Najlepsze dodatki Kodi do wygrania na całym świecie [2020]

>

W tym artykule podsumowujemy najlepsze dodatki Kodi dla FireStick, Fire Stick 4K, Fire TV Cube, Android Mobile & Tablety, Windows & Komputery Mac i wszystkie platformy sprzętowe zgodne z Kodi. Większość tych dodatków oferuje kompatybilność z najnowszą wersją Kodi 18.5 Leia. Jeśli więc uaktualniłeś Kodi 18.4 (lub inną starszą wersję) do Kodi Leia 18.5, nadal będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy, programy, telewizję na żywo, sport itp. Bez żadnych problemów. Nieustannie testujemy te dodatki i będziemy Cię informować o wszelkich znaczących lub znaczących odkryciach. W międzyczasie byłoby wspaniale, gdybyś mógł nas również informować o swoich ustaleniach. Po prostu napisz do nas notatkę w sekcji komentarzy na końcu tego artykułu. Pomoże nam to nie tylko nam, ale również innym użytkownikom Kodi.

Dlatego pomyślnie zainstalowałeś Kodi na swoim komputerze / Amazon Fire TV Stick / Android lub dowolnym innym urządzeniu. (Jeśli jeszcze tego nie zrobiono, zobacz, jak zainstalować Kodi na FireStick). Ale tylko instalacja Kodi na urządzeniu nie załatwi sprawy. Aby w pełni wykorzystać Kodi i czerpać z niego pełne korzyści, potrzebujesz Dodatków Kodi. Właśnie dlatego stworzyłem tę listę najlepszych dodatków Kodi 2020. Te dodatki uzupełniają Kodi, pomagając użytkownikom uzyskać dostęp do wielu usług przesyłania strumieniowego, kanałów telewizyjnych, muzyki & Stacje radiowe itp.

najlepsze dodatki Kodi

Tysiące dodatków do Kodi są obecnie dostępne w Internecie. Jednak wiele dodatków Kodi innych firm zostało usuniętych przez władze, a nawet wiele repozytoriów Kodi już nie działa. Dlatego wybranie najlepszych dodatków Kodi na PC / Fire TV Stick lub inne urządzenia Kodi stało się bardzo żmudne..

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze Zastrzeżenie przed kontynuowaniem.

Najlepsze dodatki Kodi 2020

Po kilku latach używania Kodi zdałem sobie sprawę, że nie potrzebujesz setek dodatków bez względu na rodzaj treści, którą chcesz oglądać. Wystarczy 3 do 5 różnych dodatków dla dowolnej kategorii treści. Ale naprawdę ważne jest to, że wybrane dodatki działają i muszą dostarczać strumienie wysokiej jakości. Dlatego daję z siebie 100%, aby upewnić się, że nasza lista „Najlepsze dodatki Kodi” zawiera TYLKO działające dodatki Kodi, które generują odtwarzane strumienie.

To powiedziawszy, oto najlepsze dodatki Kodi, które obecnie działają i są obowiązkowe, jeśli chcesz mieć pełną dawkę filmów, programów telewizyjnych, muzyki, mediów społecznościowych, sportu i innej rozrywki:

Najlepsze dodatki Kodi do filmów & Programy telewizyjne

najlepsze dodatki Kodi do filmów

 1. Exodus Redux
 2. Magiczny smok
 3. GAIA
 4. Seren
 5. Jad
 6. BAGNISKO
 7. EXODUS V8
 8. Jestem ego
 9. Nawałnica
 10. Nemesis AIO
 11. Uran
 12. ReleaseBB
 13. Mercury Addon
 14. DejaVu Addon
 15. Smarowana Błyskawica MTB
 16. USS Defiant
 17. Śmierć z góry
 18. IT Addon od Nobody's
 19. Alvin
 20. Yify Movies HD
 21. Prawdziwy debrid wyłącznie filmy
 22. Pirackie życie to dla mnie
 23. T2K 1 Kliknij opcję Dodatek do filmu
 24. Gwiazda Śmierci
 25. Wiara w czary
 26. Zarośla
 27. LISTY TURKÓW W UK
 28. Watchdogs Video
 29. PRZYMIERZE

Exodus Redux

Wprowadzony w październiku 2018 r. Exodus Redux jest prawdopodobnie najnowszym dodatkiem Kodi na żądanie. Pomimo tego, że jest nowy, Exodus Redux znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych dodatków Kodi. Nasze powody są proste.

Exodus Redux może równie dobrze być klonem wyjątkowo popularnego (i wciąż aktywnego) dodatku Kodi Exodus. Wydaje się jednak, że Exodus zużył się przez lata, podczas gdy Exodus Redux jest nową, jasną gwiazdą na horyzoncie.

Oba te dodatki mają prawie dokładnie taki sam układ. Ale Redux jest wyposażony w niesamowicie skuteczny zestaw Skrobaków Otwartych i tutaj wyraźnie przyćmiewa Exodus. Exodus Redux jest szybki, oferuje najwyższe strumienie linii i zapewnia prawie zerowe buforowanie w przeważającej części. Zintegruj go z Real-Debrid, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość strumieni dzięki większej liczbie opcji odtwarzania Full HD.

Jak bezpiecznie korzystać z dodatków Kodi

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Po uzyskaniu ochrony VPN możesz bez obaw rozpocząć instalację dodatków Kodi. Na początek, oto jak zainstalować Exodus Redux Kodi Addon.

Uwaga:

 1. Kodi domyślnie nie wyświetla napisów. Jeśli oglądasz filmy z napisami, powinieneś również przeczytać, jak dodać napisy do Kodi.
 2. Jeśli z jakiegoś powodu masz do czynienia z buforowaniem któregokolwiek z dodatków na tej stronie, oto przewodnik, który powinien pomóc ci zadbać o buforowanie.

Magiczny smok

Nadchodzi kolejny niesamowity dodatek z niesamowitą biblioteką odcinków telewizyjnych i filmów zapewniających niekończącą się rozrywkę. Dodatek Magic Dragon szybko stał się ulubieńcem wielu ekspertów Kodi i użytkowników po jego wydaniu. Ten szybki i łatwy w użyciu dodatek zapewnia wszystkie pożądane treści, w tym najnowsze filmy i programy.

Oparty na zestawie najskuteczniejszych zgarniaczy, Magiczny Smok zbiera najlepsze dostępne strumienie. Wygląda jak klon dodatku Dogs Bollocks, ale ma lepsze opakowanie i na pewno lepsze funkcje. Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, rzeczy dla dzieci, filmy sportowe lub po prostu słuchać muzyki, The Magic Dragon ma dla Ciebie wszystko. Możesz zainstalować ikonę Magicznego smoka z repozytorium Diamond Build w zaledwie kilka minut.

Repozytorium: Diamond Build Repo

Źródło: http://repo.rubyjewelwizard.com

Jak zainstalować Magic Dragon Kodi Addon

GAIA

Gaia to dodatek na żądanie do ulubionych filmów i programów telewizyjnych. Utrzymując prosty układ, dodatek organizuje zawartość w łatwe kategorie na ekranie głównym, w tym filmy, programy, filmy dokumentalne, dzieci itp. Gdy poprosisz o odtwarzanie wideo, Gaia zeskrobuje dziesiątki strumieni z kilku serwerów. Po pewnym czasie zamknięcia Gaia znów działa. Najnowsza wersja dodatku (Gaia 4) oferuje kilka ulepszeń i ulepszeń w stosunku do swoich poprzedników. Działa najlepiej, gdy używasz go z Real-Debrid.

Repozytorium: Gaia

Źródło: https://repo.gaiakodi.com/

Jak zainstalować dodatek Gaia na Kodi

Seren

Seren jest uroczym dodatkiem do świata dodatków Kodi. Istnieją setki dodatków i mimo że Seren jest nowy, zauważa się. Wygląda na to, że zespół stojący za Serenem wciąż rozwija ten dodatek. Ale już mi to wygląda obiecująco.

Ten dodatek nie oferuje żadnych darmowych linków do przesyłania strumieniowego podczas pisania tego utworu. Musisz skonfigurować go z jednym z dwóch hosterów premium: Real Debrid lub Premiumize. Oczywiście Real Debrid jest moim ulubionym, nie tylko dlatego, że jest bardziej popularny, ale także dlatego, że jest lepszy.

Ponieważ Seren używa linków premium, oferuje lepsze odtwarzanie. Strumienie są pobierane szybko, są szybkie do odtworzenia i jest więcej opcji przesyłania strumieniowego HD. Dodatek jest wciąż rozwijany i modyfikowany. Istnieje szansa, że ​​w przyszłości zacznie oferować bezpłatne transmisje. Ale tego jeszcze nie widać. W każdym razie używam tego dodatku i bardzo go lubię. Nie muszę przeszukiwać złych linków, aby znaleźć ten, który działa. Spróbuj.

Jak zainstalować Seren Addon na Kodi

Jad

Kiedy piszę to, Venom jest stosunkowo nowym dodatkiem. Jednak szybko stał się jednym z popularnych wyborów, prawdopodobnie dlatego, że wiele najlepiej ocenianych i popularnych dodatków Kodi ma zamknięte sklepy. Venom oferuje szeroki wybór opcji przesyłania strumieniowego w kategoriach Filmy i programy telewizyjne. Nie oczekuj żadnych dodatków ani wyszukanych kategorii od Venom. Jeśli jednak przesyłasz strumieniowo popularne filmy i programy, Venom to wspaniała opcja do wypróbowania. Wykorzystuje skrobaki Lambda i jest wspierany przez zespół aktywnych programistów. Biblioteka zawartości Venom jest duża. Pobiera najwyższej jakości łącza strumieniowe z różnych źródeł. Spróbuj!

Jak zainstalować Venom Kodi Addon

BAGNISKO

FEN jest stosunkowo nowym dodatkiem Kodi w porównaniu do większości dodatków z tej listy. Jednak okazało się, że jest wystarczająco godny, aby być częścią naszej kolekcji najlepszych dodatków. Ten lekki i płynny dodatek pozwala przesyłać strumieniowo ulubione filmy i programy z niewiarygodną łatwością. Działa szybko na wszystkich urządzeniach Kodi, w tym FireStick. Fen ma ogromną bibliotekę treści, a nowe są regularnie dodawane. Spróbuj!

Jak zainstalować dodatek FEN Kodi

EXODUS V8

Exodus był kiedyś najpopularniejszym i najczęściej używanym dodatkiem Kodi. Tak, ten dodatek nadal działa. Żyje jednak jedynie reliktami swojej dawnej świetności. Po długim długim biegu Exodus został zamknięty, a później ożywiony. Ale to już nie jest. Chociaż nadal ma ogromną bibliotekę treści, która jest regularnie aktualizowana, czasami jest zawodna. Trzymam ten dodatek na liście tak długo, jak długo działa poprawnie. Co więcej, Exodus jest nadal pierwszą preferencją dla wielu użytkowników Kodi. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz spróbować, możesz zainstalować Exodus, klikając poniższy link.

Jak zainstalować Exodus Kodi Addon

Jestem ego

Jestem Ego. Dodatek służy do oglądania filmów i programów telewizyjnych. Zawiera także kategorię Dokumentalne. Jednak głównym celem są filmy i seriale. Znajdziesz tu prawie każdy popularny film lub program, który chcesz obejrzeć tutaj. Ostatnio wydane filmy i odcinki są również regularnie aktualizowane. Addon korzysta z najnowszej technologii zgarniania, aby zapewnić najwyższej jakości strumienie. Jakość rozdzielczości wzrasta do 1080p. Znajdziesz również wiele łączy 720 i SD.

Jak zainstalować Jestem dodatek Ego

Nawałnica

Tempest to kolejny dodatek, który działa świetnie na Kodi 18 i zapewnia solidną bibliotekę filmów i programów telewizyjnych. Ten dodatek zawiera najnowsze filmy i emitowane odcinki. Znajdziesz tu również wiele starych treści. Burza wygląda jak widelec Przymierza. Chociaż Przymierze może już nie być obsługiwane, Burza jest dobrze utrzymana.

Aspekt przesyłania strumieniowego dodatku Tempest Kodi jest imponujący. Szybko znajduje się strumienie, pobiera wiele z nich i prawie wszystkie z nich grają. Działa jeszcze lepiej z Real Debrid. Tempest obsługuje również integrację Trakt. Podoba mi się ten dodatek i nie widzę powodu, dla którego byś tego nie zrobił.

Jak zainstalować Tempest Kodi Addon

Nemesis AIO

Nemesis AIO to dodatek do wielu kategorii, który udostępnia treści na żądanie. Znajdziesz zwykłe kategorie filmów i programów telewizyjnych, a także kategorie specjalne, takie jak filmy dokumentalne, kamera internetowa, filmy z gier, anime, kreskówki i inne. Nemesis działa znakomicie, gdy piszę. Mam nadzieję, że jego obecny poziom wydajności zostanie utrzymany w nadchodzącym czasie. Jeśli masz konto Real Debrid, nie zapomnij połączyć go z Nemesis AIO, aby uzyskać bardziej niesamowite wrażenia z przesyłania strumieniowego.

Jak zainstalować dodatek Nemesis AIO na Kodi

Uran

Dodatek Uranus Kodi, ożywiany przez popularne repozytorium cy4Root, powraca do gry. Z całym nowym zestawem skrobaków ten dodatek działa lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ciągnie mnóstwo wysokiej jakości linków. Oferuje również płynne przesyłanie strumieniowe. Zmieniona wersja Urana zawiera mnóstwo treści, w tym filmy, programy i wiele innych. Jeśli używałeś Urana wcześniej i go przegapiłeś, możesz cieszyć się nim ponownie. Jeśli jesteś nowy w Kodi, możesz wypróbować ten dodatek już teraz.

Jak zainstalować Uranus Kodi Addon

ReleaseBB

ReleaseBB oferuje bogactwo filmów i programów telewizyjnych dla przyjemności z rozrywki. Ten dodatek gwarantuje wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem dostawców premium. Jak piszę, ReleaseBB nie zamawia żadnych wolnych strumieni. Aby korzystać z treści wideo, musisz zalogować się przy użyciu hostingu premium. Możesz korzystać z usług transmisji strumieniowej Real Debrid, All-Debrid lub Premiumize. Chociaż istnieje wiele darmowych dodatków, streaming z linkami premium jest zupełnie innym doświadczeniem. Wypróbuj ten dodatek raz!

Jak zainstalować ReleaseBB Kodi Addon

Mercury Addon

Mercury to niesamowita oferta z repozytorium telewizji Kodi w Wielkiej Brytanii. Ten dodatek zawiera najwyższej jakości skrobaki i zapewnia najwyższej jakości łącza do przesyłania strumieniowego. Możesz oglądać filmy, seriale, filmy dokumentalne i wiele więcej dzięki dodatkowi Mercury Kodi. Dodatek działa na większości popularnych platform streamingowych, takich jak FireStick, Android TV Box, komputery i wiele innych. Dodatek jest obecnie regularnie aktualizowany o najnowsze wydania filmowe i odcinki telewizyjne. Spróbuj!

Jak zainstalować dodatek Mercury

DejaVu Addon

Dodatek DejaVu oferuje wspaniały asortyment treści przesyłanych strumieniowo, w tym ulubionych filmów i seriali. Możesz także przesyłać strumieniowo filmy dokumentalne, treści związane ze sportem, treści dla dzieci i wiele innych. Łatwe w użyciu kategorie w oknie głównym sprawiają, że nie masz absolutnie żadnych trudności z przeglądaniem i przeglądaniem filmów. Korzystając zarówno z technologii torrentowania, jak i skrobania, dodatek DejaVu Kodi pobiera najwyższej jakości strumienie. Działa świetnie, gdy połączysz go z Real Debrid. W tej chwili DejaVu jest jednym z najlepszych dodatków Kodi.

Jak zainstalować DejaVu Addon

Smarowana Błyskawica MTB

: Dodatek jest teraz dostępny jako Greased Lightning Movie Cinema

Twórcy popularnych dodatków Movie Theater Butter Preset Max wydali kolejny solidny dodatek na żądanie o nazwie Greased Lightning MTB - Fast AutoPlay. Automatyczne odtwarzanie jest naprawdę szybkie. Znalezienie i odtworzenie działającego strumienia zajmuje zaledwie kilka sekund. To nie wszystko. Greased Lightning ma również ogromną kolekcję treści wideo na żądanie. Podczas gdy wszystkie Twoje ulubione filmy i programy są na miejscu, dodatek zapewnia wiele innych opcji przesyłania strumieniowego. Możesz oglądać filmy dokumentalne, słuchać podcastów i muzyki, streamować klasykę i wiele więcej. Nawigacja jest również zachwycająco szybka. Dodatek pozwala także na logowanie się do Real Debrid i Trakt, co zapewnia lepsze przesyłanie strumieniowe.

Jak zainstalować Greased Lightning Addon w MTB

USS Defiant

USS Defiant to nowy dodatek (jak piszę ten przewodnik) do strumieniowego przesyłania filmów na żądanie & Przedstawia. Znajdziesz również różne specjalne kategorie przesyłania strumieniowego, takie jak Kings of Horror, Kung Fu, Urban itp.

Skrobaki używane przez ten dodatek wykonują przyzwoitą robotę i pobierają wysokiej jakości strumienie. Jednak najlepiej działa z Real Debrid, który umożliwia dostęp do łączy premium.

Dodatek jest łatwy w instalacji, konfiguracji, a także łatwy w użyciu. Zapewnia płynną pracę na wszystkich typach urządzeń zgodnych z Kodi.

Jak zainstalować dodatek USS Defiant

Śmierć z góry

Death From Above to zbiór wszystkich dodatków od zespołu programistów o nazwie Falcon. Ten dodatek oferuje ogromną kolekcję filmów, programów, filmów dokumentalnych, treści dla dzieci i nie tylko.

Death from Above nie jest częścią żadnego repozytorium. Możesz zainstalować go bezpośrednio z pliku zip. Ten dodatek ma obecnie bibliotekę ośmiu dodatków Falcon. Jednak wszystkie dodatki mogą nie działać. Kiedy ostatni raz sprawdzałem to podczas pisania tego utworu, działały cztery dodatki. Mimo że niektóre dodatki nie działają, inne oferują mnóstwo treści na wiele godzin rozrywki.

Death from Above oferuje również integrację Real-Debrid, zapewniając w ten sposób dostęp do strumieni o wyższej jakości i Full HD. Układ jest prosty, umożliwiając szybki dostęp do ulubionego dodatku z kolekcji. Ponieważ Death From Above to zbiór dodatków, instalacja zajmuje kilka minut. Jednak nadal warto spróbować.

Źródło repozytorium: http://ajbuilds.uk/secret

Jak zainstalować Death from Above Kodi Addon

IT Addon od Nobody's

Jeśli szukasz zamiennika dodatku 13Clowns Kodi, dodatek IT Kodi firmy Nikt może nie być właściwym wyborem dla Ciebie. Ten dodatek na żądanie może pochwalić się sporą kolekcją filmów i programów. Jest także domem dla wielu innych rodzajów treści wideo, w tym filmów dokumentalnych, filmów z YouTube'a, treści dla dzieci i innych. Ten dodatek zyskuje wiele dobrych linków podczas pisania tego przewodnika. Wygląda obiecująco i mam nadzieję, że nadal będzie dostarczać wysokiej jakości usługi również w przyszłości. IT jest częścią T2K Repo.

Jak zainstalować dodatek IT

Alvin

Dodatek Alvina Kodi jest częścią raczej nieznanego repozytorium Octopus (jak to piszę). Jednak jestem trochę wdzięczny, że na to wpadłem. Ten dodatek wygląda jak rozwidlenie Exodusa V8. Oba mają podobny - jeśli nie całkowicie taki sam - układ. Alvin pobiera wiele wysokiej jakości linków i wiele z nich w rozdzielczości 1080p. Ma też dużą bibliotekę treści. Chociaż nie znajdziesz wielu wyszukanych kategorii, jeśli szukasz prostego dodatku, który ułatwia strumieniowe przesyłanie filmów i programów w wysokiej jakości, zdecydowanie powinieneś rozważyć dodatek Alvin.

Jak zainstalować Alvin Addon na Kodi

Yify Movies HD

Ten dodatek jest niesamowitą ofertą od jednego niezwykle popularnego nazwiska w świecie torrentów - Yify. Użytkownicy często torrentujący muszą już znać tę nazwę. Jeśli jesteś nowy, Yify to duże źródło bezpłatnych filmów. Możesz pobrać te filmy z kilku stron z torrentami za pomocą klienta P2P.

Ze względu na niedawne ataki na strony z torrentami coraz trudniej jest znaleźć dobre opcje pobierania filmów. Jednak dzięki nowemu dodatkowi Yify o nazwie Yify Movies HD możesz rozpocząć strumieniowe przesyłanie filmów z tego źródła za pośrednictwem Kodi.

Podobnie jak dodatek Seren, Yify Movies HD obecnie przesyła strumieniowo tylko za pośrednictwem usług hostingowych premium, takich jak Real Debrid i Premiumize. Dodatek jest nowy i wciąż się rozwija. Darmowe linki mogą zostać dodane do niego w przyszłości. Jedno jest pewne. Dzięki linkom premium transmisja strumieniowa jest znacznie lepsza niż bez niej. Wypróbuj dodatek z Real Debrid, a zobaczysz różnicę.

Jak zainstalować Yify Movies HD na Kodi

Prawdziwy debrid wyłącznie filmy

Jak wynika z nazwy, Real Debrid wyłącznie filmy jest przeznaczony do przesyłania strumieniowego filmów. Działa także tylko po sparowaniu z Real Debrid.

Wiemy, że Real Debrid to generator linków premium. Dlatego spodziewaj się znaleźć wysokiej jakości strumienie z tym dodatkiem.

Jak piszę, ten dodatek jest wciąż rozwijany. Dlatego może nie zapewniać najlepszej nawigacji lub przeglądania. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie zaktualizowany o bardziej przyjazny interfejs użytkownika.

Jak zainstalować Real Debrid wyłącznie filmy

Pirackie życie to dla mnie

Aktualizacja: ten dodatek może nie być już najbardziej niezawodnym wyborem. Spróbuj jednego z innych dodatków z tej listy. Jeśli to nie działa przez jakiś czas, usunę go z listy.

Dodatek Pirate's Life for Me Kodi dostarcza treści na żądanie, w tym filmy & Telewizja pokazuje nową, ale szybko dogania technologię zwaną buforowaniem torrentów. Ten dodatek wyszukuje linki torrentów w Internecie i ustawia je w linii do odtwarzania. Chociaż znajdziesz kilka bezpłatnych opcji przesyłania strumieniowego, Życie pirata dla mnie jest zasadniczo dodatkiem premium. Musisz użyć Real Debrid lub Premiumize, aby uzyskać z niego jak najwięcej.

Duża biblioteka filmów i programów czeka na odkrycie. Dzięki buforowaniu torrentów w trybie premium możesz oczekiwać znacznie wyższej jakości odtwarzania i lepszej wydajności. Dodatek zawiera również sekcję IPTV, ale nie jest to zbyt świetne. Opcje inne niż premium również nie działają zbyt dobrze. Jak powiedziałem, używaj go z usługą premium, a będziesz cieszyć się bardziej.

Jak zainstalować A Pirates Life for Me na Kodi

T2K 1 Kliknij opcję Dodatek do filmu

T2K 1 Click Movie Dodatek Kodi, jak sama nazwa wskazuje, jest usługą odtwarzania filmów jednym kliknięciem (prawie). Po prostu wybierz film, który chcesz obejrzeć, i wybierz jeden z wstępnie wybranych linków do przesyłania strumieniowego z listy. Twój ulubiony film jest już przesyłany strumieniowo. T2K 1 Click Movie to niezwykle szybki dodatek. Pozwala szybko przejść do listy filmów, natychmiast wyświetla łącza i odtwarza filmy.

Jednak nie jestem zadowolony z biblioteki filmów. Dodatek tęskni za niektórymi z najbardziej poszukiwanych tytułów filmowych, które są niemal wszechobecne we wszystkich innych dodatkach na żądanie. Układ dodatku też nie jest zbyt świetny. Do wyboru jest tylko jedna darmowa kategoria. Istnieje inna kategoria premium dla użytkowników Real-Debrid. To wszystko.

Mimo to nadal polecam T2K 1 Click Movie, ponieważ ma kilka dobrych filmów. Z wielką przyjemnością obserwuję, jak grają tak szybko. Śmiało i spróbuj.

Źródło: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Repo: Repozytorium T2K

Jak zainstalować T2K 1 Kliknij Movie Kodi Addon

Gwiazda Śmierci

DeathStar nie jest podobna do twoich zwykłych dodatków rozrywkowych. Jest to dodatek o uroczym skręcie. DeathStar to mikstura ponad 35 różnych dodatków Kodi. Instalujesz jeden dodatek i masz dostęp do całej biblioteki dodatków dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z przesyłaniem strumieniowym. Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać treści na żądanie, telewizję na żywo, treści sportowe czy filmy i programy dla dzieci, DeathStar ma to wszystko.

DeathStar jest wynikiem współpracy dziesięciu renomowanych programistów Kodi. Ponieważ jest obsługiwany przez wielu programistów, zawsze zapewnia wysoką jakość działania. Zainstaluj DeathStar w niecałe 5 minut z repozytorium Ezzer Macs i przygotuj się na niesamowite wrażenia strumieniowe.

Repozytorium: Mac Ezzer

Źródło: http://ezzer-mac.com/repo

Jak zainstalować DeathStar Kodi Addon

Wiara w czary

Voodoo to dodatek do oglądania filmów i programów telewizyjnych. Jednak oferuje także wiele dodatków w postaci telewizji na żywo, filmów dla dzieci i anime dla dorosłych. Mimo że sekcja Live TV tego dodatku działa dobrze, nie polegałbym na nim za bardzo. Przesyłanie strumieniowe jest nieco powolne i czasami nie odtwarza żądanego kanału.

W przypadku filmów i programów dodatek Voodoo ma się dobrze i dlatego jest częścią naszej listy najlepszych dodatków. Dodatek pozwala zalogować się przy użyciu konta Real-Debrid. Jednak nawet bez Real-Debrid zapewnia mnóstwo wysokiej jakości linków. Nawigacja jest trochę wolna, ale ogólnie podoba mi się ten dodatek.

Jak zainstalować dodatek Voodoo

Zarośla

Scrubs to kolejny dodatek na żądanie, który sprawia, że ​​znajduje się na naszej liście najlepszych dodatków Kodi. To widelec Exodus, ale myślę, że nie trzeba wspominać, że jest lepszy niż jego poprzednik. Chociaż Exodus wciąż trzyma się cienkiej nici, Scrubs oferuje kilka ulepszeń i ulepszeń. Dodatek Scrubs utrzymuje ten sam układ w znanych kategoriach, takich jak Filmy, Programy telewizyjne, Moje filmy, Moje programy telewizyjne, Nowe filmy. Ułatwia to nawigację.

Scrubs pobiera wiele linków i dość szybko. Ale nie spodziewaj się, że znajdziesz dużo 1080 strumieni Full HD. Zauważyłem też, że wiele łączy 720p i SD również nie gra. Oznacza to, że będziesz musiał sprawdzić kilka linków, zanim odkryjesz działający. Wszystko staje się lepsze, jeśli zalogujesz się na swoje konto Real-Debrid.

Repo: Jew Repo

Źródło: https://jewbmx.github.io/

Jak zainstalować Scrubs Addon na Kodi

LISTY TURKÓW W UK

Brytyjskie listy odtwarzania Turk są bardzo popularnym i często pobieranym Kodi Addon dla Amazon Fire TV. Oferuje nie tylko niesamowitą bibliotekę filmów i programów telewizyjnych, ale także hostuje filmy tureckie & Programy telewizyjne, filmy animowane, telewizja przemysłowa, telewizja na żywo, komedia stand-up, filmy dokumentalne, filmy porno i wiele innych. Interfejs użytkownika jest dość schludny i prosty, a dodatek działa bezbłędnie, co uzasadnia jego pojawienie się na liście najlepszych dodatków Kodi. Możesz pobrać go z Turk Repo -

Repo - UK Turk

Źródło - https://addoncloud.org/ukturk/install

Jak zainstalować brytyjskie listy odtwarzania Turk na Kodi

Watchdogs Video

Dodatek Watchdog Kodi został zamknięty w marcu 2019 r., Gdy repozytorium Hellhounds przeszło w tryb offline. Jednak addon został teraz ożywiony i powrócił ze wszystkimi dodatkami i emocjami. Jest teraz dostępny pod nazwą Watchdogs Video i możesz pobrać ten dodatek z repozytorium Goldengun.

W przeciwieństwie do poprzedniego awatara, Watchdogs Video nie zawiera sekcji Live TV. Ma jednak mnóstwo niesamowitych filmów na żądanie, które można oglądać godzinami. Wygląda na to, że dodatek jest regularnie aktualizowany i utrzymywany. Mówię to, ponieważ znalazłem wszystkie najnowsze wydania i odcinki filmów. Wydaje się, że zgarniacze wykonują przyzwoitą robotę, ponieważ Watchdogs dobrze się przesyła. Postanowiłem ponownie umieścić Watchdogi na naszej liście najlepszych dodatków Kodi.

Źródło: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

Jak zainstalować dodatek Watchdogs na Kodi

PRZYMIERZE

Dodatek Przymierza widział wiele wzlotów i upadków. Najdłużej pozostawał opuszczony przez swoich pierwotnych twórców i nie otrzymał żadnych aktualizacji. Jednak ten niezwykle popularny dodatek Kodi został teraz odnowiony i jest dostępny za pośrednictwem dwóch repozytoriów - Cy4Root i Covenant. Dodatek dostaje teraz wiele działających linków. Działa również świetnie z Real Debrid. Możesz zainstalować Covenant na Kodi w ciągu kilku minut.

Repo: Covenant lub Cy4Root

Źródło: https://covenant01.github.io/zip lub https://cy4root2.github.io/zip

BEST DLA KODI: Uzyskaj 3 miesiące za darmo & zaoszczędź 49% na rocznych planach ExpressVPN

Najlepsze dodatki wielofunkcyjne

Filmy, programy, telewizja na żywo, sport, filmy dokumentalne, dzieci, muzyka to jedne z najpopularniejszych rodzajów treści, których szukamy w Kodi. Zwykle są dedykowane dodatki dla każdej kategorii. Na przykład w poprzedniej sekcji rozmawialiśmy o najpopularniejszych dodatkach do filmów i programów na żądanie. W następnej sekcji omówimy najlepsze dodatki Kodi do telewizji na żywo. Następnie istnieje kilka dodatków, które obsługują wszystkie te kategorie w jednym miejscu. I dlatego są one dodatkami uniwersalnymi. Oto nasza mała, ale solidna lista.

 1. Bezgraniczny
 2. 7 z 9
 3. Fladnag
 4. Załoga
 5. Zejście
 6. LaPlaza

Bezgraniczny

Nieograniczony dodatek Kodi zapewnia szeroką gamę treści przesyłanych strumieniowo w różnych ekscytujących kategoriach. Jeśli jesteś fanem treści na żądanie, masz wiele opcji, aby cieszyć się kilkuminutowym strumieniowaniem. Jeśli lubisz oglądać kanały telewizji kablowej, ponieważ są one nadawane, ma również niezawodną sekcję telewizji na żywo. Dodatkowo możesz oglądać treści sportowe, komediowe, dla dzieci i wiele więcej.

Dodatek jest wspierany przez skuteczny zestaw skrobaków, które czerpią dobrej jakości bezpłatne linki. Działa również z Real Debrid i pobiera również linki premium. Po pewnym czasie korzystania z tego dodatku jestem pewien, że jest to jeden z najlepszych dodatków Kodi.

Jak zainstalować program Limitless Kodi Addon

7 z 9

To kolejny dodatek Kodi, który musiał być częścią naszej listy najlepszych dodatków do Kodi w chwili, gdy go zobaczyłem. Ma ponad 30 kategorii transmisji strumieniowej do wyboru. I programiści upewniają się, że większość kategorii jest online do strumieniowego przesyłania danych przez prawie cały czas. Znajdziesz nie tylko zwykłe opcje, takie jak filmy, programy telewizyjne i programy na żywo, ale także różne promocje specjalne. Miłośnicy, Tubitv - True 1- Click, filmy Reddit, podcasty, sztuki walki i inne.

W rzeczywistości dodatek 7 z 9 Kodi ustawia kilka popularnych podgatunków bezpośrednio na ekranie głównym, aby szybko wybrać. Zawiera również niektóre sekcje, takie jak filmy klasyczne (BNW), które w dzisiejszych czasach nie są bardzo łatwe do znalezienia. 7 z 9 to solidny dodatek i polecam spróbować.  

Jak zainstalować 7 z 9 Kodi Addon

Fladnag

Fladnag to nie tylko jeden dodatek, ale zbiór 6 dodatków, które zapewniają szeroki zakres treści. Każdy dodatek musi być zainstalowany osobno. Kolekcja obejmuje zestawy dla dzieci Fladnag, bajki Fladnag, kolekcje Faldnag, filmy Faldnag, sportowe Fladnag i programy telewizyjne Fladnag. Jak widać, każdy dodatek zapewnia unikalny zestaw treści. Możesz zainstalować te dodatki z repozytorium T2K.

Repo: T2K

Źródło: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Jak zainstalować dodatki na Kodi

Załoga

The Crew to asortyment różnorodnych opcji przesyłania strumieniowego. Ten wielofunkcyjny dodatek Kodi umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów i programów wraz z telewizją na żywo, sportem, treściami dla dzieci i nie tylko. Dodatek do ekipy Kodi zawiera setki godzin treści godnych uwagi.

Jest to lekki dodatek, który działa prawie bezbłędnie na każdym urządzeniu obsługiwanym przez Kodi. Jest to część wewnętrznego repozytorium o nazwie The Crew. Dodatek jest łatwy w instalacji, łatwiejszy w użyciu. Obsługuje również usługi innych firm, takie jak Trakt i Real Debrid, aby zapewnić najwyższą jakość przesyłania strumieniowego. Dodatek jest również regularnie aktualizowany o poprawki błędów i ulepszenia. Spróbuj!

Jak zainstalować dodatek The Crew na Kodi

Zejście

Dodatek Descent Kodi jest jednym z nowszych wpisów na tej liście najlepszych dodatków do Kodi. Pochodzi z repozytorium Cy4Root, które zyskuje obecnie dużą popularność.

Dzięki Descent możesz przesyłać strumieniowo mnóstwo filmów i programów. Wykorzystał OpenScrapers i zapewnia, że ​​uzyska wysokiej jakości linki. Jednocześnie umożliwia łatwą integrację z Real Debrid, aby umożliwić dostęp do łączy premium.

Trakt jest również dość łatwy do skonfigurowania dzięki dodatkowi Descent.

Oprócz zwykłej zawartości możesz także przeglądać kategorię Pochodzenie, która zawiera wiele specjalizacji i dodatków. W tej kategorii znajduje się również sekcja IPTV do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo. Podsumowując, Descent to świetny dodatek.

Jak zainstalować dodatek Descent

LaPlaza

Dodatek LaPlaza Kodi oferuje wiele opcji przesyłania strumieniowego, w tym filmy, programy, filmy dokumentalne, kącik dla dzieci, strefę fitness, muzykę, radio i wiele innych. Obejmuje nawet kategorię IPTV dla strumieniowego przesyłania telewizji na żywo (choć nie jest całkowicie niezawodna).

Dodatek ten jest hostowany przez repozytorium cy4Root, jedno z obecnie najbardziej niezawodnych repozytoriów.

Laplaza przyciąga mnóstwo linków do przesyłania strumieniowego wysokiej jakości. Umożliwia także integrację Real Debrid i Trakt. Podsumowując, jest to solidny dodatek do streamingu.

Jak zainstalować LaPlaza Kodi Addon

Najlepsze dodatki telewizyjne na żywo

Możesz rzucić okiem na najlepsze dodatki na żywo dla Kodi. Jeśli potrzebujesz ich więcej, mam osobny przewodnik, który dotyczy konkretnie dodatków do telewizji Kodi na żywo.

 1. USTVNow
 2. The Players Klub
 3. Kodi Solutions IPTV
 4. cCloud TV
 5. Robin Hood TV
 6. Prosty klient PVR IPTV

USTVNow

Repo: Repozytorium dodatków Kodi

USTVNow to ekonomiczny sposób oglądania ulubionych amerykańskich kanałów telewizji kablowej za pośrednictwem Kodi. Chociaż dodatek jest przeznaczony głównie dla personelu wojskowego i Amerykanów podróżujących za granicę, każdy może zapisać się do usługi i oglądać kanały. Ta usługa ma również platformę internetową, ale ledwo dorówna wrażeniom Kodi. Plany zaczynają się od 14,99 USD miesięcznie i zapewniają dostęp do 24 kanałów. Płatne plany obejmują również obsługę DVR. Możesz zainstalować USTVNow z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi. Jest dostępny jako USTVNow Plus.

The Players Klub

Gracze Klub to kolejny doskonały dodatek do telewizji na żywo, który zapewnia dostęp do setek kanałów telewizyjnych z Ameryki i całego świata. Co bardziej zadziwiające, ich miesięczny abonament kosztuje tylko 8 USD miesięcznie. Gracze Klub jest również dostępny na Androida. Po jednej rejestracji możesz korzystać z usługi zarówno na Kodi, jak i na Androidzie.

Jak zainstalować The Players Klub IPTV na Kodi / FireStick

Kodi Solutions IPTV

Jeśli szukasz niedrogiego sposobu oglądania wysokiej jakości telewizji na żywo w Kodi, dodatek IPTV Kodi Solutions jest rzeczywiście rozwiązaniem dla Ciebie. Za 5 USD miesięcznie ta usługa zapewnia dostęp do prawie 4000 kanałów telewizyjnych na żywo. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać filmy lub programy, kanały muzyczne lub transmisje sportowe na żywo, kanały Lifestyle lub treści dla dzieci, dodatek Kodi Solutions do Kodi oferuje wszystko.

Kodi Solutions IPTV ma również aplikację na Androida, która pozwala korzystać z usługi na urządzeniach mobilnych FireStick i Android. Jednak ten dodatek Kodi czyni go usługą wieloplatformową. To dlatego, że Kodi jest obsługiwany w systemach Windows, Mac, iOS, Linux, Android Mobile, FireStick i Raspberry Pi.

Ten dodatek zawiera dziesiątki kanałów z USA. Znajdziesz także międzynarodowe kanały telewizyjne na żywo z Wielkiej Brytanii, Kanady, Indii, Portugalii, Meksyku, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Kodi Solutions IPTV to jeden z najlepszych dodatków do oglądania telewizji na żywo. Spróbuj.

Jak zainstalować Kodi Solutions IPTV na Kodi

cCloud TV

cCloud TV to kolejny dodatek do telewizji na żywo, który warto rozważyć, jeśli lubisz oglądać kanały satelitarne na Kodi. Bez większego zamieszania ten dodatek zapewnia najlepsze sieci telewizyjne bez konieczności płacenia za wysoką opłatę abonamentową. cCloud TV jest w stu procentach bezpłatny. Ma wiele kategorii do wyboru, w tym Wszystkie kanały, FilmOn, Sport, Wiadomości, Dokumentalne i kilka innych. I chociaż cCloud TV to telewizja na żywo, dodatek do IPTV, ma również specjalne kategorie na żądanie dla filmów i programów.

cCloud TV oferuje odtwarzanie większości filmów jednym kliknięciem. Jednak wszystkie żądane filmy mogą nie być odtwarzane przez cały czas. Czasami niektóre strumienie są offline. Jest to jednak dobry dodatek do telewizji na żywo, zwłaszcza gdy porównasz go z innymi w tej samej kategorii. Ten dodatek zasługuje na miejsce wśród najlepszych dodatków Kodi. Możesz pobrać cCloud TV z repozytorium Kodi Bae.

Repo: Kodi Bae

Źródło: http :: //lazykodi.com

Jak zainstalować cCloud TV Kodi Addon

Robin Hood TV

Dodatek Robin Hood TV oferuje opcje przesyłania strumieniowego telewizji na żywo z regionu bałkańskiego, kilku krajów europejskich (w tym Wielkiej Brytanii) i USA. Chociaż dodatek nie oferuje tak dużej różnorodności, jak wiele innych na tej liście najlepszych dodatków Kodi, możesz być zainteresowany, jeśli chcesz oglądać bezpłatne transmisje telewizyjne na żywo z regionów, które oferuje. Dodatek obejmuje również szeroką gamę kanałów z USA. Jednak niektóre najbardziej poszukiwane mogą nie zostać znalezione. Mimo to możesz spróbować przynajmniej raz.

Źródło: http://kodibalkan.com/repo/

Jak zainstalować Robinhood TV na Kodi

Prosty klient PVR IPTV

Prosty klient PVR IPTV to dodatek do IPTV, który pozwala połączyć istniejącą subskrypcję IPTV z Kodi i przesyłać strumieniowo kanały telewizyjne na żywo. Chociaż ten dodatek nie oferuje własnych treści, współpracuje z szeroką gamą usług IPTV.

Możesz skonfigurować subskrypcję IPTV za pomocą tego dodatku Kodi z adresem URL listy odtwarzania M3U lub adresem URL XMLTV EPG. To nie działa w żaden inny sposób. Możesz skontaktować się z dostawcą usług IPTV w sprawie adresów URL. Możesz również sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą, ponieważ zwykle te adresy URL są wysyłane w wiadomości e-mail wraz z danymi do logowania.

Jak zainstalować prosty klient PVR IPTV

Najlepsze dodatki Kodi dla sportu

najlepsze dodatki Kodi do sportów na żywo

 1. SPORTSDEVIL
 2. Sportowa
 3. Fox Sports Go
 4. Rising Tides

SPORTSDEVIL

Sportsdevil to najpopularniejszy dodatek sportowy. Ten dodatek istnieje już od jakiegoś czasu i nadal zapewnia wysokiej jakości treści. Jest to obowiązkowy dodatek dla każdego miłośnika sportu. Oferuje transmisję na żywo z wielu kanałów sportowych, dzięki czemu można oglądać na żywo mecze krykieta, piłki nożnej, tenisa, piłki nożnej, hokeja itp. Możesz nawet oglądać dogonienie swoich ulubionych meczów na wypadek, gdybyś przegapił akcję na żywo. Wcześniej był dostępny w repozytorium Fusion, ale teraz możesz go pobrać z różnych repozytoriów.

Ten dodatek istnieje już od jakiegoś czasu i nadal działa. Możesz jednak zauważyć, że wiele filmów nie jest przesyłanych strumieniowo w prawie każdej kategorii. Jeśli SportsDevil nie zapewnia zadowalającej wydajności, możesz wypróbować inne dodatki sportowe.

Repo: EzzerMacs

Źródło: http://ezzer-mac.com/repo

Jak zainstalować Sportsdevil Kodi Addon

Sportowa

Wygląda na to, że Sportowa TV to dodatek inspirowany SportsDevil, choć nie ma tak wielu opcji przesyłania strumieniowego. Możesz jednak spróbować, ponieważ ma kilka kategorii sportowych, z których możesz przesyłać strumieniowo. Obejmuje on także różne sporty, w tym piłkę nożną, tenis, krykiet, tenis stołowy, baseball, koszykówkę i wiele innych. Dodatek ma również dobry przegląd kanałów sportowych na żywo. Istnieje wiele martwych strumieni, ale wiele z nich działa również na żywo i działa

Źródło: https://mbebe.github.io/blomqvist

Jak zainstalować Sportową TV Kodi Addon

Fox Sports Go

Fox Sports to pozycja obowiązkowa dla miłośnika sportu. Ten dodatek Kodi zaspokaja potrzeby wszystkich miłośników sportu. Możesz nawet transmitować na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe za pomocą tego wspaniałego dodatku Kodi Sports. To jest oficjalna oferta Foxa dostępna w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Pamiętaj, że ten dodatek wymaga subskrypcji kanału Fox Sports.

Repo: Repozytorium dodatków Kodi

Rising Tides

Rising Tides to kolejny sportowy dodatek do Kodi. Ten dodatek umożliwia strumieniowe przesyłanie piłki nożnej, wydarzeń PPV, a nawet różnych sportowych kanałów telewizji kablowej. Dodatek nie ma wielu opcji przesyłania strumieniowego, ale istnieje kilka interesujących kategorii. Możesz spróbować.

Źródło: http://mullafabz.xyz/Repository/

Najlepsze dodatki Kodi dla dzieci, bajki & Anime

najlepsze dodatki Kodi do kreskówek

CTOON Kodi (Kreskówki & Anime)

Niewątpliwie CTOON jest jednym z najlepszych dodatków Kodi do treści animowanych i anime. Ten dodatek ma ogromną kolekcję. Oferuje odtwarzanie jednym kliknięciem i jest niesamowicie szybki. Testowałem dziesiątki linków i wszystkie działały (tak, wszystkie i nie „prawie”). Istnieją setki filmów do obejrzenia na wiele godzin rozrywki. Główny ekran dodatku pozwala rozpocząć pracę z wieloma kategoriami filmów animowanych, kreskówek i anime. Każda kategoria jest posortowana alfabetycznie. Możesz także użyć funkcji wyszukiwania (pojawia się w chowanym menu Kodi, gdy nawigujesz w lewo), aby znaleźć wszystko, czego szukasz. Jeśli nie próbowałeś CTOON KOdi, zrób to teraz!

Repo: Doko

Źródło: https://doko-desuka.github.io/

FunimationNow

FunimationNow daje dostęp do ogromnej biblioteki filmów z anime za 5,99 USD miesięcznie. Możesz kupić roczny plan za 59,99 USD, jeśli szukasz oszczędności. FunimationNow oferuje również bezpłatną usługę, ale ogranicza swoją bibliotekę wideo. Darmowe filmy są również wyświetlane z reklamami. Płatna subskrypcja oferuje do dwóch jednoczesnych strumieni, a bezpłatny ogranicza ją do jednego. Dzięki płatnej subskrypcji zyskujesz także wczesny dostęp do Home Video Dubs. Możesz zainstalować FunimationNow z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Repo: Oficjalne repozytorium dodatków Kodi

Najlepsze dodatki Kodi do strumieniowego przesyłania muzyki

najlepsze dodatki Kodi do strumieniowego przesyłania muzyki za darmo

MP3 STREAMS

To świetny dodatek Kodi dla entuzjastów muzyki. Jest to popularny dodatek, który istnieje już od dłuższego czasu. Biblioteka multimediów jest dobrze podzielona na różne kategorie, takie jak Billboard Top 100, najlepsi artyści albumów, rap, hip-hop, jazz itp. Tutaj możesz nawet stworzyć własną ulubioną listę odtwarzania.

Repo: telewizor do drzwi piwnicznych

Źródło: http://cellardoortv.com/repo/

Youtube

YouTube jest największą witryną do udostępniania filmów na całym świecie. Jeśli zastanawiasz się, czy możesz przesyłać strumieniowo filmy za pomocą YouTube na FireStick lub innym urządzeniu za pomocą Kodi, odpowiedź jest twierdząca. Dodatek YouTube Kodi wykonuje całkiem przyzwoitą robotę i nie poczujesz dużej różnicy między korzystaniem z niego a oryginalną witryną. Dodatek Kodi na YouTube oferuje również kilka ciekawych funkcji, które są dodatkowym bonusem. Wypróbuj ten niesamowity dodatek.

Repo: telewizor do drzwi piwnicznych

Źródło: http://cellardoortv.com/repo/

Najlepsze dodatki dramatu KOREAN

ICDrama

Oto specjalna gratka dla tych, którzy chcą oglądać koreańskie filmy i programy. ICDrama ma dużą bibliotekę koreańskich treści. Ale jest też wiele filmów z innych krajów. Znajdziesz także treści z Hongkongu, Chin, Japonii i Tajwanu. Oczywiście głównym celem dodatku są filmy i odcinki z Korei.

Mimo że nie rozumiem koreańskiego ani żadnego innego języka, w którym ten dodatek wyświetla treść, ICDrama jest niezawodnym i szybkim dodatkiem. Oferuje odtwarzanie jednym kliknięciem i działa prawie wszystkie strumienie, które próbowałem. Jeśli więc chcesz oglądać treści z jednego z tych krajów azjatyckich, pobierz ten dodatek już teraz.

Repo: Aznhusband

Źródło: https://aznhusband.github.io/repo/

To była nasza lista najlepszych obecnie działających dodatków Kodi. Jeśli uważasz, że niektóre inne dodatki zasługują na miejsce na tej liście, daj nam znać w polu komentarzy poniżej.

FAQ

Co jest najbardziej popularne? & najlepszy dodatek?

Exodus Redux jest obecnie najpopularniejszym dodatkiem Kodi. Ten dodatek oferuje opcje przesyłania strumieniowego na żądanie, w tym filmy i programy telewizyjne. Jest to widelec dodatku Exodus, który kiedyś był również bardzo popularny.

Dodatkowo, dodatek Venom i The Crew to także dwa bardzo popularne dodatki Kodi.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z używaniem Kodi Addon?

Jeśli korzystasz z dodatku innej firmy do przesyłania strumieniowego treści chronionych prawem autorskim lub licencjonowanych, możesz mieć problemy prawne. Dlatego zalecamy naszym użytkownikom, aby zawsze przesyłali strumieniowo treści dostępne w domenie publicznej.

Zalecamy również korzystanie z VPN podczas przesyłania strumieniowego z dodatkami Kodi, aby ukryć swój adres IP i zapewnić bezpieczne przesyłanie strumieniowe.

Co możesz oglądać z dodatkami Kodi?

Z dodatkami Kodi możesz oglądać praktycznie wszystko. Chodzi o znalezienie odpowiedniego dodatku do treści, które chcesz przesyłać strumieniowo. Na tej liście znajdziesz dodatki Kodi do filmów, programów, telewizji na żywo, sportu, fitnessu, anime i innych.

Czy Kodi jest legalne i bezpieczne w użyciu?

Tak, korzystanie z Kodi jest legalne i bezpieczne, pod warunkiem, że przesyłasz treści dostępne publicznie. Będziesz miał o wiele bezpieczniejsze wrażenia, jeśli korzystasz z VPN streamingowego z Kodi.

Kodi jest oficjalnie dostępny w Microsoft Store i Google Play Store. To wyraźnie gwarantuje jego autentyczność, bezpieczeństwo i legalność.

Jak mogę zainstalować dodatki Kodi?

Aby zainstalować dodatek Kodi, najpierw potrzebujesz źródłowego adresu URL. Ze źródłowego adresu URL instalujesz repozytorium Kodi, które obsługuje dodatek. Na koniec zainstaluj dodatek z repozytorium.

Udostępniliśmy link do przewodników instalacji dla wszystkich dodatków z tej listy. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby zainstalować wybrany dodatek.

Należy pamiętać, że ten artykuł dotyczący najlepszych dodatków Kodi służy wyłącznie do celów edukacyjnych i nigdy nie sugerujemy, aby nasi czytelnicy uzyskiwali dostęp do jakichkolwiek zabronionych lub nielegalnych treści za pomocą któregokolwiek z wyżej wymienionych dodatków Kodi. 

Związane z:

 • Jak Jailbreak FireStick
 • Jak zainstalować APK Cinema
 • Jak zresetować Kodi w FireStick
 • Jak zaktualizować Kodi w FireStick
 • Jak zainstalować Kodi w FireStick

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me