38 بهترین برنامه آمازون Fire Stick برای خفه کردن تلویزیون کابل شما

>این برنامه های FireStick هستند که تجربه سرگرمی باورنکردنی را برای این دستگاه به وجود آورده اند. از فیلم های مورد علاقه خود گرفته تا آخرین نمایش های تلویزیونی ، از پخش موسیقی تا تلویزیون زنده ، این برنامه ها با لمس دکمه همه را برای شما به ارمغان می آورند. اما ، یک کتابخانه بزرگ وجود دارد که صدها برنامه برای انتخاب دارد و اغلب ما را در این معضل قرار می دهد – واقعاً کدامیک از آنها را دنبال می کنیم؟ خوب ، این دقیقاً مربوط به این مقاله است. ما از بین 38 برنامه برتر ، برنامه دستی Fire Amazon Stick آمازون را برای انتخاب شما انتخاب می کنیم. این برنامه ها با تمام دستگاه های Fire TV از جمله FireStick 4K و Fire TV Cube سازگار است. خواندن را ادامه دهید!

آمازون وارز با محصول اصلی خود یعنی Amazon Fire Stick دنیای سرگرمی تلویزیون خانگی را متحول کرده است. با استفاده از Fire TV Stick ، ​​نه تنها به بعضی از کانال های تلویزیونی معمولی دسترسی دارید بلکه به شما این امکان را می دهد که سرگرمی را تجربه کنید ، فراتر از پارامترهای کابل یا تلویزیون ماهواره ای..

به غیر از هر دو نمایش آمازون Prime Prime و Netflix روی صفحه ، می توانید از برنامه های مختلف Amazon Fire Stick نیز استفاده کنید تا محتوای مورد نظر و تقاضای خود را مشاهده کنید. اکثریت عظیمی از برنامه های گسترده FireStick وجود دارند و طبق نیاز شما عملکردهای مختلفی را انجام می دهند.

اما مسئله این است که شما در واقع به این بسیاری از برنامه ها برای Fire Stick نیاز ندارید. دلیل این امر این است که در حالی که بسیاری از برنامه ها دارای چندین ویژگی هستند ، بسیاری دیگر از آنها صرفاً برای زیباسازی هستند و یا اهداف آنها به طور معمول با نام خانواده دیگر انجام می شود. به همین دلیل ، ما لیستی از مهمترین موارد مورد بحث را انتخاب کرده ایم یا می توانید بگویید بهترین برنامه های Fire Fire Stick که می توانید نصب کنید یا در کنار آن در Fire TV / Stick خود نصب کنید..

Contents

بهترین برنامه های Fire Fire Stick Amazon 2023

اکنون که ما با اصول اولیه این مسئله که چرا به برنامه های FireStick احتیاج داریم ، تمام شدیم ، اجازه دهید با لیست خود شروع کنیم. همه این برنامه ها نیز طبقه بندی شده اند تا ایده بهتری را در مورد هدف دقیق ارائه شده برای شما ارائه دهند.

بهترین برنامه های چوب آتش آمازون

سلب مسئولیت: از منابع پخش رایگان فقط باید برای فیلم ها / نمایش های تلویزیونی که در حوزه عمومی در دسترس هستند یا برای آنها حق استفاده دارید استفاده شود. پخش محتوای دارای حق چاپ توسط غیرقانونی است و می تواند شما را با مشکلات قانونی روبرو کند. و به همین ترتیب ، ما به هیچ وجه پشتیبانی از جریان محتوای محتوای دارای حق چاپ را پشتیبانی یا قدردانی نمی کنیم. قبل از تصمیم گیری در مورد قوانین آنلاین ، قوانین محلی خود را درباره جریان آنلاین بررسی کنید.

بهترین برنامه Fire Stick برای ایمنی

1. ExpressVPN 

VPN (شبکه خصوصی مجازی) ابزاری است برای کسانی که نگرانی از حریم خصوصی دارند. به عبارت ساده ، اگر می خواهید محتواهایی را که در کشور شما محدود است مشاهده کنید ، می توانید مکان سرور خود را تغییر داده و بدون هیچ خطری از محتوای محدود شده لذت ببرید. علاوه بر این ، دولت ها و ISP ها در سراسر جهان فعالیت های آنلاین کاربران خود را ردیابی می کنند ، و پخش مستقیم محتوای آنلاین اهداف برتر آنها است. اگر نمی خواهید مشکلی را دعوت کنید ، بهترین شرط بندی FirePick خوب VPN است. Express VPN به طور مداوم به عنوان بهترین VPN برای Fire Stick رتبه بندی شده است. این برنامه برنامه کاربردی آسان را برای Fire TV / Stick ارائه می دهد که می تواند در عرض چند دقیقه نصب شود.

برنامه آتش چوب آمازون

لازم نیست در مورد سرعت شبکه نیز نگران باشید زیرا ExpressVPN دارای یک بهینه ساز سرعت داخلی برای افزایش سرعت شبکه است. هر زمان که این برنامه را راه اندازی کردید ، می توانید ویژگی حداکثر سرعت را از.

نحوه نصب و استفاده از ExpressVPN در FireStick را بررسی کنید. همچنین می توانید راهنمای ما را در مورد بهترین VPN های FireStick بخوانید تا در مورد ویژگی های ExpressVPN و مراحل نصب اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین برنامه های FireStick برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی

برنامه های Firefire

2. سینما APK (رایگان)

Cinema APK یک برنامه اندرویدی بسیار محبوب برای فیلم ها و نمایش ها است. این برنامه اندکی قبل از خاموش کردن تلویزیون Terrarium به وجود آمد و پس از آن جریان اصلی شد.

بهترین برنامه های firestick 2023سینما APK با داشتن صدها ساعت محتوای قابل پخش و یک خط تولید محتوای بی پایان ، یکی از برنامه های سرگرمی مورد نیاز FireStick است. این برنامه دارای پشتیبان تیم فعال از توسعه دهندگان است. کتابخانه محتوا به طور مرتب با نسخه های جدید به روز می شود. این برنامه خود به روزرسانی های نرم افزاری منظمی را انجام می دهد و با گذشت زمان بهتر می شود.

سینما APK ، دقیقاً مانند تلویزیون Terrarium ، هیچ محتوای خاصی را در خود ندارد. این جمع کننده است که پیوندهای جریان از چندین سرور را در مکانهای مختلف به دست می آورد. کشیدن جریانهای با کیفیت یکی از مهمترین جنبه های چنین خدماتی است و Cinema APK کار را به خوبی انجام می دهد.

این برنامه سبک وزن کاملاً با قابلیت سازگاری با ریموت FireStick ایجاد ناوبری ، تعامل و رسیدگی فوق العاده آسان است.

نحوه نصب سینما APK در FireStick

3. CatMouse (رایگان)

CatMouse یکی دیگر از برنامه های جدید عالی برای محتوای درخواستی از جمله فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. این برنامه به اندازه تلویزیون Terrarium به نظر می رسد و کار می کند که فکر می کنیم فرض کنید کلون امن است.

CatMouse در حال حاضر چشمگیر کار می کند. این سایت برای باربری و تماشای تماشای مطالب متنوعی دارد. همچنین در حال ضبط جریانهای باکیفیت از برخی منابع برتر وب است. برای اکثر فیلم ها ده ها جریان کامل HD پیدا خواهید کرد.

ما اطمینان داریم که CatMouse خیلی زود تبدیل به جریان اصلی خواهد شد. بنابراین ، بدون شک این بخشی از بهترین برنامه های رایگان فیلم ها خواهد بود.

نحوه نصب CatMouse در FireStick

4. تلویزیون CyberFlix (رایگان)

برنامه های Firefireخاموش شدن تلویزیون Terrarium منجر به تخریب بسیاری از کلون ها شد. تلویزیون CyberFlix یکی از آنهاست. و از آنجا که تلویزیون CyberFlix یک کلون است ، دقیقاً شبیه تلویزیون Terrarium است. خبر خوب این است که آن را نیز مانند اصلی کار می کند.

CyberFlix TV مجموعه کاملی از فیلم ها و نمایش ها را در خود جای داده است. این برنامه مبتنی بر اسکرابر همچنین جریانهای مختلفی را از چندین منبع که در تلویزیون Terrarium مشهود است ، دریافت می کند. همچنین می توانید برای دسترسی به حق بیمه ، جریانهای Full HD با حساب Real-Debrid خود وارد شوید.

می توانید محتوا را بر اساس ژانر و سال مرتب کنید و فیلم ها را برای دسترسی سریع مورد علاقه خود قرار دهید.

نحوه نصب تلویزیون CyberFlix در FireStick

5. UnlockMyTV (رایگان)

UnlockMyTV گزینه ای عالی برای تماشای فیلم ها و نمایش های مورد علاقه شما در حال حاضر است. کتابخانه رسانه قوی است و مرتباً با مطالب جدید به روز می شود. تقریباً همه فیلم ها و نمایش های جدید را پیدا خواهید کرد.

آنچه که من واقعاً در مورد این برنامه دوست دارم توانایی آن برای نگاشتن لینکهای با کیفیت عالی از منابع مختلف است. من از دیدن چندین جریان 1080p تحت تأثیر قرار گرفتم. و ، به سختی پیوندهای مرده ای وجود دارد. تقریباً همه چیز در اینجا کار می کند.

UnlockMyTV به عنوان یک کلون Cinema HD محبوبیت زیادی پیدا می کند. هر دو از لحاظ شکل و عملکرد از نظر ظاهری کاملاً مشابه هستند. هر دو عملکرد فوق العاده ای دارند.

نحوه نصب UnlockMyTV در Firestick

6. تلویزیون تیتانیوم (رایگان)

تلویزیون تراریومبسیاری از کاربران تلویزیون تیتانیوم را همانند دقیق تلویزیون Terrarium می نامند. بعد از مدتی استفاده از برنامه ، من نیز تمایل به چنین داوری دارم. این اپلیکیشن همان ظاهر و تلویزیون مشابه تلویزیون Terrarium را دارد. به نظر می رسد از همان کدها برای نوشتن هر دو برنامه استفاده شده است.

نکته خوب این است که تلویزیون تیتانیوم نیز همانند TTV کار می کند. این فروشگاه دارای یک فهرست بزرگ از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است و به شما امکان می دهد آنها را با کیفیت بالا جریانی کنید. برنامه لینک های خوبی از جمله چندین جریان Full HD را از بین می برد. همچنین می توانید به حساب Real-Debrid خود وارد شوید و تعداد پیوندهای Full HD را افزایش دهید.

تلویزیون تیتانیوم بسیار سبک و نصب آسان است. در FireStick ، ​​Fire TV Stick 4K ، Fire TV و Fire TV Cube کار می کند.

نحوه نصب تلویزیون تیتانیوم در FireStick

7. BeeTV (رایگان)

بهترین برنامه ها برای تلویزیون آتشاگر به دنبال برنامه ای با مجموعه بی پایان فیلم و نمایش هستید ، ممکن است بخواهید BeeTV را امتحان کنید. این برنامه دارای یک کتابخانه دارای محتوای عظیم است که می توانید صدها ساعت از آن تماشا کنید و هنوز هم می توانید تعداد زیادی از آن را فراموش نکنید.

BeeTV ، مانند بسیاری دیگر از خدمات درخواستی ، هیچ محتوا را به خود اختصاص نمی دهد. به عنوان یک جمع کننده عمل می کند و پیوندهای جریان را از منابع مختلف در اینترنت می کشد. این برنامه همچنین دارای ورود به سیستم Real-Debrid است که به برنامه کمک می کند تا لینک های با کیفیت بالاتر را بدست آورد. به روزرسانی های منظم کتابخانه رسانه ، اطمینان حاصل کنید که همیشه چیز جدیدی برای تماشای خود دارید.

نحوه نصب BeeTV در FireStick

8. iPlayer BBC (رایگان)

iPlayer بی بی سی یکی از محبوب ترین سرویس های پخش در انگلستان است. این سرویس به شما امکان می دهد تقریباً تمام محتوای BBC را از جمله فیلم ، نمایش ، مستند ، اخبار و موارد دیگر پخش کنید. بی بی سی به خودی خود یک شبکه تلویزیونی فوق العاده پرطرفدار است و دارای یک خط هیجان انگیز از مطالب باکیفیت است. این شبکه تلویزیونی محتوای خود را در خارج از انگلیس از طریق چندین شریک پخش و پخش می کند. با این حال ، iPlayer بی بی سی همه کاره برای همه چیز BBC است.

متاسفانه ، iPlayer محدود به انگلستان است. اما نگران نباشید ، من این ترفند را برای انسداد و تماشای بی بی سی در هر کشور از جمله ایالات متحده ، پوشش داده ام.

نحوه نصب iPlayer BBC در Firestick & در هرجای دنیا تماشا کنید

9. کدی (رایگان)

Kodi یک برنامه منبع باز برای سیستم عامل های مختلف است و می تواند بدون هیچ گونه هزینه اضافی در Amazon Fire Stick شما بارگیری شود. جدا از همه چیز دیگری که به شهرت روز افزون آن کمک می کند ، رابط کاربری ساده و در عین حال ظریف آن است.

بهترین برنامه ها برای firestickبا تعداد زیادی گزینه برای سرگرمی شخصی ، می توانید آنچه را دوست دارید انتخاب کنید – درست از موسیقی از لیست پخش مهمانی از پیش تنظیم شده تا مشاهده برنامه های مختلف تلویزیونی. و چرا فقط به برنامه های تلویزیونی محدود می شود. همچنین می توانید فیلم های HD تمام عیار را در Amazon Fire Stick مشاهده کنید. از طریق ، Kodi شما با یک کلیک به بیش از هزاران فیلم تقریبا در همه ژانرها دسترسی خواهید داشت.

  38ケーブルテレビを捨てるのに最適なAmazon Fire Stickアプリ

Kodi یک ویژگی منحصر به فرد دارد که به شما امکان می دهد عکس های خود را در هر صفحه یا آلبوم دیجیتال از خود نمایش اسلاید شخصی خود به اشتراک بگذارید. در صورتی که می خواهید نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود را ضبط کنید ، باید یک افزودنی PVR را برای برنامه بارگیری کنید. به کاربران Kodi توصیه می شود به دلیل نظارت شدید آنلاین در سراسر جهان ، از VPN استفاده کنند.

نحوه نصب Kodi در FireStick

10. Stremio (رایگان + پرداخت)

لیست برنامه های Firestickاگر به دنبال روشی بدون عارضه برای پخش فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود (و موارد دیگر) هستید ، می گویم امتحان کنید به Stremio. در حقیقت ، از زمانی که من شروع به استفاده از Stremio کردم ، به یکی از ابزارهای ثابت جریان من تبدیل شده است. Stremio مانند سرویس Kodi یک سرویس رسانه ای آنلاین است و از طیف گسترده ای از دستگاه ها نیز پشتیبانی می شود. اما تفاوتهای واضحی وجود دارد.

برای مبتدیان ، Stremio یک رابط کاربری بسیار ساده تر و کاربر پسند دارد. تقریباً بلافاصله می توانید شروع کنید. علاوه بر این ، Stremio افزونه های خود را بصورت آنلاین نصب می کند. یعنی داده نصب افزونه بصورت محلی ذخیره نمی شود. این بدان معنی است که وقتی یک افزونه را روی یک دستگاه نصب می کنید ، می توانید از کلیه دستگاههای Stremio خود دسترسی داشته باشید (به شرطی که با همان حساب کاربری خود وارد شوید). همچنین بدان معنی است که فضای ذخیره سازی دستگاههای کم مصرف بدون توجه به تعداد افزودنیهای نصب شده ، خراب نمی شود.

Stremio از افزونه‌های رسمی و اجتماعی (غیر رسمی ، شخص ثالث) پشتیبانی می‌کند. می توانید هر افزونه را با یک کلیک نصب کنید. همه موارد اضافی پشتیبانی شده نیز هنگام بازدید از بخش افزونه ها برای شما ترسیم می شوند. لازم نیست آنها را به صورت دستی جستجو کنید.

نحوه نصب Stremio در FireStick

11. Plex (رایگان + پرداخت)

برنامه های برتر برای firestickPlex قطعاً یکی از بهترین سیستمهای مدیریت رسانه ای است که من با آن روبرو شده ام. این سرویس با تبدیل شدن به یک سرور Plex ، کامپیوتر شما را به یک مرکز رسانه تبدیل می کند و به شما امکان می دهد برای طیف وسیعی از دستگاهها از جمله Amazon FireStick به رسانه محلی و آنلاین از برنامه های مشتری دسترسی داشته باشید. من آن را یک ابزار رسانه ای بسیار مفید برای FireStick می دانم که دارای برخی از محدودیتهای جدی برای ذخیره سازی است. من می توانم هر فیلم و نمایش را در رایانه خود بارگیری کنم و آنها را به صورت بی سیم در FireStick پخش کنم. حتی لازم نیست برای انجام این کار در همان شبکه Wi-Fi باشم. علاوه بر رسانه های محلی در رایانه ، می توانم افزونه های سرور (به نام Plex Channels) را بارگیری کنم و به رسانه های آنلاین نامحدود در FireStick و سایر برنامه های مشتری دسترسی پیدا کنم. Plex بیشتر رایگان است و بنابراین من آن را به عنوان یکی از بهترین برنامه های FireStick توصیه می کنم.

نحوه نصب Plex در FireStick

12. Netflix (پرداخت)

برنامه آتش چوب آمازونامروزه نتفلیکس به طور واضح مترادف برای سرگرمی است. بدون شک یکی از سکوی پرکاربرد برای نمایش های تلویزیونی و فیلم ها است. و اگرچه Netflix یک سرویس پولی است ، اما هنوز هم یکی از بهترین برنامه های Fire Stick است.

احتمالاً بهترین چیز در مورد Netflix این است که همیشه محتوای تازه دریافت می کنید و هرگز نمی توانید از آن خسته شوید. برای عاشقان “کلاسیک” ، کانال رسانه ای همچنین تعداد زیادی برنامه تلویزیونی قدیمی را برای طرفداران وفادار و سخت کوشی خود در اختیار دارد..

پس از مشترک شدن در Netflix در Amazon Fire Stick ، ​​می توانید در بیش از یک دستگاه از همان حساب استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که آیا باید آن را دریافت کنید ، کافی است Netflix را به مدت یک ماه به صورت رایگان امتحان کنید و هر زمان که بخواهید آنرا لغو کنید (که احتمال بسیار جدی بعید است). با یک VPN Netflix ، شما همچنین می توانید نسخه Netflix سایر کشورها را بدون هیچ گونه مشکل حقوقی پخش کنید.

نصب و راه اندازی – Netflix در فروشگاه App Amazon موجود است. برای یافتن آن می توانید از صدای Alexa استفاده کنید یا به سادگی به گزینه جستجو (نماد ذره بین) بروید ، آن را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

13. مورف تلویزیون (رایگان)

بهترین برنامه ها برای firestickاگرچه تلویزیون بسیار محبوب Morpheus جز نقص نیست ، کلون آن Morph TV به سرعت در حال بدست آوردن شهرت خوبی در میان استریم ها است. شما هنوز هم می توانید Morpheus TV را نصب کنید و از کتابخانه محتوای موجود استفاده کنید ، دیگر به روزرسانی های جدیدی صورت نمی گیرد. از طرف دیگر ، Morph TV پشتیبانی یک تیم فعال از توسعه دهندگان را دارد. به روزرسانی های نرم افزار به طور منظم انجام می شود و مجموعه فیلم ها به طور مداوم با فیلم های جدید و نمایش های تلویزیونی بازسازی می شوند.

Morph TV دارای رابط کاربری کاملی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به انجام هرگونه منحنی یادگیری ، شروع به کار کنید. برنامه جریانهای با کیفیت را ضبط می کند. با این حال ، من از پشتیبانی رئال دبرید دلم تنگ است. امیدوارم به زودی در یکی از به روزرسانی های نرم افزاری آینده اضافه شود.

نحوه نصب Morph TV در FireStick

14. TVZion (رایگان)

بهترین برنامه های چوب آتش آمازونیکی دیگر از برنامه های درخواست جریانی دیگری که مایلید آن را امتحان کنید! TVZion یک برنامه پخش یک کلیک با ده ها فیلم و نمایش تلویزیونی است. این برنامه تنوع فیلم و نمایش را ارائه می دهد ، با یک رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده.

ویژگی پخش یک کلیک بهترین لینک پخش را انتخاب می کند و بطور خودکار پخش را شروع می کند. این کاربری برای کاربرانی که به دنبال جریان فوری هستند راحت است. این برنامه همچنین از راه دور صد در صد FireStick سازگار است. این امر تعامل و پیمایش را آسان می کند.

TVZion ممکن است بهترین برنامه درخواستی نباشد ، اما مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد.

نحوه نصب TVZion در FireStick

15. TeaTV (رایگان)

: TeaTV قطع شد و به زودی ممکن است غیر کاربردی شود

برنامه آتش چوب آمازونTeaTV همزمان با تلویزیون Terrarium آمد. و ، حتی اگر دومی همچنان به اکثر اهالی توجه خود ادامه دهد ، TeaTV زمین خود را حفظ کرد. با این حال ، این برنامه از زمان خاموش کردن تلویزیون Terrarium ، کشش زیادی را به دست آورده است.

TeaTV با داشتن یک ترکیب کاملی از فیلم ها و نمایش ها و رابط کاربری مستقیم ، یکی از گزینه های مورد علاقه بسیاری از کاربران است. این برنامه سبک وزن نصب و استفاده آسان است.

برنامه مورد استفاده برای دریافت حشره دار و ناپایدار است. با این حال ، توسعه دهندگان دوباره با به روزرسانی و رفع مرتب ، دوباره آن را روی پای خود قرار دادند. TeaTV در حال حاضر یکی از برنامه های برتر FireStick برای پخش کننده ها است.

نحوه نصب TeaTV در FireStick

16. ترک (رایگان)

برنامه های تلویزیون آتشCrackle یکی دیگر از برنامه های سرویس پخش آنلاین رایگان فیلم است که از Sony Entertainment استفاده می کند. شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید در این زمینه بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی برنده جایزه را پیدا کنید.

اگر شما یک تحسین کننده آثار عالی در سرگرمی هستید ، پس حتماً باید خود را در Crackle ثبت کنید تا نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و سریال های شگفت انگیز را در دستگاه Amazon Fire Stick خود مشاهده کنید. با این حال ، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در Crackle دارید تا از آزادی دسترسی به محتوای آن لذت ببرید.

اگر کودکانی دارید که به چنین دستگاههایی دسترسی پیدا می کنند ، همیشه این خطر وجود دارد که آنها را در معرض برخی از محتوای بزرگسالان قرار دهید ، که باید از هر قیمتی اجتناب شود. خوشبختانه ، Crackle همچنین با اضافه کردن یک ویژگی کنترل والدین در برنامه ، از این امر مراقبت کرده است تا محتوای آن را با توجه به سن فیلتر کنید. این فقط به محبوبیت برنامه در Fire Stick می افزاید.

نصب و راه اندازی – برنامه به صورت رایگان در فروشگاه برنامه آمازون در دسترس است. می توانید با استفاده از ویژگی جستجوی صوتی Alexa در Fire TV Stick خود آن را بارگیری کنید. یا می توانید روی “ذره بین” (نماد جستجو) کلیک کرده و “Crackle” را تایپ کنید. برنامه در نتایج جستجو ظاهر می شود ، روی نام برنامه کلیک کرده و دکمه “دریافت” را فشار می دهید تا آن را در FireStick خود نصب کنید..

17. تلویزیون پلوتو (رایگان)

بهترین برنامه ها برای firestickچه چیزی می تواند بهتر از تلویزیون زنده باشد؟ ممکن است از دیدن همان مطالب به طور مکرر در بسیاری از برنامه های دیگر خسته شوید ، اما تلویزیون زنده پلوتو همیشه چیز جدیدی برای شما خواهد داشت. با بارگیری این برنامه رایگان ، از تلویزیون زنده در Fire Stick لذت خواهید برد.

بیش از صد کانال زنده برای انتخاب شما وجود دارد. این کانال ها در ژانرهای مختلفی موجود هستند که از آن دسته اصلی ، اخبار ، ورزش و سرگرمی هستند. جدا از آن ، بیش از هزاران نمایش تلویزیونی و فیلم در این سکو وجود دارد.

تلویزیون پلوتون با اضافه کردن یک فیلم سینمایی جدید هر هفته برای بینندگان خود ویژگی منحصر به فردی دارد. برنامه به طور مرتب بروزرسانی و به خوبی توسط توسعه دهندگان نگهداری می شود.

نصب و راه اندازی – تلویزیون پلوتو در فروشگاه برنامه آمازون موجود است. به سادگی به آیکون جستجو بروید ، آن را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

18. Crunchyroll (پرداخت)

بهترین برنامه های تلویزیون آتشاگر از طرفداران انیمه ژاپنی و سرگرمی های آسیایی هستید ، Crunchyroll برای شما مناسب است. این یکی از برنامه های مورد علاقه مورد استفاده عاشقان انیمه در سراسر جهان است.

بیش از 25000+ قسمت از سریال های مختلف انیمه در سکو وجود دارد که 15000 ساعت سرگرمی بدون توقف را تضمین می کند. اگرچه بیشتر نمایش های تلویزیونی انیمه به زبان ژاپنی است ، اما Crunchyroll یک راه حل برای شما دارد. قبل از پخش ، همه نمایش ها به زبان های مختلف ترجمه می شوند و سرگرمی های بی وقفه را رقم می زنند.

کلیه مطالب موجود در Crunchyroll کاملاً دارای مجوز و تأیید اعتبار از تولیدکنندگان مهم رسانه های آسیا است. این برنامه رایگان نیست ، و برای بهره‌مندی از همه ویژگی‌ها باید هزینه حق بیمه پرداخت را پرداخت کنید. با این حال ، قبل از خرید خدمات حق بیمه می توانید یک آزمایش رایگان 14 روزه بگیرید و در صورت دوست نداشتن آن ، اشتراک در هر زمان ممکن است لغو شود.

نصب و راه اندازی – Crunchyroll در فروشگاه App Amazon موجود است. به سادگی به آیکون جستجو بروید ، آن را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

19. OneBox HD (رایگان)

بهترین برنامه ها برای چوب آتش تلویزیون آمازونOneBox HD یکی از محبوب ترین برنامه های شخص ثالث برای دستگاه های Android بوده است. این هنوز هم یکی از اولین انتخاب های کاربران تلفن همراه است که به دنبال سرگرمی رایگان هستند. نسخه های قبلی OneBox HD سازگاری از راه دور FireStick را ارائه نمی داد. با این حال ، آخرین به روزرسانی های نرم افزاری این برنامه ، آنرا کاملاً از راه دور قرار داده است.

اگرچه OneBox HD همچنان به ارائه لینک های با کیفیت جریان (و به همین دلیل در این لیست از بهترین برنامه های FireStick قرار دارد) ، دارای کاستی هایی است که نمی توان از آنها غافل شد. با محتوای جدید به روز می شود ، اما صفحه اصلی هیچ کدام از آن ها را نشان نمی دهد. شما باید به صورت دستی آنها را جستجو کنید. این برنامه همچنین مدتی است که به روز نشده است. شما هنوز هم می توانید OneBox HD را امتحان کنید ، اما گزینه های بهتری نیز وجود دارد که درست در این لیست پیدا خواهید کرد.

نحوه نصب OneBox HD در FireStick

  نحوه نصب Google Play در Fire TV Stick (Aptoide)

20. تلویزیون مورفیکس

Morphix TV کلونی از برنامه محبوب Morph TV است. حتی اگر این برنامه هنوز در مرحله توسعه است ، تصمیم گرفتم آن را در این لیست از بهترین برنامه های FireStick قرار دهم. به این دلیل که عناوین گسترده ای از عناوین فیلم را ارائه می دهد و امکان پخش یک کلیک را فراهم می کند. این بخش برای نمایش های تلویزیونی است. با این حال ، همچنان که من این را می نویسم آفلاین است.

Morphix TV یک برنامه کوچک است که در FireStick و همچنین دستگاه های Android TV هموار عمل می کند. این نرم افزار دارای یک دوستانه از راه دور است که امکان پیمایش آسان را در صفحه بزرگ فراهم می کند. آن را امتحان کنید.

نحوه نصب Morphix TV APK در FireStick

بهترین برنامه های FireStick برای تلویزیون / تلویزیون زنده

بهترین برنامه ها برای firestick

21. تلویزیون اسلینگ (پرداخت شده)

برنامه های تلویزیون آتشSling TV اولین تلویزیون زنده ای بود که در اینترنت راه اندازی شد و اگر علاقه ای به کانال های تلویزیونی زنده ندارید ، باید یکی از اولین انتخاب های شما باشد. با این حال ، این سرویس فقط در ایالات متحده آمریکا موجود است ، بنابراین برای دسترسی به آن در جای دیگر باید از VPN استفاده کنید.

بسیاری از خدمات پخش مستقیم فیلم بیش از 40 دلار با همان ویژگی هایی که می توانید فقط با 20 دلار در ماه با تلویزیون Sling دریافت کنید ، شارژ می شوند. تنها نگرانی این است که شما برای استفاده از خدمات پخش مستقیم بدون وقفه به یک اتصال اینترنتی مناسب نیاز دارید.

تنها محدودیت این است که اگر ارزان ترین بسته را انتخاب کنید ، نمی توانید همزمان با بیش از یک صفحه پخش کنید. اگر با بیش از یک دستگاه وارد سیستم شوید ، با شروع کار به طور خودکار از دستگاهی که می خواهید کانال ها را مشاهده کنید ، درخواست می کند.

نحوه نصب Sling TV در FireStick

22. مبدرو (رایگان)

برنامه های مربوط به firestickاگر دوست دارید ورزش را تماشا کنید و در عین حال نمی خواهید برای این کار پولی هزینه کنید ، Mobdro برنامه Fire Stick مناسب برای شما است. به دنبال این برنامه در فروشگاه برنامه آمازون نباشید ، زیرا این برنامه فقط از وب سایت رسمی Mobdro قابل بارگیری است. اگر شما یک کاربر Kodi هستید ، می توانید آن را روی خود Kodi نصب کنید.

پس از بارگیری این برنامه و اجرای آن در Fire TV ، متوجه خواهید شد که Mobdro به جستجو در زمینه پخش مستقیم فیلم در سراسر جهان ادامه می دهد و مستقیماً آن را به دستگاه شما ارسال می کند و از این نظر به ابزاری بسیار مفید تبدیل می شود..

شما می توانید از سرویس پخش رایگان تا زمانی که می خواهید لذت ببرید ، اما اگر می خواهید تبلیغات فله ای غیرضروری را حذف کنید ، مجبورید یک حساب حق بیمه خریداری کنید. با اشتراک حق بیمه نه تنها می توانید از یک سرگرمی بدون آگهی لذت ببرید بلکه فیلم های پخش مستقیم را نیز ضبط و بارگیری کرده و برای مشاهده بعدی ذخیره کنید.

نحوه نصب Mobdro در FireStick

23. Live NetTV (رایگان)

بهترین برنامه های زنده تلویزیونی firestick 2023Live NetTV به شما امکان می دهد تا بسیاری از کانال های ماهواره ای مورد علاقه خود را به صورت رایگان تماشا کنید. با داشتن یک مجموعه بزرگ از کانال های ایالات متحده ، انگلیس و بین المللی و رابط کاربری دوستانه FireStick ، ​​این برنامه قطعاً یکی از بهترین گزینه ها برای تماشای تلویزیون زنده است.

دسته بندی های مختلفی برای پخش کانال های تلویزیونی از جمله ورزش ، سرگرمی ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها ، سبک زندگی ، کودکان و غیره وجود دارد. این برنامه همچنین بخش تقاضای فیلم برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را اضافه کرده است. بخش درخواستی محتوای محدود ارائه می دهد اما انتظار می رود در آینده گسترش یابد.

نحوه نصب Live NetTV در FireStick

24. تلویزیون Redbox (رایگان)

بهترین برنامه تلویزیونی زنده برای firestickRedbox TV APK یکی دیگر از برنامه های شگفت انگیز Live TV برای FireStick و سایر دستگاه های Android است. این برنامه دارای مجموعه بزرگی از کانال های تلویزیونی ماهواره ای است. این امکان را به شما می دهد که تلویزیون را از کشورها و مناطق مختلف پخش کنید. رابط کاربری آسان به شما امکان می دهد تا فوراً شروع به کار کنید. فقط روی برگه کشور / منطقه در بالا کلیک کنید و لیست کانال های موجود را کاوش کنید. این آسان است. به صورت رایگان می توانید کانال های ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان و سایر نقاط جهان را جریانی کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کانالهایی را که مرتبا تماشا می کنید مورد علاقه خود قرار دهید اگر دوست دارید تلویزیون زنده را در FireStick تماشا کنید ، Redbox TV APK یک برنامه ضروری است. 

نحوه نصب Redbox TV در FireStick

25. Sportz TV IPTV (پرداخت)

برنامه IPTV Sportz TV مجموعه کاملی از مطالب را از تلویزیون زنده گرفته تا فیلم ها و نمایش های تقاضا ، همه را در یک مکان برای شما به ارمغان می آورد. حتی اگر Sportz TV یک برنامه پولی باشد ، هر روز بهتر از بسیاری از برنامه های پخش رایگان و غیرقابل اعتماد است. و برای آنچه ارائه می دهد ، ارزش هر بیت صرف شده را دارد. می توانید با کمترین قیمت در هر ماه 14.95 دلار شروع به کار کنید. بله ، این قیمتی است که شما برای بیش از 8000 کانال زنده تلویزیونی زنده و تن فیلم و نمایش پرداخت می کنید. این تقریباً همان قیمتی است که بسیاری از آنها برای عضویت در یک کانال تلویزیونی سنتی سنتی پرداخت می کنند.

این برنامه به خوبی نگهداری می شود ، یک جریان با کیفیت بالا (حداکثر 1080p) ارائه می دهد و یک رابط کاربر پسند دارد. پیش بروید و اکنون آن را امتحان کنید!

نحوه نصب Sportz TV IPTV

26. TVTap (رایگان)

TV Tap یک برنامه تلویزیونی زنده با مجموعه ای کامل از کانال های ماهواره ای از سراسر جهان از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، اروپا ، آسیا ، خاورمیانه و موارد دیگر است. TV Tap دارای یک APK اختصاصی برای FireStick است که برای کنترل از راه دور و صفحه نمایش بزرگتر تلویزیون تنظیم شده است. رابط کاربری ساده و کاربردی آسان است. با این حال ، می توانست با کوچکتر ساختن آیکون های کانال روی صفحه اصلی بهتر شود.

شما می توانید انواع کانال ها را در دسته های مختلف از جمله سرگرمی ، فیلم ، اخبار ، موسیقی ، ورزش ، غذا ، کودکان و نوجوانان مشاهده کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کانالها را براساس کشور / منطقه فیلتر کنید. ای کاش کانال های بیشتری به صورت HD پخش می شوند. با این وجود ، TV Tap یک برنامه Live TV مناسب برای FireStick است. آن را امتحان کنید!

نحوه نصب TVTap APK در FireStick

27. بازیکنان Klub IPTV (پرداخت)

Players Klub IPTV یکی دیگر از خدمات با کیفیت IPTV است. این امکان دسترسی به بیش از 2000 کانال تلویزیونی را به شما می دهد. در حالی که بیشتر کانال ها از ایالات متحده آمریکا هستند ، همچنین می توانید کانال های تلویزیونی زیادی را از کشورهایی مانند استرالیا ، انگلیس ، کانادا و موارد دیگر مشاهده کنید.

این سرویس IPTV با قیمت مقرون به صرفه 8 دلار در هر ماه ارائه می شود. با توجه به اینكه مجموعه عظیمی از كانال ها را در اختیار دارد و همه آنها با كیفیت بالا جریان دارند ، می گویم كه این یک معامله بسیار شگفت انگیز است.

در حالی که Players Klub IPTV در درجه اول یک برنامه زنده تلویزیونی است ، اما همچنین دارای یک بخش تقاضای مناسب با ده ها فیلم و نمایش تلویزیونی برای لذت بردن از جریان شما است. برخلاف بسیاری از برنامه های رایگان ، Players Klub IPTV پخش ویدیوی قابل اطمینان و با کیفیت تری را ارائه می دهد.

Players Klub IPTV یک برنامه اندرویدی دارد که می توانید در FireStick آن را نصب کنید. برنامه کاملاً سازگار از راه دور است و امکان استفاده آسان و پیمایش را نیز فراهم می کند. این سرویس همچنین یک افزونه Kodi را ارائه می دهد ، که می توانید دوباره از طریق Kodi از FireStick استفاده کنید. با این حال ، ظاهراً برنامه اندرویدی در FireStick بهتر از افزونه کار می کند. البته افزونه ، Players Klub IPTV را به یک سرویس چند نفره تبدیل می کند.

نحوه نصب Players Klub IPTV

28. پخش کننده HD (رایگان)

HD Streamz یکی دیگر از برنامه های Live TV Live است که راه خود را برای مجموعه برنامه های برتر FireStick پیدا کرده است. این برنامه صدها کانال ماهواره ای رایگان از ایالات متحده ، انگلیس و چندین کشور دیگر دارد. حتی اگر رابط برنامه کمی مورد نظر باقی بماند ، با وجود بخش زنده تلویزیون آن ، گزینه خوبی است. همچنین متوجه خواهید شد که این برنامه دارای برگه های رادیویی و On-Demand است. اما ، آنها محتوای کافی ندارند. از این برنامه برای پخش مستقیم تلویزیون استفاده کنید.

نحوه نصب HD Streamz در Fire Stick

29. ESPN برای تلویزیون TV Fire (پرداخت)

espn را روی چوب آتش تماشا کنیداین که آیا شما عاشق ورزش خاصی هستید یا دوست دارید ورزش را فقط برای کشتن مدتی تماشا کنید ، باید ESPN را در Amazon Firestick خود داشته باشید. ESPN نه تنها جریان مستقیم ورزش را فراهم می کند بلکه می توانید یک سرویس درخواستی را نیز انتخاب کنید.

صدها رویداد ورزشی تحت پوشش ESPN قرار دارد و همه آنها می توانند در TV TV شما در دسترس باشند. برای این کار ، شما فقط باید ورزش یا رویدادی را که مایل به مشاهده و خرید پاس های آن هستید ، انتخاب کنید. اگر این رویداد بیش از یک روز ادامه داشته باشد ، می توانید به صورت ماهانه یا سالانه (مانند لیگ برتر) پاس های خریداری کنید..

ESPN برای سرویس تلویزیون TV Fire در ایالات متحده و بسیاری دیگر از مناطق جهان در دسترس است. از رویدادهای ورزشی کالج NCAA گرفته تا مسابقات سریال Indy Car ، تعداد زیادی گزینه برای مشاهده و سرگرمی در دسترس است. همچنین می توانید از یک جلسه آزمایشی کامل 7 روزه بهره مند شوید ، اما بعد از روز هفتم ، براساس طرحی که در ابتدا انتخاب کرده اید ، هزینه ای دریافت خواهید کرد ، مگر اینکه خدمات را لغو کنید.

نصب و راه اندازی – ESPN برای Fire TV در فروشگاه App Amazon موجود است. به سادگی به آیکون جستجو بروید ، آن را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

برنامه های Fire Fire Stick برای اخبار

بهترین برنامه ها برای تلویزیون آتش

30. Sky News (پرداخت شده)

تماشای اخبار به طور منظم ، شما را در این دنیای پر سرعت به روز می کند. و چه چیزی بهتر از داشتن این تجملات در تلویزیون آمازون آمازون نیز هست؟ خوب ، یکی از محبوب ترین کانال های خبری 24 ساعته ، Sky News نیز برنامه خود را برای Fire TV Stick در دسترس قرار داده است.

برنامه های FirefireSky News این امکان را به شما می دهد تا در مورد همه انواع مهم و اتفاقاتی که در جهان رخ می دهد ، به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. می توانید از پخش 24 × 7 گزارش های خبری در برنامه لذت ببرید. بهترین بخش این است که اخبار خبری همیشه در صدر مشاهده شما قرار می گیرند تا هیچ به روزرسانی را از دست ندهید. (با این حال ، این احتمال وجود دارد که ممکن است از گزارش مداوم آب و هوا بیمار شوید.)

یک چیز مطمئناً است که برخلاف CBS و NBC ، Sky News همان اخبار قدیمی را بارها و بارها اجرا نمی کند. همیشه محتوای جدید یا نوع دیگری از محتوای جدید برای شما وجود خواهد داشت. اما Sky News رایگان نیست ، و برای استفاده از این ویژگی ها ، باید یک نسخه برتر را خریداری کنید.

نصب و راه اندازی – Sky News در فروشگاه App Amazon موجود است. به سادگی به آیکون جستجو بروید ، آن را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

31. اخبار بی بی سی (پرداخت شده)

بهترین برنامه خبری firestickBBC News یکی از برنامه های برتر FireStick است. در دنیای اخبار و اطلاعات ، بی بی سی ، مخفف اختصاری شرکت پخش بریتانیا ، یک برند است. این اخبار واقعی و بدون هیچ گونه جعل و تقلبی را ارائه می دهد مسلماً دلیل اصلی اینکه چرا اکثر ما کورکورانه به بی بی سی اعتماد داریم به دلیل وجود شبکه عظیم روزنامه نگاران قابل اعتماد و دسترسی آنها به هر گوشه گوشه ای از جهان است. و اکنون این در تلویزیون آمازون آمازون نیز موجود است.

  10 مورد برتر برتر Stremio | لیست نهایی برای سال 2023

از طریق BBC News ، شما نه تنها می توانید فیلم های پخش مستقیم را مشاهده کنید بلکه حتی می توانید مقالات خبری را مرور کرده و آنها را در دستگاه خود بخوانید. اخبار بی بی سی تقریباً تمام بخش های اخبار از جمله سرگرمی ، تجارت ، سلامتی و سبک زندگی را در بر می گیرد. اگر می خواهید همیشه مطالب تازه را بخوانید و لازم نیست هر بار جستجو کنید ، می تواند صرفه جویی در زمان واقعی باشد..

همچنین هیچ آگهی تبلیغاتی یا تبلیغاتی وجود ندارد که تجربیات مشاهده شما را مختل کند. فیلم ها در حالت پخش خودکار انباشته می شوند ، بنابراین باید به صورت ویدیویی دیگر به فیلم های خبری بروید.

نصب و راه اندازی – اخبار BBC در فروشگاه App Amazon موجود است. به سادگی به آیکون جستجو بروید ، آن را جستجو کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

بهترین برنامه های TV Fire Stick for Music

بهترین برنامه های موسیقی برای چوب آتش تلویزیون آمازون

32. YouTube (رایگان)

YouTube یکی از سیستم عاملهای اصلی سرگرمی در اینترنت است و بیشتر ما کاملاً معتاد به آن هستیم. از آنجا که ما به استفاده از یوتیوب در تلفن های هوشمند و رایانه های خود عادت کرده ایم ، تصور کنید که چگونه می توان آن را روی صفحه نمایش HD بزرگتر به نظر آورد?

برنامه آتش چوب آمازونخوب ، یوتیوب یکی از برنامه های ضروری برای Amazon Firestick شماست و می تواند مستقیماً از خود فروشگاه App آمازون بارگیری شود. پخش موسیقی مورد علاقه خود در کانال یا کاوش در نسخه های جدید ، همه این موارد در تلویزیون آمازون آماز نیز امکان پذیر است. علاوه بر این ، می توانید یک لیست پخش موسیقی متشکل از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید و هر زمان که بخواهید ، آنها را پخش کنید.

درست مانند نسخه وب ، برنامه YouTube برای Fire Stick نیز رایگان است. اگر می خواهید از تبلیغات متناوب خلاص شوید ، می توانید اشتراک حق بیمه YouTube را خریداری کنید.

نحوه نصب یوتیوب در FireStick

33. چرخش (رایگان)

بهترین برنامه های Firefireمانند YouTube ، Twitch همچنین یک بستر رایگان برای گوش دادن به موسیقی یا مشاهده محتوا است. اما چرخش چرخش خاصی به آن دارد. به غیر از مشاهده محتوا ، می توانید به محتوا نیز کمک کنید. منحصر به فرد نیست ، اینگونه نیست?

با استفاده از برنامه Twitch نه تنها می توانید هیچ محتوا را مشاهده کنید بلکه می توانید محتوای خود را نیز جریانی کنید. همچنین ، بر خلاف سایر برنامه های پخش ویدئویی که برای Fire Stick موجود است ، در اینجا می توانید پخش مستقیم بازی های ویدیویی را نیز پیدا کنید (اکنون این یک چیز کاملا جالب است). اگر یک فیلم خاص یا جریان را دوست دارید ، می توانید با افزایش بازدیدها ، اشتراک و تشویق با بیت ، از پخش کننده های مورد علاقه خود برای دریافت جوایز و شناخت کمک بگیرید و به آنها کمک کنید..

حتی می توانید با ثبت نام در برنامه Affiliate ، به عنوان استریم در Twitch درآمد کسب کنید. اگر یک بازیگر هستید و دوست دارید برخی از پول های سریع را تهیه کنید ، فقط باید عضو شوید تا یک شریک تأیید شده Twitch شوید و با پخش خود بازی با درآمد کسب کنید.

برای نصب Twitch در FireStick ، ​​به سادگی به نماد “جستجو” بروید و “Twitch” را تایپ کنید. هنگامی که نام برنامه در نتایج جستجو ظاهر می شود ، آن را باز کرده و نصب کنید.

34. Spotify (رایگان)

بهترین برنامه های چوب آتش آمازوناگر شما یک عاشق موسیقی همه زمانه هستید ، Spotify باید یک نام خانوادگی برای شما باشد. پس از بارگیری Spotify در Amazon Firestick ، ​​به محض ورود به حساب کاربری خود ، فوراً به میلیون ها آهنگ دسترسی پیدا خواهید کرد.

همچنین می توانید با استفاده از همان شبکه Wi-Fi ، از یک حساب Spotify برای پخش موسیقی در دستگاه های مختلف استفاده کنید. برای انتخاب موسیقی از لیست پخش ، می توانید به سادگی از تلفن همراه خود استفاده کرده و سپس آن را با تلویزیون آمازون آمازون خود همگام سازی کنید تا حال و هوای خود را تنظیم کند یا در شیار ورود پیدا کند.

بر خلاف برنامه های مختلف پخش آنلاین موسیقی ، Spotify شما را از تبلیغات ناخواسته بین لیست پخش موسیقی عصبانی نمی کند. همچنین می توانید گزینه ای را برای بارگیری موسیقی مورد علاقه خود دریافت کرده و پس از آن به آن گوش دهید.

برای نصب Spotify ، به سادگی به نماد “جستجو” بروید و “Spotify” را تایپ کنید. هنگامی که نام برنامه در نتایج جستجو ظاهر می شود ، آن را باز کرده و نصب کنید.

برنامه های کاربردی FireStick

بهترین برنامه های چوب آتش TV

35. بارگیری کننده (رایگان)

برای انجام هر کاربری ، برای انجام هر کار باید برنامه های کاربردی از پیش نصب شده داشته باشید. برنامه های کاربردی نرم افزار روح یک دستگاه را تشکیل می دهند و Downloader یکی از این برنامه های کاربردی است ، شما باید در Amazon Firestick خود داشته باشید.

برنامه بارگیری برای firestickاین که آیا شما می خواهید یک برنامه جانبی را کنار بگذارید یا ویدیوی موسیقی مورد علاقه خود را ذخیره کنید ، برای انجام کار همیشه به یک برنامه بارگیری کننده نیاز دارید. پیام دیگر این است که بدون بارگیری ، سرعت بارگیری کافی را نخواهید داشت و ممکن است در نهایت وقت زیادی را هدر دهید. به دلیل ضعف اتصال به اینترنت ، بارگیری شما ممکن است متوقف شود و منجر به پرونده های خراب شود.

برای جلوگیری از این امر ، برنامه بارگیری Fire Fire Stick به شما امکان می دهد تا بلافاصله این روند را متوقف کرده و وقتی در یک شبکه خوب قرار دارید ، آن را از سر بگیرید. این نه تنها به شما کمک می کند تا پرونده هایی را که می خواهید بارگیری کنید ، ساماندهی کنید بلکه از فساد آنها جلوگیری می کنید.

نحوه نصب برنامه بارگیری در FireStick

36. FileLinked (رایگان)

بهترین برنامه های Firefireبرنامه محبوب اشتراک گذاری فایل DroidAdmin بارگذاری مجدد ، دوباره بسته بندی شده و اکنون به عنوان FileLinked در دسترس است. این که آیا شما می خواهید عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی یا APK ها را به اشتراک بگذارید ، FileLinked این کار را برای شما انجام می دهد. این همچنین باعث می شود FileLinked یک ابزار بارگیری فوق العاده مفید است.

در حالی که Downloader و ES File Explorer همچنان محبوب ترین برنامه های بارگیری جانبی در FireStick هستند ، FileLinked نیز در حال پیشرفت سریع است. این برنامه باعث می شود تا یک روند بدون دردسر بدون حاشیه انجام شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد پرونده را از آپلودکننده دریافت کنید و آن را در FileLinked وارد کنید. برنامه بقیه کارها را انجام می دهد. دیگر نیازی به وارد کردن URL های طولانی نیست.

FileLinked برای کاربران FireStick بسیار دستی است زیرا این دستگاه به شما امکان نمی دهد تا فایلهای APK را مستقیماً از مرورگرها بارگیری کنید. من متوجه شده ام که این روزها تعداد بیشتری از توسعه دهندگان کدهای FileLinked را برای برنامه های خود ارائه می دهند. بنابراین ، فقط منطقی است که این برنامه را در FireStick داشته باشید.

نحوه نصب FileLinked در FireStick

37. ماوس را تغییر دهید (رایگان)

دستگاه های FireStick و Fire TV بر روی سیستم عامل اندیشه اصلاح شده کار می کنند. آنها همچنین مانند APP تلفن همراه از APK به عنوان فایلهای اجرایی استفاده می کنند. این باعث می شود بسیاری از مردم تصور کنند که تمام برنامه هایی که روی موبایل های اندرویدی کار می کنند نیز در FireStick کار می کنند. اما همیشه اینطور نیست.

بهترین برنامه ها برای چوب آتش تلویزیونموبایل ها از رابط لمسی استفاده می کنند ، در حالی که FireStick دارای رابط کنترل از راه دور است. در حالی که بسیاری از برنامه های اندرویدی وجود دارد که هم لمسی هستند و هم دوستانه از راه دور ، بسیاری از آنها چنین نیستند. حتی اگر برنامه هایی را در FireStick نصب کنید که از راه دور مناسب نباشند ، ممکن است نتوانید با آنها تعامل برقرار کنید. در نتیجه ، برخی از برنامه های عالی اندرویدی را از دست می دهید.

خوشبختانه راه حلی به نام Mouse Toggle وجود دارد که به شما امکان می دهد تقریباً از هر برنامه Android در FireStick استفاده کنید. برنامه Mouse Toggle یک نشانگر ماوس را در صفحه FireStick شما ایجاد می کند. می توانید نشانگر ماوس را با کلیدهای پیمایش روی ریموت مانور دهید. اما ، نشانگر ماوس می تواند به آن بخش از برنامه های خاص برسد ، که از راه دور FireStick شما قادر به آن نیست. این باعث می شود Mouse Toggle یکی از برنامه های ضروری برای دستگاه FireStick شما باشد.

نحوه نصب ماوس Toggle در FireStick

38. مرورگر (رایگان)

mozilla firestick برنامه مرورگربدون شک یک مرورگر یکی از مفیدترین برنامه های Amazon Fire TV Stick است. برنامه های مختلفی وجود دارد که بسیار مفید هستند اما از فروشگاه Play قابل بارگیری نیستند. در چنین حالتی ، اگر می خواهید آن را در دستگاه خود بارگیری کنید ، باید به وب سایت رسمی آنها مراجعه کنید. برای دسترسی به این وب سایت ها ، به مرورگر نیاز خواهید داشت.

مرورگر به عنوان یک برنامه چند منظوره عمل می کند. برخی از محبوب ترین برنامه ها مانند YouTube و Spotify دارای سیستم عامل های آنلاین هستند که از طریق مرورگر و اتصال سریع اینترنت بدون دسترسی به آنها یا نصب آنها می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

مرورگر با از بین بردن نیاز به نصب برنامه های شخص ثالثی که باید در کنار آن در آمازون آمازون آمازون باشید ، وقت و مکان شما را ذخیره می کند. در کنار برنامه ها ، می توانید سایر وب سایت های مورد علاقه خود را با کیفیت HD در صفحه نمایش بزرگتر و بهتر مشاهده کنید.

برای نصب مرورگر مورد علاقه خود در Fire Stick ، ​​به نماد «جستجو» بروید و نام مرورگر خود مانند «فایرفاکس» یا «ابریشم» را تایپ کنید. هنگامی که نام برنامه در نتایج جستجو ظاهر می شود ، آن را باز کرده و نصب کنید..

سؤالات متداول

بهترین برنامه فیلم برای FireStick چیست؟?

بسیاری از برنامه های موجود در لیست بهترین برنامه های FireStick ، ​​جریان فیلم را ارائه می دهند. با این حال ، اگر من از آنها انتخاب می کردم ، می گفتم یا برای سینما APK یا Typhoon TV بروید. هر دوی این برنامه ها دارای یک کتابخانه بزرگ فیلم هستند و لینک های با کیفیت زیادی را از دست می دهند. هر دو از Real Debrid نیز پشتیبانی می کنند ، که باعث می شود لینک های حق بیمه جریان داشته باشید.

بهترین برنامه زنده تلویزیون برای FireStick چیست؟?

در جلو تلویزیون زنده ، Mobdro APK ، Ola TV و HD Streamz کار خوبی را انجام می دهند. این برنامه ها دارای کانال های تلویزیونی زنده برای فیلم ها ، نمایش ها ، ورزش ها ، بچه ها و موارد دیگر هستند. اینها برنامه های رایگان هستند اگر به دنبال سرویس پولی (با این حال مناسب برای جیب) هستید ، ممکن است تلویزیون Sportz را امتحان کنید. این برنامه با كمتر از 15 دلار در ماه به بیش از 8000 كانال دسترسی می دهد.

بهترین برنامه برای Fireboard Jailbroken چیست؟?

بستگی به نوع محتوائی دارد که می خواهید تماشا کنید. اگر دوست دارید فیلم و نمایش را پخش کنید ، می خواهید سینما HD و تلویزیون Typhoon را دوست داشته باشید. اگر این تلویزیون زنده ای است که دوست دارید ، Mobdro ، Ola TV و HD Streamz را توصیه می کنیم. با این حال ، برنامه ای که باید بخشی از FireStick فرار از زندان شما باشد ، ExpressVPN است. این برنامه با پنهان کردن هویت آنلاین و اطمینان از اینکه فعالیتهای شما برای شما قابل پیگرد نیست ، جریان آنلاین شما را ایمن می کند.

آیا این امکان وجود دارد که از طریق FireStick برنامه های جانبی را کنار بگذارید?

بله ، صد در صد بارگیری برنامه ها در FireStick 100٪ قانونی است. در حقیقت ، آمازون این امکان را به شما می دهد که برنامه ها را از تنظیمات منابع ناشناخته فعال کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. با این حال ، پخش محتوای دارای حق چاپ نیز قانونی نیست و می تواند شما را دچار مشکل کند.

چگونه می توان فیلم ها را در FireStick بارگیری کرد?

برنامه هایی مانند Cinema HD به شما امکان می دهند فیلم ها و نمایش ها را روی FireStick خود بارگیری کنید. با این حال ، من آن را توصیه نمی کنم زیرا FireStick ظرفیت ذخیره سازی کمی دارد. فیلم ها فضای زیادی را در فضای ذخیره شما اشغال می کنند و باعث ایجاد انواع مشکلات از جمله بافر ، گرمای بیش از حد و موارد دیگر می شوند.

نتیجه گیری…

اشتباه نیست که بگوییم Amazon Firestick پتانسیل بسیار بالایی در آینده دارد. طولی نکشید که ببینیم افرادی کابل یا ظرف را رها می کنند و برای پخش اینترنت تصمیم می گیرند. وقتی نوبت به لذت بردن از انعطاف پذیری در آنچه می خواهید تماشا کنید ، می رسد.

اگر قصد خرید Amazon Firestick را دارید یا قبلاً یکی از آنها را دارید ، برنامه های ذکر شده در بالا از بسیاری جهات می توانند واقعاً مفید باشند. سرانجام ، شما طعم و مزه های مختلفی از سرگرمی ها و همینطور به روشی بسیار پیشرفته به دست می آورید.

در حالی که برخی از برنامه ها هزینه ای ندارند ، اگر می خواهید از ویژگی های حق بیمه لذت ببرید ، برخی دیگر مبلغی را با چند دلار به شما بازپرداخت می کنند. فهرست بالا ترکیبی از هر دو است و دستگاه شما را به یک منبع سرگرمی کامل تبدیل می کند. با این وجود ، همیشه باید نظرات کاربران را با دقت بخوانید و از شوخ طبعی خود قبل از سرمایه گذاری در برنامه های Amazon Fire Stick استفاده کنید.

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.