Labākie Kodi papildinājumi, lai uzvarētu visā pasaulē [2020]

>

Šajā rakstā mēs noapaļojam labākos Kodi papildinājumus FireStick, Fire Stick 4K, Fire TV Cube, Android Mobiles. & Planšetdatori, Windows & Mac datori un visas ar Kodi saderīgās aparatūras platformas. Lielākā daļa no šiem papildinājumiem piedāvā savietojamību ar jaunāko Kodi 18.5 Leia. Tātad, ja esat jauninājis versiju no Kodi 18.4 (vai uz kādu citu vecāku versiju) uz Kodi Leia 18.5, jums joprojām vajadzētu būt iespējai bez grūtībām skatīties iecienītās filmas, šovus, TV tiešraidi, sportu utt. Mēs pastāvīgi pārbaudām šos papildinājumus un informēsim jūs par visiem nozīmīgiem vai ievērojamiem atklājumiem. Pa to laiku būtu tik lieliski, ja jūs varētu arī mūs publicēt kopā ar saviem atklājumiem. Vienkārši ierakstiet mums piezīmi komentāru sadaļā šī raksta beigās. Tas palīdzēs ne tikai mums, bet arī jūsu kolēģiem Kodi lietotājiem.

Tātad jūs esat veiksmīgi instalējis Kodi savā personālajā datorā / Amazon Fire TV Stick / Android vai jebkurā citā ierīcē. (Ja tas vēl nav izdarīts, skatiet, kā instalēt Kodi vietnē FireStick). Bet, tikai instalējot Kodi ierīcē, triks netiks izdarīts. Lai pilnībā izmantotu Kodi un izmantotu visas tā priekšrocības, jums būs nepieciešams Kodi Addons. Tāpēc es izveidoju šo labāko Kodi Addons 2020 sarakstu. Šie papildinājumi papildina Kodi, palīdzot lietotājiem piekļūt daudziem straumēšanas pakalpojumiem, TV kanāliem, Mūzikai. & Radio stacijas utt.

labākie kodi papildinājumi

Tūkstošiem Kodi papildinājumu pašlaik ir pieejami internetā. Tomēr varas iestādes ir iznīcinājušas daudzus trešo personu Kodi Addons, un pat daudzi Kodi krātuves vairs nedarbojas. Līdz ar to ir kļuvis par ļoti nogurdinošu darbu izvēlēties labākos Kodi papildinājumus savam PC / Fire TV Stick vai citām Kodi kastēm..

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Pirms turpināt, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu atrunu.

Labākie Kodi Addons 2020

Pēc tam, kad vairākus gadus esmu izmantojis Kodi, esmu sapratis, ka jums nav nepieciešami simtiem papildinājumu neatkarīgi no tā, kāda veida saturu vēlaties skatīties. Viss, kas jums nepieciešams, ir 3 līdz 5 dažādi papildinājumi jebkurai satura kategorijai. Svarīgi ir tas, ka jūsu izvēlētie papildinājumi darbojas un tiem ir jānodrošina augstas kvalitātes straume. Tāpēc es piešķiru savus 100% pārliecināties, ka mūsu sarakstā “Labākie Kodi papildinājumi” ir TIKAI strādājošie Kodi papildinājumi, kas rada atskaņojamas straumes.

Tomēr šeit ir vislabākie Kodi papildinājumi, kas šobrīd darbojas un ir obligāti nepieciešami, ja vēlaties saņemt pilnu filmu, TV šovu, mūzikas, sociālo mediju, sporta un citu izklaides devu:

Labākie Kodi papildinājumi filmām & TV pārraide

labākie kodi papildinājumi filmām

 1. Exodus Redux
 2. Burvju pūķis
 3. GAIA
 4. Serēna
 5. Inde
 6. FEN
 7. EXODUS V8
 8. Es esmu Ego
 9. Tempest
 10. Nemesis AIO
 11. Urāns
 12. ReleaseBB
 13. Dzīvsudraba pievienošana
 14. DejaVu papildinājums
 15. MTB ieziestais zibens
 16. USS izaicinošs
 17. Nāve no augšas
 18. IT Addon by Nobody’s
 19. Alvins
 20. Yify Movies HD
 21. Īsta Debridža filmas
 22. Pirāta dzīve priekš manis
 23. T2K 1 Noklikšķiniet uz Movie Addon
 24. DeathStar
 25. Voodoo
 26. Krūmāji
 27. AK TURKAS ATSKAŅOŠANAS LISTI
 28. Sargsuņu video
 29. DERĪBA

Exodus Redux

Exodus Redux, kas ieviests 2018. gada oktobrī, iespējams, ir jaunākais Kodi papildinājums pēc pieprasījuma. Neskatoties uz to, ka Exodus Redux ir jauns, tas atrodas mūsu labāko Kodi papildinājumu saraksta augšgalā. Mūsu iemesli ir vienkārši.

Exodus Redux tikpat labi var būt ārkārtīgi populārā (un joprojām aktīvā) Kodi papildinājuma Exodus klons. Bet Exodus, šķiet, gadu gaitā ir nolietojies, savukārt Exodus Redux ir jaunā, spožā zvaigzne pie horizonta.

Abiem šiem papildinājumiem ir gandrīz tieši tāds pats izkārtojums. Bet Redux ir aprīkots ar neticami efektīvu Open Scrapers komplektu, un tas ir tas, kur tas skaidri pārspēj Exodus. Exodus Redux ir ātrs, piedāvā visaugstāko līniju straumēšanu un lielākoties nodrošina gandrīz nulles buferizāciju. Integrējiet to ar Real-Debrid, un jūs iegūsit vēl labākas kvalitātes straumes ar vairākām Full HD atskaņošanas opcijām.

Kā droši lietot Kodi papildinājumus

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Kad esat aizsargāts ar VPN, varat ar pārliecību sākt instalēt Kodi Addons. Sākumā lasiet, kā instalēt Exodus Redux Kodi Addon.

Piezīme:

 1. Kodi pēc noklusējuma nerāda subtitrus. Ja skatāties filmas ar subtitriem, jums vajadzētu izlasīt arī to, kā pievienot subtitrus Kodi.
 2. Ja kāda iemesla dēļ jūs saskaraties ar buferizēšanu kādā no šīs lapas papildinājumiem, šeit ir šī rokasgrāmata, kurai vajadzētu palīdzēt rūpēties par buferizāciju.

Burvju pūķis

Šeit nāk vēl viens neticams papildinājums ar neticamu TV epizožu bibliotēku un švīkām par jūsu nebeidzamo izklaides pieredzi. Magic Dragon papildinājums ātri kļuva par daudzu Kodi ekspertu un lietotāju iecienītu pēc tā izlaišanas. Šis ātrs un ērti lietojamais papildinājums sniedz jums visu vēlamo saturu, ieskaitot jaunākās filmas un šovus.

Darbībā ar visefektīvāko skrāpju komplektu, The Magic Dragon izvelk labākās straumes, kas tur atrodas. Tas izskatās pēc The Dogs Bollocks klona, ​​bet ar labāku iepakojumu un noteikti ar labākām funkcijām. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk skatīties filmas, seansus, dokumentālās filmas, bērnu lietas, ar sportu saistītus videoklipus vai vienkārši klausīties mūziku, The Magic Dragon ir jūs. Tikai dažās minūtēs varat instalēt Magic Dragon ikonu no Diamond Build Repo.

Repozitorijs: Diamond Build Repo

Avots: http://repo.rubyjewelwizard.com

Kā instalēt Magic Dragon Kodi Addon

GAIA

Gaia ir jūsu iecienītāko filmu un TV šovu papildinājums pēc pieprasījuma. Vienkāršojot izkārtojumu, papildinājums galvenajā ekrānā sakārto saturu vienkāršās kategorijās, ieskaitot filmas, šovus, dokumentālās filmas, bērnus utt. Kad pieprasāt video atskaņošanu, Gaia nokasīs desmitiem straumju no vairākiem serveriem. Pēc brīža izslēgšanas Gaia atkal darbojas un darbojas. Jaunākā papildinājuma versija (Gaia 4) sniedz jums vairākus uzlabojumus un uzlabojumus salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Tas vislabāk darbojas, ja to izmantojat kopā ar Real-Debrid.

Repozitorijs: Gaia

Avots: https://repo.gaiakodi.com/

Kā instalēt Gaia pievienojumprogrammu Kodi

Serēna

Serēna ir viens apburošs papildinājums Kodi papildinājumu pasaulei. Tur ir simtiem papildinājumu, un, neskatoties uz to, ka ir jauns, Serēna liek sevi pamanīt. Izskatās, ka komanda, kas atrodas aiz Serēnas, joprojām izstrādā papildinājumu. Bet tas man jau izskatās daudzsološi.

Šis papildinājums nepiedāvā nekādas bezmaksas straumēšanas saites, jo es rakstu šo rakstu. Jums tas jākonfigurē ar vienu no diviem premium resursdatoriem: Real Debrid vai Premiumize. Protams, Real Debrid ir mans personīgais favorīts un ne tikai tāpēc, ka tas ir populārāks, bet arī tāpēc, ka tas ir labāks.

Tā kā Serēna izmanto premium saites, tā piedāvā labāku atskaņošanu. Straumes strauji tiek vilktas, tās ātri tiek atskaņotas, un ir vairāk HD straumēšanas iespēju. Papildinājums joprojām tiek izstrādāts un modificēts. Pastāv iespēja, ka nākotnē tā varētu sākt piedāvāt bezmaksas straumes. Bet tas vēl ir jāredz. Katrā ziņā es izmantoju šo papildinājumu un tas man patīk. Man nav jāpārmeklē sliktās saites, lai atrastu to, kas darbojas. Pamēģināt.

Kā instalēt Serēnu Addonu vietnē Kodi

Inde

Rakstot šo, Venom ir salīdzinoši jauns papildinājums. Tomēr tas ir ātri kļuvis par vienu no populārākajām izvēlēm, iespējams, tāpēc, ka daudzos visaugstāk novērtētajos un populārajos Kodi papildinājumos ir slēgtie veikali. Venom piedāvā plašu straumēšanas iespēju klāstu filmās un TV šovos. Negaidiet no Venom kādas ekstras vai izdomātas kategorijas. Tomēr, ja lielākoties straumējat populāras filmas un seansus, Venom ir lieliska iespēja izmēģināt. Tas izmanto Lambda skrāpjus, un to atbalsta aktīvo izstrādātāju komanda. Venom satura bibliotēka ir liela. Tas piesaista visaugstākās straumēšanas saites no dažādiem avotiem. Pamēģini!

  Cara Memasang EzzerMacs Kodi Builds

Kā instalēt Venom Kodi Addon

FEN

FEN ir salīdzinoši jauns Kodi papildinājums, salīdzinot ar lielāko daļu papildinājumu šajā sarakstā. Tomēr tā ir sevi pierādījusi kā pietiekami cienīga, lai iekļautos mūsu labāko papildinājumu kolekcijā. Šis vieglais un vienmērīgais papildinājums ļauj neticami ērti straumēt iecienītās filmas un šovus. Tas ātri darbojas visās Kodi ierīcēs, ieskaitot FireStick. Fen ir milzīga satura bibliotēka, un regulāri tiek pievienoti jauni. Pamēģināt!

Kā instalēt FEN Kodi papildinājumu

EXODUS V8

Exodus savulaik bija vispopulārākais un visplašāk izmantotais Kodi papildinājums. Jā, šis papildinājums joprojām darbojas. Tomēr tā dzīvo tikai savas pagātnes krāšņuma relikvijas. Pēc laba ilgāka laika Exodus tika slēgts un vēlāk atdzīvināts. Bet tas vairs nav tas, kas agrāk. Lai arī tam joprojām ir milzīga satura bibliotēka, kas tiek regulāri atjaunināta, dažreiz tā nav uzticama. Es saglabāju šo papildinājumu sarakstā, kamēr tas darbojas strauji. Turklāt Exodus joprojām ir pirmā priekšrocība daudziem Kodi lietotājiem. Ja esat viens no viņiem un vēlaties to izmēģināt, varat instalēt Exodus, izmantojot zemāk esošo saiti.

Kā instalēt Exodus Kodi Addon

Es esmu Ego

Es esmu Ego papildinājums, kas paredzēts filmu un TV šovu skatīšanai. Tajā ir arī kategorija Dokumentālās filmas. Tomēr galvenā uzmanība joprojām tiek pievērsta filmām un seriāliem. Šeit atradīsit gandrīz jebkuru populāru filmu vai šovu, kuru vēlaties skatīties. Arī nesen iznākušās filmas un epizodes tiek regulāri atjauninātas. Papildinājumā tiek izmantota jaunākā nokasīšanas tehnoloģija, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes straumes. Izšķirtspējas kvalitāte sasniedz 1080p. Jūs atradīsit arī daudz 720 un SD saišu.

Kā instalēt esmu Ego addon

Tempest

Tempest ir vēl viens papildinājums, kas lieliski darbojas Kodi 18 un kalpo jums par labu filmu un TV šovu bibliotēku. Šis papildinājums piedāvā jaunākās filmas un demonstrētās sērijas. Šeit atradīsit arī daudz vecā satura. Tempss izskatās pēc Derības dakšas. Lai arī paktu var neatbalstīt ilgāk, Tempest tiek labi uzturēts.

Tempest Kodi papildinājuma straumēšanas aspekts ir iespaidīgs. Strauji var atrast straumes, ielādē daudz no tām un gandrīz visas tās spēlē. Tas vēl labāk darbojas ar Real Debrid. Tempest atbalsta arī Trakt integrāciju. Man patīk šis papildinājums, un es neredzu iemeslu, kāpēc jūs to nedarītu.

Kā instalēt Tempest Kodi Addon

Nemesis AIO

Nemesis AIO ir vairāku kategoriju papildinājums, kas nodrošina saturu pēc pieprasījuma. Jūs atradīsit parastās filmu un TV šovu kategorijas, kā arī īpašas kategorijas, piemēram, dokumentālās filmas, Web kamera, spēļu video, anime, multfilmas un citas. Nemesis strādā lieliski, kā es rakstu. Es ceru, ka tā pašreizējais veiktspējas līmenis tiks saglabāts tuvākajā laikā. Ja jums ir Real Debrid konts, neaizmirstiet to savienot pārī ar Nemesis AIO, lai iegūtu vēl pārsteidzošāku straumēšanas pieredzi..

Kā instalēt Nemesis AIO papildinājumu Kodi

Urāns

Populārā cy4Root repozitorija atdzīvinātais Urāna Kodi papildinājums atkal ir spēlē. Ar visu jauno skrāpju komplektu šis papildinājums darbojas labāk nekā jebkad agrāk. Tas velk daudz kvalitātes saišu. Tas piedāvā arī vienmērīgu straumēšanu. Atjauninātajā Urāna versijā ir daudz satura, ieskaitot filmas, šovus un daudz ko citu. Ja esat jau iepriekš izmantojis Urānu un to palaidis garām, varat to vēlreiz izbaudīt. Ja esat iesācējs Kodi, varat izmēģināt šo papildinājumu tagad.

Kā instalēt Urāna Kodi Addon

ReleaseBB

ReleaseBB piedāvā daudz filmu un TV šovu jūsu izklaides priekiem. Šis papildinājums garantē augstas kvalitātes straumēšanu, izmantojot premium pakalpojumu sniedzējus. Kā es rakstu, ReleaseBB neiegūst nekādas bezmaksas straumes. Lai izbaudītu video saturu, jums jāpierakstās, izmantojot izcilu mitinātāju. Jūs varat izmantot Real Debrid, All-Debrid vai Premiumize premium straumēšanas pakalpojumus. Kaut arī tur ir daudz bezmaksas papildinājumu, straumēšana ar premium saitēm ir pavisam cita pieredze. Izmēģiniet šo papildinājumu vienreiz!

Kā instalēt ReleaseBB Kodi Addon

Dzīvsudraba pievienošana

Dzīvsudrabs ir neticams piedāvājums no Kodi Lielbritānijas televīzijas krātuves. Šajā papildinājumā ir iekļauti augstākās kvalitātes skrāpji un jūs iegūstat vislabākās kvalitātes straumēšanas saites. Izmantojot Mercury Kodi papildinājumu, jūs varat skatīties filmas, TV seriālus, dokumentālās filmas un daudz ko citu. Papildinājums darbojas lielākajā daļā tādu populāru straumēšanas platformu kā FireStick, Android TV Boxes, Computers un citas. Papildinājums šobrīd tiek regulāri atjaunināts ar jaunākajām filmu izlaidumiem un TV epizodēm. Pamēģināt!

Kā instalēt Mercury Addon

DejaVu papildinājums

DejaVu papildinājums piedāvā lielisku straumēšanas satura klāstu, ieskaitot iecienītās filmas un seriālus. Jūs varat arī straumēt dokumentālās filmas, ar sportu saistītu saturu, saturu bērniem un daudz ko citu. Viegli lietojamās kategorijas galvenajā logā nodrošina, ka jums nav nekādu grūtību izpētīt un pārlūkot videoklipus. Izmantojot gan torrenting, gan kasīšanas tehnoloģijas, DejaVu Kodi papildinājums ielādē visaugstākās plūsmas. Tas darbojas lieliski, ja jūs to savienojat pārī ar Real Debrid. Šobrīd DejaVu ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem.

Kā instalēt DejaVu Addon

MTB ieziestais zibens

: Papildinājums tagad ir pieejams kā kinoteātris Greased Lightning Movie

Populāro Kino teātra sviesta iepriekš iestatīto Max papildinājumu izstrādātāji ir izlaiduši vēl vienu pamatīgu papildinājumu pēc pieprasījuma, ko sauc par MTB iepludināto zibeni - ātro automātisko atskaņošanu. Automātiskā atskaņošana patiešām ir ātra. Darba straumes atrašana un atskaņošana prasa tikai dažas sekundes. Tomēr tas vēl nav viss. Arī ieeļļotajā zibens ir milzīga apjoma video satura kolekcija pēc pieprasījuma. Lai gan visas jūsu iecienītās filmas un šovi atrodas turpat, papildinājums dod daudz citu straumēšanas iespēju. Jūs varat skatīties dokumentālās filmas, klausīties apraides un mūziku, straumēt klasiku un daudz ko citu. Arī navigācija ir patīkami ātra. Papildinājums ļauj arī Real Debrid un Trakt pierakstīties, lai nodrošinātu labāku straumēšanas pieredzi.

Kā instalēt MTB Greased Lightning Addon

USS izaicinošs

USS Defiant ir jauns papildinājums (kā es rakstu šo rokasgrāmatu) filmu straumēšanai pēc pieprasījuma & Rāda. Jūs atradīsit arī dažādas īpašas straumēšanas kategorijas, piemēram, Kings of Horror, Kung Fu, Urban utt.

Skrēperi, ko izmanto šis papildinājums, veic pienācīgu darbu un velk kvalitatīvas plūsmas. Tomēr tas vislabāk darbojas kopā ar Real Debrid, kas ļauj piekļūt premium saitēm.

Papildinājumu ir viegli uzstādīt, iestatīt, kā arī ērti izmantot. Tas piedāvā vienmērīgu darbību ar visiem Kodi saderīgo ierīču veidiem.

Kā instalēt USS Defiant papildinājumu

Nāve no augšas

Nāve no augšas ir visu izstrādātāju komandas papildinājumu kolekcija ar nosaukumu Falcon. Šis papildinājums piedāvā milzīgu filmu, šovu, dokumentālo filmu, satura bērniem un daudz ko citu.

Nāve no augšas neietilpst nevienā repozitorijā. Jūs to varat instalēt tieši no zip faila. Šajā papildinājumā šobrīd ir bibliotēka ar astoņiem Falcon papildinājumiem. Tomēr visi papildinājumi var nedarboties. Kad pēdējo reizi pārbaudīju to, rakstot šo darbu, četri papildinājumi bija funkcionējoši. Kaut arī daži papildinājumi nedarbojas, citi piedāvā daudz satura izklaides stundām.

Nāve no augšas piedāvā arī Real-Debrid integrāciju, tādējādi nodrošinot piekļuvi augstākas kvalitātes un Full HD straumēm. Izkārtojums ir vienkāršs, ļaujot ātri piekļūt iecienītākajam papildinājumam no kolekcijas. Tā kā Nāve no augšas ir virkne papildinājumu, instalēšana prasa dažas minūtes. Tomēr joprojām ir vērts mēģināt.

Repo avots: http://ajbuilds.uk/secret

Kā instalēt Death no Above Kodi Addon

IT Addon by Nobody’s

Ja jūs meklējat aizstājēju 13Clowns Kodi addon, IT Kodi addon by Nobody, iespējams, būs tikai jums piemērots risinājums. Šis papildinājums pēc pieprasījuma lepojas ar ievērojamu filmu un šovu kolekciju. Tas ir arī mājvieta dažāda veida video saturam, ieskaitot dokumentālās filmas, youtube videoklipus, saturu bērniem un daudz ko citu. Rakstot šo rokasgrāmatu, šis papildinājums iegūst daudz labu saišu. Tas izskatās daudzsološi, un es ceru, ka tas arī turpmāk sniegs kvalitatīvus pakalpojumus. IT ir T2K Repo sastāvdaļa.

Kā instalēt IT papildinājumu

Alvins

Alvina Kodi papildinājums ir diezgan nezināmas krātuves astoņkāju daļa (kā es to rakstu). Tomēr esmu sava veida pateicīga, ka es tajā iekritu. Šis papildinājums izskatās kā Exodus V8 dakša. Abiem ir līdzīgs - ja ne pilnīgi vienāds - izkārtojums. Alvins velk daudz kvalitatīvu saišu, un daudzas no tām ir 1080p. Tam ir arī liela satura bibliotēka. Pat ja jūs neatradīsit daudz izdomātu kategoriju, ja jūs meklējat vienkāršu papildinājumu, kas atvieglo filmu un šovu straumēšanu augstā kvalitātē, noteikti apsveriet Alvina papildinājumu..

Kā instalēt Alvin Addon vietnē Kodi

Yify Movies HD

Šis papildinājums ir viens neticams piedāvājums no viena ārkārtīgi populārā nosaukuma aizraujošajā pasaulē - Yify. Biežiem mocošajiem lietotājiem šis vārds jau ir jāpārzina. Ja jūs tajā esat jauns, Yify ir liels bezmaksas filmu avots. Jūs varat lejupielādēt šīs filmas no vairākām torrent vietnēm, izmantojot P2P klientu.

Sakarā ar neseno spīdzināšanu vietnēs, kurās notiek straumēšana, arvien grūtāk ir atrast labas iespējas filmu lejupielādei. Tomēr ar Yify jauno papildinājumu ar nosaukumu Yify Movies HD jūs varat sākt straumēt filmas no šī avota, izmantojot Kodi.

Tāpat kā Serēna pievienošana, arī Yify Movies HD pašlaik straumē tikai ar tādiem premium hostinga pakalpojumiem kā Real Debrid un Premiumize. Papildinājums ir jauns un joprojām tiek izstrādāts. Bezmaksas saites, iespējams, nākotnē tām netiks pievienotas. Lai gan viena lieta ir pārliecināta. Izmantojot augstākās klases saites, straumēšanas pieredze ir dramatiski labāka nekā bez. Izmēģiniet papildinājumu ar Real Debrid, un jūs redzēsit atšķirību.

Kā instalēt Yify Movies HD vietnē Kodi

Īsta Debridža filmas

Kā izriet no nosaukuma, Real Debrid Exclusively Movies ir paredzēts filmu straumēšanai. Turklāt tas darbojas tikai tad, ja to savienojat pārī ar Real Debrid.

Mēs zinām, ka Real Debrid ir augstākās klases saišu ģenerators. Tāpēc sagaidiet, ka ar šo papildinājumu atradīsit augstas kvalitātes straumes.

Kā es rakstu, šis papildinājums joprojām tiek izstrādāts. Tāpēc tas, iespējams, nepiedāvā vislabāko navigācijas vai pārlūkošanas pieredzi. Es ceru, ka tas drīz tiks jaunināts, izmantojot ērtāku interfeisu.

Kā instalēt Real Debrid Tikai filmas

Pirāta dzīve priekš manis

Atjauninājums: iespējams, ka šis papildinājums vairs nav visuzticamākā izvēle. Lūdzu, izmēģiniet vienu no citiem šī saraksta papildinājumiem. Ja tas kādu laiku nedarbojas, es to noņemšu no saraksta.

Pirāta dzīve man Kodi papildinājums jums piedāvā saturu, ieskaitot filmas & Televīzijas šovi tiek parādīti caur jauno, bet ātri panākošo tehnoloģiju, ko sauc par torrentu kešatmiņu. Šis papildinājums meklē torrentu saites visā tīmeklī un izveido tos atskaņošanai. Lai gan jūs atradīsit dažas bezmaksas straumēšanas iespējas, A Pirate's Life for Me būtībā ir premium papildinājums. Lai pēc iespējas labāk izmantotu, jums jāizmanto Real Debrid vai Premiumize.

  Jak zainstalować kompilacje EzzerMacs Kodi

Ir liela filmu un šovu bibliotēka, kas gaida izpēti. Izmantojot izcilu straumju kešatmiņu, jūs varat sagaidīt daudz augstākas kvalitātes atskaņošanu un labāku sniegumu. Papildinājumam ir arī IPTV sadaļa, taču tas nav īpaši lieliski. Arī iespējas, kas nav saistītas ar piemaksām, nedarbojas patiešām labi. Kā jau teicu, izmantojiet to ar premium klases pakalpojumu, un jums tas patiks vairāk.

Kā instalēt man pirātu dzīvi Kodi

T2K 1 Noklikšķiniet uz Movie Addon

T2K 1 Noklikšķiniet uz Movie Kodi papildinājums, jo nosaukums to atmet, ir viena klikšķa (gandrīz) filmu atskaņošanas pakalpojums. Vienkārši atlasiet filmu, kuru vēlaties skatīties, un no saraksta izvēlieties vienu no iepriekš izvēlētajām straumēšanas saitēm. Jūsu iecienītākā filma jau straumē. T2K 1 Click Movie ir neticami ātrs papildinājums. Tas ļauj ātri pārvietoties uz filmu sarakstu, uzreiz uznirst saites un uzreiz atskaņot videoklipus.

Mani tomēr neapmierina tās filmu bibliotēka. Pievienojumam trūkst dažu vispieprasītāko filmu nosaukumu, kas ir gandrīz visuresoši visos pārējos papildinājumos. Arī papildinājuma izkārtojums nav pārāk lielisks. Ir tikai viena bezmaksas kategorija, no kuras izvēlēties. Ir vēl viena premium kategorija Real-Debrid lietotājiem. Tas ir diezgan daudz.

Tomēr es joprojām iesaku T2K 1 Click Movie, jo tajā ir dažas labas filmas. Un tas ir patiess prieks redzēt viņus spēlējam tik ātri. Iet uz priekšu un izmēģiniet to.

Avots: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Repo: T2K Repo

T2K instalēšana 1 Noklikšķiniet uz Movie Kodi Addon

DeathStar

DeathStar nepatīk jūsu regulāri izklaides papildinājumi, ar kuriem jūs bieži saskaraties. Tas ir papildinājums ar apburošu vērpjot. DeathStar ir vairāk nekā 35 dažādu Kodi papildinājumu izdomājums. Jūs instalējat vienu papildinājumu, un jums ir piekļuve visai pievienojumprogrammu bibliotēkai visām straumēšanas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties saturu pēc pieprasījuma vai tiešraidi TV, sporta saturu vai bērnu filmas un šovus, DeathStar tas ir viss.

DeathStar ir desmit pazīstamu Kodi izstrādātāju sadarbības rezultāts. Tā kā to uztur vairāki izstrādātāji, tas vienmēr nodrošina augstas kvalitātes sniegumu. Instalējiet DeathStar mazāk kā 5 minūtēs no Ezzer Macs krātuves un sagatavojieties lieliskai straumēšanas pieredzei.

Repozitorijs: Ezzer Mac

Avots: http://ezzer-mac.com/repo

Kā instalēt DeathStar Kodi Addon

Voodoo

Voodoo ir papildinājums filmu un TV šovu skatīšanai. Tomēr tas piedāvā arī daudzas papildu iespējas tiešraides TV, video bērniem un Anime pieaugušajiem formā. Kaut arī šī papildinājuma tiešraides sadaļa darbojas lieliski, es uz to pārāk nepaļaujos. Straumēšana ir nedaudz lēna, un dažreiz netiek atskaņots pieprasītais kanāls.

Filmu un šovu priekšpusē Voodoo addon klājas labi, un tieši tāpēc tā ir daļa no mūsu labāko papildinājumu saraksta. Papildinājums ļauj pierakstīties, izmantojot savu Real-Debrid kontu. Tomēr pat bez Real-Debrid tas piedāvā jums daudz augstas kvalitātes saišu. Navigācija ir nedaudz lēna, bet kopumā šis papildinājums man patīk.

Kā instalēt Voodoo Addon

Krūmāji

Krūmāji ir vēl viens papildinājums pēc pieprasījuma, kas padara to par mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstu. Tā ir Exodus dakša, bet es domāju, ka nav jāpiemin, ka tā ir labāka par tās priekšgājēju. Kaut arī Exodus joprojām karājas, kaut arī ar plānu pavedienu, Scrubs piedāvā vairākus uzlabojumus un uzlabojumus. Krūmu pievienošana saglabā izkārtojumu vienādu ar tādām pazīstamām kategorijām kā Filmas, TV šovi, Manas filmas, Mani TV šovi, Jaunas filmas. Tas jums atvieglo navigāciju.

Krūmāji ielādē daudz saišu un diezgan ātri. Bet negaidiet, ka atradīsit daudz 1080 izšķirtspējas, pilnvērtīgu HD straumi. Esmu novērojis, ka arī 720p un SD saites daudz nespēlē. Tas nozīmē, ka jums būs jāpārbauda dažas saites, pirms jūs varētu atklāt darbojošos. Viss kļūst labāk, ja pierakstāties ar savu Real-Debrid kontu.

Repo: ebreju repo

Avots: https://jewbmx.github.io/

Kā instalēt Scrubs Addon vietnē Kodi

AK TURKAS ATSKAŅOŠANAS LISTI

UK Turk Playlists ir ļoti populārs un ļoti lejupielādēts Kodi Addon Amazon Fire TV. Tas ne tikai piedāvā pārsteidzošu filmu un TV šovu bibliotēku, bet arī uzņem turku filmas & Izrādes, multfilmas, videonovērošana, tiešraide, stand-up komēdija, dokumentālās filmas, Food Porn un vēl daudz vairāk. Lietotāja saskarne ir diezgan glīta un vienkārša, un papildinājums darbojas nevainojami, tādējādi pamatojot tā parādīšanos šajā Kodi papildinājumu top sarakstā. Jūs to varat lejupielādēt no Turk Repo -

Repo - Lielbritānijas Turk

Avots - https://addoncloud.org/ukturk/install

Kā Kodi instalēt UK Turk Playlists

Sargsuņu video

Sargsuņu Kodi pievienošana tika izslēgta 2019. gada martā, kad Hellhounds krātuve nonāca bezsaistē. Tomēr tagad papildinājums ir atdzīvojies, un tas ir atgriezies ar visiem priekiem un aizraušanos. Tagad tas ir pieejams ar nosaukumu Watchdogs Video, un jūs varat lejupielādēt šo papildinājumu no Goldengun krātuves.

Atšķirībā no iepriekšējā iemiesojuma, Watchdogs Video nav Live TV sadaļas. Tomēr tajā ir daudz satriecošu video pēc pieprasījuma stundām ilgi pārmērīgas skatīšanās. Izskatās, ka papildinājums tiek regulāri atjaunināts un labi uzturēts. Es to saku, jo atradu visus jaunākos filmu izlaidumus un epizodes. Šķiet, ka skrāpji veic pienācīgu darbu, jo sargsuņi straumē labi. Es esmu nolēmis atgriezt sargsuņus mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstā.

Avots: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

Kā Kodi instalēt Watchdogs papildinājumu

DERĪBA

Pakta papildinājumā ir bijis daudz kāpumu un kritumu. Visilgāk to pameta sākotnējie izstrādātāji un nesaņēma atjauninājumus. Tomēr šis neticami populārais Kodi papildinājums tagad ir atdzīvināts un ir pieejams divās krātuvēs - Cy4Root un Covenant. Papildinājums tagad iegūst daudz darba saišu. Tas lieliski darbojas arī ar Real Debrid. Jūs varat instalēt paktu Kodi tikai dažās minūtēs.

Repo: pakts vai Cy4Root

Avots: https://covenant01.github.io/zip vai https://cy4root2.github.io/zip

LABĀK KODI: Saņemiet 3 mēnešus bez maksas & ietaupiet 49% no ExpressVPN gada plāniem

Labākie daudzfunkcionālie papildinājumi

Filmas, šovi, tiešraide TV, sports, dokumentālās filmas, bērni, mūzika ir daži no populārākajiem satura veidiem, kurus meklējam Kodi. Parasti katrai kategorijai ir īpaši papildinājumi. Piemēram, iepriekšējā sadaļā mēs runājām par dažiem populārākajiem filmu un šovu video papildinājumiem pēc pieprasījuma. Nākamajā sadaļā mēs apspriedīsim labākos TV tiešraides Kodi papildinājumus. Pēc tam ir daži papildinājumi, kas jums visas šīs kategorijas kalpo vienuviet. Un tāpēc tie ir daudzfunkcionālie papildinājumi. Šeit ir mūsu mazais, bet pamatīgais saraksts.

 1. Neierobežots
 2. 7 no 9
 3. Fladnags
 4. Komanda
 5. Nolaišanās
 6. LaPlaza

Neierobežots

Neierobežots Kodi papildinājums sniedz jums plašu straumēšanas satura klāstu, izmantojot dažādas aizraujošas kategorijas. Ja esat pieprasījuma pēc satura ventilators, ir vairākas iespējas, lai jūs varētu izbaudīt vairākas stundas ilgu straujo straumēšanu. Ja vēlaties skatīties kabeļtelevīzijas kanālus, kad tie tiek pārraidīti, tajā ir uzticama tiešraides sadaļa arī jums. Turklāt jūs varat skatīties sporta saturu, komēdijas, bērniem paredzētu saturu un daudz ko citu.

Papildinājumu atbalsta efektīvs skrāpju komplekts, kas meklē labas kvalitātes bezmaksas saites. Tas darbojas arī ar Real Debrid un ienes arī jums augstākās saites. Pēc kāda laika lietojot šo papildinājumu, esmu pārliecināts, ka tas ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem.

Kā instalēt neierobežoto Kodi Addon

7 no 9

Šis ir vēl viens Kodi papildinājums, kuram tajā brīdī, kad es to redzēju, bija jābūt mūsu Kodi labāko papildinājumu saraksta daļai. Tam ir vairāk nekā 30 straumēšanas kategoriju, no kurām izvēlēties. Un izstrādātāji pārliecinās, ka vairums kategoriju gandrīz vienmēr ir straumētas tiešsaistē. Jūs atradīsit ne tikai regulāras iespējas, piemēram, filmas, šovus un tiešraidi, bet arī dažādus piedāvājumus, kā arī Lovers 'Take, Tubitv - True 1- Click, Reddit Movies, Podcast, Martial Arts un citas..

Faktiski 7 no 9 Kodi papildinājumiem ātri izvēloties dažus populārus apakšgrupu ierakstus tieši sākuma ekrānā. Tajā ir arī dažas sadaļas, piemēram, klasiskās (BNW) filmas, kuras mūsdienās nav ļoti viegli atrast. 7 no 9 ir pamatīgs papildinājums, un es iesaku jums to izmēģināt.  

Kā instalēt 7 no 9 Kodi Addon

Fladnags

Fladnag nav tikai viens papildinājums, bet gan 6 papildinājumu kolekcija, kas nodrošina satura diapazonu. Katrs papildinājums ir jāinstalē atsevišķi. Kolekcijā ietilpst Fladnag Kids kastes, Fladnag multfilmas, Faldnag kolekcijas, Faldnag filmas, Fladnag Sports un Fladnag TV šovi. Kā redzat, katrs papildinājums nodrošina unikālu satura kopu. Šos papildinājumus var instalēt no T2K repo.

Repo: T2K

Avots: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Kā Kodi instalēt papildinājumus

Komanda

Apkalpe ir dažādu straumēšanas iespēju klāsts. Šis multi skrāpja Kodi papildinājums straumē filmas un šovus, kā arī tiešraidi TV, sportu, bērnu saturu un daudz ko citu. Apkalpes locekļa Kodi papildinājums nāk ar simtiem stundu ilgu pārmērīgu saturu.

Tas ir viegls papildinājums, kas darbojas gandrīz bez kļūdām visās Kodi atbalstītajās ierīcēs. Tā ir daļa no iekšējās krātuves, kuras nosaukums ir arī The Crew. Papildinājumu ir viegli uzstādīt, to ir vieglāk izmantot. Tas arī atbalsta trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Trakt un Real Debrid, lai nodrošinātu izcilu straumēšanas pieredzi. Arī papildinājums tiek regulāri atjaunināts ar kļūdu labojumiem un uzlabojumiem. Pamēģini!

Kā Kodi instalēt The Crew papildinājumu

Nolaišanās

Papildinājums Descent Kodi ir viens no jaunākajiem ierakstiem šajā Kodi labāko papildinājumu sarakstā. Tas nāk no Cy4Root krātuves, kas šajās dienās gūst lielu popularitāti.

Izmantojot nolaišanos, varat straumēt daudz filmu un šovu. Tas ir nodarbinājis OpenScrapers un pārliecinās, vai tas jums nodrošina kvalitātes saites. Tajā pašā laikā tas ļauj viegli integrēties ar Real Debrid, lai ļautu piekļūt premium saitēm.

Trakt ir diezgan viegli iestatīt arī ar pievienošanos Descent.

Papildus parastajam saturam varat izpētīt kategoriju Nolaišanās, kurā ir daudz īpašu un ekstras. Šajā kategorijā ir arī IPTV sadaļa tiešraides straumēšanai. Kopumā nolaišanās ir lielisks papildinājums, kas tam ir.

Kā instalēt Descent papildinājumu

LaPlaza

LaPlaza Kodi papildinājums piedāvā virkni straumēšanas iespēju, ieskaitot filmas, šovus, dokumentālās filmas, bērnu stūri, fitnesa zonu, mūziku, radio un daudz ko citu. Tajā pat ir iekļauta IPTV kategorija tiešraides straumēšanai (lai arī tā nav pilnīgi uzticama).

Šo papildinājumu mitina cy4Root repozitorijs, kas šobrīd ir viens no visuzticamākajiem repozitorijiem.

Laplaza izmanto daudz kvalitatīvu straumēšanas saišu. Tas arī ļauj integrēt Real Debrid un Trakt. Kopumā tas ir stabils straumēšanas papildinājums, lai to iegūtu.

Kā instalēt LaPlaza Kodi Addon

Populārākie tiešraides TV papildinājumi

Jūs varat ātri apskatīt populārākos Live Kodi papildinājumus. Ja jums nepieciešams vairāk no šiem, man ir atsevišķs ceļvedis, kas īpaši attiecas uz Live TV Kodi Addons.

 1. USTVNow
 2. Spēlētāju klubs
 3. Kodi Solutions IPTV
 4. cCloud TV
 5. Robina Huda televizors
 6. PVR IPTV vienkāršais klients
  Како инсталирати Планет ММА на Коди

USTVNow

Repo: Kodi papildinājumu krātuve

USTVNow ir rentabls veids, kā caur Kodi skatīties iecienītos amerikāņu kabeļtelevīzijas kanālus. Kaut arī papildinājums galvenokārt ir paredzēts militārajam personālam un amerikāņiem, kas ceļo uz ārzemēm, ikviens var reģistrēties dienestam un skatīties kanālus. Šim pakalpojumam ir arī tīmekļa platforma, taču tas tik tikko varēja atbilst Kodi pieredzei. Tās plāni sākas ar USD 14,99 mēnesī un dod jums piekļuvi līdz 24 kanāliem. Apmaksātajos plānos ietilpst arī DVR atbalsts. Jūs varat instalēt USTVNow no oficiālā Kodi papildinājumu krātuves. Tas ir pieejams kā USTVNow Plus.

Spēlētāju klubs

Spēlētāju klubs ir vēl viens lielisks TV tiešraides papildinājums, kas ļauj piekļūt simtiem TV kanālu no Amerikas un visas pasaules. Pārsteidzošāk ir tas, ka viņu mēneša plāns mēnesī maksā tikai 8 USD. Players Klub ir pieejams arī operētājsistēmā Android. Ar vienu reģistrēšanos varat izmantot pakalpojumu gan Kodi, gan Android.

Kā instalēt Players Klub IPTV vietnē Kodi / FireStick

Kodi Solutions IPTV

Ja jūs meklējat lētu veidu, kā skatīties augstas kvalitātes tiešraidi Kodi, Kodi Solutions IPTV papildinājums patiešām ir risinājums jums. Šis pakalpojums par USD 5 mēnesī nodrošina piekļuvi gandrīz 4000 TV tiešraidēm. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties filmas vai šovus, mūzikas kanālus vai tiešraides sporta veidus, dzīvesveida kanālus vai bērnu saturu, Kodi risinājumu papildinājums Kodi piedāvā jums visiem.

Kodi Solutions IPTV ir arī Android lietotne, kas ļauj izmantot pakalpojumu FireStick un Android mobilajos tālruņos. Tomēr šis Kodi papildinājums padara to par daudzplatformu pakalpojumu. Tas ir tāpēc, ka Kodi tiek atbalstīts operētājsistēmās Windows, Mac, iOS, Linux, Android Mobiles, FireStick un Raspberry Pi.

Šis papildinājums piedāvā vairākus desmitus kanālu no ASV. Jūs atradīsit arī starptautiskus tiešraides TV kanālus no Lielbritānijas, Kanādas, Indijas, Portugāles, Meksikas, Dienvidamerikas, Tuvajiem Austrumiem un citām valstīm. Kodi Solutions IPTV ir viens no labākajiem papildinājumiem TV tiešraides skatīšanai. Pamēģināt.

Kā instalēt Kodi Solutions IPTV uz Kodi

cCloud TV

cCloud TV ir vēl viens tiešraides TV papildinājums, kuru jūs varētu apsvērt, ja vēlaties skatīties satelīta kanālus Kodi. Šis papildinājums bez lielām satraukumiem nodrošina labākos TV tīklus, jums nav jāmaksā par dūšīgo abonēšanas maksu. cCloud TV ir simtprocentīgi bezmaksas. Tajā ir daudz kategoriju, no kurām jūs varat izvēlēties, tostarp Visi kanāli, FilmOn, Sports, Jaunumi, Dokumentālā filma un vairākas citas. Un, kaut arī cCloud TV ir tiešraide, IPTV papildinājums, tajā ir arī īpašas filmas un šovi pēc pieprasījuma kategorijas..

cCloud TV lielākajai daļai video piedāvā atskaņošanu ar vienu klikšķi. Tomēr visi pieprasītie videoklipi var netikt atskaņoti visu laiku. Dažreiz noteiktas straumes ir bezsaistē. Tomēr tas ir labs tiešraides TV papildinājums, it īpaši, ja jūs to salīdzināt ar citiem tajā pašā kategorijā. Šis papildinājums ir pelnījis vietu starp galvenajiem Kodi papildinājumiem. Jūs varat lejupielādēt cCloud TV no Kodi Bae krātuves.

Repo: Kodi Bae

Avots: http :: //lazykodi.com

Kā instalēt cCloud TV Kodi Addon

Robina Huda televizors

Robina Huda TV papildinājums sniedz jums tiešraides TV straumēšanas iespējas no Balkānu reģiona, vairākām Eiropas valstīm (ieskaitot Apvienoto Karalisti) un ASV. Kaut arī papildinājums nepiedāvā tik daudz dažādības kā daudzi citi šajā labāko Kodi papildinājumu sarakstā, jūs varētu interesēt, vai vēlaties skatīties bezmaksas tiešraides TV straumēs no reģioniem, kur tas atrodas. Papildinājums aptver arī plašu kanālu klāstu no ASV. Tomēr daži vispieprasītākie var nebūt atrasti. Tomēr jūs varētu vēlēties to vismaz vienu reizi pamēģināt.

Avots: http://kodibalkan.com/repo/

Kā uzinstalēt Robinhood TV uz Kodi

PVR IPTV vienkāršais klients

PVR IPTV vienkāršais klients ir IPTV papildinājums, lai savienotu esošo IPTV abonementu ar Kodi un straumētu TV tiešraides kanālus. Lai gan šis papildinājums nepiedāvā savu saturu, tas darbojas ar plašu IPTV pakalpojumu klāstu.

IPTV abonementu var konfigurēt ar šo Kodi papildinājumu, izmantojot vai nu M3U atskaņošanas saraksta URL, vai XMLTV EPG URL. Tas nedarbojas citādi. Par vietrāžiem URL varat sazināties ar IPTV pakalpojumu sniedzēju. Varat arī pārbaudīt savu e-pasta iesūtni, jo parasti šie vietrāži URL tiek nosūtīti pa e-pastu kopā ar pieteikšanās informāciju.

Kā instalēt PVR IPTV vienkāršo klientu

Labākie Kodi papildinājumi sportam

labākie kodi papildinājumi dzīviem sporta veidiem

 1. SPORTSDEVILS
 2. Sportowa
 3. Lapsa Sports Go
 4. Augošie plūdmaiņas

SPORTSDEVILS

Sportsdevil ir vispopulārākais sporta papildinājums. Šis papildinājums pastāv jau kādu laiku un turpina nodrošināt augstas kvalitātes saturu. Tas ir obligāts papildinājums jebkuram sporta entuziastam. Tā piedāvā vairāku sporta kanālu tiešraidi, lai jūs varētu tiešraidē skatīties kriketa, futbola, tenisa, futbola, hokeja uc spēles. Jūs pat varat skatīties savu iecienīto maču panākumus gadījumā, ja nokavējāt tiešraidi. Iepriekš tas bija pieejams Fusion repo, bet tagad jūs to varat lejupielādēt no dažādiem repo.

Šis papildinājums pastāv jau kādu laiku un joprojām darbojas. Tomēr jūs varat pamanīt, ka daudz videoklipu netiek straumēti gandrīz katrā kategorijā. Ja SportsDevil nepiedāvā apmierinošu sniegumu, ieteicams izmēģināt citus sporta veidus.

Repo: EzzerMacs

Avots: http://ezzer-mac.com/repo

Kā instalēt Sportsdevil Kodi Addon

Sportowa

Izskatās, ka Sportowa TV ir SportsDevil iedvesmots papildinājums, lai gan tajā nav tik daudz straumēšanas iespēju. Tomēr jūs varētu vēlēties to izmantot, jo tajā ir vairākas sporta kategorijas, no kurām varat straumēt. Tas aptver arī dažādus sporta veidus, ieskaitot futbolu, tenisu, kriketu, galda tenisu, beisbolu, basketbolu un daudz ko citu. Papildinājumam ir arī labs tiešsaistes sporta kanālu klāsts. Ir daudz mirušo straumju, taču liela daļa no tām ir tiešraidē un strādā arī.3

Avots: https://mbebe.github.io/blomqvist

Kā instalēt Sportowa TV Kodi Addon

Lapsa Sports Go

Fox Sports ir obligāts sporta mīļotāju piedāvājums. Šis Kodi papildinājums ir paredzēts visu sporta cienītāju vajadzībām. Izmantojot šo lielisko Kodi Sports papildinājumu, jūs pat varat tiešraidē pārraidīt lielākos sporta pasākumus. Šis ir oficiālais Fox piedāvājums, kas pieejams oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šim papildinājumam nepieciešams Fox Sports kanāla abonements.

Repo: Kodi papildinājumu krātuve

Augošie plūdmaiņas

Rising Tides ir vēl viens Kodi sporta papildinājums. Šis papildinājums ļauj straumēt futbola, PPV pasākumus un pat dažādus sporta kabeļtelevīzijas kanālus. Papildinājumam nav daudz straumēšanas iespēju, taču ir dažas interesantas kategorijas. Jūs varat to izmēģināt.

Avots: http://mullafabz.xyz/Repository/

Labākie Kodi papildinājumi bērniem, multfilmas & Anime

labākie kodi papildinājumi karikatūrām

KTOON Kodi (Karikatūras & Anime)

Neapšaubāmi, CTOON ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem animētam un anime saturam. Šis papildinājums satur milzīgu kolekciju. Tas piedāvā viena klikšķa atskaņošanu un ir neticami ātrs. Es pārbaudīju desmitiem saišu un visas tās darbojās (jā, tās visas un ne “gandrīz”). Ir simtiem videoklipu, lai skatītos stundu izklaidi. Papildinājuma galvenajā ekrānā varat sākt strādāt ar vairākām animācijas filmu, multfilmu un anime kategorijām. Katra kategorija ir sakārtota alfabēta secībā. Varat arī izmantot funkciju Meklēšana (parādās ievelkamajā Kodi izvēlnē, kad virzāties pa kreisi), lai atrastu kaut ko specifisku, ko meklējat. Ja neesat izmēģinājis CTOON KOdi, dodieties uz priekšu un dariet to tagad!

Repo: Doko

Avots: https://doko-desuka.github.io/

FunimationNow

FunimationNow dod jums piekļuvi milzīgai Anime videoklipu bibliotēkai par USD 5,99 mēnesī. Gada plānu varat iegādāties par 59,99 USD, ja meklējat ietaupījumus. FunimationNow piedāvā arī bezmaksas pakalpojumus, taču ierobežo tā video bibliotēku. Bezmaksas videoklipi tiek aplūkoti arī ar reklāmām. Apmaksāts abonements piedāvā līdz divām vienlaicīgām straumēm, savukārt bezmaksas abonements to ierobežo līdz vienai. Izmantojot apmaksātu abonementu, jūs arī savlaicīgi iegūstat piekļuvi mājas video dubļiem. Jūs varat instalēt FunimationNow no oficiālā Kodi papildinājumu krātuves.

Repo: oficiālais Kodi papildinājumu krātuve

Labākie Kodi papildinājumi mūzikas straumēšanai

labākie kodi papildinājumi mūzikas straumēšanai bez maksas

MP3 STREAMS

Tas ir lielisks Kodi papildinājums mūzikas entuziastiem. Tas ir populārs papildinājums, kas tur darbojas jau labu laiku. Multivides bibliotēka ir labi sadalīta dažādās kategorijās, piemēram, Billboard Top 100, labāko albumu mākslinieki, rep, hip-hop, džezs utt. Šeit jūs pat varat izveidot savu mīļāko atskaņošanas sarakstu..

Repo: pagraba durvju TV

Avots: http://cellardoortv.com/repo/

YouTube

YouTube ir lielākā video koplietošanas vietne visā pasaulē. Ja jums rodas jautājums, vai varat straumēt videoklipus, izmantojot YouTube savā FireStick vai citā ierīcē, izmantojot Kodi, atbilde ir apstiprinoša. Papildinājums YouTube Kodi veic diezgan labu darbu, un jūs nejutīsit daudz atšķirību starp papildinājuma vai oriģinālās vietnes izmantošanu. Kodi papildinājums YouTube piedāvā arī dažas lieliskas iespējas, kas ir papildu piemaksa. Izmēģiniet šo lielisko papildinājumu.

Repo: pagraba durvju TV

Avots: http://cellardoortv.com/repo/

Labākie KOREAN drāmas papildinājumi

ICDrama

Šeit ir īpašs cienasts tiem, kas vēlas skatīties korejiešu filmas un šovus. ICDrama ir liela korejiešu satura bibliotēka. Bet ir arī daudz video no citām valstīm. Jūs atradīsit arī saturu no Honkongas, Ķīnas, Japānas un Taivānas. Protams, papildinājuma galvenā uzmanība ir pievērsta filmām un epizodēm no Korejas.

Lai arī es nesaprotu korejiešu vai kādu citu valodu, kurā šis papildinājums kalpo saturam, es atklāju, ka ICDrama ir uzticams un ātrs papildinājums. Tā piedāvā atskaņošanu ar vienu klikšķi, un gandrīz visas straumes, kuras es izmēģināju, darbojās. Tātad, ja vēlaties skatīties saturu no vienas no šīm Āzijas valstīm, iegūstiet šo papildinājumu tūlīt.

Repo: Aznhusband

Avots: https://aznhusband.github.io/repo/

Šis bija mūsu labāko Kodi Addons saraksts, kas šobrīd darbojas. Ja jums liekas, ka daži citi papildinājumi ir pelnījuši vietu šajā sarakstā, lūdzu, paziņojiet mums komentāru lodziņā zemāk.

BUJ

Kas ir vispopulārākais & labākais papildinājums?

Exodus Redux ir vispopulārākais Kodi papildinājums šajā laikā. Šis papildinājums piedāvā straumēšanas iespējas pēc pieprasījuma, tostarp filmas un TV šovus. Tā ir Exodus pievienojuma dakša, kas arī savulaik bija ārkārtīgi populāra.

Turklāt Venom un The Crew pievienojums ir arī divi ļoti populāri Kodi papildinājumi.

Kādas ir Kodi Addon lietošanas briesmas??

Ja izmantojat trešās puses papildinājumu ar autortiesībām aizsargāta vai licencēta satura straumēšanai, jūs varat nonākt juridiskās nepatikšanās. Tāpēc lietotājiem iesakām vienmēr straumēt publiskajā domēnā pieejamo saturu.

Straumēšanas laikā ar Kodi papildinājumiem mēs iesakām arī izmantot VPN, lai paslēptu jūsu IP un nodrošinātu drošu straumēšanas pieredzi.

Ko jūs varat skatīties ar Kodi papildinājumiem?

Izmantojot Kodi papildinājumus, varat skatīties gandrīz visu, ko vēlaties. Viss ir par pareizā satura atrašanu tādam saturam, kuru vēlaties straumēt. Šajā sarakstā jūs atradīsit Kodi papildinājumus filmām, šoviem, TV tiešraidēm, sportam, fitnesam, anime un citam..

Vai Kodi ir likumīgs un drošs lietošanā??

Jā, Kodi ir likumīgs un drošs lietošanā, ja vien jūs straumējat publiski pieejamo saturu. Jums būs daudz drošāka pieredze, ja kopā ar Kodi izmantosit straumētu VPN.

Kodi ir oficiāli pieejams Microsoft Store un Google Play Store. Tas nepārprotami garantē tā autentiskumu, drošību un likumību.

Kā es varu instalēt Kodi papildinājumus?

Lai instalētu Kodi papildinājumu, vispirms būs nepieciešams avota URL. No avota URL jūs instalējat Kodi krātuvi, kurā tiek mitināts papildinājums. Visbeidzot, jūs instalējat papildinājumu no repozitorija.

Mēs esam nodrošinājuši saiti uz instalēšanas rokasgrāmatām visiem šajā sarakstā iekļautajiem papildinājumiem. Lai instalētu izvēlēto papildinājumu, jums vienkārši jāievēro norādījumi par soli pa solim.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis labākais Kodi papildinājumu raksts ir paredzēts tikai izglītības nolūkiem, un mēs nekad neieteiktu mūsu lasītājiem piekļūt aizliegtam vai nelikumīgam saturam, izmantojot kādu no šiem iepriekšminētajiem Kodi papildinājumiem.. 

Saistīts:

 • Kā Jailbreak FireStick
 • Kā instalēt Kino APK
 • Kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick
 • Kā atjaunināt Kodi vietnē FireStick
 • Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me