Najlepšie addony Kodi Ligy majstrov 2023: Sledujte UEFA Live Stream na Kodi Krypton

>

Liga majstrov UEFA 2023/2023 sa už začala v roku 2023, keď sa odohrali kvalifikačné kolá, play-off a skupinové pódiové zápasy. Všetci milovníci futbalových športov teraz netrpezlivo čakajú na kolá 16 zápasov, ktoré určia, kto je dosť silný na to, aby mohol hrať. v štvrťfinále, semifinále a finále. Ako spoľahlivý futbalový fanúšik chápem, čo znamená, že môj obľúbený tím hrá v lige majstrov.

Najlepšie doplnky pre kodiónov Ligy majstrov

Ako môžem sledovať live futbalovú ligu majstrov, keď moje predplatné káblovej televízie neponúka športové kanály? No, odpoveď Ligy majstrov Kodi je odpoveď! Ligu majstrov UEFA môžete sledovať online na vašom PC / Fire TV / FireStick. Kodi je streamingová platforma, ktorá vám umožňuje sledovať televízne programy, filmy, športy a hudbu. Normálne to nazývam centrom digitálnej zábavy, pretože je všadeprítomné, čo môžete sledovať, streamovať a sťahovať z platformy. Liga majstrov UEFA patrí medzi športové podujatia, s ktorými môžete naživo vysielať so spoločnosťou Kodi.

Kodi je bezplatný softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý môže podporovať množstvo operačných systémov, ako sú Android, Mac OS X, Windows a Linux. Ak chcete sledovať zápasy Ligy majstrov UEFA prostredníctvom tejto platformy, budete potrebovať športové doplnky Kodi, ktoré vám umožnia streamovať živé hry UCL. Získanie doplnkov pracovných športov bolo najväčšou prekážkou pre väčšinu futbalových fanúšikov. V tejto príručke vám tieto doplnky nielen poskytnem, ale tiež vám ich pomôžem nainštalova a pripravi a spusti vašu platformu Kodi.!

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať k právnym problémom, ak ich zachytia streamingy zadarmo Filmy, televízne programy / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie poskytovateľov internetových služieb (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

POZNÁMKA: Doplnky UCL Kodi môžete nainštalovať na Amazon Fire TV Stick, Chromecast, Raspberry Pi, Android TV Box, Mac, PC alebo Nvidia. Táto príručka obsahuje pokyny na inštaláciu takýchto doplnkov na tieto zariadenia.

Športové doplnky značky Kodi na streamovanie zápasov Live UEFA Champions League na Kodi

Existuje veľa doplnkov Kodi, ktoré môžu prenášať živé športy. Nižšie sú uvedené najlepšie addony majstrov Ligy majstrov, ktoré môžete použiť na vysielanie živých hier UCL v roku 2023..

  • BT Sport
  • Fox Sports Go
  • ESPN3
  • Viaplay
  • PS Vue
  • Zatto Box
  Najlepšie futbalové majstrovstvá sveta vo futbale 2023 Kodi pre živé vysielanie

Prečítajte si tiež: Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta FIFA na Kodi

Streamujte Ligu majstrov UEFA na Kodi s BT Sport

BT Sport bude bezplatne vysielať ligu majstrov UEFA vo Veľkej Británii. Takže, kým ste vo Veľkej Británii, je to váš šťastný deň. Otázka znie: A čo používatelia, ktorí nie sú rezidentmi Spojeného kráľovstva? Odpoveď je jednoduchá – získajte dobrú VPN. S pomocou VPN môžete získať britskú IP adresu okamžite a začať streamovať finále UEFA zadarmo. Osobne používam ExpressVPN, ktorý funguje skvele na všetkých platformách a nezaznamenal som žiadne vyrovnávacie pamäte.

Teraz sa pozrime, ako získať BT Sport na Kodi.

1. Na domovskej stránke spoločnosti Kodi kliknite na ľavom bočnom paneli na položku „Doplnky“.

nastavenia doplnkov kodi

2. Otvorte „Inštalátor balíka“ v ľavom hornom rohu obrazovky.

inštalátor balíka kodi

3. Kliknite na položku Inštalovať z úložiska.

inštalácia kodi z úložiska

4. Otvorte „Úložisko doplnkov Kodi“.

oficiálne úložisko kodi addon

5. Kliknite na položku Doplnky videa. > “Ty trúbka”

nainštalujte youtube na kodi

6. Kliknutím na install spustite inštaláciu YouTube na Kodi.

Po nainštalovaní služby YouTube na server Kodi prejdite na domovskú stránku Kodi a otvorte doplnok YouTube. Vyhľadajte živé vysielanie BT Sport a UEFA. Ak sa nenachádzate vo Veľkej Británii, uistite sa, že ste pripojení k sieti Kodi VPN a vyberte umiestnenie vo Veľkej Británii.

To je všetko.

Streamujte live Ligu majstrov UEFA 2023 s Fox Sports Go

Ak sa nachádzate v ktoromkoľvek štáte USA, máte šťastie, že máte najjednoduchší spôsob sledovania zápasov UCL na Kodi. Všetko, čo potrebujete, je zariadenie Kodi, predplatné u ktoréhokoľvek amerického poskytovateľa káblov a doplnok Fox Sports Go Kodi. Nasledujúce kroky vám pomôžu nainštalovať aplikáciu Fox Sports Go do vašej aplikácie Kodi:

Krok 1: Spustite aplikáciu Kodi a prejdite do časti Doplnky. V ľavom hornom rohu vyberte ikonu „Inštalátor balíka“. Ak ju nemôžete nájsť, umiestnite kurzor myši na ikony v ľavom hornom rohu.

inštalátor balíka kodi

Krok 2: Ďalej kliknite na „Inštalovať z úložiska“

  Najlepšie futbalové majstrovstvá sveta vo futbale 2023 Kodi pre živé vysielanie

inštalácia kodi z úložiska

Krok 3: Kliknite na „Úložisko doplnkov Kodi“, kde nájdete všetky oficiálne doplnky pridané tímom Kodi.

oficiálne úložisko kodi addon

Krok 4: Otvorte „Doplnky videa“.

oficiálne videonahrávky od tímu kodi

Krok 5: Prejdite nadol, kým nenájdete doplnok „Fox Sports Go“.

ako sledovať ligu majstrov na kodi

Krok 6: Kliknite na tlačidlo Inštalovať.

sledujte live stream ligy majstrov na kodi

TIP: Proces inštalácie bude nejaký čas trvať, kým sa neobjaví upozornenie „Fox Sports Go“ Add-on Enabled. Prípadne môžete zvážiť stiahnutie oficiálneho doplnku Fox Sports Go z tohto odkazu a nakonfigurovať ho kliknutím na „Inštalovať zo súboru ZIP“.

Krok 7: Prejdite späť na hlavnú obrazovku a znova vyberte položku Doplnky. Kliknite na položku Doplnky videa.

Krok 8: Tu sa zobrazia všetky nainštalované doplnky videa vrátane doplnku „Fox Sports Go“.

Krok 9: Po prvom uvedení doplnku Fox Sports Go sa vám zobrazí aktivačný kód, ktorý budete musieť zadať na „foxsportsgo.com/activate“.

Ako nainštalovať líška športy ísť kodi addon sledovať live stream ligy majstrov

Krok 10: Po zadaní aktivačného kódu sa budete musieť prihlásiť u poskytovateľa káblovej televízie (iba poskytovatelia káblovej televízie v USA). Ak ste však mimo USA, stále si môžete vychutnať sledovanie zápasov UCL prostredníctvom Kodi pomocou Kodi VPN. Po aktivácii kliknite na tlačidlo OK.

nainštalujte doplnok Fox Go Sports Addon na kodi

Odblokovanie doplnkov Kodi Best Champions League mimo USA

Ako je uvedené vyššie, tento doplnok bude fungovať iba v Spojených štátoch amerických. Aj napriek tomu si stále môžete vychutnať streamovanie UCL zápasov medzi inými športmi, ako sú basketbal, futbal, ragby a baseball mimo tejto zóny. Všetko, čo potrebujete, je získať dobrú virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Sieť VPN vám pomáha geo-spoof vašu aktuálnu online polohu, a preto odblokuje geo blokované doplnky Kodi ako Fox Sports Go. Okrem toho vám siete VPN pomôžu prihlásenie na odber služieb káblovej televízie v USA, ako sú DirecTV a Verizon.

Nie všetky siete VPN však ponúkajú servery zamerané na umiestnenie. Existuje mnoho bezplatných sietí VPN, ktoré vám sľubujú také funkcie, ako je zmena umiestnenia servera a adresy IP v USA. Väčšina z nich však má zásadné nevýhody, ako je zmena adresy IP, nekonečné reklamy a spomalenie sieťových pripojení. Preto budete potrebovať spoľahlivú sieť VPN, ako je napríklad ExpressVPN. Túto sieť VPN odporúčam najmä z dôvodu mnohých výhod, ktoré z jej používania plynú.

S ExpressVPN môžete získať IP adresu pre ktorúkoľvek krajinu vrátane USA. Všetko, čo potrebujete, bude teda prihlásenie na odber lacnej káblovej televízie so sídlom v USA a inštalácia doplnku Fox Sports Go, ako by ste boli v USA. Tieto kroky sme už prešli vyššie. Navyše sa vám bude páčiť najvyššie súkromie, pretože šifruje všetky vaše návyky prehliadania, a preto zostáva anonymný. Nastavenie ExpressVPN je celkom jednoduché, či už používate PC, iOS, Amazon Fire Stick, Android alebo Mac. Vďaka užívateľsky prívetivej aplikácii!

  Ako pozerať Super Bowl 2023 na FireStick zadarmo bez kábla

Streamovanie živých zhôd UCL na Kodi s doplnkom ESPN 3

ESPN je jedným z najznámejších športových kanálov na svete. S ním si môžete vychutnať živé prenosy MLB, NFL, NHL, NBA, NCAA, vysokoškolský futbal a basketbal. Ak ste športovým fanúšikom, mali by ste zvážiť nastavenie tohto doplnku Kodi na vašom PC alebo Fire TV / Stick. Kroky sú podobné ako pri inštalácii doplnku Fox Sports Go. V prípade, že ste mimo USA, budete musieť na odomknutie geograficky blokovaného obsahu pomocou siete VPN získať americkú adresu IP. Okrem toho budete pri sledovaní prémiového obsahu požiadaní o overenie u poskytovateľa káblovej televízie.

Streamovanie živých UCL zápasov na Kodi pomocou doplnku Viaplay

Viaplay je prémiová škandinávska streamingová služba. Je k dispozícii vo všetkých škandinávskych krajinách vrátane Fínska, Švédska, Dánska a Nórska. Doplnok Viaplay Kodi môžete nastaviť na akomkoľvek zariadení Kodi vrátane Amazon Fire TV Stick. Ak ju chcete používať mimo severských krajín, ako sú USA a Kanada, budete potrebovať VPN, ktorá vám môže poskytnúť škandinávsku IP adresu.

Nastavenie doplnku Viaplay je celkom jednoduché. Všetky kroky sú podobné krokom doplnku Fox Sports Go. Doplnok si tiež môžete stiahnuť z oficiálnej webovej stránky Kodi a nainštalovať ho do svojej aplikácie Kodi kliknutím na „Inštalovať zo súboru ZIP“. Po inštalácii sa zobrazí výzva na jeho aktiváciu. Všetky potrebné aktivačné údaje získate po prihlásení na odber služby Viaplay na ich oficiálnych webových stránkach.

Streamovanie live UCL zápasov v Kodi s doplnkom PlayStation Vue

Doplnok PS Vue Kodi je podobný doplnku Fox Sports Go. PlayStation Vue je televízna služba, ktorá vám umožňuje streamovať športy, filmy a sledovať živé televízne vysielanie. Na rozdiel od Fox Sports Go, PS Vue nevyžaduje predplatné káblovej televízie. Za vývojom tohto doplnku stojí Eracknaphobia. Rovnaký vývojár, ktorý vytvoril doplnky Livestream, NHL.tv, NBC Sports a MLB.tv.

Inštalácia programu PS Vue do zariadenia Kodi je podobná inštalácii doplnku Fox Sports Go. Namiesto získania aktivačného kódu sa však zobrazí výzva na zadanie používateľského mena a hesla. Na získanie týchto prihlasovacích údajov a úspešného prihlásenia do doplnku po inštalácii budete potrebovať platné predplatné služby PlayStation Vue. V prípade, že sa nachádzate v zóne blokovanej geograficky, VPN vám pomôže získať správnu IP adresu pre odomknutie služby.

Streamovanie Live Ligy majstrov 2023 na Kodi: Zrátané a podčiarknuté!

Streamovanie live UCL zápasov a iných športov nebolo nikdy ľahké. S Kodi môžete sledovať takmer akýkoľvek zápas po celom svete. Doplnok YouTube Kodi vám navyše umožňuje žiť zápasy streamu, ktoré sa na YouTube vysielajú napriek vašej polohe. S najlepšou sieťou Kodi VPN sa vám bude páčiť sledovanie obsahu blokovaného geograficky napriek vašej polohe a získate prístup k americkým službám káblovej televízie!

súvisiace:

  • Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
  • Ako nainštalovať Exodus
  • Ako nainštalovať doplnok SportsDevil Kodi Addon
  • Ako nainštalovať Kodi na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me