38 האפליקציות הטובות ביותר של אמזון פייר סטיק לניתוק הטלוויזיה בכבלים

>האפליקציות של FireStick הן אלו שעושות את חווית הבידור המדהימה שמכשיר זה ידוע כל כך. מהסרטים האהובים עליכם ועד לתוכניות הטלוויזיה האחרונות, מהזרמת מוסיקה לטלוויזיה בשידור חי, האפליקציות הללו מביאות את כולכם בלחיצת כפתור. אבל, יש ספרייה ענקית עם מאות אפליקציות לבחירה, מה שמותיר אותנו לעיתים קרובות בדילמה - על אילו באמת נלך? ובכן, בדיוק על זה עוסק המאמר הזה. אנו מפגינים את 38 המובילים, שנבחרו ביד עם אפליקציות Fire Fire של אמזון, לבחירתכם. אפליקציות אלה תואמות את כל מכשירי Fire TV כולל FireStick 4K ו- Fire TV Cube. המשך לקרוא!

אמזון בע"מ חוללה מהפכה בעולם הבידור בטלוויזיה הביתית עם המוצר פורץ הדרך שלה, אמזון פייר סטיק. עם Fire TV Stick ביד, לא רק שיש לך גישה לכמה ערוצי טלוויזיה רגילים, אלא גם נותן לך את החופש לחוות בידור, הרבה מעבר לפרמטרים של טלוויזיה בכבלים או בלוויין.

פרט לתוכנית אמזון פריים וגם לסרטוני נטפליקס המשולבים, תוכלו להשתמש גם באפליקציות שונות של אמזון פייר סטיק כדי להציג את התוכן שבחרתם וביקושכם. יש רוב עצום של אפליקציות FireStick רחבות היקף והן מבצעות פונקציות שונות לפי הצורך שלך.

אבל העניין הוא שאתה לא ממש צריך את האפליקציות הרבות האלה עבור ה- Fire Stick שלך. הסיבה היא שלמרות שהרבה אפליקציות כוללות תכונות מרובות, רבים אחרים נועדו פשוט לייפוי או שמטרותיהם מתקיימות בדרך כלל בשמות ביתיים אחרים. מסיבה זו בדיוק, ריכזנו עבורכם רשימה של החשובים ביותר, או שתוכלו לומר את האפליקציות הטובות ביותר של אמזון פייר סטיק שתוכלו להתקין או לטעון את הצד ב- Fire TV / Stick שלכם..

Contents

אפליקציות Fire Stick הטובות ביותר של אמזון 2020

כעת כשנגמר את היסודות מדוע אנו זקוקים לאפליקציות של FireStick, נתחיל מהרשימה שלנו. כל היישומים הללו סווגו כמו כן כדי לתת לך מושג טוב יותר לגבי המטרה המדויקת שהם יגישו.

האפליקציות הכי טובות של אמזון אש

הצהרה: יש להשתמש במקורות הסטרימינג החינמיים רק לסרטים / תכניות טלוויזיה הזמינים ברשות הרבים או להם יש לכם את הזכויות. הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים אינה חוקית ועלולה להכניס אותך לצרות משפטיות. וככאלה, איננו תומכים או מעריכים בשום דרך את הזרמת התוכן המוגן בזכויות יוצרים. בדוק את החוקים המקומיים שלך לגבי סטרימינג מקוון לפני שתבחר לעשות זאת.

אפליקציית Fire Stick הטובה ביותר לבטיחות

1. ExpressVPN 

VPN (רשת פרטית וירטואלית) הוא כלי עבור מי שיש לו חששות בנושא פרטיות. במילים פשוטות, אם ברצונך להציג תוכן שמוגבל במדינה שלך, אתה יכול לשנות את מיקום השרת שלך וליהנות מהתכנים המוגבלים ללא שום סיכונים. יתרה מזאת, ממשלות וספקי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם, וזרמי התוכן המקוונים הם היעדים העיקריים שלהם. אם אינך רוצה להזמין צרות משפטיות כלשהי, הדבר הטוב ביותר שלך הוא VPN טוב של FireStick. VPN של אקספרס דורג בעקביות ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire Stick. הוא מציע אפליקציה קלה לשימוש עבור Fire TV / Stick שניתן להתקנה תוך דקות ספורות.

אפליקציות מקל אש

אינך צריך להיות מוטרד גם מהמהירות ברשת מכיוון של- ExpressVPN יש אופטימיזציה למהירות מובנית לשיפור מהירות הרשת. בכל פעם שתפעיל יישום זה תראה תכונה בשם מיקום חכם, שתראה לך את מיקומי השרת הטובים ביותר, כדי להשיג מהירות מקסימאלית מ.

בדוק כיצד להתקין ולהשתמש ב- ExpressVPN ב- FireStick. תוכל גם לקרוא את המדריך שלנו בנושא מיטב ה- VPN עבור FireStick כדי ללמוד עוד על תכונות ExpressVPN ושלבי התקנה.

האפליקציות הטובות ביותר של FireStick לסרטים ותוכניות טלוויזיה

יישומי אש

2. APK קולנוע (חינם)

Cinema APK היא אפליקציית אנדרואיד פופולרית במיוחד לסרטים ותוכניות. אפליקציה זו התרחשה זמן קצר לפני כיבוי הטלוויזיה של Terrarium והפכה למיינסטרים אחר כך.

אפליקציות האש הטובות ביותר 2019עם מאות שעות של תכנים ניתנים להזדמנות ועם מערך תוכן אינסופי, Cinema APK הוא אחד מאפליקציות הבידור החובה עבור FireStick. לאפליקציה יש גיבוי של צוות מפתחים פעיל. ספריית התוכן מתעדכנת באופן קבוע במהדורות חדשות. האפליקציה עצמה מקבלת עדכוני תוכנה קבועים, מה שמשפר אותה עם הזמן.

קולנוע APK, ממש כמו Terrarium TV, אינו מארח שום תוכן משלו. זהו אגרגטור שמביא את קישורי הזרימה ממספר שרתים במיקומים שונים. אחזור זרמי האיכות הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בשירות כזה, ו- Cinema APK עושה את העבודה היטב.

האפליקציה הקלה הזו היא לגמרי תואמת FireStick מרחוק ומאפשרת ניווט, אינטראקציה וטיפול קל להפליא.

כיצד להתקין את APK Cinema ב- FireStick

3. CatMouse (חינם)

CatMouse היא עוד אפליקציה חדשה ומעולה לתוכן לפי דרישה, כולל סרטים ותוכניות טלוויזיה. האפליקציה נראית ומתפקדת כל כך כמו טלוויזיה חממה, שלדעתנו בטוח להניח שהיא שיבוט.

CatMouse עובד כרגע בצורה מרשימה. יש לך המון תוכן שאתה יכול לדפדף בו ולהסתכל עליו. זה גם מגרד זרמים באיכות גבוהה מכמה מקורות מובילים באינטרנט. תוכלו למצוא עשרות זרמי Full HD עבור רוב הסרטונים.

אנו בטוחים ש- CatMouse יהפוך למיינסטרים בקרוב מאוד. לכן, לא היה לנו ספק שזה יהיה חלק מהאפליקציות החינמיות הטובות ביותר לסרטים.

כיצד להתקין CatMouse ב- FireStick

4. CyberFlix TV (חינם)

יישומי אשכיבוי הטלוויזיה הטריטרום הביא להשרצת שיבוטים רבים; CyberFlix TV הוא אחד מהם. ומכיוון שטלוויזיה CyberFlix היא שיבוט, היא נראית בדיוק כמו טלוויזיה חממה. החדשות הטובות הן שהוא גם מתפקד כמו המקור.

CyberFlix TV אורז אוסף יציב של סרטים ותוכניות. אפליקציה מבוססת מגרד גם מביאה את הזרמים מכמה מקורות שנראו באופן בולט בטראריום TV. תוכל גם להיכנס באמצעות חשבון Real-Debrid שלך כדי לגשת לזרמי פרמיום Full HD.

אתה יכול למיין את התוכן לפי ז'אנר ושנה ולסמן סרטונים כפייבוריטים לגישה מהירה.

כיצד להתקין טלוויזיה CyberFlix על FireStick

5. UnlockMyTV (חינם)

UnlockMyTV היא אפשרות נהדרת לצפות בסרטים והתוכניות המועדפים עליך כרגע. ספריית המדיה חזקה ומתעדכנת באופן קבוע עם תוכן חדש. תוכלו למצוא כמעט את כל הסרטים והתוכניות החדשות.

מה שאני באמת אוהבת באפליקציה הזו היא היכולת שלה לגרד קישורי סטרימינג באיכות מעולה ממגוון מקורות. התרשמתי לראות כמה זרמים של 1080p. ויש בקושי קישורים מתים. כמעט הכל עובד כאן.

UnlockMyTV צובר פופולריות כשיבוט קולנוע HD. שניהם דומים בצורה מדהימה בצורה ובתפקוד. שניהם מתפקדים מעולה.

כיצד להתקין את UnlockMyTV ב- Firestick

6. טלוויזיה טיטניום (חינם)

טלוויזיה חממהמשתמשים רבים מכנים טלוויזיה טיטניום העתק מדויק של טלוויזיה חממה. לאחר השימוש באפליקציה במשך זמן מה, אני גם נוטה לשיפוט כזה. לאפליקציה מראה ותחושה זהים לזה של טלוויזיה חממה. נראה כי אותם קודים שימשו לכתיבת שני האפליקציות.

הדבר הטוב הוא שטלוויזיה של טיטניום פועלת גם זהה לטלוויזיה. הוא כולל קטלוג גדול של סרטים ותכניות טלוויזיה ומאפשר לך להזרים אותם באיכות גבוהה. היישום מביא כמה קישורים טובים, כולל כמה זרמי Full HD. אתה יכול גם להיכנס לחשבון Real-Debrid שלך ולהגדיל את מספר קישורי Full HD.

טלוויזיה טיטניום היא קלילה וקל להתקנה של אפליקציה. זה עובד על FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV ו- Fire TV Cube.

כיצד להתקין טלוויזיה טיטניום ב- FireStick

7. BeeTV (חינם)

האפליקציות הטובות ביותר לטלוויזיה באשאם אתם מחפשים אפליקציה עם אוסף אינסופי של סרטים ותוכניות, מומלץ לנסות את BeeTV. לאפליקציה הזו יש ספריית תוכן כל כך ענקית שאתה יכול לצפות בה במשך מאות שעות וייתכן שעדיין לא נותר לך הרבה..

BeeTV, כמו שירותים רבים אחרים לפי דרישה, אינה מארחת שום תוכן משלה. זה פועל כמצטבר ומושך את קישורי הזרימה ממקורות שונים באינטרנט. האפליקציה כוללת גם כניסה של Real-Debrid, המסייעת לאפליקציה להביא קישורים באיכות גבוהה יותר. העדכונים הקבועים בספריית המדיה מוודאים שתמיד יש לך משהו חדש לצפות בו.

כיצד להתקין BeeTV ב- FireStick

8. BBC iPlayer (חינם)

ה- iPlayer של BBC הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר בבריטניה. שירות זה מאפשר לך להזרים כמעט את כל התוכן של ה- BBC כולל סרטים, מופעים, סרטים תיעודיים, חדשות והרבה יותר. BBC עצמה היא רשת טלוויזיה פופולרית להפליא עם מערך מרגש של תוכן באיכות גבוהה. רשת טלוויזיה זו מספקת את תוכנה מחוץ לבריטניה באמצעות כמה שותפי סטרימינג ושידור. עם זאת, ה- BBC iPlayer הוא one-stop-shop עבור כל הדברים ש- BBC.

  כיצד להשיג קלע טלוויזיה על FireStick

למרבה הצער, iPlayer מוגבלת לבריטניה. אך אל תדאגי, כיסיתי את הטריק לבטל את חסימת הצפייה ב- BBC ובכל מדינה ובכלל זה בארה"ב.

כיצד להתקין את ה- iPlayer של ה- BBC ב- Firestick & צפו בכל מקום בעולם

9. קודי (חינם)

Kodi הוא יישום קוד פתוח לפלטפורמות שונות וניתן להוריד אותו ב- Fire Fire של אמזון שלך, ללא עלות נוספת. מלבד כל דבר אחר שתורם למוניטין ההולך וגובר, מה שתופס את העין הוא ממשק המשתמש הפשוט אך האלגנטי שלו.

האפליקציות הטובות ביותר לאשעם שפע של אפשרויות לבילוי אישי, אתה יכול לבחור את מה שאתה אוהב - ממש ממוזיקה מפלייליסט מסודר מראש ועד צפייה בתכניות טלוויזיה שונות. ולמה להגביל רק לתוכניות טלוויזיה. אתה יכול גם לצפות בסרטי HD מן המניין ב- Amazon Fire Stick שלך. באמצעות Kodi תהיה לך גישה ללמעלה מאלפי סרטים כמעט מכל הז'אנרים, בלחיצה אחת.

לקודי תכונה ייחודית המאפשרת לך לשתף את התמונות שלך בכל מסך או אלבום דיגיטלי אחר ממצגת השקופיות האישית שלך. במקרה שתרצה להקליט את תכניות הטלוויזיה המועדפות עליך, תצטרך להוריד תוסף PVR לאפליקציה. מומלץ למשתמשים בקודי להשתמש ב- VPN עקב מעקב מקוון כבד בכל רחבי העולם.

כיצד להתקין Kodi ב- FireStick

10. סטרמיו (חינם + בתשלום)

רשימת יישומי אשאם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להזרים את הסרטים והתוכניות המועדפים עליכם (ועוד), אני אומר שתנסו לסטרמיו לנסות. למעשה, מאז שהתחלתי להשתמש בסטרמיו הוא הפך לאחד מכלי הסטרימינג הרגילים שלי. Stremio הוא שירות מדיה מקוון, כמו Kodi, והוא גם נתמך במגוון רחב של מכשירים. אבל יש כמה הבדלים ברורים.

בתור התחלה, לסטרמיו יש ממשק הרבה יותר פשוט וידידותי למשתמש. אתה יכול להתחיל כמעט מייד. בנוסף, סטרמיו מתקין את התוספות שלו באופן מקוון. כלומר, נתוני התקנת ההרחבה אינם מאוחסנים באופן מקומי. משמעות הדבר היא שכאשר אתה מתקין addon במכשיר אחד, ניתן לגשת אליו מכל מכשירי ה- Stremio שלך (בתנאי שאתה מחובר לאותו חשבון). פירוש הדבר הוא ששטח האחסון במכשירים בעלי אחסון נמוך לא נדחס לא משנה כמה תוספות אתה מתקין.

סטרימיו תומך בהרחבות מוסמכות וקהילות (בלתי רשמיות, צד שלישי). אתה יכול להתקין כל הרחבה בלחיצה אחת. כל התוספים הנתמכים מסודרים עבורך גם כשאתה מבקר בקטע ההרחבות. אתה לא צריך לחפש אותם ידנית.

כיצד להתקין את Stremio ב- FireStick

11. Plex (חינם + בתשלום)

האפליקציות המובילות עבור אשPlex היא ללא ספק אחת ממערכות ניהול המדיה הטובות ביותר בהן נתקלתי. שירות זה ממיר את המחשב שלך לרכזת מדיה על ידי הפיכתה לשרת Plex ומאפשר לך לגשת למדיה המקומית והמקוונת מאפליקציות לקוח עבור מגוון רחב של מכשירים כולל Amazon FireStick. אני מוצא שזה כלי מדיה מאוד שימושי עבור FireStick, שיש לו כמה מגבלות אחסון רציניות. יכולתי להוריד כל סרטים ותכניות במחשב שלי ולהפעיל אותם באופן אלחוטי ב- FireStick שלי. אני אפילו לא צריך להיות באותה רשת Wi-Fi כדי לעשות זאת. מלבד המדיה המקומית במחשב שלי, אני יכול להוריד תוספי שרת (הנקראים ערוצי Plex) ולקבל גישה למדיה מקוונת בלתי מוגבלת ב- FireStick ואפליקציות לקוח אחרות. Plex הוא בעיקר בחינם ולכן אני ממליץ עליו כאחד האפליקציות הטובות ביותר עבור FireStick.

כיצד להתקין את Plex ב- FireStick

12. נטפליקס (בתשלום)

אפליקציות מקל אשנטפליקס התברר כראוי כמילה נרדפת לבידור כיום. זה ללא ספק, אחת הפלטפורמות הנפוצות ביותר לתכניות טלוויזיה וסרטים. ולמרות שנטפליקס הוא שירות בתשלום, הוא עדיין אחד האפליקציות הטובות ביותר עבור Fire Stick.

אפשר לטעון שהדבר הטוב ביותר בנטפליקס הוא שתמיד תקבל תוכן טרי ולעולם לא תוכל להשתעמם ממנו. לאוהבי "הקלאסיקות", ערוץ התקשורת מכיל בתוכו המון תכניות טלוויזיה ישנות, עבור מעריציהם הנאמנים והמתים..

לאחר ההרשמה ל- Netflix ב- Amazon Fire Stick, אתה יכול להשתמש באותו חשבון ביותר ממכשירים אחד. אם אינך בטוח אם עליך להשיג את זה, נסה את Netflix למשך חודש בחינם ובטל אותה בכל עת שתרצה (וזו הסתברות בלתי סבירה קשה). עם VPN של Netflix, באפשרותך גם להזרים את גרסת Netflix של מדינה אחרת ללא בעיות משפטיות.

התקנה - Netflix זמין בחנות האפליקציות של אמזון. אתה יכול להשתמש בקול Alexa כדי למצוא אותו או פשוט לעבור לאפשרות החיפוש (סמל זכוכית מגדלת), לחפש אותה ואז לבצע את ההוראות שעל המסך כדי להתקין אותה.

13. Morph TV (חינם)

האפליקציות הטובות ביותר לאשאף על פי שהטלוויזיה המורפיאוס הפופולרית מאוד איננה מנותקת, המשובט Morph TV זוכה במהירות למוניטין טוב בקרב הזרמים. אתה עדיין יכול להתקין את Morpheus TV ולהשתמש בספריית התוכן הקיימת, זה כבר לא מקבל עדכונים חדשים. מצד שני, ל- Morph TV יש תמיכה של צוות מפתחים פעיל. שדרוגי התוכנה הם קבועים ואוסף המדיה מחודש ללא הרף עם סרטים ותכניות טלוויזיה חדשות.

ל- Morph TV יש ממשק לא מתוחכם המאפשר לכם להתחיל לעבוד מבלי שתצטרכו לעבור שום עקומת למידה. האפליקציה מגרדת זרמים איכותיים. עם זאת, אני מתגעגע לתמיכה של Real-Debrid. אני מקווה שזה יתווסף בקרוב באחד מעדכוני התוכנה העתידיים.

כיצד להתקין את הטלוויזיה מורף ב- FireStick

14. TVZion (חינם)

האפליקציות הכי טובות של אמזון אשאפליקציית סטרימינג נוספת לפי דרישה שתרצה לנסות! TVZion היא אפליקציית הפעלה בלחיצה אחת עם עשרות סרטים ותכניות טלוויזיה. האפליקציה מציעה טונות של סרטים ותוכניות, המוגשים בממשק פשוט וקל לשימוש.

תכונת ההפעלה בלחיצה אחת בוחרת את קישור הזרימה הטוב ביותר ומתחילה אוטומטית להפעלה. זה נוח למשתמשים המחפשים סטרימינג מיידי. האפליקציה תואמת גם מאה אחוז FireStick מרחוק. זה מקל על האינטראקציה והניווט.

TVZion אולי איננה האפליקציה הטובה ביותר לפי דרישה, אך היא בהחלט שווה לנסות.

כיצד להתקין את TVZion ב- FireStick

15. TeaTV (חינם)

: TeaTV הופסק ועשוי להפוך לתפקוד בקרוב

אפליקציות מקל אשTeaTV הגיע בערך באותה תקופה עם טלוויזיה חממה. ואף על פי שהאחרון המשיך לחסל את רוב אור הזרקורים, TeaTV שמר על קרקעו. עם זאת, האפליקציה צברה משיכה רבה מאז כיבוי הטלוויזיה של חממה.

עם מערך מוצק של סרטים ותוכניות וממשק ישר, TeaTV הוא אחת האפשרויות המועדפות על משתמשים רבים. אפליקציה קלה זו קלה להתקנה ושימוש.

האפליקציה נהגה להגיע לאגי ולא יציב. עם זאת, היזמים חזרו על רגליו שוב עם עדכונים ותיקונים קבועים. TeaTV הוא כיום אחד מהיישומים המובילים של FireStick עבור סטרימרים.

כיצד להתקין TeaTV ב- FireStick

16. פצפוץ (חינם)

יישומי טלוויזיה אשCrackle היא אפליקציה נוספת לשירותי הזרמת וידאו בחינם, מבית Sony Entertainment. אתה יכול למצוא בקלות את הסרטים הטובים ביותר ופרסי הטלוויזיה הטובים ביותר בזאת ללא כל טרחה.

אם אתה מעריץ אמיתי של יצירות מעולות בבידור, אתה בהחלט צריך לרשום את עצמך על Crackle כדי לצפות בתוכניות טלוויזיה, סרטים וסדרות אינטרנט מדהימות במכשיר ה- Fire Fire של אמזון שלך. עם זאת, עליך ליצור חשבון ב- Crackle כדי ליהנות מהחופש לגשת לתוכן שלו.

אם יש לכם ילדים שניגשים למכשירים כאלה, תמיד קיים סיכון שהם ייחשפו לתוכן כלשהו למבוגרים, שיש להימנע ממנו בכל מחיר. למרבה המזל, Crackle דאגה לכך גם על ידי הוספת תכונה לבקרת הורים באפליקציה, כדי לסנן את התוכן בהתאם לגיל. זה רק מסתכם לפופולריות של האפליקציה ב- Fire Stick.

התקנה - האפליקציה זמינה בחינם בחנות האפליקציות של אמזון. אתה יכול להוריד אותו באמצעות תכונת החיפוש הקולי של Alexa ב- Fire TV Stick שלך. או שאתה יכול ללחוץ על "זכוכית מגדלת" (סמל חיפוש) והקלד "Crackle". האפליקציה תופיע בתוצאות החיפוש, לחץ על שם האפליקציה ולחץ על כפתור "Get" כדי להתקין אותו ב- FireStick..

17. טלוויזיה פלוטו (חינם)

האפליקציות הטובות ביותר לאשמה יכול להיות טוב יותר מטלוויזיה חיה? אתה עשוי להשתעמם מצפייה באותו תוכן שוב ושוב בהרבה אפליקציות אחרות, אבל טלוויזיה פלוטו בשידור חי תמיד תהיה לך משהו חדש. בהורדת יישום חינמי זה תוכלו ליהנות מהטלוויזיה בשידור חי ב- Fire Stick.

ישנם יותר ממאה ערוצים בשידור חי לבחירתך. הערוצים זמינים בז'אנרים שונים, מהם העיקריים הם חדשות, ספורט ובידור. מלבד זאת, ישנם יותר מאלפי תוכניות טלוויזיה וסרטים זמינים בפלטפורמה.

לטלוויזיית פלוטו יש תכונה ייחודית של הוספת סרט להיטים חדש מדי שבוע לצופיה. היישום מתעדכן באופן קבוע ומתוחזק היטב על ידי המפתחים.

התקנה - טלוויזיה פלוטו זמינה בחנות האפליקציות של אמזון. פשוט עבור לסמל החיפוש, חפש בו ואז עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להתקין אותו.

18. קראנצ'ירול (בתשלום)

אפליקציות הטלוויזיה הטובות ביותר לאשאם אתה חובב האנימה היפנית והבידור האסייתי, Crunchyroll הוא בשבילך. זה אחד האפליקציות המועדפות שמשמשות חובבי אנימה ברחבי העולם.

ישנם יותר מ 25000+ פרקים של סדרות שונות של אנימה זמינות בפלטפורמה המבטיחות 15,000 שעות בילוי ללא הפסקה. למרות שרוב תוכניות הטלוויזיה האנימיות הן ביפנית, ל- Crunchyroll יש פיתרון עבורך. לפני השידור, כל התוכניות מתורגמות לשפות שונות, מה שמאפשר בידור ללא הפרעה.

כל התוכן הקיים ב- Crunchyroll מורשה ומאושר באופן מלא מיצרני המדיה האסייתיים הגדולים. יישום זה אינו חינמי, ותצטרך לשלם עבור המנוי הפרמיטי כדי להיעזר בכל התכונות. עם זאת, אתה יכול לקחת ניסיון חינם של 14 יום לפני שאתה רוכש את שירות הפרימיום ובמקרה שלא תמצא חן בעינייך, ניתן לבטל את המינוי בכל עת.

התקנה - Crunchyroll זמין בחנות האפליקציות של אמזון. פשוט עבור לסמל החיפוש, חפש בו ואז עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להתקין אותו.

19. OneBox HD (חינם)

האפליקציות הטובות ביותר עבור מקל הטלוויזיה של אמזון אשOneBox HD היה אחד האפליקציות הפופולריות ביותר של צד שלישי למכשירי אנדרואיד. זו עדיין אחת האפשרויות הראשונות של המשתמשים הסלולריים שמחפשים בידור בחינם. הגרסאות הקודמות של OneBox HD לא הציעו תאימות מרחוק של FireStick. עם זאת, עדכוני התוכנה האחרונים לאפליקציה הפכו אותה לידידותית לחלוטין לרחוק.

בעוד ש- OneBox HD ממשיך לספק את קישורי הזרימה האיכותיים (וזו הסיבה שהוא ברשימה האפליקציות הטובה ביותר עבור FireStick), יש לו כמה חסרונות שלא יכולנו להתעלם מהם. הוא מעודכן עם התוכן החדש, אך המסך הראשי אינו כולל אף אחד ממנו. אתה צריך לחפש אותם ידנית. האפליקציה גם לא עודכנה זמן רב. אתה עדיין יכול לנסות OneBox HD, אבל יש אפשרויות טובות יותר שתמצא ממש ברשימה זו.

  כיצד להתקין את SilentGhost HD ב- FireStick

כיצד להתקין OneBox HD ב- FireStick

20. טלוויזיה מורפיקס

Morphix TV הוא שכפול של האפליקציה הפופולרית Morph TV. למרות שהאפליקציה עדיין נמצאת בשלב הפיתוח, החלטתי לכלול אותה ברשימה של האפליקציות הטובות ביותר עבור FireStick. הסיבה לכך היא שהיא מציעה מגוון רחב של כותרות סרטים ומאפשרת השמעה בלחיצה אחת. יש לו קטע לתוכניות טלוויזיה. עם זאת, הוא עדיין לא מקוון בזמן שאני כותב את זה.

Morphix TV היא אפליקציה בגודל קטן שעובדת בצורה חלקה על FireStick כמו גם על מכשירי Android TV. יש לו אפליקציה ידידותית מרחוק המאפשרת ניווט קל על המסך הגדול. תן לזה הזדמנות.

כיצד להתקין את APK של Morphix TV ב- FireStick

אפליקציות FireStick הטובות ביותר לספורט / טלוויזיה חי

האפליקציות הטובות ביותר לאש

21. קלע טלוויזיה (בתשלום)

יישומי טלוויזיה אשSling TV היה הטלוויזיה החיה הראשונה שהושקה באינטרנט והיא צריכה להיות בין האפשרויות הראשונות שלך אם אתה אוהב ערוצי טלוויזיה בשידור חי. עם זאת, שירות זה זמין רק בארצות הברית, לכן עליך להשתמש ב- VPN כדי לגשת אליו במקום אחר.

מרבית שירותי הזרמת הווידיאו החיים גובים יותר מ- 40 $ עבור אותן תכונות שתוכלו להשיג רק עבור 20 $ לחודש באמצעות Sling TV. החשש היחיד הוא שאתה זקוק לחיבור אינטרנט מתאים כדי ליהנות משירותי סטרימינג חיים ללא הפרעה.

המגבלה היחידה היא שאם תבחר בחבילה הזולה ביותר, לא תוכל להזרים יותר ממסך אחד בכל פעם. במקרה שאתה מחובר ליותר ממכשיר אחד, הוא יבקש אוטומטית את המכשיר היחיד שאיתו תרצה להציג את הערוצים, עם ההתחלה.

כיצד להתקין Sling TV ב- FireStick

22. מובדרו (חינם)

אפליקציות לאשאם אתם אוהבים לצפות בספורט ובאותו הזמן אינכם רוצים לבזבז אגורה על כך, Mobdro היא אפליקציית Fire Stick המתאימה לכם. אל תחפש את האפליקציה הזו בחנות האפליקציות של אמזון מכיוון שניתן להוריד אותה רק מהאתר הרשמי של מובדרו. אם אתה משתמש בקודי, אתה יכול להתקין אותו על Kodi עצמו.

לאחר שתוריד את האפליקציה הזו ותפעיל אותה בטלוויזיה Fire שלך, תבחין שמובדרו ממשיכה לחפש זרמי וידאו בחינם ברחבי העולם ושולחת אותה ישירות למכשיר שלך, מה שהופך אותה לכלי שימושי מאוד בהקשר האמור..

תוכלו ליהנות משירות הסטרימינג בחינם כל עוד תרצו, אך אם ברצונכם להסיר מודעות מגושמות מיותרות עליכם לרכוש חשבון פרימיום. עם מנוי מובחר, תוכלו לא רק ליהנות מבידור ללא מודעות אלא גם ללכוד ולהוריד את סרטי הווידיאו הזורמים בשידור חי ולאחסן אותם לצפייה מאוחרת יותר..

כיצד להתקין את Mobdro ב- FireStick

23. Live NetTV חי (חינם)

האפליקציות הטובות ביותר לטלוויזיה firestick לטלביזיה 2019Live NetTV מאפשר לך לצפות ברבים מערוצי הלוויין המועדפים עליך בחינם. עם סיכום גדול של ערוצים בארה"ב, בריטניה ובינלאומיים וממשק ידידותי של FireStick, אפליקציה זו היא ללא ספק אחת האפשרויות הטובות ביותר לצפייה בטלוויזיה בשידור חי.

ישנן קטגוריות שונות להזרמת ערוצי הטלוויזיה, כולל ספורט, בידור, תכניות טלוויזיה, סרטים, סגנון חיים, ילדים ועוד. האפליקציה הוסיפה גם את קטע הווידיאו לפי דרישה לסרטים ותכניות טלוויזיה. החלק על פי דרישה מציע תוכן מוגבל אך צפוי להתרחב בעתיד.

כיצד להתקין Live NetTV ב- FireStick

24. טלוויזיה Redbox (חינם)

אפליקציית הטלוויזיה החיה הטובה ביותר לאשRedbox TV APK הוא יישום טלוויזיה חי חי נהדר עבור FireStick ומכשירי אנדרואיד אחרים. לאפליקציה הזו יש אוסף גדול של ערוצי טלוויזיה לוויניים. זה מאפשר לך להזרים טלוויזיה ממדינות ואזורים שונים. הממשק הקל לשימוש מאפשר לך להתחיל לעבוד באופן מיידי. פשוט לחץ על הכרטיסייה מדינה / אזור בחלק העליון וחקור את רשימת הערוצים הזמינים. זה כל כך קל. תוכלו למצוא הזרמת ערוצים בחינם מארצות הברית, קנדה, בריטניה ומאזורים אחרים בעולם. האפליקציה מאפשרת לך גם לחבב את הערוצים שאתה צופה בהם לעתים קרובות. אם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה בשידור חי ב- FireStick, Redbox TV APK הוא אפליקציית ניסיון לנסות. 

כיצד להתקין טלוויזיה Redbox על FireStick

25. IPTV TV Sportz (בתשלום)

אפליקציית ה- IPTV של Sportz TV מביאה אליכם שלל תוכן, החל בטלוויזיה חיה לסרטים ותוכניות לפי דרישה, הכל במקום אחד. למרות ש- Sportz TV היא אפליקציה בתשלום, היא בכל יום טובה יותר מאפליקציות הסטרימינג החינמיות והלא אמינות. ועבור מה שהיא מציעה, כדאי להשקיע כל קצת. אתה יכול להתחיל במחיר של עד $ 14.95 לחודש. כן, זה המחיר שאתה משלם עבור יותר מ 8000 ערוצי טלוויזיה חיים וטונות של סרטים ותוכניות. זה כמעט באותו מחיר שרבים משלמים כדי להירשם לערוץ טלוויזיה מסורתי אחד.

האפליקציה מתוחזקת היטב, מציעה סטרימינג באיכות גבוהה (עד 1080p) ובעלת ממשק ידידותי למשתמש. קדימה נסה את זה עכשיו!

כיצד להתקין Sportz TV IPTV

26. TVTap (חינם)

TV Tap היא אפליקציית טלוויזיה חיה עם קו מוצק של ערוצי לוויין מכל רחבי העולם כולל ארה"ב, בריטניה, אירופה, אסיה, המזרח התיכון ועוד. ל- TV Tap יש APK ייעודי עבור FireStick, המותאם אישית לשלט רחוק ומסך גדול יותר של טלוויזיה. ממשק המשתמש פשוט וקל למדי לשימוש. עם זאת, זה יכול היה להיות טוב יותר על ידי הפיכת סמלי הערוץ במסך הראשי לקצת יותר.

אתה יכול לצפות בכל מיני ערוצים בקטגוריות שונות כולל בידור, סרטים, חדשות, מוסיקה, ספורט, אוכל, ילדים ותיעודי. האפליקציה מאפשרת גם לסנן ערוצים לפי מדינה / אזור. הלוואי שיותר ערוצים יזרמו ב- HD. עם זאת, טלוויזיה ברז הוא אפליקציית טלוויזיה חי חי הגישה עבור FireStick. תן לזה הזדמנות!

כיצד להתקין את TVKap APK ב- FireStick

27. נגני Klub IPTV (בתשלום)

ה- Players Klub IPTV הוא שירות IPTV איכותי נוסף. זה מאפשר לך גישה ליותר מ 2000 ערוצי טלוויזיה. בעוד שרוב הערוצים מגיעים מארצות הברית, תוכלו גם לצפות בשפע של ערוצי טלוויזיה ממדינות כמו אוסטרליה, בריטניה, קנדה ועוד.

שירות IPTV זה מגיע במחיר שווה לכל נפש של 8 $ לחודש. בהתחשב בעובדה שיש בה אוסף ענק של ערוצים וכל הזרם באיכות גבוהה, הייתי אומר שמדובר בעסקה די מדהימה.

בעוד ש- Player Klub IPTV היא בעיקר אפליקציית טלוויזיה חיה, יש לה גם קטע הגון לפי דרישה עם עשרות סרטים ותכניות טלוויזיה לשמחתך הזרם. בניגוד להרבה אפליקציות חינמיות, Players Klub IPTV מציע הפעלת וידאו אמינה ואיכותית יותר.

ל- IPL Players Klub יש אפליקציית אנדרואיד שתוכלו להתקין ב- FireStick. האפליקציה היא תאימות מרחוק לחלוטין, ומאפשרת טיפול וניווט קלים. השירות מציע גם תוספת Kodi, שתוכל להשתמש בה שוב ב- FireStick דרך Kodi. עם זאת, נראה שאפליקציית אנדרואיד עובדת טוב יותר על FireStick מאשר התוספת. כמובן שהמוסף הופך את ה- Player Klub IPTV לשירות רב-תכליתי.

כיצד להתקין את נגני Klub IPTV

28. HD Streamz (חינם)

HD Streamz היא עוד אפליקציה חינמית לטלוויזיה חיה שמוצאת את דרכה לאוסף האפליקציות המובילות שלנו עבור FireStick. אפליקציה זו כוללת מאות ערוצי לוויין בחינם מארצות הברית, בריטניה ומספר מדינות אחרות. למרות שממשק האפליקציה משאיר מעט לרצוי, זו עדיין אפשרות טובה בהתחשב בקטע הטלוויזיה החיה שלה. תוכלו גם להבחין כי באפליקציה יש כרטיסיות רדיו ועל פי דרישה. אבל, אין להם מספיק תוכן. השתמש באפליקציה זו להזרמת טלוויזיה בשידור חי.

כיצד להתקין HD Streamz ב- Fire Stick

29. ESPN עבור Fire TV (בתשלום)

צפה espn על מקל האשבין אם אתם אוהבים ענף ספורט מסוים או שאתם אוהבים לצפות בספורט שרק הרגו קצת זמן, עליכם להחזיק ESPN ב- Firestick של אמזון. ESPN לא רק מספק סטרימינג חי של ספורט אלא אתה יכול לבחור גם בשירות לפי דרישה.

מאות אירועי ספורט מכוסים על ידי ESPN וכולם יכולים להיות זמינים בטלוויזיה Fire שלך. לשם כך, עליכם רק לבחור בספורט או באירוע בו אתם מעוניינים לצפות ולרכוש את המעברים עבורו. אם האירוע נמשך יותר מיום, תוכלו גם לרכוש מסרים על בסיס חודשי או שנתי (כמו ליגת העל).

שירות ESPN for Fire TV זמין בארצות הברית ובאזורים רבים אחרים בעולם. מאירועי ספורט במכללות NCAA ועד מירוצים מסדרת Indy Car, יש שפע של אפשרויות זמינות לצפייה ובידור. תוכל גם להשתמש בניסיון מלא למשך 7 ימים, אך לאחר היום השביעי תחויב על פי התוכנית שבחרת בהתחלה, אלא אם כן אתה מבטל את השירותים.

התקנה - ESPN עבור Fire TV זמין בחנות האפליקציות של אמזון. פשוט עבור לסמל החיפוש, חפש בו ואז עקוב אחר ההוראות שעל המסך להתקנתו.

אפליקציות של פייר סטייק של אמזון לחדשות

האפליקציות הטובות ביותר לטלוויזיה באש

30. סקיי ניוז (בתשלום)

צפייה בחדשות על בסיס קבוע מעודכנת את עצמך בעולם הזה שזז במהירות. ומה יותר טוב מאשר להחזיק מותרות כאלה גם בטלוויזיה של חברת Fire Fire? ובכן, אחד מערוצי החדשות הפופולריים ביותר 24 שעות ביממה, Sky News הפכו את האפליקציה שלהם לזמינה עבור Fire TV Stick.

יישומי אשחדשות Sky מציעה לך גישה למידע על כל מיני דברים חשובים ואירועים המתרחשים בעולם. תוכלו ליהנות מהזרמת 24 × 7 של דוחות חדשות באפליקציה. החלק הטוב ביותר הוא שהחדשות המפוצצות תמיד יהיו בחזית הצפייה שלך כך שלא תחמיץ שום עדכון. (עם זאת, יש סיכויים שתחלידיווח על דיווח רציף על מזג האוויר.)

דבר אחד בטוח שבניגוד ל- CBS ו- NBC, סקיי ניוז לא מריצה את אותן חדשות ישנות שוב ושוב. תמיד יהיה סוג כזה או אחר של תוכן טרי עבורך. אבל סקיי ניוז אינו בחינם, ועליך לרכוש גרסת פרימיום כדי להיעזר בכל התכונות הללו.

  חלופות CotoMovies עבור FireStick / Android

התקנה - Sky News זמין בחנות האפליקציות של אמזון. פשוט עבור לסמל החיפוש, חפש בו ואז עקוב אחר ההוראות שעל המסך להתקנתו.

31. חדשות ה- BBC (בתשלום)

אפליקציית החדשות הטובה ביותר לזיהוי אשחדשות ה- BBC היא אחת האפליקציות המובילות עבור FireStick. בעולם החדשות והמידע, ה- BBC, ראשי תיבות של חברת השידור הבריטית היא מותג. הוא מספק חדשות אמיתיות ללא כל ייצור. אפשר לטעון שהסיבה העיקרית לכך שרובנו בוטחים בעיוורון ב- BBC נובעת מרשת העיתונאים האמינה שלה והישג ידם לכל פינה ופינה בעולם. ועכשיו זה זמין גם בטלוויזיה Fire Fire שלכם.

באמצעות חדשות ה- BBC, אתה לא יכול רק לצפות בסרטוני סטרימינג בשידור חי, אלא אפילו לדפדף במאמרי חדשות ולקרוא אותם במכשיר שלך. חדשות ה- BBC מכסה כמעט את כל קטעי החדשות כולל בידור, עסקים, בריאות ואורח חיים. זה יכול להיות חיסכון בזמן אמת אם ברצונך לקרוא את התוכן הטרי תמיד ולא תצטרך לחפש אותו בכל פעם מחדש.

כמו כן, אין פרסומות או מודעות המפריעות לחוויות הצפייה שלך. הסרטונים נערמים במצב הפעלה אוטומטית, כך שעליך לעבור לסרטוני חדשות אחרים באופן ידני.

התקנה - חדשות ה- BBC זמינות בחנות האפליקציות של אמזון. פשוט עבור לסמל החיפוש, חפש בו ואז עקוב אחר ההוראות שעל המסך להתקנתו.

אפליקציות מקל הטלוויזיה הטובות ביותר למוזיקה

אפליקציות המוזיקה הטובות ביותר עבור מקל הטלוויזיה של אמזון אש

32. YouTube (חינם)

YouTube היא אחת מפלטפורמות הבידור העיקריות באינטרנט ורובנו די מכורים לזה. מכיוון שאנו רגילים להשתמש ב- YouTube בסמארטפונים ובמחשב האישי שלנו, רק דמיינו כיצד זה היה נראה על מסך HD גדול יותר?

אפליקציות מקל אשובכן, YouTube הוא אחד מהיישומים החייבים עבור Firestick של אמזון שלך וניתן להוריד אותם ישירות מחנות האפליקציות של אמזון עצמה. השמעת המוזיקה האהובה עליך בערוץ או בחינת המהדורות החדשות, כל זה אפשרי גם בטלוויזיה Fire Fire. בנוסף, באפשרותך גם ליצור רשימת השמעה למוסיקה הכוללת את השירים האהובים עליך ולנגן אותם מתי שאתה רוצה.

ממש כמו גרסת האינטרנט, גם אפליקציית YouTube ל- Fire Stick היא בחינם. אם אתה רוצה להיפטר מפרסומות לסירוגין, אתה יכול לקנות את מנוי YouTube Premium.

כיצד להתקין את YouTube ב- FireStick

33. טוויץ '(חינם)

האפליקציות הטובות ביותר לזיקוי אשבדומה ל- YouTube, גם Twitch הוא פלטפורמה חינמית להאזנה למוזיקה או צפייה בתוכן. אבל לעווית יש פנייה מסוימת לזה. מלבד צפייה בתוכן, אתה יכול גם לתרום תוכן. ייחודי, לא?

באמצעות אפליקציית Twitch, אתה לא יכול להציג רק תוכן כלשהו, ​​אלא גם להזרים תוכן משלך. כמו כן, בניגוד ליישומי סטרימינג אחרים הזמינים עבור Fire Stick, כאן תוכלו למצוא גם סטרימינג חי של משחקי וידאו (עכשיו זה משהו מגניב לחלוטין). אם אתה אוהב סרטון או סטרימינג מסוים, אתה יכול לתמוך ולעזור לסטרימרים האהובים עליך לקבל תגמולים והכרה על ידי הגדלת הצפיות, הרשמה והריזה עם Bits..

אתה יכול אפילו להרוויח כסף כזרם על Twitch על ידי הרשמה לתוכנית השותפים. אם אתה גיימר ואוהב להרוויח כמה כסף מהיר, אתה רק צריך להירשם כדי להיות שותף מאומת של טוויץ 'ולהרוויח על ידי שידור עצמך משחק.

כדי להתקין את Twitch ב- FireStick, פשוט עבור לסמל "חיפוש" והקלד "Twitch". כששם האפליקציה מופיע בתוצאות החיפוש, פתח והתקן אותו.

34. ספוטיפיי (חינם)

האפליקציות הכי טובות של אמזון אשאם אתה חובב מוזיקה כל הזמנים, ספוטיפיי אמור להיות שם ביתי עבורך. לאחר שתוריד את Spotify ב- Amazon Firestick, תקבל גישה מיידית למיליוני שירים, ברגע שתתחבר לחשבונך..

אתה יכול גם להשתמש בחשבון Spotify יחיד כדי לנגן מוסיקה במכשירים שונים באמצעות אותה רשת Wi-Fi. כדי לבחור מוסיקה מרשימת השמעה, תוכלו פשוט להשתמש בטלפון הנייד שלכם ואז לסנכרן אותה עם הטלוויזיה שלכם של אמזון פייר כדי להגדיר את מצב הרוח או להיכנס לחריץ..

בשונה מאפליקציות זרימה מקוונות שונות, ספוטיפיי לא הייתה מעצבנת אתכם בפרסומות לא רצויות בין רשימת ההשמעה למוזיקה. אתה מקבל גם אפשרות להוריד את המוסיקה המועדפת עליך ולהאזין לה אחר כך.

כדי להתקין את Spotify, פשוט עבור לסמל "חיפוש" והקלד "Spotify". כששם האפליקציה צץ בתוצאות החיפוש, פתח והתקן אותו.

אפליקציות שירות עבור FireStick

אפליקציות מקל הטלוויזיה הטובות ביותר -

35. הורדה (חינם)

עבור כל פלטפורמה, עליך להתקין מראש יישומי שירות כדי לבצע כל משימה. יישומי שירות מהווים נשמה של מכשיר ו- Downloader הוא אפליקציית כלי שירות שכזו, עליך להיות על Firestick של אמזון.

אפליקציית ההורדה לאשבין אם ברצונך לטעון לצד אפליקציה או לשמור את הווידיאו המוזיקלי המועדף עליך, תמיד תזדקק ליישום מוריד כדי לבצע את המשימה. המשמעות האחרת היא שללא הורדה לא היית מקבל מספיק מהירות הורדה ועלול לבזבז המון זמן. בגלל חיבור האינטרנט לקוי לעיתים, ייתכן שההורדה שלך תיעכב ותגרום לקבצים פגומים.

כדי למנוע זאת, אפליקציית ההורדה של Fire Stick מאפשרת לך להשהות מייד את התהליך ולחדש אותו כשאתה נמצא ברשת טובה. זה לא רק עוזר לך לבצע שיטת קבצים שאתה רוצה להוריד אלא גם מונע את השחיתות שלהם.

כיצד להתקין אפליקציה להורדה ב- FireStick

36. קישור מקושר (חינם)

האפליקציות הטובות ביותר לזיקוי אשאפליקציית שיתוף הקבצים הפופולרית DroidAdmin תוארה מחדש, אורזה מחדש והיא זמינה כעת כקובץ FileLinked. בין אם תרצו לשתף תמונות, קטעי וידאו, מוסיקה או APK, FileLinked יעשה הכל בשבילכם. זה גם הופך את FileLinked לכלי טעון צדדי שימושי להפליא.

בעוד ש- Downloader ו- ES File Explorer ממשיכים להיות האפליקציות הפופולריות ביותר לטעינת צד ב- FireStick, FileLinked עושה התקדמות מהירה מדי. האפליקציה הופכת את טעינת הצד לתהליך נטול טרחה. כל שעליך לעשות הוא להשיג את קוד הקובץ מהמעלה ולהזין אותו ב- FileLinked. האפליקציה תעשה את השאר. אין צורך להזין את כתובות האתרים הארוכות יותר.

FileLinked הוא הכל טוב יותר עבור משתמשי FireStick מכיוון שמכשיר זה אינו מאפשר לך להוריד את קבצי ה- APK ישירות מהדפדפנים. שמתי לב שיותר ויותר מפתחים בימינו מציעים קודי קישור מקושרים עבור היישומים שלהם. לכן, הגיוני רק שהאפליקציה הזו תהיה ב- FireStick.

כיצד להתקין את קישור הקובץ ב- FireStick

37. החלפת עכבר (חינם)

מכשירי FireStick ו- Fire TV פועלים במערכת ההפעלה אנדרואיד שהשתנה. הם גם משתמשים ב- APK כקבצי ההפעלה, ממש כמו מכשירי אנדרואיד. זה גורם להרבה אנשים להניח שכל האפליקציה שעובדת על מוביילים אנדרואיד תעבוד גם על FireStick. אבל, זה לא תמיד המקרה.

האפליקציות הטובות ביותר למקל טלוויזיה אשמוביילים מעסיקים ממשק מגע ואילו ל- FireStick יש ממשק בשליטה מרחוק. אמנם יש הרבה אפליקציות אנדרואיד שהן גם מגעות וידידותיות מרחוק, אך רבות מהן אינן כאלה. גם אם תתקין את היישומים ב- FireStick שאינם ידידותיים מרחוק, יתכן שלא תוכל ליצור איתם אינטראקציה. כתוצאה מכך, אתה מפספס כמה אפליקציות אנדרואיד נהדרות.

למרבה המזל, יש דרך לעקיפת הבעיה בשם עכבר Toggle המאפשר לך להשתמש כמעט בכל אפליקציית אנדרואיד ב- FireStick. אפליקציית עכבר-עכבר מולידה מצביע עכבר על מסך ה- FireStick שלך. ניתן לתמרן את מצביע העכבר באמצעות מקשי הניווט בשלט. עם זאת, מצביע העכבר יכול להגיע לאותם חלקים של אפליקציות מסוימות, שהשלט של FireStick שלך אינו יכול לעשות. זה הופך את העכבר לאחד מאפליקציות החובה עבור מכשיר ה- FireStick שלך.

כיצד להתקין Toggle עכבר ב- FireStick

38. דפדפן (חינם)

אפליקציית הדפדפן של מוזילה firestickדפדפן הוא ללא ספק אחד האפליקציות השימושיות ביותר עבור Amazon Fire TV Stick. יש יישומים שונים שמועילים מאוד אך לא ניתן להוריד אותם מחנות Play. במקרה כזה, עליך לבקר באתר הרשמי שלהם אם ברצונך להוריד אותו במכשיר שלך. כדי לגשת לאתרים אלה, תזדקק לדפדפן.

הדפדפן משמש כאפליקציה רב תכליתית. לחלק מהאפליקציות הפופולריות ביותר כמו יוטיוב ו- Spotify יש פלטפורמות מקוונות שאליהן ניתן לגשת דרך דפדפן וחיבור אינטרנט מהיר, מבלי להוריד או להתקין אותם..

הדפדפן חוסך את הזמן והמרחב שלך על ידי ביטול הדרישה להתקנת אפליקציות של צד שלישי שאתה צריך כדי לטעון בצד הטלוויזיה של אמזון פייר. יחד עם יישומים, תוכלו גם להציג את אתרי האינטרנט האחרים המועדפים עליכם באיכות HD על גבי מסך גדול וטוב יותר.

כדי להתקין את הדפדפן המועדף עליך ב- Fire Stick, עבור לסמל "חיפוש" והקלד את שם הדפדפן שלך כמו "Firefox" או "משי." כאשר שם האפליקציה מופיע בתוצאות חיפוש, פתח והתקן אותו.

שאלות נפוצות

מהי אפליקציית הסרטים הטובה ביותר עבור FireStick?

אפליקציות רבות ברשימת היישומים הטובים ביותר עבור FireStick מציעות הזרמת סרטים. עם זאת, אם הייתי בוחר מהם, הייתי אומר ללכת על קולנוע APK או טייפון TV. לשני היישומים האלה יש ספריית סרטים גדולה והם מביאים קישורים איכותיים רבים. שניהם תומכים גם ב- Real Debrid, מה שמוודא שיש לך את קישורי הזרימה המובחרים.

מהי אפליקציית הטלוויזיה החיה הטובה ביותר עבור FireStick?

בחזית הטלוויזיה החיה, Mobdro APK, Ola TV ו- HD Streamz עושים עבודה טובה. אפליקציות אלה כוללות טונות של ערוצי טלוויזיה חיים לסרטים, מופעים, ספורט, ילדים ועוד. אלה אפליקציות בחינם. אם אתם מחפשים שירות בתשלום (ובכל זאת ידידותי לכיס), תוכלו לנסות טלוויזיה Sportz. אפליקציה זו מעניקה לך גישה ליותר מ 8000 ערוצים בפחות מ- 15 $ לחודש.

מה האפליקציה הטובה ביותר לפייסבוק של Jailbroken?

זה תלוי בסוג התוכן שאתה רוצה לצפות. אם תרצו להזרים סרטים ותוכניות, הייתם רוצים קולנוע HD וטייפון. אם זו הטלוויזיה החיה שאתה אוהב, אנו ממליצים על Mobdro, Ola TV ו- HD Streamz. עם זאת, האפליקציה היחידה שצריכה להיות חלק מה- FireStick הכלול שלך היא ExpressVPN. אפליקציה זו תאבטח את הזרימה המקוונת שלך על ידי הסתרת הזהות המקוונת שלך ותוודא שלא ניתן לאתר את פעילויותיך בחזרה.

האם זה חוקי לטעון אפליקציות ב- FireStick?

כן, זה חוקי במאה אחוז ליישומי צד על FireStick. למעשה, אמזון נותנת לך את האפשרות לאפשר אפליקציות מהגדרת מקורות לא ידועים כדי לאפשר טעינה בצד. עם זאת, הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים אינה חוקית והיא עלולה להסתבך בבעיות.

כיצד אוכל להוריד סרטים ב- FireStick?

אפליקציות כמו Cinema HD מאפשרות לך להוריד סרטים ותוכניות ל- FireStick. עם זאת, אני לא ממליץ על זה כי ל- FireStick יש נפח אחסון נמוך. סרטים יתפסו מקום רב על האחסון שלך ויגרמו לכל מיני בעיות כולל חציצה, התחממות יתר ועוד.

להסיק…

לא יהיה זה נכון לומר שלאמזון פירסטיק יש פוטנציאל גבוה מאוד בעתיד. לא עבר זמן רב ונראה שאנשים נוטשים כבלים או צלחת ובוחרים להזרמת אינטרנט. כשמדובר בהנאה מגמישות במה שאתה רוצה לצפות, זה הגיוני.

אם אתה מתכנן לקנות Firestick של אמזון או שכבר יש לך כזה, היישומים המפורטים לעיל יכולים להועיל באמת בהרבה מהבחינות. בסופו של דבר תקבלו טעימה של בידור מסוגים שונים, וגם זה בצורה משופרת בהרבה.

בעוד שחלק מהיישומים ללא עלות, חלקם האחרים יגדילו אותך בכמה דולרים, אם תרצה ליהנות מתכונות פרימיום. הרשימה המפורטת לעיל היא שילוב של שניהם ויהפוך את המכשיר שלך למקור בידור שלם. ובכל זאת, עליך תמיד לקרוא את ביקורות המשתמש בזהירות ולהשתמש בשנינות משלך לפני שתשקיע כסף באפליקציות של אמזון פייר סטיק.

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me