Top 5 labākie VPN filmu / TV šovu straumēšanai

>

Mūsdienās tirgū ir desmitiem VPN. Tomēr tikai nedaudzi no tiem ir pietiekami labi tiešsaistes video straumēšanai. Šajā rakstā mēs apkopojam labākos straumēšanai paredzētos VPN.

labākais vpn straumēšanaiStraumēšanas laikā ir nepieciešams VPN, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, izvairītos no ISP ierobežošanas un saglabātu jūsu privātumu.

Jums ir jābūt VPN, ja jūs meklējat neierobežotu piekļuvi video saturam, kas pieejams tādos pakalpojumos kā Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney + utt. Ja straumēšanas laikā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs samazina jūsu interneta ātrumu, varat to izvairīties, izmantojot VPN. Un, pats galvenais, ar papildu drošības līmeņiem VPN pārliecinās, ka tīmeklī nepaliek digitāls nospiedums un jūsu privātums paliek neskarts.

Ideja ir atrast VPN, kas to visu var paveikt, nezaudējot veiktspēju. Tā kā augstas izšķirtspējas straumēšana 4K kļūst arvien populārāka, ir svarīgi, lai jūsu VPN saglabātu ievērojamu procentuālo daļu no sākotnējā ISP ātruma..

Mēs esam pārbaudījuši daudz VPN pakalpojumu un atlasījuši tos, kuri, mūsuprāt, ir vispiemērotākie straumēšanai. Kopā esmu izvēlējies 5 VPN un detalizēti runāšu par katru VPN. Tomēr, ja jūs steidzaties un jums jāzina mana galvenā izvēle, tas ir ExpressVPN. Tālāk varat īsumā apskatīt svarīgas ExpressVPN funkcijas:

Kā mēs izvēlējāmies labāko VPN straumēšanai

Norēķinoties ar labākajiem straumēšanai paredzētajiem VPN, nepieciešams rūpīgāk izpētīt, kā darbojas atsevišķi VPN. Tas var attiekties uz ātrumu, juridisko jurisdikciju, izmantoto drošību un spēju atbloķēt dažādas straumēšanas vietnes. Starp citiem ārējiem aspektiem, kas tieši ietekmē VPN darbību, mēs uzskatām arī tā naudas vērtību.

Piedāvātie ātrumi

Tas ir svarīgs primārais aspekts, kuru mēs izmantojam. Pēc noklusējuma VPN palēninās jūsu pamata interneta ātrumu par robežu, pateicoties tā šifrēšanas pieskaitāmām izmaksām. Katrā VPN pārskatā mēs izmantojam ātruma pārbaudes rīku, lai izmērītu lejupielādes ātrumu, augšupielādes ātrumu, latentumu un pat nervozitāti. Labākajiem straumēšanai paredzētajiem VPN jāpiedāvā pārliecinoši ātrs ātrums, kas ļauj straumēt HD saturu, un bez atskaņošanas kļūdām.

Juridiskā jurisdikcija

Darbības juridiskais pamats dramatiski ietekmē to, cik labi VPN ievēro savu lietotāju privātumu. Labākie straumēšanai paredzētie VPN darbojas no reģioniem, kas nav saistīti ar masveida uzraudzību. Valsts datu privātuma likumi darbojas arī par labu VPN, kas atrodas šajās valstīs. Šiem VPN ir jābūt arī politikai bez reģistrēšanas.

Drošības standarti

Šifrēšanas līmenis arī nosaka, cik spēcīgs VPN ir drošības ziņā. Jo sarežģītāka šifrēšana, jo labāk - un tas ir pat tad, ja VPN piedāvā augstu veiktspēju. Smagie šifrējumi samazina savienojuma ātrumu. Tomēr labākajiem straumēšanai paredzētajiem VPN ir jānodrošina izcili drošības līdzekļi, vienlaikus neietekmējot to veiktspēju.

Saderība

Uzticams VPN pakalpojums nodrošina plašu īpašu lietotņu klāstu, kuras varat instalēt visās populārajās ierīcēs. VPN arī jāļauj vienlaikus nodrošināt ievērojamu skaitu ierīču.

Labākie straumēšanai paredzētie VPN

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. CyberGhost VPN
  5. VyprVPN

Tagad uzzināsim mazliet vairāk par katru VPN, lai jūs varētu izlemt, kurš pakalpojumu sniedzējs atbilst jūsu precīzajām prasībām.

1. ExpressVPN

expressvpn straumēšanaiExpressVPN ir vispiemērotākais VPN straumēšanas pakalpojumiem. VPN ir plaši pazīstams ar ļoti ātru ātrumu un labākajiem šifrēšanas standartiem klasē. ExpressVPN ir reģistrēts arī Britu Virdžīnu salās - reģionā, kurā nav obligātu prasību attiecībā uz datu saglabāšanas likumiem. Tas nozīmē, ka tas nav pieejams arī tādām invazīvām iestādēm kā ASV un ES privātuma likumi. Tāpēc sala ļauj ExpressVPN ievērot arī stingru nulles politiku - kaut kas darbojas tiešsaistes straumētāju labā.

ExpressVPN viņu vārdu dēvē par “Express” pakalpojumu un vienu no visuzticamākajiem VPN visā pasaulē. Tas notiek pateicoties iespaidīgajam globālajam tīklam, kurā ir vairāk nekā 3000 serveru 160+ pilsētās vairāk nekā 94 valstīs, un šis skaits nepārtraukti palielinās. Tas nozīmē, ka tuvumā vienmēr varat atrast ExpressVPN serveri, kas nodrošina maksimālu HD straumēšanas ātrumu.

Privātums & Drošība

Datu drošībai ExpressVPN izmanto nesalaužamu AES 256 bitu šifrēšanu, kas tiek apvienota gan ar RSA-4096 rokasspiedienu, gan ar SHA-512 HMAC hash autentifikācijas atslēgu. Šis šifrēšanas līmenis tiek uzskatīts par militāru, tāpēc vislabāko pieejamo drošību. Turklāt ExpressVPN piedāvā arī papildu funkcijas, piemēram, automātisko slepkavības slēdzi, nulles zināšanu DNS, dalīto tunelēšanu, IP slēpšanas rīku un daudz ko citu..

Saderība

Britu Virdžīnu salu pakalpojums piedāvā plašu saderīgu platformu un ierīču klāstu. Tas ietver tādas platformas kā Windows, macOS, Android, iOS, Linux un Blackberry. Tie piedāvā arī paplašinājumus visām lielākajām pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome, Safari un Firefox. ExpressVPN ir arī vienīgais VPN, kas nodrošina īpašu klientu maršrutētājiem. Visbeidzot, ja esat premium klases lietotājs, varēsit baudīt ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus.

Cenu noteikšana

Par laimi, ExpressVPN nesen atjaunināja savu abonēšanas plānu cenu likmes, padarot tās par pieņemamām cenām. Kaut arī cenas joprojām ir nedaudz augstas, jūs joprojām varat gūt labumu no to lieliskās pakalpojumu sniegšanas. ExpressVPN ir arī funkcijām atbilstošs VPN, kas izskaidro tā plāna cenu loģiku. Pašlaik viņu labākā pakete var ietaupīt līdz 49%, ja plānojat 12 mēnešus. Turklāt neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna ExpressVPN nodrošinās jūs ar 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, uz kuru nav jautājumu..

Apmeklējiet vietni ExpressVPN.com

2. IPVanish

ipvanish vpn straumēšanaiIPVanish ir lieliska izvēle straumētājiem, pateicoties nevainojamam lielu ātrumu un veiktspējas līdzsvaram. To var attiecināt uz faktu, ka VPN pilnībā pieder un pārvalda savus serverus - tas ir rets, iespaidīgs notikums, kas redzams tikai divos citos nozares VPN. VPN labi darbojas arī ar tā serveru pārklājumu, kurā visā pasaulē ir vairāk nekā 1700 serveru 70+ valstīs.

Privātums & Drošība

Diemžēl IPVanish darbojas no ASV, kur tas ir reģistrēts, un tas kaut kas neatbilst tiešsaistes privātumam un brīvībai. Tomēr IPVanish apgalvo, ka ievēro stingru nulles reģistrēšanas politiku un neuzglabā lietotāju informāciju. Mēs domājam, ka VPN kaut kā ir atradis veidu, kā pārvarēt invazīvos privātuma likumus no ASV. Tāpēc tas nozīmē, ka straumēšanas darbības netiks jums izsekotas.

Arī VPN ļoti labi veic drošību. Piemēram, viņi piedāvā labāko klases AES-256 bitu šifrēšanu apvienojumā ar RSA-2048 bitu šifrēšanas atslēgu. Turklāt IPVanish arī izsniedz dažādus savienojuma protokolus atkarībā no jūsu izmantotās klienta lietotnes. Tie nodrošina arī vairākas drošības funkcijas, piemēram, automātisku slepkavības slēdzi, dalītu tunelēšanu, dubultu VPN, DNS&IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, WiFi aizsardzība, perfekta pārsūtīšanas slepenība un daudz kas cits.

Saderība

IPVanish ir pieejams vairākās platformās un ierīcēs. Tas nozīmē, ka jūs to varat instalēt operētājsistēmās Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Chrome OS, Fire TV, Windows Phone un maršrutētājos. Turklāt VPN ir ļoti dāsns, ja runājam par atļauto vienlaicīgo savienojumu skaitu, jo vienā paketē varat nodrošināt ne vairāk kā 10 ierīces..

Cenu noteikšana

IPVanish piedāvā trīs apmaksātus plānus. Arī VPN ir veikusi apjomīgas izmaiņas savos iepriekšējos dārgajos plānos - tagad piedāvājot ļoti pieņemamas cenas. Piemēram, to vislabākā vērtība, kas ir 1 gada plāns, ir mazāka par 3,25 USD mēnesī, rēķins ar 39 USD ik pēc 12 mēnešiem - ļauj ietaupīt līdz 73% no jūsu naudas. Turklāt par katru iegādāto plānu jūs varat saņemt bezrūpīgu 7 dienu naudas atgriešanas garantiju, kas ir pilnīgi pietiekama, lai izmēģinātu viņu pakalpojumus..

Apmeklējiet vietni IPVanish.com

3. NordVPN

labākais vpn straumēšanaiNordVPN ir populārākais un ļoti populārais VPN, kas lieliski darbojas ar lielāko daļu straumēšanas pakalpojumu. Jāatzīmē, ka NordVPN ir visplašākais serveru pārklājums ar vairāk nekā 5100 serveriem 64+ valstīs visā pasaulē. Šis globālais pārklājums nozīmē, ka vienmēr varat izveidot savienojumu ar labāko pieejamo serveri, kas atrodas netālu, un straumēšanas laikā baudīt lielu ātrumu.

Privātums & Drošība

Pašlaik NordVPN ir reģistrēts Panamā - tālā valstī, kas stingri iestājas par kiberdrošību un interneta brīvību. Tas nozīmē, ka VPN var ievērot stingru aizliegumu reģistrēties. Drošības ziņā NordVPN savā OpenVPN protokolā izmanto DHE-RSA AES-256 SHA šifrēšanas kombināciju. Tas nozīmē, ka drošības uzlabošanai viņi piedāvā RSA-2048, kā arī HMAC SHA2-384 autentifikācijas atslēgu. Bez tam, NordVPN izmanto arī 3072 bitu Diffie Hellman Exchange (DHE) atslēgu, kas ir lieliska priekšnosacījuma slepenībai.

Papildus šiem pārliecinoši pasaules klases drošības standartiem VPN nodrošina arī uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, slepkavības slēdzi, CyberSec, dubultu VPN, drošu DNS, IPv6 aizsardzību pret noplūdi, Anti-DDoS, kā arī sīpolu, izmantojot VPN. Visbeidzot, NordVPN savās klientu lietotnēs nodrošina arī dažādus savienojuma protokolus, piemēram, OpenVPN, IKEv2 / IPSec, PPTP un SSTP..

Saderība

Panamas VPN ir ļoti iespaidīgs, runājot par ierīču un platformu saderību. Piemēram, NordVPN atbalsta visas galvenās platformas, ieskaitot Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android, iOS, Blackberry un DD-WRT. Viņi arī piedāvā paplašinājumus dažādiem pārlūkiem, ieskaitot Chrome, Safari un Firefox. Turklāt jūs varat arī instalēt NordVPN tādās ierīcēs kā Kodi kastes, viedie televizori un dažādas spēļu konsoles. Neskatoties uz to, ja jums pieder lielākā daļa šo ierīču, tās joprojām varat vienlaikus nostiprināt, ņemot vērā, ka NordVPN ļauj izveidot līdz pat 6 vienlaicīgus savienojumus.

Cenu noteikšana

NordVPN ir viens no labākajiem VPN, kas nodrošina lētākos abonēšanas plānus. Pašlaik viņi dod līdz četrām pakām, kuras piedāvā vienas un tās pašas funkcijas, bet kurām ir atšķirīgs norēķinu cikls. Jūs varat gūt lielu labumu no viņu vispopulārākā plāna, kas pārdod mēnesī 3,49 ASV dolārus, par kuriem rēķins ir USD 125,64 ik pēc trim gadiem. 3 gadu plāns arī ļaus ietaupīt līdz pat 70% no jūsu naudas. Turklāt paturiet prātā, ka uz visiem NordVPN plāniem attiecas 30 dienu naudas atgriešanas garantija.

Apmeklējiet vietni NordVPN.com

4. CyberGhost

labākais straumēšanas vpnCyberGhost ir vēl viens lielisks VPN tiešsaistes satura straumēšanai. Tas notiek pateicoties ievērojamajam ātruma, efektivitātes un visaugstākās kvalitātes privātuma un drošības līdzsvaram. Proti, CyberGhost ir reģistrēts un tam ir juridiska jurisdikcija Rumānijā - reģionā, kurā tiek augstu ievērota privātuma un kiberdrošība. CyberGhost pārvalda arī plašu serveru tīklu, kurā ir vairāk nekā 5900 serveru 89+ vietās visā pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs faktiski varat izveidot savienojumu ar jebkuru pasaules reģionu un baudīt straumēšanu.

Privātums un drošība

CyberGhost nodrošina maksimālu drošību, izmantojot uzlabotas tehnikas, ieskaitot AES-256 šifrēšanu, kas ir savienota ar RSA-2048 bita atslēgu. Turklāt CyberGhost nesen ir jaunināts no iepriekšējās HMAC MD5 hash autentifikācijas uz modernu HMAC SHA-2. Viņi to izdarīja, cenšoties izpildīt jaunos ieteikumus, ko ierosināja OSTIF OpenVPN audits.

Pašlaik CyberGhost nodrošina arī līdz trim protokoliem, ieskaitot OpenVPN, L2TP un PPTP. Jāatzīmē, ka VPN neatbalsta datētus protokolus, piemēram, SSH un SSTP. Turklāt CyberGhost piedāvā arī aizraujošas funkcijas, piemēram, automātisko iznīcināšanas slēdzi, WiFi aizsardzību, dalītu tunelēšanu, dubultu VPN, kā arī DNS & IP noplūdes aizsardzība.

Saderība

CyberGhost piedāvā plašu īpašu lietotņu klāstu vairākām ierīcēm un platformām. Jūs varat saņemt CyberGhost operētājsistēmai Windows, Android, macOS, iOS, Chrome OS, Linux, maršrutētājus, Raspberry PI, Firestick, kā arī visas galvenās spēļu konsoles. Varat arī vienlaikus aizsargāt ne vairāk kā 7 ierīces.

Cenu noteikšana

CyberGhost pastāvīgi atjaunina savus abonēšanas plānus, kā arī cenu likmes. Piemēram, VPN šobrīd apvieno trīs paketes, un viņu labākais plāns ir Halovīni piedāvājums, kas pirmo gadu maksā par 33 USD, pēc tam par 66 USD ik pēc 12 mēnešiem. Ņemiet vērā, ka CyberGhost nodrošina jūs ar dāsnu bezriska 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhostVPN.com

5. VyprVPN

labākais vpns straumēšanaiVyprVPN ir arī lieliska izvēle strauja, droša un globāli uzticama satura straumēšanai. Uzņēmums VyprVPN, kuru 2009. gadā nodibināja tā mātes uzņēmums - Golden Frog GmbH - ir Šveicē reģistrēts VPN, kas ir spēris milzīgus soļus, lai sevi pozicionētu kā globāli uzticamu pakalpojumu, kas atbalsta kiberdrošību un tiešsaistes privātumu. VyprVPN arī pārvalda iespaidīgu vairāk nekā 700 serveru tīklu ar satriecošām 200 000 IP adresēm 70+ vietās visā pasaulē. Turklāt jūs varat gūt labumu arī no dinamiskās serveru pārslēgšanas funkcijas - kaut kas var palīdzēt saglabāt jūsu tiešsaistes identitāti anonīmi.

Tomēr tas zināmā mērā ir novēlošs paziņojums, jo viņu mātesuzņēmums Golden Frog daļēji ir amerikānis, liekot viņiem pakļaut tādas darbības kā datu apmaiņa ar ASV un ES iestādēm.

Privātums un drošība

Uzņēmumam VyprVPN ir juridiska jurisdikcija Šveicē, jo tā mātes uzņēmums - Golden Frog - ir reģistrēts valstī. Tas viņiem dod labvēlīgu vietu, ņemot vērā, ka Šveice ir labi pazīstama ar saviem privātuma likumiem. Valstī tiek plaši respektēts tiešsaistes privātums, un tā ir viena no nedaudzajām valstīm, kas ieviesa tiešsaistes lietotāju aizsardzības un privātuma aktus. Un attiecībā uz Šveici uz tās privātuma aktiem attiecas Šveices Federālais datu aizsardzības likums (DPA), kā arī Datu aizsardzības rīkojums (DPO)..

VyprVPN ir ievērojama reputācija attiecībā uz savu kiberdrošību. Pakalpojumi izmanto moderno AES-256 CBC, kas tiek uzskatīts par visdrošāko un nesalaužamo šifrēšanas paņēmienu. Pēc tam šifrēšana tiek saistīta ar slaveno HMAC SHA1 hash autentifikāciju kopā ar RSA-2048 rokasspiedienu. Pastāv arī perfekta priekšlaicīga slepenība, ko piedāvā atslēgu apmaiņa ar diffiju-Helmanu-2048. HMAC SHA1 joprojām ir jaunināms uz HMAC SHA2, lai uzlabotu tā drošības standartus; pretējā gadījumā šī drošības kombinācija tomēr tiek zaudēta.

VPN piedāvā arī dažādus drošības protokolus, ieskaitot PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, kā arī Chameleon protokolu, kas ir pieejams tikai tad, ja iegādājaties Premium plānu. VyprVPN ir nodrošinājis arī papildu drošības līmeni, piedāvājot NAT ugunsmūra funkciju, kas bloķē nevēlamu ienākošo trafiku jūsu tīklā.

Saderība

Kopumā VyprVPN ir guvis labus panākumus, runājot par atbalstītajām ierīcēm un platformām. Golden Frog ir izdevies izveidot vairākus klientus visām galvenajām platformām, ieskaitot Windows, macOS, Android, iOS, Linux, BlackBerry, Maršrutētāji, QNAP, Anonabox un Smart TV..

Cenu noteikšana

VyprVPN piedāvā divu kategoriju paketes, ieskaitot VyprVPN un VyprVPN Premium. Abas plānu kopas nodrošina dažādas iespējas un cenu likmes. Labākais plāns ir gada VyprVPN Premium, kas mēnesī maksā 6,67 ASV dolārus, un par to rēķina 80 ASV dolāri ik pēc 12 mēnešiem. Ņemiet vērā, ka VyprVPN Premium plāns piedāvā augstākas funkcijas, piemēram, piecus vienlaicīgus savienojumus, Chameleon protokolu un VyprVPN mākoni - kamēr tā līdzinieka nav.

Apmeklējiet vietni VyprVPN.com

Nobeiguma vārdi

Nav šaubu, ka VPN ir būtisks rīks drošas digitālā satura straumēšanai. Tomēr ir sarežģīti izvēlēties tādu VPN, kas var piedāvāt pareizo ātruma, veiktspējas un stingras drošības un privātuma līdzsvaru. Mēs esam izmēģinājuši daudzus VPN un apņēmušies piecus, kas var piedāvāt vislabākās straumēšanas iespējas. Mēs esam arī uzskaitījuši straumēšanas multivides bez VPN bīstamību un sniedz aspektus, kas jāņem vērā, izvēloties VPN. Pretējā gadījumā jums ir tiesības izvēlēties no uzskaitītajiem VPN un baudīt HD satura straumēšanu, neļaujoties starp autortiesību pārkāpumiem, ISP ierobežošanu un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem..

Saistīts:

Labākais VPN Firestick
Labākais Kodi VPN
Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?
Vai VPN ir likumīgs un drošs lietošanai?
Kā izvēlēties pareizo VPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me