כיצד לבדוק את יומן השגיאות של Kodi לקבלת מידע נוסף ותיקון מהיר

>

במדריך זה, אני אראה לכם כיצד לבדוק את קובץ היומן של Kodi ב- Kodi 18.5 & קודי 17.6. המדריך מכסה את התהליך הידני עבור כל המכשירים הפופולריים הנתמכים Kodi. תקבל גם את ההוראות המפורטות להתקנת תוספות קודי רלוונטיות. 

מדוע אני זקוק לקובץ יומן הקודי שאתה עשוי לשאול? קודי הוא נגן מדיה נהדר, שמשמש מיליונים ברחבי העולם. אבל, זה לא מושלם. לפעמים אתה נתקל בשגיאות שנראות כאילו אינן נעלמות. לאחר מכן תוכל לחפש עזרה בפורומים הרשמיים של קודי או ממומחה קודי שאתה עשוי להכיר. זה שפתר את הבעיה שלך עשוי לבקש ממך את קובץ היומן של Kodi. יתכן ששמת לב להודעה "בדוק מידע נוסף ביומן" יחד עם שגיאות בקודי. קובץ היומן מכיל מידע ספציפי לשגיאה, ובכך מאפשר לנו למצוא פתרונות יותר רלוונטיים ומדויקים.

במדריך זה תלמד כיצד לבדוק את היומן בקודי. ראשית, תראה כיצד למצוא באופן ידני את קובץ יומן Kodi השוכן באחסון המכשיר. בהמשך, אכיר לך שתי תוספות קודי המאפשרות לך לגשת למיקום יומן Kodi מתוך אפליקציית Kodi. המשך לקרוא!

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך גם עלול להכניס אותך לצרות חוקיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה / ספורט בחינם. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בסטרימינג ללא חיץ).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

כיצד לבדוק ידנית את יומן הקודי

אתה יכול גם לבדוק את קובץ יומן הקודי באופן ידני. קובץ היומן הוא קובץ טקסט פשוט. לכן אתה יכול לפתוח אותו עם כל עורך טקסט / צופה בסיסי כמו פנקס רשימות ב- Windows.

יהיה עליכם לנווט ידנית לתיקיה שבאחסון המכשיר בו שוכן קובץ היומן. הנתיב לתיקיה משתנה בין מכשירים.

להלן רשימת המיקומים של Kodi ביומן. במקרה, אינך יכול למצוא את הקובץ, השתמש בתוסף Kodi Logfile Uploader.

בדוק את קובץ יומן Kodi ב- Windows

משתמשי Windows יכולים ללכת בדרך להלן.

כונן Windows (בדרך כלל C 🙂 > משתמשים > {שם משתמש} > AppData > חבילות > XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p > LocalCache > נדידה > קודי > Kodi.log

אתר את Kodi Log ב- Mac

אם אתה משתמש ב- MacBook, עליך למצוא את קובץ היומן של Kodi במיקום הבא.

  כיצד להתקין העתק והדבק של Kodi Addon

משתמשים > {שם משתמש} > ספריה > תמיכה ביישומים > קודי > Kodi.log

מצא את מיקום Kodi Log ב- Android

אחסון מכשירים > אנדרואיד > נתונים > org.xbmc.kodi > קבצים > .קודי > זמני > kodi.log

במכשירי אנדרואיד התיקיה ".kodi" מוסתרת. תצטרך לבטל את ההסתרה תחילה כדי לגשת לקובץ היומן. לכל היישומים של מנהל הקבצים אפשרות להגדרות להסתיר את התיקיות והקבצים המוסתרים. לדוגמה, אם אתה משתמש בסייר הקבצים של ES, אתה יכול להציג את התיקיה והקבצים המוסתרים על ידי הפעלת 'הצג קבצים מוסתרים' מההגדרות. > הגדרות תצוגה.

עיין ביומן לקבלת מידע נוסף על שגיאת קודי

בדוק את יומן Kodi ב- iOS

פרטי> var > נייד > ספריה > העדפות > קודי > kodi.log

קובץ יומן Kodi ב- Linux

משתמשי לינוקס יכולים לבדוק את היומן על ידי ביצוע הנתיב למטה-

תיקיית שורש > .קודי > kodi.log

כיצד לבדוק את Kodi Log ב- FireStick

אתה יכול להשתמש בכל מנהל קבצים כדי להציג את קובץ יומן Kodi שנשמר באחסון FireStick. אני מעדיף את סייר הקבצים ES, שהוא אחד היישומים הטובים ביותר של FireStick לחקור אחסון של FireStick.

 • קבל את סייר הקבצים ES - ממסך הבתים של FireStick, בחר בסמל החיפוש בפינה השמאלית העליונה והקלד את 'סייר הקבצים ES' (ללא הצעות המחיר). בחר סייר הקבצים ES בתוצאת החיפוש ולחץ עליו על ידי לחיצה על לחצן הבחירה בשלט הרחוק שלך. עקוב אחר ההוראות שעל המסך להתקנת יישום זה.

כיצד לבדוק היכנס קודי על אש

 • הפעל את האפליקציה מ'אפליקציות שלך ' & קטע המשחקים לאחר התקנתו. כעת, פתח את אפשרות ההגדרות בצד שמאל

יומן קודקי יומן

 • לחץ על 'הגדרות תצוגה'

עיין ביומן לקבלת מידע נוסף על אש

 • גלול מטה אל 'הצג קבצים מוסתרים' והפעל אותו על ידי סימון התיבה שלידו

קוד קובץ יומן מיקום

 • חזור למסך הבית של סייר הקבצים של ES. הדגש את האפשרות 'מקומי' בעמודה השמאלית, הרחב אותה ולחץ על האפשרות 'בית' השנייה (זו ללא סמל הבית שלידה)

מיקום קובץ יומן firestick

 • כעת, פתחו את תיקיית אנדרואיד

קוד שגיאה ביוג -

 • נווט לנתונים > org.xbmc.kodi > קבצים >  זמני תוכלו לראות את הקובץ 'kodi.log' כאן.

כיצד לבדוק היכנס קודי על אש

אז ככה אתה בודק את יומן Kodi במכשיר ה- FireStick או Fire TV שלך. אם יש לך Fire TV Stick חדש ואין לך קודי עליו, עקוב אחר קישור המשאבים שלהלן.

 • כיצד לפתוח
 • כיצד להתקין Kodi ב- FireStick

צפה ביומן Kodi באמצעות Addon 'View Log For Kodi'

אם מסיבה כלשהי אינך יכול לנווט לקובץ היומן שבאחסון המכשיר שלך, אתה תמיד יכול להשתמש בתוסף Kodi בשם 'Viewer Log for Kodi'. תוסף זה יאפשר לך להציג את היומנים מתוך Kodi, מבלי שתצטרך לחפש אחר התיקיה.

מציג יומן עבור Kodi זמין במאגר הרשמי של תוספות Kodi. אני אראה לך כיצד להתקין את התוסף הזה. להלן השלבים.

מספר 1. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא ללחוץ על האפשרות 'תוספות' בסרגל הצד השמאלי. תוכלו למצוא אותו במסך הבית של Kodi.

יומן שגיאות Kodi

מס '2. כעת לחץ על סמל התיבה הפתוחה בצד שמאל למעלה, הנקרא גם מתקין חבילות.

מציג קוד יומן

מס '3. פתח את האפשרות 'התקן ממאגר'

מיקום יומן Kodi

מס '4. במסך הבא לחץ על מאגר התוספים של Kodi

יומן שגיאות קודי

מספר 5. גלול מעט למטה ובחר 'תוספות תוכנית'

כיצד לבדוק את קוד היומן - -

מס '6. כעת גלול מטה עד הסעיף 'L'. תידרש מעט גלילה. בחר 'תצוגת יומן עבור Kodi'

כיצד לבדוק את היומן בקודי - -

מס '7. פשוט לחץ על כפתור 'התקן' בפינה השמאלית התחתונה של המסך הבא כדי להתקין את התוסף Kodi Log Viewer

  如何选择最适合您需求的VPN

מציג קוד יומן

מס '8. המתן להתקנת התוסף. זה לא צריך לקחת יותר מ 30 עד 60 שניות. לאחר סיום ההתקנה תופיע הודעה בצד שמאל למעלה 'התוספת המותקנת'

מיקום יומן Kodi

מס '9. כעת חזרו למסך הבית של קודי ונווטו לתוספות  > תוספות לתוכנית. כעת תראה את התוסף 'Viewer Log for Kodi' בין תוספות התוכנית האחרות. לחץ עליו כדי לפתוח את התוסף

עיין ביומן לקבלת מידע נוסף על שגיאת קודי

מס '10. כעת תראו שלוש אפשרויות - הצג יומן, הצגת יומן ישן והגדרות. תוכל להציג את היומנים האחרונים בקטע 'הצג יומן'. אם נתקלת בשגיאת Kodi כלשהי, זהו החלק שתרצה לפתוח כדי לקבל את יומני Kodi האחרונים..

במקרה שתרצה להציג את היומנים הישנים יותר, תמצא אותם בקטע 'הצג יומן ישן'.

בקטע 'הגדרות', באפשרותך לשנות את ההגדרות ולהתאים אישית את תצוגת היומן. נדבר על הגדרות בהמשך. ראשית, נפתח 'הצג יומן'

כיצד לבדוק את קוד היומן - -

מספר 11. כך ייראה יומן הקודי שלך. אני לא בטוח למה, אבל היומנים ממוינים תחילה לפי ישנים. לביומנים האחרונים תצטרך לגלול מטה עד למטה. עם זאת, באפשרותך לשנות את אופן המיון של היומנים ולצפות תחילה אחרונים אחרונים.

יומן שגיאות קודי

מספר 12. הפעל שוב את Viewer Log עבור Kodi והפעם פתח את 'הגדרות'.

היכן למצוא קובץ יומן שגיאות בקודי

מספר 13. זה מה שתראה בסעיף ההגדרות. הפעל את 'יומן ההפוך (האחרון הראשון)' כדי למיין את היומנים לחדשים יותר ישנים. הפעלת אפשרות זו תאפשר גם את 'מספר השורות להראות'. אתה יכול להציג את 'כל' השורות או לבחור את המספר הרצוי לך (20, 50 ו 100 הם האפשרויות האחרות)

פרטי שגיאה בקודי

אם ברצונך להציג את יומן Kodi באופן אוטומטי כאשר אירעה השגיאה, הפעל את 'הצג יומן כאשר מתרחשת שגיאה'..

הפעלת 'השתמש בתיבת טקסט מותאמת אישית' תציג את היומנים במצב המסך המלא

אפשר רישום באגים למידע נוסף על שגיאה

אם קודי או תוסף מתנהגים בצורה לא תקינה ואתם מחפשים לקבל עזרה מהמומחים, תרצו לוודא שתספקו מידע רב ככל הניתן על השגיאה. זה עוזר לידי הבעיות בפורום התמיכה של Kodi להבין את הבעיה טוב יותר ולהציע פתרונות רלוונטיים יותר.

רישום ניפוי באגים, כאשר מופעל, מוסיף מידע נוסף על השגיאה ליומני ה- Kodi. מידע נוסף זה יכול להיות חיוני בפתרון הבעיה. לכן, לפני שתייצר את קובץ היומן באמצעות 'Viewer Log for Kodi' או כל תוסף אחר, כדאי יהיה לאפשר רישום באגים..

כך תוכלו לעשות זאת:

מספר 1. פתח את תפריט ההגדרות על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בצד שמאל למעלה של מסך הבית של קודי

הגדרות קודי

מס '2. כעת פתח את 'הגדרות המערכת' מרשימת האפשרויות ב- Kodi 17.6 או סתם 'System' ב- Kodi 18

הגדרות מערכת קודי

מס '3. בחר 'רישום' בסרגל הצד השמאלי ותראה את האפשרויות הקשורות מימין. כפי שאתה יכול לראות בתמונה למטה, הפעל את 'הפעל רישום ניפוי באגים' על ידי הזזת המצב. ברגע שתעשו זאת, מידע יומן נוסף יתחיל להופיע בפינה השמאלית העליונה של חלון קודי.

קוד קובץ יומן שגיאות מיקום

אינך צריך לדאוג לעצמך במידע זה. עם זאת, זה יוסיף כמה נתונים מועילים באמת ליומן ה- Kodi, בו המפתחים או המומחים בפורום התמיכה של Kodi יכולים להשתמש בכדי לפתור את הבעיה העומדת בפניו. כל שעליכם לעשות הוא לאתחל את Kodi לאחר הפעלת אפשרות זו ושחזור השגיאה. לקובץ היומן יתווספו הרבה פרטים חדשים.

אני יודע שהכיסוי הנוסף הזה מעל כל מסך קודי יכול להיות די מעצבן. זה עשוי להסב את תשומת ליבך מהתוכן בזמן צפייה בסרט או כל תוכן אחר. עם זאת, אינך צריך להפעיל את 'הפעל רישום ניפוי באגים' כל הזמן. לאחר שחזרתם את השגיאה והוספתם פרטים נוספים ליומן, תוכלו לכבות אותה שוב.

  כיצד להתקין EzzerMacs קודי בונה

כיצד להעלות Kodi שגיאה יומן ישירות לשרת עם מעלה Kodi LogFile

Viewer Log עבור תוסף Kodi מאפשר לך להציג את היומנים. זה טוב! אבל, מה אם היית צריך לשתף את היומנים בפורום התמיכה או במומחה? כמובן, אחת הדרכים היא לאתר את קובץ היומן שבאחסון המכשיר ולהעלות את הקובץ לפורום התמיכה של Kodi. זה נראה כמו תהליך שנמשך זמן רב ולעיתים קרובות המשתמשים אינם מצליחים לאתר את תיקיית היומן. למרבה המזל, יש דרך קלה יותר.

אתה יכול להעלות את היומנים שלך ישירות לשרת ולשתף את כתובת האתר עם האנשים המודאגים באמצעות התוסף 'העלאת קובץ קובץ Logi'. תוסף זה זמין גם במאגר התוספים הרשמי של Kodi.

אני אראה לך כיצד להתקין ולהשתמש ב- Uploader של קובץ Logfile. השבתתי את רישום הבאגים מכיוון שהוא מסתיר את הסמלים בחלק העליון והתמונות לא יהיו ברורות במיוחד עבורכם. וודא שאתה מפעיל את כניסה לאיתור באגים לפני שתבצע את הצעדים שלהלן.

מספר 1. פתח שוב תוספות ממסך הבית ולחץ על סמל החבילה הפתוחה בצד שמאל למעלה

מתקין קודי

מס '2. פתח שוב את האפשרות 'התקן ממאגר' במסך הבא ואז בחר 'מאגר תוספים של קודי'.

העלאת קוד יומן

מס '3. כעת פתחו את תוספות התוכנית

כיצד להעלות יומן שגיאות קודי - -

מס '4. גלול מטה לקטע 'K' ולחץ על התוסף 'העלאת קובץ קובץ קבצים'

מעלה קובי logfile

מספר 5. לחץ על 'התקן' במסך הבא (הכפתור בפינה השמאלית התחתונה) וכמו תמיד, חכה להתקנת התוסף. כשאתה רואה את ההתראה המותקנת על התוסף בפינה השמאלית העליונה של המסך, פירוש הדבר שאתה טוב ללכת אליו.

יומן שגיאות קודי

מס '6. כעת חזרו למסך הבית ונווטו לתוספות > תכנו תוספות ותוכלו לראות את סמל התוספות כאן

כיצד לבדוק את קוד היומן - -

מס '7. פתח את התוסף. ראשית, מוצגת בקשה ושואלת אם ברצונך להציג את קובץ היומן או להעלות אותו. לחץ על 'תצוגה' כדי להציג את קובץ היומן. לחץ על 'העלה' כדי להעלות אותו.

בלחיצה על העלאה יופיע חלון קופץ חדש עם כתובת אתר. אתה יכול לגשת לכתובת אתר זו לצפייה ביומנים. שתף את כתובת האתר הזו עם תיאור הבעיה בפורום התמיכה של Kodi.

עיין ביומן לקבלת מידע נוסף על שגיאת קודי

כפי שאתה יכול לראות, יש קוד QR לקובץ היומן. פשוט סרוק את הקוד באמצעות הנייד שלך ותקבל את הקישור להורדת הקובץ במכשיר שלך.

בכל פעם שאתה פותח תוסף זה, נוצרת כתובת אתר חדשה עם קובץ היומן המעודכן.

מס '8. כך ייראו פרטי יומן השגיאות של Kodi כאשר הם נצפים דרך כתובת האתר:

יומן שגיאות קודי

יומן שגיאות Kodi: אריזה

כשאתה נתקל בשגיאת Kodi שלא תוכל למצוא את הפיתרון, אתה יכול לפנות לעזרה מפורום התמיכה של Kodi או כל מומחה אחר של Kodi שאתה אולי מכיר. יש סיכוי סביר שתתבקש לקובץ יומן הקודי. בקובץ זה יש את כל הפרטים הרלוונטיים של שגיאת Kodi ועוזר למצוא פיתרון מדויק יותר. אתה יכול לנווט לקובץ kodi.log דרך הנתיב שסיפקתי. עם זאת, אם אתה מגלה שמושך מעט, אתה יכול להתקין את מציג היומנים עבור תוספות Kodi ו- Kodi Logfile Uploader.

שתי התוספות הללו נמצאות במאגר התוספים הרשמי של Kodi. אינך זקוק לקובץ היומן כל יום. עם זאת, כאשר אתה מקבל את הודעת השגיאה "בדוק את היומן לקבלת מידע נוסף", עליך לדעת כיצד לקבל אותה. זה בדיוק הכתבה הזו. אני מקווה שמצאת שזה מועיל. אנא אל תהסס להגיב להלן אם יש לך הצעות או שאלות. תודה שקראת!

קשורים:

 • כיצד לעדכן את קודי
 • ה- VPN הטוב ביותר לקודי
 • כיצד לתקן חציצה בקודי
 • איך להגיע לריאל-דבריד בקודי
 • כיצד לאפס את קודי ב- FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me