi

ADIM 2: Tıklayın Sistem ayarları (Kodi Leia kullanıcıları tıklayacak sistem)

kodi sözleşmesi addonu

AŞAMA 3: Sol tıklamada Eklenti

4.ADIM: Aynı ekranda şunu tıklayın: Bilinmeyen kaynaklar geçiş

antlaşma kodi eklentisini yükle

ADIM 5: Tıklayın Evet istendiğinde

kodi üzerinde ahit addon

6.ADIM: Şimdi aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Dosya Yöneticisini aç’a tıklayın (Kodi Leia’da bu seçenek üst sıradadır)

Anlaşma Kodi

7.ADIM: Şimdi Kaynak Ekle’ye tıklayın.

Covenant Kodi nasıl kurulur

8.ADIM: Kaynak Ekle’yi aç seçeneğini tıkladığınızda bir kutu görünür. Sadece tıkla . Şimdi, yol adını / URL’sini girmeniz istenecek yeni bir menü açılacaktır. Sadece yaz https://covenant01.github.io/zip aşağıdaki resimde gösterildiği gibi kutuya tıklayın ve tıklayın tamam

Alternatif Bağlantı (yukarıdaki bağlantı işe yaramazsa): https://cy4root2.github.io/zip

antlaşma kodi eklentisi

9.ADIM: Bir sonraki adımda, Sözleşme aşağıda gösterildiği gibi medya kaynağı adında (veya istediğiniz başka bir kaynak adında) bulabilirsiniz. Daha fazla ilerlemeden önce lütfen dikkatlice çapraz kontrol edin. Sonra sadece Tamam’ı tıklayın.

kodi sözleşmesi addonu

10.ADIM: Şimdi ana menüye geri dönmek için Geri tuşuna birkaç kez tıklayın. Şimdi Eklentiler menüsünü aç.

indir Covenant Kodi

11.ADIM: Şimdi paket yükleyiciyi açın (aşağıda gösterildiği gibi sol üstteki açık kutu simgesi).

Anlaşma Kodi

ADIM 1/2: Şimdi Zip Dosyasından Yükle’yi seçin.

Kurulum Covenant Kodi

13.ADIM: Şimdi bulun ve seçin Sözleşme (veya daha önce eklediğiniz başka bir kaynak adı) ve açın repository.covenant-x.x.zip. Kurulum başlayacaktır. Deponun yüklenmesini bekleyin

Not: Https://cy4root2.github.io/zip alternatif bağlantısını kullandıysanız zip dosyasını tıklayın repository.cy4root-master.zip

kodi üzerinde ahit addon

14.ADIM: Şimdi tekrar ana menüye dönün ve Eklentileri aç’ı tıklayın ve ardından daha önce olduğu gibi paket yükleyiciyi açın’ı tıklayın. Bu sefer aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Havuzdan Yükle’yi tıklayın.

Kodi'ye Covenant nasıl kurulur

15.ADIM: Şimdi seçin Sözleşme Deposu ve ardından Video Eklentileri.

Not: Seç cy4root Deposu alternatif bağlantı kullandıysanız

Anlaşma Kodi

16.ADIM: Şimdi aşağı kaydırın ve Sözleşme’yi bulun. Bulduğunuzda, açmak için tıklayın.

Anlaşma Kodi

17.ADIM: Şimdi tıklayın Yüklemek sonraki ekranda

Kodi Leia kullanıcıları için Yükle düğmesine tıkladıktan sonra bir açılır pencere görüntülenir. Devam etmek için Tamam’ı tıklayın

indir Covenant Kodi

AŞAMA 18: Tebrikler. Her şey yapılır ve artık bu yöntemi kullanarak Covenant’ı Kodi’nize başarıyla yüklediniz. Şimdi Covenant tarafından sunulan muhteşem medyanın geniş okyanusunun keyfini çıkarın ve PC’nizde veya Amazon Fire TV’nizde keyfini çıkarın.

Kodi Sözleşmesi

Bu nasıl yapılır eğitiminin yardımcı olacağını umuyoruz. Herhangi bir adımı veya başka bir adımı izleyen sorunlarla karşılaşıyorsanız, aşağıdaki yorum kutusuna herhangi bir sorgu göndermekten çekinmeyin. Bu arada, en iyi Kodi Eklentileri listemize de göz atabilirsiniz..

Not – Arabelleğe alma sorunlarıyla karşılaşırsanız Kodi’de Covenant arabelleğe almanın nasıl düzeltileceği aşağıda açıklanmıştır.

Covenant Kodi Eklentisi Çalışmıyor

Covenant Addon artık güncellenmiyor ve Colossus deposundan almaya çalışıyorsanız, bu repo kapatıldığı için çalışmaz. Bununla birlikte, kullanıcılar yine de yukarıdaki kılavuzda gösterildiği gibi Covenant deposundan Covenant’ı yükleyebilir ve kullanabilirler. Bu makaleyi birkaç günde bir test etmeye ve güncellemeye devam ediyorum. Bu kılavuzla kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen aşağıda yorum yapmaktan çekinmeyin.

Kodi Covenant Eklentisi: Yayın Yok

Kodi kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın sorun – birçok popüler Eklenti için “Akış Yok”. Antlaşma da bu sorunlardan mustariptir, ancak neyse ki bir düzeltme var. Full HD’de tonlarca ek akış kaynağı sağlayan Kodi’de Gerçek Debrid’i elde edebilirsiniz ve Mevcut Akış Yok sorununuz sonsuza kadar ortadan kalkacaktır. Ancak, Gerçek Debrid eriştiğimiz tüm verilerin kaydını tutarken Kodi VPN almanızı şiddetle tavsiye ederim.

İlişkili:

  • Kodi için en iyi VPN
  • Kodi’ye Exodus Redux nasıl kurulabilir
  • En İyi Kodi Yapıları
  • FireStick’te Kodi Nasıl Güncelleştirilir