Vai terārija TV ir likumīgs un drošs lietošanā?

>

Tiešsaistes multivides straumēšanas lietotnes tiešsaistes paaudzē nav nekas jauns. Viena no šādām populārām lietotnēm ir Terrarium TV, kas ir lielisks aizstājējs Showbox, Mobdro un Playbox HD. Šī uz Android balstītā lietotne palīdz bez maksas piekļūt visai jaunāko filmu, TV šovu un tam visam. Bet svarīgs jautājums ir, vai Terrarium TV ir likumīgs un drošs lietošanā?

Iepriekš minētās lietotnes ļauj jums bez maksas piekļūt citādāk apmaksātajam saturam tāpat kā trešo personu Kodi Addons, tad ir jēga jautāt, vai ir likumīgi straumēt bezmaksas filmas Terrarium TV. Turklāt, vai tas rada draudus jūsu ierīcei ļaunprātīgas programmatūras veidā? Detalizēti apspriedīsim, kā gan Terrarium lietotnes aspekti varētu vai nevar ietekmēt jūs, un, ja tas tā notiek, kā rīkoties.

ir terārija tv likumīgs un drošs lietošanā

Vai Terārija TV ir likumīgs?

Lai gan ir diezgan daudz avotu, kas piedāvā milzīgu oriģinālo šovu un filmu sarakstu, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Prime utt., Tie, iespējams, jūsu kabatai būs mazliet pārāk smagi. No otras puses, terārija TV piedāvā lētu risinājumu, taču tas varētu radīt juridiskas problēmas. Tas tā nav vienmēr. Dažādām valstīm ir atšķirīgi noteikumi, un jūs varat būt drošībā vai nonākt grūtībās atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Arī Terrarium TV lietotne nav oficiāli pieejama Google Play veikalā, jo Play veikals neveicina straumēšanu no neatļautiem avotiem.

Jums jāsaprot, ka tādas lietotnes kā Terrarium TV bez maksas nodrošina ar autortiesībām aizsargātu saturu, un tas, cerams, visur ir pretrunā ar likumu. Gluži pretēji, saskaņā ar Terrarium TV vietni viņu pakalpojums nepavisam nav nelikumīgs, jo satura straumēšanai tiek izmantota straumēšanas tehnoloģija, nevis P2P, piemēram, straumēm. Vienlaicīgi, instalējot Terrarium TV lietotni, skaidri redzamos vārdos varat redzēt “Lietojiet Terrarium TV uz savu risku”..

Nesenā Eiropas Kopienu tiesas lēmumā tika paziņots, ka ar autortiesībām aizsargāta satura iegūšana un izplatīšana, ko trešā persona veic jebkādā veidā bez autortiesību īpašnieka piekrišanas, ir pilnīgi nelikumīga (tā paša paziņojuma presei ir pieejama vietnē šīs lapas apakšā). Tātad, atkarībā no reģiona, kurā izmantojat lietotni Terrarium TV, iespējams, ka jums var būt nepatikšanas. Kā teikts, tas ir labāk droši nekā žēl.

Kā novērst sevi no nepatikšanām?

Tagad, kad vēlaties būt drošs no nokļūšanas jebkāda veida juridiskās nepatikšanās tikai par satura straumēšanu tiešsaistē, jums būs jādara dažas lietas. Turklāt visas šeit minētās lietas attieksies uz visām Terrarium TV līdzīgām lietotnēm, kas ļauj straumēt saturu bez maksas. Sākumā jums būs jāatrod veids, kā paslēpt savu tiešsaistes identitāti, t.i., IP adresi.

Un ko vislabāk to darīt? Jā, protams, izmantojiet VPN. Labs VPN ļaus jums tiešsaistē nokļūt un straumēt saturu no Terrarium TV, neļaujot pasaulei uzzināt jūsu faktisko IP adresi, pat ne savu ISP. Turklāt savienojumi, kas izveidoti, izmantojot VPN, ir šifrēti, kas ļauj VPN saglabāt jūsu identitāti. Jūsu izvēlētais VPN pakalpojums novirzīs datplūsmu no datora caur viņu serveriem, nodrošinot jums anonīmu atrašanās vietu. Tas ir labākais un, iespējams, vienīgais, lai sevi aizsargātu.

Pēc tam, kad esmu izmēģinājis vairākus VPN pakalpojumu sniedzējus, esmu pārliecināts, ka varu teikt, ka nav neviena labāka par ExpressVPN. Pats pakalpojumu sniedzējs ir tik pārliecināts, ka piedāvā jums 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Šeit ir mūsu ieteikto labāko VPN saraksts.

Tātad, pirms sākat straumēšanu, izmantojot Terrarium TV, lūk, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Noklikšķiniet ŠEIT lai saņemtu Express VPN abonementu.

2. darbība: Noklikšķiniet ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Palaidiet lietotni un noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko VPN.

savienot expressvpn par kodi

Ja esat Amazon Fire Stick lietotājs, veiciet tālāk norādītās darbības, kā instalēt un izmantot VPN Fire TV Stick.

Kā uzinstalēt terārija televizoru uz Fire StickTerārija televizors vietnē FireStick

Vai Terrarium TV ir drošs lietošanā?

Šajā sakarā jums jābūt drošam, ka Terrarium TV ir pilnīgi droši instalēt, ja vien lietotne ir instalēta no uzticama avota. Tā kā lietotne nav pieejama Google Play veikalā, vienmēr to ieteicams lejupielādēt no Terrarium TV oficiālās vietnes vai izmantot uzticamus trešo pušu lietotņu veikalus, piemēram, apkmirror.com. Pati lietotne ir pilnīgi tīra, ja runa ir par ļaunprātīgu programmatūru, vīrusiem un izpirkuma programmatūru.

Ja joprojām jūtaties nedaudz skeptiski noskaņots par ierīces un datu drošību, jums jāzina, ka jūsu Android tālrunis jau rūpējas par šo aspektu. Pakalpojums Google Play Protect tiek instalēts visos mūsdienu tālruņos, kas regulāri skenē visas ierīcē instalētās lietotnes, lai veiktu šādas lietas. Varat arī palaist pretvīrusu programmatūru, ja mierīgi lietojat datoru.

Secinājums

Internetā ir pieejams liels daudzums satura, un jums jāzina vieta, no kuras straumējat vai lejupielādējat vietni. Visticamāk, saturs tiks aizsargāts ar autortiesībām, un piekļūšana tam, izmantojot tādas lietotnes kā Terrarium TV, nebūs likumīga. Ja jebkurā gadījumā straumējat bezmaksas filmas / TV šovus no šīm lietotnēm, pārliecinieties, ka veicat visas darbības (pats svarīgākais - VPN), lai sevi aizsargātu. Filmas straumēšanai tiešsaistē nav vērts iekļūt juridiskās problēmās.

Saistīts

  • Kā novērst terārija TV buferizācijas problēmas
  • Vai Jailbreak FireStick ir nelikumīgs??
  • Vai VPN ir likumīgi?
  • Vai Kodi ir likumīgs?
  • Labākās Amazon Fire TV Stick lietotnes

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me