Jak zainstalować SET TV IPTV na FireStick

>

W tym artykule dowiemy się, jak zainstalować program Set TV na urządzeniach FireStick i Fire TV i objaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o tej aplikacji, aby rozpocząć. Czytaj dalej!

WAŻNE: Set TV już nie działa. Wkrótce dodam najlepszą alternatywę. W międzyczasie kliknij poniższy link, aby jailbreakować Amazon Fire TV Stick, aby uzyskać nieograniczoną liczbę bezpłatnych treści.

Jak Jailbreak a Fire Stick

Set TV IPTV to aplikacja telewizyjna na żywo, która zapewnia ponad 500 kanałów z USA i Wielkiej Brytanii. Ta ogromna kolekcja kanałów satelitarnych jest oferowana w przystępnej cenie już od 20 USD. Chociaż istnieje wiele innych aplikacji IPTV, nikt nie jest nawet bliski Set TV, jeśli chodzi o liczbę kanałów. Zestaw TV jest obsługiwany przez szeroką gamę urządzeń z Androidem i daje swobodę oglądania ulubionych kanałów w dowolnym miejscu, nawet gdy nie ma Cię w domu przed telewizorem. Ale jeśli jesteś kimś, kto chciałby oglądać kanały satelitarne w telewizji bez konieczności kupowania drogich subskrypcji telewizji kablowej lub połączeń z anteną satelitarną, masz szczęście! Możesz ustawić Set TV na Firestick lub Fire TV.

Korzystanie z tej usługi IPTV na urządzeniach Amazon FireStick i Fire TV jest niezwykle łatwe. Konieczne będzie jednak zarejestrowanie się w usłudze Set TV za pośrednictwem ich oficjalnego portalu internetowego.

Co to jest IPTV?

Tradycyjnym sposobem oglądania kanału telewizyjnego jest siedzenie na kanapie, włączenie telewizora i dostrojenie się do kanału. Właśnie tam IPTV powoduje zmianę paradygmatu. IPTV to skrót od Internet Protocol Television. Mówiąc prościej, dostarcza kanały telewizyjne przez Internet. Kanały, które oglądamy w naszym telewizorze, są wysyłane do satelity ze źródła, a następnie przesyłane do anteny instalowanej w naszych domach lub u operatora kablowego.

IPTV przypomina zwykłe cyfrowe przesyłanie strumieniowe, ponieważ umożliwia oglądanie treści w Internecie. Ale jedną wielką różnicą między nimi jest to, że IPTV przesyła strumieniowe kanały satelitarne na żywo, które są obecnie nadawane, a nie treści przesyłane na serwer. IPTV daje swobodę oglądania kanałów telewizyjnych na żywo w dowolnym miejscu i czasie, o ile masz aplikację taką jak Set TV, urządzenie, które może uruchamiać aplikację i łączność z Internetem.

IPTV to nie tylko możliwość oglądania ulubionych kanałów na urządzeniach mobilnych podczas podróży. Szybko rośnie populacja nożyc, którzy wolą IPTV od tradycyjnej telewizji kablowej, nawet gdy są w domu. Usługi IPTV dostarczają o wiele więcej kanałów w jednym miejscu w porównaniu do abonamentu telewizji satelitarnej i po znacznie niższej cenie.

Rejestracja w usłudze SET TV IPTV & cennik

Aby uzyskać SET TV IPTV na FireStick, musisz najpierw zarejestrować się w usługach na stronie. Oto jak możesz to zrobić.

# 1. Odwiedź stronę www.setvnow.com i kliknij przycisk „Zamów teraz” na stronie

jak zainstalować telewizor na firestick

Jak widać, Set TV oferuje 24-godzinny, w pełni funkcjonalny okres próbny, który można uzyskać bez karty kredytowej. Po zarejestrowaniu zostanie wysłana wiadomość e-mail z poświadczeniami umożliwiającymi korzystanie z bezpłatnej wersji próbnej programu Set TV przez jeden dzień.

ustawić bezpłatny okres próbny telewizji

Po zakończeniu 24-godzinnego okresu próbnego możesz zarejestrować się w jednym z dostępnych planów premium. Plany zaczynają się od 20 USD miesięcznie, co daje dostęp do wszystkich ponad 500 kanałów przez 30 dni.

Istnieje inny specjalny miesięczny abonament hiszpański w cenie 25 USD, który oferuje dostęp do ponad 70 kanałów hiszpańskich i ponad 500 kanałów angielskich.

Uwaga: Wszystkie plany premium obsługują do 3 urządzeń

Mają też plany długoterminowe, jak następuje:

 1. Plan 3-miesięczny wyceniony na 55 USD (oszczędza 5 USD)
 2. Plan 6-miesięczny wyceniony na 110 USD (oszczędza 10 USD)
 3. Plan 12-miesięczny wyceniony na 200 USD (oszczędza 40 USD)

Po zarejestrowaniu się w usługach (bezpłatnych lub płatnych) utworzysz konto SET TV IPTV. Możesz zalogować się na swoje konto, klikając „Moje konto” w prawym górnym rogu strony głównej.

Po zakupie jednego z abonamentów premium otrzymasz także kod PIN, którego możesz użyć do zalogowania się w Set TV FireStick lub dowolnej innej aplikacji mobilnej Set TV.

Jak zainstalować SET TV na FireStick

Po zarejestrowaniu się w usłudze Set TV musisz zainstalować jej aplikację na swoim urządzeniu. Dowiemy się teraz, jak zainstalować Set TV na FireStick. Ta część jest łatwa. Upewnij się, że dokładnie wykonałeś każdy krok.

Podłącz FireStick do telewizora i włącz go. Upewnij się, że jest podłączony do Internetu.

KROK 1: Włącz nieznane źródła

# 1. Przejdź do i otwórz Ustawienia z menu u góry

# 2. Kliknij 'Urządzenie”Z dostępnych opcji na następnym ekranie

ustawienia firestick

# 3. Kliknij 'Opcje programistyczne

# 4. Wybierz 'Aplikacje z nieznanych źródełI włącz. Umożliwi to instalowanie aplikacji ze źródeł zewnętrznych. Dotyczy aplikacji, które nie są dostępne w sklepie Amazon App Store lub innych oficjalnych sklepach z aplikacjami.

zezwalaj aplikacjom z nieznanych źródeł firestick

Uwaga: Opcja Nieznane źródła powinna być włączona tylko wtedy, gdy masz absolutną pewność co do źródła instalacji. Set TV FireStick to zaufana aplikacja, którą można bez obaw instalować na urządzeniu.

Teraz wróć do ekranu głównego FireStick.

KROK 2: Zainstaluj aplikację „Downloader”

Jeśli masz już aplikację Downloader na swoim Fire TV / Stick, możesz przejść bezpośrednio do kroku 3. Jeśli jeszcze jej nie masz, wykonaj poniższe czynności.

Downloader to bardzo popularna aplikacja na FireStick, która pomoże Ci ustawić Set TV IPTV na urządzeniu. Ta aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Amazon App Store.

Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać i zainstalować aplikację Downloader:

# 1. Na ekranie głównym FireStick najedź kursorem na ikonę wyszukiwania w lewym górnym rogu

# 2. Wpisz termin „Downloader” (bez cudzysłowów)

zainstaluj aplikację do pobierania na Firestick

# 3. Wybierz „Downloader” z listy, która zapełni się podczas pisania

# 4. Wybierz przycisk Pobierz i dokończ instalację

zainstaluj program stick fire tv stick

Nie zajmie to więcej niż kilka sekund (w zależności od prędkości Internetu).

KROK 3: Pobierz i zainstaluj aplikację TV FireStick za pomocą aplikacji do pobierania

Teraz użyjemy aplikacji Downloader do zainstalowania aplikacji Set TV IPTV.

Otwórz aplikację Downloader z ekranu głównego. Pojawi się w sekcji „Ostatnie”, ponieważ właśnie go pobrałeś. Jeśli go tam nie widzisz, otwórz go ze szuflady aplikacji

W tym miejscu konieczne będzie podanie lokalizacji pliku APK dla Set TV IPTV. APK to plik aplikacji na platformę Android, który służy do instalowania i uruchamiania aplikacji. To jest jak pliki EXE na platformie Windows i DMG na Mac OS. Wpisz następujący adres URL, aby pobrać pakiet APK:

http://app.setv.ca/SET.apk

pobierz zestaw firestick telewizora

Kliknij „GO” po wprowadzeniu adresu URL (upewnij się, że wpisałeś poprawny adres, inaczej aplikacja się nie zainstaluje).

Plik APK zostanie teraz pobrany na Twoje urządzenie. Znów nie powinno to zająć więcej niż minutę.

pobierz aplikację TV Firestick

Po pobraniu pliku na ekranie pojawi się komunikat z prośbą o potwierdzenie instalacji aplikacji. Naciśnij dwa razy klawisz strzałki w dół na pilocie i kliknij „Zainstaluj” w prawym dolnym rogu

jak zainstalować telewizor na firestick

Po zakończeniu instalacji zobaczysz komunikat potwierdzający „Zainstalowana aplikacja” z dwoma przyciskami „Gotowe” & 'Otwarty.'

„Open” uruchomi od razu Set TV IPTV w FireStick. Jeśli chcesz później skorzystać z SET TV, kliknij „Gotowe”.

jak korzystać z telewizora na firestick

W ten sposób instalujesz IPTV na Firestick.

Rozpoczęcie pracy z SET TV IPTV

Uruchom aplikację po jej zainstalowaniu. Zobaczysz ekran logowania. Istnieją dwie opcje logowania:

 • Możesz użyć danych logowania (nazwa użytkownika i hasło)
 • Możesz użyć kodu PIN

ustawić firestick telewizora

Dane logowania są tworzone w momencie rejestracji konta Set TV IPTV.

Kod PIN jest zwykle wysyłany pocztą e-mail na zarejestrowany adres e-mail. Możesz również uzyskać kod PIN z konta online po zalogowaniu na https://store.setvnow.com/index.php?route=account/login

Teraz zaloguj się za pomocą żądanej opcji.

USTAW TV na interfejsie FireStick

Po zalogowaniu się do Set TV w FireStick zobaczysz ekran główny aplikacji. Interfejs jest prosty i bardzo intuicyjny. Jest łatwy w użyciu i szybki do zrozumienia.

Duża część interfejsu będzie pusta po pierwszym otwarciu aplikacji. Jednak gdy zaczniesz używać Ustaw TV, puste miejsce zostanie wypełnione listą kanałów „Najczęściej oglądane” i „Ostatnio oglądane”.

Na dole znajduje się pięć następujących zakładek:

zainstaluj telewizor na patyku

 1. TV: Tutaj masz dostęp do wszystkich kanałów na żywo
 2. Kino: Jest to sekcja, która zawiera treści na żądanie. Ale to nie tylko filmy, które ta sekcja ma do zaoferowania; ma również wiele popularnych programów telewizyjnych
 3. Dogonić: Ta sekcja nie działa w tej chwili. Gdy będzie dostępny, odtworzy treść nadaną kilka godzin temu
 4. EPG: Oznacza Elektroniczny przewodnik po programach i zapewnia informacje o tym, co aktualnie jest odtwarzane na różnych kanałach telewizyjnych w Set TV
 5. Informacje: Ta karta wyświetla informacje dotyczące konta Set TV

Omówimy teraz sekcję TV, z której ta aplikacja jest najbardziej znana.

Kliknij kartę „TV” i naciśnij przycisk „Wybierz” na pilocie. Otworzy się przewodnik po kanałach.

Po lewej stronie możesz zobaczyć różne kategorie, w których sklasyfikowano wszystkie ponad 500 kanałów. W momencie pisania tego artykułu dostępne były następujące kategorie:

 • Wszystko
 • język angielski
 • Sporty
 • hiszpański
 • USA
 • UK
 • Filipiński
 • Dorosły

Po lewej stronie tuż nad tymi kategoriami znajduje się pole wyszukiwania. Jeśli nie możesz znaleźć kanału, którego szukasz, ponieważ lista jest duża, możesz użyć funkcji wyszukiwania, aby wyszukać według nazwy kanału.

Możesz także rozpocząć przesyłanie strumieniowe kanału z karty EPG. Wystarczy otworzyć tę kartę i wybrać kanał z listy.

Zestaw TV IPTV dla FireStick ma ogromną kolekcję kanałów satelitarnych na żywo. CNN, MTV, HBO, Nat Geo, Discovery, Sky Sports, NBA, po prostu mają wszystko. Zakres tego artykułu nie pozwala nam podać pełnej listy kanałów dostępnych w Set TV. Możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową i przewinąć w dół, aby zobaczyć pełną listę.

Zdobądź VPN

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego pomimo bardzo szybkiego połączenia internetowego jakość przesyłania strumieniowego jest czasami poniżej norm? Gdy napotykamy problemy z przesyłaniem strumieniowym, często zakładamy, że po stronie dostawcy treści występuje problem. To dlatego, że nie mamy powodu, aby sądzić, że takie superszybkie połączenie może powodować problemy z buforowaniem.

Nie mylmy się! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój dostawca usług internetowych (ISP) może obniżyć prędkość Internetu do poziomu niższego niż twierdzą. Możesz stać się ofiarą dławienia Internetu, zjawiska bardziej powszechnego niż myślisz.

Twój dostawca usług internetowych obserwuje Twoją aktywność w Internecie, a zwłaszcza jeśli ostatnio dużo streamowałeś, mogą one zmniejszyć prędkość. I może to nawet nie być nielegalne, ponieważ nie przeczytałeś drobnych wydruków Warunków korzystania z usługi.

Więc co robimy? Łatwo! Zdobądź VPN dla FireStick już teraz. VPN maskuje twoje działania internetowe od twojego dostawcy usług internetowych i zapewnia, że ​​możesz cieszyć się transmisją online do pełnego potencjału swojego połączenia internetowego.

najlepszy VPN Firestick

Wniosek

W tym artykule dowiedzieliśmy się, jak zainstalować to IPTV na Amazon Fire TV i urządzeniach FireStick. Set TV szybko staje się popularną aplikacją do telewizji na żywo wśród kutrów. Jeśli przeczytałeś recenzję Set TV, być może słyszałeś o niej wiele pozytywnych rzeczy. Niektórzy mogą uznać, że cena początkowa 20 USD miesięcznie jest nieco wysoka. Ale w tej cenie masz ponad 500 kanałów, co jest niespotykane. I to nie wszystko! Abonament premium umożliwia korzystanie z usługi Set TV IPTV na maksymalnie 3 urządzeniach. To mniej niż 7 USD na urządzenie miesięcznie. Śmiało, pobierz Set TV na Firestick, subskrybuj usługi premium i ciesz się transmisją telewizyjną na żywo na innych urządzeniach, takich jak telefon komórkowy z Androidem. Szukasz więcej rozrywki? Sprawdź naszą listę 20 najlepszych aplikacji Amazon Fire Stick, które pozwolą Ci porzucić telewizję kablową.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me