Labākie IPTV pakalpojumi (2020. gada februāris)

>

Šajā rakstā atradīsit FireStick un citu platformu labāko IPTV pakalpojumu sarakstu, ieskaitot Android TV, Android TV Boxes, Android Mobiles & Rokas ierīces, iOS, Windows, Mac utt.

Šajā ziņojumā sniegtie IPTV pakalpojumi ir lielisks veids, kā sagriezt vadu un skatīties iecienītos kanālus tiešsaistē. Šie pakalpojumi piedāvā rentablu kabeļtelevīzijas kanālu straumēšanas risinājumu, kas citādi varētu maksāt laimi.

Lai sāktu, jums vienkārši jāiegādājas IPTV abonements un lejupielādējamā lietotne jāatbalsta ierīcēs. Šeit minētie IPTV pakalpojumu sniedzēji piedāvā tiešraides TV straumēšanu ar izšķirtspēju līdz 1080p.

Kaut arī šie pakalpojumi galvenokārt ir paredzēti tiešraides TV straumēšanai, daži no tiem var ietvert arī VOD filmas un šovus. Lielākā daļa šo pakalpojumu atbalsta arī EPG vai TV ceļvedi, lai jūs varētu piekļūt TV grafikam.

Dažos IPTV pakalpojumos ir iekļautas arī Catch-Up TV, Multi-Screen funkcijas.

Uzmanību: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja ierīcē tiek atrasts straumēts ar autortiesībām aizsargāts saturs, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

  • Kā instalēt VPN pārlūkprogrammā FireStick / Fire TV
  • Kā instalēt VPN citās straumēšanas ierīcēs

Labākie IPTV pakalpojumi

Šeit ir saraksts ar labākajiem IPTV pakalpojumiem, kuriem nepieciešams abonements un kuriem ir savs saturs. Visiem šiem pakalpojumiem ir simtiem Live TV kanālu no ASV, kā arī starptautiski kanāli.

1. Safīra drošais IPTV

labākais iptvSapphire Secure IPTV ir rentabla opcija, lai straumētu iecienītos kabeļtelevīzijas kanālus FireStick un citās Android ierīcēs, piemēram, TV Boxs, Smart TV, Mobiles un Tabletes. Šis IPTV nodrošinātājs piedāvā piekļuvi vairāk nekā 1500 kanāliem HD kvalitātē no visas pasaules. Ir daudz populāru kanālu arī no ASV un Apvienotās Karalistes.

Tiešraides EPG funkcija ir iebūvēta pakalpojumā Sapphire Secure. EPG vai TV ceļvedis ļauj jums palikt pie katras dienas TV grafika. Sapphire Secure ietver arī vairāku ekrānu funkciju, kas vienā ekrānā ļauj straumēt līdz 4 kanāliem vienlaikus. Kopumā Sapphire Secure ir lielisks IPTV pakalpojums.

Kā instalēt Sapphire Secure IPTV

2. Sportz TV IPTV

labākie iptv pakalpojumu sniedzējiSportz TV ir vēl viena lieliska iespēja skatīties iecienītos TV kanālus vietnē FireStick. Ar Sportz TV jūs piekļūstat vairāk nekā 6500 satelīta kanāliem no visas pasaules, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Kanādu un daudzas citas populāras vietas.

Pamata plāns sākas ar 9,95 USD ar diviem savienojumiem.

Sportz TV tiek atbalstīts gandrīz visās Android ierīcēs, ieskaitot FireStick, Android TV ierīces, mobilajos tālruņos & tabletes. Tam jābūt lejupielādētam vai manuāli instalētam, jo ​​tas nav pieejams nevienā oficiālajā kanālā.

Šajā pakalpojumā ir arī VOD sadaļa ar lielu klāstu filmu un šovu pēc pieprasījuma. Tas ir liels plus, es teiktu. Turklāt ir arī tiešraides EPG vai TV ceļvedis, kas nodrošina jaunāko informāciju par TV grafiku.

Lielāko daļu kanālu varat straumēt pilnā HD režīmā. Tomēr daži kanāli var straumēt tikai 720p formātā.

Kā instalēt Sportz TV IPTV

3. Nitro TV IPTV

nitro tv iptvAr stabilu vairāk nekā 6000 kanālu un vairāk nekā 2500 straumēšanas HD formātā Nitro TV IPTV bija acīmredzama izvēle šajā labāko IPTV pakalpojumu sarakstā. Nitro TV IPTV ir lietotnes Android un Android balstītām TV ierīcēm, ieskaitot FireStick. Tas darbojas nevainojami pat ierīcēs ar zemu spektru.

Jums var rasties neregulāras navigācijas problēmas, taču lietotne to kompensē ar gandrīz pilnīgu straumēšanas pieredzi bez bufera.

Nitro TV IPTV aptver visus galvenos kanālus no ASV, kā arī Lielbritānijas, Kanādas un dažādiem citiem pasaules reģioniem. Tam ir arī liela vietējo kabeļtelevīzijas kanālu kolekcija. M3U atskaņošanas saraksts un EPG tiek atbalstīti arī tad, ja vēlaties izmantot pakalpojumu kopā ar IPTV atskaņotājiem.

Kopumā Nitro IPTV ir piemērots IPTV pakalpojums.

Kā instalēt Nitro TV vietnē Firestick

4. Straumes mums

straumes mumsStreams for Us tagad iekļaujas FireStick labāko IPTV pakalpojumu sarakstā. Šis IPTV pakalpojumu sniedzējs piedāvā plašu kolekciju, kurā ir vairāk nekā 2000 Live TV kanālu no visas pasaules. Satura bibliotēka tiek uzturēta un regulāri atjaunināta. Interfeiss ir lietotājam draudzīgs un ērti lietojams. Lietotne piedāvā arī dažas atdzist funkcijas, piemēram, funkciju Multi-Screen. Tā ir ideāla lietotne tiem, kas meklē lētu, bet uzticamu straumēšanas risinājumu.

Sadaļas pēc pieprasījuma (filmas un seriāli) vairs nedarbojas. Tomēr, ciktāl tas attiecas uz TV tiešraidi, Streams for Us ir viena no labākajām iespējām.

Kā vietnē FireStick instalēt straumes mums

5. Zvērs TV IPTV

zvērs tv iptvBeast TV IPTV piedāvā virkni kabeļtelevīzijas kanālu (vairāk nekā 1000 no ASV, Lielbritānijas un Kanādas; kopumā vairāk nekā 2500). Par 15 ASV dolāriem mēnesī tas ir rentabls veids, kā straumēt visus iecienītos kanālus.

HD kanālā ir pieejams daudz kanālu. Daži no kanāliem straumē arī SD.

Beast TV ir Android lietotnes FireStick, Android TV ierīcēm, Smart TV un Android mobilajiem tālruņiem. Bet jūs to varat izmantot arī iOS, Computers, Kodi un MAG ierīcēs.

Vienu kontu var izmantot ne vairāk kā 4 ierīcēs. Tas nozīmē, ka varat dalīties ar abonēšanas informāciju arī ar savu ģimeni un draugiem.

Kā instalēt Beast TV

6. 51. apgabals IPTV

labākie firestick iptv pakalpojumi51. zona ir neticami populārs IPTV straumēšanas pakalpojums FireStick un citām Android ierīcēm. Šis pakalpojums ir tik populārs, ka, lai labāk pārvaldītu joslas platumu, izstrādātājiem lielāko daļu laika nav jāglabā plāns. Ja jums ir paveicies nolaisties viņu vietnē laikā, kad ir pieejami abonementi, jums šī programma patiks, jo īpaši, ja vēlaties straumēt tiešraidi.

Tikai par USD 10 mēnesī Area 51 nodrošina jūsu iecienīto kanālu augstas kvalitātes straumēšanu. Viņiem ir arī ceturkšņa, sešu mēnešu un gada plāni. Tomēr es iesaku katru mēnesi izmantot jebkuru IPTV pakalpojumu, jo jūs nezināt, kad viņiem varētu beigties uzņēmējdarbība.

Tomēr 51. apgabals ir bijis ilgstošs IPTV nodrošinātājs ar labiem sasniegumiem. Ja rodas kādas problēmas ar viņiem, pastāv 24 stundu atbalsta biļešu pārdošanas sistēma, kas palīdzēs jums raizēties.

Vietne 51 ir pieejama vietnē FireStick & citas Fire TV ierīces, kā arī Android TV, TV kastes un mobilos tālruņus. Varat arī izmantot apgabala 51 Kodi pievienojumprogrammu un izmantot šo pakalpojumu operētājsistēmās Windows, Mac, Linux, iOS, Raspberry Pi un citur. Tas patiešām ir viens no labākajiem IPTV pakalpojumiem šobrīd.

Kā instalēt 51. apgabalu

7. Mūžīgais TV IPTV

labākie iptv pakalpojumi kamīnamIespējams, ka mūžīgais televizors ir tikpat populārs kā 51. apgabals. Tas, iespējams, ir iemesls, kāpēc, tāpat kā 51. apgabals, tas lielākoties nav pieejams. Bieži tiek uzklausīti tie, kuriem izdodas iegādāties abonēšanas plānu, apgalvojot, ka tas ir viens no labākajiem IPTV.

Šis pakalpojums ļauj piekļūt vairāk nekā 2000 kabeļtelevīzijas kanāliem, sākot no USD 5 mēnesī (vienam lietotājam). Ja jūs domājat par abonementa kopīgošanu ar ģimeni un draugiem, arī Eternal IPTV ir pāris daudzlietotāju plāni.

Izmantojot Eternal TV, jūs iegūstat lietotājam draudzīgu saskarni un izbaudi augstas kvalitātes TV kanālu straumēšanu no visas pasaules. Tajā ir arī daži no populārākajiem TV kanāliem no ASV.

Mūžīgais TV IPTV ļauj arī izmantot tiešraidi EPG, lai jūs varētu sekot līdzi TV grafikam.

Kaut arī lietotne Eternal TV ir pieejama tikai Android ierīcēm, tai ir Kodi papildinājums, kas ļauj straumēt TV kanālus plašākā ierīču klāstā, ieskaitot Windows & Mac datoros, Linux, Windows mobilajos tālruņos, iOS, Raspberry Pi un citur.

Kā instalēt mūžīgo TV IPTV

8. Helix TV IPTV

: Šis pakalpojums šobrīd nav pieejams.

top iptv pakalpojumi uz firestickHelix TV nāk ar milzīgu kabeļtelevīzijas kanālu kolekciju no visas pasaules (ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Kanādu un tonnas starptautisko kanālu). Jūs varat izvēlēties vienu no daudzajiem abonēšanas plāniem (sākot no 7 USD). Laiku pa laikam Helix TV piedāvā arī 48 stundu pilnas piekļuves izmēģinājumu par USD 1, ja domājat par tā izmēģinājuma brauciena piešķiršanu.

Abonēšanas plāni ir pielāgoti, lai apmierinātu dažādu klientu veidu vajadzības. Piemēram, ir Lielbritānijas spirāles plāns, kas ietver tikai satelīta kanālus no Lielbritānijas. Pastāv ASV / CA Helix plāns ar TV kanāliem tikai no ASV un Kanādas. Atkarībā no jūsu vajadzības, jūs varat izvēlēties plānus ar vai bez VOD un / vai pieaugušajiem paredzēta satura.

Un, ja vēlaties visaptverošu plānu, jūs varētu izvēlēties trīskāršās spirāles plānu, kurā ir viss (ieskaitot kanālus no Lielbritānijas, ASV un Kanādas, starptautiskos kanālus, pilnu VOD un pieaugušajiem paredzētu saturu)..

Helix TV IPTV piedāvā augstas kvalitātes straumēšanu ar izšķirtspēju līdz 1080p. Tam ir atbalsta biļešu pārdošanas sistēma, lai jūs sazinātos ar viņiem, ja rodas kādas problēmas.

Lai gan Helix TV lietotne ir pieejama tikai Android ierīcēm, jūs varat izmantot viņu tīmekļa straumēšanas saiti datora pārlūkprogrammā. Viņiem ir arī Kodi papildinājums, kas paplašina lietojamību daudzām ierīcēm, ieskaitot datorus, iOS, Raspberry Pi un citas. Tiek atbalstīti arī MAG, Dreamlink, BuzzTV un E2 / zGemma.

Kā instalēt Helix TV IPTV

9. Paātriniet TV IPTV

labākais iptv pakalpojums uguntiņaiExpedite TV piedāvā vairāk nekā 800 kabeļtelevīzijas kanālus. HD kvalitātē varat skatīties daudz populāru ASV kanālu. Jūs atradīsit arī kanālus no Lielbritānijas, Kanādas un vairākām citām starptautiskām vietām.

Paralēli tiešraidei, paātrinātajā IPTV pakalpojumā ir arī pienācīga VOD filmu un šovu kolekcija, sporta saturs, kā arī piekļuve vietējām ziņām..

Ātrās TV izmaksas mēnesī ir 24 USD. Tas izklausās mazliet dārgi. Tomēr tas atbalsta ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Faktiski katrs savienojums maksā mazāk nekā USD 5, un jūs varat to koplietot ar ģimeni un draugiem. Varat arī izvēlēties vienreizēju, bez kredītkartes pieprasītu, bezmaksas 24 stundu izmēģinājumu ar pilnu piekļuvi tā pilna spektra pakalpojumiem..

Ir 3 mēnešu plāns par 59 USD, kas ļauj ietaupīt 13 USD. Tomēr, ņemot vērā trešo personu straumēšanas pakalpojumu pašreizējo stāvokli, es ieteiktu pieturēties pie mēneša maksājuma iespējas.

Ātrās TV IPTV piedāvā augstas kvalitātes straumēšanu ar lielāko daļu kanālu, kas pieejami 1080p izšķirtspējā.

Expedite TV nav nevienas savas lietotnes. Tas darbojas tikai caur Lenox multivides atskaņotāja lietotni. Lenox ir pieejams Android un iOS ierīcēs caur oficiālajiem lietotņu veikaliem (attiecīgi Play Store un Apple App Store). To var ielādēt uz jūsu FireStick ierīci. Turklāt Expedite TV ir tīmekļa saite, kas ļauj straumēt saturu datora tīmekļa pārlūkprogrammā.

Kā instalēt Expedite TV

10. Spēlētāju kluba IPTV

labākais iptv pakalpojumsSpēlētāju klubs ir viens no šobrīd populārākajiem IPTV pakalpojumiem. Šis pakalpojums piedāvā piekļuvi vairāk nekā 3000 kabeļtelevīzijas kanāliem tikai par USD 8 mēnesī. Varat skatīties savus iecienītos kanālus no ASV, Kanādas, Lielbritānijas un vairākām citām valstīm. Lielākā daļa kanālu straumē pilnā HD 1080p. Tomēr daži no tiem ir pieejami ar 720p izšķirtspēju.

Lai arī The Players Klub joprojām ir viens no pieprasītākajiem IPTV pakalpojumu sniedzējiem, tā maksājumu portālam joprojām ir dažas problēmas. Tāpēc pat tad, ja jums jau ir viņu konts, atjaunojot abonementu, jums var rasties zināmas grūtības. Arī lielā abonēšanas pieprasījuma skaita dēļ The Players Klub IPTV plāni bieži vien nav pieejami.

Spēlētāju klubs piedāvāja arī VOD filmas un šovus. Tomēr VOD saturs tagad ir noņemts.

Šis pakalpojums piedāvā arī tiešraides EPG, ja vēlaties sekot līdzi TV šodien redzētajam.

Neskatoties uz to, The Players Klub ir lielisks IPTV pakalpojums, ja jums izdodas iegādāties plānu. Tam ir profesionālas kvalitātes lietotāja interfeiss, kas ir ne tikai ērti lietojams, bet arī ātrs.

Kā instalēt Players Klub IPTV vietnē FireStick

11. Ping TV IPTV

Ping IPTV ir vēl viens IPTV pakalpojums, kas piesaistīja manu uzmanību. Šis Live TV pakalpojums ļauj skatīties vairāk nekā 800 kanālus. Jūs, iespējams, atradīsit visus savus iecienītos kanālus šeit no ASV, kā arī no citām starptautiskām vietām, piemēram, Lielbritānijas un Kanādas.

Par 24 USD mēnesī Ping IPTV izskatās mazliet stāvs. Tomēr par šo cenu jūs saņemat līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem. Tas ļauj dalīties abonementā ar ģimeni un draugiem. Faktiski katrs savienojums jums maksā mazāk nekā USD 5 mēnesī.

Tāpat kā Expedite TV šajā labāko IPTV pakalpojumu sarakstā, arī Ping IPTV nepiedāvā nevienu lietotni. Tas darbojas ar multivides atskaņotāju Lenox MP.

Kā instalēt Ping IPTV

Iesaiņošana

Tātad, šeit ir mūsu labāko IPTV pakalpojumu saraksts. Auklas griešana tagad ir populārāka nekā jebkad agrāk. Arvien vairāk cilvēku vēlas straumēt savus iecienītos kanālus tiešsaistē, nevis iegūt kabeļtelevīzijas abonementu. Izmantojot šos IPTV pakalpojumu sniedzējus, jums ir rentabls veids, kā skatīties TV tiešraidi dažādās ierīcēs, tostarp FireStick, Android TV ierīcēs, mobilajos tālruņos, iOS un citur..

Ja jūs zināt par lieliskiem IPTV pakalpojumiem, kas, jūsuprāt, būtu jāiekļauj šajā populārāko IPTV pakalpojumu sarakstā, informējiet mūs, izmantojot komentāru sadaļu zemāk.

Saistīts:

Kā Jailbreak Firestick
Labākie Kodi papildinājumi
Labākās lietotnes Firestick
Labākie Kodi būvē

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me