כיצד להתקין Addon Covenant ב- Kodi

>

במדריך זה, אני אראה לכם כיצד להתקין Covenant ב- Kodi 18.5 Leia ובגרסאות ישנות יותר. ה- Addon זמין כעת להתקנה באמצעות ריפו Covenant.

התוספת של Covenant Kodi עודכנה לגרסה האחרונה 1.1.33 החל מינואר 2020. זהו העדכון הראשון מזה מספר חודשים. נראה כי התוסף קם לתחייה על ידי המפתחים החדשים. זה עובד בסדר עכשיו. 

כמו כן, Covenant זמין כעת דרך שני מאגרים - Covenant ו- cy4Root. סיפקתי את שני הקישורים במדריך.

אקסודוס קודי Addon שלט את עולמן של תוספות קודי למשך תקופה נהדרת. נפילת יציאת מצרים הביאה להופעת המון מזלגות אקסודוס. מבין כל המזלגות הללו, זה שבלט היה הברית. זה היה היורש האמיתי ויורשו של יציאת מצרים במובנים רבים שהפך אותה לחלופת יציאת מצרים הטובה ביותר. ראשית כל, יציאת מצרים וגם ברית פותחו על ידי אותו מפתח למבדה, שהופך אותו למזלג רשמי. הברית אפילו ספורט את אותו ממשק משתמש כמו קודמו.

לא רק שהברית מילאה את נעלי יציאת מצרים, אלא שהיא גם הייתה טובה יותר מיציאת מצרים במובנים רבים. זה היה הרבה יותר יציב והציע תכונות רבות נוספות. למבדה אפילו הפסיקה לעדכן את יציאת מצרים שהפכה את הברית לאלטרנטיבה הטובה ביותר ליציאת מצרים.

יציאת מצרים קמה לתחייה מאוחר יותר ושני התוספים הללו יחד עבדו היטב זמן רב. הם כבר לא פופולריים כמו פעם, מה גם שרבים מהמתוספים החדשים והביצועים הטובים יותר לפי דרישה הולידו. עם זאת, רבים ממשתמשי קודי עדיין מחפשים את הברית ואת יציאת מצרים. החדשות הטובות הן ששני התוספים הללו עודכנו רק לאחרונה והם עובדים מצוין לעת עתה.

אם התקנת את קודי ב- FireStick או במחשב האישי שלך, הייתי אומר ש- Covenant הוא עדיין מוסף חובה להוסיף.

במדריך זה אנו נראה לך כיצד להתקין את Covenant ב- Kodi 18 Leia בכמה קל מאוד לבצע את הצעדים. שימו לב שתוכלו להתקין באופן דומה כל תוסף וידאו אחר / או כל תוסף אחר של קודי.

כיצד להתקין אמנה על קודי

אנו נשתמש במאגר Covenant להתקנת תוסף Covenant ב- Kodi. להלן השלבים:

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

שלב 1: הפעל את Kodi ולחץ על פתח את תפריט ההגדרות.

הורד את Covenant Kodi

שלב 2: לחץ הגדרות מערכת (משתמשי Kodi Leia ילחצו מערכת)

addon ברית ברית

שלב 3: בלחיצה השמאלית תוספות

שלב 4: באותו מסך, לחץ על מקורות לא ידועים להחליף

התקן תוסף קודי

שלב 5: לחץ כן כאשר תתבקש

תוספת ברית בקודי

שלב 6: כעת לחץ על פתח את מנהל הקבצים כפי שמוצג בתמונה למטה (ב- Kodi Leia אפשרות זו נמצאת בשורה העליונה)

הברית קודי

שלב 7: כעת לחץ על הוסף מקור.

כיצד להתקין את Covenant Kodi - -

שלב 8: כשתלחץ על פתח את 'הוסף מקור', תופיע תיבה. פשוט לחץ . כעת ייפתח תפריט חדש בו תתבקש להציב את שם הנתיב / כתובת האתר. פשוט תקליד https://covenant01.github.io/zip בתיבה כמו שמוצג בתמונה למטה ולחץ בסדר

קישור חלופי (אם הקישור שלמעלה לא עובד): https://cy4root2.github.io/zip

הברית קודי addon

שלב 9: בשלב הבא, שימו ברית בשם המקור של המדיה כמוצג להלן (או בכל שם מקור אחר שאתה אוהב). אנא צלב היטב בזהירות לפני שתמשיך הלאה. ואז לחץ על אישור.

addon ברית ברית

שלב 10: כעת לחץ על Backspace מספר פעמים כדי לחזור לתפריט הראשי. כעת פתח את תפריט התוספות.

הורד את Covenant Kodi

שלב 11: כעת פתח את מתקין החבילות (סמל התיבה הפתוחה בצד שמאל למעלה כמוצג להלן).

הברית קודי

שלב 12: כעת בחר פתח להתקין מקובץ מיקוד.

התקן Covenant Kodi

שלב 13: כעת אתר ובחר ברית (או כל שם מקור אחר שהוספת קודם) ופתח repository.covenant-x.x.zip. ההתקנה תתחיל. המתן למאגר להתקנתו

הערה: אם השתמשת בקישור החלופי https://cy4root2.github.io/zip, לחץ על קובץ ה- zip repository.cy4root-master.zip

תוספת ברית בקודי

שלב 14: עכשיו שוב חזור לתפריט הראשי ולחץ על פתח תוספות ואז לחץ על פתח את מתקין החבילות כפי שעשה קודם. הפעם לחץ על פתח התקן מהמאגר כמוצג בתמונה למטה.

כיצד להתקין את Covenant ב- Kodi

שלב 15: בחר כעת מאגר ברית ואז בחר תוספות וידאו.

הערה: בחר מאגר cy4root אם השתמשת בקישור החלופי

הברית קודי

שלב 16: עכשיו פשוט גלול מטה ומצא את הברית. לאחר שתמצא אותו, לחץ כדי לפתוח אותו.

הברית קודי

שלב 17: כעת לחץ להתקין במסך הבא

עבור משתמשי Kodi Leia, קופץ יופיע לאחר לחיצה על התקן. לחץ על אישור כדי להמשיך

הורד את Covenant Kodi

שלב 18: מזל טוב. הכל נעשה ועכשיו התקנת בהצלחה את Covenant בקודי שלך בשיטה זו. כעת תהנו מהאוקיאנוס העצום של המדיה המדהימה שמציע Covenant ותיהנו ממנו במחשב האישי שלכם או בטלוויזיה Fire Fire.

אמנת קודי

אנו מקווים כי הדרכה כיצד להיעזר בה. אל תהסס להוריד את כל השאלות בתיבת ההערה שלמטה אם אתה נתקל בבעיות בעקבות צעד אחר או אחר. בינתיים, תוכלו גם להציץ ברשימה שלנו עם מיטב קודי אדיונים.

הערה - אם אתה נתקל בבעיות חוצץ, להלן הוראות לתיקון חיץ באמנה בקודי.

הברית קודי Addon לא עובדת

Addon Covenant לא מתעדכן יותר ואם אתה מנסה להשיג אותו מריפו מחדש של Colossus, הוא לא יעבוד מכיוון שהריפאו הזה הושבת. עם זאת, משתמשים עדיין יכולים להתקין ולהשתמש ב- Covenant מתוך Repo Covenant כפי שמוצג במדריך לעיל. אני ממשיך לבדוק ולעדכן מאמר זה כל כמה ימים. אם אתה נתקל בקשיים בהתקנתו באמצעות מדריך זה, אל תהסס להגיב להלן.

Addon Covenant Covenant: אין זרמים זמינים

הבעיה הנפוצה ביותר שעמה מתמודדים משתמשי קודי היא - "אין זרמים זמינים" עבור רבים מהאדונים הפופולריים. ברית גם היא נגועה בסוגיות אלה, אך למרבה המזל, יש תיקון. אתה יכול להשיג Real Debrid ב- Kodi המספק טונות של מקורות זרימה נוספים ב- HD מלא והבעיה שלך ללא זרמים זמינים תעלם לנצח. עם זאת, אני ממליץ בחום להשיג VPN של Kodi שכן Real Debrid שומר על יומן כל הנתונים שאליהם אנו ניגשים.

קשורים:

  • ה- VPN הטוב ביותר לקודי
  • כיצד להתקין את Exodus Redux ב- Kodi
  • קודי בונים הכי טובים
  • כיצד לעדכן את קודי ב- FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me