Nejlepší Liga mistrů Kodi Addons 2023: Sledujte UEFA Live Stream na Kodi Krypton

>

Liga mistrů UEFA 2023/2023 již odstartovala s kvalifikačními koly, play-off a skupinovými divadelními zápasy, které se hrály v roce 2023. Všichni milovníci fotbalových sportů nyní netrpělivě čekají na kola 16 zápasů, která určí, kdo je dostatečně silný, aby mohl hrát ve čtvrtfinále, semifinále a finále. Jako spolehlivý fotbalový fanoušek chápu, co pro můj oblíbený tým znamená hrát v lize mistrů.

nejlepší mistři ligy kodi addons

Jak mohu sledovat živou fotbalovou ligu mistrů, když moje předplatné kabelové televize nenabízí sportovní kanály? No, odpověď Ligy mistrů Kodi je odpověď! Ligu mistrů UEFA můžete sledovat online na vašem PC / Fire TV / FireStick. Kodi je streamingová platforma, která umožňuje sledovat televizní pořady, filmy, sport a hudbu. Normálně to nazývám rozbočovač digitální zábavy kvůli všestrannosti toho, co můžete sledovat, streamovat a stahovat z platformy. Liga mistrů UEFA patří mezi sportovní události, se kterými se můžete setkat s Kodi.

Kodi je bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem, který může podporovat řada operačních systémů, jako je Android, Mac OS X, Windows a Linux. Abyste mohli sledovat zápasy UEFA Champions League prostřednictvím této platformy, budete potřebovat sportovní doplňky Kodi, které vám umožní streamovat živé hry UCL. Získání funkčních sportovních doplňků bylo pro většinu fotbalových fanoušků největší překážkou. V této příručce vám tyto doplňky nejen poskytnu, ale také vám pomůžu nainstalovat a připravit a spustit vaši platformu Kodi.!

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

POZNÁMKA: Doplňky UCL Kodi můžete nainstalovat na Amazon Fire TV Stick, Chromecast, Raspberry Pi, Android TV Box, Mac, PC nebo Nvidia. Tato příručka obsahuje pokyny k instalaci těchto doplňků do těchto zařízení.

Sportovní doplňky Kodi pro streamování zápasů Ligy mistrů UEFA na Kodi

Existují tuny doplňků Kodi, které mohou streamovat živé sporty, níže jsou nejlepší addony Ligy mistrů, které můžete použít k streamování živých UCL her v roce 2023..

  • BT Sport
  • Fox Sports Go
  • ESPN3
  • Viaplay
  • PS Vue
  • Zatto Box

Přečtěte si také: Jak se dívat na mistrovství světa FIFA na Kodi

Streamujte Ligu mistrů UEFA na Kodi s BT Sport

BT Sport bude streamovat UEFA mistrovskou ligu zdarma ve Velké Británii. Takže pokud jste ve Velké Británii, je to váš šťastný den. Nyní je otázkou, co uživatelé, kteří nejsou obyvateli Spojeného království? Odpověď je jednoduchá – získejte dobrou VPN. S pomocí VPN můžete získat britskou IP adresu a začít streamovat finále UEFA zdarma. Já osobně používám ExpressVPN, který funguje skvěle na všech platformách a nevšiml jsem si žádné vyrovnávací paměti vůbec.

Nyní se podívejme, jak získat BT Sport na Kodi.

1. Na domovské stránce společnosti Kodi klikněte v levém postranním panelu na položku „Doplňky“.

Nastavení doplňků kodi

2. Otevřete „Package Installer“ v levém horním rohu obrazovky.

instalační program kodi

3. Klikněte na „Instalovat z úložiště“

instalace kodi z úložiště

4. Otevřete „Úložiště doplňků Kodi“.

oficiální repozitář kodi addon

5. Klikněte na „Doplňky videa“ > “Youtube”

nainstalovat youtube na kodi

6. Klepnutím na tlačítko Install spustíte instalaci YouTube na Kodi.

Po instalaci YouTube na Kodi přejděte na domovskou stránku Kodi a otevřete addon YouTube. Hledejte živé vysílání BT Sport a UEFA. Pokud nejste ve Velké Británii, ujistěte se, že jste připojeni k síti Kodi VPN a že jste vybrali umístění ve Velké Británii.

To je vše.

Streamujte Live UEFA Champions League 2023 s Fox Sports Go

Pokud se nacházíte v kterémkoli státě USA, máte štěstí, že máte nejjednodušší způsob, jak sledovat zápasy UCL na Kodi. Vše, co potřebujete, je zařízení Kodi, předplatné u jakéhokoli amerického poskytovatele kabelů a doplněk Fox Sports Go Kodi. Následující kroky vám pomohou nainstalovat Fox Sports Go do aplikace Kodi:

Krok 1: Spusťte aplikaci Kodi a přejděte do části „Doplňky“. V levém horním rohu vyberte ikonu „Package Installer Icon“. Pokud ji nemůžete najít, umístěte kurzor nad ikony v levém horním rohu.

instalační program kodi

Krok 2: Dále klikněte na „Instalovat z úložiště“

instalace kodi z úložiště

Krok 3: Klikněte na „Úložiště doplňků Kodi“, kde najdete všechny oficiální doplňky přidané společností Kodi Team.

oficiální repozitář kodi addon

Krok 4: Otevřete „Doplňky videa“.

oficiální videonahrávky od týmu kodi

Krok 5: Přejděte dolů, dokud nenajdete doplněk „Fox Sports Go“.

jak sledovat ligu mistrů na kodi

Krok 6: Klikněte na „Instalovat“.

sledujte live stream ligy mistrů na kodi

SPROPITNÉ: Proces instalace bude nějakou dobu trvat, dokud se neobjeví oznámení „Doplněk Fox Sports Go“ povolen. Případně můžete zvážit stažení oficiálního doplňku Fox Sports Go z tohoto odkazu a nakonfigurovat jej kliknutím na „Instalovat ze souboru ZIP“.

Krok 7: Přejděte zpět na domovskou obrazovku a znovu vyberte možnost „Doplňky“. Klikněte na „Doplňky videa“.

Krok 8: Zde se zobrazí všechny nainstalované doplňky videa, včetně doplňku „Fox Sports Go“.

Krok 9: Po prvním spuštění doplňku Fox Sports Go vám bude nabídnut aktivační kód, který budete muset zadat na „foxsportsgo.com/activate“.

jak nainstalovat fox sporty jít kodi addon se dívat na mistrovství ligy live stream

Krok 10: Po zadání aktivačního kódu se budete muset přihlásit u svého poskytovatele kabelové televize (pouze poskytovatelé kabelové televize v USA). Pokud jste mimo USA, stále si můžete užívat sledování UCL zápasů prostřednictvím Kodi pomocí Kodi VPN. Po aktivaci klikněte na OK.

Nainstalujte si na kodi doplněk pro lišky

Odblokování addonů Kodi Best Champions League mimo USA

Jak bylo uvedeno výše, tento doplněk bude fungovat pouze ve Spojených státech amerických. Přesto si můžete i nadále užívat streamování utkání UCL mimo jiné sporty, jako je basketbal, fotbal, ragby a baseball mimo tuto zónu. Vše, co potřebujete, je získat dobrou virtuální privátní síť (VPN). VPN vám pomůže geo-spoof své aktuální online umístění, a proto odblokovat geo-blokovány doplňky Kodi jako Fox Sports Go. Sítě VPN vám navíc pomohou předplatit služby kabelové televize v USA, jako jsou DirecTV a Verizon.

Ne všechny VPN však nabízejí servery specifické pro umístění. Existuje mnoho bezplatných sítí VPN, které vám slibují takové funkce, jako je změna umístění serveru a adresy IP v USA. Většina z nich však má hlavní nevýhody, jako je přesouvání IP adres, nekonečné reklamy a zpomalené síťové připojení. Proto budete potřebovat spolehlivou VPN, jako je ExpressVPN. Tuto VPN hlavně doporučuji kvůli mnoha výhodám plynoucím z jejího používání.

S ExpressVPN můžete získat IP adresu pro jakoukoli zemi včetně USA. Všechno, co potřebujete, se tedy přihlásíte k odběru levné kabelové televize se sídlem v USA a nainstalujete si doplněk Fox Sports Go, jako byste byli v USA. Tyto kroky jsme již prošli výše. Navíc si užijete maximální soukromí, protože šifruje všechny vaše návyky prohlížení, a proto zůstává anonymní. Nastavení ExpressVPN je docela snadné, ať už používáte PC, iOS, Amazon Fire Stick, Android nebo Mac. Díky uživatelsky přívětivé aplikaci!

Streamování živých UCL zápasů na Kodi s doplňkem ESPN 3

ESPN je jedním ze světově uznávaných sportovních kanálů. S ním si můžete vychutnat živé proudy MLB, NFL, NHL, NBA, NCAA, vysokoškolský fotbal a basketbal. Pokud jste sportovním fanouškem, můžete zvážit nastavení tohoto doplňku Kodi na vašem PC nebo Fire TV / Stick. Kroky jsou podobné jako při instalaci doplňku Fox Sports Go. V případě, že jste mimo USA, budete muset pomocí VPN získat americkou IP adresu k odemčení geoblokovaného obsahu. Navíc, abyste mohli sledovat prémiový obsah, budete požádáni o ověření u poskytovatele kabelové televize.

Streamování živých UCL zápasů na Kodi pomocí doplňku Viaplay

Viaplay je prémiová skandinávská streamovací služba. Je k dispozici ve všech severských zemích, včetně Finska, Švédska, Dánska a Norska. Doplněk Viaplay Kodi můžete nastavit na jakémkoli zařízení Kodi včetně Amazon Fire TV Stick. Abyste ji mohli používat mimo skandinávské země, jako jsou USA a Kanada, budete potřebovat VPN, která vám poskytne severskou IP adresu.

Nastavení doplňku Viaplay je docela snadné. Všechny kroky jsou podobné jako u doplňku Fox Sports Go. Doplněk si také můžete stáhnout z oficiálního webu společnosti Kodi a nainstalovat jej do aplikace Kodi kliknutím na „Instalovat ze souboru ZIP“. Po instalaci budete vyzváni k jeho aktivaci. Všechny potřebné aktivační údaje získáte po přihlášení k odběru služby Viaplay na jejich oficiálních webových stránkách.

Streamování živých UCL zápasů na Kodi s doplňkem PlayStation Vue

Doplněk PS Vue Kodi je podobně jako doplněk Fox Sports Go. PlayStation Vue je televizní služba, která vám umožňuje streamovat sporty, filmy a sledovat živé televizní vysílání. Na rozdíl od Fox Sports Go, PS Vue nevyžaduje předplatné kabelové televize. Za vývojem tohoto doplňku stojí Eracknaphobia. Stejný vývojář, který vytvořil doplňky Livestream, NHL.tv, NBC Sports a MLB.tv.

Instalace zařízení PS Vue do zařízení Kodi je podobná instalaci doplňku Fox Sports Go. Místo získání aktivačního kódu však budete vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla. K získání těchto přihlašovacích údajů a úspěšného přihlášení do doplňku po instalaci budete potřebovat platné předplatné služby PlayStation Vue. V případě, že se nacházíte v geoblokované zóně, VPN vám pomůže získat správnou IP adresu pro odemknutí služby.

Streamování Live Champions League 2023 na Kodi: Sečteno a podtrženo!

Streamování živých UCL zápasů a dalších sportů nebylo nikdy snadné. S Kodi můžete sledovat téměř jakýkoli zápas po celém světě. Doplněk YouTube Kodi vám navíc umožňuje žít zápasy živého přenosu, které jsou na YouTube i přes vaši polohu živé. Díky nejlepší síti Kodi VPN si budete moci sledovat geo-blokovaný obsah i přes vaši polohu a získat přístup k americkým službám kabelové televize!

Příbuzný:

  • Nejlepší stavby společnosti Kodi
  • Jak nainstalovat Exodus
  • Jak nainstalovat SportsDevil Kodi Addon
  • Jak nainstalovat Kodi na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me