Najlepsze odtwarzacze IPTV dla Twojej usługi IPTV

>

W tym poście znajdziesz listę najlepszych odtwarzaczy IPTV dla Fire Stick, Fire TV, Android TV Box, Smart TV, Android Mobile, iOS, Windows PC i innych. Chociaż niektórzy gracze na tej liście nie mają dedykowanej aplikacji dla systemu Windows i macOS, możesz ich używać za pomocą emulatora Androida. 

najlepsi gracze IPTV

Przedstawione tu odtwarzacze IPTV mogą być używane z wieloma usługami IPTV. Należy zauważyć, że wymienione tutaj aplikacje to tylko odtwarzacze i nie zapewniają żadnych kanałów IPTV.

Aby korzystać z tych odtwarzaczy IPTV, musisz mieć istniejącą subskrypcję IPTV. Ponadto bieżąca subskrypcja IPTV musi obsługiwać listy odtwarzania M3U lub EPG.

Odtwarzaczy IPTV można używać zarówno z oficjalnymi, jak i zewnętrznymi usługami IPTV z listą odtwarzania M3U i / lub obsługą EPG.

UWAGA: Ta strona obejmuje tylko odtwarzacze IPTV, a nie usługi. Możesz sprawdzić listę dostawców usług IPTV tutaj. 

Co to jest odtwarzacz IPTV?

Jest to dowolna aplikacja lub usługa, która może odtwarzać kanały IPTV z bieżącej subskrypcji IPTV. Kupujesz więc abonament IPTV od swojego dostawcy i odtwarzasz kanały za pomocą odtwarzacza IPTV.

Większość dostawców IPTV ma własne aplikacje lub klienta. Możesz zainstalować aplikację osobno na obsługiwanych urządzeniach.

Jeśli jednak korzystasz z wielu subskrypcji IPTV, zarządzanie staje się łatwiejsze dzięki odtwarzaczowi IPTV. Nie musisz instalować wielu aplikacji z różnych subskrypcji. Możesz zalogować się na wszystkie z nich za pomocą jednego odtwarzacza IPTV.

Większość odtwarzaczy IPTV wymaga zalogowania się za pomocą adresu URL listy odtwarzania M3U lub adresu URL EPG. Niektóre obsługują również logowanie API.

Oznacza to, że Twój obecny dostawca IPTV musi obsługiwać adres URL M3U lub EPG lub login API (jeśli odtwarzacz IPTV to obsługuje).

Zwykle podczas rejestracji w usłudze IPTV adres URL M3U lub EPG i dane logowania API są wysyłane na zarejestrowany adres e-mail. Jeśli go nie otrzymałeś, być może musisz skontaktować się z dostawcą usług IPTV.

Wymienione tutaj odtwarzacze IPTV mają link do odpowiednich przewodników. Procedurę instalacji i konfiguracji znajdziesz w tych przewodnikach.

Zalety korzystania z odtwarzacza IPTV

Oto niektóre z powodów, dla których chcesz używać odtwarzacza IPTV zamiast natywnej aplikacji swojego dostawcy IPTV:

  • Zazwyczaj odtwarzacze IPTV są bardziej przyjazne dla użytkownika niż aplikacje natywne
  • Odtwarzacze IPTV są zwykle obsługiwane na większej liczbie urządzeń niż pliki APK od dostawców usług IPTV
  • Możesz skonfigurować i zarządzać wieloma subskrypcjami IPTV za pomocą jednej aplikacji. Nie ma potrzeby instalowania wielu aplikacji od wielu dostawców
  • Odtwarzacze IPTV są oficjalnie dostępne na większości platform urządzeń. W przeciwieństwie do natywnych aplikacji nie trzeba ich ładować z boku (z wyjątkiem Amazon Fire TV & FireStick)

Czy odtwarzacze IPTV są legalne?

Tak, oni są.

Odtwarzacze IPTV pozwalają po prostu odtwarzać kanały IPTV z istniejącej subskrypcji IPTV. Nie dostarczają żadnych treści. Nie obsługują żadnych kanałów. Po prostu ułatwiają odtwarzanie.

W rzeczywistości wszystkie odtwarzacze IPTV opisane w tym artykule są dostępne z oficjalnych źródeł, takich jak Google Play Store, Apple App Store itp.

Uwaga: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumieniowe treści chronione prawem autorskim na twoim urządzeniu, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

  • Jak zainstalować VPN na FireStick / Fire TV
  • Jak zainstalować VPN na innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego

Najlepsze odtwarzacze IPTV

Oto nasza lista najlepszych odtwarzaczy IPTV. Spójrz.

Perfect Player IPTV

najlepszy odtwarzacz IPTV

Perfect Player jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszym odtwarzaczem IPTV. Dzięki zgrabnemu i przyjaznemu interfejsowi odtwarzacz ten pozwala z łatwością przesyłać strumieniowo przez twoją ulubioną usługę IPTV. Aplikacja obsługuje wiele formatów URL (M3U, XC, XSPF) i formaty EPG (XMLTV, JTV).

Najwyraźniej Perfect Player IPTV jest odtwarzaczem IPTV i nie hostuje żadnych własnych treści. Musisz pozyskiwać treści od dostawców usług IPTV, którzy obsługują listy odtwarzania lub EPG.

Jedną z największych zalet Perfect Player jest to, że pozwala on zarządzać wieloma subskrypcjami IPTV z tego samego ekranu. Jeśli korzystasz z więcej niż jednego dostawcy IPTV, możesz uzyskać do nich dostęp w jednym miejscu.

Perfect Player jest oficjalnie dostępny na urządzenia z systemem iOS i Android za pośrednictwem App Store i Play Store. Jest sideloaded na urządzenia Amazon FireStick i Fire TV. Możesz go również pobrać dla systemu Windows i Linux z jego oficjalnej strony internetowej (niklabs.com).

Jak pobrać i zainstalować Perfect Player

GSE Smart IPTV

odtwarzacze IPTVGSE Smart IPTV to kolejny odtwarzacz IPTV z opcją zalogowania się przy użyciu wielu subskrypcji IPTV. To sprawia, że ​​jest to świetna opcja do oglądania kanałów przez wszystkie swoje subskrypcje w jednym miejscu. Wszystko czego potrzebujesz to Twój dostawca usług IPTV do obsługi list odtwarzania i formatów EPG.

Możesz pobrać listę odtwarzania i / lub EPG na urządzenie i zaimportować lokalnie lub użyć obsługiwanego adresu URL / hiperłącza. Możesz także importować listy odtwarzania z serwera FTP. Obecnie GSE Smart IPTV obsługuje zarówno formaty M3U, jak i JSON dla list odtwarzania.

Oprócz IPTV ta aplikacja umożliwia także odtwarzanie multimediów z lokalnej pamięci. Pozwala nawet korzystać z zewnętrznych odtwarzaczy, takich jak MX Player.

GSE Smart IPTV ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Importowanie M3U i EPG jest również łatwe.

GSE Smart IPTV można oficjalnie pobrać z Apple Store i Play Store odpowiednio na urządzenia z iOS i Androidem. Należy go jednak załadować na urządzenia Amazon Fire TV i FireStick. Nie jest również dostępny w systemie Windows i macOS, ale można go używać za pomocą emulatora Androida (takiego jak BlueStacks).

Jak zainstalować GSE Smart IPTV

Inteligentni IPTV

iptv smartersIPTV Smarters to rzeczywiście sprytny sposób na zarządzanie subskrypcjami IPTV. Dzięki tej aplikacji nie musisz być zależny od dostawcy IPTV w zakresie interfejsu, a także opcji odtwarzacza wideo. IPTV Smarters pozwala zintegrować istniejącą subskrypcję IPTV i określa kanały w przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Ma również własny odtwarzacz wideo, który jest zwykle lepszy niż domyślne odtwarzacze wbudowane w aplikacje dostawców IPTV.

Za pomocą odtwarzacza IPTV Smarters IPTV można zalogować się przy użyciu istniejącej subskrypcji za pomocą pliku listy odtwarzania / adresu URL M3U lub interfejsu API Xtream Codes.

Mimo że kody Xtream zostały usunięte, możesz użyć równoważnego interfejsu API, jeśli Twój dostawca IPTV go obsługuje.

Podobnie jak inne odtwarzacze IPTV na tej liście, możesz zalogować się przy użyciu wielu subskrypcji IPTV (od tego samego dostawcy lub różnych dostawców).

Chociaż urządzenia Smart TV IPTV muszą zostać sideloadowane na urządzeniach FireStick i Fire TV, jest on oficjalnie dostępny dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS za pośrednictwem Google Play Store i App Store.

Jak zainstalować inteligentne urządzenia IPTV

Smart IPTV

najlepszy odtwarzacz IPTV dla firestickSmart IPTV to płatny odtwarzacz IPTV, który wymaga jednorazowej opłaty w wysokości 5,49 EUR lub około 6,10 USD za urządzenie. Najwyraźniej wszystkie inne usługi z tej listy są bezpłatne.

Ten odtwarzacz IPTV jest obsługiwany przez szereg urządzeń, w tym telewizory Smart TV, urządzenia Android TV Box, Amazon Fire TV i FireStick, urządzenia Mag i wiele innych. Na większość urządzeń możesz pobrać go bezpośrednio z oficjalnych sklepów z aplikacjami. Jednak należy go załadować na Amazon FireStick.

Smart IPTV nie jest obecnie obsługiwany na urządzeniach z iOS.

Chociaż Smart IPTV obsługuje format listy odtwarzania M3U, podobnie jak inne odtwarzacze z tej listy, możesz zaimportować listę odtwarzania bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji. Gdy kupujesz aplikację na swoje urządzenie, masz przypisany adres MAC. Musisz przejść do my.siptv.app za pomocą przeglądarki mobilnej lub komputerowej i użyć adresu MAC, aby przesłać listę odtwarzania.

Oprócz formatu M3U, Smart IPTV obsługuje również adres URL XMLTV EPG.

Inteligentne IPTV nie jest tak proste, jak inne opcje na tej liście najlepszych odtwarzaczy IPTV. Jednak nadal jest popularny ze względu na obsługę wielu urządzeń i stabilnego klienta-klienta.

Jak zainstalować Smart IPTV

Kodi

odtwarzacz kodi iptvKodi to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych. Umożliwia strumieniowe przesyłanie treści online za pośrednictwem różnych dodatków. Możesz odtwarzać filmy, programy, telewizję na żywo i nie tylko.

Wiele osób nie wie, że Kodi może być również używany jako odtwarzacz IPTV. Możesz to zrobić za pomocą dodatku Kodi o nazwie PVR IPTV Simple Client dostępnego za pośrednictwem oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Z tym dodatkiem można używać dowolnej subskrypcji IPTV, o ile obsługuje ona adres URL listy odtwarzania M3U lub adres URL XMLTV EPG.

Kodi jest kompatybilny z szeroką gamą platform urządzeń niż inne aplikacje z tej listy najlepszych odtwarzaczy IPTV. Oprócz Amazon Fire TV, Android TV, Android Mobile, iOS Mobile, Kodi działa również na systemach Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi i innych.

Dlatego jeśli twoje urządzenie nie obsługuje żadnego z powyższych odtwarzaczy IPTV, wypróbuj Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client.

Jak zainstalować dodatek PVR IPTV Simple Client na Kodi

Podsumowanie

Oto nasza lista najlepszych odtwarzaczy IPTV. Jak zapewne zauważyłeś, te odtwarzacze IPTV można pobrać z oficjalnych kanałów na różne urządzenia, takie jak telefony komórkowe z Androidem i iOS. Nie są one jednak dostępne w sklepie Amazon. Dlatego musisz załadować je z boku na FireStick lub Fire TV. Jeśli uważasz, że przegapiliśmy dobry odtwarzacz IPTV, który powinien znaleźć się na tej liście, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Sapphire Secure IPTV
Sportz TV IPTV
Expedite TV IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me