Labākās kino APK alternatīvas (2020)

>

Šajā rakstā mēs apskatīsim dažas no labākajām kino HD APK alternatīvām filmu un TV šovu straumēšanai. Šīs alternatīvas ļauj straumēt, izmantojot dažādas ierīces, piemēram, FireStick, Android viedtālruņus, Android TV un citas.

labākās kino apk alternatīvas

Pirms turpināt, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu atrunu.

Kino HD APK jau labu laiku ir viena no labākajām straumēšanas lietotnēm. Tas dod jums piekļuvi neskaitāmam saturam, piemēram, filmām, TV šoviem utt.

Tomēr pēdējā laikā ar kino APK ir radušās dažas problēmas, un tas liek mums atrast tā aizstāšanu. Tas ir pārpildīts ar reklāmām, un tajā ne vienmēr ir kļūdas. Lielās tiešsaistes straumētāju kopienas dēļ katru dienu tiek parādītas daudzas jaunas lietotnes, un mēs esam pārbaudījuši daudzas lietotnes, lai nodrošinātu jums labākos Cinema HD APK aizstājējus..

Šīs lietotnes var sakrist, ja tās nepārsniedz kino APK noteiktās cerības. Zemāk uzskaitītās lietotnes ir saderīgas ar plašu ierīču klāstu, tāpat kā Cinema HD APK.

Uzmanību: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja ierīcē tiek atrasts straumēts ar autortiesībām aizsargāts saturs, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

  • Kā instalēt VPN pārlūkprogrammā FireStick / Fire TV
  • Kā instalēt VPN citās straumēšanas ierīcēs

Labākās kino HD APK alternatīvas

Tālāk ir saraksts ar 10 lietotnēm, piemēram, Kino APK.

1. CatMouse APK

labākā kino apk alternatīvaCatMouse APK ir pirmais mūsu labāko APK alternatīvu sarakstā, jo tas jau labu laiku ir lieliski darbojies tiešsaistes straumētāju vidū. Tas piedāvā ļoti daudz filmu, TV šovu un daudz ko citu. Lietotne tiek labi uzturēta, un to regulāri atjaunina ar jaunāko saturu. Lai iegūtu augstas kvalitātes straumēšanas saites, tajā tiek izmantoti labākie skrāpji.

Šai lietotnei ir ātra, uzticama saskarne un milzīga satura bibliotēka. Un tāpēc mēs uzskatām CatMouse APK par vienu no līdzīgākajām lietotnēm Cinema HD APK.

Atbalstītās ierīces: Android Mobile, Android TV kaste, Smart Android TV, Firestick, Fire TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt CatMouse APK vietnē Firestick

2. Taifūna televizors

Typhoon TV ir mūsu labāko kino alternatīvu sarakstā HD, jo tas piedāvā augstas kvalitātes straumēšanas saites. Vēl viens brīnišķīgs atribūts ir tā satura bibliotēkas apjoms. Televīzijai Typhoon ir milzīga bibliotēka, un, kas ir vēl svarīgāk, tas tiek regulāri atjaunināts. Interfeiss ir vienkāršs un ērti lietojams - sniedzot jums līdzīgu lietotāja pieredzi kā lietotnei Cinema HD.

Lietotne ir draudzīga tālvadībai, tāpēc darbojas nevainojami Fire TV un FireStick ierīcēs. Tas padara Typhoon TV par visiem vienā straumēšanas pakalpojumu Typhoon TV līnijās un arī lielisku alternatīvu.

Atbalstītās ierīces: Mobilais, Android TV kaste, Smart Android TV, Fire Stick, Fire TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt Typhoon TV vietnē Firestick

3. UnlockMyTV APK

vislabāk līdzīgs kino apkBrīnišķīgs informācijas panelis, labi sakārtots sākuma ekrāns un elegants lietotāja interfeiss - šīs funkcijas vislabāk raksturo UnlockMyTV Apk. Turklāt tam ir dažas papildu funkcijas, piemēram, subtitri, kas padara to par obligātu lietotni tiešsaistes straumētājiem.

UnlockMyTV ir salīdzinoši jaunāks nekā citas lietotnes, kas uzskaitītas šajā labāko kino alternatīvu sarakstā. Neskatoties uz to, tā ir ieguvusi milzīgu popularitāti lietotāju vidū, pateicoties lieliskajai lietotāja pieredzei. Lietotne piedāvā vienmērīgu navigāciju, ātri ievelk augstas kvalitātes straumēšanas saites un arī ļauj ātri atskaņot. Ko vēl grib, vai ne? Šī ar funkciju ielādētā lietotne noteikti ir viens no labākajiem Cinema HD lietotnes aizstājējiem.

Atbalstītās ierīces: Fire TV, FireStick, Android tālruņi, Smart Android TV, Android TV Box, Amazon Kindle, Nvidia Shield TV utt..

Kā instalēt UnlockMyTV vietnē Firestick

4. Kodi

labākās kino apk alternatīvasŠis saraksts nebūtu pilnīgs, neminot Kodi. Tā ir viena no visuzticamākajām lietotnēm un jebkurā brīdī var ļoti labi aizstāt jebkuru lietotni. Kodi piedāvā piekļuvi plaša spektra filmām, TV šoviem, sportam, TV tiešraidēm un visam, kas pieejams zem saules..

Viena no lielākajām Kodi priekšrocībām ir tā, ka tā ir atvērtā koda platforma un nav atkarīga no viena lietotņu izstrādātāja. Lietotne tiek bieži atjaunināta. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu, ir video papildinājumi, un ir tūkstošiem, kurus izvēlēties no mūsu labāko Kodi papildinājumu saraksta - ja viens papildinājums neizdodas, simtiem citu pievienošanās vietu ir gatavi ieņemt to vietu..

Kodi noteikti ir viens no labākajiem Kino APK aizstājējiem; jūs vienmēr varat atgriezties Kodi, kad citas lietotnes piedzīvo problēmas.

Atbalstītās ierīces: Gandrīz visas ierīces, ieskaitot datoru, macOS, Linux, Raspberry Pi utt.

Kā instalēt Kodi Firestick

5. CyberFlix TV

kino apk alternatīvaVēl viena labākā alternatīva kino lietotnei Cyberflix TV piedāvā milzīgu HD kvalitātes satura kolekciju, kas gatava straumēšanai stundām ilgi. Interfeiss ir līdzīgs Cinema HD.

Televīzijai Cyberflix ir viegli lietojams un interaktīvs dizains. Mājas lapa ir labi sakārtota. Tas arī atbalsta subtitru vairākas valodas. Tikai šis pārsteidzošais aspekts padara to par nākamo labāko Cinema HD APK alternatīvu.

Bieži atjaunināts saturs nodrošina, ka jaunākās filmas un TV šovi ir jums pieejami, tiklīdz tie tiek izlaisti. Neticami piemērots kino APK aizstājējs, CyberFlix TV piedāvā arī vienmērīgu navigāciju dažādās ierīcēs.

Ierīces, kuras atbalsta CyberFlix TV: Android balstīti mobilie tālruņi, Android TV kastes, viedie Android televizori, Fire Stick, Fire TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt Cyberflix TV vietnē Firestick

6. BeeTV

tādas lietotnes kā kino hd apkBeeTV, kas ir viens no labākajiem pretendentiem starp labāko alternatīvu Cinema HD lietotnei, piedāvā milzīgu filmu un TV šovu bibliotēku. Papildus tam tajā ir arī Anime veltīta kategorija, padarot to aizraujošāku Anime faniem. Iebūvēto subtitru funkcija padara BeeTV par vienu no labākajām straumēšanas lietotnēm.

BeeTV satura bibliotēka tiek regulāri atjaunināta ar jaunākajiem izlaidumiem. Lietotne piesaista straumes no uzticamiem un augstas kvalitātes avotiem, pārliecinoties, ka jums ir patīkama straumēšanas pieredze. Savienošana pārī ar Real Debrid ļauj jums skatīties pēc iespējas labākas straumes.

Darbojas ar: Android Mobile, Amazon Fire TV Stick, Fire TV, Smart Android TV, Android TV kaste, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt.

Kā instalēt BeeTV vietnē Firestick

7. Morph TV

alternatīva kino apkIzmantojot augstas kvalitātes straumēšanas saites un milzīgu satura kolekciju, Morph TV šajā biznesā ir devis atzīmi. Tas noteikti ir pelnījis vietu šajā Cinema HD APK labāko alternatīvu sarakstā.

Tā kā Morph TV ir tālvadībai draudzīga lietotne, tā ļauj viegli izpētīt un pārvietoties lietotnē tādās ierīcēs kā FireStick. Visus jaunākos izlaidumus varat atrast šeit un arī HD kvalitātē. Šī ar funkcijām bagātā lietotne ar glītu lietotāja interfeisu ir izmēģināšanas vērta un lieliska alternatīva lietotnei Kino.

Ierīces Morph TV atbalsta: Amazon Fire TV, Amazon Firestick, Android tālruņi, Android TV kaste, Smart Android TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt Morph TV vietnē Firestick

8. Titāna televizors

top kino apk alternatīvaTitāna TV ir viena no labākajām lietotnēm, piemēram, Cinema HD APK, un viena no labākajām lietotnēm vēlamo filmu un TV šovu straumēšanai. Tas ielādē augstas kvalitātes straumēšanas saites, un vēl svarīgāk, ja jūs savienojat pārī ar Real Debrid, jūs varat atrast vēl labākas kvalitātes saites. Titāna TV noteikti ir viena no manām iecienītākajām lietotnēm, lai tiešsaistē skatītos savu iecienīto saturu.

Ar tik lielisku satura kvalitāti un milzīgu klāstu pieprasītā satura, piemēram, Cinema HD, šī lietotne noteikti ir neticami piemērota, lai straumētu iecienītās filmas un šovus. Lietotne ir arī ļoti viegli lietojama, un tai ir pazīstams interfeiss, piemēram, Cinema HD.

Atbalstītās ierīces: Android mobilie tālruņi, Android TV kaste, Smart Android TV, Fire TV, Fire TV Stick, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt titāna TV vietnē Firestick

9. TVZion

labākās kino apk alternatīvasVēl viena brīnišķīga lietotne ar glītu dizainu un plašiem nosaukumiem savā bibliotēkā, TVZion ir iecienījusi daudzus lietotājus, pateicoties tā izcilākajam sniegumam un mazajam izmēram. Šī lietotne visu labo iemeslu dēļ pastāvīgi ir bijusi mūsu labāko FireStick lietotņu sastāvdaļa; tā ir arī mūsu labāko kino APK alternatīvu saraksta sastāvdaļa. Neatkarīgi no tā, vai meklējat filmas vai TV šovus, varat būt pārliecināts, ka to atradīsit šeit.

Lietotnes saturs tiek bieži atjaunināts ar jaunākajām filmām un TV šoviem. Elegants interfeiss un ērti lietojams interfeiss padara to par perfektu lietotni dažādām straumēšanas ierīcēm.

Straumētāju vidū populārais TVZion piedāvā daudz filmu, TV šovu un daudz ko citu. Tajā ir daudz augstas kvalitātes satura, kas piemērots visām jūsu izklaides vajadzībām. Šī ir viena no populārākajām Cinema HD APK alternatīvām.

Ierīces, kuras atbalsta TVZion: Firestick, Fire TV, Android TV kaste, Smart Android TV, Android Smartphones, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt TVZion vietnē Firestick

10. OneBox HD

tādas lietotnes kā kino apkOneBox HD ir bijis jau labu laiku. Lietotne ir draudzīga tālvadībai, ļaujot ērti pārvietoties tādās ierīcēs kā FireStick. Tas piedāvā plašu filmu un TV šovu bibliotēku.

OneBox HD diezgan strauji ielādē straumēšanas saites un piedāvā vienmērīgu navigāciju, mijiedarbojoties ar lietotni. Fakts, ka OneBox HD piedāvā milzīgu bibliotēku un ir ērti lietojams, viegls, attālināti draudzīgs, kā arī video demonstrē ātrāk nekā lielākā daļa citu lietotņu, padara to par lielisku alternatīvu Cinema HD APK.

Ierīces: Android viedtālruņi, Firestick, Fire TV, Android TV kaste, Smart Android TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle utt..

Kā instalēt OneBox HD vietnē Firestick

Iesaiņošana

Tātad, šeit ir saraksts ar labākajām lietotnēm, kas līdzīgas Cinema HD APK. Kaut arī Cinema HD ir viena no manām ieturētajām lietotnēm, vienmēr ir labi, ja ir dažas dublējumkopijas, jo nekad nezināt, kad kāda lietotne tiek izslēgta. Zemāk komentāru sadaļā paziņojiet mums, kurš no tiem ir jūsu iecienītākais. Turklāt, ja jums ir kāda cita lietotne, kas, jūsuprāt, būtu jāiekļauj kino APK alternatīvu sarakstā, nekautrējieties par to ziņot arī mums..

Saistīts:

Labākās vietnes Putlocker
Labākās Kodi alternatīvas
Labākās terārija TV alternatīvas

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me