כיצד להתקין Addon Supremacy על Kodi

>

במאמר זה נלמד כיצד להתקין addon Supremacy על Kodi 18.2 / 18.1 Leia ו- Kodi 17.6 Krypton. יש כמה תוספות המאפשרות לך לצפות בתוכן המועדף עליך, כמו תוכניות טלוויזיה וסרטים בחינם. אבל, בדרך כלל, תוספות קודי אלה הן הווריאציות או המזלגות של התוספות הקיימות והפופולריות ביותר או אלה שממומנות כעת. מצד שני, תוסף Supremacy מביא לך חוויה טרייה. התוסף הזה לא נבנה על שום תוסף אחר ויש בו רמז לחידוש.

Supremacy Kodi addon מציע גם קטלוג מרשים של סרטים ותכניות טלוויזיה עם מספר זרימת HD ו- SD. שמתי לב שהרחבה זו בדרך כלל מביאה רק את הקישורים האיכותיים שלעיתים רחוקות זורקים אותך מהזרם. מצאתי גם את Supremacy מעט מהיר יותר מרוב התוספות שכאלה.

: Addon Supremacy אינו זמין כרגע מאחר ש- Supremacy Repo אינו פעיל. תוכלו לחקור תוספות אחרות הדומות מרשימת התוספות הטובות ביותר לקודי

עליונות היא לא רק תוספת על פי דרישה. זה אחד התוספים הרב-תכליתיים הטובים ביותר שתוכלו להשיג עם אפשרויות לזרם תוכן ספורט, טלוויזיה חי, סרטים בלחיצה אחת, סרטי תלת מימד והרבה יותר.

קל להתקין תוסף זה. במאמר זה אעביר אתכם דרך תהליך ההתקנה הפשוט של Supremacy addon ב- Kodi. המשך לקרוא!

כיצד להתקין Supremacy Kodi Addon

לפני שתתחיל להתקין את Supremacy ב- Kodi 18 או Kodi 17.6, וודא ש- “מקורות לא ידועים” מופעל באפליקציית Kodi. הוא מושבת כברירת מחדל, כך שאם לא הפעלת אותו בעבר, עליך לעשות זאת כעת. זה יאפשר לך להתקין Kodi Addons כגון Supremacy שאינו זמין במאגר הרשמי של Kodi. בצע את הצעדים שלהלן כדי להפעיל את “מקורות לא ידועים.”

  • פתח את ההגדרות בצד שמאל למעלה של המסך
  • הגדרות מערכת (או מערכת בליה)
  • תוספות בסרגל הצד השמאלי
  • הפעל מקורות לא ידועים

כעת נראה כיצד להתקין את Supremacy Addon ב- Kodi.

מספר 1. פתח הגדרות (סמל גלגלי שיניים)

הגדרות קודי

מס ‘2. פתח את מנהל הקבצים (תמצא אותו בפינה השמאלית העליונה בשורה העליונה בליה)

מנהל קבצים בקודי

מס ‘3. הקש פעמיים על “הוסף מקור”

הוסף קוד מקור של ריפו

מס ‘4. לחץ על “אין” והקלד את כתובת מאגר העליונות – לא עובד כרגע

מספר 5. הקלד “עליונות” בשדה המקור של שם המדיה ולחץ על אישור. (ראו את התמונה למטה)

הוסף כתובת URL של מקור ריפו עליונות

מס ‘6. עבור לדף הבית של Kodi ופתח את התפריט “תוספות” בסרגל הצד השמאלי

תפריט תוספות קודי

מס ‘7. פתח את מתקין החבילות (סמל התיבה) בצד שמאל למעלה של המסך

מתקין חבילה של קודי

מס ‘8. לחץ על “התקן מקובץ מיקוד”

התקן מקובץ zip קודי - -

מס ‘9. לחץ על “עליונות” > “Repository.supremacy-x, x”

התקן מאגר עליונות

מס ’10. המתן עד למאגר Supremacy Repository והמשיך לשלב הבא כשאתה מקבל את הודעת ההצלחה בצד שמאל למעלה.

מספר 11. פתח את “התקן ממאגר”

קודי להתקין ממאגר

מספר 12. לחץ על “עליונות” > “תוספות וידאו” > “עליונות”

כיצד להתקין עליונות קודי

מספר 13. לחץ על כפתור “התקן”. זה יוריד ויתקין את Supremacy Addon ב- Kodi.

אם יש לך ליה, לחץ על אישור כאשר מופיע קופץ עם רשימת התוספות הנוספות

כיצד להתקין עליונות על קודי - -

# 14. אתה יכול לגשת ל- Supremacy Kodi Addon על ידי מעבר למסך הבית > תוספות > תוספות וידאו.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

עליונות קודי Addon לא מתקין

ראשית, וודא שאתה משתמש בקישור החדש – קישור לא עובד כרגע

ההתקנה של Supremacy Kodi להוסיף רק כמה צעדים מהירים וקלים לרוב. עם זאת, משתמשים מסוימים דיווחו כי הם נתקלים בבעיות במהלך התהליך.

בעיות ההתקנה אינן נדירות אך הן עדיין עשויות לקרות. הדבר הראשון שתרצה לוודא הוא שהמכשיר שלך כמו מחשב, טלפון חכם או FireStick מחובר לאינטרנט.

אם אתה מתקשה בעת הוספת המקור, יש סיכוי שהשרת בו שוכנים קבצי addon Supremacy חווה השבתה. לפעמים השרת מושבת בזמן התחזוקה הרגילה. במקרה כזה, האפשרות היחידה היא לחכות לשרת להיות מופעל. למרבה המזל, תחזוקה מתוזמנת לא אורכת זמן רב.

אם הוספת בהצלחה את המקור אך לא הצלחת להתקין את התוסף ממנו, יכול להיות שזו הבעיה בשרת שוב. עם זאת, לעיתים הבעיה היא מקומית ולעתים קרובות ניתן לתקן אותה על ידי הפעלה מחדש של המכשיר שלך ואז הפעלה מחדש של Kodi. לאחר ההפעלה מחדש, עקוב אחר שלבי ההתקנה פעם נוספת ואם שרת Supremacy פועל, אתה אמור להיות מסוגל להתקין את התוסף כעת.

העליונות קודי Addon לא עובד

אם אינך מצליח להשתמש בתוסף Supremacy, הבעיה יכולה להיות השרת שוב. אם אתה מנסה להריץ את התוסף במהלך תקופת התחזוקה המתוכננת, לא יובאו זרמים. לחלופין, אם השרת חווה השבתה מסיבה אחרת, האפשרות היחידה היא לחכות שהוא יפעל שוב.

אם addon Supremacy אינו פועל כלל, בכל עת, יש סיכוי שההתקנה לא הושלמה כראוי. זה נדיר אבל לא בלתי אפשרי. למרבה המזל ניתן לתקן זאת בקלות. כל מה שאתה צריך לעשות זה ללכת לתוספות > התוספות שלי ממסך הבית של Kodi והסרת ההתקנה של Supremacy. לאחר סיום זה, התקן מחדש את התוסף הזה על ידי ביצוע תהליך ההתקנה שתיארנו למעלה.

אני ממליץ להסיר תחילה את ההתקנה של התוסף לפני ביצוע תהליך ההתקנה. התקנה חדשה מטפלת לעתים קרובות בבעיות. התקנת ההרחבה מחדש מבלי להסיר תחילה את ההתקנה הקיימת לפעמים לא מסירה את הקבצים הפגומים והפגומים ומכאן שתמשיך להיתקל בקשיים.

אם Supremacy פועלת באופן כללי וזה רק סרט או הצגה מסוימים שלא היו זורמים, יכול להיות שיש בעיה בקישורי הזרימה או בשרת שממנו מוסיף התוסף להזרים את התוכן. זה קורה בדרך כלל עם התכנים האחרונים שנוספו לאחרונה או עם התוכן הפופולרי ביותר עם תעבורת שרתים כבדה. תוסף קודי Supremacy מספק קישורי סטרימינג מרובים לתוכן מסוים. אם קישור אחד לא עובד, נסה אחרים. יש סיכוי סביר שתמצאו קישור שעובד למעשה.

בכל פעם שאתה נתקל בבעיות עם Supremacy או כל תוספת אחרת, תמיד כדאי לאתחל את המכשיר ואז להפעיל מחדש את Kodi. אתחול מחדש מרענן את המערכת ואת האפליקציות ולעיתים קרובות דואג לנושאים הקשורים לתוספים.

אין אפשרות לתקן זרמים באמצעות Real Debrid ב- Kodi. עם זאת, מדובר בשירות פרימיום וייתכן שתצטרך להוציא כמה דולרים. משתמשי FireStick יכולים גם לאפס את Kodi עבור תיקון שגיאות שונות.

אם תוסף Supremacy Kodi זורם אך הוא איטי ומקפיא לעיתים, אולי תרצו לקרוא את המדריך שלנו בנושא תיקון בעיות חוצץ של קודי..

אני גם מציע שתבדוק ביומן Kodi לקבלת מידע נוסף על שגיאות.

אם אתה רוצה לנסות אלטרנטיבי Kodi Addons, עיין בקישורים הבאים:

  • כיצד להתקין Exodus Redux Kodi Addon
  • כיצד להתקין את דרקון הקסם Kodi Addon
  • כיצד להתקין את Yoda Kodi Addon
  • כיצד להתקין את Seren Kodi Addon
  • כיצד להתקין את Venom Addon ב- Kodi

תוכלו גם לבדוק את הרשימות שלנו עם מיטב ההוספות של קודי ואת מיטב הביצועים של קודי.

סיכום

אם אתם מחפשים addon חדש לקודי לזרם סרטים ותוכניות, אני ממליץ לנסות את העליונות. תוסף קודי Supremacy הוא תוסף מקורי רב תכליתי ולא גרסא של שום תוסף אחר. הוא מוצא את קישורי הזרימה האיכותיים ומאפשר לכם לצפות בתוכן המועדף עליכם ב- HD מלא, 1080 וגם HD 720. יש בו כמעט כל תוכן שתמצאו כולל סרטים, מופעים, טלוויזיה חי, ספורט, סרטי תלת מימד והרבה יותר. . אמנם אתה עשוי להפוך את Supremacy לתוספת גיבוי לסטרימינג בהתחלה, אך זה עשוי להיות המקור העיקרי שלך לכל צרכי הבידור שלך. התקן את התוספת הזו בצעדים מהירים וקלים ששיתפתי איתך למעלה. אם יש לך שאלות או הצעות, הודע לי דרך פרק ההערות שלהלן.

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.