כיצד להתקין את Planet MMA על Kodi

>

במדריך זה, אני אראה לכם כיצד להתקין את Planet MMA על Kodi 18.4 Leia ו- Kodi 17.6 Krypton. המדריך יעבוד עבור כל סוגי מכשירי הקודי כולל Amazon Fire TV Stick, מחשבים ניידים וסמארטפונים.

תוכלו למצוא הרבה תוספות קודי לסרטים ותכניות טלוויזיה. תוכלו למצוא גם כמה תוספות ספורט המכסות מספר ענפי ספורט פופולריים. אבל, Planet MMA הוא התוסף היחיד שמוקדש ל- MMA ומציע כיסוי מקיף של ספורט זה. תוספת זו נודעה בעבר בשם UFC Finest. עם זאת, מסיבות מסוימות, UFC Finest היה צריך להיות מושבת. למרבה המזל היא חזרה עם שם אחר ובחבילה חדשה לחלוטין. לא רק שממשק ההרחבה נראה מהפך, הוא גם הוסיף מספר זרמים חדשים מהאירועים האחרונים ועד לטלקסי העבר. ישנם המון זרמים לתכניות טלוויזיה הקשורות ל- MMA, כיסויים למשחקים, סרטים תיעודיים ואירועים אחרים של UFC. זה באמת פינוק לכל אוהדי ה- MMA שם בחוץ.

: Planet MMA נכבה. אנא נסה תוספות ספורט אחרות והיאבקות ברשימה שלנו של אוספי הקודי הטובים ביותר.

במדריך זה אני אקח אתכם בתהליך ההתקנה של Planet MMA ב- Kodi. מכיוון שלקודי יש ממשק זהה בכל הפלטפורמות, ההוראות במדריך זה חלות על FireStick, PC, סמארטפונים אנדרואיד, Android TV וכל המכשירים הנתמכים האחרים..

כיצד להתקין את Planet MMA Kodi Addon

מכיוון Planet MMA הוא Addon של צד שלישי, תצטרך לאפשר מקורות לא ידועים לפני שתוכל להוריד ולהתקין את Planet MMA Kodi Addon.

כך תוכלו להתיר מקורות לא ידועים באפליקציית Kodi.

  • פתח הגדרות (סמל גלגלי שיניים)
  • לחץ על "הגדרות מערכת" בקריפטון או על "מערכת" בקודי ליה
  • פתח את "הרחבות" בסרגל הצד השמאלי
  • הפעל את "מקורות לא ידועים" בצד ימין

עכשיו אתה אמור להתקין את Planet MMA ב- Kodi. עקוב אחר השלבים שלהלן.

עבור אל הגדרות (סמל גלגלי שיניים)

הגדרות קודי

פתח את מנהל הקבצים > הוסף מקור

הוסף קוד מקור של ריפו

לחץ על "ללא" והקלד את כתובת אתר ה- Repo nation אחת זו: http://onenation.info/Repo/

הקלד "אומה אחתבשדה השם. אתה יכול לבחור שם אחר אך נסה לשמור עליו רלוונטי כך שתוכל לזהות אותו אחר כך.

כיצד להתקין פלנטה mma kodi addon - -

חזור לדף הבית של Kodi ולחץ על "התוספות" בתפריט בסרגל הצד השמאלי

לחץ על מתקין חבילות (הסמל בצורת התיבה בצד שמאל למעלה של המסך)

מתקין חבילה של קודי

פתח את "התקן מקובץ מיקוד" ולחץ על "OneNation" שהוספת קודם.

כיצד להתקין MMA Planet על קודי - -

לחץ על "repository.onenation-x.x.x.zip"והמתן להודעת הצלחה בצד ימין למעלה.

התקן כוכב לכת

פתח את "התקן ממאגר" ולחץ על repo "OneNation".

התקן כוכב לכת ממאגר עליונות

כעת לחץ על תוספות וידאו  > Planet MMA

אמא פלנטה wwe להילחם בקודי addon

לחץ על "התקן" כדי להוריד ולהתקין את Planet MMA Kodi Addon

כיצד להתקין addon כוכב לכת mma לצפייה בקטעי wwe חיים - -

לחץ על אישור על הפקודה עם רשימת התוספות הנוספות (Kodi Leia בלבד)

המתן מספר שניות לקבלת הודעה על הצלחה בפינה השמאלית העליונה של המסך.

חזור לדף הבית של Kodi ותמצא את Planet MMA Addon בקטע "תוספות".

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

MMA של כוכב הלכת לא עובד

Addon Planet MMA Kodi הושבת לפני זמן לא רב והפסיק לעבוד לחלוטין. עם זאת, המפתחים הציגו אותו מחדש ועכשיו הוא פעיל לחלוטין. אם היית מנסה להשתמש בפלנטה MMA במהלך התקופה שהיא נכבה, זה לא היה עובד. מכיוון שהוא פועל שוב, קדימה התקן אותו לפי ההוראות ששיתפנו למעלה. זה חייב לעבוד!

במקרה שהתקנת אותו מחדש והוא עדיין לא עובד, ייתכן שהוא נובע מבעיית השרת. Planet MMA הוא תוסף יציב ונושאי שרת אינם תכופים במיוחד. אך גם בעיות שרת אינן קיימות. אם השרת הוא זה שגורם לבעיה, האפשרות היחידה היא לחכות שהוא יתפקד שוב. החדשות הטובות הן שנושאים כאלה הם לרוב זמניים ומטופלים במהירות על ידי היזמים.

בעיות תוספות אינן תמיד קשורות לשרת. לפעמים הבעיות הן מקומיות ויש לתקן אותן במכשיר שלך. לדוגמה, Planet MMA לא יעבוד אם הוא לא הותקן כראוי. לחלופין, יש סיכוי שקובץ addon כלשהו עלול להיפגם. ניתן לטפל בבעיות המקומיות באמצעות כמה תיקונים נפוצים.

כאשר התוסף לא עובד בכלל, צא מאפליקציית Kodi ונסה לאתחל את המכשיר שלך. האתחול מחדש ידוע כמתקן מספר בעיות, אפילו הבעיות המסובכות לכאורה. הפעלה מחדש של המכשיר מרעננת את מערכת ההפעלה, מנקה את העומס בזיכרון ומרעננת גם את האפליקציות.

אם ההפעלה מחדש לא עובדת, כדאי יהיה להסיר ולהתקין מחדש את אפליקציית Planet MMA. אם קובץ פגום או לא הותקן כראוי קודם לכן, התקנת האפליקציה מחדש תטפל בבעיה. עבור למסך הבית של Kodi ונווט אל הרחבות > התוספות שלי. בחר מכאן את אפליקציית Planet MMA ולחץ על כפתור 'הסר התקנה'. כעת, התקן מחדש את האפליקציה על ידי ביצוע ההוראות שלנו למעלה.

Planet MMA לא מתקין על קודי

באחד משלבי ההתקנה שלמעלה, עליך להזין את כתובת האתר של המקור או הרו-מחדש ממנו תתקין את Planet MMA. כתובת האתר מצביעה על המיקום בו מאגר נשמר בשרת. חשוב להזין את כתובת האתר בצורה נכונה אחרת היא לא תצביע על מיקום השרת הנכון של הריפו. הסיבה הנפוצה ביותר לכך ש addon לא יתקין ב- Kodi הוא שמשתמשים מקלידים לעתים קרובות את כתובת האתר בצורה שגויה.

לכן, נסה להתקין מחדש את האפליקציה וודא שאתה מזין את כתובת האתר בדיוק כפי שהיא מוצגת.

כמובן שלא ניתן לשלול את בעיות השרת כשאתה נתקל בבעיות התקנה. אם הבעיה היא בסוף השרת, ככל הנראה לא תוכל לעבור את השלב בו אתה מוסיף את המקור גם כשאתה מקליד את ה- URL בצורה נכונה. כתוצאה מכך המאגר לא יתקין ובסופו של דבר לא תוכל להשיג את Planet MMA. כאמור, בנושאי שרתים, ההמתנה היא הפיתרון היחיד.

הפעלה מחדש של המכשיר היא גם אפשרות שתרצה לשקול. זה עשוי לפתור את הבעיה.

אם שום דבר לא עובד, יתכן שתצטרך לאפס את Kodi להגדרות ברירת המחדל של היצרן. איפוס Kodi ימחק את כל הנתונים כולל התוספות וההגדרות שלך. תוכלו גם לגבות את Kodi כך שתוכלו לשחזר חלק מהנתונים. אתה יכול לעקוב אחר המדריך שלי להתקנת Kodi ב- FireStick.

התקנת תלות נכשלה היא בעיה נוספת בה אתה עלול להיתקל. עיין במדריך שלנו כיצד לתקן נכשל בהתקנת תלות כדי לטפל בנושא זה.

סיכום

אם אתה חובב MMA, תאהב את חווית Planet MMA בקודי. זה אולי התוספת היחידה של קודי המוקדשת לכל מה ש- MMA. מההקלטות של משחקי הפרופיל הגבוה ועד תיעודי וסיקור אירועי UFC, תוכלו למצוא הכל כאן. Planet MMA הושבת לזמן מה אך כעת הוא פועל ונראה יציב. קדימה לנסות את זה!

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me