Kodi Neptün Rising Nasıl Kurulur

>

Bu kılavuzda, Kodi 18.3 / 18.2 Leia ve Kodi Krypton 17.6'ya Neptune Rising'i nasıl kuracağınızı anlatacağım. Bu kılavuzdaki görüntüler Kodi Kripton'dan alınmıştır, ancak Kodi Leia için de geçerlidir. Kodi (eski adıyla XBMC) ile ilgili en iyi şey, tüm platformlarda tam olarak aynı arayüze sahip olmasıdır. PC, Android TV kutusu, Nvidia Shield veya Fire TV Stick kullanıyorsanız, aynı kılavuz sizin için çalışacaktır.

Neptune Rising, filmler ve TV şovları için bir arama motoru gibi çalışan bir Kodi eklentisidir. 80'lerin filmleri, en son filmler, gangster filmleri, vb. İçin aradığınız doğru şeyleri bulmak için gerçekten yararlı olan farklı bölümlere sahiptir. En eski çalışan eklentilerden biridir. Akarsu sağlamaya devam etse de, Neptün Rising en güvenilir değil. Orada keşfetmek için birkaç daha kaliteli eklentileri vardır. En İyi Kodi Eklentileri listemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Not: Fire Stick Tricks, telif hakkı ihlallerini göz ardı etmez. Kullanıcıların bu eklentiyi yalnızca herkese açık alanda bulunan filmleri / TV şovlarını izlemek için kullanmasını öneririz. Telif hakkıyla korunan içeriği izinsiz izlemek yasalara aykırıdır ve sizi yasal sorunlara sokabilir.

Artık Neptune Rising Addon'un ne olduğunu bildiğinize göre, adım adım kurulum kılavuzuyla başlayalım.

: Neptune Rising eski bir addon ve muhtemelen geliştiriciler tarafından artık korunmuyor. Best Kodi Eklentileri listemizdeki diğer eklentilerden birini deneyebilirsiniz. 

Neptune Rising Kodi Addon Nasıl Kurulur

Gerçek adımlara başlamadan önce, lütfen Kodi uygulamanızda "Bilinmeyen Kaynaklar" ı açın. Farkında değilseniz, Ayarlar'a giderek > Sistem Ayarları (veya Kodi 18'deki Sistem)> Eklenti > Bilinmeyen kaynaklar. “Bilinmeyen Kaynaklar” açıldıktan sonra, aşağıdaki adımları izleyin.

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN'de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Adım 1: Kodi ana ekranınızın sol üst tarafındaki Ayarlar (dişli) simgesini tıklayın.

neptün yükselen kodi ayarları

Adım 2: Dosya Yöneticisi'ni açın ve “Kaynak Ekle” yi çift tıklayın.

neptün yükselen kodi addon için repo kaynağı ekle

Adım 3: Bir açılır kutu açılacaktır. Burada “Yok” u tıklayın ve ardından MRFreeWorld Reop indirme URL'sini yazın - http://legionworldtv.com/zips/ ve “Özgür Dünya”.

neptün yükselen nasıl kurulur

Burası adı gireceğiniz yer

Neptün Yükselen Reposu

Adım 4: Kodi ana sayfasına dönün ve sol kenar çubuğundan "Eklentiler" menüsünü tıklayın.

neptün yükselen filmler addon

Adım 5: Şimdi Kodi ana sayfasının sol üst köşesindeki kutulu şekil simgesini (paket yükleyici) tıklayın.

kodi paket yükleyici

Adım 6: “Zip dosyasından yükle” yi açın. Şimdi “Özgür Dünya”Ve ardından repository.mrfreeworld.zip aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi.

Neptün Rising nasıl edinilir

Neptün Yükselen kodi addon

Adım 7: Bir süre bekleyin ve MR FREEWORLD Add-on'un kurulu olduğu bildirimini alacaksınız. Bildirildikten sonra, bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

kodi neptün yükseliyor

Adım 8: “Depodan Yükle” yi açın ve “MR FREEWORLD” u açın

mr free world repo'dan yükselen neptün'ü kurun

Adım 9: Şimdi “Video Eklentileri” klasörünü açın ve “Neptune Rising” Eklentisini seçin.

Neptune Rising Video Eklentileri

Neptün yükseliyor

Adım 10: “Yükle” düğmesine tıklayın.

neptün yükselen kodi addon nasıl kurulur

Kodi Leia kullanıyorsanız, Neptune Rising ile yüklenecek 'ek eklentiler' listesiyle açılır pencere göründüğünde Tamam'ı tıklayın..

Adım 11: Bir süre bekleyin ve “Neptune Rising Add-on kurulu” bildirimini alacaksınız. Bağımlılıklar hatası nedeniyle yükleme başarısız olursa, bu kılavuzun bir sonraki bölümünde bahsetmiştim. Okumaya devam et.

Neptune Rising bağımlılığı yükleyemedi

Neptune Rising Add-on hakkında "Bağımlılık yüklenemedi" hatasıyla karşı karşıya kaldıkları hakkında birkaç sorgu aldım. Birkaç kullanıcıyla sorunu tartıştım ve sorunun sadece herkes için yeniden yükleyerek çözüldüğünü öğrendim. üzerinde. Yapmanız gereken - Kaynak Repo URL'sini kaldırın, MrFreeWorld Deposunu kaldırın, Kodi'den çıkın. Şimdi bu kılavuzun 1. Adımından kurulum prosedürünü başlatın.

Kaynak Repo URL'sini kaldırmak için şu adrese gidin: Ayarlar > Dosya yöneticisi. Bilgisayar kullanıyorsanız kaynağı seçin ve sağ tıklayın, dokunmatik bir cihaz kullanıyorsanız uzun basın veya FireStick uzaktan kumandanızdaki menü düğmesine basın. Şimdi tıklayın Kaynağı Kaldır

MrFreeWorld Deposunu kaldırmak için şu adrese gidin: Kodi ana ekranı > Eklenti > Eklentilerim >Eklenti deposu > Bay Freeworld > Kaldırma

Bağımlılık hatasını düzeltmenin başka bir yolu da Covenant eklentisini yüklemektir. Sözleşme, diğer eklentilerde genellikle eksik olan birkaç bağımlılıkla birlikte gelir.

Hatayı hala alıyorsanız, düzeltmek için kılavuzum Neptune Rising veya başka bir eklentiye bağımlılık yükleyemedi. Hala düzeltemiyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bana bildirin.

Neptune Rising Kodi Addon keşfi

Artık Kodi 17.6'ya Neptune Rising'i yüklediğinize göre, Kodi ana sayfasına giderek Eklentiye erişebilirsiniz. > Eklenti > Video Eklentileri.

neptün yükselen kodi addon nasıl kullanılır

Eklentiyi açtığınızda, Filmler, TV Şovları, IMDB listesi vb. İçin farklı klasörler görürsünüz. Tercihlerinize göre keşfedebilirsiniz..

neptün yükselen kodi

Arabelleğe alma sorunlarıyla karşılaşırsanız, Kodi'deki arabelleğe alma sorunlarını nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Neptune Rising Akış Yok Hata

Bildiğiniz gibi, Neptune Rising sadece farklı kaynaklardan gelen akışları arayan bir arama motorudur. Bazı filmlerin / TV şovlarının kullanılabilir akışları olmayabilir, bu durumda mevcut hiçbir akış hatası almazsınız. Farklı bir şov oynamaya çalışıp hala hatayı alıp almadığınızı görmenizi öneririm. Muhtemelen iyi çalışmalıdır, ancak hala kullanılabilir akış göremiyorsanız, Addon önbelleğini temizlemelisiniz.

Neptün Yükselen Eklentisini açın, “Araçlar” a gidin ve “Önbelleği Temizle” ye tıklayın. Onay istendiğinde “evet” e tıklayın. Şimdi Kodi'yi yeniden başlatın ve oyunu tekrar deneyin. Umarım şimdiye kadar çalışması gerekir.

neptün yükselen kodi addon üzerinde net önbellek

Hala çalışmıyorsa, En İyi Kodi Eklentileri listemizdeki diğer eklentileri deneyin.

Neptün Yükselen Arabelleğe Alma Sorunları

Kodi'de arabelleğe alma, sorunsuz bir akış deneyimi için düzeltilmesi gereken yaygın ancak sinir bozucu bir sorundur. Birkaç kullanıcı Neptune Rising Addon'da arabelleğe alma sorunları bildirdi. Onlardan biriyseniz, 1080p full HD oynatırken bile sorunsuz çalışan tonlarca yeni akış kaynağı sunan Real Debrid'i denemenizi öneririz..

Ayrıca, altyazıları nasıl alacağınızı ve Kodi ile Trakt'ı nasıl kuracağınızı kontrol edin.

Kodi / Fire Stick'e Neptune Rising'i kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorumlarda bana bildirin. Yardım etmekten mutluluk duyuyorum ��

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me