Najlepsze usługi IPTV (luty 2020)

>

W tym artykule znajdziesz listę najlepszych usług IPTV dla FireStick i innych platform, w tym Android TV, Android TV Box, Android Mobile & Urządzenia przenośne, iOS, Windows, Mac itp.

Usługi IPTV przedstawione w tym poście to świetny sposób na odcięcie przewodu i oglądanie ulubionych kanałów online. Usługi te stanowią opłacalne rozwiązanie do strumieniowego przesyłania kanałów telewizji kablowej, które w innym przypadku mogłyby kosztować fortunę.

Aby rozpocząć, wystarczy kupić subskrypcję IPTV i pobrać aplikację na obsługiwane urządzenia. Wspomniani tutaj dostawcy IPTV oferują transmisję strumieniową telewizji na żywo w rozdzielczości 1080p.

Chociaż usługi te są przeznaczone głównie do przesyłania strumieniowego telewizji na żywo, niektóre z nich mogą obejmować również filmy i programy VOD. Większość z tych usług obsługuje również EPG lub TV Guide, aby zapewnić ci dostęp do harmonogramu TV.

Catch-Up TV, funkcje Multi-Screen są również zawarte w niektórych z tych usług IPTV.

Uwaga: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumieniowe treści chronione prawem autorskim na twoim urządzeniu, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

  • Jak zainstalować VPN na FireStick / Fire TV
  • Jak zainstalować VPN na innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego

Najlepsze usługi IPTV

Oto lista najlepszych usług IPTV, które wymagają subskrypcji i mają własne treści. Wszystkie te usługi mają setki kanałów telewizyjnych na żywo z USA, a także kanałów międzynarodowych.

1. Sapphire Secure IPTV

najlepiej IPTVSapphire Secure IPTV to opłacalna opcja przesyłania strumieniowego ulubionych kanałów telewizji kablowej na FireStick i innych urządzeniach z Androidem, takich jak telewizory, telewizory Smart, telefony komórkowe i tablety. Ten dostawca IPTV oferuje dostęp do ponad 1500 kanałów w jakości HD z całego świata. Istnieje wiele popularnych kanałów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Funkcja EPG na żywo jest wbudowana w usługę Sapphire Secure. Przewodnik EPG lub TV pozwala ci być na bieżąco z harmonogramem telewizyjnym na dany dzień. Sapphire Secure zawiera również funkcję Multi-Screen, która pozwala przesyłać strumieniowo do 4 kanałów jednocześnie na jednym ekranie. Podsumowując, Sapphire Secure to wspaniała usługa IPTV.

Jak zainstalować Sapphire Secure IPTV

2. Sportz TV IPTV

najlepsi dostawcy usług IPTVSportz TV to kolejna świetna opcja do oglądania ulubionych kanałów telewizyjnych w FireStick. Dzięki Sportz TV masz dostęp do ponad 6500 kanałów satelitarnych z całego świata, w tym z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i wielu innych popularnych lokalizacji.

Plan podstawowy zaczyna się od 9,95 USD z dwoma połączeniami.

Sportz TV jest obsługiwany na prawie wszystkich urządzeniach z Androidem, w tym FireStick, urządzeniach z Android TV i telefonach komórkowych & tabletki Musi zostać załadowany z boku lub zainstalowany ręcznie, ponieważ nie jest dostępny za pośrednictwem oficjalnego kanału.

Ta usługa zawiera również sekcję VOD z szeroką gamą filmów i programów na żądanie. To duży plus, powiedziałbym. Dodatkowo dostępny jest przewodnik telewizyjny na żywo lub przewodnik telewizyjny, który zapewnia bieżący harmonogram telewizyjny.

Możesz przesyłać strumieniowo większość kanałów w jakości Full HD. Chociaż niektóre kanały mogą przesyłać strumieniowo tylko w 720p.

Jak zainstalować Sportz TV IPTV

3. Nitro TV IPTV

nitro tv iptvDzięki solidnemu składowi ponad 6000 kanałów i ponad 2500 strumieniowaniu HD, Nitro TV IPTV był oczywistym wyborem dla tej listy najlepszych usług IPTV. Nitro TV IPTV ma aplikacje na urządzenia z Androidem i urządzenia z systemem Android, w tym FireStick. Działa płynnie nawet na urządzeniach o niskiej specyfikacji.

Mogą wystąpić sporadyczne problemy z nawigacją, ale aplikacja nadrabia to prawie całkowicie bezbuforowym przesyłaniem strumieniowym.

Nitro TV IPTV obejmuje wszystkie główne kanały z USA, a także Wielkiej Brytanii, Kanady i różnych innych regionów świata. Posiada również solidną kolekcję lokalnych kanałów telewizji kablowej. Lista odtwarzania M3U i EPG są również obsługiwane, jeśli chcesz korzystać z usługi w odtwarzaczach IPTV.

Podsumowując, Nitro IPTV to przyzwoita usługa IPTV.

Jak zainstalować Nitro TV na Firestick

4. Strumienie dla nas

strumienie dla nasStrumienie dla nas wchodzi teraz na naszą listę najlepszych usług IPTV dla FireStick. Ten dostawca IPTV obsługuje ogromną kolekcję ponad 2000 kanałów telewizyjnych na żywo z całego świata. Biblioteka treści jest utrzymywana i regularnie aktualizowana. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Aplikacja oferuje również kilka ciekawych funkcji, takich jak funkcja wielu ekranów. Jest to idealna aplikacja dla osób szukających niedrogiego, ale niezawodnego rozwiązania do przesyłania strumieniowego.

Sekcje na żądanie (filmy i seriale telewizyjne) nie działają już. Jednak jeśli chodzi o telewizję na żywo, Streams for Us to jedna z najlepszych opcji.

Jak zainstalować dla nas strumienie w FireStick

5. Beast TV IPTV

bestia tv iptvBeast TV IPTV oferuje wiele kanałów telewizji kablowej (ponad 1000 z USA, Wielkiej Brytanii i Kanady; ogółem ponad 2500). Za 15 USD miesięcznie jest to opłacalny sposób przesyłania strumieniowego wszystkich ulubionych kanałów.

Wiele kanałów jest dostępnych w jakości HD. Niektóre kanały również przesyłają strumieniowo w jakości SD.

Beast TV ma aplikacje na Androida do FireStick, urządzeń z Android TV, Smart TV i telefonów z Androidem. Ale możesz go również używać na urządzeniach iOS, komputerach, Kodi i MAG.

Możesz użyć jednego konta na maksymalnie 4 urządzeniach. Oznacza to, że możesz udostępniać szczegóły subskrypcji również rodzinie i znajomym.

Jak zainstalować Beast TV

6. Obszar 51 IPTV

najlepsze usługi IPTV FirestickObszar 51 to niezwykle popularna usługa przesyłania strumieniowego IPTV dla FireStick i innych urządzeń z Androidem. Ta usługa jest tak popularna, że ​​programiści muszą przez większość czasu utrzymywać swój plan na stanie, aby lepiej zarządzać przepustowością. Jeśli masz szczęście, że wylądujesz na ich stronie internetowej w czasie, gdy subskrypcje są dostępne, naprawdę spodoba ci się ta aplikacja, szczególnie jeśli lubisz streamować telewizję na żywo.

Za jedyne 10 USD miesięcznie, Area 51 zapewnia wysokiej jakości streaming Twoich ulubionych kanałów. Mają też plany kwartalne, półroczne i roczne. Zalecam jednak korzystanie z usług IPTV z miesiąca na miesiąc, ponieważ nie wiadomo, kiedy skończy się działalność.

To powiedziawszy, Area 51 to wieloletni dostawca IPTV z dobrą historią. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, istnieje 24-godzinny system sprzedaży biletów, który pomoże Ci w rozwiązywaniu problemów.

Aplikacja Area 51 jest dostępna w FireStick & inne urządzenia Fire TV, a także telewizory z Androidem, TV Boxy i telefony komórkowe. Możesz także użyć dodatku Kodi dla obszaru 51 i korzystać z tej usługi w systemach Windows, Mac, Linux, iOS, Raspberry Pi i innych. Jest to obecnie jedna z najlepszych usług IPTV.

Jak zainstalować obszar 51

7. Eternal TV IPTV

najlepsze usługi IPTV dla firestickTelewizja Eternal jest prawdopodobnie równie popularna jak Strefa 51. Prawdopodobnie dlatego, podobnie jak Strefa 51, w większości jest niedostępna. Tych, którym udało się kupić abonament, często słyszano, twierdząc, że jest to jeden z najlepszych IPTV.

Ta usługa zapewnia dostęp do ponad 2000 kanałów telewizji kablowej już od 5 USD miesięcznie (pojedynczy użytkownik). Jeśli zastanawiasz się nad udostępnieniem subskrypcji rodzinie i znajomym, Eternal IPTV ma również kilka planów dla wielu użytkowników.

Dzięki Eternal TV zyskujesz przyjazny interfejs i możesz cieszyć się wysokiej jakości strumieniowaniem najlepszych kanałów telewizyjnych z całego świata. Zawiera także niektóre z najpopularniejszych kanałów telewizyjnych z USA.

Eternal TV IPTV umożliwia także korzystanie z EPG na żywo, dzięki czemu można śledzić harmonogram telewizyjny.

Chociaż aplikacja Eternal TV jest dostępna tylko na urządzenia z Androidem, ma ona dodatek Kodi, który umożliwia strumieniowe przesyłanie kanałów telewizyjnych na szerszą gamę urządzeń, w tym Windows & Komputery Mac, Linux, telefony komórkowe z systemem Windows, iOS, Raspberry Pi i inne.

Jak zainstalować Eternal TV IPTV

8. Helix TV IPTV

: Ta usługa jest obecnie niedostępna.

najlepsze usługi IPTV na FirestickHelix TV oferuje ogromną kolekcję kanałów telewizji kablowej z całego świata (która obejmuje USA, Wielką Brytanię, Kanadę i mnóstwo kanałów międzynarodowych). Możesz wybrać jeden z wielu abonamentów (od 7 USD). Od czasu do czasu Helix TV oferuje również 48-godzinny, pełny dostęp do wersji próbnej za 1 USD, jeśli myślisz o wypróbowaniu go.

Plany subskrypcji zostały dostosowane, aby zaspokoić potrzeby różnych rodzajów klientów. Na przykład istnieje brytyjski plan Helix, który obejmuje wyłącznie kanały satelitarne z Wielkiej Brytanii. Istnieje plan Helix US / CA z kanałami telewizyjnymi tylko z USA i Kanady. W zależności od potrzeb możesz wybrać plany z lub bez VOD i / lub treści dla dorosłych.

A jeśli chcesz mieć pakiet all-inclusive, możesz wybrać plan Triple Helix, który ma wszystko (w tym kanały z Wielkiej Brytanii, USA i Kanady, kanały międzynarodowe, pełne VOD i treści dla dorosłych).

Helix TV IPTV oferuje wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości do 1080p. Ma system obsługi zgłoszeń, dzięki czemu możesz się z nimi skontaktować, jeśli masz jakieś problemy.

Chociaż aplikacja Helix TV jest dostępna tylko na urządzenia z Androidem, możesz użyć ich linku do przesyłania strumieniowego w przeglądarce na komputerze. Dodatkowo mają dodatek Kodi, który rozszerza użyteczność na cały szereg urządzeń, w tym komputery, iOS, Raspberry Pi i inne. Obsługiwane są również MAG, Dreamlink, BuzzTV i E2 / zGemma.

Jak zainstalować Helix TV IPTV

9. Expedite TV IPTV

najlepsza usługa IPTV dla firestickExpedite TV oferuje ponad 800 kanałów telewizji kablowej. Możesz oglądać wiele popularnych kanałów z USA w jakości HD. Znajdziesz także kanały z Wielkiej Brytanii, Kanady i kilku innych lokalizacji międzynarodowych.

Oprócz telewizji na żywo, usługa Expedite IPTV oferuje również przyzwoitą kolekcję filmów i programów VOD, treści sportowe, a także dostęp do wiadomości lokalnych.

Telewizja Expedite kosztuje 24 USD miesięcznie. Brzmi to trochę drogo. Obsługuje jednak do 5 jednoczesnych połączeń. W efekcie każde połączenie kosztuje mniej niż 5 USD i możesz je udostępnić rodzinie i znajomym. Możesz także wybrać jednorazową, bezpłatną 24-godzinną wersję próbną bez karty kredytowej, z pełnym dostępem do pełnej gamy usług.

Istnieje 3-miesięczny plan za 59 USD, który pozwala zaoszczędzić 13 USD. Biorąc jednak pod uwagę obecny stan zewnętrznych usług przesyłania strumieniowego, zalecałbym trzymanie się opcji płatności z miesiąca na miesiąc.

Expedite TV IPTV oferuje dobrą jakość transmisji strumieniowej z większością ton kanałów dostępnych w rozdzielczości 1080p.

Expedite TV nie ma własnej aplikacji. Działa tylko za pośrednictwem aplikacji odtwarzacza multimediów Lenox. Lenox jest dostępny na urządzenia z Androidem i iOS za pośrednictwem oficjalnych sklepów z aplikacjami (odpowiednio Play Store i Apple App Store). Można go załadować bocznie na urządzenie FireStick. Dodatkowo, Expedite TV ma łącze internetowe, które pozwala przesyłać strumieniowo zawartość w przeglądarce internetowej na komputerze.

Jak zainstalować Expedite TV

10. The Players Klub IPTV

najlepsza usługa IPTVGracze Klub to obecnie jedna z najpopularniejszych usług IPTV. Ta usługa oferuje dostęp do ponad 3000 kanałów telewizji kablowej za jedyne 8 USD miesięcznie. Możesz oglądać swoje ulubione kanały z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i kilku innych krajów. Większość kanałów transmituje w jakości Full HD 1080p. Niektóre z nich są jednak dostępne w rozdzielczości 720p.

Mimo że The Players Klub jest nadal jednym z najbardziej poszukiwanych dostawców IPTV, wciąż występują pewne problemy z jego portalem płatniczym. Dlatego nawet jeśli masz już konto, mogą wystąpić trudności z odnowieniem subskrypcji. Ponadto, ze względu na dużą liczbę żądań subskrypcji, często możesz znaleźć plany The Players Klub IPTV w magazynie.

Klub Graczy oferował również filmy i programy VOD. Jednak treść VOD została teraz usunięta.

Ta usługa oferuje również EPG na żywo, jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co jest dziś w telewizji.

Niemniej jednak The Players Klub to świetna usługa IPTV, jeśli uda ci się kupić plan. Posiada profesjonalny interfejs użytkownika, który jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także szybki.

Jak zainstalować The Players Klub IPTV na FireStick

11. Ping TV IPTV

Ping IPTV to kolejna usługa IPTV, która zwróciła moją uwagę. Ta usługa telewizji na żywo pozwala oglądać ponad 800 kanałów. Prawdopodobnie znajdziesz tutaj wszystkie swoje ulubione kanały z USA, a także z międzynarodowych lokalizacji, takich jak Wielka Brytania i Kanada.

Za 24 USD miesięcznie Ping IPTV wygląda nieco stromo. Jednak w tej cenie można uzyskać do 5 jednoczesnych połączeń. Dzięki temu możesz udostępnić swoją subskrypcję rodzinie i znajomym. Skutecznie każde połączenie kosztuje mniej niż 5 USD miesięcznie.

Podobnie jak Expedite TV na tej liście najlepszych usług IPTV, Ping IPTV również nie oferuje żadnej aplikacji. Działa z odtwarzaczem multimedialnym Lenox MP.

Jak zainstalować Ping IPTV

Podsumowanie

Oto nasza lista najlepszych usług IPTV. Przecinanie sznurka jest teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Coraz więcej osób chce streamować swoje ulubione kanały online zamiast otrzymywać abonament telewizji kablowej. Dzięki tym dostawcom IPTV masz opłacalny sposób na oglądanie telewizji na żywo na różnych urządzeniach, w tym FireStick, urządzeniach z Android TV, urządzeniach mobilnych, iOS i innych..

Jeśli znasz jakieś świetne usługi IPTV, które Twoim zdaniem powinny być częścią tej listy najlepszych usług IPTV, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Jak Jailbreak Firestick
Najlepsze dodatki Kodi
Najlepsze aplikacje dla Firestick
Najlepsze wersje Kodi

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me