כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך

>

כיצד אוכל להסתיר את כתובת ה- IP שלי? קיבלנו מספר שאלות כאלה מהקוראים שלנו שרוצים לדעת להסתיר את כתובת ה- IP. לכן, חשבנו שזה יהיה זמן נהדר לכתוב את הפוסט הזה. השיטות המוצגות במדריך זה כוללות פתרונות בחינם כמו גם בתשלום. אתה יכול להשתמש בזה המתאים ביותר לדרישות שלך.

מה בדיוק כתובת IP?

IP מייצג פרוטוקול אינטרנט. פרוטוקול זה הוא שקובע כיצד מתרחשים חילופי הנתונים בין חיבור האינטרנט שלך לרשת העולמית. במילים פשוטות עוד יותר, IP עוזר לך לחבר את המכשירים שלך לאינטרנט.

בדיוק כמו שכתובת הבית שלך היא ייחודית, כתובת ה- IP ייחודית לחיבור האינטרנט שלך. כשאתה מנסה לגשת לאתר אינטרנט, כתובת ה- IP שלך היא זו שאומרת לאתר לאיזה מכשיר יש לשלוח את המידע.

מכיוון שכתובת ה- IP ייחודית לחיבור האינטרנט, היא גם מזהה את הרשת שלה ובסופו של דבר אתה. לספק האינטרנט שלך יש מידע אישי שלך, כגון SSN, כתובת בית, כתובת דוא"ל וכו '. עם כתובת ה- IP שלך, היא יכולה לגלות באילו אתרים ביקרת ובאילו סוג תוכן חיפשת..

מדוע עלי להסתיר את כתובת ה- IP שלי?

ישנן מגוון סיבות שבגללן תרצה להסתיר את כתובת ה- IP שלך. להלן כמה מהסיבות השכיחות ביותר לכך שמשתמשים רוצים להסתיר את כתובת ה- IP.

1- התחבר לאינטרנט באופן פרטי ואנונימי

הפרות פרטיות הפכו נפוצות יותר בזמנים אלה מאי פעם. אנחנו לא באמת יודעים מי עשוי לפקוח עין על הפעילות המקוונת שלנו. אנחנו אפילו לא יודעים אם ספקית האינטרנט שלנו שומרת על המידע האישי שלנו או חולקת אותו עם הממשלה או מוכרת אותו לכל המרבה במחיר. הסתרת כתובת ה- IP שלך נשמעת כמו פעולה הגיונית.

2- הסתר את המיקום הגאוגרפי שלך

כתובת ה- IP שלך קשורה לחיבור האינטרנט שלך, המסופק על ידי ספק האינטרנט שלך. כשאתה קונה שירותי אינטרנט, עליך לספק את המידע האישי שלך כגון SSN, כתובת בית, כתובת דוא"ל וכו '.

כתובת ה- IP שהוקצתה לך היא ייחודית וניתן להשתמש בה כדי להביא את המידע האישי שלך כמו גם את המיקום שלך.

כשאני מסתיר את כתובת ה- IP שלי, אני גם מסתיר את המיקום שלי.

3 - בטל חסימה של תכנים מוגבלים גיאוגרפיים ומוגבלים ב- IP

אתרים מסוימים ותוכן סטרימינג מוגבלים לאזורים ספציפיים. ניתן לגשת אליהם דרך כל כתובת IP שמקורה באזורים אלה. כל כתובת IP מחוץ לאזור מוגבלת מלהשיג גישה אליו.

הסתרת כתובת ה- IP שלך ורכישת כתובת IP של האזור ממנו תרצה לגשת לאתרים ותכנים אחרים היא דרך נהדרת לעקוף מגבלות כאלה.

כאן עולה הצורך להסתיר את כתובת ה- IP שלך. אז הנה הנה הדרכים הרבות לעשות זאת.

כיצד להסתיר כתובת IP

אני מפרט ארבע דרכים (שלוש בחינם) אתה יכול להסתיר את כתובת ה- IP המקורית שלך ולגלוש באינטרנט באמצעות מזויף. השיטה הראשונה היא המאובטחת והמומלצת ביותר עבור מרבית המשתמשים. עם זאת, אתה יכול לבצע את הבחירה שלך על סמך אופי הדרישות שלך.

1. השתמש בשירות VPN - המהיר והמהימן ביותר

אין לי שום ספק ששימוש ב- VPN זו הדרך הטובה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלי. ספקי שירותי ה- VPN המובילים מציעים פרוטוקולי אבטחה ברמה הגבוהה ביותר שהופכים את חיבור האינטרנט שלך לבלתי ניתן לבלתי פגיע לאיומי סייבר וניסיונות פריצה..

כיצד להסתיר את כתובת ה- ip עם

שירותי ה- VPN מציעים גם הגנה מפני דליפות IP ומוודאים שכתובת ה- IP המקורית שלך לא תשוחרר לעולם כשאתה מחובר לאינטרנט.

הדרך בה רשת פרטית וירטואלית עובדת היא די פשוטה. זה מסווה את כתובת ה- IP שלך ומקצה לך כתובת IP חדשה לחלוטין מהשרת שלה אתה מחובר. זה מאפשר לך אנונימיות מקוונת מוחלטת.

כל תנועת אינטרנט שמקורה במכשיר המחובר ל- VPN שלך מוצפנת תחילה על ידי אפליקציית VPN. לאחר מכן התעבורה מנותבת דרך שרת ה- VPN אליו בחרתם להתחבר. כאשר התנועה שלך פוגעת בשרת ה- VPN, היא דורשת את זהות השרת וכתובת ה- IP שלך מוסתרת. כאשר התנועה חוזרת למכשיר שלך, היא שוב עוברת באותו שרת. ההצפנה מוודאת שאפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא ישיג את הפעילות המקוונת שלך.

בין אם ברצונך להזרים באופן פרטי, לבטל חסימה של אתרים ותכנים מוגבלים גיאוגרפיים, לאבטח את פעילויות הסיקור שלך, או לשמור על פעילויות מקוונות מוסתרות מפני מעקב, VPN הוא הדרך המושלמת ללכת.

השתמשתי במגוון יישומי VPN. ExpressVPN הוא זה שבולט בבירור מהקהל. ידוע שהוא ה- VPN המהיר ביותר. עם זאת, זו לא הסיבה היחידה שבגללה אני ממליץ עליה. ל- ExpressVPN יש רשת ענקית של 3000+ שרתים ב -160 מיקומים ו -90 מדינות.

כל שרת הוא כתובת IP ייחודית. פירוש הדבר של- ExpressVPN יש יותר מ- 3000 אפשרויות ייחודיות להסתיר את ה- IP שלי. תוכל לקרוא את סקירת Expressvpn שלי לקבלת פרטים נוספים על התכונות שלה.

2. הסתר IP עם שרת פרוקסי - איטי ולא אמין

אתה יכול לחשוב על שרת פרוקסי כ- VPN מיני או ככל הנראה כגרסת ה- VPN המופשטת מאוד.

ממש כמו VPN, הם מנתבים את התעבורה המקוונת שלך דרך השרת שלהם ומאפשרים לך להסתיר את כתובת ה- IP שלך. הדבר הטוב הוא שרוב שרתי ה- Proxy כמו hide.me הם בחינם. רבים מהם מבוססים ברשת. אינך צריך להוריד אף אפליקציה במכשיר שלך. פשוט בקר באתר ה- Proxy והזן את כתובת האתר שאליה ברצונך לגשת.

הסתר את כתובת ה- ip שלך באמצעות שרת proxy

בכל הנוגע למנהור התנועה שלך, דרך העבודה של ה- Proxy שונה מאוד מ- VPN. בעוד ש- VPN מסוגל להפנות את כל התעבורה באינטרנט היוצאת שלך דרך השרת שלה, שירות ה- proxy מסתיר רק פעילויות ספציפיות. תן לך דוגמא שצריכה להבהיר את הדברים:

לקוח VPN המותקן במכשיר שלך שולט לחלוטין בתעבורת האינטרנט שלך באמצעות פרוטוקולי ההצפנה החזקים. מצד שני, באמצעות פרוקסי, עליך לדעת איזו פעילות מקוונת ספציפית תרצה לעבור דרך שרת ה- Proxy. נניח, יש אתר שאתה לא רוצה את עקבות ה- IP המקוריות שלך. אתה ניגש לשירות ה- proxy, בוחר את השרת ונותן להם את כתובת האתר. שירות ה- Proxy מחזיר מחדש את בקשתך דרך השרת שלו ומעלה את האתר בדפדפן שלך. ספק שירותי האינטרנט שלך יודע רק שביקרת באתר פרוקסי (שהוא חוקי לחלוטין). זה לא היה יודע באיזה אתר ביקרת בפועל באמצעות ה- proxy.

פרוקסי יכול להיות כלי מדהים לגישה לאתר מוגבל גיאוגרפי או לבטל חסימת תוכן מוגבל לאזור אפילו. עם זאת, פלטפורמות סטרימינג מובילות כמו נטפליקס מוציאות כסף רב על מעקב וחסימה של שרתי פרוקסי ו- VPN. ספקי ה- VPN בתשלום יכולים להרשות לעצמם לשלב שרתים חדשים, אך לא ניתן לומר זאת לגבי שירותי ה- Proxy בחינם.

לשירותי פרוקסי יש גם חסרונות חמורים אחרים. בחזית האבטחה הם לא הכי אמינים. דליפות IP, חשיפות IP אינן נדירות. הם אפילו לא משתמשים באותם פרוטוקולי הצפנה ברמה הגבוהה ביותר. ואנחנו לא יודעים כמה בטוח המידע האישי שלך עימם.

כאמור, פרוקסי בדרך כלל מסתיר רק את ה- IP שלי מאתרי האינטרנט הספציפיים בהם ביקרו. זה לא מצפין את כל תנועת האינטרנט שלך. לכן אתם עדיין חשופים לאיומים ופגיעים לפיקוח ומעקב מקוון. כמו כן, בעוד שמרבית שירותי ה- VPN מקפידים על מדיניות ללא יומן, שירותי ה- Proxy עשויים להקליט ולבצע רישום של פעילויותיך.  

קישוריות איטית היא גם אתגר שלא יכולנו להתעלם ממנו. מכיוון שרתי ה- Proxy הם חינמיים ונגישים בקלות, בדרך כלל עומסים על השרתים שלהם יתר על המידה וגורמים לירידות מהירות משמעותיות ופיגור. הם עשויים לבטל את החסימה של תוכן מצונזר או מוגבל גיאוגרפי; אתה עדיין עשוי לחוות חציצה. כמובן שהרבה מאוד תלוי בשעה ביום ובשרת שאליו התחברתם.

אם אתם מחפשים אנונימיות וביטחון מוחלטים עם מהירויות חיבור הגון, VPN היא האפשרות הבלעדית.

3. קישוריות TOR - מאובטחת אך איטית ומסוכנת

TOR הוא כלי נוסף לכתובות IP שאפשר להשתמש בו כדי להישאר אנונימי ברשת. TOR מייצג את נתב הבצל. בדיוק כמו שבבצל שכבות רבות, TOR מציעה אבטחה רב שכבתית באמצעות שרשרת שרתים המופעלת על ידי מתנדבים ופעילי סייבר..

כשאתה מתחבר ללקוח TOR, התעבורה המקוונת שלך מנותבת דרך שרתים מרובים. זה מסווה את כתובת ה- IP שלך ומאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי.

ביטחונו של TOR אין עוררין. עם זאת, יש לו כמה חסרונות רציניים.

TOR היא רשת מקבילה בה התעבורה המקוונת שלך מונחית דרך שכבות רבות של שרתים. בכל פעם שהתעבורה המקוונת שלך עוברת דרך שרת נוסף, היא מאבדת מהירות. וכאשר זה צריך לעבור מספר שרתים, יכול להיות אובדן מהירות ניכר. לכן אתה חווה טעינה איטית, סטרימינג, חציצה.

הסתר את כתובת ה- ipנקודות זכות לצילום: hotspotshield.com

קלות גישה והבטחה לאנונימיות הפכו את TOR למקום מקלט לעבריינים. הרבה עסקאות לא חוקיות מתבצעות דרך רשת TOR כולל עסקאות סמים, מכירת נשק ועוד.

בעוד שהחיבור ל- TOR אינו חוקי ברוב המדינות, אתה עלול למשוך בעיות אם להיקלע לעסקאות לא לגיטימיות, אפילו שלא במתכוון..

שוב, בהתחשב במהירות, פרטיות וביטחון, VPN הוא בחירה ברורה אם אתה חושב כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלי.

4. השתמש בחיבור ה- Wi-Fi הציבורי - לא הכי מאובטח

השימוש בחיבור ה- Wi-Fi הציבורי הוא אפשרות נוספת לגלוש באינטרנט באופן אנונימי מבלי שתצטרך לחשוף את כתובת ה- IP שלך. שפע של חנויות קמעונאיות, מקומות ציבוריים כמו שדות תעופה ומפרקי מזון ובתי קפה מציעים אינטרנט אלחוטי חינם. מכיוון שאתה משתמש בחיבור אינטרנט של מישהו אחר, כתובת ה- IP שלך לא נחשפה.

עם זאת, אין זה אומר ששירותי Wi-Fi ציבוריים בטוחים. למעשה, ישנם סיכונים לא מבוטלים. אתה עלול בסופו של דבר לחשוף את המכשיר שלך להאקר המשתמש באותה רשת ומסוגל לגנוב את המידע האישי שלך תוך דקות ספורות.

שתי השיטות הבאות לא באמת מסתירות את ה- IP שלך. הם מתווספים בעיקר כאן למקרה שתרצה רק לשנות את ה- IP שלך ללא אנונימיות.

5. השתמשו בנקודה החמה הניידת שלכם - בקושי אנונימי ואיטי

כל הטלפונים הניידים כוללים את התכונה Hotspot המאפשרת לך להשתמש בהם כרשת ה- Wi-Fi. על מנת שהנקודה החמה תפעל, עליך להיות מחובר לרשת הנתונים על ידי ספק השירות הסלולרי שלך.

ip hider

קל להתקין את רשת Hotspot בנייד שלך. עם זאת, התהליך עשוי להשתנות בין מכשירים. אם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת, גוגל.

בדיוק כמו Wi-Fi רגיל, Hotspot מאפשר לך לחבר את כל המכשירים שלך כולל מחשבים, טלפונים ניידים אחרים, טאבלט וכו '.

זוהי אפשרות נהדרת אם אינך רוצה להתחבר לרשת ה- Wi-Fi הפס הרחב שלך לפעילויות מקוונות ספציפיות. נקודה חמה לא ממש מסתירה את כתובת ה- IP שלי. במקום זאת, זה מאפשר לי להשתמש בכתובת ה- IP של רשת הנייד שלי.

עם זאת, זכור כי הדבר אינו מציע שום אנונימיות אמיתית. ניתן עדיין לאתר את הפעילויות המקוונות שלך דרך כתובת ה- IP של רשת הנייד שלך. לספק השירות הסלולרי שלך יש הרבה מידע אישי שלך.

בדיוק כמו חיבור ה- Wi-Fi הפס הרחב שלך, גם רשת הנתונים הסלולרית אינה מוצפנת. לכן המכשירים שלך פגיעים באותה מידה. בנוסף, רשתות סלולריות איטיות בהרבה מחיבורי פס רחב.

6. שנה את כתובת ה- IP של החיבור שלך

זוהי שיטה טריקית ומסובכת נוספת להקצות לחיבור האינטרנט שלך כתובת IP חדשה. התהליך שונה עבור חיבורים קווית ואלחוטית. יתר על כן, השיטות משתנות גם כן בין מכשירים.

תהליך שינוי ה- IP הוא טכני ולעיתים קרובות עליכם לחכות שעות לפני שתקבלו אחד חדש. יהיה עליך להפסיק את המודם שלך לזמן מה. ואם במקרה תפעיל אותו שוב לפני שהתהליך יסתיים, הוא יחזור לכתובת ה- IP הישנה ותצטרך להתחיל את התהליך מחדש.

אינני נכנס לפרטים הטכניים של התהליך כאן. זה לא מעשי מאוד ולא מומלץ. עם זאת, אם אתה עדיין רוצה לעשות את זה, אתה יכול לחפש אחר המודם וההוראות הספציפיות למכשירים בגוגל (או כל מנוע חיפוש אחר שתבחר).

מה דעתך על שירותי VPN בחינם?

תן לי להתחיל עם משפט שחוק בזמן, "אם זה בחינם אתה המוצר". או ככל הנראה, "אין ארוחות בחינם"!

עם זאת, ככל שאפשר לומר שאמירות אלה נשמעות, הם עדיין משקלים בנוף הצרכן-ספק.

כן, נכון שיש הרבה שירותי VPN בחינם. ניסיתי רבים מהם באופן אישי. בכנות, הם נראים מבטיחים מאוד. לחלקם אפילו עיצובים מקצועיים המשאירים להם מראה של אמינות. אבל, כשמדובר בביטחון ופרטיות, האופי האמיתי שלהם מתגלה.

אתה יכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך באמצעות VPN חינמי, אך אל תשכח שתמיד יש מחיר כלשהו לשלם.

דרוש הרבה כסף וכוח אדם כדי להקים ולתחזק שרתי VPN. אם VPN הוא בחינם, עדיין עליו להיות דוחף דולרים ממקום כלשהו. לקוחות VPN חינמיים רבים מבוססים על מודעות. מדי פעם מופיעה מודעה מעצבנת כשמנסים להשתמש באפליקציית ה- VPN החינמית. אז זו דרך אחת שהם מרוויחים כסף. שום דבר לא בסדר בזה כל עוד המודעות מופיעות אינן זדוניות. עם זאת, לפעמים הם כאלה.

כמה VPNs בחינם ניסו להחליק בשקט תוכנות זדוניות ותוכנות פרסום, שסומנו מייד על ידי האנטי-וירוס שלנו. עם זאת, יש כאלה שחלפו במהירות על פני הגנת האנטי-וירוס. אבטחה חשובה לי מאוד וסיכון אחד שלעולם לא אקח אותו מגיע עם הרבה VPN בחינם.

אבל, זה לא זה. על פי הדיווחים, VPNs רבים בחינם מכרו את המידע האישי של המנויים שלהם למציעים. בשונה משירותי VPN בתשלום רבים המציעים מדיניות רישום אפס, רוב ה- VPN החינמי בחינם ישמור על המידע האישי שלך כמו גם את הפעילויות המקוונות שלך. זו הפרת אמון ופרטיות. אתה יכול לקרוא עוד על איך VPNs בחינם מרוויחים כסף.

אף על פי שנראה כי VPNs בחינם הם אפשרות טובה להסתיר IP, הם בדרך כלל אינם. כשמדובר באבטחה ופרטיות, אני לא מגלגל קוביות. לכן הכסף שלי נמצא תמיד בשירותי ה- VPN המשולמים, הידועים והאמינים כמו ExpressVPN.

מסיימים

זה די מסכם את הדרכים להסתיר את ה- IP שלך ואת הסיבות שבגללן תרצה להסתיר את כתובת ה- IP שלך.

אם אתם מחפשים הגנה מכל העולם ודרך כמעט אטומה להסתיר את כתובת ה- IP שלכם, אין דרך טובה יותר מ VPN. זה מנצח גם בחזיתות האבטחה וגם המהירות. מרבית ספקי ה- VPN מציעים חיבורים בו זמנית. פירוש הדבר שתוכל לאבטח את כל המכשירים שלך באותו הזמן.

ניסינו לכסות אולי את כל המידע הרלוונטי במאמר זה שיכול לסייע לאנשים הטכניים, לשכבות כמוני. אם יש לך משוב או הצעות, אנא אל תהסס ליידע אותנו דרך פרק ההערות שלהלן.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me