Labākais FIFA futbola pasaules kausa izcīņas 2023 Kodi papildinājumi tiešraidei

>

Šajā rokasgrāmatā es parādīšu labākos Kodi Addons, lai skatītos FIFA World Cup 2023 ⚽live ​​straumi Kodi 17,6 .6. Šie FIFA pasaules kausa Kodi papildinājumi darbosies visās ierīcēs, kas atbalsta Kodi, piemēram, Amazon FireStick, PC, Mobiles, Xbox One utt..

32 starptautiskās futbola komandas atkal sanāk kopā un cīnās par Krievijas kūdras pārākumu pasaules lielākajā sporta notikumā – FIFA Pasaules kausā 2023. Pasākums sākas 14. jūnijā un ilgs vairāk nekā mēnesi. Simtiem miljonu futbola fanu paliks pie sava televizora, un simtiem tūkstošu to tiešraidē skatīsies stadionos. Pasaules futbola kauss nav tikai parasts sporta pasākums, daudziem tas ir viens pilns svētku mēnesis. Tātad, kā jūs plānojat skatīties tiešraidi šogad? Ja tas ir Kodi, šis raksts ir viss, kas jums jāiemācās, kā straumēt FIFA tiešraidē kopā ar Kodi Addons.

Kā skatīties FIFA futbola pasaules kausu 2023 kanālā Kodi

labākie fifa pasaules kausa kodi papildinājumiFIFA pasaules kauss 2023 tiks pārraidīts vairākos satelīta kanālos visā pasaulē un oficiāli būs pieejams tiešsaistes straumēšanai vairākās vietnēs. Bet Kodi entuziastam nekas labāk neder. Liela daļa lasītāju mums ir jautājuši, kā Kodi skatīties FIFA pasaules kausu 2023. Visbeidzot, mēs esam šeit ar mūsu visaptverošo ceļvedi. Mēs esam izpētījuši un atlasījuši dažus no labākajiem Kodi papildinājumiem, kas ļaus jums piekļūt šim futbola karnevālam uz jūsu FireStick / PC / viedtālruņa vai jebkura cita Kodi lodziņa. Ja notiks kādas izmaiņas, mēs jūs regulāri atjaunināsim. Nāc un pievienojies ballītei!!

Ieteicams: Ja jūs jau neizmantojat Kodi vietnē FireStick, rīkojieties šādi: kā ieslodzīt Fire TV vai FireStick.

FIFA pasaules kausa izcīņas 2023 tiešraide ar BBC iPlayer WWW Kodi Addon

iPlayer WWW ir Kodi sporta papildinājums, kas ir ļoti populārās un vecākās raidsabiedrības BBC iPlayer vietnes priekšgals. Šis papildinājums piedāvā daudz straumju dažādiem sporta veidiem, ieskaitot futbolu, regbiju, F1 un citus.

BBC ir FIFA Futbola pasaules kausa 2023 oficiālā raidorganizācija Apvienotajā Karalistē. Ja vēlaties straumēt apraidi internetā bez maksas, iPlayer WWW būs viena no labākajām iespējām. Patiešām pārsteidzoši ir tas, ka šis papildinājums ir likumīgs un pilnīgi bezmaksas.

Tomēr ar šo papildinājumu ir viena maza problēma. Tās plūsmas ģeogrāfiski ir ierobežotas ar Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem. Ja jūs dzīvojat ārpus Apvienotās Karalistes, tas neļaus lejupielādēt straumi. Bet tas ir labi; mēs zinām, kā novērst šo problēmu, izmantojot Kodi VPN. Vairāk par VPN vēlāk; vispirms iemācīsimies, kā instalēt iPlayer WWW Kodi.

# 1. Palaidiet Kodi un kreisajā sānjoslā atlasiet “Papildinājumi”

kā skatīties fifa pasaules kausu uz kodi

# 2. Tagad augšējā kreisajā stūrī atlasiet ikonu “Iepakojuma uzstādītājs” (izskatās kā atvērts lodziņš)

fifa pasaules kausa tiešraide uz firestick kodi

# 3. Tagad atlasiet “Instalēt no krātuves”

labākie fifa pasaules kausa kodi papildinājumi

# 4. Tagad atlasiet “Kodi papildinājumu krātuve”

labākie kodi papildinājumi fifa pasaules kausam

# 5. Nākamajā ekrānā atveriet “Video papildinājumi”

Labākais FIFA futbola pasaules kausa izcīņas 2023 Kodi papildinājumi tiešraidei

# 6. Ritiniet uz leju un atveriet iPlayer WWW. Jums būs nepieciešams daudz ritināt, jo tas ir liels saraksts

skaties fifa pasaules kausu uz kodi

# 7. Nākamā ekrāna labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz pogas Instalēt

fifa futbola pasaules kausa tiešraide kanālā

# 8. Tikai Kodi papildinājumu krātuvē atlasiet tikai jaunāko versiju. Ja jums ir instalēta kāda cita krātuve, kurā ir arī iPlayer WWW, nelietojiet to

kodi addons, lai tiešraidē skatītos fifa pasaules kausu

# 9. Tagad gaidiet, kamēr paziņojums “Instalēts papildinājums” tiek parādīts ekrāna augšējā labajā stūrī

kā skatīties tiešraidē fifa pasaules kausa straumēšanu ASV

# 10. Atgriezieties sākuma ekrānā Kodi un atkal atveriet pievienojumprogrammas

fifa pasaules kausa izcīņas tiešraide kodi

# 11. Tagad atlasiet “Video papildinājumi”, un jūs redzēsit BBC iPlayer papildinājumu sarakstam

fifa pasaules kausa tiešraide uz kamīna

# 12. Atveriet iPlayer WWW papildinājumu un nākamajā sarakstā atveriet “Kategorijas”

kā skatīties fifa futbola pasaules kausu uz kodi

# 13. Nākamajā ekrānā ritiniet uz leju un atveriet Sport

iplayer www kodi addon for fifa

Tagad jūs varēsit redzēt Sporta kategorijā pieejamo straumju sarakstu. Tā kā Pasaules kausa izcīņa vēl nav sākusies kopš šīs rokasgrāmatas sastādīšanas, jūs tai nevarat redzēt nevienu pieejamo straumi. Bet šī ir sadaļa, kurā, ļoti iespējams, būs FIFA 2023. gada pasaules kausa tiešraides.

iPlayer WWW neplūst jūsu reģionā? Nekādu problēmu! Šeit ir labot

Mēģinot atskaņot straumi caur iPlayer, man radās šāda kļūda:

kā lietot iplayer www kodi addon ārpus uk

Kā es jau teicu, BBC iPlayer Apvienotajā Karalistē ir ierobežots ar ģeogrāfisko robežu. Ja atrodaties ASV / Kanādā vai kādā citā valstī, straumes vienkārši nespēlēs.

Nepievilieties! Mēs jums piedāvājam neticamu risinājumu, kas piesaistīs jūsu interneta savienojumu ar IP adresi Apvienotajā Karalistē un ļaus jums spēlēt iPlayer WWW bez grūtībām..

Varat izmantot VPN pakalpojumu, lai pilnībā pārvietotu savu IP, nepārvietojot collu. Pats labākais VPN ir tas, ka tas arī slēpj visas jūsu aktivitātes internetā no ziņkārīgo acīm.

Es izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir ātrākais VPN. Tas ir Kodi draudzīgs un sniedz jums nepārspējamu buferizācijas bezmaksas straumēšanas pieredzi. ExpressVPN piedāvā simtiem serveru visā pasaulē, un daudzi no tiem atrodas Lielbritānijā. Jums vienkārši būs jāizvēlas Lielbritānijas serveris. Pēc savienojuma izveidošanas jūs varat atgriezties Kodi un restartēt iPlayer WWW papildinājumu.

Atbloķējiet iPlayer WWW

Tiešraides FIFA pasaules kausa izcīņa ar Fox Sports GO Kodi Addon

FOX ir FIFA Pasaules kausa 2023 oficiālās raidorganizācijas Amerikas Savienotajās Valstīs. Fox Sports Go ir šī satelīta TV tīkla tīmekļa priekšskatījums. Visas sporta programmas, kuras pašlaik pārraida FOX, varat straumēt vietnē www.FOXSportsGo.com

Bet pārlūka straumēšana ne vienmēr ir tik jautra un kvalitatīva kā lietotņu straumēšana. Mobilās pārlūkprogrammas ir īpaši kļūdainas, un tām ir tendence uz avārijām. Jūs varat lejupielādēt lietotni FOX Sports Go no Google Play veikala vai Apple App Store. Tomēr Kodi lietotājam Kodi pieredze ir nepārspējama.

Par laimi, Fox Sports Go ir oficiāls Kodi papildinājums, kuru varat tieši instalēt no oficiālās Kodi krātuves.

Fox Sports Go papildinājums darbosies tikai tad, ja jums ir abonents no viena no pilnvarotajiem kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem ASV. Tas nozīmē, ka jums ir jābūt ASV iedzīvotājam un jābūt satelīta TV savienojumam no pakalpojumu sniedzēja valstī. Šeit ir visu FOX atbalstīto kabeļtelevīzijas operatoru saraksts: https://www.foxsportsgo.com/register?#more

Šajā lapā ir parādīts piedāvāto kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju saraksts. Lai iegūtu pilnu pakalpojumu sniedzēju sarakstu, noklikšķiniet uz “Vairāk TV pakalpojumu sniedzēju”.

Labā ziņa ir tā, ka, ja jums jau ir FOX Sports abonements, izmantojot savu TV pakalpojumu sniedzēju, varat skatīties FOX Sports Go vietnē Kodi bez maksas. Jebkurā gadījumā, ja televizora komplektācijā nav iekļauts FOX Sports, sazinieties ar savu TV pakalpojumu sniedzēju un iegūstiet to tūlīt, lai izbaudītu Fox Sports Go Kodi papildinājumu.

Tagad iemācīsimies, kā instalēt un izmantot FOX Sports Go Kodi Addon, lai skatītos FIFA World Cup 2023 tiešraidi.

# 1. Kodi sākuma ekrānā kreisajā sānjoslā atlasiet Papildinājumi

lapsu sports go kodi addon

# 2. Augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas ‘Pakešu instalētājs’ (izskatās kā Dropbox ikona vai atvērtas kastes ikona)

kā skatīties fifa par lapsu sportu go kodi addon

# 3. Nākamajā ekrānā atlasiet Instalēt no krātuves

kā skatīties fifa tiešraidi ASV

# 4. Atveriet Kodi papildinājumu krātuvi

futbola pasaules kausa kodi papildinājumi

# 5. Nākamajā ekrānā atveriet “Video papildinājumi”

skatīties futbola pasaules kausu lapsu sportā

# 6. Ritiniet uz leju un papildinājumu sarakstā atveriet “FOX Sports Go”

kā skatīties futbola pasaules kausu

# 7. Lai instalētu papildinājumu, labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz Instalēt

futbola pasaules kausa tiešraides avoti

# 8. Jūs zināt, ka papildinājums ir instalēts, kad augšējā labajā stūrī redzat paziņojumu “Instalēts papildinājums” (attēls zemāk)

kur skatīties fifa pasaules kausu

# 9. Tagad atgriezieties Kodi sākuma ekrānā, nospiežot atpakaļatkāpes taustiņu, un atkal atlasiet “Papildinājumi”

kodi papildinājumi futbola pasaules kausa izcīņas tiešraidēm

# 10. Kreisajā sānjoslā atveriet “Video papildinājumi” un pēc tam instalēto pievienojumprogrammu sarakstā atlasiet “FOX Sports Go”.

kā instalēt lapsu sporta go kodi addon

# 11. Tagad jūs redzēsit uznirstošo logu ar aktivizācijas kodu. Tagad jums jāpierakstās pie sava TV pakalpojumu sniedzēja vietnē www.foxsportsgo.com/activate izmantojot aktivizācijas kodu

kā aktivizēt lapsu sportu iet uz kodi

# 12. Šādi izskatās tīmekļa lapa. Ievadiet aktivizācijas kodu un nospiediet pogu Iesniegt

lapsas sports aiziet aktivizācijas kodu

Tagad jums jāpierakstās pie sava kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēja

lapsu sports iet kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēji

Ja jūsu TV pakalpojumu sniedzējs nav norādīts šajā lapā, noklikšķiniet uz saites “Citi TV pakalpojumu sniedzēji”. Jūs redzēsit lapu ar pilnu sarakstu:

aktivizēt lapsu sportu doties uz kodi

Vienkārši atlasiet savu TV pakalpojumu sniedzēju un pierakstieties ar saviem akreditācijas datiem. Piemēram, ja jums ir pakalpojuma Comcast Xfinity abonements, šādi izskatīsies pieteikšanās ekrāns:

aktivizēt lapsas sports go ar xfinity kabeli

Ja jums nav lietotājvārda vai pieteikšanās akreditācijas datu, lapas apakšējā labajā stūrī varat noklikšķināt uz Izveidot. Lai turpinātu, jums būs nepieciešams vai nu mobilais numurs, kurā ir datne ar Comcast Xfinity, sociālās apdrošināšanas numurs, vai Xfinity konta numurs. Tas ir diezgan daudz, kā tas darbojas visiem pakalpojumu sniedzējiem.

instalēt lapsu sporta veidus, lai iegūtu pasaules kausu fifa

Kad esat parakstījis televīzijas pakalpojumu sniedzēju, dodieties atpakaļ uz Kodi un nospiediet OK.

Lai ātri apkopotu, skatoties pasaules kausu tiešraidē, izmantojot FOX Sports Go on Kodi, jums būs nepieciešams fizisks kabeļtelevīzijas savienojums no viena no TV pakalpojumu sniedzējiem ASV. FOX Sports Go papildinājumu var aktivizēt, pierakstoties pie sava TV pakalpojumu sniedzēja, izmantojot aktivizācijas kodu.

Labākie trešo personu papildinājumi FIFA pasaules kausa izcīņas 2023 tiešraidei

Papildus iepriekšminētajiem oficiālajiem Kodi papildinājumiem ir arī daži trešo pušu pievienojumi, kas jūsu ierīcē var straumēt FIFA 2023. Es zemāk uzskaitīšu šos papildinājumus ar saiti uz to instalēšanas rokasgrāmatām.

Pirms sākat straumēšanu, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas sports, filmas, TV šovi), jūs varētu nonākt juridisko problēmu lokā.

Par laimi, ir drošs veids, kā pasargāt visas straumēšanas darbības no jūsu ISP un valdības. Viss, kas jums nepieciešams, ir labs Kodi VPN. VPN palīdz apiet tiešsaistes uzraudzību, ISP ierobežošanu un satura ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir Kodi draudzīgs un ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot personālos datorus, Fire TV Stick, Smartphones, Android lodziņu, Nvidia Shield un citas Kodi kastes..

Apskatīsim, kā izmantot ExpressVPN, lai straumēšanas darbības nebūtu paslēptas no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Ja esat Fire Stick lietotājs, lūk, kā instalēt VPN Amazon Fire TV Stick.

Tagad, kad jums ir ExpressVPN aizsardzība, pārbaudiet zemāk esošo trešo personu Kodi Addons.

Kick Off Addon

Kick-off papildinājums ir viena no reālākajām iespējām, lai tiešraidē Kodi skatītos FIFA pasaules kausu 2023. Šis papildinājums ir ļoti populārs sporta entuziastu vidū. Kick-off aptver plašu futbola spēļu klāstu no visas pasaules. Varat arī skatīties spēles tiešraidē, tiešraides kanālus un svarīgākās vietas.

Kad papildinājums ir instalēts, jums būs nepieciešams PIN kods ik pēc 4 stundām, lai tas darbotos. PIN varat bez maksas ģenerēt vietnē https://pinsystem.co.uk. Mūsu galvenais raksts par sākšanu attiecas uz instalēšanas procedūru, kā arī uz to, kā izmantot papildinājumu, ģenerējot PIN.

cCloud TV

Kaut arī cCloud TV nav paredzēts sporta papildinājums, pastāv liela iespēja, ka tajā būs tiešraides kanālu straumēs, lai skatītos FIFA pasaules kausu 2023.

Kad esat instalējis cCloud, jūs varat tajā atvērt kategoriju “Sports”, un jūs atradīsit desmitiem tiešsaistes sporta kanālu. Kad būs sākusies pasaules kausa izcīņa, iespējams, atradīsit tiešraidi TV kanālā, kas paredzēts kanālam.

cCloud TV ir pieejams arī caur Kodil krātuvi. Ja kāda iemesla dēļ nevarējāt iegūt Kick-off vai citu papildinājumu, kas darbojas Pasaules kausa apraides laikā, jums kā alternatīva būs cCloud.

Kā Kodi instalēt cCloud TV

SportsDevil

SportsDevil ir vēl viens ļoti populārs sporta papildinājums Kodi. Šis papildinājums piedāvā dažādu sporta veidu, tostarp futbola, pārklājumu. Pastāv diezgan laba iespēja, ka SportsDevil iekļaus FIFA pasaules kausa 2023 tiešraides.

Šo papildinājumu var instalēt Kodil krātuvē. Šo papildinājumu atradīsit arī Maverick repo. Tomēr šķiet, ka Kodila versija ir visjaunākā.

Kā instalēt SportsDevil vietnē Kodi

UK Turk’s Playlists

Lai arī Lielbritānijas Turk Playlists galvenokārt ir izklaides papildinājums, tajā ir sadaļa Sports, kurā ir desmitiem dažādu sporta veidu kategoriju. Tā kā šim papildinājumam ir vairākas futbola straumēšanas iespējas, esmu spiests uzskatīt, ka tas nodrošinās arī tiešraides straumēm Futbola pasaules kausa izcīņā 2023.

UK Turk Playlists ir pieejams UKTurk Addon krātuvē. UK Turk Playlists instalēšana Kodi ne ilgāk kā 5 minūtes.

Pat ja jums nav nepieciešama reģistrēšanās vai abonēšana, lai izmantotu Lielbritānijas Turk atskaņošanas sarakstus, jums būs jāģenerē PIN vietnē UTPIN.com, lai izmantotu šo papildinājumu..

Kā instalēt Lielbritānijas turkus vietnē Kodi

Futbols šodien Addon

Šis ir vēl viens papildinājums, kuru var lejupielādēt un instalēt tieši no Kodi krātuves. Futbols šodien, kā norāda nosaukums, ir veltīts futbola papildinājums. Jūs atradīsit desmitiem straumju nesenajām televīzijas pārraidēm no lielākajām pasaules līgām. Ja kaut kur pasaulē notiek kāda nozīmīga mača tiešraide, jūs atradīsit tiešraidi ar papildinājumu Futbola šodien Kodi.

Es ceru, ka Futbolā šodien tiks demonstrētas arī FIFA Pasaules kausa 2023. gada tiešraides. Tāpēc es esmu pievienojis šo papildinājumu šajā sarakstā. Dodieties uz priekšu un instalējiet Futbols šodien no Kodil repo.

Iesaiņošana: labākie Kodi papildinājumi FIFA 2023. gada pasaules kausa izcīņai

Tātad, šeit ir mūsu labāko Kodi papildinājumu saraksts, lai jūs varētu straumēt FIFA Futbola pasaules kauss 2023 tiešraidi. Kā es jau teicu, ja notiks kādi jaunumi, es jūs vienmēr publicēšu un informēju, izmantojot šo rakstu. Pasaules kausa izcīņa joprojām ir gandrīz nedēļas laikā, un lietas mainās ar Kodi papildinājumiem, dažreiz diezgan ātri. Līdz tam laikam var tikt ieviesti arī daudzi jauni papildinājumi. Neuztraucieties! Es visu laiku gaidīšu un palikšu tam virsū. Es pārliecināšos, ka jums ir daudz iespēju skatīties šo sporta notikumu pat pirms tā sākšanās. Laiku pa laikam apmeklējiet šo rakstu, lai būtu aktuāls. Kodi atbalsta vairākus sporta papildinājumus, un tie, kurus mēs esam uzskaitījuši, iespējams, ir galvenie pretendenti.

Saistītās rokasgrāmatas:

  • Kā instalēt Mobdro vietnē Kodi
  • Labākie Kodi papildinājumi
  • Labākās TV tiešraides Kodi papildinājumi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me