6 החלופות הטובות ביותר לשימוש בקודי בשנת 2020

>

במאמר זה אני מסדר את החלופות הטובות ביותר של קודי לזרמת סרטים, מופעים ועוד. אלטרנטיבות אלה מציעות אפשרויות סטרימינג למגוון מכשירי מדיה כולל FireStick, PC, Mobiles ועוד.


Kodi הוא כלי מדיה מדהים המציע טונות של תכונות ותומך במאות תוספות ועשרות בונה. לא ראיתי נגני מדיה רבים מגוונים ומעורבים כמו קודי. עם זאת, Kodi הוא לא היישום הכי ידידותי למשתמש ודורש קצת עקומת למידה להתרגל. זה יכול להיות אפילו קצת מכריע עבור משתמשים מסוימים.

למרבה המזל, קודי אינו שירות המדיה היחיד. יש עוד רבים וחלקם אפילו הרבה יותר קלים לשימוש. אתה יכול להשתמש בהן כחלופות לקודי. למען האמת, כדאי להשתמש בהם לצד קודי. יהיה לך הרבה מה להזרים בזמן שתשיג את אפליקציית Kodi.

מיטב האלטרנטיבות של קודי

בואו נסתכל על כמה מהחלופות הטובות ביותר לקודי.

שימו לב למשתמשים: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם נמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים באופן מקוון, אתה עלול להסתבך בבעיות חמורות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

1. סטרמיו

החלופות הטובות ביותר לקודי

סטרמיו חולק כמה קווי דמיון עם קודי. זה מסמל את זה כאחת החלופות הטובות ביותר של קודי. בתור התחלה, סטרמיו הוא גם שירות מדיה חוצה פלטפורמות המאפשר לכם להזרים סרטים, תכניות, טלוויזיה בשידור חי ועוד. זה דרך הערוצים הרשמיים במכשירים רבים ובאחרים, ניתן לטעון אותו בקלות לצדדים.

כמו Kodi, Stremio תומך גם בהזרמת וידיאו רשמית ולא רשמית ותוספות שירות. עם זאת, ההבדל הגדול אחד הוא שבניגוד לקודי, תוספות סטרמיו אינן מותקנות באופן מקומי. התוספות מותקנות באופן מקוון וקושרות לחשבון ה- Stremio שלך. כשאתה מתקין תוסף Stremio במכשיר אחד, הוא זמין בכל המכשירים עליהם נכנסת עם אותו חשבון. אינך צריך להתקין אותו בנפרד על כל מכשיר.

כמו כן, בניגוד לקודי, אינך צריך לחפש ידנית אחר תוספות סטרמיו. קטע ההוספות בתוך האפליקציה מפרט את כל התוספות הנתמכות. אתה יכול להתקין אותם בלחיצה אחת.

Stremio הוא גם ידידותי למשתמש יותר מקודי. אתה צריך קצת עקומת למידה עם Kodi, אבל עם Stremio אתה יכול להתחיל מייד.

תוכן מוצג מוצג על מסך הבית של האפליקציה. כדי לחקור מידע נוסף, תוכל לעבור לקטע Discover. קטגוריית הספרייה שלי מאפשרת לך לנהל ולתחזק בקלות את הספרייה שלך. הספריה מסונכרנת בין כל מכשירי ה- Stremio. תוכל גם להיכנס לחשבון Trakt שלך כדי להביא את נתוני הסטרימינג שלך מאפליקציות ושירותים אחרים.

כמובן שסטרמיו אינו מגוון כמו קודי. יש רק חבורה של תוספות של צד שלישי, בעוד שלקודי יש מאות כאלה. ממשק סטרמיו לא ממש ניתן להתאמה אישית. אין עורות או ערכות נושא לבחירה. עם זאת, אם כל מה שאתה מחפש פלטפורמה קלה לשימוש לזרם את התוכן המועדף עליך, Stremio עושה את העבודה מצוין.

כיצד להתקין את Stremio ב- FireStick & תיבת אנדרואיד

2. מקלע

האלטרנטיבה הטובה ביותר לקודי

מקלעת היא עוד אלטרנטיבה נהדרת לקודי. החוזק האמיתי של Plex טמון בעיצוב שרת הלקוחות שלו, המאפשר לך לגשת לכל המדיה שלך בכל המכשירים שלך ממיקום שרת מרכזי. במקום להסתמך על אחרים, Plex מאפשרת לך ליצור שרת מדיה משלך.

הדרך בה Plex מתפקד היא פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא להגדיר את המחשב (או מכשיר Nas) כשרת ולגשת מרחוק למדיה המקומית בשרת בכל מכשיר לקוח שתבחרו. לקוח Plex נתמך במגוון רחב של פלטפורמות מכשירים הכוללות אנדרואיד, Amazon Fire TV, מחשבים, iOS, Android Box Box ועוד. הלקוח והשרת אפילו לא צריכים להיות מחוברים לאותה רשת אלחוטית. מכשיר הלקוח יכול לגשת לשרת מכל מקום בעולם, כל עוד שניהם מופעלים ומחוברים לאינטרנט.

Plex תומך גם בתוספים רשמיים ולא רשמיים שונים, המכונים יותר פופולרי ערוצי Plex. ערוצי Plex דומים לתוספות Kodi, אך הם מותקנים בשרת וזמינים לכל הלקוחות המחוברים. הערוצים הלא רשמיים מאפשרים לך לצפות בסרטים, מופעים, טלוויזיה חי וכו 'ללא הגבלה.

שירותים בסיסיים הם בחינם אך רכישת Plex Pass (תוכנית Plex פרמיום) מציעה יתרונות נוספים כולל סנכרון נייד, הורדת מדיה במכשיר הלקוח, Live TV & DVR, העלאת מצלמה, צילום אוטומטי של תמונות ועוד. Plex היא ללא ספק אחת החלופות המובילות בקודי, במיוחד אם אתם מעוניינים להזרים מדיה מקומית על פני מכשירים.

3. אמבי

אלטרנטיבות קודי מובילות

בדיוק כמו Plex, אמבי מציעה גם עיצוב שרת לקוח ומאפשרת לך לגשת למדיה האישית שלך מכל מכשיר לקוח שתבחר. למעשה, אמבי ופלקס חולקים כמה קווי דמיון. לדוגמה, שתיהן מאפשרות לך גישה נוחה למדיה של השרת דרך כל לקוח. שניהם נתמכים במגוון רחב של מכשירים. הם מאפשרים לך להזרים טלוויזיה חי ולהציע יכולות ניהול קלות DVR.

לאמבי יש ממשק ידידותי למשתמש המאפשר לכם להתחיל לזרום תוך זמן קצר. אתה יכול גם לנהל ולארגן בקלות את המדיה האישית שלך. השירות מגובה על ידי קהילה חזקה המוכנה לעזור ולענות על שאלותיך בכל עת שתרצה.

כמו פלקס וקודי, אמבי לא מספקת שום תוכן. זהו אגרגטור שמביא את התוכן ממקורות שונים. זה תומך גם בתוספים רשמיים ולא רשמיים שונים המאפשרים לך גישה למגוון רחב של מדיה מקוונת.

אמבי מציעה גם מנויים מובחרים המאפשרים לכם ליהנות מתכונות מיוחדות כמו סנכרון נייד, מדיה לא מקוונת, DVR, סנכרון ענן, כיסוי כיסוי ועוד.

בגלל הסיבות המפורטות כאן ועוד, בחרנו את אמבי כאחת החלופות הטובות ביותר לקודי.

4. פורטל המדיה

יישומים כמו קודי

פורטל המדיה הוא כלי מדיה בקוד פתוח שנועד להמיר את המחשב האישי שלך לרכזת מדיה. זה מתחבר בקלות למכשירים החיצוניים כמו הטלוויזיה שלך, נגני DVD, מקרנים, נגני קרני כחול ומאפשר לך לארגן את המדיה בצורה ידידותית יותר למשתמש. זמין כרגע רק ב- Windows, פורטל המדיה יכול לפעול אפילו במכשירים מאובזרים בינוני. כלומר, אין זה כלי עתיר משאבים.

שירות מדיה זה זמין בשתי גרסאות, Media Player 1 ו- Media Player 2. Media Player 1 הוא הגרסה הישנה והיציבה בעוד Media Player 2 עדיין בפיתוח. עם זאת, המפתחים טוענים כי MP2 יציב ופועלים למען שיפורים נוספים.

פורטל המדיה תומך במגוון רחב של תוספים המאפשרים לך לצפות בסרטים, בתוכניות, בטלוויזיה חיה, להאזין לרדיו ועוד ועוד. אם מחשב האישי הוא מכשיר הבידור הראשי שלך, פורטל המדיה הוא ללא ספק אחת החלופות הקודיות הבעלות ביותר.

5. זמן פופקורן

אלטרנטיבה קודי למעלה

זמן הפופקורן הוא עוד אלטרנטיבה של קודי שהיית רוצה לבדוק אותה. זהו שירות הזרמת צד שלישי המאפשר לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה ללא הגבלה, ללא הגבלה. במקור זה היה זמין רק במובייל אנדרואיד ובמכשירי טלוויזיה מבוססי אנדרואיד. כעת, הוא נתמך גם ב- Windows PC, Mac ו- iOS. ניתן להוריד את אפליקציית Windows מהאתר הרשמי.

מכיוון ש"פופקורן טיים "הוא שירות של צד שלישי, עדיף להשתמש בו עם VPN. זה יבטיח שאף אחד מפעילויות הסטרימינג שלך לא יהיה תחת פיקוח או רישום. יתכן שתצטרך VPN כדי להוריד את האפליקציה מכיוון שקישור ההורדה שלה חסום במדינות מסוימות.

לפופקורן טיים אין שום תוכן. זה עובד כמצבר תוכן. יש לו ממשק פשוט להפליא וידידותי למשתמש. התוכן מאורגן היטב לגישה נוחה.

כיצד להתקין את פופקורן טיים ב- FireStick

6. שרת מדיה אוניברסלי

החלופות הטובות ביותר לקודי

אם אתם מחפשים פיתרון מדיה פשוט שמזרים מדיה בקלות למגוון מכשירי DLNA, כדאי לנסות את שרת המדיה Universal. בין אם אתה משתמש בקונסולת משחקים, טלוויזיה או סמארטפון פשוט, שירות המדיה הזה יעבוד עם כולם. גם אם אין לך מכשיר נתמך על ידי DLNA, אתה יכול להשתמש בממשק האינטרנט וזרם ללא בעיות.

ממשק המשתמש של UMS פשוט במיוחד. בין אם השתמשת באפליקציה כזו או לא, לא צריך לקחת לך יותר מדי זמן עד שתשיג את הכלי הזה.

שרת המדיה האוניברסלי תומך במגוון רחב של פורמטי וידאו ומציע התאמה אוטומטית של קצב הסיביות כך שיתאים למהירות החיבור שלך. הכלי מגובה על ידי צוות מפתחים פעיל המספק ללא הרף עדכונים ושיפורי תוכנה. אני בטוח שזה אחת החלופות הטובות ביותר של קודי.

מילים אחרונות

למרות שסיפקתי את החלופות המובילות האלה של קודי, אני חייב לומר שקודי נשאר החביב עלי. Kodi ניתנת להתאמה אישית גבוהה ותומכת במאות תוספים מדהימים (הרחבות ובונות). מה שקודו חסר הוא קלות השימוש (רק עד שתקיפו את זה). כאן נכנסות לתמונה האלטרנטיבות האלה של קודי. הסתכל ויידע אותנו איזה מהם הוא המועדף עליך באמצעות פרק התגובות למטה.

קשורים:

החלופות הטובות ביותר לטלוויזיה חממה
החלופות הטובות ביותר לתיבת התצוגה
כיצד להתקין Kodi ב- FireStick

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me