Kullanım Şartları

>

Şartlar ve koşullar

Bu “Şartlar ve Koşullar”, www.firesticktricks.com web sitesine erişiminizi ve kullanımınızı, bu web sitesine eriştiğinizi veya bu web sitesini kullandığınızı düzenler ve denetler, bu “Şartlar ve Koşulları” ve “Gizlilik Politikamızı” tamamen kabul ettiğiniz anlamına gelir..

Bu siteyi kullanmadan önce aşağıdaki “Şartlar ve Koşullar” ı okumanızı önemle tavsiye ederiz, bu “Şartlar ve Koşullar” ı kabul etmiyorsanız, web sitemizi “Ateş Çubuğu Hileleri” kullanmamanız önerilir..

Bu “Şartlar ve Koşullar” da “Biz”, “Bizim”, “Biz” vb. Herhangi bir terimin kullanılması, “Ateş Çubuğu Hileleri”. Bu “Şartlar ve Koşullar” da “Siz”, “Sizin” vb. Gibi herhangi bir terimin kullanılması, “Ateş Çubuğu Hileleri”.

Genel kullanım:

Ateş Çubuğu Hileleri”, Esas olarak“ Amazon Fire TV ”,“ Amazon Fire TV Stick ”,“ Sanal Özel Ağlar (VPN) ”ve“ Kodi ”uygulaması ile birlikte yüklenebilecek birçok üçüncü taraf Eklentiler hakkında yazan çevrimiçi bir Blog’dur. “Kodi” uygulaması ve kullanıcılar bu eklentileri ücretsiz olarak kullanarak çevrimiçi filmler, TV şovları, Spor yayınlayabilirler. “Yangın Çubuğu Hileleri” yalnızca bu tür eklentilerin ve uygulamaların nasıl kurulacağı ve kullanılacağı hakkında öğretici veya öğretici bir makale sunmaktadır, ancak hiçbir şekilde “Fire Stick Tricks” in bu “Kodi” uygulamalarıyla veya “Kodi ile mevcut veya ilişkili herhangi bir eklentiyle hiçbir ilişkisi yoktur. ”Uygulaması ve “Yangın Çubuğu Hileleri” blogumuzda telif hakkı korumalı herhangi bir içeriği bağlamıyor ve barındırmıyor.

“Fire Stick Tricks” i (“Site”) ve web sitesinin herhangi bir özelliğini kullanmayı veya ziyaret etmeyi seçerseniz, bu “Şartlar ve Koşullar” ın tüm şartlarına uymayı tamamen kabul etmiş sayılırsınız..

Bunların herhangi bir bölümünü değiştirebilir, değiştirebilir, ekleyebilir veya ortadan kaldırabiliriz Şartlar ve koşullar herhangi bir zamanda, gönderildikten sonra anında yürürlüğe girecektir. Kullanıcı bunları gözden geçirmekle ilgilenmelidir Şartlar ve koşullar web sitesinin her kullanımından önce ve web sitesinin sürekli kullanımı ile “Ateş Sopa Hileleri,” bu tür değişiklikleri tek başına kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Telif Hakkı:

Logo, resim, ticari marka, hizmet markası, tasarım, simge, grafik, video, Makaleler, içerikler ve bu web sitesinde kullanılan diğer tüm bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm içerik, “Yangın Çubuğu Hileleri” ve 1957 Hindistan Telif Hakkı Yasası ve yürürlükteki diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır.

“Yangın Çubuğu Hileleri” hiçbir şekilde yasadışı veya cezai faaliyeti desteklemez, teşvik etmez veya teşvik etmez. Telif hakkı içeriğinin yayınlanması / indirilmesi yasalara aykırıdır ve uygulanmamalıdır. Web sitesindeki herhangi bir yasadışı / korsan içeriğin belirtilmesi, varsa, ve o zaman kesinlikle eğitim ve bilgilendirici amaçlar için yorumlanmalıdır. Korsanlığı son derece caydırıyoruz ve okuyucularımıza pahasına önlemek için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ateş Çubuğu Hileleri”, Yasa dışı akış / indirme veya diğer etkinlikler nedeniyle kullanıcıların karşılaşabileceği hiçbir yasal sonuçtan sorumlu tutulamaz. Kullanıcılara, korsan içerik akışı ile ilgili yerel yasalarını kontrol etmeleri önerilir ve okuyucularımıza ilgili bölgesel yasalara kesinlikle uymalarını tavsiye ederiz..

“Yangın Çubuğu Hileleri” Amazon’un Fire TV Stick telif haklarının hak sahibi olduğunu açıklayın ve kabul edin. Bu sitede adı geçen / kullanılan diğer araçlar / uygulamalar veya grafikler, ilgili geliştiricilerinin / sahiplerinin telif haklarıdır. “Yangın Çubuğu Hileleri” Amazon Fire TV Stick’in veya web sitesinde belirtilen diğer araçların / uygulamaların telif haklarına ve sahipliğine sahip olduğunu iddia etmeyin.

Hiçbir İçerik, iznimiz olmadan hiçbir şekilde veya kısmen veya hiçbir şekilde değiştirilemez, kopyalanamaz, dağıtılamaz, çerçevelenemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, indirilemez, görüntülenemez, yayınlanamaz, iletilemez veya satılamaz. Web sitemizden Eğiticiler ve makaleler de dahil olmak üzere içeriğin herhangi bir bölümünün bir kopyasını yalnızca kişisel veya ticari olmayan veya eğitim amaçlı kullanım için indirebilir veya yazdırabilirsiniz. İçeriğimizin hiçbirini internetin veya extranetin başka bir yerinde yeniden yayınlayamaz veya bilgileri başka bir veritabanına veya derlemeye dahil edemezsiniz. İçeriğin başka herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır..

Bu web sitesine eklenen herhangi bir içerik, resim, tasarım, logo, video, ticari marka, hizmet markası veya diğer bilgilerin kişisel veya ticari kullanımı, herhangi bir yetkisiz kullanım için kesinlikle yasaktır. Bu tür içerik, resim, ticari marka, hizmet markası, logo, simge, grafik, yazılım ve diğer tüm bilgilerin www.firesticktricks.com web sitesinde yer alan yetkisiz kullanımı, 1957 Hindistan Telif Hakkı Yasası’nı veya diğer uygulanabilir kuralları ihlal etmiş sayılacaktır. Hindistan’da fikri mülkiyet hukuku ve kullanıcının bölgesel fikri mülkiyet hukuku veya yürürlükteki diğer uluslararası hukuk .

Gizlilik:

Her sayfanın altında bulunan Gizlilik Politikamızı görüntüleyebilirsiniz. Web Sitesi veya BLOG kullanılarak, sizinle veya web sitesi kullanıcılarımızdan herhangi biriyle ilgili tüm politikalar, web sitemizin altına eklenen “Gizlilik Politikası” ile yürütülecektir..

Yasaklanan Faaliyetler:

Web sitemizi kullanırken her zaman huzurlu, sivil, ihtiyatlı ve saygılı davranmalısınız. Dahası, yapmayacaksınız ve şunları yapmak kesinlikle yasaktır:

Diğer şeylerin yanı sıra, herhangi bir kişiyi taklit ederek ferah bir şekilde hareket edin; a) “Fire Stick Tricks” Web Sitesinin herhangi bir üyesini veya kullanıcısını taciz etmek veya kök salmak; b) “Spam” dağıtımı; c) web sitesinin herhangi bir bölümünü “çerçevelemek” veya “yansıtmak”; d) “” bölümünün herhangi bir bölümünü değiştirinAteş Çubuğu Hileleri”Web sitesini, içeriğini veya web sitesinde kullanılan herhangi bir yazılımı veya başkalarını motive etmemizi öneririz. e) www.firesticktricks.com adresinden elde edilen herhangi bir içerik veya bilgiyi doğrudan veya dolaylı olarak (örn. ekran sıyırma) kullanın, iletin veya dağıtın. Herhangi bir şekilde herhangi bir yasaya göre geçersiz veya yasa dışı sayılan herhangi bir etkinliğe katılın.

Sorumluluk Sınırlaması:

“Fire Stick Tricks” in sorumluluğu, web sitemizin kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı veya özel hasar veya kayıplar için sizinle veya herhangi bir kişi ile sınırlı olacaktır..

Bu “Şartlar ve Koşulların” ihlali ile ilgili sorumluluğumuz, bu tür bir ihlalin web sitemizin genel kullanımıyla veŞartlar ve koşullar.

Web sitemizin kullanımı ile ilgili olarak:

  1. Herhangi bir zamanda erişimini, görünürlüğünü veya herhangi bir kullanıcıya erişimini kısıtlama veya sınırlama hakkımızı saklı tutarız.
  2. Hiçbir durumda risk altında olan ya da sözleşmede, haksız fiilde, herhangi bir kayıp olasılığından haberdar olmalarına bakılmaksızın, herhangi bir kayıp faydası, fırsat, iş, şerefiye veya itibar için üçüncü taraflar dahil olmak üzere bir sonraki toplantıya bağlı değildir. vaktinden önce zarar.
  3. “Fire Stick Tricks” in sorumluluğu, web sitesinin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan doğrudan, dolaylı veya özel hasarlar veya kayıplar için sizinle veya herhangi bir kişi ile sınırlı olacaktır..
  4. BunlarŞartlar ve koşullar Kullanıcılara ait herhangi bir mülk hırsızlığı veya Kullanıcıların bu kayıp veya zarara herhangi bir katkısı olan herhangi bir kayıp veya hasar nedeniyle herhangi bir kayıp veya hasar meydana gelmesi durumunda,.
  5. Ateş Sopa Hileleri ” başka bir tarafın herhangi bir tehdit, iftira, müstehcen, saldırgan veya yasadışı içeriğinden veya davranışından veya telif hakları da dahil olmak üzere başka herhangi bir hakkın ihlalinden sorumlu veya yükümlü değildir. “Şartlar ve Koşullarımız” ve “Gizlilik Politikası” şartlarından herhangi birinden memnun değilseniz, kullanabileceğiniz tek ve münhasır çözüm web sitemizi kullanmayı bırakmanızdır..
  6. “Fire Stick Tricks”, kendi takdirine bağlı olarak, “Şartlar ve Koşullarımızı” ve “Gizlilik Politikamızı” ihlal eden herkese karşı soruşturma yapma ve uygun yasal işlemleri yapma hakkını saklı tutar..

Yasal Sınırlamalar:

Bazı yargı bölgeleri, bu “Şartlar ve Koşullar” da belirtilen istisnaların veya sınırlamaların bazılarına izin vermediğinden, bu istisnaların veya sınırlamaların bazıları sizin için geçerli olmayabilir. Bu durumda, sorumluluk yürürlükteki mevzuat uyarınca yasal olarak mümkün olduğunca sınırlandırılacaktır. “Fire Stick Tricks”, bu “Şartlar ve Koşullar” ı, herhangi bir şikayetten veya bu “Şartlar ve Koşullar” ile ilgili olarak herhangi bir konuda bize karşı getirdiğiniz herhangi bir iddia, eylem, dava veya davaya bir barda yatırabilir..

Uyuşmazlık Yönetimi:

Web sitemizin kullanımı ile ilgili veya bununla ilgili tüm anlaşmazlıklar, talep veya şikayet, önce destek merkezimiz tarafından yönetilecektir. Yasal bir aşamada ilerleme olursa, avukatımız kullanıcıyla konuşmak için bir zaman ayarlayacaktır..

“Fire Stick Tricks” web sitesinin kullanımı veya herhangi bir kişinin veya herhangi bir şirketin fikri mülkiyetinin ihlali ile ilgili herhangi bir şikayet, anlaşmazlık veya tartışma, yürürlükteki yasalar veya başka türlü, siz ve “Fire Stick Tricks” hakkında hak iddia edilemez. ”Her ikisi de web sitemizle ilgili herhangi bir iddia veya anlaşmazlığın yalnızca bu“ Şartlar ve Koşullar ”uyarınca çözüleceğini kabul eder.

Geçerli yasa ve yargı yetkisi:

Bu “Şartlar ve Koşullar”, ilgili Hint yasalarına ve bu “Şartlar ve Koşulları” ve “Gizlilik Politikamız” ı uygulamak için geçerli olan ve gerektiğinde gerekli olan ilgili Hint yasalarına ve diğer uluslararası yasalara göre yönetilecek ve yorumlanacaktır..

Bu “Şartlar ve Koşulların” herhangi birinin yasalara aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu kabul edilirse, bu kısım tekrarlanabilir sayılacak ve geri kalan kısımların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir..

Tazminat:

Tüm kullanıcılar zararsız “Fire Stick Tricks” ve temsilcilerini, ortaklarını, çalışanlarını veya haleflerini tazmin edecek, savunacak ve elinde tutacak ve herhangi bir talepten kaynaklanan her türlü talep, kayıp, gider, hasar, yükümlülük ve maliyetten ve bunlara karşı izin verilen atamalara izin vermelidir. “Kullanımınız nedeniyle veya bu kullanımla ilgili herhangi bir üçüncü tarafça yapılmış veya oluşturulmuş eylem, soruşturma veya işlem”Ateş Çubuğu Hileleri“Web sitesini bu” Şartlar ve Koşullar “ı ve / veya bu” Şartlar ve Koşullar “ı sizin tarafınızdan ve / veya bu” Şartlar ve Koşullar “da belirtilen beyan ve garantilerinizi ihlal eden.

Çeşitli:

Bu çeşitli hükümler, uygulanabilirliğini sağlamak için hemen hemen her çevrimiçi “Şartlar ve Koşulların” bir parçasıdır. “Şartlar ve Koşullar” sonucunda sizinle “Ateş Sopa Püf Noktaları” arasında hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya ajans ilişkisi bulunmadığını kabul edersiniz..

Bu “Şartlar ve Koşullar” kapsamında haklarımızın tamamını veya bir kısmını devretme veya devretme konusunda mutlak takdir yetkisine sahibiz ve bu “Şartlar ve Koşullar” altındaki görev ve yükümlülüklerimizi yerine getirmek için üçüncü taraf yüklenicileri devretme veya kullanma hakkına sahibiz. Web sitemizi / Blog’u kullanma ile bağlantılı olarak.

Üçüncü Taraf Bağlantısı:

Site “Yangın Çubuğu Hileleri” üçüncü taraf web sitelerine veya kaynaklarına bağlantılar içerebilir. Bu tür web sitelerinin veya kaynakların kullanılabilirliği veya doğruluğundan veya bu diğer web siteleri veya kaynaklardaki veya bu sitelerde bulunan içerik, ürün veya hizmetler için sorumlu veya sorumlu olmadığımızı kabul ve beyan edersiniz..

Bu tür web siteleri veya kaynaklarla bağlantı kurmak, bu tür web sitelerinin veya kaynakların veya bu tür web sitelerinde veya kaynaklarda bulunan içerik, ürün veya hizmetlerin bizimle herhangi bir ilişkisi olmasını sağlamaz. Bu tür web sitelerini veya kaynakları veya bu tür web sitelerinde veya kaynaklarda bulunan veya bunlarda bulunan İçeriği, ürünleri veya hizmetleri kullanımınızdan doğabilecek tüm riskleri üstlenmeniz ve üstlenmeniz.

Değişiklik veya Değişiklik:

“Fire Stick Tricks”, web sitesinde listelenen tüm politikaları değiştirme, güncelleme ve / veya değiştirme hakkını saklı tutar. Bu tür değişiklikler ve düzeltmeler, web sitesinin ilgili alanlarında yayınlandıktan veya yayınlandıktan hemen sonra geçerlidir. Bu siteyi sürekli kullanmanız, bu tür değişiklikleri ve düzeltmeleri kabul ettiğinizi gösterir. Ayrıca, size bildirimde bulunarak veya bildirimde bulunmadan ve size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumluluk olmadan erişimimizi değiştirebilir veya durdurabiliriz. Lütfen Politikalarımızı sık sık kontrol ettiğinizden emin olun.

Anketler ve Bize Ulaşmak İçin:

“Yangın Çubuğu Hileleri”, bu “Şartlar ve Koşullar” ın açıklamasını sağlama yetkisine sahiptir. Bu “Şartlar ve Koşullar” ile ilgili sorularınız varsa çekinmeyin. Bizimle iletişime geçmek için aşağıda belirtilen e-posta adresini kullanın:

Email: [Email protected]

İnternet sitesi: www.firesticktricks.com

Bilginize: Bu sayfanın içeriğinin önceden haber verilmeksizin değiştirilebileceğini lütfen unutmayın.

Bu Hizmet Şartları en son 8 Temmuz 2023 Pazar günü güncellenmiştir.