نحوه نصب Neptune Rising بر روی Kodi

>

در این راهنما به شما خواهم گفت چگونه Neptune Rising را روی Kodi 18.3 / 18.2 Leia و Kodi Krypton 17.6 نصب کنید. تصاویر موجود در این راهنما از Kodi Krypton است اما در مورد Kodi Leia نیز صدق می کند. بهترین چیز در مورد Kodi (که قبلاً با نام XBMC شناخته می شد) این است که در تمام سیستم عامل ها رابط کاربری دقیقی دارد. بنابراین اگر از PC ، جعبه TV Android ، Nvidia Shield یا Fire TV Stick استفاده می کنید ، همان راهنما برای شما کار می کند.

Neptune Rising یک افزونه Kodi است که کاملاً مانند موتور جستجو برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی کار می کند. این بخش دارای بخش های مختلفی برای فیلم های دهه 80 ، جدیدترین فیلم ها ، فیلم های گانگستری و غیره است که برای یافتن موارد مناسب مورد نظر شما بسیار مفید است. این یکی از قدیمی ترین افزونه های در حال اجرا است. با وجود اینکه به جریان های خود ادامه می دهد ، Neptune Rising قابل اطمینان نیست. چندین افزونه با کیفیت بهتر برای کشف وجود دارد. ممکن است بخواهید به لیست بهترین افزودنیهای Kodi ما نگاهی بیندازید.

توجه داشته باشید: Fire Stick Tricks نقض حق چاپ را محکوم نمی کند. ما به کاربران پیشنهاد می کنیم از این افزونه برای تماشای فقط فیلم ها / نمایش های تلویزیونی که در حوزه عمومی در دسترس هستند استفاده کنند. مشاهده محتوای دارای حق چاپ بدون مجوز غیرقانونی است و می تواند شما را با مشکلات قانونی روبرو کند.

اکنون که می دانید Neptune Rising Addon چیست ، بیایید با راهنمای نصب گام به گام شروع کنیم.

: Neptune Rising یک افزونه قدیمی است و احتمالاً دیگر توسط توسعه دهندگان نگهداری نمی شود. ممکن است یکی از افزونه های دیگر را از لیست ما از بهترین افزونه های Kodi امتحان کنید. 

نحوه نصب Neptune Rising Kodi Addon

قبل از شروع مراحل واقعی ، لطفاً “منابع ناشناخته” را در برنامه Kodi خود روشن کنید. اگر آگاه نیستید ، می توانید با مراجعه به تنظیمات این کار را انجام دهید > تنظیمات سیستم (یا سیستم در Kodi 18)> مواد افزودنی > منابع ناشناخته. پس از روشن شدن “منابع ناشناخته” ، مراحل زیر را دنبال کنید.

  چگونه ثابت شود "عدم نصب یک وابستگی" در Kodi رفع شد

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به جریان بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

مرحله 1: روی نماد Settings (cog) در سمت چپ بالای صفحه اصلی Kodi کلیک کنید.

تنظیمات kodi افزایش neptune

مرحله 2: Open File Manager را باز کرده و روی “افزودن منبع” دو بار کلیک کنید

منبع افزودنی repo را برای افزودن کدنی افزاینده نپتون اضافه کنید

مرحله 3: یک کادر بازشو باز می شود. در اینجا روی “None” کلیک می کنید و سپس MRFreeWorld را دوباره بارگیری مجدد URL تایپ کنید – http://legionworldtv.com/zips/ و تایپ کنید “آزادراهدر قسمت نام.

نحوه نصب نپتون رو به افزایش

اینجاست که نام را وارد می کنید

repo Neptune Rising

مرحله 4: به صفحه اصلی Kodi برگردید و از منوی “افزودنیها” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.

افزایشی فیلم های نپتون

مرحله 5: اکنون روی نماد شکل جعبه (نصب بسته) در سمت چپ بالای صفحه اصلی Kodi کلیک کنید.

نصب کننده بسته کد

مرحله 6: “نصب از پرونده فشرده را باز کنید.” اکنون “آزادراه“و سپس کلیک کنید repository.mrfreeworld.zip همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است.

چگونه می توان Neptune Rising

افزونه kodi Neptune Rising

مرحله 7: مدتی صبر کنید و اعلانی راجع به نصب الحاقی MR FREEWORLD دریافت خواهید کرد. پس از اطلاع رسانی ، می توانید به مرحله بعدی بروید.

  วิธีการติดตั้ง Mouse Toggle บน FireStick / Fire TV

کد نپتون در حال افزایش است

مرحله هشتم: “نصب از مخزن” را باز کنید و “MR FREE(” را باز کنید

نپتون را که از روی mrro repo رایگان جهان در حال ظهور است نصب کنید

مرحله 9: اکنون پوشه “افزودنیهای ویدیویی” را باز کرده و افزونه “Neptune Rising” را انتخاب کنید.

افزودنیهای ویدیویی Neptune Rising

ظهور نپتون

مرحله 10: بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید.

نحوه نصب افزونه کد افزایشی نپتون

اگر از Kodi Leia استفاده می کنید ، وقتی لیست ظاهر می شود با لیست “افزودنیهای اضافی” که با Neptune Rising نصب خواهد شد ، OK را کلیک کنید..

مرحله 11: مدتی صبر کنید و اعلان “نصب افزونه نپتون نصب شده” دریافت خواهید کرد. اگر نصب به دلیل خطای وابستگی ها انجام نشد ، در بخش بعدی این راهنما آن را ذکر کردم. خواندن را ادامه دهید.

Neptune Rising نتوانست وابستگی را نصب کند

من چندین سؤال درباره افزودنی Neptune Rising دریافت کرده ام که آنها با خطای مواجه هستند “عدم موفقیتی را نصب نکردند.” من این موضوع را با چند کاربر بحث کردم و فهمیدم که این مسئله تقریباً برای همه حل شده است فقط با نصب مجدد این افزونه. بر. آنچه شما باید انجام دهید این است – URL URL Repo Source را حذف کنید ، مخزن MrFreeWorld را حذف کنید ، از Kodi خارج شوید. اکنون مراحل نصب را از مرحله 1 این راهنما شروع کنید.

برای حذف URL Source Repo به بروید تنظیمات > مدیر پرونده. در صورت استفاده از رایانه ، منبع و کلیک راست را انتخاب کنید ، اگر از دستگاه لمسی استفاده می کنید ، یا دکمه منو را از راه دور FireStick خود فشار دهید. اکنون کلیک کنید منبع را حذف کنید

برای حذف مخزن MrFreeWorld ، به بروید صفحه اصلی کدی > مواد افزودنی > افزودنیهای من >مخزن الحاقی > آقای آزادلد > حذف نصب کنید

راه دیگر برای رفع خطای وابستگی ، نصب افزونه Covenant است. میثاق وابستگی های مختلفی دارد که معمولاً در سایر افزونه ها وجود ندارد.

اگر هنوز خطایی را دریافت کردید ، راهنمای من برای برطرف کردن عدم نصب وابستگی به Neptune Rising یا سایر افزونه های دیگر در اینجا آمده است. اگر هنوز قادر به اصلاح آن نیستید ، در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

کاکت آدون Neptune Rising را کاوش کنید

اکنون که Neptune Rising را بر روی Kodi 17.6 نصب کرده اید ، می توانید با رفتن به صفحه اصلی Kodi به این افزونه دسترسی پیدا کنید > مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی.

  نحوه نصب Magic Dragon Kodi Build

نحوه استفاده از افزونه کدی افزاینده نپتون

پس از باز کردن افزونه ، پوشه های مختلفی را برای فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، لیست IMDB و غیره مشاهده خواهید کرد. طبق تنظیمات برگزیده خود می توانید آن را کاوش کنید.

کد پستی در حال ظهور

در صورت بروز مشکلات بافر ، در اینجا نحوه رفع مشکلات بافر در Kodi آورده شده است.

خطای موجود در نپتون در حال افزایش نیست

همانطور که می دانید Neptune Rising فقط یک موتور جستجو است که از منابع مختلف به جستجوی جریان می پردازد. این امکان وجود دارد که برخی از فیلم ها / نمایش های تلویزیونی دارای جریانی در دسترس نباشند ، بنابراین در این حالت خطایی در دسترس نیستید. پیشنهاد می کنم سعی کنید نمایش دیگری را اجرا کنید و ببینید هنوز خطایی رخ داده است یا خیر. احتمالاً باید خوب کار کند ، اما اگر هنوز هیچ جریانی در دسترس نیست ، باید حافظه نهان Addon را پاک کنید.

افزودنیهای Neptune Rising را باز کنید ، به “Tools” بروید و روی “Clear Cache” کلیک کنید. وقتی درخواست تأیید را می کند ، “بله” را کلیک کنید. اکنون Kodi را مجدداً راه اندازی کنید و بازی را دوباره امتحان کنید. من امیدوارم که این باید تا الان کار کند.

پاک کردن حافظه پنهان بر افزایشی کدی افزاینده نپتون

اگر هنوز کار نمی کند ، افزودنیهای دیگر را از لیست بهترین افزودنیهای Kodi ما امتحان کنید.

مسائل مربوط به افزایش سطح نپتون

خرید با کد Kodi موضوعی رایج اما ناامید کننده است که باید برای یک تجربه روان روان رفع شود. چندین کاربر مشکلات بافر را در مورد Neptune Rising Addon گزارش داده اند. بنابراین اگر شما هم یکی از آنها هستید ، پیشنهاد می کنم Real Debrid را امتحان کنید که منابع منبع جدید جدیدی را ارائه می دهد که حتی در صورت پخش 1080p کامل HD ، هموار کار می کنند..

همچنین ، نحوه دریافت زیرنویس و تنظیم Trakt با Kodi را بررسی کنید.

اگر در نصب Neptune Rising در Kodi / Fire Stick با هر مشکلی روبرو هستید ، در نظرات به من اطلاع دهید. خوشحالم که کمک می کنید ��

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me