بهترین VPN برای تورنت (2023) | دانلود تورنت با خیال راحت

>

در این پست بهترین VPN را برای تورنت پیدا خواهید کرد. بعد از تست و ارزیابی گسترده ، من لیست 5 VPN برتر را که بی عیب و نقص با تورنت کار می کند ، گردآوری کرده ام. / P2P. 

بهترین vpn برای تورنتاین که آیا شما می خواهید از محدودیت های torrenting در مناطق خاص دور بزنید یا به سادگی می خواهید فعالیت های torrenting خود را ناشناس نگه دارید ، استفاده از VPN در طول فعالیت های P2P بسیار توصیه می شود..

این روزها به معنای واقعی کلمه صدها سرویس VPN وجود دارد. بسیاری از آنها ادعا می کنند برای تورنت بهترین هستند. با این وجود ، فقط تعداد معدودی از VPN ها هستند که سازگار با تورنت هستند.

بیشتر VPN ها برای تورنت خیلی آهسته هستند. برای بارگیری سریع به سرعت نیاز دارید. بسیاری از آنها مسائل امنیتی جدی داشتند. شما می خواهید جلسات تورنت را خصوصی و ایمن نگه دارید. چندین VPN با مشتری های تورنت مانند BitTorrent و uTorrent خوب پیش نرفتند.

ما قبل از تهیه این لیست از بهترین VPN های torrenting ، تقریباً در مورد هر VPN وجود دارد. VPN های موجود در لیست ما رهبران صنعت هستند. سرعت ، امنیت ، حریم خصوصی ، شما بسته کامل را دریافت می کنید.

اگرچه ، یکی از VPN هایی که حتی در این لیست مشخص است ، ExpressVPN است. بدون شک سریعتر از سایر VPN ها است و پوشش تورنت گسترده ای را در سرورهای خود فراهم می کند. همچنین یکی از امن ترین VPN هایی است که پیدا خواهید کرد. در اینجا سریع به ویژگی های ExpressVPN می پردازیم:

Contents

تورنت چیست?

به زبان ساده ، torrenting تبادل پرونده از طریق اینترنت بین مردم است. بنابراین ، معمولاً مبادله Peer to Peer (P2P) نیز خوانده می شود.

وقتی فایلی را بارگیری می کنید – می گویند یک فیلم – با استفاده از شبکه P2P ، آن را از هر سرور اختصاصی بارگیری نمی کنید. شما در حال بارگیری فایل ذخیره شده در رایانه های افرادی مثل من و من هستید که به شبکه P2P وصل شده اید.

در هنگام تورنت ، کل پرونده از یک مکان بارگیری نمی شود. در حقیقت ، تکه های جداگانه از همان پرونده را از کاربران مختلف بارگیری می کنید.

کاربرانی که می توانید پرونده ها را بارگیری کنید (یا به عبارتی کاربرانی که پرونده را بارگذاری می کنند) “Seeders” خوانده می شوند. کاربرانی که پرونده را بارگیری می کنند “leechers” خوانده می شوند..

بسته به تعداد Seeders ، می توانید بخشهای جداگانه از همان پرونده را از صدها نفر از همسالان بارگیری کنید. هرچه تعداد Seeders بیشتر باشد ، سرعت دانلود سریعتر خواهد بود.

برای بارگیری یا بارگذاری پرونده (یا به عبارت دیگر برای اتصال به شبکه P2P) به یک سرویس گیرنده تورنت نیاز دارید. BitTorrent و uTorrent دو مشتری مشهور تورنت هستند.

حتی اگر شما فقط می توانید بارگیری پرونده ها را انتخاب کنید و هرگز Seeder نباشید ، مفهوم “پرداخت آن به جلو” در بین تورنت ها رایج است.

چرا به تورنت VPN احتیاج دارید؟?

VPN برای تورنت بسیار توصیه می شود. این ها چند پاسخ برای چرا هستند:

  • برای اینکه جلسات تورنت خود را ایمن نگه دارید: تورنتینگ معمولاً مهم نیست که در کدام کشور زندگی می کنید. شما نمی خواهید ISP یا دولت خود فعالیت های تورنت شما را ردیابی کند. با استفاده از VPN می توانید جلسات تورنت خود را ایمن و خصوصی نگه دارید.
  • جلوگیری از پرتاب ISP: در صورت شناسایی فعالیت های تورنت زیاد ، ISP شما احتمالاً اتصال اینترنت شما را کند می کند. اگر از VPN استفاده می کنید ، فعالیت های تورنت شما کشف نمی شوند.
  • محافظت همه جانبه: VPN نه تنها پوشش محافظتی را برای مشتری تورنت فراهم می کند ، بلکه هنگام بازدید از وب سایت های تورنت از ردپای IP شما نیز محافظت می کند..

با یک VPN ، از محافظت در برابر تورنت کامل برخوردار می شوید. در طول فعالیت های تورنت ، آدرس IP شما برای هر کسی که می تواند در معرض دید باشد و قابل رویت باشد. به تصویر زیر نگاهی بیندازید:

بهترین vpn برای Bittorrent و torrenting

اما وقتی به یک VPN وصل هستید ، از یک آدرس IP مشترک استفاده می کنید. این آدرس IP توسط صدها نفر از تورنترهای دیگر مانند شما استفاده می شود. این بدان معنی است که برای هر کسی غیر ممکن است که فعالیت های تورنت را به شما ردیابی کند.

vpn و torrenting

چگونه بهترین VPN تورنت را انتخاب کردیم?

همانطور که قبلاً گفتم ، ما قبل از نهایی کردن این لیست از 5 بهترین VPN برای تورنت ، ما ده ها VPN را با دقت آزمایش و ارزیابی کرده ایم.

در اینجا برخی از پارامترهای مهم برای torrenting که مورد بررسی قرار گرفته ایم آورده شده است.

سرعت

هنگامی که در حال پخش هستید ، معمولاً هر ارتباطی که بیش از 10 مگابیت در ثانیه سرعت داشته باشد ، به اندازه کافی خوب است. با این حال ، تورنت یک مورد کاملاً متفاوت است. هرچه سرعت بیشتر باشد بهتر است. بنابراین ، هنگام آزمایش VPN ها برای تورنت ، ما باید عامل “افت سرعت” را در نظر داشته باشیم.

هر VPN افت سرعت را تجربه می کند ، زیرا مجدداً از طریق سرورهای مطمئن ترافیک اینترنت شما را مورد استفاده قرار می دهد. با این حال ، VPN که بیشترین سرعت را حفظ می کند و کمترین افت را تجربه می کند ، یکی برای تورنت است.

ExpressVPN سریعترین در میان است. اگرچه ، سایر VPN های موجود در این لیست نیز به خوبی فرار کردند.

  Hoe u de beste VPN voor uw behoeften kiest

امنیت & حریم خصوصی

سرعت مهم است. با این وجود ، به همین دلیل که در ابتدا شما می خواهید یک VPN torrenting ایجاد کنید این است که به دنبال یک تجربه تورنت امن و مطمئن هستید. شما نمی خواهید ردپای خود را در وب در حالی که شما در مبادلات P2P شرکت می کنید.

تمام VPN های موجود در این لیست بالاترین سطح امنیتی را از طریق پروتکل های رمزگذاری غیرقابل نفوذ ارائه می دهند. علاوه بر این ، شما همچنین از ویژگیهای امنیتی اضافه شده مانند Kill-Switch برخوردار هستید که در صورت قطع ناگهانی اتصال VPN ، اتصال به اینترنت شما را مسدود می کند.

همچنین ، کلیه VPN های موجود در این لیست خط مشی صفر ورود به سیستم را حفظ می کنند. این تضمین می کند که حریم خصوصی شما در تمام جلسات تورنت حفظ می شود.

سازگاری با مشتریان تورنت

این مهم است که مشتری VPN بتواند خطایی را در کنار مشتری تورنت اجرا کند. از دیدن برخی از VPN ها با بی نظمی و حتی خراب کردن مشتری های تورنت تعجب کردم.

VPN های موجود در لیست بهترین VPN های ما برای تورنت ، همه با مشتریان تورنت محبوب مانند BitTorrent و uTorrent سازگار است. آنها تقریباً بدون هیچ گونه اشکالی در کل دوره تورنت اجرا می شوند.

جلوگیری از پرتاب ISP

ISP ها روشی برای تشخیص فعالیت های جریان و تورنت شما دارند. بعد از استفاده از مقدار مشخصی از داده ها ، بسیاری از ISP ها اینترنت شما را در هنگام تورنت کند می کنند.

سرعت برای فعالیت های P2P از اهمیت ویژه ای برخوردار است. VPN های موجود در لیست ما اطمینان حاصل می کنند که تمام امضاهای تورنت قابل تشخیص ماسک هستند و هیچ ISP متلاشی نشده است..

سرورهای سازگار با تورنت

سرورهای بهینه سازی تورنت یکی از بزرگترین معیارها در هنگام انتخاب بهترین VPN برای تورنت است. فقط تعداد کمی از VPN ها وجود دارند که از torrenting در کل سرورهای خود پشتیبانی می کنند (ExpressVPN نمونه ای از این نمونه ها است). اکثر VPN ها سرورهایی را برای torrenting اختصاص داده اند.

یافتن سرورهای سازگار با تورنت با VPN ها در لیست ما آسان بود. یک زن و شوهر از آنها حتی یک دسته خاص برای انتخاب سرورهای P2P دارند.

بیشتر VPN هایی که ما از این لیست خارج کرده ایم ، عملکرد مطلوب سرور را هنگام torrent ارائه نمی دهند.

بهترین VPN برای تورنت

در اینجا لیست ما از بهترین VPN torrenting در سال 2023 است. من به دلایل واضح ExpressVPN را در صدر لیست قرار می دهم – این سرورهای بیشتری دارد که از تورنت های پر سرعت نسبت به دیگر VPN ها استفاده می کنند. با این حال ، من VPN های دیگر را نیز بررسی کرده ام که به نظرم عملکرد خوبی داشته است. در اینجا لیستی از بهترین VPN ها برای تورنتینگ در سال 2023 آورده شده است:

  1. ExpressVPN: سریعترین VPN با تعداد زیادی سرور دوستدار تورنت. اتصالات امن و خصوصی P2P را فراهم می کند.
  2. IPVanish: بسیار سریع VPN برای تورنت. چندین سرور با بهینه سازی تورنت. امنیت درجه بالا.
  3. CyberGhost VPN: سرورهای اختصاصی برای اتصالات P2P. ایمن و قابل اعتماد.
  4. NordVPN: یک VPN سازگار با تورنت با بسیاری از سرورهای بهینه سازی تورنت. امنیت دو لایه برای محافظت بیشتر.
  5. Surfshark VPN: طیف وسیعی از سرورهای اختصاصی و بهینه سازی شده برای بارگیری و آپلودهای پر سرعت. امنیت هوایی.

اکنون ویژگی های مهم هر 5 VPN را پوشش خواهم داد. من مطمئن هستم که به شما در یافتن VPN مناسب خود که متناسب با نیازهای شما و همچنین بودجه باشد ، کمک می کند.

1. ExpressVPN

بهترین vpn برای تورنت

ExpressVPN بهترین VPN torrent و همچنین بهترین VPN کلی است. این به شما کمک می کند تا تورنت را بارگیری کنید ، با سرعت بالایی بارگیری کنید و ترافیک تورنت را ایمن نگه دارید.

سرعت تورنت

تورنت به یک اتصال اینترنتی پر سرعت نیاز دارد و این یکی از دلایلی است که ExpressVPN بهترین VPN برای تورنت است. ExpressVPN با سرعت گسترده ای به عنوان سریعترین VPN در جهان در نظر گرفته می شود ، در اکثر سرورهای خود سرعتهای مداوم را ارائه می دهد.

هر VPN سرعت خود را از دست می دهد تا مجدداً از طریق کانال های مطمئن ترافیک اینترنت شما را مورد استفاده قرار دهد. با این حال ، در حالی که بیشتر VPN ها بیش از 50٪ از سرعت اولیه ISP را از دست داده اند ، بسیاری از سرورهای ExpressVPN بیش از 90٪ را حفظ کرده اند. هیچ VPN دیگری حتی در قسمت جلو سرعت به ExpressVPN نزدیک نیست. این سریعترین VPN برای تورنت است.

ExpressVPN همچنین اطمینان حاصل می کند که مبادلات تورنت شما محدود به یک پهنای باند نیست. تا زمانی که برنامه باند پهن از ISP شما اجازه می دهد می توانید هر مقدار داده را بارگیری یا بارگذاری کنید.

پوشش سرور P2P

بر خلاف بسیاری از VPN های دیگر ما آزمایش شده ، ExpressVPN پوشش تورنت / P2P گسترده در تمام سرورهای خود در سراسر جهان فراهم می کند. ExpressVPN در حال حاضر بیش از 3000 سرور در بیش از 160 مکان دارد. با ExpressVPN ، می توانید با امنیت کامل تورنت کنید حتی در کشورهایی که تورنت ممنوع است.

امنیت ، حریم خصوصی, & صلاحیت قضایی

خوشبختانه ، سرعت های بالا به هزینه امنیت نمی آیند. ExpressVPN از استانداردهای صنعت در فناوری رمزنگاری استفاده می کند و امنیت و محافظت از فعالیت های torrenting شما را پوشش می دهد. همچنین دارای کلید سوئیچ kill است که در صورت افت اتصال اتصال به سرور VPN یا هنگام تغییر سرورهای VPN ، اتصال اینترنت شما را فوراً مسدود می کند..

پروتکل OpenVPN ، احراز هویت سرور ، احراز هویت HMAC ، رمزگذاری کانال کنترل ، رمزگذاری کانال داده ها و رمزگذاری کامل رو به جلو برخی از فن آوری های اضافه شده است که امنیت اتصالات تورنت شما را تقویت می کند..

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است. خارج از صلاحیت کلیه سازمانهای مهم نظارت است. همچنین سیاست سختگیرانه ای را برای عدم ورود به سیستم دارد. به عبارت ساده ، ExpressVPN حریم شخصی کاملی را ارائه می دهد.

ویژگی های اضافی

ExpressVPN همچنین دارای Split Tunneling است. این ویژگی به شما امکان می دهد برنامه هایی را که می خواهید به VPN وصل شوید و کدام یک از اتصالات ISP معمولی را انتخاب کنید انتخاب کنید. این بدان معناست که می توانید با اتصال فقط مشتری تورنت ، مانند BitTorrent / uTorrent ، به VPN ، در حالی که همچنان به جستجوی وب ، بازی های آنلاین و غیره بدون VPN می پردازید ، فعالیتهای تورنت خود را تضمین کنید..

در حالی که ExpressVPN بهترین VPN برای تورنت ها است ، می توانید با آن کارهای بیشتری انجام دهید. می توانید محتویات محدود شده جغرافیایی را حذف کنید ، جریان Kodi را ایمن کنید ، FireStick و سایر دستگاه های خود را ایمن کنید.

  Kajian ExpressVPN: Adakah Ia 'VPN Terpantas' di Dunia?

پشتیبانی نرم افزار

هر حساب ExpressVPN به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان متصل شوید. این برنامه برای تلفن های همراه آندروید برنامه سازگار است & رایانه های لوحی ، آیفون و سایر دستگاه های iOS ، دستگاه های تلویزیونی مانند FireStick و جعبه های تلویزیون اندیشه ، Windows ، Linux, & رایانه های مک ، افزونه های مرورگر ، روترها و موارد دیگر.

پشتیبانی مشتری

ExpressVPN یک سیستم پشتیبانی چت بسیار پاسخگو دارد. اگر به کمک نیاز دارید ، آنها 24/7 برای پاسخ به سوالات شما در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق ایمیل با ExpressVPN در تماس باشید. نمایندگان خدمات مشتری آگاه و مشتری پسند هستند.

معاملات و گزینه های خرید

می توانید در برنامه سالانه ExpressVPN 49 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد چشمگیر داشته باشید. ExpressVPN همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول بدون سؤال را ارائه می دهد. اگر این سرویس را دوست ندارید (که دلیل نمی بینم) ، همیشه می توانید ظرف 30 روز بازپرداخت کامل بخواهید.

می توانید با کارت اعتباری / بدهی ، پی پال و حتی بیت کوین پرداخت کنید.

به ExpressVPN.com مراجعه کنید

2. IPVanish

بهترین vpn برای تورنت

IPVanish یکی دیگر از VPN های محکم برای تورنت است. IPVanish گرچه به اندازه ExpressVPN سرعتی نداشته باشد ، سرعتهای رضایت بخشی را در بین بسیاری از سرورهای خود ارائه می دهد.

سرعت تورنت

چندین آزمایش ما نشان داد که IPVanish می تواند 75-80٪ سرعت ISP اصلی را حفظ کند. اگر از ISP خود ارتباط خوبی داشته باشید ، یک تجربه تورنت آرام خواهید داشت.

پوشش سرور P2P

در بیش از 75 مکان در سراسر جهان بیش از 1300 سرور وجود دارد. تقریباً تمام سرورهای IPVanish دوستانه P2P هستند. و محدودیتی برای میزان بارگذاری یا بارگیری اطلاعات وجود ندارد. IPVanish محدوده پهنای باند را قرار نمی دهد.

امنیت ، حریم خصوصی, & صلاحیت قضایی

IPVanish همچنین ضمن ارائه تورنت ، از استانداردهای صنعت در ارائه امنیت درجه بالاتر به اتصال شما پیروی می کند. رمزگذاری AES از نوع نظامی 256 بیتی اطمینان می دهد که فعالیت های تورنت شما کاملاً بی خطر است.

شرکت مادر IPVanish در ایالات متحده مستقر است که در آن بسیاری از ارگانهای نظارتی عمده صلاحیت دارند. این کمی نگران کننده است. با این حال ، این شرکت یک سیاست سختگیرانه صفر را حفظ می کند. بنابراین ، من می خواهم معتقدم که اطلاعات من با آنها بی خطر است. با این حال ، من هر روز به ExpressVPN به IPVanish اعتماد می کنم.

پشتیبانی برنامه

IPVanish در دستگاههای مختلفی از جمله آمازون آمازون تلویزیون در دسترس است & FireStick ، ​​iOS ، موبایل های اندرویدی ، Mac OS ، Windows ، Linux و همچنین پسوند مرورگر.

برنامه ها با کلیه مشتریان تورنت محبوب از جمله BitTorrent سازگار هستند.

با یک اشتراک IPVanish ، می توانید حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. شما می توانید این VPN را با خانواده و دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اضافی

علاوه بر این VPN که اجازه تورنت را می دهد ، IPVanish نیز در هنگام انسداد انسداد محتوای سانسور شده ، برنامه ها و وب سایت ها مفید است..

علاوه بر این ، به شما امکان می دهد سرورها را به طور نامحدود تغییر دهید. به این معنا که ، شما می توانید به همان اندازه سرورهایی که دوست دارید ، امتحان کنید تا جایی که بهترین مورد نیاز خود را پیدا کنید.

پشتیبانی مشتری

در صورت داشتن هرگونه سؤالی ، پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق چت زنده و همچنین ایمیل در دسترس است.

معاملات & گزینه های خرید

اکنون می توانید 46٪ را در برنامه سالانه IPVanish صرفه جویی کنید که اکنون برخلاف 143.88 دلار سالانه 77.99 دلار هزینه می کند. شما همچنین می توانید برای برنامه 3 ماهه با 26.99 دلار انتخاب کرده و 25٪ پس انداز کنید. اگر می خواهید ماه به ماه آن را نگه دارید ، اکنون برنامه ماهانه با تخفیف 10 دلار (و نه 11.99 دلار) در دسترس است

IPVanish 7 روز ضمانت برگشت پول بدون قید و شرط را ارائه می دهد. این کوتاهترین است اگر آن را با ExpressVPN یا بیشتر VPN های دیگر در بازار مقایسه کنید. با این وجود ، می توانید در مدت 7 روز ایده نسبتاً خوبی درباره قابلیت های VPN بدست آورید.

از IPVanish.com بازدید کنید

3. CyberGhost

بهترین torrenting vpn

CyberGhost طی چند سال گذشته نام خود را در دنیای VPN ایجاد کرده است. این VPN برای بسیاری از تورنمنتها و همچنین بسیاری از تورنت ها به انتخابی مطلوب تبدیل شده است.

سرعت تورنت و پوشش سرور P2P

نکته جالب در مورد CyberGhost این است که بسیاری از سرورهای آن از torrenting پشتیبانی نمی کنند. با این حال ، برخی از سرورهای با بهینه سازی torrenting را ارائه داده اند که اتصالات P2P با سرعت بالا را ارائه می دهند و فقط برای نیازهای تورنت شما مناسب هستند.

در حالی که همه سرورهای آن سرعت مطلوبی را ارائه نمی دهند ، سرویس های اختصاصی به torrent به اندازه کافی سریع هستند. می توانید یکی از سرورهای بهینه سازی تورنت را از رابط برنامه انتخاب کنید.

امنیت ، حریم خصوصی, & صلاحیت قضایی

CyberGhost همچنین اطمینان می دهد که تمام بارگیری ها و آپلودهای شما با پروتکل های امنیتی درجه یک ، از جنس محافظت شده است. شما می توانید به همان اندازه که دوست دارید تورنت کنید و نه ISP شما و یا کس دیگری از آن سوت نخواهد زد. همچنین دارای یک Kill-Switch Automatic است که در صورت افت اتصال VPN ، اتصال اینترنت شما فوراً مسدود می شود.

CyberGhost در رومانی مستقر است و خارج از صلاحیت سازمان های نظارت است. این شرکت دارای سیاست سختگیری صفر است که اطمینان حاصل می کند حریم خصوصی شما همیشه حفظ می شود.

پشتیبانی برنامه

CyberGhost دارای برنامه های دسک تاپ برای Windows ، macOS و Linux است. برنامه های موبایل برای iOS و Android ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ، برنامه های تلویزیونی برای Amazon FireStick و دستگاه های Android TV و پشتیبانی از روتر برای روترهای انتخابی.

همچنین اجازه می دهد تا 7 اتصال همزمان. به این معنا که شما می توانید نه تنها فعالیتهای torrenting بلکه آنلاین آن را در سایر دستگاههای پشتیبانی شده نیز تضمین کنید. همچنین می توانید آن را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اضافی

در صورتی که بخواهید فقط مشتری P2P شما به سرورهای VPN متصل بماند ، Sunnit Tunneling نیز وجود دارد و سایر فعالیت های آنلاین از طریق ISP شما انجام می شود.

معاملات & گزینه های خرید

شما می توانید در برنامه 3 ساله 79٪ پس انداز کنید و همچنین 2 ماه دیگر با 99 دلار دریافت کنید (صورتحساب در هر 3 سال). CyberGhost همچنین یک برنامه 2 ساله دارد که 88.56 دلار هزینه ، یک برنامه 1 ساله با 71.88 دلار و برنامه ماهانه 12.99 $.

  Kuinka valita paras VPN tarpeitasi varten

CyberGhost ضمانت برگشت پول 45 روزه را ارائه می دهد. طولانی ترین شناخته شده در میان VPN ها.

پرداخت بیت کوین علاوه بر کارتهای اعتباری / بدهی و پی پال نیز پشتیبانی می شود.

از CyberGhostVPN.com بازدید کنید

4. NordVPN

بهترین vpn برای سایت های تورنت

اگر به دنبال بهترین VPN برای تورنت هستید ، NordVPN VPN دیگری است که دوست دارید در نظر بگیرید. این یکی از سریعترین VPN هایی است که من آزمایش کرده ام و سرعت یکی از مهمترین فاکتورهایی است که می تواند در تورنت مورد توجه قرار دهد.

سرعت و پوشش سرور P2P

NordVPN قادر است 70-75٪ از سرعت اصلی ارائه شده توسط ISP شما را حفظ کند. این بسیار رضایت بخش است زیرا بیشتر VPN حتی به 50٪ نزدیک نمی شود.

حتی اگر برخی از سرورهای NordVPN دوستانه سازگار با torrent نباشند ، اما تعداد زیادی سرور برای بهینه سازی تورنت بهینه شده است. شما فقط نیاز به انتخاب دسته P2P در منو رابط NordVPN دارید.

امنیت ، حریم خصوصی, & صلاحیت قضایی

NordVPN از قوی ترین پروتکل ها و الگوریتم های VPN برای محافظت از هویت آنلاین شما در هنگام torrent استفاده می کند. از حفاظت نشت IP و DNS اطمینان حاصل کنید که ترافیک P2P شما برای هر کسی که به دنبال جستجو پنهان است ، باقی می ماند.

NordVPN مقر اصلی در پاناما است. این خارج از صلاحیت سازمان های نظارت است. علاوه بر این ، سیاست سختگیرانه ای را برای ورود به سیستم حفظ می کند.

پشتیبانی برنامه

NordVPN یک برنامه VPN برای موبایل های اندرویدی ، Windows ، macOS ، iOS ، Android TV ، FireStick ، ​​Linux و حتی برنامه های افزودنی مرورگر دارد. با این حال ، دیگر راه اندازی روتر را ارائه نمی دهد.

یک حساب NordVPN به شما امکان می دهد تا حداکثر 6 دستگاه را به طور همزمان متصل کنید. شما نه تنها فعالیتهای تورنت خود را ایمن نگه می دارید. همچنین می توانید از دستگاه های دیگر محافظت کنید.

ویژگی های اضافی

علاوه بر تورنت ، شما می توانید از NordVPN برای انواع فعالیت های آنلاین از جمله مرور وب ، پخش و یا حتی برای انسداد محتویات جغرافیایی محدود استفاده کنید.

معاملات & گزینه های خرید

شما می توانید 70 درصد در برنامه 3 ساله که اکنون هر 3 سال 125.64 دلار صورت می گیرد پس انداز کنید. برنامه 2 ساله شما 119.76 دلار هزینه دارد و 58٪ پس انداز شما را به همراه دارد. همچنین می توانید یک برنامه 1 ساله را انتخاب کنید که هر سال 83.88 دلار صورتحساب می شود و 41 درصد پس انداز می کند. اگر مایل هستید ماه به ماه آن را نگه دارید ، می توانید با صرفه جویی در هزینه ، برنامه ماهانه را با قیمت 11.95 دلار انتخاب کنید.

شما همچنین هنگام خرید یک طرح NordVPN ضمانت 30 روزه پس انداز پول دریافت خواهید کرد.

از NordVPN.com بازدید کنید

5- گشت و گذار

بهترین vpn برای تورنت

Surfshark چندین سرور پر سرعت برای تورنت ارائه می دهد. به همین دلیل است که بخشی از این لیست بهترین VPN برای تورنت ها است.

سرعت & پوشش سرور P2P

این شرکت بیش از 1000 سرور در بیش از 60 کشور جهان دارد. با این حال ، همه آنها ممکن است کاملاً دوستانه و دوست داشتنی نباشند. ممکن است شما مجبور شوید کمی روند کار را پشت سر بگذارید. متاسفانه ، Surfshark گزینه ای برای انتخاب سرورهای دوستانه P2P به طور جداگانه ندارد.

امنیت ، حریم خصوصی, & صلاحیت قضایی

این ارائه دهنده VPN از استانداردهای صنعت برای امنیت پیروی می کند و از فعالیت های torrenting شما با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می کند. بهترین چیزی که می توانید بدست آورید در صورت قطع اتصال VPN ، Kill Switch برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت وجود دارد.

Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است. یعنی خارج از صلاحیت ارگانهای مهم نظارت است.

پشتیبانی برنامه

Surfshark برنامه هایی را برای رایانه های MacOS ، Windows و Linux ارائه می دهد. این برنامه دارای برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های Android و iOS است. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox. برنامه های تلویزیون هوشمند برای FireStick ، ​​Apple TV و Android TV.

همچنین در کنسول های بازی از جمله Xbox و PlayStation نیز موجود است.

Surfshark اتصالات همزمان نامحدودی را ارائه می دهد. به این معنی ، شما می توانید از هر دستگاهی که دوست دارید با یک حساب محافظت کنید.

ویژگی های اضافی

Surfshark با مشتریان P2P مانند BitTorrent و uTorrent به خوبی کار می کند. همچنین به شما کمک می کند از اینترنت پرهیز کنید اگر ISP در هنگام تورنت اتصال شما را کاهش دهد.

پشتیبانی مشتری

شما می توانید از طریق Live Chat با مراقبت از مشتری Surfshark تماس بگیرید. همچنین می توانید از صفحه تماس با آنها ایمیلی ارسال کنید.

معاملات & گزینه های خرید

برنامه 2 ساله حداکثر پس انداز 83٪ دارد. با قیمت 47.76 دلار (صورتحساب در هر 2 سال) در دسترس است. علاوه بر این ، شما می توانید برنامه سالانه را با 71.88 دلار خریداری کرده و 50٪ پس انداز کنید. برنامه ماهانه شما بدون هیچ پس انداز 11/95 دلار هزینه دارد.

30 روز ضمانت برگشت پول با هر اشتراک وجود دارد.

به Surfshark.com مراجعه کنید

بهترین VPN رایگان برای تورنت

بله ، بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN در بازار موجود هستند. آنها جمله ای محبوب را به من یادآوری می کنند ، “اگر رایگان باشد ، احتمالاً شما محصول هستید.”

ما همچنین چندین VPN رایگان را آزمایش کرده ایم و هیچ اسمی وجود ندارد که با اطمینان بتوانیم از آن استفاده کنیم که بیشتر از هر فایده ای به شما آسیب برساند.

حفظ شبکه VPN نیاز به پول زیادی دارد. ارائه دهندگان رایگان VPN برای امور خیریه اینجا نیستند. آنها باید به نوعی درآمد کسب کنند.

شناخته شده است که بسیاری از ارائه دهندگان VPN تورنت رایگان داده های کاربران را به بالاترین پیشنهاد دهنده فروخته اند. با آنها ، حریم خصوصی شما همیشه در معرض خطر سازش قرار دارد.

برخی از سرویس های VPN مشکوک حتی در بدافزار به دستگاه های کاربر دچار شده اند.

من اکیداً توصیه می کنم اگر به دنبال تورنت VPN هستید ، به سراغ یکی از موارد پرداخت شده بروید. با وجود اینکه مقداری پول پرداخت خواهید کرد ، همچنان امنیت و امنیت خواهید داشت.

بخوانید: چگونه VPN های رایگان درآمد کسب می کنند

VPN vs Proxy برای تورنت

آیا باید از VPN یا Proxy برای تورنت استفاده کنید؟ این یک سوال بسیار متداول در بین تورنت است.

جواب بسیار ساده است – VPN بهترین است.

یک پروکسی فقط آدرس IP را برای هر برنامه در هر نقطه پنهان می کند. VPN محافظت همه جانبه ای را ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، می توانید یک سرور پروکسی را در سرویس گیرنده BitTorrent یا uTorrent تنظیم کنید تا آدرس IP خود را نقاب بزنید. با این وجود ، هنگام بازدید از سایتهای تورنت ، آدرس IP شما همچنان در معرض دید شما قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این ، یک سرویس VPN پولی با استفاده از پروتکل رمزگذاری درجه نظامی برای محافظت از فعالیت های تورنت شما. آنها تقریباً غیرممکن هستند. از طرف دیگر ، پروکسی را می توان به راحتی به خطر انداخت.

اگر در زمینه حفظ حریم خصوصی خود جدی هستید ، VPN تنها پاسخ است.

بسته بندی کردن

این لیست ما از VPN هایی است که ما معتقدیم بهترین آنها برای تورنت است. اگر از من بخواهید یکی از لیست ها را انتخاب کنم ، ExpressVPN انتخابی غیرقابل انکار من خواهد بود. ExpressVPN نه تنها سرورهای دوست داشتنی تورنت دارد بلکه سریعترین اتصالات P2P را نیز ارائه می دهد.

سایر VPN های موجود در این لیست نیز بسیار خوب عمل کرده اند ، خصوصاً در مقایسه با سایر VPN های دیگر که آن را در لیست ما قرار نداده اند. نظر شما چیست؟ از طریق بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.