Jak zainstalować BOOM Sports Addon na Kodi 17.6 Krypton

>

BOOM jest jednym z najlepszych obecnie działających dodatków Kodi. Jest to również świetna alternatywa, jeśli chcesz zastąpić dodatek Sportsdevil Kodi z dowolnego powodu. Najlepszą częścią dodatku BOOM jest to, że programiści aktualizują go, aby działał przez cały czas. Konkretny dodatek sportowy zawiera sekcje obejmujące piłkę nożną, golfa, sporty motorowe, boks MMA i wiele innych.

Jeśli korzystałeś już z BOOM w przeszłości i przestał on działać. Nie martw się, teraz powinno działać bez żadnych błędów. Zespół BOOM zmienił ostatnio repozytorium źródłowe i dlatego użytkownicy nie mogą go zainstalować przy użyciu starej repozytorium. W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować dodatek BOOM na Kodi 17.6 Krypton na PC i FireStick.

instrukcja instalacji boom kodi addon

Zanim zaczniemy…

Jest to bardzo ważne dla użytkowników Kodi. Jeśli przesyłasz strumieniowo treści chronione prawem autorskim na Kodi, prawdopodobnie spotkasz się z powiadomieniami DMCA z powodu naruszenia praw autorskich. Co więcej, twój dostawca usług internetowych śledzi twoje działania i może spowolnić prędkość, jeśli zostanie znaleziony przy użyciu dodatków Kodi innych firm do przesyłania strumieniowego nieautoryzowanych treści. Najlepszą ochroną jest Kodi VPN, która utrzymuje anonimowość wszystkich Twoich działań online. Gorąco polecam, aby uzyskać dobry Kodi VPN przed strumieniowaniem bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportowych.

Kroki, aby zainstalować Boom Kodi Krypton Addon na PC / FireStick

Teraz, gdy wiesz, czym jest Boom Kodi Addon, pozwól, że poprowadzę cię krok po kroku, aby zainstalować ten dodatek na Kodi Krypton. Jeśli napotkasz jakiekolwiek błędy podczas instalacji lub przesyłania strumieniowego za pomocą dodatku BOOM, zapisz w sekcji komentarzy poniżej.

  How to Install Mancave Wizard Kodi Builds

Uwaga: Dodatek Boom nie działa od teraz. Daje błąd „Nie udało się z kodem błędu -404”. Niedługo zaktualizuję działające rozwiązanie, jeśli go znajdę. Tymczasem sprawdź, jak zainstalować Mobdro i Kick Off na Kodi.

Krok 1: Uruchom aplikację Kodi na komputerze lub Fire TV / FireStick.

Krok 2: Otwórz „Ustawienia” w lewym górnym rogu, jak zaznaczono na obrazku poniżej.

ustawienia kodi

Krok 3: Otwórz „Menedżer plików” z menu Ustawienia.

menedżer plików kodi

Krok 4: Kliknij dwukrotnie „Dodaj źródło”

dodaj kodi źródła repo

Krok 5: Stuknij w „Brak”

kliknij none kodi

Krok 6: Teraz dodaj adres URL źródła repo jako http://burrtv.tech/boom/repo/ i dotknij OK.

jak zainstalować boom na kodi

Krok 7: Zmień nazwę repo z repo na Bum i kliknij OK.

Boom Kodi Addon

Krok 8: Po prostu sprawdź, czy dane są prawidłowe, a następnie kliknij OK.

zainstaluj boom kodi addon

Krok 9: Przejdź do ekranu głównego Kodi i kliknij „Dodatki”, a następnie „Instalator pakietów”, jak zaznaczono na poniższym obrazku.

instalator pakietu kodi

Krok 10: Otwórz „zainstaluj z pliku zip”

zainstaluj z pliku zip kodi

Krok 11: Kliknij repository.boom i poczekaj chwilę, aby poprawnie zainstalować. Powiadomienie powinno zostać wyświetlone w prawym górnym rogu, gdy repozytorium zostanie pomyślnie zainstalowane.

Krok 12: Teraz otwórz „Instaluj z repozytorium”

instalacja kodi z repozytorium

Krok 13: Otwórz „Boom Repository” tutaj.

repozytorium dodatku boom kodi

Krok 14: Otwórz dodatek „Boom” wymieniony pośrodku trzech opcji.

jak zainstalować dodatek boom na kodi

Krok 15: Kliknij „zainstaluj”, aby zainstalować Boom Addon na Kodi Krypton. Działa to w ten sam sposób na PC, a także FireStick i Fire TV.

Krok 16: Wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij Dodatki > Dodatki wideo. Powinieneś zobaczyć tutaj Boom Addon. Cieszyć się.

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

  Mancave Sihirbazı Kodi Yapılarını Yükleme

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Jeśli napotykasz trudności w którymkolwiek z powyższych kroków, sprawdź wideo poniżej.

Przewodnik wideo: Jak zainstalować BOOM Addon na Kodi 17.6 Krypton

Mam nadzieję, że udało Ci się zainstalować dodatek Boom Kodi na komputerze PC / Fire TV lub FireStick. Jeśli nadal masz problem z wykonaniem któregoś z kroków, nie wahaj się komentować poniżej. Chciałbym cię poprowadzić. Ponadto, jeśli nadal nie jesteś chroniony, zdobądź Kodi VPN i bądź bezpieczny.

Związane z:

  • Najlepsze wersje Kodi
  • Jak zainstalować Covenant Kodi Addon
  • Jak zainstalować Kodi na FireStick
  • Jak oglądać Puchar Świata FIFA na Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me