FireStick Nasıl Jailbreak Yapılır (Şubat 2020)

>

Bu kılavuzda, FireStick jailbreak nasıl ve ücretsiz filmler, TV şovları, Canlı TV, Spor ve çok daha fazlası için popüler akış uygulamalarını yükleyin. Burada gösterilen bu 2020’nin jailbreak yöntemi FireStick 4K, Fire TV ve Fire TV Küpü.

Harika bir akış deneyimi için, her şeyi bu kılavuzda gösterildiği gibi adım adım izlediğinizden emin olun.

jailbreak firestickAmazon FireStick inanılmaz derecede popüler bir akış cihazıdır. Bu basit ancak zengin özellikli cihaz, HDMI uyumlu normal TV'leri akıllı TV'ye dönüştürmek için düşük maliyetli bir çözümdür. FireStick, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu ve çeşitli TV Ağları gibi çeşitli çevrimiçi medya ve eğlence hizmetlerinden içerik akışı yapmanıza olanak tanır.

Hepsi harika. Ancak, büyük bir dezavantaj var. Bu eğlence hizmetleri aracılığıyla içerik izlemek için bir abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Ve abonelikleri ucuz değil; cebinizde büyük bir delik yakabilirler.

Bu yüzden biz jailbreak FireStick. Jailbreaking, en sevdiğiniz filmlere, şovlara, canlı TV kanallarına, sporlara ve daha fazlasına ücretsiz erişim sağlayan üçüncü taraf akış uygulamaları almanızı sağlar..

Yasal Uyarı: Telif hakkıyla korunan içerik akışını teşvik etmiyoruz veya tanıtmıyoruz. Lütfen sadece eylemlerinizde iyi olun.

FireStick Jailbreak nedir?

Jailbreak, FireStick'inizin kilidini açmanın ve internetteki dipsiz içerik havuzuna erişmenizi sağlayan basit bir işlemdir.

FireStick'inizi jailbreak yaptığınızda, ilk satın aldığınızda cihazınıza getirilen kısıtlamaları aşmış olursunuz.

FireStick jailbreak, Amazon Store'da bulunmayan üçüncü taraf uygulamaların ve hizmetlerin yüklenmesini içerir.

Jailbreak yapmayı, aranızda duran duvarı ve sınırsız eğlenceyi yıkmak olarak düşünebilirsiniz. Firestick'i hacklemenin bir yolu ama cihaza herhangi bir zarar vermeden.

FireStick jailbreak, sınırsız akışın tadını çıkarmak isteyen ve sınırsız olan her kullanıcı için tasarlanmıştır.

Ve neyse ki, bu çok kolay bir süreç, teknik bilgisi olmayan herkes bunu yapabilir.

Neden bir FireStick'i hapse atıyorsun??

Bu sorunun cevabı oldukça basit. Cebinizde bir delik yakmak zorunda kalmadan sınırsız / ücretsiz akışın tadını çıkarmak için FireStick'inizi jailbreak.

Jailbreaking tüm çevrimiçi akış içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. FireStick'inizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

İster Filmler, TV Şovları, Canlı TV, Spor ya da hemen hemen her şeyi izlemek isteyin, jailbreak yapmak sizin için mümkün kılar. Jailbreak yapılmış bir FireStick ile izlemek istediğiniz her şeye anında erişebilirsiniz.

FireStick'inizi jailbreak yapmak istiyorsunuz çünkü bu sizi gerçek anlamda bir kablo kesici yapıyor.

Güvenli mi & Bir FireStick'i jailbreak yapmak için yasal?

Aklını rahat bırakayım.

Evet!

Jailbreaking FireStick hem GÜVENLİ hem de YASAL telif hakkıyla korunan herhangi bir içerik yayınlamadığınız sürece.

Güvenlidir, çünkü cihazınızın işletim sisteminin sistem dosyalarında herhangi bir değişiklik yapılmasını içermez. Bir Android cep telefonunu hacklemek veya jailbreak yapan bir iOS gibi değil.

Jailbreak yapmak için FireStick işletim sisteminizin kök erişimine ihtiyacınız yoktur. Temel düzeydeki dosyaları işlemezsiniz. Bütün bunlar belirli bir düzeyde teknik uzmanlık gerektirir. Ancak dediğim gibi, jailbreak yapan FireStick herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Ben bir uzmanım ve birkaç dakika içinde hapishaneyi yapabilirim.

FireStick jailbreak'ini yaptığınızda, tek yapmanız gereken bu kılavuzda daha sonra bahsettiğimiz bazı üçüncü taraf uygulamaları almaktır. Bu uygulamalar Amazon'un resmi uygulama mağazasında mevcut değildir. FireStick'i başka bir şekilde programlamanız gerekmez.

Yasallığa gelince, jailbreak yapmak% 100 yasaldır. Cihazın sahibi sizsiniz ve onunla ne isterseniz yapabilirsiniz. Sadece milyonlarca kişi tarafından kullanılan bazı uygulamaları indiriyorsunuz. Cihazınızın garantisini bile geçersiz kılmaz. Aslında, Amazon'un kendisi bu tür uygulamaları yandan yüklemenize izin verir.

Ancak, size bir dikkat uyarısı var. Kendi içinde Jailbreak yapmak yasaldır. Ancak, sınırsız içeriğe erişmenizi sağlayan üçüncü taraf uygulamalar yüklüyorsunuz. Bunlar Amazon App Store'daki normal uygulamalarınız değil. Telif hakkıyla korunan içeriği yayınlayarak yasal sınırları aşmayın. FireStickTricks.com'da, eylemlerinizi iyi değerlendirmenizi ve herkese açık alanda bulunan içeriği yayınlamanızı öneririz..

Ayrıca, gizliliğinizi korumak için her zaman bir VPN kullanın (daha sonra hakkında daha fazla bilgi).

Jailbreak FireStick nasıl

Amazon Fire Stick jailbreak işlemi tam olarak bir cakewalk olmasa da, bazı roket bilimi de değildir. Kolay adım adım talimatları takip ederek süreci bozdum. Bunları tam olarak belirtildiği gibi izlediğinizden emin olun ve birkaç dakika içinde hapse atmış bir FireStick'iniz.

İnternette satılık bazı tam yüklü Firesticks görmüş olabilirsiniz. Bu tür cihazlar genellikle perakende fiyatının üstünde 40-50 $ satılır. Bu ekstra paraları harcamanıza gerek yok, hepsini tek başınıza yapabileceğiniz ve dediğim gibi, “dakikalar içinde” dedi. Ayrıca, insanların hapse atmış FireSticks satmak için yasal savaşlarla karşılaştıklarını gördüm.

Aşağıda belirtilen adımları yakından izleyin ve kolayca jailbreak Amazon Yangın Sopa. Alexa Voice Remote, FireStick 4K ve Fire TV Cube ile 2.Nesil Firestick'te bu adımları birkaç kez başarıyla uyguladım. Ayrıca bu kılavuzun ilerleyen bölümlerinde Jailbroken FireStick'in nasıl kullanılacağını da göstereceğim. Bizi izlemeye devam edin.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


Okuyun: FireStick için En İyi VPN Nasıl Kurulur ve Kullanılır

Adım 1: Jailbreak yapmak için Fire Stick'i kurma

İlk olarak, jailbreak işleminin çalışabilmesi için Fire TV Stick / Cube'da bir ayar yapmanız gerekiyor. Bu yerel ayar, başlamak için yapmanız gereken tek şey. Herhangi bir sistem ayarına sızmıyor veya işletim sistemi çekirdek dosyalarını değiştirmiyorsunuz. Bu Jailbreak Hack çoğu insanın düşündüğünden daha basit. Bilgisayara bile ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan FireStick'iniz, uzaktan kumandası ve internet bağlantısı.

1. Amazon Fire TV Stick'inizi açın ve bu ana ekranın yüklenmesini bekleyin

nasıl bir firestick jailbreak

2. Üstteki menü çubuğunu vurgulayın ve Ayarlar en sağda

jailbreak firestick

3. Şimdi seçeneği seçin Ateş TV'm

ateş televizyon ayarlarım

4. Aşağıdaki pencerede öğeyi açın Geliştirici Seçenekleri

geliştirici seçeneklerini tıklayın

5. İlk olarak, seçeneği açın ADB Hata Ayıklama

adb hata ayıklamayı aç

6. Ardından seçeneği açın Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar

Bu, Amazon App Store dışından uygulama indirmenize izin verir.

amazon firestick hapishane

7. Şimdi bu istemi bir mesajla görmelisiniz

Devam et ve seç devam etmek için

bilinmeyen kaynaklardan uygulamaları aç

8. Amazon Fire TV uzaktan kumandasındaki geri düğmesine basın

Sizi Ayarlar penceresine geri götürür.

Açık Tercihler

açık firestick tercihleri

9. Açık Gizlilik ayarları

jailbreak firestick için adımlar

10. Gizlilik Ayarlarında Fire Stick'i jailbreak yaptıktan sonra kullanım verilerini paylaşmayı durdurmak için aşağıdaki seçenekleri KAPATIN

 • Cihaz Kullanım Verileri
 • Uygulama Kullanım Verilerini Toplama

gizlilik ayarlarını değiştir

11. Geri düğmesine bir kez basın. Şimdi geri dönmelisin Tercihler pencere

Tıklayın Veri İzleme

veri izleme

12. Şimdi KAPATIN Veri İzleme sonraki ekranda

veri izlemeyi kapat

Adım 2: APK Downloader'ı FireStick'e yükleyin

Jailbreaking, üçüncü taraf APK'ları ücretsiz akış için FireStick cihazına yüklemekle ilgilidir. Amazon App Store'da bu uygulamalar yok. Üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için kolaylaştırıcı bir uygulamaya ihtiyacınız vardır. Bunun nedeni Amazon Fire TV Stick'in tarayıcı aracılığıyla doğrudan indirmeyi desteklememesi (Android cep telefonunuzda yaptığınız gibi).

Tüm jailbreak uygulamalarımızı yükleyeceğimiz uygulama Downloader.

Not: Artık ES File Explorer kullanmıyoruz, çünkü premium hale geldi ve ayda 9,99 dolar

İşte bu bölümde yapacağımız şey: Amazon App Store'dan Downloader uygulamasını yükleyin

Şimdi onunla başlayalım.

1. Amazon Fire TV Stick'inizin ana ekranına tekrar gidin

nasıl bir firestick jailbreak

2. öğesini seçin. Arama seçeneği, Fire TV'nizin sol üst köşesinde bulunur (seçmeniz gereken lens simgesidir)

Jailbreak yapan firestick

3. Bu Arama penceresinde uygulamanın adını yazın Downloader

Amazon FireStick penceresinde görüntülenen arama önerilerinde İndirici'yi tıklayın

jailbreak amazon fire tv

4. simgesini tıklayın. Downloader sonraki ekranda simgesi

amazon ateş sopa kesmek nasıl

5. Seçin İndir (veya Almak) bir sonraki görünen pencerede

tıkla indir

6. Downloader uygulamasının indirilip yüklenmesini bekleyin

Tıklayın Açık Downloader uygulamasını başlatmak için

jailbreak firestick

7. Downloader uygulamasını ilk kez kullandığınızda görüntülenen bilgi istemlerini kapatın

Uygulamanın aşağıdaki resimde vurgulanan bölümünü (başlayacağı yeri) tıklayarak başlayacaksınız. http: //)

indirici uygulaması

Adım 3: Jailbreak Firestick

Şimdi Kodi ile başlayarak farklı uygulamalar yüklemeye başlayacağız. Farkında değilseniz Kodi, devasa ücretsiz eğlence dünyasına erişmenizi sağlayan bir medya uygulamasıdır. En sevdiğiniz Filmler, Şovlar, TV Kanalları, Spor, Çocuklar için içerik ve çok daha fazlasını izlemenizi sağlar. Evet, istediğiniz her şeyi aktarabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan doğru Kodi Eklentileri ve Yapıları.

Amazon Store'dan yeni indirdiğiniz Downloader uygulamasını kullanarak FireStick'i Kodi ile jailbreak yapacağız. İşte adımlar:

1. Aç Downloader. URL metin kutusunu tıklayın http: //

downloader ile firestick jailbreak nasıl

2. Bu pencere görüntülendiğinde, aşağıdaki URL'yi girin
https://www.firesticktricks.com/kapk

Tıklayın GİT

indir jailbreak apk için firestick

3. Downloader uygulamasının Kodi 18 Leia'yı indirmesini bekleyin APK

yangın tv stick kodi apk indir

4. Tıklayın Yüklemek dosya indirildiğinde

jailbreak fire tv stick için kodi apk yükleme

5. Kodi APK'sının yüklenmesini bekleyin

indirici ile kodi yükleme

6. Uygulama Yüklendi bildirimi Kodi'nin Amazon Fire TV Stick'inize yüklendiğini doğrulayacak.

Harika! FireStick'iniz şimdi hapse attı.

Tıklayın Açık Kodi'yi çalıştırmak için. Kodi'yi daha sonra açmak istiyorsanız, tıklayın Bitti. Daha sonra Uygulamalarınızdan açabilirsiniz & Kanallar listesi.

downloader ile firestick jailbreak nasıl

7. Kodi'nin ilk kez açılması durumunda bir dakikanızı alacaktır. Bu normal. Kodi'nin ana ekranı böyle görünüyor.

jailbreak yapılmış bir firestick böyle görünüyor

Bundan sonra ne yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Kodi şimdilik oynayacak hiçbir şeyi olmayan temiz bir sayfa. Jailbreak yapılmış bir FireStick'in nasıl kullanılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Jailbroken FireStick Nasıl Kullanılır

Artık Fire TV Stick'inizi hapse attığınıza göre, cihazınızdan maksimum verimi nasıl alacağınızı biliyorsunuz.

Ancak, jailbreak yapılmış Fire Stick'inizi kullanmaya başlamadan önce, Kodi'de veya diğer akış uygulamalarında akışla verdiğiniz her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak isterim. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Neyse ki, tüm akış etkinliklerinizi İSS'nizden ve Hükümetten gizli tutmanın kusursuz bir yolu var. İhtiyacınız olan tek şey Fire Stick için iyi bir VPN. VPN, Çevrimiçi Gözetleme, ISS azaltma ve içerik coğrafi kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olur.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı ve en güvenli VPN. Kodi dostu ve Fire TV / Stick'e kurulumu çok kolay.

Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Dolayısıyla, jailbreak yapılmış Fire Stick'inizi kullanmaya başlamadan önce, akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden gizlemek için ExpressVPN'in nasıl kullanılacağını görelim.

Aşama 1: ExpressVPN'e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam bir geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Fire TV / Stick'inizi AÇIN ve en soldaki "Ara" seçeneğine gidin. Şimdi arama çubuğuna “Expressvpn” (tırnak işaretleri olmadan) yazın ve arama sonuçlarında göründüğünde ExpressVPN'i seçin

jailbreak yapılmış firestick'e expressvpn yükleyin

Aşama 3: Fire TV / Stick için ExpressVPN uygulamasını yüklemek için “İndir” e tıklayın.

vpn jailbroken firestick olsun

4. Adım: Uygulamayı açın ve ExpressVPN aboneliği satın alırken oluşturduğunuz giriş kimlik bilgilerinizi girin. "Oturum aç" ı tıklayın

firestick giriş expressvpn

Adım 5: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. FireStick için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

expressvpn'yi ateş çubuğuna bağlayın

ExpressVPN'i Fire TV / Stick ile kullanma hakkında daha ayrıntılı bilgi de okuyabilirsiniz.

Firestick'iniz güvenli bir bağlantı kullandığına göre, jailbreak yapılmış FireStick / Fire TV Küp / Firestick 4K'nızı kullanmaya başlama zamanı.

Kodi'yi yüklemiş olmanıza rağmen, FireStick jailbreak işlemi henüz tamamlanmadı. Kodi medya oynatıcıyı kurmak sadece bir başlangıç. Şimdi ücretsiz Filmler, Şovlar, Canlı TV, vb..

Şimdi yapmanız gereken yükleme Kodi Eklentileri veya Derlemeleri.

Kodi Eklentileri

Kodi'nin kendi medyası yok. Medyanın internetten sağlanması gerekiyor. Ve bunu yapmak için Eklentilere ihtiyacınız var.

Web'de çeşitli bağımsız geliştiricilerin yüzlerce Kodi eklentisi var. Ancak, bu eklentilerden sadece birkaçı kaliteli akış sunuyor.

Birkaç düzine eklentiyi seçtik ve bunları Kodi için En İyi Eklentiler hakkında ayrı bir kılavuza yerleştirdik. Kodi'ye sahip olduğunuzda, Kodi eklentilerini yüklemeye başlamak isteyeceksiniz.

İşte ücretsiz filmler, şovlar ve daha fazlası için bu listedeki en iyi eklentilerden bazılarına hızlı bir bakış:

1. Venom Eklentisi (Filmler & Şovlar): Venom, günümüzde isteğe bağlı içerik için en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Sadece büyük bir içerik kütüphanesine sahip değil, aynı zamanda tonlarca kaliteli akış bağlantısı da getiriyor.

Venom'u Kodi'ye yükle

2. Sözleşme (Filmler) & Şovlar): Sözleşme, envanterinizde bulunan bir başka kalite eklentisidir. Bu eklenti yakın zamanda yeniden canlandırıldı ve Filmler, Şovlar ve diğer isteğe bağlı içerikler için harika çalışıyor. Bir şans ver!

Kodi'ye Covenant'ı yükleyin

3. Exodus Redux (Filmler & Şovlar): Exodus Redux muhtemelen şu anda en popüler Kodi eklentisidir. Bu eklenti muazzam bir içerik kataloğu sunar ve birçok çalışma akışını çeker.

Exodus Redux'u Kodi'ye yükleyin

4. Sınırsız (Çok Amaçlı): Filmler, Şovlar, Canlı TV, Belgeseller, Spor ve çeşitli ekstralar için hepsi bir arada eklenti arıyorsanız Sınırsız'ı deneyin. FireStick'te harika çalışan hafif bir eklenti

Kodi'ye Sınırsız Yükleme

5. İniş (Çok Amaçlı): İniş, biraz ilgiyi hak eden başka bir hepsi bir arada eklentidir. Bu eklenti diğer eklentilere kıyasla oldukça yenidir, ancak en kaliteli bağlantıları çeken olağanüstü bir iş çıkarıyor.

Kodi'ye İniş Kurulumu

Kodi Yapıları

Ücretsiz film ve şovlar yayınlamak için Kodi eklentilerine ihtiyacınız var. Kodi Builds ise isteğe bağlıdır. Ancak, Fire Stick'teki Kodi deneyiminizi gerçekten geliştirebilirler.

Kodi Builds, Kodi arayüzünüzü daha akış dostu bir şekilde düzenler. Varsayılan Kodi cildi sadece sıkıcı değil, aynı zamanda çok kullanışlı değil. Yapılar Kodi'nize yepyeni bir arayüz ve Kodi'yi kullanmak için heyecan verici bir yol sunuyor. Başka bir deyişle, Kodi'yi daha fazla gerçekleştiriyorlar.

FireStick'i Kodi ile jailbreak yaptığınızda, ayrıca bir Kodi derlemesi almanızı öneririm.

Kodi'nin bir başka büyük yararı da önceden yüklenmiş eklentilerle gelmesidir. Bunları ayrı olarak kurmanız gerekmez.

Tıpkı eklentiler gibi, En İyi Kodi Yapılarının bir listesini de hazırladık. İşte listeden en iyi seçimler:

1. Sınırsız Büyü: Milyonlarca kullanıcıyla, Limitsiz muhtemelen en popüler Kodi derlemesi. Bu yapı kaygan, dağınık ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. Filmler, şovlar, canlı tv ve daha fazlası için tonlarca önceden yüklenmiş video eklentisi içerir. Dene!

Kodi Limitsiz Yapı yükleyin

2. Xontech Yapı: Bu, Kodi arayüzünüzü yükseltmek istiyorsanız, denemek istediğiniz başka bir yapıdır. Düzgün tasarım ve çok sayıda üst düzey eklenti, bu yapıyı olmazsa olmaz bir hale getirir.

Kodi'ye Xontech Build uygulamasını yükleyin

3. Titanyum Yapı: Bu derleme, popüler Yüce Derlemeler Sihirbazı'nın bir parçasıdır. Titanium, Kodi destekli tüm cihazlarda harika çalışan hafif bir yapıdır. Tüm akış ihtiyaçlarınız için birçok popüler eklentiye sahiptir.

Kodi'ye Titanium Build'ı yükleyin

Ayrıca, Kodi'yi nasıl kullanacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak Kodi için Ultimate Başlangıç ​​Kılavuzumuza göz atın.

Bir FireStick'i Jailbreak Etme (YouTube Video)

Jailbreak FireStick (ES Dosya Gezgini yöntemi)

Firestick'inizi yukarıda belirtilen yöntemle hapse attıysanız bunu izlemenize gerek yoktur. Downloader uygulaması bölgenizde mevcut değilse, FireStick'i jailbreak yapmak için ES Dosya Gezgini'ni kullanabilirsiniz. Yandan yüklemenin artık ES Dosya Gezgini ile ücretsiz olarak mevcut olmadığını lütfen unutmayın. Her ay 9,99 ABD doları olan ücretli bir aboneliğiniz olması gerekir. Uygulama ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Firestick'inizi jailbreak yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Adresine git Ayarlar > Ateş TV'm
 2. Açık Geliştirici Seçenekleri
 3. Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar
 4. Geri dön Ayarlar sayfa
 5. Açık Tercihler > Gizlilik ayarları
 6. Devre Dışı Cihaz Kullanım Verileri
 7. Devre Dışı Uygulama Kullanım Verilerini Toplama
 8. Şuraya git: ana ekran Ateş Çubuğunun
 9. Seçin Arama sol üst köşedeki araç
 10. tip FireStick / Fire TV / Fire TV Küpünüzün Uzaktan Kumandasını kullanarak ES Dosya Gezgini
 11. Tıklayın Arama sonuçlarında göründüğünde ES Dosya Gezgini
 12. Tıklayın İndir
 13. ES Dosya Gezgini indirilip yüklenirken bekleyin
 14. Tıklayın Açık Dosya Gezgini uygulamasını çalıştırma
 15. ES Dosya Gezgini'nin sağ tarafında Downloader simgesini seçin ve tıklayın.
 16. Tıklayın +Yeni altta
 17. URL'yi girin https: // www.firesticktricks.com/kapk yol alanında. Ad alanına bir ad girin
 18. Tıklayın Şimdi İndirin
 19. Kodi APK dosyası indirildiğinde, Açık dosya
 20. Tıklayın Yüklemek bir sonraki istemde
 21. Bir sonraki pencerenin sağ alt kısmına gidin ve tıklayın Yüklemek tekrar
 22. Göreceksin Uygulama yüklendi bildirim yakında. Harika! Sende var jailbroken Firestick şimdi

FireStick için En İyi Jailbreak Uygulamaları

Kodi, FireStick'i jailbreak yapmanın harika bir yoludur. Ama tek yol bu değil. En sevdiğiniz içeriği en kısa sürede yükleyebileceğiniz ve izlemeye başlayabileceğiniz bazı şaşırtıcı APK'lar var.

Yasal Uyarı: Bu uygulamaların yasal durumunu garanti edemiyorum. Kullanıcılar, telif hakkıyla korunan akışlara erişmek için söz konusu uygulamaları KULLANMAMALIDIR. Yalnızca Herkese açık alanda bulunan ve telif hakkı bulunmayan ücretsiz içerikleri izlemenizi öneririm.

Kılavuzun bu bölümünde Amazon Fire TV'ye çeşitli uygulamalar yükleyeceğiz. Bu uygulamalarla, ücretsiz akış için sınırsız Filmler, Şovlar, Canlı TV ve Spor'a erişeceksiniz. Bu uygulamalar sizin ve benim gibi FireStick kullanıcıları için dikkatlice seçildi.

Bu uygulamalar herhangi bir kayıt, kaydolma veya e-posta adresi gerektirmez.

İşte sizin için seçtiğimiz uygulamalar:

filmler & TV Şovları

 • Sinema APK
 • Tayfun APK

Canlı TV + Spor

 • Mobdro
 • OLA
 • HDStreamz

Yukarıda belirtilen uygulamaların hiçbirinin Amazon uygulama mağazasında bulunmadığını unutmayın. Bu nedenle, Ayarlar'a giderek Tüm bu uygulamalar için Bilinmeyen Kaynaklardaki Uygulamaları etkinleştirmeniz gerekir > Ateş TV'm > Geliştirici Seçenekleri.

Akıcı Akış için Önerilen Servis

FireStick'i nasıl jailbreak yapacağınızdan bahsediyoruz. Ancak, bu özel hizmetten bahsedilinceye kadar tartışma neredeyse tamamlanmayacaktı.

Gerçek Debrid!

Gerçek Debrid premium bir bağlantı üretecidir. Ve bu kılavuzu yazarken en popüler premium bağlantı üreteci. Kodi dahil birçok Fire TV ve FireStick uygulamasıyla çalışır.

Oturum açılmış Gerçek Debrid ile Amazon FireStick'te akış deneyiminizi önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Burada önerdiğimiz FireStick jailbreak uygulamaları harika çalışıyorken, Real Debrid hizmetiyle eşleştirildiğinde çok daha şaşırtıcı bir deneyim sunuyorlar.

Hatırlamıyorum bile bu hizmetin bir kullanıcısı oldum. Bu nedenle, okuyucularıma şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu hizmeti resmi web sitesinden alabilirsiniz. Bu kılavuzun ilerleyen kısımlarında, Filmleri ve TV Şovlarını izlerken daha iyi bir deneyim için Real Debrid'i çeşitli Fire TV Stick uygulamalarıyla nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı göstereceğim..

Sinema APK (Filmler & Şovlar)

Sinema APK, isteğe bağlı filmlerin ve TV şovlarının ücretsiz akışı için en popüler üçüncü taraf jailbreak uygulamalarından biridir. Bu uygulama bir süredir piyasada ve dünya çapında yüz binlerce Fire TV / Fire TV Cube / FireStick kullanıcısı tarafından güveniliyor.

Fire Stick'te hiç bitmeyen bir eğlence deneyimi için çok sayıda film ve şov içeren basit ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Bilinmeyen Kaynaklardaki Uygulamaların AÇIK olduğundan emin olun (FireStick Ayarları'na gidin > Ateş TV'm > Geliştirici Seçenekleri)

İşte Cinema ile FireStick / Fire TV cihazlarını jailbreak yapmak için kurulum işlemi APK:

1. Fire TV Stick'inizdeki Downloader uygulamasını açın. Ana ekranda söylediği yere tıklayın http: //

indirici

2. Aşağıdaki URL'yi yazmak için ekran klavyesini kullanın - firesticktricks.com/cinema

Uzaktan kumandadaki Oynat / Duraklat düğmesine basın veya GİT

firestick'te film uygulamasını indir

3. Sinema HD APK dosyası indirme işleminin bitmesini bekleyin

amazon ateş sopa ücretsiz filmler

4. Tıklayın Yüklemek Sonraki

yükle'yi tıkla

5. Cinema HD APK'sının yüklenmesini bekleyin

kurulumu bekleyin

7. Tıklayın Açık Cinema HD Fire Stick jailbreak uygulaması yüklendiğinde

firestick jailbreak

Kilidi açılmış FireStick'inizdeki Cinema HD uygulaması ile başlayalım. Firestick / FireStick 4K'yı jailbreak yaptıktan sonra, bu uygulama size birçok içeriğe ücretsiz erişim sağlar.

8. Bu ilk çalıştırma ise, İzin vermek istendiğinde

cinema ile amazon ateş sopa nasıl jailbreak apk

9. Devam edin ve tıklayın Yüklemek istenirse en son sürüme yükseltmek için

10. Tıklayın Kabul etmek bu Feragatname açılır penceresinde

sinema uygulaması

11. Tıklayın tamam bu Changelog penceresinde

sinema uygulaması değişiklik günlüğü

Şimdi, sizin için Cinema HD uygulaması. Bu TV Şovlarını bulacağınız ana ekran

ana ekran sinema hd

İçeriği türlere veya kategorilere göre sıralamak için üst taraftaki baş aşağı üçgeni tıklayın

yangın sopa jailbreak

Popüler, Trend Olanlar, En Çok Oy Alanlar, vb. Kategoriler arasından seçim yapın.

sinema ile jailbroken firestick nasıl kullanılır apk

Arama seçeneği ve yıl filtresi, ekranın sağ üst köşesinde bulunur

sinema arama simgesi

Bunun yerine Filmler mi arıyorsunuz? Bu açılır menüyü açmak için sol üst köşedeki 3 satırlı seçeneği tıklayın

tıklama menüsü

Tıklayın filmler buraya

filmler

Cinema APK HD'yi özelleştirmek veya ayarlamak için Ayarlar açılır menüde.

sinema ayarları

Burada birçok seçenek olsa da, sadece en önemlisine değineceğiz - Gerçek Debrid'i ayarlama

Premium Hesap bölümüne ilerleyin

Tıklayın Gerçek Debrid'e Giriş

gerçek debrid'i tıklayın

Bu pencereyi yetkilendirme / etkinleştirme koduyla birlikte görüyorsunuz

Bilgisayarınızı veya mobil web tarayıcınızı kullanın ve https://real-debrid.com/device adresine gidin.

Gerçek Debrid hesabınızla oturum açın ve FireStick ekranınızda gördüğünüz kodu girin

jailbreak amazon fire tv

Başarılı bir yetkilendirme sonrasında, ‘Gerçek Debrid'e izin verildi’i görürsünüz

hapishane firestick nasıl kullanılır

Tayfun tv APK (filmler & Şovlar)

Typhoon TV, isteğe bağlı içerik için daha yeni jailbreak uygulamalarından biridir. Ancak, yeni olmasına rağmen, kendisi için oldukça isim yaptı.

Bu uygulama, film ve şovların büyük bir dizisini sunuyor. Ayrıca web'deki en güvenilir kaynaklardan en iyi akış bağlantılarını çekiyor.

Typhoon TV, basit bir arayüze sahip FireStick jailbreak uygulaması kullanımı kolaydır. Fire Stick jailbreak'in bu uygulama olmadan doğru olmayacağına inanıyorum.

FireStick'e Typhoon TV'yi nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Downloader cihazınızdaki uygulama

Ana ekranın söylediği bölümü tıklayın http: //

indirici ana sayfası

2. Aşağıdaki kaynak URL'yi yazın: firesticktricks.com/typ

Tıklayın GİT

tayfun uygulaması indirme bağlantısı

3. Tayfun TV APK'yı indirmek için bekleyin

indirmeyi bekle

4. Seçin Yüklemek bu istem görüntülendiğinde

tayfun tv ile jailbreaking firestick

5. Typhoon TV uygulamasının yüklenmesini bekleyin

tayfun jailbreak uygulamasını yükleme

6. Tıklayın Açık Bu FireStick jailbreak uygulaması yüklendiğinde

havai fişek kesmek

7. Tıklayın İzin vermek Typhoon TV'ye gerekli izni vermek

nasıl bir firestick jailbreak

8. Tıklayın tamam bu değişiklik günlüğü isteminde

tayfun değişiklik günlüğü

9. İstediğiniz varsayılan video oynatıcıyı seçin. MX Player'ı kullanmanızı öneririm

Bu, daha sonra Typhoon TV Ayarları'ndan değiştirilebilir.

varsayılan oynatıcıyı seç

10. İstendiğinde, Tamam'ı tıklatın. Kabul etmek bu sorumluluk reddi pop-up'ında

tayfun sorumluluk reddi açılır pencere

Bu, Typhoon TV uygulamasının ana penceresi olacaktır. Ana ekranda uygulama önce TV Şovlarını görüntüler. Ancak bu, uygulama ayarlarından değiştirilebilir

tayfun ana ekran

Uygulama menüsünden Filmler ve Şovlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz

Sol üst köşedeki 3 satır simgesini tıklayın

tayfun ayarları

Seçeneklerden Filmler'i seçin

filmleri tıklayın

İşte filmlerin olduğu ekran

Varsayılan olarak, ilk olarak "En Popüler" kategorisindeki filmler gösterilir

jailbroken firestick için ücretsiz film uygulaması

Daha fazla kategori seçmek için üstteki baş aşağı üçgeni tıklayın

hapishane yangın sopa film izlemek için app

Uygulamanın sağ üst bölümünde, belirli bir şey arıyorsanız arama seçeneğini kullanabilirsiniz (örneğin, filmin veya şovun adına göre arama yapabilirsiniz)

tayfun tv'de ara

Şimdi Typhoon TV kategorilerine ve Gerçek Debrid'e nasıl kaydolacağımıza bir göz atalım.

Sol üstteki 3 satırlık menü düğmesini tekrar tıklayın ve açılır menüden Ayarlar

tıklama ayarları

Dediğim gibi, varsayılan oynatıcıyı Ayarlar'dan değiştirebilirsiniz

varsayılan oynatıcıyı değiştir

Aşağı doğru kaydırın Gerçek Debrid Bölüm

Tıklayın Gerçek Debrid'e Giriş

Jailbreak yapan firestick

Bu pencere görüntülendiğinde, yetkilendirme kodunu not edin

Bir web tarayıcısında https://real-debrid.com/device adresine gidin ve bu kodu girin

Gerçek Debrid hesabınıza giriş yapmanız gerekebilir

gerçek debridman yetkisi

Yetkilendirme tamamlandığında durum Oturum Açıldı olarak değişir

jailbreak amazon fire tv

Typhoon TV kurulumu artık tamamlandı ve favori içeriğinizi yayınlamaya hazır.

Mobdro (Canlı TV için)

Mobdro, tüm sınırları ortadan kaldıran ve kablo TV kanallarını doğrudan hapse atmış Amazon Fire TV / FireStick'e getiren inanılmaz derecede popüler bir canlı TV FireStick uygulamasıdır.

Bu uygulama ABD, Kanada, Avrupa ve dünyanın diğer yerlerinden kanallar ton özellikleri. Uygulamanın basit, ancak son derece işlevsel arayüzü, aradığınız herhangi bir kanalı bulmanızı kolaylaştırır.

Tanıdık kategoriler, Haberler, Şovlar, Filmler, Spor, Müzik ve daha fazlası dahil olmak üzere izlemek istediğiniz içerik türünü seçmenizi kolaylaştırır. Arama seçeneği, FireStick cihazınızda izlemek istediğiniz TV kanallarını hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.

Mobdro ile FireStick / Fire TV / Fire TV Cube'u jailbreak için adımlar:

1. çalıştırın Downloader uygulamasını indirin ve yazan metin kutusunu tıklayın http: //

canlı tv kanalları için jailbreak firestick

2. URL'yi girin firesticktricks.com/mob

Tıklayın GİT veya uzaktan kumandadaki Oynat / Duraklat düğmesine basın

amazon fire tv stick ücretsiz canlı tv

3. İndirilirken Mobdro APK dosyasını bekleyin

canlı tv apk indir

4. Tıklayın Yüklemek istendiğinde

mobdro jailbreak uygulamasını yükle

5. FireStick için Mobdro jailbreak uygulaması kurulurken bekleyin

kurulumu bekleyin

6. Tıklayın Açık uygulama yüklendiğinde

mobdro üzerinde firestick yüklü

7. Tıklayın Katılıyorum istendiğinde. Bu istem yalnızca uygulamayı yüklemeden sonra ilk kez çalıştırdığınızda görünür

mobdro ana ekran

8. Tıklayın İzin vermek bu istem göründüğünde

jailbreak kırılmış firestick kanalları

Bu Mobdro uygulamasının ana penceresi

mobdro

Üstte Kanallar, Haberler, Şovlar, Filmler, Sporlar vb. Dahil çeşitli kategoriler görebilirsiniz..

Kanallar kategorisi, tüm kanallarınızı tek bir yerde bulacağınız yerdir. Diğer kategorileri kanal türlerini keşfetmek için kullanabilirsiniz.

kanal listesi

Kanal listesi bu şekilde görünür. Bir kanalı tıklayıp akışa başlayın.

firestick popüler tv kanalları

Herhangi bir kanal arıyorsanız, Mobdro'nun ana ekranına dönün ve sol üst köşedeki Ara simgesini tıklayın

kanalları ara

Bu uygulama artık kullanıma hazır.

OLA TV (Canlı TV için & Spor Dalları)

OLA TV, FireStick'i jailbreak yapmak için kullanabileceğiniz başka bir harika uygulama. Uygulamaya, dünyanın dört bir yanından gelen uydu kanallarının geniş bir koleksiyonunu ve ABD'den birçoğunu getiriyor.

Haber, Eğlence, Yaşam Tarzı, Eğitim ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse tüm kategorilerde kanallar bulacaksınız. Ayrıca Beyzbol, Golf, Basketbol, ​​Futbol, ​​Futbol vb.Gibi en sevdiğiniz sporları izlemenizi sağlayan güçlü bir Spor segmentine sahiptir..

Ola TV, bu günlerde en trend canlı TV uygulamalarından biridir. Amazon Fire Stick Tam yüklü kanallara erişmenizi sağlar. Bir kablo kesici olarak keyfine varacaksınız.

Ola TV'yi kurmak ve FireStick / Fire TV / TV Küpünüzü jailbreak yapmak için şu adımları izleyin:

1. Başlat Downloader daha önce yüklediğiniz uygulama

Ana ekran görüntülendiğinde, metin kutusunu gördüğünüz yeri tıklayın. http: //

ola tv ile jailbreak firestick

2. Bu ekranda aşağıdaki URL'yi yazın: firesticktricks.com/ola

Tıklayın GİT veya uzaktan kumandadaki Oynat / Duraklat düğmesine basın

url'yi girin

3. OLA TV jailbreak firestick uygulama dosyası indirilene kadar birkaç saniye bekleyin

hapishane ateş çubuğu

4. Tıklayın Yüklemek bu pencereyi gördüğünde

amazon ateş sopa jailbreak

5. Ola TV kurulumunu bekleyin

kurulumu bekleyin

6. Tıklayın AÇIK uygulamayı başlatmak için

ola tv ile jailbroken firestick

7. Uygulamanın ana ekranına hemen ulaşın. Aslında, Canlı TV kanallarını listeleyen tek pencere budur

8. Devam edin ve seçeneklerden birini seçin

firestick kanallar

9. Seçtiğiniz kategorideki ilgili kanalları uygulamanın ana ekranında bulabilirsiniz. Bir kanal seçin ve akışa başlayın

jailbroken fire stick 4k canlı tv kanalları

FireStick'i OLA TV uygulamasıyla nasıl jailbreak yapabilirsiniz?.

HD Streamz (Spor)

HD Streamz, canlı TV kanallarının çekici bir listesine sahip olsa da, en iyi spor kanalları koleksiyonu ile bilinir.

Bu uygulama ABD ve dünyanın diğer yerlerinden gelen spor kanallarının ton özellikleri. Beyzbol, Basketbol, ​​Tenis, Güreş ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Spor kanallarına ek olarak, Eğlence, Müzik, Filmler ve Çocuklar gibi çeşitli kategorilerde favori kanallarınıza da göz atabilirsiniz..

HD Streamz, hızlı bir şekilde başlamanız için basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu yüzden Amazon Fire TV cihazlarını jailbreak yapmak için en iyi uygulamalardan biri olarak seçtim.

FireStick'i HD Streamz ile jailbreak yapmak için şu adımları izleyelim:

1. Şuraya gidin: Downloader uygulamasını FireStick'inizde açın ve açın

bir jailbroken amazon firestick canlı spor izlemek nasıl

2. Aşağıdaki URL'yi yazın firesticktricks.com/hds

Uzaktan kumandanızdaki oynat / duraklat düğmesine basın veya Git

hd streamz ile bir firestick jailbreak nasıl

3. FireStick'i jailbreak yapmak için HD Streamz APK dosyasının indirilmesini bekleyin

apk indir için bekleyin

4. Tıklayın Yüklemek istendiğinde

hd streamz uygulamasını yükle

5. HD Streamz uygulama kurulumunun bitmesini bekleyin

firestick jailbreak

6. Tıklayın AÇIK devam etmek

AÇ'ı tıklayın

7. Tıklayın İzin vermek bu pop-up mesajı gördüğünüzde

izin vermek

Bu, HD Streamz uygulamasının ana ekranıdır

Ana ekranında bazı kanallara sahiptir. Aradığınız kanalı bulamıyorsanız, ortadaki Categories Kategorileri Keşfet ’başlıklı kategorilerden birini tıklayın

fire stick jailbreak kanalları

Örneğin, Spor kategorisini tıklattığınızda ilgili kanallar görüntülenir.

Bu ekranda bile, sol menüden diğer kategorilerden birine geçebilirsiniz.

spor kanalları

İzlemek istediğiniz kanalı seçin ve akışa başlayın.

Bir kanalı adına göre arayabilirsiniz. Sağ üst köşedeki Ara seçeneğini tıklayın.

jailbreak ve bir firestick nasıl kullanılır

Amazon Fire Stick / Fire TV Cube'yu jailbreak yaptıktan sonra HD Akışları nasıl kullanılır?.

FireStick için yeni bir App Store nasıl edinilir?

Artık FireStick'inizi hapse attığınıza göre, akışa başlamaya hazırsınız. Ama, onunla daha fazlasını yapabileceğini biliyor musun??

FireStick'inizde yüzlerce uygulama için resmi Amazon Mağazası var. Ancak Amazon Store, FireStick deneyiminizi çok daha şaşırtıcı hale getirebilecek birçok harika uygulamayı atlıyor.

Neyse ki, Fire Stick cihazınıza Aptoide TV adlı üçüncü taraf bir uygulama mağazası yükleyebilirsiniz. Aptoide TV, Amazon Store'da bulamayacağınız bir dizi inanılmaz uygulama sunuyor.

Aptoide TV, akış uygulamaları ve bakım da dahil olmak üzere çeşitli üçüncü taraf uygulamaları hızlı bir şekilde bulmanızı ve yüklemenizi sağlayan, iyi düşünülmüş ve profesyonel olarak tasarlanmış bir uygulama mağazasıdır. & yardımcı uygulamalar.

FireStick / Fire Stick 4K'nıza Aptoide yüklemek için hızlı adımlar sağlıyorum. Ayrıntılı talimatlar için kurulum kılavuzumuzu okuyun & FireStick'te Aptoide TV kullan.

1. Downloader uygulamasını açın

2. Aşağıdaki bağlantıyı girin: firesticktricks.com/store

Git'i tıklayın

amazon firestick için yeni uygulama mağazası

3. Seçin Açık uygulama yüklendiğinde

jailbreak firestick

4. Bu, Fire Stick'teki Aptoide TV'nin ana ekranıdır. Yüklemek istediğiniz uygulamaları aramaya başlayabilirsiniz

aptoide ana ekran

Bonus İpucu - FireStick için bir IPTV edinin

Jailbreak yapılmış FireStick / Fire Stick 4K'nız Canlı TV akışı için birçok ücretsiz seçeneğe erişmenizi sağlarken, daha iyi bir akış deneyimi için kullanabileceğiniz bazı uygun maliyetli, premium IPTV hizmetleri vardır.

Premium IPTV hizmetleri, ücretsiz meslektaşlarından daha güvenilirdir. Ancak, normal kablolu TV aboneliğiyle karşılaştırıldığında, yalnızca.

Premium IPTV hizmetlerinin tam listesini buradan keşfedebilirsiniz.

Canlı filmler, TV, spor ve daha fazlası için listeden en iyi seçimlerimiz:

Safir Güvenli: Aylık 5 $ gibi düşük bir ücretle Sapphire Secure, dünyanın her yerinden yaklaşık 4000 kanala erişmenizi sağlar. Servis ayrıca programa bağlı kalmak için dinamik bir Elektronik Program Rehberi (EPG) içerir.

FireStick'e Sapphire Secure yükleyin

Sportz TV: Sportz TV, ABD, İngiltere ve diğer ülkelerden tonlarca kablolu TV kanalı sunmaktadır. Çok sayıda kanal Full HD çözünürlükte akar. Aylık planlar ayda 9,95 dolardan başlar ve en az 2 cihaz için destek alırsınız.

FireStick'e Sportz TV yükleyin

Nitro TV: Bu IPTV hizmeti, dünyanın her yerinden 6000'den fazla kablolu TV kanalına ayda sadece 20 $ karşılığında erişmenizi sağlar (2 bağlantı). FireStick'e Nitro TV APK'sını yükleyebilirsiniz. Ayrıca M3U çalma listesini destekler ve birçok IPTV Oynatıcı ile kullanmanıza izin verir.

Nitro TV nasıl kurulabilir

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Firestick'i Jailbreak'in maliyeti nedir??

Jailbreak tamamen BEDAVA süreci. Jailbreak yaparken, sınırsız film, şov, canlı TV vb.'ye ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan bazı uygulamaları yandan yüklersiniz.

Bir FireStick'i jailbreak yapmak ne anlama geliyor??

Jailbreaking FireStick, belirli üçüncü taraf akış uygulamalarını cihazınıza sanki başka bir günmiş gibi yüklemek anlamına gelir. Jailbreak yapmak sistem düzeyinde herhangi bir değişiklik gerektirmez. Ayrıca herhangi bir özel teknik bilgi gerektirmez. FireStick'te uygulamaların nasıl yükleneceği konusunda temel bilgi yeterlidir.

Bir FireStick'i Jailbreak Etmekle Belası Olabilir misiniz??

Jailbroken FireStick, ücretsiz içeriğe sınırsız erişim sağlar. Ancak, dikkatli bir şekilde basmanız gerekir. Bilmeden, telif hakkıyla korunan içerik akışına son verebilir ve yasal sorunlar yaşayabilirsiniz.

FireStickTricks.com'da, kullanıcılarımıza her zaman içeriği kamu malı olarak yayınlamalarını ve eylemlerinin iyi bir yargıcı olmalarını öneriyoruz. Aynı zamanda, gizlilik hakkınızı da savunuyoruz. Bu nedenle, jailbreak cihazınızla her zaman bir VPN kullanmanız önemle tavsiye edilir.

Jailbroken FireStick'te Neleri İzleyebilirsiniz?

Yapabilirsin neredeyse istediğin her şeyi izle hapse attığınız FireStick ile. FireStick'i jailbreak yaptıktan sonra, tüm kısıtlamaları kaldırır ve Filmler, Şovlar, Canlı TV, Spor, Belgeseller ve çok daha fazlasına erişirsiniz.

Jailbroken FireStick ne yapar?

Jailbreak yapılmış FireStick, internette bulunan sonsuz medya havuzuna (filmler, şovlar, canlı TV ve çok daha fazlası dahil) erişmenizi sağlar. Cihazınızı jailbreak yaparak, üreticinin getirdiği sınırlamaları sona erdirirsiniz. Jailbreak yaptıktan sonra Kodi, Cinema HD, vb. Gibi üçüncü taraf uygulamaları yükleyebilirsiniz. Jailbroken FireStick paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

FireStick'i jailbreak yapmak güvenli mi??

Teknik olarak konuşursak, bu kılavuzda gösterdiğim gerçek bir jailbreak değil. Gerçek jailbreak işlemi bir işletim sisteminin ayarlanmasını ve kök dosyalara erişilmesini gerektirir. Burada yaptığınız şey FireStick'inize birkaç uygulama yüklemek. Bu şu anlama gelir, Jailbreak sürecimiz% 100 risksizdir.

Jailbreak yaptığımda Amazon FireStick'in garantisini kaybeder miyim?

Yaptığınız tek şey bir uygulama yüklemek ve cihaz yazılımı veya donanımında herhangi bir değişiklik yapmamak olduğundan FireStick garantisini kaybetmez veya geçersiz kılmaz.

Jailbroken FireStick'te hangi kanallar var??

İstediğiniz herhangi bir kanal. Jailbreak yaptıktan sonra FireStick, tonlarca üçüncü taraf uygulama ve kanalına erişebileceksiniz. Bununla birlikte, Amazon Mağazası'nda bulunan resmi kanalları kullanmaya da devam edebilirsiniz. En iyi FireStick kanalları listemizi keşfetmek isteyebilirsiniz.

Jailbreak yapmak Amazon FireStick'imi yavaşlatıyor mu?

İdeal olarak, değildir. Kodi hafif bir uygulamadır ve FireStick'in performansı üzerinde önemli veya gözle görülür bir etkisi yoktur. Ancak, Fire TV Stick depolama alanı sınırlıdır ve zaten çok fazla yer kapladıysanız, performans sorunları yaşayabilirsiniz. Tüm karmaşık ve gereksiz dosyaların FireStick depolamasını temizlemek iyi bir fikir olacaktır. Örneğin, FireStick'e üçüncü taraf uygulamaları yüklediyseniz, alanı temizlemek için APK dosyalarını sildiğinizden emin olun.

Jailbreak FireStick 4K Nasıl Yapılır?

FireStick 2.Nesil, Fire Stick 4K, Fire TV Cube dahil olmak üzere tüm Fire TV cihazı temelde aynıdır. Bu nedenle, bu gönderide sağladığımız jailbreak yöntemi, FireStick 4K için de diğer Fire TV cihazlarında olduğu gibi işe yarıyor. Farklı bir şey yapmanız gerekmez. Tüm Fire TV cihazlarında aynı jailbreak adımlarını başarıyla uyguladım. Sen de aynısını yapabilirsin. Ancak, benzersiz bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorumlar bölümünden bize ulaşın. Mümkün olan en iyi yardımı sağlamaya çalışacağız.

Amazon hesabı olmadan FireStick nasıl jailbreak yapılır?

FireStick'inizi ilk kez kullanırken ayarlamak için bir Amazon hesabınızın olması gerekir. FireStick'i ancak ayarladıktan sonra jailbreak yapabilirsiniz.

Ne yazık ki, Amazon hesabı olmadan cihazı kurmanın bir yolu yok. Bu nedenle, Amazon Hesabı olmadan cihazı jailbreak yapmanın bir yolu yoktur.

Tam yüklü bir Fire Stick almalı mıyım?

Hapishane öncesi kırılmış bir cihazı satın almaya karşı çok karşıyım. Orijinal FireStick'i satın almak ve kutudan çıkar çıkmaz kullanmak en iyisidir. Size jailbreak yapılmış FireStick / Fire TV / Cube satanlar, yazılım veya donanımınızı başka şekillerde de kurcalamış olabilir. Ayrıca, jailbreak yapılmış Firesticks satıcılarının yasal suçlamalarla karşılaştığı bilinen birçok örnek vardır..

Sonuç

Şimdi, bir FireStick'i nasıl jailbreak yapacağınızı ve FireSticks'in jailbreak yaptıktan sonra nasıl çalıştığını biliyorsunuz. Jailbreak işlemi FireStick Jailbreak uygulamalarının kurulumunu içerir. Bunu yaptıktan sonra, eğlence deneyiminizi bir sonraki seviyeye yükseltmek isteyebilirsiniz. En iyi FireStick uygulamaları, Kodi Builds ve Kodi Eklentileri ile yapabileceğiniz.

Yeni bir tane satın aldığımda Amazon FireStick'i jailbreak yaparım. Bu jailbreak'i birkaç aydır herhangi bir hıçkırık veya güçlük olmadan kullanıyorum. Sizin için de harika çalışacağından eminim. Ancak, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bize aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Sorunlarınızla ilgilenmek için elimden geleni yapacağım.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me