چگونه برای رفع مشکلات بافیر Firestick

>در این پست ما در مورد گزینه های مختلف برای رفع بافر در FireStick صحبت خواهیم کرد. مراحل عیب یابی ارائه شده در این راهنما در FireStick 4K ، Fire TV Cube و همچنین دستگاه های قدیمی تر Fire TV.

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیمFireStick یکی از محبوب ترین دستگاه های پخش جریان در سراسر جهان است. تنظیم و استفاده بسیار ساده است. این برنامه از تعداد زیادی برنامه جذاب از فروشگاه آمازون و همچنین چندین برنامه شخص ثالث پشتیبانی می کند. در کل ، FireStick یک تجربه جریان شگفت انگیز را ایجاد می کند.

با این حال ، بسیاری از کاربران همچنین مشکلات بافر را با FireStick خود تجربه می کنند. درصد چنین کاربرانی اندک است. اما ، با توجه به اینکه میلیون ها کاربر FireStick دارند ، درصد کمی به تعداد قابل توجهی می رسد.

اگر FireStick شما همیشه از بافر استفاده می کند ، این مقاله دلایل و راه حل های مختلف ممکن را مورد بحث قرار می دهد.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.

خواندن: نحوه نصب و استفاده از VPN در Fire Stick

چه چیزی باعث ایجاد بافر در FireStick می شود

چندین عامل وجود دارد که می تواند مسئله بافر را ایجاد کند. در اینجا برخی از رایج ترین دلایل رخ دادن بافر در FireStick آورده شده است:

 • اتصال اینترنت آهسته: توصیه می شود حداقل 10 مگابیت بر ثانیه را برای 1080p و 20 Mbps برای جریان 4K داشته باشید. اگر اتصال اینترنت شما کند باشد ، مشکلات بافر را تجربه خواهید کرد
 • ISP Throttling: در صورت شناسایی بیش از حد فعالیت های جریان ، ISP شما ممکن است سرعت اتصال شما را گاه به گاه کند کند
 • مودم به دور از FireStick: اگر FireStick شما خیلی دور از مودم Wi-Fi قرار گرفته باشد ، قدرت سیگنال شما ضعیف است و باعث ایجاد بافر می شود
 • کم حافظه در حال اجرا است: اتمام FireStick غیر معمول نیست که از رم خارج شود. ممکن است بسیاری از برنامه های غیر ضروری در پس زمینه اجرا شوند
 • در حال ذخیره سازی کم است: دوباره ، در بین کاربران FireStick رایج است. این دستگاه تنها دارای 8 گیگابایت است که بخش زیادی از آن قبلاً توسط سیستم عامل استفاده می شود
 • گرمای بیش از حد FireStick: اگر FireStick شما در حال گرم شدن بیش از حد است ، به احتمال زیاد باعث ایجاد مشکلات بافر خواهد شد
 • سیستم عامل منسوخ Firestick: اگر در سیستم عامل منسوخ اجرا شود ممکن است مشکلات بافر را در FireStick تجربه کنید

نحوه رفع مشکلات بافر FireStick

اکنون که به برخی از رایج ترین عواملی که باعث ایجاد بافر در FireStick شده اند ، پرداختیم ، اجازه دهید راه حل ها را بیابیم. اینجا می آیند.

  FireStick / KodiにTubi TVをインストールする方法

1. FireStick را مجدداً راه اندازی کنید

اگر واقعاً نمی توانید دلیل دقیقی را که باعث ایجاد بافر FireStick می شود ، انگشت خود قرار دهید ، یک ترفند ساده به عنوان راه اندازی مجدد ، می تواند راه حل باشد.

در واقع ، راه اندازی مجدد یکی از اساسی ترین روش های عیب یابی است و باید یکی از اولین روش هایی باشد که سعی می کنید. این می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

مراحل زیر ذکر شده است:

 • به FireStick بروید تنظیمات

مسئله بافر Firestick

 • کلیک تلویزیون آتش من

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • کلیک راه اندازی مجدد

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • کلیک راه اندازی مجدد برای تایید

رفع بافر firestick

2. مراقب سرعت اینترنت باشید

احتمالاً پهنای باند پر سرعت دارید و سرعت اینترنت برای شما مشکلی ندارد. با این حال ، من همچنان به شما توصیه می کنم که سرعت اینترنت را به عنوان اولین قدم عیب یابی بررسی کنید.

اگر معلوم شود که شما در واقع سرعت مطلوب اینترنت را در FireStick بدست می آورید ، این نگرانی را از بین نخواهید برد.

و اگر این اتصال کم سرعت اینترنت در پشت مسائل بافر است ، می توانید همیشه به ISP خود دسترسی پیدا کنید تا دلیل آن را دریابید یا حتی ممکن است در کل یک ارتباط جدید برقرار کنید.

هر سرعت بالاتر از 10 مگابیت در ثانیه به اندازه کافی مناسب برای پخش در وضوح حداکثر 1080p است

اگر فیلم های 4K پخش می کنید ، حداقل 20 مگابیت بر ثانیه توصیه می شود.

در اینجا نحوه بررسی سرعت اینترنت در Firestick آورده شده است

اگر Firestick سرعت اینترنت مورد نظر خود را دریافت نکرده است ، آنچه در ادامه باید انجام دهید این است-

قدرت سیگنال Wi-Fi را بررسی و بهبود دهید

قدرت سیگنال نقش مهمی در یک تجربه روان روان بازی می کند. استحکام سیگنال هنگامی که مودم در نزدیکی FireStick شما باشد و در دور بودن ضعیف تر است ، قوی تر است.

در اینجا می توانید نحوه قدرت سیگنال را در FireStick بررسی کرده و مطابق آن عمل کنید:

 • برو به تنظیمات از صفحه اصلی FireStick

مسئله بافر Firestick

 • کلیک شبکه در پنجره بعدی

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • آدرس / نام Wi-Fi خود را برجسته کنید
 • در سمت راست ، وضعیت زیر را پیدا خواهید کرد قدرت سیگنال

مسئله بافر Firestick

اگر خیلی خوب بگوید ، شما سیگنالهای Wi-Fi مناسبی را دریافت می کنید. اگر می گوید ضعیف یا ضعیف است ، مشکلی پیش می آید.

معمولاً برای داشتن بهترین مقاومت سیگنال ، مودم باید در فاصله 20 تا 30 فوت از دستگاه باشد. اگر مودم شما از این فاصله دورتر است ، ممکن است بخواهید خرید Wi-Fi Extender را در نظر بگیرید. همانطور که از نام این دستگاه پیداست ، یک Wi-Fi Extender محدوده پوشش مودم شما را گسترش می دهد و باعث می شود در منطقه بزرگتر موثر واقع شود.

همچنین باید مطمئن شوید که دستگاه های الکتریکی زیادی در نزدیکی مودم شما وجود ندارد که ممکن است باعث ایجاد تداخل در سیگنال شود.

و در صورت امکان ، مودم را کمی بالاتر (6ft یا بالاتر) برای پوشش بهتر سیگنال قرار دهید.

برای اتصال سیم کشی از کابل اترنت استفاده کنید

از آداپتور ehternet آمازون استفاده کنید تا از باتری در آتش سوزی جلوگیری کنیداتصال سیمی معمولاً خیلی سریعتر از اتصال بی سیم است. در مرحله اول ، نیازی به تکیه بر نزدیکی روتر دستگاه نیست. سیم اترنت مستقیماً به FireStick شما وصل می شود.

ثانیا ، هیچ مانعی بین روتر و دستگاه وجود ندارد. بسیاری از موانع الکتریکی و همچنین برخی موانع مکانیکی تمایل به تضعیف سیگنال Wi-Fi دارند.

با اتصال سیمی می توانید بافر را در FireStick کنترل یا حتی برطرف کنید. برای اتصال سیمی در FireStick ، ​​می توانید آداپتور آمازون اترنت برای دستگاه های Fire TV Amazon Amazon را از Amazon.com خریداری کنید.

سیم اینترنت / LAN و کابل برق از آداپتور برق FireStick به آداپتور اترنت می روند. و سپس ، یک کابل از آداپتور اترنت به FireStick شما وصل می شود.

توجه داشته باشید که اگر در حال حاضر سرعت قابل توجهی در شبکه از طریق اتصال Wi-Fi خود دریافت کرده اید ، نیازی به خرید آداپتور اترنت ندارید..

3. از VPN برای جلوگیری از بافر استفاده کنید

برای سرعت بهتر و همچنین حفظ حریم خصوصی توصیه می شود

جریان خصوصی

پرتاب اینترنت یک روش متداول در بین ISP ها است. ارائه دهنده اینترنت شما ممکن است اتصال اینترنتی شما را کند کند وقتی فعالیت های پخش شده در خارج از سطح مشخصی مشاهده می شوند. در نتیجه ، شما ممکن است بافر کردن در FireStick را تجربه کنید.

  FireStickにTeaTVをインストールする方法

خوشبختانه با استفاده از VPN برای FireStick می توان از این امر به راحتی جلوگیری کرد. خوب  VPN نه تنها ISP شما را از سرعت زیاد متوقف می کند بلکه از چندین طریق مانند:

 • فعالیتهای جریان را از نظارت دولت و ISP مخفی کنید
 • بارگیری تورنت ناشناس
 • اطلاعات شخصی هکرها را محافظت می کند
 • انسداد محتوای جغرافیایی محدود (از جمله Netflix ، iPlayer BBC ، Prime Video ، Hulu ، HBO و غیره)

در تجربه من ، ExpressVPN بهترین VPN برای FireStick است. این نرم افزار از بهترین فناوری رمزگذاری استفاده می کند و سریعترین VPN نیز هست.

در حال حاضر ، ExpressVPN در برنامه سالانه خود 49٪ تخفیف ارائه می دهد. مهمتر از آن ، شما با این طرح 3 ماه آزاد می شوید. و همچنین ضمانت 30 روزه بدون قید و شرط برگشت پول را ارائه می دهد.

در اینجا کاری انجام شده است که می توانید ExpressVPN را بدست آورید و از باتری در FireStick خودداری کنید:

 • برای ثبت نام در ExpressVPN اینجا را کلیک کنید
 • پس از داشتن حساب ExpressVPN ، FireStick خود را روشن کنید و در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی گزینه جستجو را انتخاب کنید

رفع بافر firestick

 • برای ExpressVPN جستجو کنید و در پیشنهادات جستجو کلیک کنید. برای نصب ExpressVPN دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید

مسئله بافر Firestick

 • ExpressVPN را باز کنید و با جزئیات ورود به حساب خود که هنگام ثبت نام ایجاد کرده اید ، وارد سیستم شوید

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • به یک سرور VPN وصل شوید و جریان را شروع کنید

چگونه بافر firestick را برطرف کنیم

4- حافظه رم FireStick را پاک کنید

FireStick اندازه رم دارد – 1 گیگ در FireStick 2nd Gen و 1.5 GB در FireStick 4K. این یک دستگاه استریم کافی نیست بلکه به اندازه کافی است. با این حال ، چنین حافظه های کوچک تمایل دارند خیلی سریع از بین بروند.

فضای کم حافظه رم یکی از تقصیرهای باتری شما در FireStick است. شما تعجب خواهید کرد که می دانید برخی از برنامه ها حتی در هنگام بستن آنها ، حافظه RAM را ادامه می دهند.

با بستن برنامه های پس زمینه می توانید فضای رم را پاک کنید. اما ، چگونه می دانید که برنامه ها در واقع در پس زمینه اجرا می شوند؟ بستن مجبور کردن تمام برنامه های نصب شده به صورت جداگانه خسته کننده و وقت گیر است.

خوشبختانه ، برنامه ای وجود دارد که می توانید برای یافتن برنامه های پس زمینه و بستن آنها استفاده کنید. به آن گفته می شود برنامه های پس زمینه و لیست مراحل. می توانید این برنامه رایگان را از فروشگاه آمازون دریافت کنید.

در اینجا مراحل بارگیری Background Apps آورده شده است & برنامه پردازش فهرست و برای استفاده از آن برنامه های پس زمینه را ببندید:

 • برو به جستجو کردن گزینه از صفحه اصلی FireStick

رفع بافر firestick

 • به دنبال برنامه پس زمینه برنامه ها و فهرست پردازش ها باشید و دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید

چگونه بافر firestick را برطرف کنیم

 • برنامه را باز کنید این اعلان اولین بار نمایش داده می شود.
 • اگر نمی خواهید برنامه هر بار که دوباره FireStick خود را شروع می کنید ، به طور خودکار باز شود ، گزینه “برنامه را روی بوت” باز کنید.
 • کلیک فهمیدم! دکمه

ایجاد بافر در آمازون فیرس تیک

 • لیست تمام برنامه های در حال اجرا در پس زمینه را مشاهده خواهید کرد. کلیک بستن همه برنامه ها در گوشه بالا سمت چپ

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • پنجره زیر را برای اولین برنامه در لیست مشاهده خواهید کرد. پیش بروید و کلیک کنید Force Stop
 • وقتی کارتان تمام شد ، دکمه پشت را از راه دور فشار دهید.

رفع بافر firestick

 • گزینه های مشابه برنامه بعدی را در لیست مشاهده خواهید کرد. کلیک Force Stop از نو.
 • این کار را تکرار کنید تا اینکه تمام برنامه های پس زمینه را کشته اید

توجه: آیا ExpressVPN (یا هر VPN) دیگری را که در پس زمینه اجرا می شود ، مجبور نکنید. یک VPN در حالی که امنیت را فراهم می کند در پس زمینه اجرا می شود. بستن مجبور VPN ممکن است باعث شود شما اتصال به سرور VPN ایمن را از دست دهید. برنامه های VPN به هر حال فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهند.

5. پاک کردن حافظه نهان / داده های برنامه جریان

پاک کردن حافظه نهان برنامه های جریان ممکن است به شما در تنظیم بافر در FireStick کمک کند. بسیاری از کاربران گزارش داده اند که برنامه های شخص ثالث مانند Cinema APK ، Cyberflix TV ، Ola TV ، BeeTV و غیره بعد از پاک کردن حافظه نهان خود بهتر عمل می کنند.

  Android TV Boxでアプリをサイドロードする方法

همچنین برای تنظیم مجدد برنامه در تنظیمات پیش فرض کارخانه خود ، می توانید داده های برنامه را پاک کنید.

مراحل زیر ذکر شده است:

 • به FireStick بروید تنظیمات از صفحه اصلی

چگونه برای رفع مشکلات بافر firestick

 • کلیک برنامه های کاربردی

بافر آتش سوزی

 • باز کن برنامه های نصب شده را مدیریت کنید

رفع مشکل بافر firestick

 • اکنون باید این لیست از برنامه های نصب شده را مشاهده کنید
 • پیش بروید و با مشکلات بافر برنامه برنامه را کلیک کنید

با مسئله بافر firestick روی برنامه کلیک کنید

 • داده های برنامه و اطلاعات حافظه پنهان را در قسمت سمت راست این پنجره پیدا خواهید کرد

می توانید یکی از موارد زیر را انجام دهید:

 • اطلاعات روشن: همه داده های مربوط به برنامه (از جمله هر اطلاعات ورود به سیستم) را پاک می کند و برنامه را به صورت پیش فرض کارخانه تنظیم می کند. همچنین حافظه نهان پاک خواهد شد
 • پاک کردن حافظه پنهان: اگر می خواهید حافظه نهان را پاک کنید و داده های باقی مانده را سالم نگه دارید ، به جای این گزینه را انتخاب کنید

حافظه نهان پاک را متوقف کنید برای جلوگیری از باتری در Firefire

6. تنظیمات حریم خصوصی خود را تنظیم کنید

آمازون داده های شما را به بهانه بازاریابی و بهبود ، نظارت و جمع آوری می کند. این احتمالاً باعث به خطر افتادن حریم خصوصی شما خواهد شد. اما این فقط این نیست.

برای نظارت و جمع آوری مداوم داده های خود ، سیستم عامل FireStick شما باید فرآیندهای خاصی را در پس زمینه نگه داشته باشد. این می تواند FireStick شما را کند کند و در نهایت باعث ایجاد مشکلات بافر شود.

در اینجا چگونه می توانید نظارت و جمع آوری داده ها را غیرفعال کنید:

 • Firestick را باز کنید تنظیمات از صفحه اصلی

مسئله بافر Firestick

 • کلیک اولویت ها در صفحه بعدی

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • کلیک تنظیمات حریم خصوصی

رفع بافر firestick

 • گزینه های زیر را خاموش کنید: داده استفاده از دستگاه و داده های کاربرد برنامه را جمع آوری کنید

چگونه بافر firestick را برطرف کنیم

 • حالا یکبار دکمه برگشت را فشار داده و کلیک کنید نظارت بر داده ها

ایجاد بافر در آمازون فیرس تیک

 • خاموش کنید نظارت بر داده ها

مسئله بافر Firestick

7. سیستم عامل FireStick را بررسی و به روز کنید

این نادر است ، اما غافل از آن نیست. سیستم عامل قدیمی FireStick ممکن است به همین دلیل است که شما مشکلات بافر را تجربه می کنید.

معمولاً ، هر وقت نسخه جدید سیستم عامل موجود باشد ، FireStick به صورت خودکار به روز می شود. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است اینگونه نباشد.

بنابراین ، در اینجا مراحل برای بررسی و نصب به روزرسانی های سیستم عامل آمده است:

 • به FireStick بروید تنظیمات

مسئله بافر Firestick

 • باز کن تلویزیون آتش من

چگونه بافر را در firestick برطرف کنیم

 • کلیک در باره

رفع بافر firestick

 • کلیک برای به روزرسانی ها بررسی کنید

ایجاد بافر در آمازون فیرس تیک

 • چند ثانیه صبر کنید. FireStick شما به شما خواهد گفت که آیا به روزرسانی های لازم دارید یا اینکه دستگاه شما به روز است یا خیر

چگونه بافر firestick را برطرف کنیم

8- از گرمای بیش از حد FireStick خودداری کنید

گرمای بیش از حد می تواند باعث نقص دستگاه شود. همچنین می تواند باعث ایجاد مشکلات بافر یا جریان در FireStick شود. بنابراین ، مهم است که FireStick خود را از گرمای بیش از حد خودداری کنید.

در اینجا راهنمای مفصلی در مورد چگونگی رفع مشکل گرمایش FireStick آورده شده است.

در حالی که FireStick شما می تواند چندین ساعت بدون هیچ مشکلی اجرا شود ، توصیه می کنم هر از گاهی به او استراحت دهید.

نگذارید آن را یک شبه روشن کنید. آن را از منبع تغذیه جدا کنید.

اگر فکر می کنید FireStick بیش از حد کار کرده است ، آن را از منبع تغذیه جدا کنید و بگذارید حداقل 30 دقیقه خنک شود.

9. برای برنامه های 3rd Party از Real-Debrid استفاده کنید

Real Debrid یک حق بیمه حق بیمه است که با طیف گسترده ای از برنامه های شخص ثالث FireStick و همچنین افزونه های Kodi کار می کند.

به طور معمول ، برنامه ها و افزونه ها به سرورهای عمومی متصل می شوند. چنین سرورهایی امکان دسترسی تقریباً به هر کس را فراهم می کنند. در نتیجه ، آنها هجوم زیادی به ترافیک دارند. این به نوبه خود باعث کندی سرور ، خرابی و مشکلات بافر در FireStick می شود.

از طرف دیگر Real-Debrid یک سرویس پولی است. دسترسی سرور را به کاربران پریمیوم محدود می کند. بنابراین ، جریان از Real Debrid بسیار سریعتر و قابل اعتماد است.

می توانید تقریباً با همه برنامه های معروف مانند Cinema HD APK ، CyberFlix TV ، BeeTV و موارد دیگر Real-Debrid ادغام شوید.

بخوانید: نحوه تنظیم و استفاده از Real Debrid

بسته بندی کردن

امیدوارم که اگر مشکلات بافر در FireStick را تجربه کرده اید ، این مقاله به شما کمک کند. ما سعی کرده ایم که تمام سناریوها و راه حل های ممکن را درج کنیم. با این حال ، اگر احساس می کنید چیز مهمی را از دست داده ایم ، احساس رایگان کنید و از طریق بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me