Jak zainstalować najnowsze filmy HD na FireStick

>

W tym samouczku nauczysz się instalować najnowsze filmy HD APK w FireStick. Najnowsze filmy HD to aplikacja rozrywkowa do filmów i programów telewizyjnych na żądanie.

Do tego czasu istnieje duża szansa, że ​​już wiesz, że Terrarium TV nie jest już oficjalnie dostępne. Możesz używać poprawionej wersji Terrarium TV, ale nigdy nie będzie aktualizowana o nową zawartość. To była nagła i smutna śmierć niesamowitej aplikacji. Ale nie wszystko stracone. Próbowałem znaleźć dobre alternatywy dla Terrarium TV i odkryłem wiele realnych opcji.

Najnowsze filmy HD oferuje szeroką gamę filmów i programów telewizyjnych. Jest to lekka aplikacja, która pozostaje łatwa w FireStick. Dlatego pomyślałem, że mogę dać szansę jako alternatywa dla Terrarium TV. Aplikacja nie jest w pełni kompatybilna z pilotem FireStick. Jeśli jednak użyjesz go z przełącznikiem myszy, będziesz mieć przyzwoite wrażenia. Zobaczmy teraz, jak zainstalować najnowsze filmy HD na FireStick.

Najnowsze filmy HD: instrukcje instalacji dla FireStick

Aby móc zainstalować dowolną aplikację w FireStick spoza Amazon Store, musisz zezwolić na Aplikacje z nieznanych źródeł. Aby zainstalować najnowszą aplikację Filmy HD, oto, co musisz zrobić:

1. Włącz urządzenie FireStick, a gdy się załaduje, wybierz Ustawienia opcja z paska menu u góry (na ekranie głównym FireStick)

Jak zainstalować najnowsze filmy HD na FireStick

2. Teraz przejdź do opcji Urządzenie i otwórz to

Zainstaluj najnowsze filmy HD na FireStick

3. Następnie kliknij Opcje programistyczne 

Najnowsze filmy HD na FireStick

4. Jeśli Aplikacje z nieznanych źródeł jest obecnie wyłączony, musisz go włączyć. Kliknij opcję, aby ją włączyć

kliknij aplikacje z nieznanych źródeł na Firestick

5. Teraz wybierz Włączyć gdy pojawi się następujące okno z ostrzeżeniem, że aplikacje innych firm z nieznanych źródeł mogą spowodować uszkodzenie urządzenia. Dotyczy to aplikacji, które nie zostały przetestowane, ale nie dotyczy najnowszych filmów HD. To bezpieczna aplikacja.

jak uzyskać najnowsze filmy HD na FireStick

Pomyślnie skonfigurowałeś urządzenie FireStick, aby zezwalać aplikacjom innych firm z nieznanych źródeł. Przejdźmy teraz do procesu instalacji.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

  Jak zainstalować Beast TV IPTV na Firestick

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.

Ładowanie boczne dowolnej aplikacji w FireStick to przede wszystkim proces dwuczęściowy – w pierwszej części pobierasz APK aplikacji, w drugiej części instalujesz ten APK. Poniższe kroki obejmą obie części razem dla najnowszych filmów HD APK.

No to ruszamy:

6. Śmiało i zainstaluj Aplikacja do pobierania ze sklepu Amazon. Potrzebujesz tej aplikacji, ponieważ pomoże ona pobrać i odłożyć najnowszy APK Movies HD na urządzenie FireStick. Nie można pobrać pliku APK bezpośrednio z przeglądarki internetowej na Fire TV lub FireStick.

Zainstalowanie tej aplikacji zajmuje tylko kilka minut. Po prostu wybierz opcję wyszukiwania na ekranie głównym FireStick i wyszukaj aplikację Downloader

7. Uruchom aplikację Downloader po jej zainstalowaniu. Tak wygląda ekran główny tej aplikacji.

Jak widać, po lewej stronie znajduje się pasek boczny z wieloma opcjami. Najlepsza opcja Dom jest już wybrany. Musisz po prostu przejść do prawej strony i kliknąć pole tekstowe dla adresu URL

pobierz najnowsze filmy HD na Firestick

8. Teraz zobaczysz nowe okno z literami i cyframi. Za pomocą tej klawiatury wpisz następujący adres URL: https://www.firesticktricks.com/nmhd

Po zakończeniu naciśnij UDAĆ SIĘ lub po prostu naciśnij przycisk Play / Pause na pilocie FireStick

najnowsze filmy HD apk do pobrania

9. Program pobierający rozpocznie nawiązywanie połączenia z serwerem, na który wskazuje adres URL. Za kilka chwil rozpocznie się pobieranie najnowszego filmu HD APK na FireStick

najnowsze filmy hd apk pobierz na firestick

Pobieranie nie powinno zająć więcej niż minutę, ponieważ Newest Movies HD to niewielka aplikacja.

10. Następnie kliknij zainstalować aby rozpocząć instalację aplikacji w FireStick

jak zainstalować najnowsze filmy HD na Firestick

Po zainstalowaniu aplikacji Najnowsze filmy HD zostanie wyświetlone następujące okno: Zainstalowana aplikacja

  Jak zainstalować TeaTV na FireStick

Na dole są dwie opcje. Zgodnie z oczekiwaniami otwarty przycisk uruchomi aplikację Najnowsze filmy HD. Chociaż zamierzam kliknąć Gotowy. Pozwoli mi to przejść do aplikacji Downloader i usunąć plik APK najnowszych filmów HD.

Dlaczego usuwam ten plik? Ponieważ aplikacja jest teraz zainstalowana. Plik APK jest bezużyteczny. Dobrą praktyką jest czyszczenie pamięci FireStick za każdym razem, gdy masz taką możliwość. W ten sposób pozostanie uporządkowany.

pobierz najnowsze filmy HD na patyku

Gdy na ekranie FireStick zobaczysz następujące informacje, kliknij Usunąć

Firestick najnowsze filmy HD

Ponownie kliknij Usunąć

najnowsze filmy HD Fire TV

Proszę bardzo! Najnowsza aplikacja Filmy HD APK została pomyślnie zainstalowana na twoim urządzeniu FireStick. Następnie uczymy się, jak uzyskać dostęp i korzystać z tej aplikacji.

Najnowsze filmy HD w FireStick: jak uzyskać dostęp

Prawdopodobnie już wiesz, jak obchodzić się z urządzeniem i jak uzyskać dostęp do wszystkich ostatnio zainstalowanych aplikacji. Ale wielu moich czytelników ma problemy ze zlokalizowaniem aplikacji po instalacji. Pozwólcie, że przedstawię krótki przegląd dostępu do najnowszych filmów HD (lub dowolnej aplikacji) w FireStick.

Dostęp do wszystkich zainstalowanych i chmurowych aplikacji można uzyskać z sekcji o nazwie Twoje aplikacje & Gry. Aby się tam dostać, wykonaj następujące czynności:

 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk Home na pilocie urządzenia (około 3-4 sekund)
 • Po wyświetleniu wyskakującego okna kliknij pierwszą opcję Aplikacje
 • Oto lista wszystkich zainstalowanych aplikacji FireStick
 • Idź na dół listy i uruchom aplikację Najnowsze filmy HD

Czy zauważyłeś, że właśnie zainstalowana najnowsza aplikacja Filmy HD znajduje się na dole Twoich aplikacji? & Lista gier? To jest powód, dla którego nie możesz znaleźć aplikacji na ekranie głównym FireStick.

Aplikacje w 2-3 górnych wierszach są wyświetlane na ekranie głównym. Jeśli więc chcesz uzyskać dostęp do aplikacji Najnowsze filmy HD z ekranu głównego, oto co musisz zrobić:

 • Wybierz najnowszą aplikację Filmy HD w swoich aplikacjach & Gry
 • Naciśnij długo Wybierz przycisk na pilocie lub po prostu naciśnij klawisz menu na pilocie i kliknij Ruszaj się opcja pojawiająca się w menu podręcznym w prawym dolnym rogu ekranu
 • Przenieś aplikację do górnego rzędu (lub dowolnego z pierwszych trzech wierszy)
 • Naciśnij ponownie przycisk Wybierz, aby zwolnić aplikację
 • Teraz wróć do ekranu głównego FireStick i stamtąd uruchom aplikację Najnowsze filmy HD
  Jak skonfigurować Amazon Fire TV Stick po raz pierwszy

Jak korzystać z najnowszej aplikacji Filmy HD

Najnowsza aplikacja Movies HD ma regularnie wyglądający, znajomy interfejs. Jest to rodzaj interfejsu powszechnego w takich aplikacjach. Tak więc, jeśli korzystałeś z Terrarium TV lub polubień, nie powinieneś mieć trudności z korzystaniem z tej aplikacji.

Uruchom aplikację i oto, co widzisz. Jeśli dostępna jest nowa wersja aplikacji, monit o jej zainstalowanie pojawi się w widocznym miejscu w górnej części ekranu głównego aplikacji. Zalecam szybką instalację aktualizacji, ponieważ pozwoli ona nie tylko pozbyć się irytującego monitu, ale także zapewni najbardziej aktualną wersję aplikacji.

jak korzystać z najnowszych filmów HD w FireStick

Na ekranie głównym aplikacji wyświetlane są ostatnio dodane tytuły, a także tytuły polecane w różnych kategoriach. Domyślny ekran otwiera się na programy telewizyjne.

W lewym górnym rogu znajduje się menu, którego można używać do przełączania między filmami & Programy telewizyjne. W menu znajdują się także inne opcje, w tym Nowa aktualizacja, Kreskówki, Lista obserwowana, Najnowsze wydanie, Historia i wiele innych.

Możesz także przejść do ustawień aplikacji z menu

jak korzystać z najnowszych filmów aplikacja HD na kij TV ognia

W prawym górnym rogu aplikacji znajduje się opcja wyszukiwania (ikona obiektywu). Kliknij tę ikonę, aby wyszukać filmy lub programy ze słowami kluczowymi. Na przykład możesz wpisać nazwę filmu lub aktora, aby wyszukać powiązane treści wideo

Najnowsze filmy HD to aplikacja zgodna ze zdalnym Amazon FireStick. Zauważyłem jednak, że czasami nie reaguje on dobrze na polecenia zdalne. Aby zaoszczędzić sobie frustracji i sprawić, że wszystko będzie płynniejsze, polecam za pomocą tej aplikacji. Mouse Toggle znacznie ułatwi Ci życie dzięki najnowszym filmom HD.

Likwidacja

Najnowsze filmy HD nie jest najlepszą aplikacją na żądanie dla FireStick, ponieważ nie jest naprawdę dobra z pilotem. Jednak ma solidną kolekcję filmów i programów i działa dobrze, jeśli masz przełącznik myszy. Dlatego umieściłem go jako jedną z alternatyw dla Terrarium TV. Jeśli nie podoba Ci się ta aplikacja, możesz wypróbować kilka innych. Oto nasza zalecana lista:

 • FreeFlix HQ
 • Kodi
 • Morph TV
 • OneBox HD
 • Pokaż alternatywy

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me