نحوه نصب و راه اندازی Trakt بر روی Kodi

>

در این مقاله نحوه نصب و راه اندازی Trakt در Kodi 18.5 را یاد خواهیم گرفت & نسخه های پایین Trakt یک سرویس شخص ثالث است که آنچه را که مشاهده می کنید نظارت می کند و آن را با حساب Trakt خود همگام سازی می کند. روشی که در این راهنما نشان داده شده است می تواند برای کلیه دستگاههای پشتیبانی شده با Kodi از جمله FireStick ، ​​Windows PC ، Android و غیره اعمال شود.

Trakt on Kodi چیست?

Trakt یک بستر آنلاین است که با Kodi ادغام می شود و فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را که تماشا می کنید ، پیچیده می شود. "پیچ خوردن" به سادگی به معنای ردیابی آنچه شما می بینید است. این ابزار سابقه ای از فعالیت های تماشای شما را در خود نگه می دارد و به شما کمک می کند تا محتوای جدیدی را بر اساس تاریخچه خود پیدا کنید. با این حال ، Trakt چیزی بیش از یک حافظ رکورد نیست. همچنین این امکان را به شما می دهد تا با افرادی از سراسر جهان که علایق مشابه دارند با دیگران ارتباط برقرار کنید.

Trakt نه تنها سابقه ای را که قبلاً تماشا کرده اید ثبت نمی کند بلکه به شما کمک می کند تا لیست هایی را که می خواهید تماشا کنید ایجاد کنید. درست است که می توانید موارد دلخواه را به افزونه‌ها اضافه کنید اما با فعال کردن افزونه‌ی Kodi Trakt ، لیست تماشای مجرد شما به طور خودکار در دسترس همه افزونه‌ها است. به عبارت دیگر ، شما نیازی به لیست جداگانه برای هر افزونه ندارید. نکته خوب دیگر در مورد Trakt این است که شما نیازی به Kodi برای ایجاد یا حفظ لیست دیده بان ندارید. تمام آنچه شما نیاز دارید دستگاهی است که اتصال اینترنتی دارد و بر روی آن می توانید به وب سایت Trakt.tv بروید و به حساب خود وارد شوید.

فراموش نکنید که Trakt یک سرویس چند پلتفرمی است و از چندین برنامه پشتیبانی می کند. همه چیزهایی که از یک دستگاه پخش می شوند با حساب Trakt شما همگام سازی شده و در کلیه دستگاه هایی که از این سرویس استفاده می کنید ، در دسترس است. فقط باید اطمینان حاصل کنید که در تمام دستگاه های دارای یک حساب کاربری به Trakt وارد شده اید.

نحوه نصب Trakt بر روی Kodi

اکنون بیاموزید که چگونه برای Trakt ، نحوه نصب Trakt روی Kodi و نحوه تنظیم Trakt در Kodi ثبت نام کنیم. 

Trakt یک سرویس Freemium است. نسخه رایگان Trakt از تبلیغات پشتیبانی می شود. شما می توانید خدمات بدون آگهی و حق بیمه VIP را برای برنامه هایی که از 2.50 دلار در ماه شروع می شود خریداری کنید.

ثبت نام در حساب Trakt.TV

ابتدا باید در حساب Trakt.tv ثبت نام کنید. حساب شما تمام داده های همگام سازی شده با Kodi و برنامه های دیگر را ذخیره می کند. در اینجا مراحل ثبت نام برای یک حساب کاربری آمده است.

مرحله 1: به https://www.trakt.tv در هر رایانه یا مرورگر تلفن همراه دسترسی پیدا کنید. هنگامی که صفحه فرود بارگیری می شود ، روی پیوند "عضویت در Trakt for Free" کلیک کنید

نحوه نصب trakt روی kodi

مرحله 2: آدرس ایمیل خود را وارد کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را انتخاب کنید.

مرحله 3: برای ادامه ، روی دکمه "عضویت در تراکت" کلیک کنید

توجه: شما همچنین می توانید با حساب رسانه های اجتماعی خود از جمله توییتر ، فیس بوک یا Google ثبت نام کنید

trakt kodi

مرحله 4: اطلاعات شخصی خود را در صفحه بعد از جمله نام صفحه نمایش ، موقعیت مکانی ، جنسیت ، تاریخ تولد وارد کنید.

مرحله 5: روی "مرحله بعدی" کلیک کنید

kodi trakt

مرحله ششم: مورد بعدی که می خواهید انجام دهید این است که ژانرهای مورد علاقه خود را از لیست انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، روی "مرحله بعدی" کلیک کنید

trakt برای kodi

مرحله 7: در صفحه بعد می توانید فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را که تماشا کرده اید (یا در حال تماشای) هستید اضافه کنید. ممکن است انتخاب کنید که به هیچ وجه چیزی اضافه نکنید. دوباره "مرحله بعدی" را کلیک کنید

اضافه کردن trakt به kodi

مرحله 8: اگر می خواهید فعالیت های خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، روی "اتصال" در کنار سکوی مورد نظر کلیک کنید. اگر نمی خواهید فعالیت های خود را به اشتراک بگذارید ، هیچ بستر رسانه اجتماعی را انتخاب نکنید. یک بار دیگر روی "مرحله بعدی" کلیک کنید

چه چیزی در کدوی وجود دارد

مرحله 9: اگر می خواهید اعلان های فشار را دریافت کنید ، یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید. برای ادامه روی "ادامه به داشبورد" کلیک کنید.

trakt.tv

شما با موفقیت در سرویس های Trakt ثبت نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کرده اید. اکنون می آموزیم که چگونه Trakt را روی Kodi نصب کنید.

مراحل نصب Trakt در Kodi

Trakt Kodi بخشی از مخزن رسمی افزونه کد است. این بدان معنی است که این سرویس به طور رسمی در Kodi در دسترس است و شما لازم نیست که منابع ناشناس را روشن کنید.

مخزن الحاقی Kodi با Kodi از قبل نصب شده است.

برای به دست آوردن Trakt برای Kodi مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: مطمئن شوید که در صفحه اصلی Kodi هستید. اکنون روی "افزودنیها" در صفحه / نوار کناری سمت چپ کلیک کنید

trakt kodi

مرحله 2: در مرحله بعد ، روی نماد کادر باز (همچنین به آن Package Installer گفته می شود) در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید

نصب کننده بسته

مرحله 3: وقتی گزینه های زیر را مشاهده کردید ، روی "نصب از مخزن" کلیک کنید

نصب از مخزن در kodi

مرحله 4: جلو بروید و روی "مخزن افزودنی Kodi" در پنجره بعدی کلیک کنید.

توجه داشته باشید: اگر مخازن شخص ثالث دیگری نصب نکرده اید ، مخزن افزودنی کد را در اینجا مشاهده نمی کنید. در عوض ، گزینه های مخزن به طور مستقیم باز می شوند (تصویر را در مرحله بعدی مشاهده کنید). اگر این مخزن را نمی بینید ، به مرحله بعدی بروید.

همانطور که مشاهده می کنید ، من مخازن دیگری را نصب کرده ام ، بنابراین "مخزن افزودنی کد" را در اینجا ذکر کرده ام

مخزن کدون افزونه

مرحله 5: روی "افزودنیهای برنامه" بعدی کلیک کنید

نحوه اضافه کردن trakt روی kodi

مرحله ششم: به پایین بروید و روی "Trakt" کلیک کنید.

همچنین می توانید "مدیر لیست Trakt.tv" را مشاهده کنید. وجود دارد نه باید آن را نصب کنید.

چگونه trakt را بر روی kodi بدست آوریم

مرحله 7: اکنون روی "نصب" در پایین سمت راست کلیک کنید

نحوه نصب trakt روی kodi

توجه: در Kodi 18 پس از کلیک بر روی نصب ، پنجره ای مشاهده خواهید کرد. کلیک خوب در آن پنجره

مرحله 8: منتظر اعلامیه "افزودنی نصب شده Trakt" باشید. در بالا سمت راست ظاهر می شود

trakt برای kodi

مرحله 9: این افزونه Kodi Trakt را با موفقیت نصب می کند. اکنون ، به صفحه اصلی Kodi برگردید و به افزونه ها بروید> افزودنیهای برنامه. افزونه Trakt را که در اینجا ذکر شده است ، پیدا خواهید کرد

trakt kodi

اکنون می آموزیم که چگونه Trakt را روی Kodi پیکربندی کنید.

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای مسدود شده با جغرافیایی و پرتاب ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

نحوه تنظیم Trakt روی Kodi

شما باید Trakt را بر روی Kodi از دو سطح مجاز کنید. ابتدا باید افزونه Trakt را روی Kodi پیکربندی کنید. دوم ، از شما خواسته می شود که Trakt را به طور جداگانه برای هر افزونه مجوز دهید.

بگذارید هر دو به یک و یک نگاهی بیندازیم.

Trakt Kodi Addon را مجاز کنید

از صفحه اصلی Kodi ، به افزودنیها بروید > افزودنیهای من

نحوه تنظیم trakt روی kodi

بعد روی "افزودنیهای برنامه" کلیک کنید

نحوه نصب trakt روی kodi

روی "Trakt" کلیک کنید

تنظیم trakt روی kodi

روی دکمه "پیکربندی" در پایین کلیک کنید

در اینجا نحوه پیکربندی حساب trakt در kodi آورده شده است

پنجره ای با عنوان "تنظیمات - Trakt" ظاهر خواهد شد.

توجه داشته باشید: همچنین می توانید به افزونه‌ها بروید > برنامه های افزودنی را از صفحه اصلی Kodi انتخاب کرده و روی نماد Trakt راست کلیک کنید. وقتی منوی زمینه ظاهر شد ، روی "تنظیمات" کلیک کنید و دوباره پنجره تنظیمات - Trakt باز خواهد شد

trakt kodi

در پنجره تنظیمات Trakt Kodi ، اطمینان حاصل کنید که برگه General در سمت چپ انتخاب شده است.

روی گزینه ای که خوانده شده است کلیک کنید "چگونه می توانم Addon trakt را مجاز کنم تا به حساب trakt.tv من دسترسی پیدا کند؟"

kodi trakt

کادر گفتگوی «تأیید اعتبار Trakt» را با کد اسکن QR و یک کد فعال سازی الفبایی مشاهده خواهید کرد. می توانید Trakt را با Kodi ادغام کنید.

اگر از برنامه تلفن همراه Trakt استفاده می کنید ، کد را از برنامه اسکن کنید و مجوز فوراً اتفاق می افتد.

کد فعال سازی تراکت بر روی kodi

اگر از سرویس وب Trakt استفاده می کنید ، به https://www.trakt.tv/activate بروید. با حساب Trakt خود که قبلاً ایجاد کرده اید وارد شوید و کد نمایش داده شده در پنجره Kodi را وارد کنید (تصویر زیر را ببینید)

روی "ادامه" کلیک کنید

مجوز دستگاه

با کلیک بر روی دکمه "بله" در صفحه بعدی ، این سؤال را تأیید کنید که از شما سؤال خواهد کرد: اجازه دهید برای Kodi اجازه دهد تا از حساب شما استفاده کند؟ "

فعال سازی تراکت برای kodi

وقتی Trakt را با موفقیت فعال کردید ، اعلان زیر را مشاهده خواهید کرد

trakt را برای kodi فعال کنید

اکنون به Kodi برگردید و تنظیمات Trakt را دوباره باز کنید. با موفقیت موفقیت آمیز کردن Kodi با حساب Trakt ، نام حساب Trakt خود را در بالا مشاهده خواهید کرد.

نحوه نصب trakt روی kodi

Trakt را بر روی هر Addon Kodi به صورت جداگانه مجاز کنید

اول ، شما باید اطمینان حاصل کنید که یکی از افزودنیهای کدی را که Trakt فعال کرده است دارید (بله! همه افزونه‌ها از Trakt پشتیبانی نمی کنند). خوشبختانه ، بسیاری از افزونه های محبوب مانند Exodus Redux ، Yoda ، Exodus از Trakt پشتیبانی می کنند.

بنابراین ، در اینجا چگونه می توانید Trakt on Kodi را در سطح افزونه مجاز کنید

به صفحه اصلی Kodi بروید و به افزونه‌ها بروید > افزودنیهای من اکنون ، روی "افزودنیهای ویدیویی" بعدی کلیک کنید. لیستی از همه افزونه های ویدیویی خود را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

روی افزونه ای که می خواهید با Trakt ادغام شود کلیک کنید. من در حال انتخاب Exodus هستم

trakt برای خروج

بر روی دکمه "پیکربندی" در صفحه بعدی کلیک کنید

Trakt Exodus

گزینه "Accounts" را در پانل سمت چپ انتخاب کنید

نحوه نصب trakt روی kodi

اکنون ، در قسمت Trakt بر روی "مجوز ..." کلیک کنید

trakt برای kodi

اکنون یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که از شما می خواهد به https://trakt.tv/activate مراجعه کرده و کد نمایش داده شده را وارد کنید.

پیش بروید و راه افزودنی را که قبلاً Trakt داده اید فعال کنید

trakt on kodi

پس از اتمام مجوز ، نام حساب Trakt خود را در بخش Trakt مشاهده خواهید کرد (به تصویر زیر مراجعه کنید)

trakt kodi

نحوه خرید حساب Trakt بدون حق بیمه آگهی

اگر می خواهید یک تجربه بدون آگهی داشته باشید ، می توانید در یکی از برنامه های VIP مشترک شوید. Trakt دو برنامه VIP دارد:

  1. 2.50 دلار در ماه: این طرح به شما امکان دسترسی به کلیه ویژگی های VIP را می دهد
  2. 5 دلار در ماه: با استفاده از این طرح ، کلیه ویژگی های VIP و اعتبار تولیدکننده را دریافت می کنید

برای عضویت در برنامه VIP ، به حساب Trakt خود وارد شوید https://www.trakt.tv و روی پیوند VIP در بالا کلیک کنید. می توانید با استفاده از PayPal یا کارتهای اعتباری / بدهی ، پرداخت را انجام دهید.

نحوه نصب trakt روی kodi

بسته بندی کردن

اکنون که افزونه Kodi Trakt را در حساب Trakt خود یکپارچه کرده اید ، می توانید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنید. Trakt در پس زمینه اجرا می شود و فعالیت های شما را بی سر و صدا همگام سازی می کند. اما ، شما همچنین ممکن است تنظیمات را تغییر دهید تا هربار فعالیت Trakt در Kodi به شما اطلاع داده شود. Trakt به تدریج عادت تماشای شما را فرا خواهد گرفت و فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را به ترتیب پیشنهاد می کند. به https://www.trakt.tv بروید و هر آنچه Trakt برای شما ردیابی کرده است را مرور کنید.

مربوط:

نحوه نصب Kodi در FireStick
نحوه نصب دبرید واقعی بر روی Kodi
نحوه نصب VPN در FireStick
چگونه برای رفع مشکلات Buffering Kodi
نحوه رفع عدم نصب وابستگی روی Kodi انجام نشد

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me